کار در آفریقای جنوبی و بررسی شرایط آن

 • کار در آفریقای جنوبی و شرایط عمومی آن
 • کار در آفریقای جنوبی و ویزای کاری آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز ویزای کار آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و بررسی ویزای همراه
 • کار در آفریقای جنوبی و نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و میزان حقوق در آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و مشاغل مورد نیاز 2019 در آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و نحوه کاریابی در آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و مؤسسات کاریابی در آفریقای جنوبی
 • کار در آفریقای جنوبی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آفریقای جنوبی
کار در آفریقای جنوبی کار در آفریقای جنوبی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

کار در آفریقای جنوبی و مقدمه ای بر آن

کار در آفریقای جنوبی و انواع ویزای کار آفریقای جنوبی در این نوشتار با رویکردی تخصصی و علمی بررسی شده و به تمامی نکات مهم و اصلی پرداخته شده است. جمهوری آفریقای جنوبی واقع شده در بخش جنوبی قاره آفریقا و در مجاورت اقیانوس هند و اطلس، با ارائه ویزای جستجوی کار توانسته است توجه برخی از متقاضیان مهاجرت کاری را جلب نماید. اما شرایط اخذ ویزای جستجوی کار در آفریقا چگونه می باشد؟ مشاغل مورد نیاز در آفریقای جنوبی نیازمند چه مهارت هایی می باشد؟ پاسخ گویی به این سوالات و سایر موضوعات پیرامون کار در آفریقای جنوبی، هدف این مقاله می باشد. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش، با تحریر این مقاله تلاش نموده اند که به مهم ترین نکات در رابطه با کار در آفرقای جنوبی بپردازند. شما همواره می توانید جهت تکمیل اطلاعات خود و پاسخ گویی به ابهامات احتمالی با مؤسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان اخذ نمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با کار در آفریقای جنوبی

video کار در آفریقای جنوبی

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با کار در آفریقای جنوبی

audio کار در آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و شرایط عمومی آن

کشور آفریقای جنوبی با نام رسمی جمهوری آفریقای جنوبی، در جنوبی ترین قسمت قاره آفریقا واقع شده است و در امتداد سواحل اقیانوس هند و اطلس قرار دارد. از آنجا که آفریقای جنوبی در حال رشد اقتصادی و تولیدات می باشد، فرصت های شغلی زیادی برای کارگران ماهر در موقعیت های مختلف شغلی موجود می باشد و به طور فزاینده ای از کشور های دیگر برای کار در آفریقای جنوبی اقدام می شود. با این حال با توجه به نرخ بیکاری بالا در این کشور، فرصت های کمی برای اشتغال در آفریقای جنوبی در موقعیت های شغلی غیر متخصص و نیمه ماهر وجود دارد، به این دلیل که در حال حاضر تعداد زیادی کارگر برای آن ها وجود دارد. بنابراین، دولت درخواست های  نیروی کار ماهر را در مشاغلی که کمبود نیرو در آن ها وجود دارد را تشویق می کند و اخیراً لیستی از مهارت های حیاتی حدود 35،000 موقعیت شغلی در 53 دسته مختلف را ارائه داده است.

متقاضیان مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، باید به این نکته توجه داشته باشند که این کشور را نمی توان با کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا مقایسه نمود و انتظارات کمتری باید از کار در آفریقای جنوبی داشته باشند. اما کار در آفریقای جنوبی می تواند محلی برای کسب تجربه و سکوی پرشی برای مهاجرت به کشورهای دیگری همچون استرالیا، کانادا و کشورهای اروپایی باشد. در ادامه به انواع ویزاهای کار در آفریقای جنوبی و شرایط مورد نیاز آن ها پرداخته می شود.

