پناهندگی در بلژیک

نقشه بلژیک 300x235 پناهندگی در بلژیک

نقشه بلژیک

پناهندگی در بلژیک یکی از راههای مهاجرت به بلژیک میباشد که در این مقاله به آن میپردازیم.

موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

اگر مایل هستید در مورد پناهندگی در بلژیک اطلاعات مفیدی را دریافت نمایید و همچنین شرایط و مراحلی که باید برای پناهندگی در بلژیک طی کنید را بدانید، این مقاله می تواند در باب پناهندگی در بلژیک، زمان رسیدگی به پرونده و عوامل تاثیر گذار در پذیرش و یا عدم پذیرش در پروسه پناهندگی در بلژیک شما را آگاه سازد. کنوانسیون مربوط به به رسیدگی به وضعیت پناهندگان که در ۲۸ جولای سال ۱۹۵۱ در ژنو به امضا رسید، سند اصلی برای ضمانت و رسیدگی به وضعیت پناه جویان می باشد. قانون کشور بلژیک به صراحت به این کنوانسون اشاره دارد.

بر طبق ماده یکم کنوانسیون پناهندگان، پناهندگی در یک کشور به تبعه خارجی داده می شود که” این فرد ترس موجهی از آزار و اذیت در کشور مبدا خود داشته باشد و این ترس ازآزار و اذیت از عواملی چون نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص یا عقاید سیاسی ناشی شده باشد.این شخص به دلایل بیان شده نمی تواند و یا به دلیل این ترس مایل به ماندن در خاک کشور مبدا و تحت حمایت بودن کشور مبدا خود نمی باشد.”

در تاریخ ۱۰ اکتبر ۲۰۰۶، برای تکمیل کنوانسیون پناهندگان، حمایت تکمیلی در قانون کشور بلژیک معرفی شد.

حمایت تکمیلی وضعیتی است که به تبعه خارجی داده می شود که ” به عنوان یک پناهنده مورد تایید نمی باشد اما به دلایل قابل توجهی نشان داده شده، شخص مورد نظر در صورت بازگشت به کشور مبدا خود و یا به عنوان یک شخص بی تابعیت در صورت بازگشت به کشور محل اقامت سابق خود، با خطری جدی مواجه می شوند و بر اساس این خطر مایل به ماندن در خاک کشور مبدا و تحت حمایت بودن کشور مبدا خود نمی باشد.”

این تعاریف شامل موارد زیر می باشند:

 

 • عدم سوابق پزشکی
 • دلایل اساسی و قابل توجه
 • خطر واقعی
 • آسیب جدی

آسیب جدی شامل:

 

 • مجازات اعدام
 • شکنجه و یا رفتار تحقیر آمیز و غیر انسانی و یا مجازات متقاضی در کشور مبدا
 • تهدید جدی و فردی با یک شخص غیرنظامی به دلیل خشونت بی رویه در شرایط جنگ نظامی بین المللی یا داخلی

مقاماتی که در روند پناهندگی در کشور بلژیک دخیل می باشند عبارتند از: اداره مهاجرت، اداره عمومی کمیساریای عالی پناهندگان و افراد بی تابعیت و شورای دادخواهی قانون بیگانگان.

در بین این مقامات نمایندگان اداره عمومی کمیساریای عالی در بلژیک نقش مشورتی دارند و همچنین می توانند در تمامی مراحل روند پناهندگی مداخله نمایند.

اداره مهاجرت

یک تبعه خارجی که به دنبال پناهندگی در کشور بلژیک می باشد باید درخواست خود را به اداره مهاجرت ارسال نماید. این کار را می توان یا در هنگام ورود به مرز کشور بلژیک و یا ظرف هشت روز کاری پس از ورود به بلژیک در اداره سازمان مهاجرت در یک مرکز بسته و یا زندان انجام داد.

سپس اداره مهاجرت درخواست های پناهندگان و همچنین هویت فرد، خاستگاه و مسیر سفر او را ثبت می نماید. زبانی که روند پناهندگی در بلژیک با آن انجام می شود (فرانسه یا هلندی) در لحظه ثبت نام مشخص خواهد شد و در صورت نیاز یک مترجم به متقاضی کمک خواهد کرد.

