کار در کشور اتریش و بررسی شرایط آن

کار در کشور اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش به دلیل شرایط بسیار خوب کار و زندگی در این کشور، مورد توجه بسیاری از مهاجرین در سراسر دنیا و ایرانیان می باشد، از این رو در این نوشتار به صورت تخصصی و علمی به بررسی این موضوع پرداخته شده است. از طریق کار در کشور اتریش می توان به اقامت این کشور تراز اول دست یافت. شرایط اخذ ویزای کار اتریش نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر می باشد و این امکان برای متقاضیان کار در کشور اتریش فراهم می باشد که از طریق پیشنهاد کاری و یا ویزای جستجوی کار به این کشور وارد شده و اقامت اتریش را کسب نمایند. اما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش به چه صورت می باشد؟ آیا از طریق کار در کشور اتریش می توان به اقامت اروپا دست یافت؟ در این مقاله که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه شده است به بررسی نکات مهم و اصلی در خصوص کار در کشور اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش پرداخته شده است. امید است این مقاله پاسخ گوی سوالات شما در این خصوص باشد.

کار در کشور اتریش کار در کشور اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کار در کشور اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش کشوری واقع در قلب اروپا می باشد که با کشورهای سوئیس، لیختن اشتاین، آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان، اسلوونی و ایتالیا دارای مرز مشترک است. اتریش همیشه با جذابیت های فراوان، مراتع سرسبز و شهرهای زیبا و شگفت انگیز توجه مهاجرین و توریست ها را جلب می نماید. اتریش در رتبه بندی جهانی از لحاظ زندگی به صورت مداوم رتبه های بالاتری را کسب می نماید، از این رو افراد زیادی به کار در کشور اتریش و زندگی در این کشور تمایل دارند.

اتریش مقر سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد، اوپک و آژانس بین المللی انرژی هسته ای می باشد و وین فرصت های شغلی فراوانی برای مهاجرین دارد.

کشور اتریش در قالب یک دولت فدرال اداره می شود که شامل 9 ایالت می باشد. میانگین امید به زندگی در اتریش برای زنان 83.9 سال و برای مردان 79.3 سال می باشد. کشور اتریش نزدیک به 9 میلیون نفر جمعیت دارد که از این میزان حدود 16 درصد آن شهروند کشورهای دیگر می باشند و حدود 23 درصد از جمعیت اتریش از طریق مهاجرت شهروندی این کشور را اخذ نموده اند.

خصوص شرایط زمانی کار در کشور اتریش به این صورت می باشد که میانگین ساعات کاری 8 ساعت در روز و به عبارتی 40 ساعت در هفته می باشد. در مورد تعطیلات سالانه نیز کارمندان حق دارند 5 هفته را در سال مرخصی داشته باشند. اتباع کشور های خارج از اتحادیه اروپا از جمله ایرانیان، برای کار در کشور اتریش با اقامت کاری یا کارت قرمز سفید قرمز اتریش را داشته باشند. این نوع اقامت یکی از بهترین اقامت ها در اروپا می باشد و دارندگان اقامت کاری اتریش پس از 5 سال کار و زندگی در اتریش می توانند اقامت دائم این کشور را کسب نمایند. در ادامه به بررسی چگونگی اخذ اقامت کاری اتریش پرداخته شده است، با ادامه متن همراه شوید و نکات اصلی در خصوص ویزای کار اتریش را فرابگیرید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان کار در کشور اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با کار در کشور اتریش

video کار در کشور اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با کار در کشور اتریش

audio کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و ویزای کاری اتریش

ویزای کاری اتریش را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول به افرادی تعلق می گیرد که دارای یک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمایی مورد تایید در اتریش می باشند. در واقع ویزاهای کاری اتحادیه اروپا معمولا در این قالب ارائه می شوند. ویزای کاری از طریق پیشنهاد شغلی مستلزم آن است که کارفرما در ابتدا آن شغل را در کشور مورد نظر به مدت ۳ ماه آگهی داده باشد و ۳ ماه هم در کل اتحادیه اروپا آگهی داده باشد. در صورتی که شخصی را برای شغل مورد نظر پیدا نکرده باشند، می توانند شخصی را از خارج از اتحادیه اروپا به عنوان نیروی کلیدی استخدام کنند.

نوع دیگر، ویزای جستجوی کار می باشد و در زمره ویزاهایی می باشد که با توجه به شرایط مناسبی که دارد بسیار پرطرفدار می باشد. این نوع ویزا در کشورهای اروپایی همچون آلمان و اتریش ارائه می شود. ویزای جستجوی کار اتریش این امکان را برای فرد به وجود می آورد که وارد خاک کشور اتریش شده و برای استخدام در فرصت های شغلی موجود درخواست دهد. مدت اعتبار ویزای جستجوی کار اتریش 6 ماه می باشد که به صورت Point Based System یا امتیاز بندی می باشد.  در صورتی که شخص از 100 امتیاز، 70 امتیاز را کسب نماید می تواند برای این نوع ویزا اقدام نماید.

