مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و بررسی شرایط آن

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، شرایط دریافت ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی و قوانین مهاجرت به این کشور، در این مقاله به صورت علمی و با رویکردی تخصصی بررسی می گردد. شرایط ساده دریافت ویزای کار آفریقای جنوبی سسب شده است که توجه برخی از افراد به این کار در این کشور آفریقایی جلب شود. افراد معمولاً در مسیر مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی با سوالاتی از این قبیل رو به رو می شوند که آیا برای دریافت ویزای کار این کشور به مدرک و تخصص خاصی مورد نیاز است؟ و آیا می توان در زمان جستجوی کار، خانواده را نیز در کنار خود داشت؟ پاسخ به سوالاتی از این قبیل و بررسی جنبه های اساسی کار در کشور آفریقای جنوبی، هدف اصلی این نوشتار است که به همت کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش نگارش شده است. علاقه مندان همچنین می توانند برای تکمیل اطلاعات خود با دفاتر مؤسسه تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند گردند.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی 3 مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و شرایط عمومی آن

از مهم ترین کشورهای انگلیسی زبانی که تحت حمایت مستقیم قدرت های اقصادی جهان همچون آمریکا و انگلستان فعالیت می کند، کشور آفریقای جنوبی است. در حقیقت، وجود یک زیربنای اقتصادی پیشرفته در کنار یک بازار بین المللی در حال ظهور در کشوری همچون آفریقای جنوبی موجب تشکیل فضایی قوی جهت رشد ایده های تجاری و نیز کارآفرینی و البته محیطی جوان با ظرفیت های بالای سرمایه گذاری شده است. بنابراین زندگی و کار در آفریقای جنوبی فرصتی طلایی برای مهندسین، حتی دانشجویان و نیز  کارآفرینی ایجاد می کند. کشور آفریقای جنوبی با توجه به بهره مندی از امکانات بهداشتی، آموزشی، ورزشی و تفریحی پیشرفته، همچنین با هزینه های پایین زندگی و سهولت دسترسی به کشورهای تراز اول، شیوه ای جذاب و مدرن از زندگی را برای مهاجرین به این کشور در معرض نمایش گذاشته است.

از اصلی ترین مزایای کشور آفریقای جنوبی که این کشور را از دید متقاضیان مهاجرت کاری از بهترین گزینه ها قرار داده است، دستیابی به بهترین خدمات مالی در سطح قاره آفریقا، دروازه ورود به قاره آفریقا، ثبات سیاسی و البته انگلیسی زبان بودن کشور آفریقای جنوبی می باشد. زبان انگلیسی‌ در تمامی مناطق آفریقای جنوبی صحبت می شود و این کمک بزرگی‌ به خارجی های مقیم این کشور است. نکته ی حائز اهمیت این است که آیلتس جزء مدارک مورد نیاز برای ویزای کار آفریقای جنوبی نیست و این کمک بزرگی‌ به روال دریافت ویزا می‌کند. اگرچه دانستن سطح مورد نیاز زبان، توصیه می شود. همین این ها سبب شده است که هر چند آفریقای جنوبی از کشورهای تراز اول دنیا نمی باشد، اما برخی از افراد این کشور را به عنوان پلی برای مهاجرت به کشورهای دیگر انتخاب نمایند.

در تصویر زیر شرایط عمومی کشور آفریقای جنوبی معرفی شده است.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با کار در آفریقای جنوبی

video مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با کار در آفریقای جنوبی

audio مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و ویزای کار آفریقای جنوبی

برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی نیز مانند بسیاری از کشورهای دیگر، ابتدا به ویزای کار نیاز دارید. به طور کلی می توان گفت که برای کار در این کشور، شما از طریق می توانید اقدام کنید. حالت اول زمانی است که شما در حال حاضر یک پیشنهاد کار معتبر از کارفرمایی در کشور آفریقای جنوبی دارید. در این حالت شما می توانید با ارائه مدارک خود به سفارت این کشور ویزای کار آفریقای جنوبی را دریافت کنید.

اما مشکل اصلی اینجاست که معمولاً گرفتن پیشنهاد کار از راه دور کار آسانی نمی باشد و کارفرمایان نیز اغلب تمایلی به استخدام افرادی که ویزای کار نداشته باشند، ندارند، چرا که ممکن است فرآیند دریافت ویزا طولانی باشد و کارفرما مجبور است زمان زیادی را به انتظار ورود شخص بگذراند. برای حل این مشکل برخی از کشورها که به نیروی کار متخصص نیاز دارند، ویزایی تحت عنوان ویزای جستجوی کار ارائه می دهند. کشور آفریقای جنوبی نیز در کنار کشورهایی مانند آلمان و اتریش این نوع ویزا را ارائه می دهد.

