کار در کشور اتریش و بررسی شرایط آن

کار در کشور اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش به دلیل شرایط بسیار خوب کار و زندگی در این کشور، مورد توجه بسیاری از مهاجرین در سراسر دنیا و ایرانیان می باشد، از این رو در این نوشتار به صورت تخصصی و علمی به بررسی این موضوع پرداخته شده است. از طریق کار در کشور اتریش می توان به اقامت این کشور تراز اول دست یافت. شرایط اخذ ویزای کار اتریش نسبت به سایر کشورهای اروپایی آسان تر می باشد و این امکان برای متقاضیان کار در کشور اتریش فراهم می باشد که از طریق پیشنهاد کاری و یا ویزای جستجوی کار به این کشور وارد شده و اقامت اتریش را کسب نمایند. اما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش به چه صورت می باشد؟ آیا از طریق کار در کشور اتریش می توان به اقامت اروپا دست یافت؟ در این مقاله که توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) تهیه شده است به بررسی نکات مهم و اصلی در خصوص کار در اتریش و ویزای جستجوی کار اتریش پرداخته شده است. امید است این مقاله پاسخ گوی سوالات شما در این خصوص باشد.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

کار در کشور اتریش 1 کار در کشور اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در کشور اتریش و شرایط عمومی آن

اتریش کشوری واقع در قلب اروپا می باشد که با کشورهای سوئیس، لیختن اشتاین، آلمان، جمهوری چک، اسلواکی، مجارستان، اسلوونی و ایتالیا دارای مرز مشترک است. اتریش همیشه با جذابیت های فراوان، مراتع سرسبز و شهرهای زیبا و شگفت انگیز توجه مهاجرین و توریست ها را جلب می نماید. اتریش در رتبه بندی جهانی از لحاظ زندگی به صورت مداوم رتبه های بالاتری را کسب می نماید، از این رو افراد زیادی به کار در کشور اتریش و زندگی در این کشور تمایل دارند.

اتریش مقر سازمان های بین المللی از جمله سازمان ملل متحد، اوپک و آژانس بین المللی انرژی هسته ای می باشد و وین فرصت های شغلی فراوانی برای مهاجرین دارد.

کشور اتریش در قالب یک دولت فدرال اداره می شود که شامل 9 ایالت می باشد. میانگین امید به زندگی در اتریش برای زنان 83.9 سال و برای مردان 79.3 سال می باشد. کشور اتریش نزدیک به 9 میلیون نفر جمعیت دارد که از این میزان حدود 16 درصد آن شهروند کشورهای دیگر می باشند و حدود 23 درصد از جمعیت اتریش از طریق مهاجرت شهروندی این کشور را اخذ نموده اند.

خصوص شرایط زمانی کار در کشور اتریش به این صورت می باشد که میانگین ساعات کاری 8 ساعت در روز و به عبارتی 40 ساعت در هفته می باشد. در مورد تعطیلات سالانه نیز کارمندان حق دارند 5 هفته را در سال مرخصی داشته باشند. اتباع کشور های خارج از اتحادیه اروپا از جمله ایرانیان، برای کار در کشور اتریش با اقامت کاری یا کارت قرمز سفید قرمز اتریش را داشته باشند. این نوع اقامت یکی از بهترین اقامت ها در اروپا می باشد و دارندگان اقامت کاری اتریش پس از 5 سال کار و زندگی در اتریش می توانند اقامت دائم این کشور را کسب نمایند. در ادامه به بررسی چگونگی اخذ اقامت کاری اتریش پرداخته شده است، با ادامه متن همراه شوید و نکات اصلی در خصوص ویزای کار اتریش را فرابگیرید.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان کار در کشور اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با کار در کشور اتریش

video کار در کشور اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با کار در کشور اتریش

audio کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و ویزای کاری اتریش

ویزای کاری اتریش را می توان به دو دسته تقسیم نمود. دسته اول به افرادی تعلق می گیرد که دارای یک پیشنهاد شغلی از طرف کارفرمایی مورد تایید در اتریش می باشند. در واقع ویزاهای کاری اتحادیه اروپا معمولا در این قالب ارائه می شوند. ویزای کاری از طریق پیشنهاد شغلی مستلزم آن است که کارفرما در ابتدا آن شغل را در کشور مورد نظر به مدت ۳ ماه آگهی داده باشد و ۳ ماه هم در کل اتحادیه اروپا آگهی داده باشد. در صورتی که شخصی را برای شغل مورد نظر پیدا نکرده باشند، می توانند شخصی را از خارج از اتحادیه اروپا به عنوان نیروی کلیدی استخدام کنند.

نوع دیگر، ویزای جستجوی کار می باشد و در زمره ویزاهایی می باشد که با توجه به شرایط مناسبی که دارد بسیار پرطرفدار می باشد. این نوع ویزا در کشورهای اروپایی همچون آلمان و اتریش ارائه می شود. ویزای جستجوی کار اتریش این امکان را برای فرد به وجود می آورد که وارد خاک کشور اتریش شده و برای استخدام در فرصت های شغلی موجود درخواست دهد. مدت اعتبار ویزای جستجوی کار اتریش 6 ماه می باشد که به صورت Point Based System یا امتیاز بندی می باشد.  در صورتی که شخص از 100 امتیاز، 70 امتیاز را کسب نماید می تواند برای این نوع ویزا اقدام نماید.

نکته قابل توجه در مورد این سیستم امتیاز بندی این است که در صورتی که شخصی امتیازات لازم را کسب نماید اما افسر پرونده درخواست ویزای جستجوی کار اتریش را رد کند، شخص می تواند وکیل استخدام کند و طرح دعوی نماید. دادگاه رسیدگی خواهد کرد و در نهایت رأی دادگاه به نفع متقاضی صادر خواهد شد.

 • کار در کشور اتریش و ویزای کاری کشور اتریش از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

  همان گونه که ذکر شد، برای اخذ ویزای کار در کشور اتریش از طریق پیشنهاد کار، شغل مربوطه باید به مدت 6 ماه در اتریش و اتحادیه اروپا آگهی شده باشد و در صورتی که شخص مورد نظر برای کار یافت نشد، کافرما می تواند شخصی را از خارج از اتحادیه اروپا استخدام نماید. در صورتی که شخص امتیازات لازم را از سیستم امتیاز بندی اخذ نماید می تواند برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش درخواست دهد. مدت اعتبار این کارت ابتدا دو ساله می باشد، که قابل تمدید است. در جدول زیر سیستم امتیاز بندی برای نیروی کار مورد تقاضا در اتریش نمایش داده شده است.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 30 واجد شرایط بودن
  20 تحصیلات حرفه ایی / آموزش حرفه ایی در مهارت خاص
  25 واجد شرایط عمومی برای پذیرش دانشگاه در اتریش
  30 طی کرده یک دوره تحصیلات تکمیلی در اتریش به مدت 3 سال
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری مطابق شغل با پیشنهاد شده
  2 تجربه کاری در هر سال در کشور غیر اتریش در هر سال
  4 تجربه کاری در هر سال در کشور اتریش در هر سال
  حداکثر امتیاز: 15 مهارت زبان آلمانی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح A2
  15 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان انگلیسی
  5 تا سطح A1
  10 تا سطح B1
  حداکثر امتیاز: 15 سن
  15 تا 30 سالگی
  10 تا 40 سالگی
  90 مجموع حداکثر امتیاز
  55 حداقل امتیاز مورد نیاز
 • کار در کشور اتریش و ویزای کاری کشور اتریش از طریق جستجوی کار (Job Seeker)

  در صورتی که فرد امتیازات لازم را از سیستم امتیاز بندی اخذ نماید و به عنوان نیروی کار ماهر شناخته شود، می تواند ویزای جستجوی کار اتریش را دریافت نماید. شخص از طریق ویزای جستجوی کار اتریش می تواند به مدت 6 ماه در اتریش حضور داشته باشد و به کاریابی بپردازد. برای اخذ این ویزا شخص باید بتواند از جدول زیر 70 امتیاز کسب نماید. در صورتی که در مدت 6 ماه اقامت در اتریش، شخص موفق به یافتن کار مورد تایید و مرتبط با رشته تحصیلی خود شود، می تواند برای دریافت کارت قرمز سفید قرمز اتریش درخواست دهد. این کارت ابتدا برای مدت 2 سال صادر می گردد و قابل تمدید می باشد.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
  20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
  30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
  40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
  در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
  20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
  25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
  30 بیشتر از 70000 یورو
  20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
  20 جوایز علمی شناخته شده
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
  2 تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
  10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
  5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
  10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
  حداکثر امتیاز: 20 سن
  20 تا 35 سالگی
  15 تا 40 سالگی
  10 تا 45 سالگی
  حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
  5 فوق دیپلم در اتریش
  10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
  100 حداکثر امتیاز مجاز
  70 حداقل امتیاز مورد نیاز
بلوکارت اتریش

کار در کشور اتریش و مدارک مورد نیاز ویزای کار اتریش

متقاضیان برای دریافت ویزای کار در کشور اتریش باید مدارکی را ارائه دهند. اصلی ترین این مدارک شامل موارد زیر می باشد.