کار در آفریقای جنوبی 2 کار در آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و ویزای کاری آفریقای جنوبی

اتباع ایرانی برای کار در آفریقای جنوبی ملزم به اخذ ویزا و مجوز کار در این کشور می باشند. دولت آفریقای جنوبی بسته به نوع کار، انواع مختلفی از ویزای کار را ارائه می دهد، که دو نوع از مهم ترین آن ها در زیر بررسی شده است.

 • ویزای کار عمومی

  ویزای کار عمومی رایج ترین نوع ویزای کار در آفریقای جنوبی می باشد. برای به دست آوردن این نوع ویزا، ابتدا شرکت کارفرما باید اثبات نماید که موقعیت شغلی مورد نظر، توسط یک شهروند آفریقای جنوبی قابل اتخاذ نمی باشد. این به این معنا است که کارفرما باید ابتدا در رسانه های محلی تبلیغ کند تا اطمینان حاصل شود که شهروندی از آفریقای جنوبی برای این شغل یافت نشده است. در مرحله بعد باید مدارک اثبات مهارت یا تجربه متقاضی ارائه شده و توسط مقامات ذی صلاح آفریقای جنوبی (SAQA) بررسی شود.

  متقاضیان نیز باید از وزارت کار آفریقای جنوبی تاییده ای به دست آورند مبنی بر اینکه حقوق و مزایای آن ها با مبلغی که به شهروندان آفریقایی در موقعیت های مشابه پرداخت می شود، برابری دارد.

  متقاضیان باید یک قرارداد دائمی استخدام را امضا کنند و آن را به درخواست خود به وزارت امور داخلی (DHA) یا سفارت، کنسولگری یا نمایندگی دیپلماتیک در کشور خود اضافه کنند. کارفرمایان باید از ویزای کارکنان خارجی خود مطلع باشند و اگر کارمندی به صورت غیرقانونی کار کند، شرکت نیز مسئول است و در این موراد، DHA می تواند برای کارفرمای متخلف جریمه صادر نماید.

 • ویزای کار مهارت های مورد نیاز ( ویزای جستجوی کار)

  برخی از مهارت ها و مدارک تحصیلی وجود دارد که دولت آفریقای جنوبی آن ها را مورد نیاز یا مورد استثنا می داند. فردی که دارای چنین مهارت ها و یا مدارک تحصیلی است می تواند برای ویزای کار مهارت های مورد نیاز درخواست کند. از آنجا که این نوع ویزا نیاز به پیشنهاد کار از کارفرمایان در آفریقای جنوبی ندارد، به عنوان ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی نیز شناخته می شود.

  همان گونه که اشاره شد برای دریافت این نوع ویزا، متقاضی لازم نیست که در زمان درخواست، پیشنهادی برای استخدام در یک موقعیت خاص شغلی داشته باشد. ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی، معمولاً بین 9 ماه تا 2 دو سال اعتبار دارد و در صورت استخدام موفقیت آمیز قابل تمدید می باشد و اقامت موقت حداکثر 5 ساله صادر می گردد.

  در قانون این ویزا مشخص شده است که مهارت های مورد نیاز در لیست مهارت های مهم توسط DHA معرفی شده است. اما یک مقام یا سازمان مرتبط آفریقای جنوبی (به عنوان مثال، SAQA) باید مهارت ها و یا مدارک تحصیلی متقاضی را به صورت کتبی تأیید کند تا اطمینان حاصل شود که متقاضی در حوزه نیروی کار مورد نیاز می باشد. گاهی اوقات نامه ای جهت تضمین مهارت در حرفه  مربوطه نیز مورد نیاز است. در صورتی که شما در يك رشته خاص دکترا داشته و مقالاتی را منتشر کرده باشید و يا در زمينه ای متخصص شناخته شوید، اين امر مي تواند به درخواست شما كمك كند.

توجه داشته باشید که تحت این دو نوع ویزای کار، شما مجاز به تغییر کارفرما نیستید. اگر بخواهید کارفرما را تغییر دهید، می توانید با مرکز ارزیابی ویزا (VFS) یا نزدیک ترین اداره امور داخلی تماس بگیرید. تمام الزامات موجود در درخواست اصلی برای این درخواست نیز باید فراهم باشد.