نکته قابل توجه در مورد این سیستم امتیاز بندی این است که در صورتی که شخصی امتیازات لازم را کسب نماید اما افسر پرونده درخواست ویزای جستجوی کار اتریش را رد کند، شخص می تواند وکیل استخدام کند و طرح دعوی نماید. دادگاه رسیدگی خواهد کرد و در نهایت رأی دادگاه به نفع متقاضی صادر خواهد شد.

 • کار در کشور اتریش و ویزای کاری کشور اتریش از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

  همان گونه که ذکر شد، برای اخذ ویزای کار در کشور اتریش از طریق پیشنهاد کار، شغل مربوطه باید به مدت 6 ماه در اتریش و اتحادیه اروپا آگهی شده باشد و در صورتی که شخص مورد نظر برای کار یافت نشد، کافرما می تواند شخصی را از خارج از اتحادیه اروپا استخدام نماید. در صورتی که شخص امتیازات لازم را از سیستم امتیاز بندی اخذ نماید می تواند برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش درخواست دهد. مدت اعتبار این کارت ابتدا دو ساله می باشد، که قابل تمدید است. در جدول زیر سیستم امتیاز بندی برای نیروی کار مورد تقاضا در اتریش نمایش داده شده است.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 30 واجد شرایط بودن
  20 تحصیلات حرفه ایی / آموزش حرفه ایی در مهارت خاص
  25 واجد شرایط عمومی برای پذیرش دانشگاه در اتریش
  30 طی کرده یک دوره تحصیلات تکمیلی در اتریش به مدت 3 سال
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری مطابق شغل با پیشنهاد شده
  2 تجربه کاری در هر سال در کشور غیر اتریش در هر سال
  4 تجربه کاری در هر سال در کشور اتریش در هر سال
  حداکثر امتیاز: 15 مهارت زبان آلمانی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح A2
  15 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان انگلیسی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 15 سن
  15 تا 30 سالگی
  10 تا 40 سالگی
  90 مجموع حداکثر امتیاز
  55 حداقل امتیاز مورد نیاز
 • کار در کشور اتریش و ویزای کاری کشور اتریش از طریق جستجوی کار (Job Seeker)

  در صورتی که فرد امتیازات لازم را از سیستم امتیاز بندی اخذ نماید و به عنوان نیروی کار ماهر شناخته شود، می تواند ویزای جستجوی کار اتریش را دریافت نماید. شخص از طریق ویزای جستجوی کار اتریش می تواند به مدت 6 ماه در اتریش حضور داشته باشد و به کاریابی بپردازد. برای اخذ این ویزا شخص باید بتواند از جدول زیر 70 امتیاز کسب نماید. در صورتی که در مدت 6 ماه اقامت در اتریش، شخص موفق به یافتن کار مورد تایید و مرتبط با رشته تحصیلی خود شود، می تواند برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش درخواست دهد. این کارت ابتدا برای مدت 2 سال صادر می گردد و قابل تمدید می باشد.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
  20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
  30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
  40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
  در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
  20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
  25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
  30 بیشتر از 70000 یورو
  20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
  20 جوایز علمی شناخته شده
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
  2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
  10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
  5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
  10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
  حداکثر امتیاز: 20 سن
  20 تا 35 سالگی
  15 تا 40 سالگی
  10 تا 45 سالگی
  حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
  5 فوق دیپلم در اتریش
  10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
  100 حداکثر امتیاز مجاز
  70 حداقل امتیاز مورد نیاز
بلوکارت اتریش

کار در کشور اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

متقاضیان برای دریافت ویزای کار در کشور اتریش باید مدارکی را ارائه دهند. اصلی ترین این مدارک شامل موارد زیر می باشد.

 • سند معتبر مسافرتی (برای مثال گذرنامه)
 • گواهی تولد یا سند مشابه
 • عکسی که در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد.
 • اثبات دارا بودن محل اسکان در اتریش (به عنوان مثال قراردادهای اجاره ای، توافق اولیه در مورد اجاره یا سند مالکیت)
 • بیمه درمانی که تمام خطرات را پوشش می دهد (بیمه اجباری سلامت یا بیمه معادل)
 • اثبات تمکن مالی

علاوه بر مدارک ذکر شده، شخص باید برای اثبات درستی هر کدام از امتیازاتی که اخذ نموده است، سند معتبر ارائه نماید.

سرمایه گذاری در اتریش 8 1 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و بررسی ویزای همراه

در اخذ اقامت کاری اتریش بسته به روشی که شخص انتخاب می نماید، امکان همراهی خانواده با شخص متفاوت می باشد. در صورتی که متقاضی از طریق جاف آفر برای اخذ ویزای کار اتریش اقدام نماید می تواند از ابتدای کار برای خانواده خود نیز درخواست ویزای همراه نماید.
اما اگر شخص برای ویزای جستجوی کار اتریش درخواست داده باشد، در دوره 6 ماهه ای که با این ویزا در اتریش به جستجوی کار می پردازد نمی تواند برای خانواده نیز ویزای همراه تهیه کند. در صورتی که فرد در این فرصت 6 ماهه، موفق به یافتن شغلی مناسب شود، می تواند اقامت کاری اتریش را کسب نماید و برای اعضای خانواده نیز درخواست ویزای همراه دهد.
توجه داشته باشید که شامل همسر با بیش از 21 سال سن و فرزندان مجرد با سن کمتر از 18 سال می باشد. همچنین به همسر شخص کارت اقامت قرمز سفید قرمز پلاس اعطا می شود. بنابراین امکان کار و دسترسی آزاد به بازار کار برای همسر فراهم می باشد. این مقاله توسط موسسه MIE اتریش تهیه شده است و کپی برداری از آن مجاز نمی باشد.