 • سند معتبر مسافرتی (برای مثال گذرنامه)
 • گواهی تولد یا سند مشابه
 • عکسی که در 6 ماه اخیر گرفته شده باشد.
 • اثبات دارا بودن محل اسکان در اتریش (به عنوان مثال قراردادهای اجاره ای، توافق اولیه در مورد اجاره یا سند مالکیت)
 • بیمه درمانی که تمام خطرات را پوشش می دهد (بیمه اجباری سلامت یا بیمه معادل)
 • اثبات تمکن مالی

علاوه بر مدارک ذکر شده، شخص باید برای اثبات درستی هر کدام از امتیازاتی که اخذ نموده است، سند معتبر ارائه نماید.

سرمایه گذاری در اتریش 8 1 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و بررسی ویزای همراه

در اخذ اقامت کاری اتریش بسته به روشی که شخص انتخاب می نماید، امکان همراهی خانواده با شخص متفاوت می باشد. در صورتی که متقاضی از طریق جاف آفر برای اخذ ویزای کار اتریش اقدام نماید می تواند از ابتدای کار برای خانواده خود نیز درخواست ویزای همراه نماید.
اما اگر شخص برای ویزای جستجوی کار اتریش درخواست داده باشد، در دوره 6 ماهه ای که با این ویزا در اتریش به جستجوی کار می پردازد نمی تواند برای خانواده نیز ویزای همراه تهیه کند. در صورتی که فرد در این فرصت 6 ماهه، موفق به یافتن شغلی مناسب شود، می تواند اقامت کاری اتریش را کسب نماید و برای اعضای خانواده نیز درخواست ویزای همراه دهد.
توجه داشته باشید که شامل همسر با بیش از 21 سال سن و فرزندان مجرد با سن کمتر از 18 سال می باشد. همچنین به همسر شخص کارت اقامت قرمز سفید قرمز پلاس اعطا می شود. بنابراین امکان کار و دسترسی آزاد به بازار کار برای همسر فراهم می باشد. این مقاله توسط موسسه MIE اتریش تهیه شده است و کپی برداری از آن مجاز نمی باشد.

ویزای کار در اتریش

کار در کشور اتریش و نرخ بیکاری در کشور اتریش

در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپائی، کشور اتریش از موقعیت برتری برخوردار می باشد و شرایط مناسب تری به نسبت برای متقاضیان کار در کشور اتریش فراهم است. بر طبق گزارشات کمیسیون اروپائی یوروستات نرخ بیکاری در اتریش در سال 2017 تنها 5.5 درصد اعلام شده است که مسلماً با توجه به نرخ بیکاری در دیگر کشورها از جمله یونان و اسپانیا که این میزان به حدود 25 درصد می رسد از شرایط بسیار عالی برخوردار می باشد. این نرخ بیکاری به این معناست که در اتریش تقریبا شخص بیکاری وجود ندارد زیرا از این تعداد اندک، اغلب افرادی که شاغل نیستند، در واقع در حال بررسی گزینه های موجود برای اشتغال و تصمیم گیری می باشند. این نرخ بیکاری اندک باعث می شود میزان حقوق نیروی کار نیز افزایش یابد و افراد در زمینه کاری خود قدرت انتخاب داشته باشند. با این وجود همچنان هم در اتریش شاهد افزیش میزان فرصت های شغلی می باشیم. لذا با توجه به موارد ذکر شده دور از ذهن نیست که کار در کشور اتریش یکی از موارد پر تقاضا برای مهاجرت به کشور اتریش می باشد. تغییرات نرخ بیکاری در اتریش در طی سالیان اخیر در نمودار زیر بررسی شده است.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و میزان حقوق در کشور اتریش

مسلما میزان حقوق پرداختی در اتریش برای متقاضیان کار در کشور اتریش دارای اهمیت می باشد. در جدول زیر میزان حقوق برای برخی مشاغل پرطرفدار در اتریش بررسی شده است. مبالغ به دلار آمریکا می باشد و درآمد کسب شده برای یک سال را نشان می دهد.

میانگین حقوق در سال (دلار آمریکا) شغل
55,089 توسعه دهنده نرم افزار
73,903 مهندس
98,501 مدیر
77,562 مدیر پروژه IT
88,501 مدیر پرژه
95,817 مدیر IT
84,832 مدیریت توسعه تجارت
96,608 مدیریت خطر
48,087 معمار
54,906 توسعه دهنده جاوا

چگونگی اخذ ویزای کاری اتریش

کار در کشور اتریش و مشاغل مورد نیاز 2020 اتریش

پیش از اقدام جهت اخذ ویزای جستجوی کار در کشور اتریش، توجه به مشاغل مورد نیاز اتریش و رشته های تحصیلی پرتقاضا، دارای اهمیت فراوانی می باشد. از آنجا که شخص تنها 6 ماه برای جستجوی کار در اتریش زمان دارد، توجه به این نکته ضروری می باشد که رشته تحصیلی مورد تقاضا باشد و بتوان به سرعت در اتریش کار پیدا کرد.

مشاغلی که در اتریش به تازگی رشد داشته اند و به نیروی کار نیاز دارند در زیر عنوان شده است.

 • برق و مهندسی برق
 • سیستم عامل و IT
 • تجارت عمده فروشی و خرده فروشی
 • بهداشت عمومی
 • مددکار اجتماعی
 • ساخت و ساز
 • مهندس مکانیک
 • مهندس قدرت
 • پردازشگر داده
مشاغل مورد نیاز اتریش

کار در کشور اتریش و نحوه کاریابی در کشور اتریش

متقاضیان کار در کشور اتریش، برای کاریابی در این کشور با داشتن مهارت هایی می توانند شانس بیشتری داشته باشند. مسلماً دانستن زبان بومی از شرایط اولیه یافتن کار در یک کشور بیگانه می باشد. اگرچه زبان انگلیسی به طور گسترده در عرصۀ کاری مورد استفاده قرار می گیرد، اما دانستن زبان آلمانی در هر یک از انواع مختلف مشاغل نیز می تواند شانس کاریابی را بسیار بالا ببرد، به ویژه در مورد مشاغلی که بیشتر با افراد در تماس و ارتباط هستند؛ به طور مثال مشاغل مدیریتی. بنابراین دانستن زبان آلمانی یک امتیاز محسوب می شود.

در حال حاضر تقاضانامه های الکترونیکی بسیار رو به افزایش می باشند، تو ضیح آنکه امروزه متقاضیان اکثراً از طریق ارسال رزومه به کارفرما از طریق ایمیل اقدام می نمایند بنابراین اولین تماس اصولاً از طریق ارسال سی وی و روزمه از راه ایمیل صورت می گیرد. شخص باید یک سی وی مختصر به زبان آلمانی یا انگلیسی، به همراه یک رزومۀ کامل و مدارک معمول برای درخواست شغل، آماده کند. اما بد نیست که رزومه ای را که می نویسید اختصاصاً برای یک شخص خاص باشد، بنابراین سعی کنید نام کسی را که دارید برای او رزومه خود را ارسال می دارید دریابید و از او درخواست نمائید که وقت مصاحبه ای را تنظیم نماید.