کار در آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز ویزای کار آفریقای جنوبی

جهت اخذ ویزای کار در آفریقای جنوبی، متقاضی باید درخواست خود را به همراه مدارک مورد نیاز ارائه دهد. مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار عمومی و ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی یا ویزای کار مهارت های مورد نیاز به شرح زیر می باشد.

 • فرم درخواست ویزا؛ تکمیل شده و امضا شده توسط متقاضی
 • گذرنامه؛ معتبر برای حداقل 30 روز پس از پایان مدت اقامت
 • پرداخت هزینه تعیین شده برای درخواست ویزا
 • گواهی واکسیناسیون؛ در صورت نیاز
 • اثبات تمکن مالي براي پرداخت هزينه هاي زندگی در جمهوری آفریقای جنوبی تا زماني كه متقاضي حقوق و دستمزد دريافت كند.

  تمکن مالی می تواند از طرق زیر اثبات گردد:

  • اظهارنامه بانک
  • پول نقد
  • چک های مسافرتی
 • گزارش پزشکی و رادیولوژی
 • گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کشوری که متقاضی به مدت 12 ماه یا بیشتر از سن 18 سالگی در آن ساکن بوده است.
 • گواهی از وزارت کار
 • مدارک تحصیلی که توسط SAQA مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط یک مترجم معتبر به یکی از زبان های رسمی جمهوری آفریقای جنوبی ترجمه شده است.
 • تمام مدارک مورد نیاز برای همسر و یا فرزندان متقاضی؛ در صورت تمایل برای همراهی با متقاضی

علاوه بر موارد ذکر شده برای درخواست ویزای عمومی کار در آفریقای جنوبی مدارک زیر نیز مورد نیاز می باشد.

 • ضمانت نامه نوشته شده توسط کارفرما که در آن، مسئولیت هزینه های مربوط به اخراج متقاضی و اعضای خانواده اش از کشور را در صورت ضرورت می پذیرد.
 • قرارداد استخدام که توسط متقاضی و کارفرما امضا شده است.
 • جزئیات کامل مربوط به کارفرما از جمله گواهی ثبت شرکت
 • ضمانت نامه کارفرما جهت اطلاع رسانی در صورتی که متقاضی از استخدام خارج شده و یا در سمت شغلی دیگری مشغول به کار گردد.

کار در آفریقای جنوبی و بررسی ویزای همراه

اگر ویزای کار در آفریقای جنوبی یا جستجوی کار این کشور را به دست آورید، شریک زندگی یا همسر و فرزندان زیر 18 سال شما همچنین می توانند اقامت آفریقای جنوبی را پس از برآورده کردن الزامات تعیین شده دریافت کنند. در واقع یکی از مزایای اصلی ویزای جستجوی کار در آفریقای جنوبی، امکان همراهی خانواده از ابتدای امر می باشد. اعضای خانواده همچنین می توانند برای ویزای کار یا تحصیل در زمان اقامت در آفریقای جنوبی درخواست نمایند. برای دریافت ویزای همراه، شما باید مدارک نشان دهنده ارتباط خود همچون گواهی ازدواج یا تولد و شواهد وضعیت اقامت شریک زندگی خود در آفریقای جنوبی را ارائه دهید. شریک زندگی می تواند از جنس مخالف و یا هم جنس شخص باشد، اما باید اثبات گردد که رابطه آن ها واقعی است و در دو سال اخیر وجود داشته است.