ویزای کار در اتریش

کار در کشور اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش

در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپائی، کشور اتریش از موقعیت برتری برخوردار می باشد و شرایط مناسب تری به نسبت برای متقاضیان کار در کشور اتریش فراهم است. بر طبق گزارشات کمیسیون اروپائی یوروستات نرخ بیکاری در اتریش در سال 2017 تنها 5.5 درصد اعلام شده است که مسلماً با توجه به نرخ بیکاری در دیگر کشورها از جمله یونان و اسپانیا که این میزان به حدود 25 درصد می رسد از شرایط بسیار عالی برخوردار می باشد. این نرخ بیکاری به این معناست که در اتریش تقریبا شخص بیکاری وجود ندارد زیرا از این تعداد اندک، اغلب افرادی که شاغل نیستند، در واقع در حال بررسی گزینه های موجود برای اشتغال و تصمیم گیری می باشند. این نرخ بیکاری اندک باعث می شود میزان حقوق نیروی کار نیز افزایش یابد و افراد در زمینه کاری خود قدرت انتخاب داشته باشند. با این وجود همچنان هم در اتریش شاهد افزیش میزان فرصت های شغلی می باشیم. لذا با توجه به موارد ذکر شده دور از ذهن نیست که کار در کشور اتریش یکی از موارد پر تقاضا برای مهاجرت به کشور اتریش می باشد. تغییرات نرخ بیکاری در اتریش در طی سالیان اخیر در نمودار زیر بررسی شده است.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش

مسلما میزان حقوق پرداختی در اتریش برای متقاضیان کار در کشور اتریش دارای اهمیت می باشد. در جدول زیر میزان حقوق برای برخی مشاغل پرطرفدار در اتریش بررسی شده است. مبالغ به دلار آمریکا می باشد و درآمد کسب شده برای یک سال را نشان می دهد.

میانگین حقوق در سال (دلار آمریکا) شغل
55,089 توسعه دهنده نرم افزار
73,903 مهندس
98,501 مدیر
77,562 مدیر پروژه IT
88,501 مدیر پرژه
95,817 مدیر IT
84,832 مدیریت توسعه تجارت
96,608 مدیریت خطر
48,087 معمار
54,906 توسعه دهنده جاوا

چگونگی اخذ ویزای کاری اتریش

کار در کشور اتریش و مشاغل مورد نیاز 2019 اتریش

پیش از اقدام جهت اخذ ویزای جستجوی کار در کشور اتریش، توجه به مشاغل مورد نیاز و رشته های تحصیلی پرتقاضا، دارای اهمیت فراوانی می باشد. از آنجا که شخص تنها 6 ماه برای جستجوی کار در اتریش زمان دارد، توجه به این نکته ضروری می باشد که رشته تحصیلی مورد تقاضا باشد و بتوان به سرعت در اتریش کار پیدا کرد.

مشاغلی که در اتریش به تازگی رشد داشته اند و به نیروی کار نیاز دارند در زیر عنوان شده است.

 • برق و مهندسی برق
 • سیستم عامل و IT
 • تجارت عمده فروشی و خرده فروشی
 • بهداشت عمومی
 • مددکار اجتماعی
 • ساخت و ساز
 • مهندس مکانیک
 • مهندس قدرت
 • پردازشگر داده

کار در کشور اتریش و نحوه کاریابی در کشور اتریش

متقاضیان کار در کشور اتریش، برای کاریابی در این کشور با داشتن مهارت هایی می توانند شانس بیشتری داشته باشند. مسلماً دانستن زبان بومی از شرایط اولیه یافتن کار در یک کشور بیگانه می باشد. اگرچه زبان انگلیسی به طور گسترده در عرصۀ کاری مورد استفاده قرار می گیرد، اما دانستن زبان آلمانی در هر یک از انواع مختلف مشاغل نیز می تواند شانس کاریابی را بسیار بالا ببرد، به ویژه در مورد مشاغلی که بیشتر با افراد در تماس و ارتباط هستند؛ به طور مثال مشاغل مدیریتی. بنابراین دانستن زبان آلمانی یک امتیاز محسوب می شود.

در حال حاضر تقاضانامه های الکترونیکی بسیار رو به افزایش می باشند، تو ضیح آنکه امروزه متقاضیان اکثراً از طریق ارسال رزومه به کارفرما از طریق ایمیل اقدام می نمایند بنابراین اولین تماس اصولاً از طریق ارسال سی وی و روزمه از راه ایمیل صورت می گیرد. شخص باید یک سی وی مختصر به زبان آلمانی یا انگلیسی، به همراه یک رزومۀ کامل و مدارک معمول برای درخواست شغل، آماده کند. اما بد نیست که رزومه ای را که می نویسید اختصاصاً برای یک شخص خاص باشد، بنابراین سعی کنید نام کسی را که دارید برای او رزومه خود را ارسال می دارید دریابید و از او درخواست نمائید که وقت مصاحبه ای را تنظیم نماید.