همچنین ارائۀ یک عکس پرسنلی از خود امری متداول می باشد. جلسۀ مصاحبه به صورت رسمی برگزار می شود و مصاحبه شونده باید در خصوص سمت شغلی کسی که اقدام به انجام مصاحبه می نماید اطلاع داشته باشد. این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است از شما دعوت به انجام مصاحبه های دیگری نیز در مورد همان شغل و در همان کمپانی شود. اشاره به این نکته نیز شاید بد نباشد که لباس باید به صورت رسمی باشد و اینکه دقت و حضور در رأس ساعت مقرر شده از اهمیت به سزایی برخوردار می باشد.

تحصیل پزشکی در اتریش 5 کار در کشور اتریش

کار در کشور اتریش و مؤسسات کاریابی در کشور اتریش

همان گونه که ذکر برای اخذ ویزای کار در کشور اتریش باید ابتدا یک پیشنهاد شغلی در اتریش داشت و یا از طریق ویزای جستجوی کار اتریش وارد این کشور شده و یک قرارداد کاری منعقد نمود. بنابراین بحث کاریابی در اتریش برای متقاضیان کار در کشور اتریش دارای اهمیت فراوانی می باشد. معمولاً از طرق مختلفی می توان برای کاریابی در کشور اتریش اقدام نمود، برخی از این روش ها در ادامه بررسی شده است.

 • روزنامه

  از جمله رایج ترین راه های یافتن شغل مطالعۀ آگهی های روزنامه می باشد و در واقع می توان گفت که روزنامه مهم ترین منبع کاریابی می باشد و شما می توانید لیستی از مشاغل را در روزنامه های ملی و منطقه ای ببینید. از جملۀ این روزنامه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • kurier
  • derstandard
  • diepresse
  • krone
  • nachrichten
 • وب سایت ها کاریابی

  اما منبع بعدی که برای یافتن شغل امروزه نیز بسیار رایج شده است، اینترنت می باشد. با مراجع به وب سایت های معتبر کاریابی می توان برای یافتن شغل مورد نظر خود اقدام نمود. از جملۀ این وب سایت ها عبارتند از:

  • ec.europa.eu: این وب سایت اطلاعاتی را در مورد آگهی های شغلی ارائه می دهد، همچنین در مورد شرایط کار و زندگی و بازار کار در کشور اتریش اطلاعاتی را در اختیار خواننده قرار می دهد. همچنین خدماتی همچون ارسال سی وی برای جویندگان شغل، ارائه می دهد.
  • jobnet.at: این وب سایت مناسب برای دانشجویانی می باشد که به دنبال شغل هستند.
  • karriere.at
  • stepstone.at
  • austria.xpatjobs.com
 • سایر منابع

  از جمله ادارات کاریابی که در واقع دفاتر دولتی کاریابی در سطح شهر وجود دارند که با مراجعۀ به آن ها می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید. این دفاتر همچنین در برخی دانشگاه ها شعبه هایی دارند و این امکان را برای دانشجویان فراهم نموده اند تا به راحتی از این طریق برای یافتن شغل خود اقدام نمایند.

مؤسسات کاریابی در اتریش

کار در کشور اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش

ویزای کار در کشور اتریش از جمله ویزاهایی می باشد که پس از چند سال به راحتی تبدیل به اقامت دائم اتریش و تابعیت می گردد. همان گونه که ذکر شد، افراد از دو طریق می توانند ویزای کار در کشور اتریش و در نتیجه کارت قرمز سفید قرمز را اخذ نمایند. در هر دو حالت دارندگان کارت قرمز سفید قرمز تنها مجاز به کار برای کارفرمایی که در کارت آن ها ذکر شده می باشند. پس از گذشت دو سال در صورتی که شخص در این مدت به میزان 21 ماه مشغول به کار بوده است می تواند جهت اخذ کارت قرمز سفید قرمز پلاس درخواست دهد.

با در اختیار داشتن کارت قرمز سفید قرمز پلاس، فرد دیگر ملزم به کار برای یک کارفرمای خاص نمی باشد و دسترسی آزاد به بازار کار خواهد داشت. این کارت با اعتبار سه ساله صادر می گردد. پس از پایان سه سال، با توجه به اینکه شخص به مدت پنج سال در اتریش اقامت داشته است می تواند جهت اخذ اقامت دائم اتریش درخواست نماید. پس از گذشت یک سال دیگر نیز شخص می تواند جهت دریافت پاسپورت اتریش اقدام نماید.

همچنین در صورتی که شخص بتواند در پیشه ای با درآمد میانگین سالیانه، اشتغال داشته باشد می تواند، کارت آبی یا Blue Card اخذ نماید. این میانگین در آمد در سال 2019 به میزان سالیانه 62,265 تعیین شده است. دارندگان کارت آبی می توانند در سراسر اتحادیه اروپا به کار بپردازند.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه کار در کشور اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio کار در کشور اتریش
کار در کشور اتریش و سخن پایانی

کار در کشور اتریش و شرایط آن به تفصیل مورد بررسی و بحث قرار گرفت. همان گونه که ذکر شد ویزای کار اتریش از دو طریق پیشنهاد کار و جستجوی کار قابل اتخاد می باشد، که شرایط هر یک مورد بررسی قرار گرفت. ضمن تشکر و قدردانی از حضور گرم شما در سایت موسسه حقوقی ملک پور به اطلاع شما عزیزان گرانقدر می رسانیم در صورت تمایل و در جهت ارائه توضیحات و پاسخ به سوالات بیشتر در مورد مهاجرت به اتریش و روش های مهاجرت به اتریش همانند کار در کشور اتریش و تحصیل در اتریش و اخذ ویزای اتریش، شما سروران گرامی می توانید با مؤسسه ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان، به صورت تلفنی و یا آنلاین با وکلا و کارشناسان ارشد مؤسسه حقوقی ملک پور در باب کار در کشور اتریش و تمام امور مهاجرت بهره مند گردید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

119 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام، لیسانس کشاورزی دارم 7 سال سابقه کار دارم اما سابقە بیمە دو سال دارم، متٲهل هستم ویزای کار می‌خوام بگیرم، مدارک اتوکد و جی پی اس سه فرکانسەو gis هم دارم به نظرتون میتونم بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای جستجوی کار اتریش به صورت یک سیستم امتیاز بندی می باشد. جدوال امتیاز بندی در این صفحه قرار دارد شما می توانید امتیازات خود را محاسبه کنید.
   برای اتریش سابقه کار با بیمه نیاز نیست اما باید نامه کاری داشته باشید تا سابقه کار را ثابت کنید.

   پاسخ
 2. Razmaraalireza گفته:

  سلام
  ضمن خسته نباشید
  لطفا راهنمایی کنید
  بنده کارشناسی مهندسی شیمی و ارشد مدیریت بازرگانی دارم. گواهینامه های طراحی وبسایت و دیجیتال مارکتینگ هم دارم. ۴ سال در بخش فروش فعال هستم. زبان انگلیسی پیشرفته مسلط هستم. ۳۱ سال دارم.
  آلمان یا اتریش مقصد مناسبی هست؟ سخت گیری زبان، داشتن جا در مقصد و داشتن استطاعت مالی چطور هست؟ اگر جا نداشته باشیم اونجا اما پول بتونیم ببریم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. با توجه به احتمال بالای شکست در مهاجرت، ما به هیچ وجه مهاجرت بدون داستن سرمایه به امید درآمدزایی سریع در کشور دیگه رو توصیه نمیکنیم چون هزینه زندگی در اروپا با توجه به ارزش پایین پول ما، بالاست. بهتره از کشورهایی مثل ترکیه و عمان شروع کنید برای کار.
   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 3. مصطفی گفته:

  درود وخسته نباشید خدمت انجمن ملک پور
  برای افرادی مثل منکه نه تحصیلات ونه سرمایه دارن چه راهی هست که بشه مهاجرت کرد خواهشن راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. میتونین از طریق موسسات کاریابی بین المللی مستقر در ایران برای کار در عمان یا ترکیه اقدام کنید و چند سال سرمایه جمع کنید و بعد اقدام کنید برای اقامت کشور بهتر.