افرادی که اقامت دائم آفریقای جنوبی را اخذ نمایند و یا شهروند این کشور می باشند، می توانند علاوه بر همسر و فرزند، برای والدین، خواهر و برادر خود نیز ویزای همراه اخذ نمایند. متقاضی باید اثبات نماید که توانایی پرداخت هزینه های زندگی همراهان خود را دارد. در حال حاضر متقاضی به ازای هر شخص باید مبلغ 8،500 راند آفریقای جنوبی درآمد داشته باشد. توجه داشته باشید که این مبلغ برای اخذ ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر 18 سال مورد نیاز نمی باشد.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی

یکی از عوامل مهم در زمان مهاجرت کاری، نرخ بیکاری در کشور مقصد می باشد. نرخ بیکاری از این رو دارای اهمیت است که، برای اینکه مهاجرت با موفقیت انجام شود موقعیت های شغلی باید موجود باشد تا شخص بتواند شغل مناسب را یافته و موفق به اخذ اقامت در کشور مقصد گردد. از این رو نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی برای متقاضیان کار در آفریقای جنوبی در نمودار زیر بررسی شده است.

کار در آفریقای جنوبی کار در آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و میزان حقوق در آفریقای جنوبی

اگرچه در آفریقای جنوبی نرخ بیکاری بالا می باشد، با دارا بودن مهارت های مناسب، مشاغلی با در آمد بالا می توان یافت. اگر مهارت های مناسب داشته باشید، مشاغلی با مشاغل با درآمد خوب پیدا می شود اما مشاغل موقت و کم درآمد بسیار دشوار یافت می شود. در جدول زیر برخی از مشاغل پردرآمد در آفریقای جنوبی به همراه میزان در آمد آن ها نمایش داده شده است.

میانگین حقوق در سال (راند) میانگین حقوق در سال (دلار آمریکا) شغل
 395,810 41,736 توسعه دهنده نرم افزار
 479,291 48,607 مهندس
1,028,458 106,194 مدیر کل
663,880  66,355 مدیر
561,989 52,936 مدیر منابع انسانی
782,520  77,153 مدیر IT
645,469 66,252 مدیر مالی
 479,849  53,486 مهندس مکانیک
815,528 74,639 حسابدار خبره

کار در آفریقای جنوبی و مشاغل مورد نیاز 2019 آفریقای جنوبی

دولت آفریقای جنوبی لیستی از زمینه های شغلی مورد نیاز منتشر کرده است که افراد داری تخصص در این زمینه ها می توانند بدون نیاز به پیشنهاد شغلی ویزای کار در آفریقای جنوبی را اخذ نموده و در این کشور به جستجوی کار بپردازند. زمینه های شغلی و مهارت های مورد نیاز آفریقای جنوبی در لیست زیر نمایش داده است.

 • Agriculture
 • Architecture and the Built Environment
 • Business, Economics and Management Studies
 • Information Communication & Technology
 • Engineering
 • Health Professions and Related Clinical Sciences
 • Life and Earth Sciences
 • Professionals and Associate Professionals
 • Trades
 • Business Process Outsourcing - BPO
 • Academics and Researchers
 • Doctoral Graduate

کار در آفریقای جنوبی و نحوه کاریابی در آفریقای جنوبی

بیکاری در آفریقای جنوبی با نرخی در حدود 27 درصد بسیار زیاد است و در آفریقای جنوبی تعداد زیادی کارگر غیر متخصص و نیمه ماهر وجود دارد. بسیاری از کارفرمایان ترجیح می دهند که از شهروندان آفریقای جنوبی استفاده کنند و کسانی که کارکنان را از خارج از کشور استخدام می کنند، ابتدا باید ثابت کنند که قادر به یافتن یک شهروند آفریقای جنوبی برای استخدام در آن سمت شغلی نیستند. خبر خوب برای خارجی ها این است که در طرح ابتکار رشد و شکوفایی دولت برای آفریقای جنوبی (ASGI-SA)، استخدام کارگران حرفه ای خارجی با مهارت های مورد نیاز و خاص تشویق شده است و این فرصت را برای نیروی کار ماهر خارجی فراهم آورده است که بتوانند با سهولت بیشتری به کار در آفریقای جنوبی بپردازند.