همچنین ارائۀ یک عکس پرسنلی از خود امری متداول می باشد. جلسۀ مصاحبه به صورت رسمی برگزار می شود و مصاحبه شونده باید در خصوص سمت شغلی کسی که اقدام به انجام مصاحبه می نماید اطلاع داشته باشد. این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است از شما دعوت به انجام مصاحبه های دیگری نیز در مورد همان شغل و در همان کمپانی شود. اشاره به این نکته نیز شاید بد نباشد که لباس باید به صورت رسمی باشد و اینکه دقت و حضور در رأس ساعت مقرر شده از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

تحصیل پزشکی در اتریش 5 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش

همان گونه که ذکر برای اخذ ویزای کار در کشور اتریش باید ابتدا یک پیشنهاد شغلی در اتریش داشت و یا از طریق ویزای جستجوی کار اتریش وارد این کشور شده و یک قرارداد کاری منعقد نمود. بنابراین بحث کاریابی در اتریش برای متقاضیان کار در کشور اتریش دارای اهمیت فراوانی می باشد. معمولاً از طرق مختلفی می توان برای کاریابی در کشور اتریش اقدام نمود، برخی از این روش ها در ادامه بررسی شده است.

 • روزنامه

  از جمله رایج ترین راه های یافتن شغل مطالعۀ آگهی های روزنامه می باشد و در واقع می توان گفت که روزنامه مهم ترین منبع کاریابی می باشد و شما می توانید لیستی از مشاغل را در روزنامه های ملی و منطقه ای ببینید. از جملۀ این روزنامه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • kurier
  • derstandard
  • diepresse
  • krone
  • nachrichten
 • وب سایت ها کاریابی

  اما منبع بعدی که برای یافتن شغل امروزه نیز بسیار رایج شده است، اینترنت می باشد. با مراجع به وب سایت های معتبر کاریابی می توان برای یافتن شغل مورد نظر خود اقدام نمود. از جملۀ این وب سایت ها عبارتند از:

  • ec.europa.eu: این وب سایت اطلاعاتی را در مورد آگهی های شغلی ارائه می دهد، همچنین در مورد شرایط کار و زندگی و بازار کار در کشور اتریش اطلاعاتی را در اختیار خواننده قرار می دهد. همچنین خدماتی همچون ارسال سی وی برای جویندگان شغل، ارائه می دهد.
  • jobnet.at: این وب سایت مناسب برای دانشجویانی می باشد که به دنبال شغل هستند.
  • karriere.at
  • stepstone.at
  • austria.xpatjobs.com
 • سایر منابع

  از جمله ادارات کاریابی که در واقع دفاتر دولتی کاریابی در سطح شهر وجود دارند که با مراجعۀ به آن ها می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید. این دفاتر همچنین در برخی دانشگاه ها شعبه هایی دارند و این امکان را برای دانشجویان فراهم نموده اند تا به راحتی از این طریق برای یافتن شغل خود اقدام نمایند.

مؤسسات کاریابی در اتریش

کار در کشور اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش

ویزای کار در کشور اتریش از جمله ویزاهایی می باشد که پس از چند سال به راحتی تبدیل به اقامت دائم اتریش و تابعیت می گردد. همان گونه که ذکر شد، افراد از دو طریق می توانند ویزای کار در کشور اتریش و در نتیجه کارت قرمز سفید قرمز را اخذ نمایند. در هر دو حالت دارندگان کارت قرمز سفید قرمز تنها مجاز به کار برای کارفرمایی که در کارت آن ها ذکر شده می باشند. پس از گذشت دو سال در صورتی که شخص در این مدت به میزان 21 ماه مشغول به کار بوده است می تواند جهت اخذ کارت قرمز سفید قرمز پلاس درخواست دهد.

با در اختیار داشتن کارت قرمز سفید قرمز پلاس، فرد دیگر ملزم به کار برای یک کارفرمای خاص نمی باشد و دسترسی آزاد به بازار کار خواهد داشت. این کارت با اعتبار سه ساله صادر می گردد. پس از پایان سه سال، با توجه به اینکه شخص به مدت پنج سال در اتریش اقامت داشته است می تواند جهت اخذ اقامت دائم اتریش درخواست نماید. پس از گذشت یک سال دیگر نیز شخص می تواند جهت دریافت پاسپورت اتریش اقدام نماید.

همچنین در صورتی که شخص بتواند در پیشه ای با درآمد میانگین سالیانه، اشتغال داشته باشد می تواند، کارت آبی یا Blue Card اخذ نماید. این میانگین در آمد در سال 2019 به میزان سالیانه 62,265 تعیین شده است. دارندگان کارت آبی می توانند در سراسر اتحادیه اروپا به کار بپردازند.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
کار در کشور اتریش و سخن پایانی

کار در کشور اتریش و شرایط آن به تفصیل مورد بررسی و بحث قرار گرفت. همان گونه که ذکر شد ویزای کار اتریش از دو طریق پیشنهاد کار و جستجوی کار قابل اتخاد می باشد، که شرایط هر یک مورد بررسی قرار گرفت. ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و روش های مهاجرت به اتریش همانند کار در کشور اتریش و تحصیل در اتریش و اخذ ویزای اتریش، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان، به صورت تلفنی و یا آنلاین با وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور در باب کار در کشور اتریش و تمام امور مهاجرت بهره مند گردید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

law کار در کشور اتریش
71 پاسخ
 1. احمد گفته:

  سلام.