ویزای جستجوی کار در واقع ویزایی کوتاه مدت می باشد که به افراد اجازه می دهد به کشور مورد نظر وارد شوند و در یک بازه زمانی کوتاه به جستجوی کار و انجام مصاحبه های کاری بپردازند. این ویزا قابل تمدید نمی باشد و تنها در صورتی که افراد بتوانند با موفقیت استخدام شوند، می توانند اقامت کاری کشور مورد نظر را کسب نمایند. شرایط دریافت این دو نوع ویزا برای کشور آفریقای جنوبی در ادامه توضیح داده شده است.

 • ویزای کار عمومی در آفریقای جنوبی

  برای دریافت این نوع ویزا، فرد باید یک پیشنهاد کار از کارفرمایی در آفریقای جنوبی داشته باشد. البته کارفرما نیز باید اثبات نماید که به این نیروی کار خارجی نیاز دارد و شهروندی از آفریقای جنوبی برای استخدام در این سمت شغلی یافت نشده است. بنابراین کافرما ابتدا باید شغل مورد نظر را در رسانه های محلی آگهی کند و در صورتی که فرد مناسبی برای آن یافت نشد، اقدام به ارسال دعوت نامه برای نیروی کار خارجی نماید. در این مرحله تخصص نیروی کار خارجی باید نزد مقام ذی صلاح آفریقایی (SAQA) اثبات شود.

  یک قرارداد کار باید بین کارفرما و متقاضی امضا گردد و حقوق و مزایای شخص باید با شهروندان آفریقای جنوبی برابری کند. متقاضی باید قرارداد کار خود را به همراه سایر مدارک به وزرات امور داخلی (DHA) یا سفارت یا کنسولگری در کشور خود تحویل دهد و درخواست اخذ ویزای کار آفریقای جنوبی را نماید.

 • ویزای کار مهارت های مورد نیاز ( ویزای جستجوی کار)

  این نوع ویزا به نیروی کار متخصص در زمینه های مورد نیاز تعلق می گیرد. برای دریافت این نوع ویزا نیازی به پیشنهاد کار نمی باشد بنابراین می توان از آن به عنوان ویزای جستجوی کار نام برد. با دریافت این ویزا افراد در یک بازه زمانی 9 تا 24 ماهه زمان دارند که به کشور آفریقای جنوبی وارد شده و در این کشور به جستجوی کار بپردازند. در صورتی که فرد بتواند با موفقیت استخدام شود، می تواند مجوز کار در آفریقای جنوبی را تا سقف 5 سال به دست آورد.

با توجه به مشکلاتی که در گرفتن پیشنهاد کار وجود دارد، مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی از طریق ویزای جستجوی کار بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و مدارک مورد نیاز ویزای کار آفریقای جنوبی

برای دریافت ویزای کار آفریقای جنوبی باید مدارک مورد نیاز را جمع آوری کرده و در زمان تعیین شده به سفارت این کشور مراجعه کنید. در لیست زیر مدارکی که برای دو نوع ویزای کار آفریقای جنوبی مورد نیاز است درج شده است.

 • فرم درخواست ویزا؛ تکمیل شده و امضا شده توسط متقاضی
 • گذرنامه؛ معتبر برای حداقل 30 روز پس از پایان مدت اقامت
 • پرداخت هزینه تعیین شده برای درخواست ویزا
 • گواهی واکسیناسیون؛ در صورت نیاز
 • اثبات تمکن مالي براي پرداخت هزينه هاي زندگی در جمهوری آفریقای جنوبی تا زماني كه متقاضي حقوق و دستمزد دريافت كند.

  تمکن مالی می تواند از طرق زیر اثبات گردد:

  • اظهارنامه بانک
  • پول نقد
  • چک های مسافرتی
 • گزارش پزشکی و رادیولوژی
 • گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس کشوری که متقاضی به مدت 12 ماه یا بیشتر از سن 18 سالگی در آن ساکن بوده است.
 • گواهی از وزارت کار
 • مدارک تحصیلی که توسط SAQA مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط یک مترجم معتبر به یکی از زبان های رسمی جمهوری آفریقای جنوبی ترجمه شده است.
 • تمام مدارک مورد نیاز برای همسر و یا فرزندان متقاضی؛ در صورت تمایل برای همراهی با متقاضی

علاوه بر موارد ذکر شده برای درخواست ویزای عمومی کار در آفریقای جنوبی مدارک زیر نیز مورد نیاز می باشد.