11 زبان مختلف در آفریقای جنوبی صحبت می شود اما انگلیسی زبان کسب و کار، سیاست و رسانه است. برای اکثر مشاغل، شما نیاز به دانش زبان انگلیسی دارید و معمولا درک ابتدایی از زبان آفریقایی نیز مورد نیاز می باشد.

هنگامی که برای اولین بار برای کارفرمایی در آفریقای جنوبی درخواست کار ارسال می کنید، فقط یک نمایه کوتاه ارسال کنید. این نمایه معمولاً شامل اطلاعات شخصی، تحصیلات و لیستی از مشاغل پیشین در ترتیب زمانی می باشد تا مشخص شود کدام یک از موارد مربوط به موقعیت مورد نظر شما است. توجه داشته باشید که یک CV کامل نیز موجود است. سپس ممکن است از شما خواسته شود که یک CV کامل ارسال کنید که باید جزئیات تحصیلات، مدارک تحصیلی و سابقه استخدام را به طور کامل شرح دهد.

کار در آفریقای جنوبی و مؤسسات کاریابی در آفریقای جنوبی

برای کسانی که به دنبال کار در آفریقای جنوبی هستند، توصیه می شود قبل از مهاجرت در چندین مصاحبه برای استخدام در آفریقای جنوبی شرکت کنند و به فرآیند اخذ اقامت کاری آفریقای جنوبی سرعت بخشند. ارسال رزومه به شرکت های مورد نظر در آفریقای جنوبی برای کسب پیشنهاد کار می تواند روش مناسبی باشد. همچنین مؤسسات کاریابی و وبسایت های کاریابی در آفریقای جنوبی می توانند در جستجوی کار در این کشور بسیار مؤثر باشند. شرکت های نیازمند نیروی کار با درج آگهی در این وبسایت ها به جذب نیروی کار می پردازند و متقاضیان می توانند با ارائه رزومه خود، درخواست های شغلی را ارائه دهند. برخی از وبسایت های کاریابی در لیست زیر معرفی شده اند که می توانند در یافتن شغل مناسب و در نهایت، کار در آفریقای جنوبی کمک کننده باشند.

 • Best Jobs
 • Career Junction
 • Careers24
 • EmploySA
 • Find a job in Africa
 • Indeed
 • JobMail
 • Jobs South Africa
 • Lol Jobs
 • Zigo

برخی از وبسایت های کاریابی نیز که در زمینه خاصی فعالیت دارند در زیر معرفی شده اند.

 • Action Appointments

  مشاغل موجود در سازمان های غیر دولتی و سازمان های توسعه

 • CareerWeb

  مشاغل موجود در بخش IT

 • eFinancialCareers

  امور مالی، بانکی، حسابداری و بیمه

 • Micheal Page

  موقعیت های شغلی اجرایی

 • NGO Pulse

  کاریابی از طريق شبکه غير دولتي آفريقاي جنوبي

مؤسسات کاریابی در آفریقای جنوبی

کار در آفریقای جنوبی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آفریقای جنوبی

دارندگان مجوز کار در آفریقای جنوبی تا زمانی که در استخدام کارفرمایی از آفریقای جنوبی باشند، می توانند مجوز اقامت موقت و ویزای خود را تمدید نمایند. پس از گذشت 5 سال، متقاضیان می توانند جهت دریافت اقامت دائم آفریقای جنوبی اقدام نمایند. البته در صورتی که فرد یک پیشنهاد کار دائمی داشته باشد می تواند از ابتدا جهت دریافت اقامت دائم آفریقای جنوبی اقدام نماید.

گام نهایی در اقامت کاری به آفریقای جنوبی اخذ تابعیت و پاسپورت این کشور می باشد. افراد پیش از درخواست برای اخذ تابعیت آفریقای جنوبی، باید ابتدا اقامت دائم این کشور را کسب نمایند. به طور کلی افراد پس از گذشت 5 سال از زمان اخذ اقامت دائم خود می توانند جهت کسب تابعیت آفریقای جنوبی اقدام نمایند. برای اخذ تابعیت این کشور، باید شرایطی توسط متقاضی برآورده گردد که مهم ترین آن ها از قبیل زیر می باشد.