  من 24 سالمه-لیسانس ارتباطات. تازه فارغ التحصیل شدم. زبانم خیلی خوبه البته هنوز ایلتس نگرفتم اما به راحتی میتونم با نمره بالا بگیرم.

  میتونم ویزای کار اتریش رو بگیرم و بعدش راحت اقامت دایم بگیرم؟

  مرسی از راهنمایی تون.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. علیرضا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من (مجرد) کارشناسی عمران از دانشگاه غیرانتفاعی دارم
  چندتا نرم افزار هم بلدم
  زبانم رو میتونم تقویت کنم ولی هنوز مدرک نگرفتم

  8 ماه سابقه بیمه مرتبط و 2 سال بدون بیمه.
  2 سال سربازی تو قرارگاه خاتم در پروژه مترو مشغول بودم ,آیا خدمت تو سپاه پوئن منفی محسوب میشه؟
  آیا میتونم بیمه سربازی رو به صورت مرتبط با رشته بخرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   محل خدمت شما برای کشور تریش خیلی اهمیت ندارد. برای اثبات سابقه کار در اتریش بیمه الزامی نیست فقط کافیست به واسطه نامه کاری سابقه کاری خود را اثبات نمایید

   پاسخ
 3. حسین گفته:

  امتیازفعالیت های پژوهشی وثبت اختراع به داشتن یک مقاله بین المللی تعلق میگیره یا حتما بایستی ثبت اختراع هم داشته باشیم؟

  پاسخ
 4. الاله گفته:

  سلام من 29 سالمه کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه روزانه دارم و 5 سال سابقه کاری در گرایش مدیریت ورزشی دارم. آیا با این شرایط میتونم در اتریش کار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت کار در اتریش می توانید ویزای جستجوی کار این کشور را دریافت دارید که به شما یک پیشنهاد 6 ماهه داده می شود تا در این کشور به دنبال کار باشید. داشتن مدرک زبان در این پروسه الزامی می باشد مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  با سلام. لطفا درمورد اعتبار مدرک دانشگاه ها درباره اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش توضیح مختصری مرحمت کنید. مدرک کدامیک از دانشگاهها برای دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش معتبره؟ آیا فقط دانشگاه سراسری و آزاد معتبر هستن یا پیام نور و علمی کاربردی هم معتبرن؟ کدامیک معتبر هستن و کدامیک معتبر نیستن؟ سپاس از اطلاعات کامل و دقیق وبسایتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه برای کار در اتریش و آلمان عموماً مدارک دانشگاه سراسری و بخش زیادی از مدارک دانشگاه آزاد معتبر است و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس بسیار کمی برخوردار هستند.

   پاسخ
 6. ALI گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملکپور عزیز که انرژی بخش خیلی از افراد در ایران هستید و موسسه خوب ام آی ای

  من برای مهاجرت به اتریش شرایط رو دارم فراهم میکنم مخصوصا رزومه لازم شرایط سنی و زبان رو هم دارم کار میکنم
  سوال خیلی مهمی دارم که یکم ذهن بنده و خیلی از افراد رو مشغول کرده که میخواستم از شما راهنمایی بگیرم اگه ممکن باشه

  مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی که زیر مجموعه دانشگاه دولتی باشه اعتبار داره در اتریش و همچنین برای درخواست جستجوی ویزای کار در اتریش
  و کلا اعتبار مدارک غیر انتفاعی در اتریش و المان چه گونه هست؟ ایا امیدی هست؟
  واقعا از همه چی دارم نا امید میشم . این همه درس خوندن بی فایده شده .
  راه حلی از نظر شما هست از نظر شما؟ لطفا کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه برای تحصیل رایگان در آلمان و اتریش ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزامیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان اقدام نمایید.

   پاسخ
   • ALI گفته:

    خیلی ممنون از صحبت های عالیتون
    این اعتبار مدرک برای کار میخواستم بدونم چه طور هست ؟که ویزای جستجوی کار بگیرم و دنبال کار بگردم.
    حتی اگه رزومه خوب هم داشته باشیم مدرک لیسانس غیر انتفاعی تو اتریش اعتبار کمی دارد؟ ایا امیدی هست برای کار در اتریش با مدرک لیسانس غیر انتفاعی؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز مدرک تحصیلی شما برای کار در آلمان و اتریش معتبر است و اگر امتیازات ویزای کار اتریش یا آلمان را به دست آورید می توانید اقدام کنید.
     شما فقط برای تحصیل رایگان در اتریش است که نیاز به قبولی در دانشگاه سراسری دارید. برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش هم مدرک شما معتبر است.

     پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  سلام. من مجرد و ۲۷ ساله هستم. دارای لیسانس آموزش زبان انگلیسی و فوق دیپلم صنایع شیمیایی. همچنین دوره ی تکنسین دارویی نسخه خوانی هم گذراندم و مدرک دارم. در حال حاضر مشغول گرفتن مدرک آشپز از سازمان فنی حرفه ای هستم. زبان آلمانی به صورت خود آموز کمی یاد گرفته ام. آیا واجد شرایط برای ویزای کار در اتریش را دارم؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیازات لازم را کسب نمایید. جدول امتیاز بندی در همین صفحه موجود می باشد و می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که بتوانید پیشنهاد کار دریافت کنید می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید. البته کاریابی حضوری در کشور اتریش از طریق ویزای جستجوی کار فرصت های بیشتری را برای یافتن کار فراهم می آورد.