 • ضمانت نامه نوشته شده توسط کارفرما که در آن، مسئولیت هزینه های مربوط به اخراج متقاضی و اعضای خانواده اش از کشور را در صورت ضرورت می پذیرد.
 • قرارداد استخدام که توسط متقاضی و کارفرما امضا شده است.
 • جزئیات کامل مربوط به کارفرما از جمله گواهی ثبت شرکت
 • ضمانت نامه کارفرما جهت اطلاع رسانی در صورتی که متقاضی از استخدام خارج شده و یا در سمت شغلی دیگری مشغول به کار گردد.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و بررسی ویزای همراه

متقاضیان متاهل مسلماً تمایل دارند در زمان اقامت در آفریقای جنوبی، خانواده را نیز در کنار خود داشته باشند. برخلاف کشورهای دیگر در آفریقای جنوبی، دارندگان ویزای جستجوی کار نیز می توانند برای اعضای خانواده ویزای همراه دریافت کنند، که این امر از مزایای اصلی این ویزا می باشد. بر این اساس متقاضیان دریافت ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی می توانند برای همسر و فرزندان با سن کمتر از 18 سال نیز درخواست اخذ ویزا نمایند. همراهان در زمان اقامت در این کشور می توانند برای اخذ مجوز کار یا تحصیل در آفریقای جنوبی نیز درخواست دهند. برای دریافت ویزای همراه باید مدارک نشان دهنده رابطه خود با فرد را از قبیل گواهی ازدواج یا گواهی تولد ارائه دهید و اثبات نمایید که مکان مناسبی برای زندگی خانواده خود در آفریقا دارید. علاوه بر این شما باید اثبات نمایید که در زمان اقامت در این کشور توانایی پرداخت هزینه های زندگی را دارید.

در صورتی که فرد موفق به اخذ اقامت دائم آفریقای جنوبی گردد، علاوه بر همسر و فرزندان می تواند برای والدین، خواهر و برادر خود نیز درخواست ویزا دهد. البته باید نشان دهد که توانایی پرداخت هزینه های آن ها را نیز دارد و در حال حاضر شخص باید به ازای هر نفر مبلغ 8،500 راند درآمد داشته باشد.

کار در آفریقای جنوبی

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی

پیش از تصمیم گیری در خصوص مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، توجه به نرخ بیکاری در این کشور دارای اهمیت می باشد. نرخ بیکاری از این جهت دارای اهمیت می باشد که هر چه میزان آن کمتر باشد بیان گر وجود موقعیت های شغلی بیشتر و شانس بالاتر برای کاریابی می باشد. به همین جهت برای بررسی دقیق تر وضعیت کار در کشور آفریقای جنوبی در نمودار زیر به بررسی روند تغییرات نرخ بیکاری در این کشور پرداخته ایم.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی 2 مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی

نرخ بیکاری بالا در آفریقای جنوبی نشان می دهد که موقعیت های کاری فراوانی در این کشور وجود ندارد و افراد برای موفقیت در کاریابی باید حتما تخصص داشته باشند.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و میزان حقوق در آفریقای جنوبی

میزان حقوق پرداختی نیز یکی از عوامل مهمی است که می تواند در تصمیم گیری افراد برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی تاثیر گذار باشد. مشاغل معمولی و پاره وقت در آفریقای جنوبی از درآمد بالایی برخوردار نیستند و به دلیل نرخ بیکاری بالا یافتن این گونه مشاغل نیز کار ساده ای نیست. اما افرادی که از مهارت و تخصص برخوردارند می توانند در مشاغلی با درآمد بالا به کار مشغول شوند. در جدول زیر میزان حقوق برای برخی از مشاغل مهم و محبوب در این کشور نمایش داده شده است.

میانگین حقوق در سال (راند) میانگین حقوق در سال (دلار آمریکا) شغل
 395,810 41,736 توسعه دهنده نرم افزار
 479,291 48,607 مهندس
1,028,458 106,194 مدیر کل
663,880  66,355 مدیر
561,989 52,936 مدیر منابع انسانی
782,520  77,153 مدیر IT
645,469 66,252 مدیر مالی
 479,849  53,486 مهندس مکانیک
815,528 74,639 حسابدار خبره

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و مشاغل مورد نیاز 2019 آفریقای جنوبی

نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی بالا می باشد و این کشور در همه زمینه ها به نیروی کار نیاز ندارد. بنابراین توجه به مشاغل مورد نیاز در این کشور دارای اهمیت می باشد. دولت آفریقای جنوبی برخی از زمینه های شغلی را اعلام نموده است که در آن ها نیاز به نیروی کار متخصص دارد. افرادی که در این زمینه های شغلی تخصص دارند می توانند برای دریافت ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی درخواست دهند. در لیست زیر زمینه های کاری مورد نظر بیان شده است.

 • Agriculture
 • Architecture and the Built Environment
 • Business, Economics and Management Studies
 • Information Communication & Technology
 • Engineering
 • Health Professions and Related Clinical Sciences
 • Life and Earth Sciences
 • Professionals and Associate Professionals
 • Trades
 • Business Process Outsourcing - BPO
 • Academics and Researchers
 • Doctoral Graduate

برخی از سمت های شغلی در زمینه های ذکر شده نیز در جدول بیان شده است.