افسر اداره مهاجرت پرسشنامه ای را از اطلاعات فرد متقاضی پر خواهد کرد. سوالات این پرسشنامه مربوط به دلایل درخواست پناهندگی و امکان برگشت متقاضی به کشوری که از آن فرار کرده می باشد. در مرحله بعد در روند پناهندگی، این پرسشنامه در اختیار کمیساریای عالی پناهندگان برای بخش مصاحبه قرار خواهد گرفت.

اگر درخواست شخص متقاضی پناهندگی رد شود، متقاضی می تواند درخواست جدیدی را به اداره مهاجرت ارسال نماید اما اداره مهاجرت در صورتی به آن رسیدگی خواهد کرد که این درخواست شامل موارد جدید و مرتبط باشد.

 

اداره کمیساریای عالی پناهندگان و افراد بدون تابعیت

این سازمان یک مقام مستقل و مقام مرکزی برای پناهندگان است که تنها سازمانی است که قدرت تحقیقی در مورد پرونده های پناهندگان دارد. به این ترتیب این سازمان قدرت و صلاحیت پذیرش و یا عدم پذیرش پناهندگی و یا اعطای حمایت تکمیلی به پناه جویان را دارد. به منظور انجام این مرحله، این سازمان درخواست های متقاضیان را به صورت فردی، ابتدا بر طبق کنوانسیون پناهندگان و سپس با توجه به شروط اعطای حمایت تکمیلی بررسی می نماید. اگر درخواست بر طبق مفاد کنوانسیون قابل قبول باشد به شخص متقاضی در کشور بلژیک پناه داده خواهد شد. اگر این درخواست مورد پذیرش قرار نگیرد اما هنوز خطری جدی از سمت کشور مبدا شخص متقاضی را تهدید کند، این شخص حمایت تکمیلی دریافت می کند و اگر هیچ کدام از شرایط شامل حال متقاضی نشود این سازمان تصمیم به رد درخواست حمایت جهانی شخص را اعلام می کند.

برای مخالفت با تصمیم اتخاذ شده از سمت اداره کمیساریای عالی پناهندگان، دادخواست تجدید نظر باید به شورای دادخواهی قانون بیگانگان ارسال گردد.

 

شورای دادخواهی قانون بیگانگان

متقاضیانی که از اداره کمیساریای عالی جواب منفی دریافت کرده اند، می توانند در برابر این تصمیم قبل از ورود به شورای دادخواهی درخواست تجدید نظر نمایند که تصمیم را به تعلیق درمی آورد. سپس شورای دادخواهی قانون بیگانگان به عنوان یک دادگاه استیناف، یا همان تصمیم را تایید می کند و یا آنکه آن را معکوس می کند.  از آنجایی که این شورا قدرت تحقیقی ندارد، درخواست درمورد ابطال تصمیم و گرفتن تصمیم مجدد آن توسط اداره کمیساریای عالی پناهندگان بررسی خواهد شد.

 

امکاناتی که به پناه جویان داده می شود

از جمله حمایت هایی که بلژیک از پناهجویان به عمل می آورد، حمایت مادی می باشد.از سال ۲۰۰۷ تمامی پناهجویان، صرف نظر از نوع پذیرش آنها کمک های مادی دریافت می کنند. این کمک های مادی شامل محل اقامت، غذا، لباس، امکانات پزشکی، اجتماعی و کمک های روحی و روانی و  دسترسی به وکیل و خدمات رفاهی می باشد.

متقاضیان در یک مرکز اقامت جمعی ساکن می شوند که در طول ۴ ماه اول کمک های مادی توزیع می شود. تمامی پناهجویان که در این محل مستقر هستند پول روزانه جیبی دریافت می کنند.

از سال ۲۰۱۵، بزرگسالان به همراه کودکان بالای ۱۲ سال که به مدرسه می روند روزانه ۷٫۴ یورو، کودکان همراه که زیر ۱۲ سال یا ۱۲ سال به بالا دارند و به مدرسه نمی روند روزانه ۴٫۵۰ یورو و کودکان بی سرپرست روزانه ۵٫۷۰ یورو دریافت می کنند.