   پاسخ
 8. sadegh گفته:

  باسلام
  بنده ۲۷ سالمه و کارشناسی مهندسی نرم افرار کامپیوتر از دانشگاه ملی رو دارم و در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی مهارت دارم .سطح زبان تقریبا بالایی دارم اما مدرک زبان ندارم آیا میتونم برای ویزای کار یا جستجوی کار اتریش اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   احتمالا می توانید امتیازات لازم را کسب نمایید. در همین مقاله جداول امتیاز بندی قرار دارد و می توانید به صورت دقیق امتیاز خود را محاسبه کنید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای جستجوی کار اتریش بر اساس امتیاز بندی می باشد و شما هم با از زبان انگلیسی و هم از زبان آلمانی می توانید امتیاز کسب کنید و الزامی ندارد که حتما مدرک زبان آلمانی داشته باشید. اما دانش هر دو زبان می تواند شانس کاریابی شما را افزایش دهد.

   پاسخ
 9. رامبد گفته:

  سلام. آقایی ۴۱ ساله متاهل و بدون فرزند هستم و کارشناسی نرم افزار و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دارم. آیا برای من امیدی وجود داره که بتونم در اتریش کار پیدا کنم؟ در ضمن آلمانی بلد نیستم ولی انگلیسیم خوبه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در اتریش ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در اتریش(ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. yousefi.mojtaba18 گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من لیسانس مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 دارم و به نرم افزار های مکانیک تسلط دارم .میخواستم بدونم در کشور های اتریش .سویس و هلند مدرک علمی کاربردی را برای کار در ان کشور قبول دارند؟ واینکه کدام کشور شرایطش برای رشته من بهتره؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدارک دانشگاه های علمی کاربردی عموماً در کشورهای آلمان و اتریش معتبر شناخته نشده و می بایست توسط سازمان های آموزشی این کشورها ارزیابی و تایید شوند تا در صورت داشتن شرایط دیگر بتوانید برای کار در این کشورها اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. امیرعباس گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید…۳۱ ساله فوق لیسانس مهندسی محیط زیست ، ۲ سال سابقه کار در فیلد HSE بهداشت و ایمنی ، دارای مدرک آیلتس ۵…و البته همسر بنده مقیم اتریش هستند و در رفتن من مشکلی نیست سوالی که دارم در رابطه با شرایط کار و همچنین تحصیل در اتریش برای من به چه شکله؟ممنون میشم راهنمایی کنید……تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. این موضوع بستگی به دانستن شرایط دیگر شما از جمله میزان سرمایه، گپ تحصیلی و اطلاعات مشابه می باشد. همچنین می بایست مدرک زبان b1 آلمانی را نیز داشته باشید. پیشنهاد می شود با توجه به محدودیت توضیح در بخش دیدگاه ها، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. سعید گفته:

  با سلام
  من 34 ساله هستم و کارشناسی رشته مهندسی صنایع دارم با حدود 12 سال سابقه کار به عنوان مهندس برنامه ریزی. زبان انگلیسی را در سطح خیلی خوب و زبان آلمانی را در سطح متوسط می دانم اما مدرک زبان ندارم.
  می خواهم جهت مهاجرت کاری به اتریش یا آلمان اقدام کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس گزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید. البته باید مدرک زبان ارائه دهید که احتمالا مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

   پاسخ
 13. مجتبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 27 سالمه دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 و به نرم افزار های مکانیک مسلط هستمم
  میخواستم بدونم اتریش. سویس. هلند. مدرک علمی کاربردی رو تایید میکنن برای کار کردن تو اون کشور؟
  امکان کار برای رشته من تو کدوم کشور بیشتر ویا بهتر است؟
  مشکلی با خوندن زبان المانی یا انگلیسی ندارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شانس شما به منظور کار در این کشورها می بایست به طور دقیق تر و با توجه به داشتن اطلاعات دقیق از طرایط شما می بایست بررسی شود. چرا که مهاجرت کاری مستلزم داشتن شرایطی بوده و این شرایط در هر کشور نسبت به کشور دیگر متفاوت می باشد. به منظور اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه و دریافت شرایط آن با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. آرش حسنوند گفته:

  سلام 34 سال سن دارم مدرک کارشناسی ارشد صنایع حدود 2 سال سابقه کار.خواستم بدونم بدون مدرک زبان میتونم ابتدا برای ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنم،بعد در اتریش اقدام به خواندن زبان آلمانی و ادامه تحصیل کنم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 15. ناشناس گفته:

  با سلام و احترام
  بنده ۲۵ ساله مهندس مکانیک گرایش ساخت و تولید و دارای مدارک فنی و حرفه ای cnc تراش و طراحی با نرم افزارهای مهندسی میباشم.
  در حال حاظر به عنوان کارشناس واگن در راه اهن ایران شاغل هستم.
  همسر بنده با مدرک ارشد مهندسی مکانیک و شاغل در راه اهن هستند.
  هر دو دوسال سابقه کار داریم.
  چند سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
  کدوم کشور برای کار و زندگی مناسب من و همسرم میباشد
  المان یا اتریش یا کانادا یا کدام کشور دیگری؟
  امکان اخذ ویزای کار در اتریش بیشتر است یا المان؟
  برای بنده و همسرم امکان کار و زندگی در المان و اتریش میباشد یا خیر؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بستگی به مدرک زبان، میزان سرمایه و برخی شرایط دیگر شما خواهد داشت و شرایط کار در هر کشوری متفاوت می باشد. اگر امتیازات لازم را از جدول ویزای اتریش کسب کنید اخذ ویزای جستجوی کار آن سریع تر از آلمان صورت می گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. امیر ملکی گفته:

  سلام
  34 ساله فوق دیپلم تعمیرات مکانیکی از دانشگاه علمی کاربردی دارم و 14 سال سابقه کاری در شرکت خودرو سازی ومدرک فنی حرفه ای جوشکاری درجه 1و2دارم. مدرک جوشکاری co2 درجه یک وجوشکاری آرگون درجه یک از سازمان فنی حرفه ای ویک پسر6ساله دارم درضمن مجرد هستم. میتونم برای ویزای کار اتریش اقدام بکنم. ممنون میشم راهنمایی بکنید

  Rating: 4
  پاسخ
 17. amir گفته:

  بادرئد خدمت شما – من 29 سالمه – مرد – مجرد – ليسانس صنايع – فوق ليسانس مديريت – زبان آلماني نميدونم – چقد شانس پذيرش كاري در اتريش دارم و چطور؟

  Rating: 4
  پاسخ
 18. پروانه گفته:

  با سلام
  بنده دختر خانمی ۳۵ ساله هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق مددکاری اجتماعی دارم . آیا من میتوانم در اتریش لیسانس مددکاری اجتماعی بخونم . و مدرک زبان آلمانی رو باید در چه سطحی بلد باشم .
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 19. علیرضا توکلی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده 35 سالمه و مدرک کاردانی مکانیک ماشین الات صنعتی دارم.و 14سال سابقه قالب سازی.به نظر شما میتوانم اقدام برای کار در کشور اتریش انجام دهم.

  Rating: 4
  پاسخ
 20. غزل اعظم طاهری گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور عزیز و بزرگوار
  خیلی خوشحالم که ما ایرانی ها همچون شمایی را داریم.ممنون
  اقای ملک پور من ۲۳ساله هستم و حدود ۲سال هست که با مدرک لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه تربیت معلم تهران مشغول به کار معلمی در منطقه ۱۴ تهران هستم و همچنین عضو تیم ملی اسکواش ایران در رده جوانان هستم.بنده متاهل هستم و شوهرم ۲۵ساله هستند و دارای مدرک دکتری دامپزشکی از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۷ هستند و یک مقاله ی بین المللی هستند.
  ما هردو می‌توانیم به راحتی تافل و ایلس بالای۷بگیریم
  اقای ملک پور عزیز ما میخواهیم برای اقامت کاری اقدام کنیم چه از طریق دامپزشکی همسرم و چه از طریق معلمی یا ورزش اسکواش خودم که هم عضو تیم ملی هستم و هم مدرک مربی گری درجه یک بین الملی را دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک مفتخر است که در خدمت ایرانیان عزیز باشد. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارید.

   پاسخ
 21. davood danaei گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور. وافعا خسته نباشید.ممنون ازاینکه اینقد خوبید. خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک ملاقات کنم. اول خواستم بدونم هزینه مشاوره تخصصی اسکایپ چقدر هست واینکه خواهش خواهش و خواهش میکنم طی روزای اینده ی وقت مشاوره با شما داشته باشم .36سال دارم ساکن تهران لیسانس معماری مجرد.متاسفانه ایلتس ندارم و پشتوانه مالی خوبی هم ندارم وسابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی دارم اما مدرک اتوکد 2 بعدی و 3بعدی را از مجتمع فنی تهران گذرانده ام.دوست دارم اروپا زندگی کنم ی مدتی هم گرجستان بودم که نشد که بتونم بمونم . میدونم که شرایط خوبی ندارم ولی میخوام که با خودتون مشاوره داشته باشم .

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   برای اخذ وقت با آقای دکتر ملک پور و اطلاع از هزینه ها لطفا با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را به کارشناسان بفرمایید.

   پاسخ
 22. مژده گفته:

  سلام ۳۶سالمه لیسانس معماری دارم و به نرم افزار های طراحی معمول مربوط به این رشته مسلطم،زیان انگلیسیم خوبه و زبان المانی رو فقط متوجه میشم
  هیچ شانسی برای کانادا یا اطریش دارم؟

  پاسخ
 23. محمد موحدی گفته:

  باسلام
  بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی و 30 سال سن دارم و مجرد هستم .
  بیش از5 سال سابقه کار(بدون بیمه)در زمینه های برق ساختمان . برق صنعتی و سیستم های حفاظتی را دارم
  فاقد مدرک زبان
  ایا میتوانم برای اخذ ویزای کار در یکی از کشورهای سوئد . گانادا . اتریش یا المان اقدام کنم