نوع مهارت برخی مشاغل
کشاورزی مهندس کشاورزی، تکنسین جنگل، پژوهشگر کشاورزی، پشم چین گوسفند
ساخت و ساز مهندس پروژه عمرانی، برنامه ریز شهری و روستایی، مهندس معمار
مدیریت و اقتصاد مدیریت همکاری، مشاور سرمایه گذاری، برنامه ریزی ریسک و خطر
آی تی و تکنولوژی متخصص سیسکو، آنالیزگر شبکه، مهندس امنیت آی تی، متخصص دیتا بیس
مهندس مهندس انرژی، مهندس الکترونیک، مهندس کشتی، مهندس شیمی و…
سلامت و بهداشت داروساز بیمارستان، پرستار، دامپزشک
علوم زمین شناسی مهندس محیط، بیوشیمی، مدیریت محیط زیست، علوم تغذیه و…
مشاغل حرفه ای فیزیک دان، فیزیک دان خورشیدی، فضانورد و…
مشاغل فنی جوشکار، لوله کش و…
آنالیزگر کسب و کار آنالیزگر کیفیت، معمار سیستم، آنالیزگر کسب و کار
تحقیقاتی و پژوهشی پژوهشگر سیاه چاله فضایی، انرژی تاریک و ..
تحصیلی پست دکترا

 

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و نحوه کاریابی در آفریقای جنوبی

چگونگی کاریابی در آفریقای جنوبی جنبه مهمی از کار در این کشور می باشد. همان گونه که دو نوع ویزا برای کار در این کشور وجود دارد، به دو روش هم می توان در این کشور کاریابی کرد. متقاضیان دریافت ویزای عمومی کار، که ابتدا باید پیشنهاد کار داشته باشند، می توانند از راه دور و از طریق موسسات کاریابی آنلاین به جستجوی کار در این کشور بپردارند. بسیاری از موسسات کاریابی وجود دارند که شما می توانید رزومه خود را در اختیار آن ها گذاشته و از فرصت های شغلی مطلع گردید.

اما افرادی که ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی را دریافت می کنند، این فرصت را دارند که در این کشور حضور پیدا کرده و از نزدیک به جستجوی کار بپردازند. هر چند این افراد نیز می توانند برای تسریع در روند کار خود، پیش از ورود به آفریقای جنوبی نیز کاریابی را شروع کرده و پس از ورود در مصاحبه ها شرکت کنند. موسسات کاریابی محلی و رسانه های محلی نیز می توانند به این افراد در جستجوی کار کمک شایانی نمایند.

11 زبان مختلف در آفریقای جنوبی صحبت می شود اما معمولاً انگلیسی، زبان کار، تجارت و رسانه می باشد. بنابراین تسلط به زبان انگلیسی می تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند کاریابی شما داشته باشد، علاوه بر آن آشنایی با زبان های دیگر آفریقایی نیز می تواند شانس شما را افزایش دهد.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و مؤسسات کاریابی در آفریقای جنوبی

زمانی که برای جستجوی کار در آفریقای جنوبی اقدام می کنید، بهره گیری از موسسات کاریابی می تواند روند یافتن کار را تسریع بخشد. این موسسات رابطی میان کارفرما و نیروی کار می باشند، کافرمایان نیاز های شغلی خود را در اختیار این موسسات قرار می دهند و کارجویان می توانند در بین موقیعت های شغلی موجود، برای شغل های مناسب درخواست دهند. در لیست زیر برخی از موسسات کاریابی در آفریقای جنوبی معرفی شده است.

 • Best Jobs
 • Career Junction
 • Careers24
 • EmploySA
 • Find a job in Africa
 • Indeed
 • JobMail
 • Jobs South Africa
 • Lol Jobs
 • Zigo

برخی از وبسایت های کاریابی نیز که در زمینه خاصی فعالیت دارند در زیر معرفی شده اند.

 • Action Appointments

  مشاغل موجود در سازمان های غیر دولتی و سازمان های توسعه

 • CareerWeb

  مشاغل موجود در بخش IT

 • eFinancialCareers

  امور مالی، بانکی، حسابداری و بیمه

 • Micheal Page

  موقعیت های شغلی اجرایی

 • NGO Pulse

  کاریابی از طريق شبکه غير دولتي آفريقاي جنوبي

مؤسسات کاریابی در آفریقای جنوبی

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در آفریقای جنوبی

افرادی که موفق به دریافت ویزای کار آفریقای جنوبی می شوند، تا زمانی که در استخدام کارفرمایی در این کشور باشند می توانند ویزای خود را تمدید نمایند. متقاضیان مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی، پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور می توانند برای دریافت اقامت دائم آفریقای جنوبی درخواست دهند. دارندگان اقامت دائم از تمامی حقوق شهروندی برخوردارند و تنها از برخی از حقوق مانند حق رای یا حمایت دیپلماتیک محروم می باشند. البته لازم به ذکر است که اگر فرد یک پیشنهاد کار دائم داشته باشد، می تواند از ابتدا برای اخذ اقامت دائم آفریقای جنوبی درخواست دهد.

افرادی که 5 سال از اقامت دائم آنان گذشته باشد می توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت آفریقای جنوبی نیز درخواست دهند. البته علاوه بر شرط زمان، شروط دیگری نیز باید رعایت شود که در زیر لیست شده است.