   پاسخ
 4. Md.abolhasani6593 گفته:

  سلام و عرض احترام.
  من ۲۵ سال سن دارم مجردم لیسانس مهندسی تکنولوژی خودرو دارم ولی شغلم نقاشی و صافکاری و دیتیلینگ خودرو هستش تو هر ۳زمینه تخصص دارم ولی مدرک بین المللی برای شغلم ندارم که میخوام اقدام کنم و بگیرم. اگر بخوام از طریق کارم برای ویزا و اقامت اقدام کنم چه کشوری میتونم برم که از نظر کار و درامد مشکلی نداشته باشم و اینکه چقدر هزینه داره و چه مدت طول میکشه؟آیا اتریش گزینه مناسبیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   شرایط ویزای جستجوی کار اتریش:
   اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 5. منوچهری گفته:

  درود به شما و همکارانتون . بنده نصرالله منوچهری ۳۵ سال سن دارم‌و کاردانی بهداشت حرفه ای و کارشناسی مدیریت ایمنی در پیشگیری از حوادث و حریق هستم مشغول خواندن زبان آلمانی هستم و مدرک بین المللی از موسسه DAS انگلستان و TÜFآلمان در زمینه HSE و ایمنی دارم و همچنین در زمینه Fire fighting و ۸ سال هم سابقه کار مرتبط دارم در زمینه ایمنی در نیروگاه حرارتی برق که هم اکنون هم مشغول به کارم . یک کتاب در زمینه ایمنی و سیستم های اعلام و اطفا حریق نوشتم اما دو جلد چاپ‌کردم . خواستم بدونم با این شرایطی دارم میتونم در آلمان یا اتریش کاری در رابطه با ایمنی و بهداشت حرفه ای پیدا کنم و اینکه شنیدم در سوئد برای بهداشت حرفه ای کار هست میشه رفت دوره زبان سوئدی همونجا دید و بعد از آزمونش شروع به کار کرد‌. ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته تحصیلی شما جزو رشته های مورد نیاز نیستش و این موضوع شانس اخذ ویزای کار رو کاهش میده. به هر حال با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی و راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 6. سعید گفته:

  با سلام بنده ۳۱ سالمه و لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و در حرفه ای کاشیکاری وسنگاری ساختمان۱۵سال فعالیت دارم ودارای مدرک فنی حرفه ای در این شغل ایا امکان کار برای بنده در اتریش وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 7. ميثم گفته:

  سلام من فوتباليست هستم .ميتونم از اين طريق اقدام كنم برم؟و اينكه ليسانس عمران دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما خیلی گزینه ها دارید، مثلا مدرسه مجانی تو اتریش یا مدارس خصوصی در اروپا و‌کانادا. شما تحصیل نرمال دروس را دارید و در کنارش به صورت منظم و باشگاهی ورزش هم خواهید داشت. همچنین امکان اپلای برای مدارس فوتبال در اروپا نیز وجود دارد که هزینه بر تر است.با موسسه تماس بگیرید تا بیشتر راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 8. Mostafa گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۹سالمه و دارای مدرک بین‌الملی سطح۲ایراتا(کار در ارتفاع) و با بیش از ۷سال سابقه کار در ایران
  آیا میتونم در اتریش شغل مربوطِ رو پیدا کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 9. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر
  من ۲۹سالمه و دارای مدرک بین‌الملی سطح۲ایراتا(کار در ارتفاع) و با بیش از ۷سال سابقه کار در ایران
  آیا میتونم در اتریش شغل مربوطِ رو پیدا کنم

  Rating: 5
  پاسخ
 10. سامان گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه لیسانس فیزیک . و در حال نوشتن پایان نامه ارشد رشته برق قدرت .
  من شرایط رفتن به اتریش جهت کار رو دارم .ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. رشته برق قدرت خیلی خوب هستش برای کار اتریش. البته می بایست مدرک زبان آلمانی b2 به بالا به همراه 3 سال سابقه کار مرتبط و قابل اثبات هم داشته باشین.

   پاسخ
 11. سجاد گفته:

  سلام من سن من ۲۵ساله شغلمم قالبسازی قطعات پلاستیکیه چطوری میتونم بدونم شرایط حرفه من تو اتریش چطوریه

  Rating: 5
  پاسخ
 12. مهدی گفته:

  با سلام میخواستم بدونم مدرک دانشگاه آزاد برای ویزای کار اتریش مشکلی نداره؟

  Rating: 5
  پاسخ
 13. h.mahdavinasab گفته:

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر دارم.و فوق دیپلم کامیوتر نرم افزار دارم. امتیازاتم رو برای ویزای جست جوی کار اتریش محاسبه کردم و امتیاز خوبی میارم…بالای 70 امتیاز دارم…اینکه لیسانسم ناپیوسته ست مشکل ایجاد نمیکنه؟
  مرسی

  Rating: 5
  پاسخ
 14. مصطفی گفته:

  با سلام.داشتن 40 سال سن چه میزان می تواند امتیاز پذیرش کاری را کاهش دهد؟با توجه به این نکته که ، سایر بخش ها مانند تحصیلات و سوابق و تخصص قوی باشد.

  Rating: 5
  پاسخ
 15. حسین گفته:

  سلام من 34 سالمه مدرک لیسانس برق قدرت دارم و به همراه ۸ سال سابقه کار مرتبط . همسرم پرستار هستن ۳۲ ساله ۴ سال سابقه کار و یه دختر ۵ ماهه هم داریم .زبان هم ایلتس ۳ داریم میتونیم آلمانی هم بخونیم . در مورد ویزای کار اتریش آیا امکانش هست موسسه شما اونجا جاب آفر برای هر دوی ما پیدا کنه ونیازی به ویزای جستجوی کار نباشه ما از بدو ورود باهم وارد بشیم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 16. مریم گفته:

  باسلام.فعالیت های پژوهشی و علمی که در امتیازات مورد نیاز برای کاریابی در اتریش گفته شده چی هست؟آیا مقاله ISI کافیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 17. روح اله گفته:

  سلام من ۴۰ سال سن دارم دارای مدرک برق قدرت و سابقه کار ۶ سال و دارای دو مدرک بین المللی آتشنشانی از شرکت فالک هلند و ۱۰ سال سابقه کار و افسر اتشنشانی با حکم کارگزینی. می توانم از طریق کار اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سنتون کمی زیاده و نفرمودین که مدرک برق قدرتتون در چه مقطعی هستش و سابقه کارتون مرتبط با مدرک بوده یا خیر و قابل اثبات هستش یا خیر و اینکه مدرک زبان چی دارین تابتونیم برای کار در اتریش راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 18. محمدرضا گفته:

  سلام
  من ۳۱ سالمه و کارشناسی مهندسی برق قدرت دارم. و برنامه نویس اتوماسیون صنعتی هستم. طراحی و ساخت تابلو برق هم انجام میدم. الان کردستان عراق مشغول کار هستم. سه سال هم سابقه کار دارم تو زمینه برنامه نویسی و برق و همچنین ۳ سال هم در زمینه سیستم های نظارت تصویری سابقه دارم.
  آیا شانسی برای کار پیدا کردن تو اتریش دارم یا خیر؟
  سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مدرک زبان دارین و اینکه سرمایه تون چقدره و اینکه مدرکتون رو از کدوم دانشگاه گرفتین؟ درباره شرایط تاهلتون هم بفرمایید.

   پاسخ
 19. فرید گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما
  بنده یک شخص متاهل و 34 ساله هستم . حدود 400 میلیون سرمایه ام هست. لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و سابقه کارم هم خوب هست. بنظرتون میتونم اون 70 امتیاز لازم رو برای ویزای جست جوی کار اتریش به دست بیارم؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. امتیازات لازم را می توانید در مقاله ای که مطالعه نمودید محاسبه نمایید.

   پاسخ
 20. رسول گفته:

  با سلام.
  بنده 35 سال سن با مدرک لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس مدیریت صنعتی هستم و دارای 10 سال سابقه کار در زمینه نفت و گاز. همسر بنده کارشناس ارشد اپتومتری است با 7 سال سابقه کار.
  به نظر شما بهترین روش برای مهاجرت بنده به اتریش کدوم روش است. ممنون میشوم راهنمایی فرمایید.