برای ایجاد شرایط بهتر در اقامتگاه های جمعی از آگوست ۲۰۱۵ این اقامتگاه های جمعی دو دسته از پناهجویان را بلافاصله رسیدگی و از لیست اقامتگاههای جمعی حذف می کند. پناهندگانی که شانس بالاتری برای پذیرش دارند مانند سوریه ای ها و کسانی که آسیب پذیری های خاص دارند. این دسته از پناهجویان در لیست اول برای اقامتگاه های فردی قرار می گیرند.

پناهجویانی که پرونده آنها رد شده و جواب منفی دریافت کرده اند کسانی هستند که در اقامتگاههای جمعی ساکن می شوند و این دسته بندی به علت افزایش روز افزون پناهجویان و کمبود فضای کافی برای اقامت می باشد.این افراد به صورت هفتگی مقداری کمک مالی و کوپن غذا دریافت می کنند که این مقدار در سال ۲۰۱۵ متناسب با ترکیب خانواده به شرح زیر می باشد.

دسته بندی متقاضیان هزینه با ارائه غذا هزینه بدون ارائه غذا
بزرگسالان تنها ۱۷۶ یورو ۲۷۶ یورو
بزرگسال همراه ۱۹۶-۱۳۲ یورو ۱۹۶-۱۳۲ یورو
کودک همراه ۱۳۲-۴۸ یورو ۱۳۲-۴۸ یورو
هزینه اضافی برای تک والد ۴۰-۲۴ یورو ۴۰-۲۴ یورو
کودک بی سرپرست ۱۷۶ یورو ۲۷۶ یورو

 

 

حق کار پناهندگان

اگر شخص پناهنده مشغول به کار کردن شود متعهد است که درصدی از درآمد خود را برای همکاری با مرکز پذیزش، اعطا کند.( ۳۵ درصد از درآمد ماهانه بالای ۸۰ یورو، ۷۵ درصد از درآمد ماهانه بالای ۵۰۰ یورو). شخص مشغول به کار اگر درآمدش بالاتر از سطح رفاه اجتماعی باشد و قرارداد کاری وی ثابت باشد از دریافت کمک مالی محروم می شود و همچنین افرادی که مشغول به کار می شوند باید مسئولان مربوطه را آگاه سازند.

مسئله یا مشکل بسیار مهم برای مسئولان هر کشور در مورد پناهندگان، فراهم کردن مسکن و محل اقامت مناسب برای این افراد می باشد. این مشکل با افزایش روز افزون پناهجویان نه تنها حل نمی شود بلکه شرایط بسیار نابسامانی را برای آنها فراهم کرده است. امروزه بسیاری از افراد بدون اطلاع از انواع راه های مهاجرت و اخذ اقامت، تصمیم به پناهندگی می گیرند و از راه های غیر قانونی و سخت و خطرناک اقدام می نمایند.

موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه و مشاوران مجرب در زمینه امر مهاجرت، می تواند مشاوره های مفیدی را با شما داشته باشد تا بتوانید راههای مناسب و قانونی برای گرفتن اقامت و مهاجرت را شناسایی کرده و بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. برای مشاوره تلفنی رایگان و همچنین هماهنگی مشاوره حضوری با موسسه حقوقی ملک پور می توانید با دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایید.

 

Rating: 5
39 پاسخ
 1. نیما.ح گفته:

  درود و روز خوش.سوالی داشتم در مورد بیماری, آیا دیابت یا همان بیماری قند مورد توجه بند اول از شرایط پناهندگی میباشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   مؤسسه حقوقی ملک پور در زمینه پناهندگی هیچ گونه مشاوره و خدماتی ارائه نمی دهد و مطالب درج شده در وبسایت های این موسسه تنها جهت آگاه سازی از خطرات این مسیر و معرفی روش های جایگزین می باشد.