 • متقاضی باید گواهی عدم سوء پیشینه ارائه دهد.
 • از کشور مبدأ خود نامه ای مبنی بر پذیرش تابعیت دوگانه به درخواست الحاق گردد.
 • اثبات مهارت در زبان و همچنین فرم تست زبان تکمیل شده و به همراه درخواست ارائه گردد.
 • ادغام در جامعه برای تبدیل شدن به یک شهروند جمهوری آفریقای جنوبی الزامی می باشد.
 • حضور در مراسم اعطای تابعیت و در برابر قاضی، برای شهروندی در آفریقای جنوبی اجباری می باشد. عدم حضور منجر به رد درخواست می گردد.

پس از مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی و سخن پایانی

مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی در سال های اخیر مورد توجه برخی از افراد قرار گرفته است، از این رو در این نوشتار به بررسی جنبه های اصلی آن پرداختیم. همان گونه که ذکر شد افراد معمولاً از طریق ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی برای اخذ اقامت کاری در این کشور اقدام می نمایند. با توجه به اینکه نرخ بیکاری در آفریقای جنوبی بالا می باشد و نمی توان این کشور را جزء کشورهای تراز اول دنیا دانست، توصیه می شود برای تصمیم گیری در خصوص مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی با دقت بیشتری عمل شود. کشورهای تراز اولی همچون اتریش و آلمان نیز ویزای جستجوی کار ارائه می دهند که در صورتی که فرد شرایط مورد نیاز را داشته باشد می تواند از طریق آن ها اقدام نماید. بنابراین توصیه می شود پیش از تصمیم گیری، در خصوص این دو کشور نیز اطلاعات کسب نمایید. شما عزیزان همواره می توانید از طریق مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش، ابهامات خود را در خصوص انواع رفع ها مهاجرت رفع نمایید. بخش دیدگاه های مقالات نیز برای پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

81 پاسخ
 1. دانیال گفته:

  با سلام.من ۳۳ سال سن دارم.مهندس مکانیک_سیالات هستم.۷ سال در زمینه تاسیسات ساختمان کار میکنم.پروانه نظارت و طراحی از نظام مهندسی ساختمان رو دادم.آیلتس ۶ هم دارم.همسرم هم فوق لیسانس عمران با ۶ سال سابقه کار.اما مدرک زبان نداده.میتونیم واسه ویزای کاری آفریقای جنوبی اقدام کنیم؟ باید از کجا شروع کنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید (شغل شما جزو مشاغل مورد نیاز آفریقای جنوبی باشد، مدرک زبان انگلیسی مورد نیاز داشته باشید، دارای تمکن مالی کافی برا یک سال زندگی در این کشور باشید،.. ) می توانید ویزای جست و جوی کار یک ساله این کشور را دریافت نمایید و در آفریقای جنوبی به دنبال کار بگردید. در صورت نیاز می توانید با دفارت ما تماس بگیرید تا شرایط شما را دقیق و رایگان ارزیابی کنند.

   پاسخ
 2. احمد گفته:

  با سلام. من دانشجوی دکترا رشته مکاترونیک در دانشگاه tsinghua چین هستم که جزء دانشگاههای تراز اول دنیاست. من قصدم این هست که تابعیت یک کشور انگلیسی زبان از جمله امریکا-انگلیس-نیوزلند-کانادا-استرالیا-افریقای جنوبی را بگیرم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که چکار کنم و گرفتن تابعیت کدام یک از این کشورها راحتتر است؟ من قصدم این هست که برای پست دکترا اقدام کنم. ایا مقطع پست دکترا جزء فرایند اقامت دائم محسوب میشود یا خیر؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   یاسلام و عرض ادب
   اگر تمایل داشته باشید از طریق ویزای کار اقدام کنید باید سابقه کار داشته باشید و به واسطه کارکردن و پرداخت مالیات پروسه مهاجرتی شما آغاز می شود. در کشورهایی مانند استرالیا یا نیوزلند و کانادا باید در یک پروسه امتیاز بندی شرکت نمایید تا بتوانید ویزای کاری این کشور را دریافت دارید.در آفریقای جنوبی می توانید ویزای جستجوی کار دریافت دارید و از آن طریق اقدام کنید در حال حاضر یکی از راه های مهاجرتی شما همان پست دکتری می باشد که فرمودید می توانید به این بهانه وارد شوید و بعد پروسه مهاجرتی خود را پی بگیرید

   پاسخ
 3. داریوش رضا لو گفته:

  با سلام واحترام بنده ۵۲سال سن دارم ولوله کش آب وفاضلاب ونصاب لوازم بهداشتی ساختمان هستم ودارای مدرک ازسازمان فنی وحرفه ای. آیازمینه شغلی باشرایط من درآفریقای جنوبی وجود دارد؟خواهشمندم راهنمایی فرمائید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه شرایط سنی شما برای اخذ ویزای کار مناسب نمی باشد. علاوه بر این برای اخذ ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی حداقل مدرک فوق دیپلم مورد نیاز است.