 • متقاضی باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهد.
 • از کشور مبدأ خود نامه ای مبنی بر پذیرش تابعیت دوگانه به درخواست الحاق گردد.
 • اثبات مهارت در زبان و همچنین فرم تست زبان تکمیل شده و به همراه درخواست ارائه گردد.
 • ادغام در جامعه برای تبدیل شدن به یک شهروند جمهوری آفریقای جنوبی الزامی می باشد.
 • حضور در مراسم اعطای تابعیت و در برابر قاضی، برای شهروندی در آفریقای جنوبی اجباری می باشد. عدم حضور منجر به رد درخواست می گردد.

امکان اخذ اقامت دائم و تابعیت آفریقای جنوبی برای همراهان متقاضی نیز فراهم می باشد.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

کار در آفریقای جنوبی و سخن پایانی

این مقاله با عنوان کار در آفریقای جنوبی با هدف آگاهی رسانی در خصوص جنبه های مهم ویزای کار آفریقای جنوبی و مهاجرت کاری به این کشور نگاشته شده است. مهم ترین نکات در خصوص ویزای کار و ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی مورد بررسی قرار گرفت. در صورتی که تمایل به مهاجرت از طریق کار دارید، با توجه به نرخ بیکاری بالا در این کشور و استانداردهای زندگی، توصیه می شود وضعیت کار در کشورهای دیگری همچون آلمان، اتریش، کانادا و استرالیا نیز بررسی کنید و با آگاهی کامل در انتخاب مسیر مهاجرت گام بردارید. امید است این مقاله که با تلاش کارشناسان متخصص مؤسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش نگاشته شده است، پرسش ها و ابهامات موجود در زمینه کار در آفریقای جنوبی را پاسخ داده باشد و رضایت شما خواننده گرامی را جلب نموده باشد. شما همواره می توانید جهت دریافت رایگان پاسخ سوالات خود با دفاتر ما تماس گرفته و یا پرسش خود را در بخش دیدگاه ها مطرح نموده و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ خود را در یابید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر. سوالم مربوط به یکی از دوستان هست.
  ایشون در حال حاضر در افریقای جنوبی برای کورسهای کوتاه مدت در حال تحصیل هست. یکسال گذشته و ویزای سال جدید رو هم بتازگی گرفته. حالا پیشنهاد کار از یکی از شرکتهای اونجا داره. شرایط تیدیل ویزای تحصیلی ب کار چی هست؟ ایا باید دلایل و شرایط خاصی برای اون موقعیت شغلی باشه؟ چطور باید اقدام کنه.
  ممنون میشم راهنمایی کنید چون واقعا نیاز دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با داشتن پیشنهاد کاری مشکل خاصی برای تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری نخواهید داشت و این امکان پس از پایان مدت تحصیل برای ایشان امکان پذیر خواهد بود.کارفرمای موزد نظر می بایست پس از عقد قرارداد کاری نسخه ای از آن را به ایشان تحویل دهند تا ایشان با مراجعه به اداره مهاجرت بتوانند ویزای خود را تبدیل به ویزای کاری آفریقای جنوبی کنند.

   پاسخ
 2. مهدی دستگزین گفته:

  با درود . بنده مهندس عمران با حدود ۷ سال سابقه مرتبط هستم . در صورت اخذ ویزای کار افریقای جنوبی و ورود به این کشور ، اگر نتوانم کار مرتبط پیدا کرده ، آیا کار غیر مرتبط تا گرفتن اقامت و تسلط کافی به زبان و فرهنگ آن کشور امکان پذیر می باشد .‌سپاس

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تمدید ویزای خود نیاز است که شغل شما مرتبط با رشته تحصیلی شما باشد. در غیر این صورت تمدید ویزای شما به مشکل برخورد می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5