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شانس کار در اتریش رو دارین ولی باید شرایطتون دقیق تر بررسی بشه. مثلا میزان تمکن مالی و همچنین دانشگاهی که ازش مدرکتون رو اخذ کردید. پیشنهاد میکنم با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما رو به رایگان ارزیابی کنن.

   پاسخ
 21. حسن گفته:

  سلام
  ضمن تشکر از مقاله کامل شما؛
  من ۳۵ ساله متاهل دارای یک فرزند. لیسانس مهندسی شیمی و فوق لیسانس MBA هر دو از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل سال ۹۰٫ زبان انگلیسی intermediate. حدود ۶ سال سابقه کار به عنوان کارشناس منابع انسانی دارم.
  آیا برای ویزای کار شانسی دارم؟
  با تشکر

  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 22. bahare musavi گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید یک سوال از خد متتون داشتم من 28 سالمه لیسانس فیزیک گرایش هسته ای از یک دانشگاه غیر انتفاعی زیر نظر پروفسور ثبوتی دارم و مدارک اصول ایمنی و بهداشت کار- ارزیابی ریسک و خطر- hse-ms و ایمنی برق و ایمنی انبار و از مرکز تحقیقات وزارت کار دارم مدارک a2زبان آلمانی را هم دارم و انگلیسیم هم خوب هستش چندتا نرم افزار erp هم بلدم 6 سال سابقه کار بیمه ای دارم و توی شرکت های بزرگ کار کردم و الان سمت مدیر اجرایی شرکت رادارم آیا من شانسی برای پیدا کردن شغل توی اتریش دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله شانس بالایی دارید. ابتدا امتیاز دقیق خود را استفاده از جدول امتیازات در همین مقاله محاسبه کنید. در صورتی که امتیاز کافی را کسب کنید می توانید برای ویزای جستجوی کار اقدام کنید.
   توصیه می کنیم پیش از مراجعه به سفارت به صورت آنلاین به کاریابی بپردازید و مدارک آن را نیز در زمان مصاحبه ارائه دهید تا شانس بالاتری برای دریافت این ویزا داشته باشید.

   پاسخ
 23. حسین پولادرگ گفته:

  سلام و عرض ادب و اردت.

  من حسین پولادرگ هستم با مشاورهای شریف و بزرگوارتون صحبت کرده ام. شرایطم رو گفته ام و خواهم گفت و ادامه خواهم داد. الان فقط این ایمیل رو مخصوص فرستادم از دلم برخاسته و مخصوص برای آقای دکتر ملک پور مخصوص برای ایشون میخوام بفرستم. این ایمیل من رو حتما برسونید به اقای ملک پور بزرگوار و بینهایت عزیز. یه جمله در دلم ایجاد شد فقط میخوام این جمله رو به شما بگم. موسسه ی ملک پور از جنس شرافت و صداقت و درستی و راستی و وجدان و البته البته علم و عمل ساخته شده است. چرا همه ی کارکنان آن انسانهای خوبی هستند؟ چون رییس و موسس و رهبر این موسسه انسان واقعا بزرگوار و راست و درستیست. فقط خواستم اینو به آقای ملک پور برسونم که یه نفر اینجا هست که شما رو واقعا از اعماق قلبش شناخته است و در چهره ی نورانی اتان صداقت و شرافت و بزرگواری و علم و عمل را کاملا میبینم. من اینو بدونید که از ته دلم قدر محبتها و خدمات بینهایت بزرگوارانه و ارجمندتان رو میدونم و میفهمم که چقدر انسان عزیز و بزرگ و پاکی هستید که وقتی توی یه ویدیو یه روباه از اون طرف رد میشه شما با اون روباه با اون صفای اون روباه و اون صدای گنجشکها و اون صدای درخت و باد حال و عشق میکنین این حتما شما حتما حتما شما ادم پاکی هستین چون خودم به خدا خودم هم با اینجور چیزها حال و عشق میکنم. اصن اون نوع ویدیوها و اون صمیمیت و خودمونی بودنتون و اون خاکی بودن و اون ادبتون و اون هیجان انگیز قضاوت نکردنتون درباره دیگران و اون ارامشتون . این اراده رو تقویت کردنتون و قدرت روحی و فکری دادنتون و اون محکم بودنتون؛ در هنگام رانندگی ویدیو میدین با انرژی مثبت به ما یه انرژیی میدین که انگار یه لوله ی به قطر ۵ متری رو وصل میکنی تا خورشید و انرژی مثبت رو میارین درست میرسونین به ما. این نوع با مردونگی و استحکامتون وقتی دارین روحیه میدین و این ویدیوهاتون گنجینه های واقعا باارزشمند. من از صبح تا شب علاوه بر مرتب کردن کارهام که میخوام با شما شروع کنم و برم کشور دیگه در حین اون کارهام فقط ویدیوها و مقاله ها و اون صدای گرم و پاک قلب پاک شما رو میبینم و میشنوم و عشق و حال میکنم تو سوییت ۲۱ متری ام. حسین پولادرگ هستم. ۳۴ ساله. از محله فلاح تهران. فوق لیسانس IT و فوق لیسانس تکنولوژیهای میشرفته از دانشگاههای حاجت تپه و قاضی آنکارا ترکیه دارم. زبانم رو حتما تا ۴ ماه اینده با حداقل شش و نیم خواهم داشت. زبان المانی خواهم خوند برای A2 و اولویتم برای کار در اتریش یا المان هست. پول الان کافی نیست اما به زودی حدود ۳۰۰ میلیون تومان خواهم داشت. یک مقاله هم دارم‌. واقعا ببخشید من اصلا نمیخواستم زیاد بنویسم فقط میخواستم یه جمله بگم که موسسه شما از جنس پاکی و درستی و صداقت و شرافت ساخته شده ولی اونقدر شما رو دوستتون دارم که ببینین چقدر براتون نوشتم. خیلیاشم با چشم خیس و از ته دلم نوشتم. تو این دنیا آدمهای خوب باید آدمهای خوب رو ببرن بالا و تشویق کنن و نگهشون دارن و آدمهای خوب باید آدمهای خوب رو طرفداری کنند تا خوبی اون آدمها به همه ی دنیا برسه. من خیلی خیلی بیش از اونچه فکرشو بکنید به شما ارادتمندم اقای دکتر ملک پور شریف. قربون اون صورت ماهت برم. خیلی بزرگواری. خدا حفظتون کنه. خدا سایه اتون رو از سر ما کم نکنه. انشالا. خدا همیشه نگهتون داره. دعا میکنم خدای بزرگ و مهربون و گرانقدر شما رو موفق تر و موفق تر کنه و به همراه خانواده ی محترم و شریفتون شادتر و همیشه سلامت باشید .
  با شما خواهم بود . من به زودی در ترکیه دوباره زندگی خواهم کرد تا آمدنم به کشور دیگر. از ترکیه با شما خواهم بود. تا ده روز دیگه میرم ترکیه. الان تهرانم. خواهم اومد به حول قوت خدای بزرگ یا اتریش یا هلند یا المان. بعد از مشاوره ی تخصصی با موسسه ی شما تصمیم رو خواهم گرفت. خیلی طولانی شد. ببخشید. خدا قوت. ارادت . مخلصم. حسین پولادرگ.

  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی،
   ممنون از پیام پر مهر شما، سپاسگزاریم که صمیمانه برای ما نگارش نمودید و این حجم از محبتی که شما به ما عرضه داشتید توفیق بزرگی است که نصیب ما شده و از خداوند بابت اینهمه لطف و نعمت سپاسگزاریم. خوشبختانه رشته تحصیلی شما جزو رشته هایی است که در آلمان و اتریش با کمبود نیروی کاری مواجه است و بسیار رشته مقبول و پرتقاضایی است. شانس کاریابی شما به نسبت سایر رشته ها بالاست و با توجه به سنتان امکان اقدام دارید. مجدداً از همراهی عزیزانی چون شما اظهار خرسندی نموده و مؤسسه حقوقی ملک پور از داشتن چنین همراهانی بر خود می بالد.
   انشاا… که شاد و سربلند باشید.