   پاسخ
 2. مهدی ۱۵۱۳ گفته:

  سلا. من حدود ۶ ماه پیش با ویزا شینگن توریستی وارد ایتالیا شدم و بعد اومدم بلژیک. الان در بلژیک (((( سیاه ))) زندگی میکنم که الان ۶ یا ۷ ماهی میگذره که وارد بلژیک شدم. بهترین راه برای جواب گرفتن پناهندگی چیه؟ ؟ و چه کیسی ارائه بدم خوبه. میشه منو راهنمایی بفرمایید ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی چه در زمینه مشاوره و چه در فرآیند اجرایی پروسه ارائه نمی دهد.

   پاسخ
 3. ناشناس گفته:

  با سلام..ایا برای من که مذهب غیر رسمی در ایران دارم و عملا امکان داشتن ارتقا شغلی با توجه با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی ندارم میتوانم درخواست پناهندگی کنم

  پاسخ
 4. سعید گفته:

  با سلام. سعید هستم و فعلا در فرانسه زندگی میکنم. دولت فرانسه دو بار به من جواب منفی داد. حالا میخواهم به بلژیک بروم. آیا مشکلی برای من پیش نمی آید؟ لطفا کمکم کنید. سپاس.

  پاسخ
 5. لیلا گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید، من لیسانس حسابداری دارم و 14سال سابقه بیمه یک فرزند 1ساله دارم میخوام از ایران برم اگر امکان داره در این زمینه کمک کنید به من

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. علیرضا بربری گفته:

  سلام خدمت شما یه سوال داشتم من میتوانم در کشور بلژیک پناهنده بشم و اقامت اون کشور رو بگیرم در حال حاضر من تبعه افغانستان هستم پاسپورت افغانی دارم و در ایران زندگی میکنم فقط خودم میخام برم میخام بدونم قانونی میشه برم یا قاچاق برم.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و احترام. بزرگوار در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود. اگر قصد دارید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم برای بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. علیرضا گفته:

  سلام جناب میخواستم ببینم من که اقامت ۵ ساله بلژیک رو دارم از چه راهی میتوانم ازدواجم رو رسمی کنم در ایران با دختری که رابطه دارم ۳ ساله و بیارمش پیش خودم ؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. ناصر د گفته:

  سلام اغای ملک پور
  این مالیاتی ک گفتید گرفتع میشه فقد در زمان پنهاندگیه ؟
  و بعد گرفتن اقامت قط میشه ؟
  دوم اینکه ۷۵٪درامد ماهاینه ی پناهجورو میگیره ؟ لطفا راهنمای کنید با تشکر از زحماتتون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام در خصوص پناهندگی خدماتی ارایه نمیشود . اما اگر میخواهید از طرق قانونی مهاجرت کسب اطلاعات نمایید پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. مسعود گفته:

  با سلام من میخواستم واسه کاربه کشور بلژیک مهاجرت کنم شغلم اپراتور دستگاههای جابجایی کانتینرهست درحال حاضر در اسکله شهیدرجایی بندر عباس مشغول به کار هستم.لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.
   پاسخ
 10. م گفته:

  سلام وعرض ادب ،من 19سال سابقه کاردر بک بانک دولتی رادارم.با3فرزند وسرمایه 300میلیون تومان اقامت کدام کشور را می توانم بگیرم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. سعید گفته:

  جناب ملک پور
  سلام وقت شما بخیر
  بنده 32 ساله با مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر، هم اکنون به مدت 3 ساله که در فیلد کاری HSE و در ایستگاه گازی مشغول به فعالیت می باشم. سطح زبانم هم در حد 5 آیلتس هست و روی اخذ نمره بالاتر آن هم، هم اکنون مطالعه دارم.
  با توجه به توضیحات مذکور خواستم بدونم که شما چه کشوری رو برای مهاجرت پیشنهاد میدید؟
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای ویزای کار المان میتوانید اقدام نمایید . همچنین از طریق تحصیل هم میتوانید برای کشورهای هلند و دانمارک و کانادا هم میتوانید اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. حمید گفته:

  سلام. جناب ملک پور من در یک شرکت فولادی استان خوزستان کار میکنم ایا میتونم ویزای کار از کشور بلژیک بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Amirali گفته:

  سلام و روزتون بخیر
  من هم اکنون در کشور مالزی هستم و ویزای دوساله کار این کشور رو دارم و میخواهم برای کشور هلند اقدام به دریافت ویزا کار کنم
  در این زمینه اطلاعات میخواستم
  اگر لطف کنید و یه راه ارتباطی برای من فراهم کنید با نمایندگی کشور هلند موسسه ملک پور ممنون میشم

  پاسخ
 14. Reza گفته:

  آقای ملک پور سلام من کشور بلژیک رو برا توریستی انتخاب کردم چقدر هزینم میشه چطوری قانونی برم من توی یه شرکت معتبر کار میکنم سابقه بیمه 19سال دارم متاهلم دوتا بچه دارم خواهشا راهنمایم کنید وچطوری ویزا بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب راه های مهاجرت به کشور بلژیک چند روش بوده که باید شرایط شما را کامل بررسی نماییم تا بهترین روش با توجه به شرایط شما تعیین گردد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 15. یزدان گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای ملک پور من ۲۳سالمه لیسانس حقوق دارم .۸ سال سابقه صنایع چوب و کابینت سازی دارم میخوام برا کار و زندگی از جمله ازدواج برم بلژیک.بعد هشت سار کار تونستم۱۱میلیون جمع کنم که کل دارایی منه میخوام از راه هوایی برم اونجا ایا بهم اقامت میدن.اینجا ماهیانه ۵۰۰هزار میگیرم واقعا درامدم کمه و درشرایط سختی هستم.ممنوم میشم یه راه پیش روم بزارین

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 16. پوریا افسر گفته:

  با عرض سلام و تبریک نوروز خدمت شما استاد بزرگوار و همکاران عزیزتون.
  بنده 21 ساله هستم و دانشجوی کارشناسی
  از کودکی در ورزش بودم و تنها پسر چند مداله ایرانم.
  چند مداله یعنی در بیش از 5 رشته مدال آوری کردم.
  سوال من این هست از شما
  من میخوام در یکی از رشته های رزمی یا کشتی مدال های کشوری و تا حد توان در آسیا مقام بیارم و به واسطه اون مقام بتونم در یکی از کشور های زیر پناهندگی بگیرم.
  به دنبال پناهندگی هستم در یکی از کشور های بلزیک ، سوعد ،نروژ و این ردیف کشور های کوچک اروپایی .

  چون واقعا اینجا ارزشی قائل نیستند برای تلاش های ما
  به طوری که وقتی مقام آوردم و ب تیم ملی دعوت شدم به من تنها 50 هزار تومن جایزه دادن و این موارد خیلی زیاد بوده
  میخوام جایی تلاش کنم که ارزش قائل باشن و با تمام وجود از شما کمک میخوام .
  ممنون از شما

  پاسخ
  • پوریا افسر گفته:

   در ضمن آقای ملک پور عزیز از اینکه نام پناهندگی میارم خودم هم ناراحت میشم و میدونم شما هم دلسوزانه و عاقلانه میگید که پناهندگی برای هر شخصی درست و صحیح نیست ، برای ورزش های رزمی و کشتی اگر مهاجرتی میشه فراهم کرد بگید ، چون شما استاد این کاری و من هم دوست ندارم پناهندگی رو . میخوام جایی باشم ک ارزش قایل باشن و خودم به نسبت تلاشم زندگی خوبی داشته باشم حالا چ بهتر که مهاجرتی باشه .

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. ما برای پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداشته و به هیچ عنوان این روش را توصیه نمی کنیم. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم بهترین روش قانونی را به شما پیشنهاد کنیم. به طور قطعی روشهای قانونی متناسب با شرایط شما وجود خواهد داشت.برای اطلاع از روش های قانونی متناسب با شرایط خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. شمس اله دليلى گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید من شمس اله دلیلى هستم از ارومیه براى پناهندگى در بلژیک نیاز به کمک دارم
  با رشته فوق تیپلم حسابدارى ترک تحصیل کردم
  من کارت پایان خدمت هم ندارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. ما برای امر پناهندگی هیچ گونه خدماتی نداریم و به هیچ عنوان این روش را به شما توصیه نمی کنیم. برای اطلاع از راه های قانونی می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.