  پاسخ
 24. رها گفته:

  سلام
  وقت بخیر خسته نباشید.
  من 33 سال سن دارم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه دولتی.
  بیش از 8 سال توی پتروشیمی در عسلویه سابق بیمه دارم(کارمند پتروشیمی هستم)
  بیمه ای که برام رد میشه بالای 10 تومن و پیوسته بوده از بدو استخدام
  انگلیسی تقریبا مسلطم و آلمانی رو بتازگی شروع کردم.
  خانمم 26 ساله هست دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه پیام نور و همچنین دیپلم کانون زبان
  سوال 1: ما میتونیم بصورت همزمان درخواست ویزای جستجوی کار کشور اتریش رو بدیم؟
  سوال2: تکرار سوال بالا در مورد آلمان؟
  ممنون از سایت خوب شما و زمانی که برای پاسخگویی میزارین

  پاسخ
  • M.N گفته:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 25. hamid گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت جناب ملک پور
  سوالی داشتم در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش موردی وجود داره به اسم سنگ تراش که خواستم بدونم منظور از سنگ تراش ، تراشکار سنگهای قیمتی و نیمه قیمتیه یا شکل دیگه ای از صنعت مد نظرشونه
  لازم به ذکره که بنده در حال دریافت مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه هستم و آیا میتونم با مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنم یا خیر در حال یادگیری زبان آلمانی هم هستم

  پاسخ
 26. نوید گفته:

  سلام ، خسته نباشید
  ینده 25 سالمه – کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم- برنامه نویس کامپیوترم – دو مورد اختراع دارم که یکی ثبت شده و اونیکی در حال ثبت .
  میتونم امتیاز کار و برا اتریش کسب کنم؟
  فقط مدرکم دانشگاه آزاده.
  مدرک زبان آلمانی ندارم ولی ی کم بلدم
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 27. رضیه گفته:

  سلام بنده فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران و ارشد علوم سیاسی از دانشگاه علامه هستم میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم با هدف گرفتن اقامت دایم . با توجه ب اینکه دولت اتریش با این شرط اقامت دایم رو میده که در مدت یک سال بتونیم شغل مناسب رو پیدا کنیم.، میخواستم بدونم بازار رشته علوم سیاسی تو اتریش چگونه است؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کاریابی و بازار کار برای این رشته کمی دشوار است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده ۴۱ سال دارم. مدیر یکی از کارخانجات مواد غذایی هستم با سابقه ۸ ساله در این شغل. قبلا مشاغل دیگری هم داشتم. زبان آلمانی اصلا بلد نیستم. انگلیسی هم کم و بیش. فوق لیسانس مدیریت هم دارم. متاهل داری یک فرزند. به نظرتو شرایط اقامت اتریش را دارم؟؟؟؟ و آیا شغل مناسب میتوانم پیدا کنم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار اتریش امتیازبندی بوده و برای آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. حسين رادمهر گفته:

  سلام و خسته نباشید به اقای ملکپور عزیزززز.
  توی فایل های صوتی تون توی چنل تلگرام گفتین زود اقدام کنید واسه اقامت اتریش که سال اینده خیلیی داره سخت میشه و ما هر کسی که امسال ثبتنام میکنه نگه میداریم که اگه نیومد نوبتشو بدید به یکی دیگه….
  من برنامه ای که ریختم از جمله زبان و حرفه کاریم و پول برای ١٨ماه دیگه هست یعنی واسه من اون موقه خیلی شانسم ضعیفه (شرایط مالی حدود ١٠٠-١۵٠ملیون سرمایه و درامد ماهیانه ٨_١۵ملیون)٢٣سالمه و عاشق مکانیک وخودرو هستم و در حال یادگیری این حرفه هست.
  چقدر احتمال پزیرفته شدن دارم و ریسک های این مهاجرتم میخواستم بدونم مثلا کار گیرم نیاد یا حمایتی نداشته باشم از طرف دولت که پشتم گرم باشه…
  بعد شرایط مالیات بر دارامد و دارای چطوری هست و ایا این شرایط از کشور مانادا بهتر است یا بدتر؟؟
  به نظر شما با این اوصاف مهاجرت من از روش خود حمایتی یا متخصص کار برای کدوم کشور خوب هست اتریش یا کانادا؟!!!من با ایران زیاد رفتو امدی ندارم مادرم و برادرم میان پیشم اگه موندگار شدم،با سرما مشکلی ندارم و از طرفیم علاقه زیادی به جهانگردی دارم که بخش اعضمش اروپاست…
  شما به عنوان یه فرد با تجربه،تو شرایط من چه نمره ای به اقامت در این دو کشور میدید…
  با سپاسسسس فراوان که وقت میزارید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش یا کانادا باید امتیازات لازم را اخذ نمایید. در صورت داشتن امتیازات می توانید در این کشور به کار بپردازید هم چنین می توانید برای تحصیل در کشور کانادا یا اتریش اقدام کنید. پس از تحصیل نیز شانس کاریابی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. سمن گفته:

  با سلام.
  من لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم.حدود ۴ سال مدرس زبان انگلیسی هستم و ۲۵ سال سن دارم. آیا با این شرایط میتونم در اتریش مشغول به کار شم؟
  ممنون

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5