   پاسخ
 24. غلامرضا حقوقی گفته:

  سلام.استخدام در شرکت همسر بطریق کلرت آبی برای محاسبه امتیاز همسر که استخدام می شود آیا مقالات علمی که در ارتباط با پایان نامه مدرک کارشناسی ارشد مکانیک بوده دارای امتیاز می باشد و می توان روی امتیاز آن حساب باز کرد؟بنده دارای 23 سال سابقه کار و کارشناس ارشد مکانیک و دارای دو مقاله علمی تاسیساتی در ارتباط با مدرک و در حال گذراندن دوره آیلتس زبان هستم.میتوان امتیاز 70 را کسب کرد؟ با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. امتیاز آور ترین موارد برای کار در اتریش شامل سن، تحصیلات، مدرک تحصیلی، سابقه کاری مرتبط و سابقه تحصیل در اتریش هستند و باقی موارد حاشیه های محسوب میشن.

   پاسخ
 25. محمدتقی گفته:

  باسلام ۳۴ ساله ام با مدرک ارشد نرم افزار با ۸سال سابقه و مدرک تافل و دارای همسر و فرزند زیر ۵سال چیکار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 26. احمد گفته:

  سلام.

  من 24 سالمه-لیسانس ارتباطات. تازه فارغ التحصیل شدم. زبانم خیلی خوبه البته هنوز ایلتس نگرفتم اما به راحتی میتونم با نمره بالا بگیرم.

  میتونم ویزای کار اتریش رو بگیرم و بعدش راحت اقامت دایم بگیرم؟

  مرسی از راهنمایی تون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 27. علیرضا گفته:

  سلام وقت بخیر
  من (مجرد) کارشناسی عمران از دانشگاه غیرانتفاعی دارم
  چندتا نرم افزار هم بلدم
  زبانم رو میتونم تقویت کنم ولی هنوز مدرک نگرفتم

  8 ماه سابقه بیمه مرتبط و 2 سال بدون بیمه.
  2 سال سربازی تو قرارگاه خاتم در پروژه مترو مشغول بودم ,آیا خدمت تو سپاه پوئن منفی محسوب میشه؟
  آیا میتونم بیمه سربازی رو به صورت مرتبط با رشته بخرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   محل خدمت شما برای کشور تریش خیلی اهمیت ندارد. برای اثبات سابقه کار در اتریش بیمه الزامی نیست فقط کافیست به واسطه نامه کاری سابقه کاری خود را اثبات نمایید

   پاسخ
 28. حسین گفته:

  امتیازفعالیت های پژوهشی وثبت اختراع به داشتن یک مقاله بین المللی تعلق میگیره یا حتما بایستی ثبت اختراع هم داشته باشیم؟

  پاسخ
 29. الاله گفته:

  سلام من 29 سالمه کارشناسی ارشد تربیت بدنی دانشگاه روزانه دارم و 5 سال سابقه کاری در گرایش مدیریت ورزشی دارم. آیا با این شرایط میتونم در اتریش کار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   جهت کار در اتریش می توانید ویزای جستجوی کار این کشور را دریافت دارید که به شما یک پیشنهاد 6 ماهه داده می شود تا در این کشور به دنبال کار باشید. داشتن مدرک زبان در این پروسه الزامی می باشد مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی

   پاسخ
 30. مهدی گفته:

  با سلام. لطفا درمورد اعتبار مدرک دانشگاه ها درباره اخذ ویزای جستجوی کار در اتریش توضیح مختصری مرحمت کنید. مدرک کدامیک از دانشگاهها برای دریافت ویزای جستجوی کار در اتریش معتبره؟ آیا فقط دانشگاه سراسری و آزاد معتبر هستن یا پیام نور و علمی کاربردی هم معتبرن؟ کدامیک معتبر هستن و کدامیک معتبر نیستن؟ سپاس از اطلاعات کامل و دقیق وبسایتتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه برای کار در اتریش و آلمان عموماً مدارک دانشگاه سراسری و بخش زیادی از مدارک دانشگاه آزاد معتبر است و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس بسیار کمی برخوردار هستند.

   پاسخ
 31. ALI گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب ملکپور عزیز که انرژی بخش خیلی از افراد در ایران هستید و موسسه خوب ام آی ای

  من برای مهاجرت به اتریش شرایط رو دارم فراهم میکنم مخصوصا رزومه لازم شرایط سنی و زبان رو هم دارم کار میکنم
  سوال خیلی مهمی دارم که یکم ذهن بنده و خیلی از افراد رو مشغول کرده که میخواستم از شما راهنمایی بگیرم اگه ممکن باشه

  مدرک لیسانس دانشگاه غیر انتفاعی که زیر مجموعه دانشگاه دولتی باشه اعتبار داره در اتریش و همچنین برای درخواست جستجوی ویزای کار در اتریش
  و کلا اعتبار مدارک غیر انتفاعی در اتریش و المان چه گونه هست؟ ایا امیدی هست؟
  واقعا از همه چی دارم نا امید میشم . این همه درس خوندن بی فایده شده .
  راه حلی از نظر شما هست از نظر شما؟ لطفا کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. متاسفانه برای تحصیل رایگان در آلمان و اتریش ارائه مدرک قبولی در دانشگاه سراسری الزامیست و باقی دانشگاه ها در این زمینه از شانس کمی برخوردار هستند. ولی می توانید با این مدرک برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان اقدام نمایید.

   پاسخ
   • ALI گفته:

    خیلی ممنون از صحبت های عالیتون
    این اعتبار مدرک برای کار میخواستم بدونم چه طور هست ؟که ویزای جستجوی کار بگیرم و دنبال کار بگردم.
    حتی اگه رزومه خوب هم داشته باشیم مدرک لیسانس غیر انتفاعی تو اتریش اعتبار کمی دارد؟ ایا امیدی هست برای کار در اتریش با مدرک لیسانس غیر انتفاعی؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour1 گفته:

     با سلام
     دوست عزیز مدرک تحصیلی شما برای کار در آلمان و اتریش معتبر است و اگر امتیازات ویزای کار اتریش یا آلمان را به دست آورید می توانید اقدام کنید.
     شما فقط برای تحصیل رایگان در اتریش است که نیاز به قبولی در دانشگاه سراسری دارید. برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش هم مدرک شما معتبر است.

     پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  سلام. من مجرد و ۲۷ ساله هستم. دارای لیسانس آموزش زبان انگلیسی و فوق دیپلم صنایع شیمیایی. همچنین دوره ی تکنسین دارویی نسخه خوانی هم گذراندم و مدرک دارم. در حال حاضر مشغول گرفتن مدرک آشپز از سازمان فنی حرفه ای هستم. زبان آلمانی به صورت خود آموز کمی یاد گرفته ام. آیا واجد شرایط برای ویزای کار در اتریش را دارم؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار اتریش باید امتیازات لازم را کسب نمایید. جدول امتیاز بندی در همین صفحه موجود می باشد و می توانید امتیاز خود را محاسبه کنید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در صورتی که بتوانید پیشنهاد کار دریافت کنید می توانید برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید. البته کاریابی حضوری در کشور اتریش از طریق ویزای جستجوی کار فرصت های بیشتری را برای یافتن کار فراهم می آورد.

   پاسخ
 33. sadegh گفته:

  باسلام
  بنده ۲۷ سالمه و کارشناسی مهندسی نرم افرار کامپیوتر از دانشگاه ملی رو دارم و در زمینه طراحی وب سایت و برنامه نویسی مهارت دارم .سطح زبان تقریبا بالایی دارم اما مدرک زبان ندارم آیا میتونم برای ویزای کار یا جستجوی کار اتریش اقدام کنم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   احتمالا می توانید امتیازات لازم را کسب نمایید. در همین مقاله جداول امتیاز بندی قرار دارد و می توانید به صورت دقیق امتیاز خود را محاسبه کنید.

   پاسخ
 34. میثم گفته:

  سلام ایا داشتن مدرک ielts جهت ویزای جستجوی کار کافیست یا مدرک المانی نیاز هست ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   ویزای جستجوی کار اتریش بر اساس امتیاز بندی می باشد و شما هم با از زبان انگلیسی و هم از زبان آلمانی می توانید امتیاز کسب کنید و الزامی ندارد که حتما مدرک زبان آلمانی داشته باشید. اما دانش هر دو زبان می تواند شانس کاریابی شما را افزایش دهد.

   پاسخ
 35. رامبد گفته:

  سلام. آقایی ۴۱ ساله متاهل و بدون فرزند هستم و کارشناسی نرم افزار و کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات دارم. آیا برای من امیدی وجود داره که بتونم در اتریش کار پیدا کنم؟ در ضمن آلمانی بلد نیستم ولی انگلیسیم خوبه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام . کار در اتریش ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 و سرمایه مورد نیاز برای یکسال زندگی در اتریش(ماهی 1200 یورو بسته به سبک زندگی شما) به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 35 سال نیاز خواهد داشت. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 36. yousefi.mojtaba18 گفته:

  با سلام وخسته نباشید
  من لیسانس مکانیک خودرو از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 دارم و به نرم افزار های مکانیک تسلط دارم .میخواستم بدونم در کشور های اتریش .سویس و هلند مدرک علمی کاربردی را برای کار در ان کشور قبول دارند؟ واینکه کدام کشور شرایطش برای رشته من بهتره؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. مدارک دانشگاه های علمی کاربردی عموماً در کشورهای آلمان و اتریش معتبر شناخته نشده و می بایست توسط سازمان های آموزشی این کشورها ارزیابی و تایید شوند تا در صورت داشتن شرایط دیگر بتوانید برای کار در این کشورها اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 37. امیرعباس گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید…۳۱ ساله فوق لیسانس مهندسی محیط زیست ، ۲ سال سابقه کار در فیلد HSE بهداشت و ایمنی ، دارای مدرک آیلتس ۵…و البته همسر بنده مقیم اتریش هستند و در رفتن من مشکلی نیست سوالی که دارم در رابطه با شرایط کار و همچنین تحصیل در اتریش برای من به چه شکله؟ممنون میشم راهنمایی کنید……تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. این موضوع بستگی به دانستن شرایط دیگر شما از جمله میزان سرمایه، گپ تحصیلی و اطلاعات مشابه می باشد. همچنین می بایست مدرک زبان b1 آلمانی را نیز داشته باشید. پیشنهاد می شود با توجه به محدودیت توضیح در بخش دیدگاه ها، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. سعید گفته:

  با سلام
  من 34 ساله هستم و کارشناسی رشته مهندسی صنایع دارم با حدود 12 سال سابقه کار به عنوان مهندس برنامه ریزی. زبان انگلیسی را در سطح خیلی خوب و زبان آلمانی را در سطح متوسط می دانم اما مدرک زبان ندارم.
  می خواهم جهت مهاجرت کاری به اتریش یا آلمان اقدام کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید.
  سپاس گزارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای ویزای جستجوی کار آلمان و یا اتریش اقدام نمایید. البته باید مدرک زبان ارائه دهید که احتمالا مشکلی از این بابت نخواهید داشت.

   پاسخ
 39. مجتبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده 27 سالمه دارای مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 16 و به نرم افزار های مکانیک مسلط هستمم
  میخواستم بدونم اتریش. سویس. هلند. مدرک علمی کاربردی رو تایید میکنن برای کار کردن تو اون کشور؟
  امکان کار برای رشته من تو کدوم کشور بیشتر ویا بهتر است؟
  مشکلی با خوندن زبان المانی یا انگلیسی ندارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شانس شما به منظور کار در این کشورها می بایست به طور دقیق تر و با توجه به داشتن اطلاعات دقیق از طرایط شما می بایست بررسی شود. چرا که مهاجرت کاری مستلزم داشتن شرایطی بوده و این شرایط در هر کشور نسبت به کشور دیگر متفاوت می باشد. به منظور اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه و دریافت شرایط آن با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 40. آرش حسنوند گفته:

  سلام 34 سال سن دارم مدرک کارشناسی ارشد صنایع حدود 2 سال سابقه کار.خواستم بدونم بدون مدرک زبان میتونم ابتدا برای ویزای تحصیلی اتریش اقدام کنم،بعد در اتریش اقدام به خواندن زبان آلمانی و ادامه تحصیل کنم؟ لطفا من رو راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما می توانید ابتدا یک کورس زبان بگیرید و سپس برای تحصیل در دانشگاه اقدام نمایید.

   پاسخ
 41. ناشناس گفته:

  با سلام و احترام
  بنده ۲۵ ساله مهندس مکانیک گرایش ساخت و تولید و دارای مدارک فنی و حرفه ای cnc تراش و طراحی با نرم افزارهای مهندسی میباشم.
  در حال حاظر به عنوان کارشناس واگن در راه اهن ایران شاغل هستم.
  همسر بنده با مدرک ارشد مهندسی مکانیک و شاغل در راه اهن هستند.
  هر دو دوسال سابقه کار داریم.
  چند سوال دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
  کدوم کشور برای کار و زندگی مناسب من و همسرم میباشد
  المان یا اتریش یا کانادا یا کدام کشور دیگری؟
  امکان اخذ ویزای کار در اتریش بیشتر است یا المان؟
  برای بنده و همسرم امکان کار و زندگی در المان و اتریش میباشد یا خیر؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بستگی به مدرک زبان، میزان سرمایه و برخی شرایط دیگر شما خواهد داشت و شرایط کار در هر کشوری متفاوت می باشد. اگر امتیازات لازم را از جدول ویزای اتریش کسب کنید اخذ ویزای جستجوی کار آن سریع تر از آلمان صورت می گیرد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. امیر ملکی گفته:

  سلام
  34 ساله فوق دیپلم تعمیرات مکانیکی از دانشگاه علمی کاربردی دارم و 14 سال سابقه کاری در شرکت خودرو سازی ومدرک فنی حرفه ای جوشکاری درجه 1و2دارم. مدرک جوشکاری co2 درجه یک وجوشکاری آرگون درجه یک از سازمان فنی حرفه ای ویک پسر6ساله دارم درضمن مجرد هستم. میتونم برای ویزای کار اتریش اقدام بکنم. ممنون میشم راهنمایی بکنید

  Rating: 4
  پاسخ
 43. amir گفته:

  بادرئد خدمت شما – من 29 سالمه – مرد – مجرد – ليسانس صنايع – فوق ليسانس مديريت – زبان آلماني نميدونم – چقد شانس پذيرش كاري در اتريش دارم و چطور؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شرایط دیگر شما مانند سابقه کاری مرتبط با بیمه یا بدون بیمه می باید بررسی شود و شما برای ویزای کار آلمان مدرک زبان آلمانی نیاز داربد

   پاسخ
 44. پروانه گفته:

  با سلام
  بنده دختر خانمی ۳۵ ساله هستم و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و فوق مددکاری اجتماعی دارم . آیا من میتوانم در اتریش لیسانس مددکاری اجتماعی بخونم . و مدرک زبان آلمانی رو باید در چه سطحی بلد باشم .
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 45. علیرضا توکلی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده 35 سالمه و مدرک کاردانی مکانیک ماشین الات صنعتی دارم.و 14سال سابقه قالب سازی.به نظر شما میتوانم اقدام برای کار در کشور اتریش انجام دهم.

  Rating: 4
  پاسخ
 46. غزل اعظم طاهری گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور عزیز و بزرگوار
  خیلی خوشحالم که ما ایرانی ها همچون شمایی را داریم.ممنون
  اقای ملک پور من ۲۳ساله هستم و حدود ۲سال هست که با مدرک لیسانس آموزش ابتدایی از دانشگاه تربیت معلم تهران مشغول به کار معلمی در منطقه ۱۴ تهران هستم و همچنین عضو تیم ملی اسکواش ایران در رده جوانان هستم.بنده متاهل هستم و شوهرم ۲۵ساله هستند و دارای مدرک دکتری دامپزشکی از دانشگاه آزاد با معدل بالای ۱۷ هستند و یک مقاله ی بین المللی هستند.
  ما هردو می‌توانیم به راحتی تافل و ایلس بالای۷بگیریم
  اقای ملک پور عزیز ما میخواهیم برای اقامت کاری اقدام کنیم چه از طریق دامپزشکی همسرم و چه از طریق معلمی یا ورزش اسکواش خودم که هم عضو تیم ملی هستم و هم مدرک مربی گری درجه یک بین الملی را دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. موسسه حقوقی ملک مفتخر است که در خدمت ایرانیان عزیز باشد. شما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارید.

   پاسخ
 47. ناشناس گفته:

  با سلام و تشکر از زحمات و راهنمایی های ارزشمند شما…در اتریش فقط پنج روز در سال می توان مرخصی گرفت؟؟؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. میزان مرخصی با حقوق در اتریش عموما پنج هفته با احتساب روزهای تعطیل هفته می باشد.

   پاسخ
 48. davood danaei گفته:

  سلام اقای دکتر ملک پور. وافعا خسته نباشید.ممنون ازاینکه اینقد خوبید. خیلی دوست دارم شما رو از نزدیک ملاقات کنم. اول خواستم بدونم هزینه مشاوره تخصصی اسکایپ چقدر هست واینکه خواهش خواهش و خواهش میکنم طی روزای اینده ی وقت مشاوره با شما داشته باشم .36سال دارم ساکن تهران لیسانس معماری مجرد.متاسفانه ایلتس ندارم و پشتوانه مالی خوبی هم ندارم وسابقه کار غیر مرتبط با رشته تحصیلی دارم اما مدرک اتوکد 2 بعدی و 3بعدی را از مجتمع فنی تهران گذرانده ام.دوست دارم اروپا زندگی کنم ی مدتی هم گرجستان بودم که نشد که بتونم بمونم . میدونم که شرایط خوبی ندارم ولی میخوام که با خودتون مشاوره داشته باشم .

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   برای اخذ وقت با آقای دکتر ملک پور و اطلاع از هزینه ها لطفا با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را به کارشناسان بفرمایید.

   پاسخ
 49. مژده گفته:

  سلام ۳۶سالمه لیسانس معماری دارم و به نرم افزار های طراحی معمول مربوط به این رشته مسلطم،زیان انگلیسیم خوبه و زبان المانی رو فقط متوجه میشم
  هیچ شانسی برای کانادا یا اطریش دارم؟

  پاسخ
 50. محمد موحدی گفته:

  باسلام
  بنده فوق لیسانس برق قدرت از دانشگاه غیرانتفاعی و 30 سال سن دارم و مجرد هستم .
  بیش از5 سال سابقه کار(بدون بیمه)در زمینه های برق ساختمان . برق صنعتی و سیستم های حفاظتی را دارم
  فاقد مدرک زبان
  ایا میتوانم برای اخذ ویزای کار در یکی از کشورهای سوئد . گانادا . اتریش یا المان اقدام کنم

  پاسخ
 51. رها گفته:

  سلام
  وقت بخیر خسته نباشید.
  من 33 سال سن دارم مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه دولتی.
  بیش از 8 سال توی پتروشیمی در عسلویه سابق بیمه دارم(کارمند پتروشیمی هستم)
  بیمه ای که برام رد میشه بالای 10 تومن و پیوسته بوده از بدو استخدام
  انگلیسی تقریبا مسلطم و آلمانی رو بتازگی شروع کردم.
  خانمم 26 ساله هست دارای مدرک لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه پیام نور و همچنین دیپلم کانون زبان
  سوال 1: ما میتونیم بصورت همزمان درخواست ویزای جستجوی کار کشور اتریش رو بدیم؟
  سوال2: تکرار سوال بالا در مورد آلمان؟
  ممنون از سایت خوب شما و زمانی که برای پاسخگویی میزارین

  پاسخ
  • M.N گفته:

   باسلام دوست گرامی موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.

   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اگاهی از هزینه ها با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 52. hamid گفته:

  با سلام و وقت بخیر خدمت جناب ملک پور
  سوالی داشتم در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش موردی وجود داره به اسم سنگ تراش که خواستم بدونم منظور از سنگ تراش ، تراشکار سنگهای قیمتی و نیمه قیمتیه یا شکل دیگه ای از صنعت مد نظرشونه
  لازم به ذکره که بنده در حال دریافت مدرک فنی و حرفه ای در این زمینه هستم و آیا میتونم با مدرک فنی و حرفه ای اقدام کنم یا خیر در حال یادگیری زبان آلمانی هم هستم

  پاسخ
 53. نوید گفته:

  سلام ، خسته نباشید
  ینده 25 سالمه – کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم- برنامه نویس کامپیوترم – دو مورد اختراع دارم که یکی ثبت شده و اونیکی در حال ثبت .
  میتونم امتیاز کار و برا اتریش کسب کنم؟
  فقط مدرکم دانشگاه آزاده.
  مدرک زبان آلمانی ندارم ولی ی کم بلدم
  ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 54. رضیه گفته:

  سلام بنده فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه تهران و ارشد علوم سیاسی از دانشگاه علامه هستم میخوام برای ویزای تحصیلی اقدام کنم با هدف گرفتن اقامت دایم . با توجه ب اینکه دولت اتریش با این شرط اقامت دایم رو میده که در مدت یک سال بتونیم شغل مناسب رو پیدا کنیم.، میخواستم بدونم بازار رشته علوم سیاسی تو اتریش چگونه است؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کاریابی و بازار کار برای این رشته کمی دشوار است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده ۴۱ سال دارم. مدیر یکی از کارخانجات مواد غذایی هستم با سابقه ۸ ساله در این شغل. قبلا مشاغل دیگری هم داشتم. زبان آلمانی اصلا بلد نیستم. انگلیسی هم کم و بیش. فوق لیسانس مدیریت هم دارم. متاهل داری یک فرزند. به نظرتو شرایط اقامت اتریش را دارم؟؟؟؟ و آیا شغل مناسب میتوانم پیدا کنم؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ ویزای کار اتریش امتیازبندی بوده و برای آن باید امتیازات شما مورد محاسبه قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. حسين رادمهر گفته:

  سلام و خسته نباشید به اقای ملکپور عزیزززز.
  توی فایل های صوتی تون توی چنل تلگرام گفتین زود اقدام کنید واسه اقامت اتریش که سال اینده خیلیی داره سخت میشه و ما هر کسی که امسال ثبتنام میکنه نگه میداریم که اگه نیومد نوبتشو بدید به یکی دیگه….
  من برنامه ای که ریختم از جمله زبان و حرفه کاریم و پول برای ١٨ماه دیگه هست یعنی واسه من اون موقه خیلی شانسم ضعیفه (شرایط مالی حدود ١٠٠-١۵٠ملیون سرمایه و درامد ماهیانه ٨_١۵ملیون)٢٣سالمه و عاشق مکانیک وخودرو هستم و در حال یادگیری این حرفه هست.
  چقدر احتمال پزیرفته شدن دارم و ریسک های این مهاجرتم میخواستم بدونم مثلا کار گیرم نیاد یا حمایتی نداشته باشم از طرف دولت که پشتم گرم باشه…
  بعد شرایط مالیات بر دارامد و دارای چطوری هست و ایا این شرایط از کشور مانادا بهتر است یا بدتر؟؟
  به نظر شما با این اوصاف مهاجرت من از روش خود حمایتی یا متخصص کار برای کدوم کشور خوب هست اتریش یا کانادا؟!!!من با ایران زیاد رفتو امدی ندارم مادرم و برادرم میان پیشم اگه موندگار شدم،با سرما مشکلی ندارم و از طرفیم علاقه زیادی به جهانگردی دارم که بخش اعضمش اروپاست…
  شما به عنوان یه فرد با تجربه،تو شرایط من چه نمره ای به اقامت در این دو کشور میدید…
  با سپاسسسس فراوان که وقت میزارید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کاری کشور اتریش یا کانادا باید امتیازات لازم را اخذ نمایید. در صورت داشتن امتیازات می توانید در این کشور به کار بپردازید هم چنین می توانید برای تحصیل در کشور کانادا یا اتریش اقدام کنید. پس از تحصیل نیز شانس کاریابی برای شما وجود دارد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. سمن گفته:

  با سلام.
  من لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم.حدود ۴ سال مدرس زبان انگلیسی هستم و ۲۵ سال سن دارم. آیا با این شرایط میتونم در اتریش مشغول به کار شم؟
  ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   شرایط اولیه شما مناسب به نظر می آید بهتر است جهت دریافت راهنمایی های بیشتر در ارتباط با باقی مراحل با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید با تشکر

   پاسخ
Rating: 5