   پاسخ
 4. مهرداد یوسفی گفته:

  مهرداد هستم 39 ساله. و کارشناس ارشد دام وطیور متاهل ودارای یک فرزند 1 ساله مدت 14 سال سابقه کار و 11 سال سابقه بیمه در رشته تخصصی خودم که تولید جوجه یکروزه و مرغ مادر هست.
  ایا میتونم واسه ویزای کار افریقای جنوبی اقدام کنم.
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بله شما شرایط لازم برای اخذ ویزای جستجوی کار آفریقای جنوبی دارید.
   البته به نظر می رسد که در صورت ارائه مدرک زبان برای ویزای جستجوی کار آلمان نیز بتوانید اقدام کنید.

   پاسخ
 5. محسن گفته:

  سلام.من آتشنشان هستم و قصد گرفتن اقامت کاری بعنوان آتشنشان رادارم بارزومه ومدارک معتبر شامل گواهینامه پایه یک ویژه لودر گریدر بولدوزر بیل مکانیکی تراکتور موتور سیکلت دیپلم مکانیک دیپلم کامپیوتر غواصی ایراتا مربیگری و داوری در رشته های والیبال کاراته هاپکیدو و قهرمانی در رشته های کاراته والیبال شنا فوتبال و مدرک تحصیلی کاردانی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی مدیریت حرفه ای فرماندهی عملیات در حریق.آیا بامدارک ورزومه موجود امکان گرفتن اقامت کاری بعنوان آتشنشان برای بنده فراهم میباشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز کشورهای مختلف نیازمندی های شغلی متفاوتی را دارند. شغل آتشنشانی از جمله مشاغل بسیار خاص می باشد که بهتر است پیش از هرچیز در مشاغل مورد نیاز هر کشور جستجو بفرمایید تا امکان و احتمال یافتن این شغل را دریابید. به طور کلی چگونگی اخذ ویزاهای کاری نیاز به توضیحات ویژه و تخصصی دارد، بنابراین بهتر است با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه نیز بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 6. رضا گفته:

  سلام من لیسانس تربیت بدنی دارم و مدرک حرفهای ماساژ دارم4سال سابقه کار دارم متاهل هستم ایا میتونم برای ویزای کار اقدام کنم

  Rating: 4
  پاسخ
 7. ف گفته:

  با سلام من 32سال سن دارم.کارشناس ارشد تغذیه دام هستم و چهارسال سابقه کار دارم. ایا برای ویزای کار به افریقای جنوبی میتونم اقدام کنم؟اگر نه، برای چه کشوری میتونم اقدام کنم؟

  پاسخ
 8. حمید گفته:

  سلام بنده ۴۷ سالمه کارشناس فیزیوتراپی هستم.خانمم هم روانشناس بالینی هست..دوتا فرزند داریم یکی ۹ ساله و دیگری ۱۱ ساله. ۱۵ سال سابقه کار دارم ایا شرایط کار در افریقای جنوبی را دارم یا خیر ؟؟؟

  پاسخ
 9. پیمان گفته:

  با عرض سلام،چندتا از سوال و جواب هارو خوندم و کمی گیج شدم،من کارشناس عمران هستم ۳۲ سال سن دارم با ۶ سال سابقه کار،بلاخره مدرک آیلتس لازم هست برای ویزای کار آفریقای جنوبی یا نه؟با شماره دفتر هم نتونستم تماس حاصل کنم،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 10. ابراهیم واحدی گفته:

  سلام من دیپلم فنی اتو مکانیک دارم و ۸سال سابقه کار با بیمه و همسرم دیپلم ارایشگری داره و ۳۶ سال سن دارم شرایط ویزای کار رو دارم

  پاسخ
 11. حسین گفته:

  سلام بنده دیپلم جوشکاری برق و آرگون هستم با یک سال و نیم سابقه کاری میتونم اقدام کنم برای آفریقای جنوبی

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام برای اخذ ویزای کار باید حداقل مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا بتوانید اقدام نمایید .برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. ط. م گفته:

  سلام، دندانپزشک عمومی هستم ۳۱ ساله. ۷سال سابقه کار دارم.
  همسرم کارشناس ارشد مهندسی عمران گرایش آب و لیسانس مهندسی معدن و ۳۶ ساله هستند. پایه دو مهندسی معدن، ۴سال سابقه کار طراحی و نظارت معدن دارند. بنده یا همسرم شرایط مهاجرت به آفریقای جنوبی رو داریم‌یا خیر؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد.همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. محمد نوشری گفته:

  با سلام و احترام
  بنده 43 سال دارم و مهندس کامپیوتر هسنم و دارای 17 سال سابقه کار. ایا امکان مهاجرت به افریقا با شرایط من وجود دارد.
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط و رزومه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 14. ستوده گفته:

  سلام
  من ۳۸ سال دارم و ترم ۴ کارشناسی ارشد امنیت اطلاعات هستم و یک سال هست که ازدواج کردم
  مدارک ۲۰۰_۱۲۰ccna و۲۰۱۴ mcse و vb رو دارم اما مدرک زبان ندارم.
  میشه من رو راهنمایی کنید که چطور میتونم ویزای کاری بگیرم

  پاسخ
 15. امید گفته:

  سلام.بنده ۳۳ سالمه.متاهل هستم.با مدرک مهندسی صنایع شیمیایی و سابقه حدود ۱۰ سال بصورت رسمی در امور نیروگاهی کشور هستم.امکان مهاجرت واسه کار واسه بنده وجود داره؟

  پاسخ
 16. محمد ظفری گفته:

  با سلام
  بنده متاهل و 36 ساله کارشماس نرم افزار با حداقل 12 سال سابقه برنامه نویسی در سطح عالی هستم و الان هم کارشناس فن آوری اطلاعات و برنامه نویس شاغل در یک سازمان دولتی هستم. در حال گذروندن دوره آیتلس و همسرم با 35 سال سن کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و دارای یک فرزند 3 ساله هستم.
  با توجه به اینکه در زمینه برنامه نویسی نرم افزار های تحت وب و اتوماسیون های اداری و سیستم های بانک های اطلاعاتی دارای مهارت و تجربه مناسبی هستم امکان مهاجرت به نسبت ساده تر را به افریقای جنوبی دارم ؟
  و اینکه آیا این کشور در این زمینه دارای مشاغل زیادی هست که برای پیدا کردن کار به فرض داشتن مهارت های مناسب دجار مشکلات زیادی نشم ؟
  توضیح اینکه 8 سال از سابقه کار حرفه ای من قبل از اخذ مدرک کارشناسی بوده.
  با تشکر فراوان

  پاسخ
 17. شعبانی گفته:

  سلام
  من با لیسانس حسابداری و حدود ۱۵ سال سابقه کار و۴۰ سال دارم . آیا امکان دریافت ویزای کاری برای آفریقای جنوبی رو دارا هستم ؟ در ضمن مدرک زبان ندارم . لطفا” راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
 18. پونه گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۴۳ سال دارم .رشته تحصیلی من لیسانس مامایی است و ۲۲ سال سابقه کار دارم .متاهل هستم و داریه سه فرزند میباشم.
  ایا میتوانم به کشور آفریقای جنوبی مهاجرت نماییم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله شما می توانید برای نوع مهاجرت به کشور افریقای جنوبی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. پرهام گفته:

  با سلام و خسته نباشید من فوق لیسانس شیمی دارم و همسرم لیسانس حسابداری خودم الان معلم ابتدایی هستم و همسرم حسابدار یک شرکت دارویی خدا را شکر وضعیت نسبتا خوبی هم داریم اما با این شرایط به نظر شما مهاجرت صلاح هست واین که با این شرایط ما برای مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی اقدام کردن صحیح هست یا نه من کودک دو ساله دارم و از این جهت خیلی نگران هستم

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   برای مهاجرت به آفریقای جنوبی تمامی مدارک شما باید بررسی شود
   لطفا برای راهنمای کامل و بررسی شرایط خود با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 20. حسین گفته:

  سلام
  کارگاه طلا و جواهرسازی دارم
  فوق لیسانس مدیریت دولتی
  امکان راه انداختن این کار در آفریقای جنوبی هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. مهرداد دهقان گفته:

  با سلام.
  خانم بده 29 ساله کارشناسیه حسابداریه با 1 سال سابقه بیمه ایا برای ما امکان مهاجرت کاری وجود داره و در صورت اکی شدن بنده میتونم در اونجا شغل ارایشگری خودمو پیگیری کنم یا نه؟
  سپاس از راهنماییتون…

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. حسین گفته:

  با سلام
  تو توضیحات گفته شده برای ویزای کار افریقای جنوبی نیازی به مدرک ایلتس نیست.خواستم بدونم در حال حاضر این شرایط برای بنده که یک مهندس برق ۳۴ ساله با ۸ سال سابقه کار هستم وجود داره و میتونم بدون مدرک زبان برای ویزای کار اقدام کنم..خیلی متشکرم

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله خوشبختانه به نظر می رسد با شرایطی که فراهم شده است، شما در حال حاضر صلاحیت لازم برای ویزای کار آفریقای جنوبی را دارا می باشید. البته برای راهنمایی دقیق تر باید بررسی های بیشتری انجام شود که در صورت تمایل پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. احمدی گفته:

  سلام و خسنه نباشید
  من لیسانس مکانیک جامدات دارم.و همچنین مدرک فنی حرفه ای برق خودرو درجه ۱و ۲ را دارا میباشم.30 سالم هست وسابقه کاری در گرایش تحصیلی (مکانیک جامدات)ندارم ولی در زمینه برق خودرو ۲سال سابقه کار دارم.خواسنم بپرسم امکانش هست از مدرک فنی حرفه ای برای اقامت کاری در افریقای جنوبی استفاده کنم؟و ایا تخصص برق خودرو جزمشاغل مورد نیاز در ان کشور میباشد؟
  لطفا راهنمایی بفرمایید .با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 24. sam گفته:

  سلام وقت بخیر
  من 38 ساله مهندس برق الکترونیک هستم و 15 سال سابقه کار دارم که حدود 10 سال فنی و 4 سال مدیریتی است
  برای ویزای کار میتونم اقدام کنم ؟ شرایط کاری اونجا مناسب رشته من هست ؟

  پاسخ
 25. apa گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک و فوق لیسانس اقتصاد دارم. و در حال حاضر هم در یک شرکت استارتاپی معتبر به عنوان کارشناس ارشد تحلیل داده مشغول فعالیت هستیم. اطلاعات زیادی در مورد کار در آفریقای جنوبی ندارم.ولی در حال جستجوی کار در خارج از کشورم.به نظر شما من در آفریقای جنوبی می توانم شغل مناسبی پیدا کنم؟ در ضمن حدود 2 سال سابقعه کار با بیمه و و دوسال بدون بیمه دارم. و سنم هم 29 هستش.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید اما باید مدرک ielts داشته باشید و این پروسه پروسه طولانی مدتی دارد . در خصوص پیدا کردن شغل باید با کارشناسان صحبت بفرمایید .

   پاسخ
 26. الهام گفته:

  سلام خسته نباشید همسر من مهندس دوم عرشه نامحدود(افسر کشتی)هست با۲۹سال سن و سه سال سابقه کار امکان مهاجرت از طریق کار هست؟ ودارای لیسانس دریانوردی ممنون میشم پاسخ بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله باید شرایط شما به صورت اختصاصی بررسی شود.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. محمد گفته:

  سلام و خسته نباشد خدمت مشاورین
  سن 23
  کارشناسی مکانیک و دانشجوی سال آخر ارشد مکانیک
  سابقه کار ندارم
  مدارک فنی و حرفه ای تراشکاری، تعمیرات موتور و گیربکس خودرو و نرم افزارهای مرتبط با مهندسی مکانیک رو دارم.
  مدرک زبان انگلیسی رو میتوانم بگیرم.
  شرایط اقدام ویزای کار رو برای آفریقای جنوبی دارم؟
  ممنون

  پاسخ
 28. فریبا گفته:

  با سلام
  من 49 ساله با مدرک دکتری تخصصی شیمی و سابقه طولانی تدریس هستم.آیا با توجه به این شرایط برای من امکان مهاجرت کاری به آفریقای جنوبی یا کشورهای دیگر وجود دارد؟
  با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رزومه کاملتان را برای ما ایمیل بفرمایید تا بصورت دقیق خدمتتان عرض کنیم .

   پاسخ
 29. مجتبي گفته:

  سلام
  من ليسانس مهندسي عمران دارم
  ٣٠ سالمه
  در زمينه طراحي سازه داراي پروانه كار از وزارت راه و شهرسازي هستم و چهار سال سابقه كار دارم
  ميتونم براي ويزاي كار آفريقاي جنوبي اقدام كنم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط شما برای کار در این کشور مناسب است. برای بررسی جزئیات می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. محمدمهدی گفته:

  باسلام متاهل هستم ۳۲ ساله جوشکار آیا با مدرک فوق دیپلم میتونم اقدام کنم
  ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. سعید گفته:

  سلام من با ۲۸ سال سن کارشناسی تربیت بدنی با ۵ سال سابقه ی کاری مرتبط میتونم برای ویزای کاری اقدام کنم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. ناشناس گفته:

  با سلام بنده لیسانس صنایع هستم و لی سابقه کار در زمینه بازاریابی و فروش دارم آیا امکان اخذ ویزا برای بنده وجود دارد یا لزوما باید سابقه کار مرتبط باشد یا بعبارت دیگر حتما باید در رشته تحصیلی ارائه شده برای ویزا اقدام کرد سپاس از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای بررسی رزومه و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 33. Fateme گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  همسر بنده ۲۸ ساله و دارای دکترای دامپزشکی وحدود ۴ سال سابقه و بیمه هستند.میخواستم بدونم ایا دامپزشکی جز مشاغل مورد نیاز در افریقای جنوبی است و ایا می توانیم از طریق ویزای کار اقدام کنیم.و برای سرمایه گذاری در افریقای جنوبی حداقل چقدر پول نیاز است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 34. bakhtiari گفته:

  درود
  من 47 ساله هستم و کاردان آزمایشگاه و کارشناس رادیولوژی و دانشجوی پزشکی در ارمنستان و خبرنگار آزاد اتحادیه اروپا هستم. آیا امکان مهاجرت کاری وجود دارد و هزینه آن چقدر است؟
  سپاس بی پایان.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه با شرایط سنی شما شانس اخذ ویزای کار اندک می باشد اما می توانیم رزومه شما را برای انتخاب بهترین راه متناسب با شرایط خود بررسی کنیم. برای این امر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 35. sabrina گفته:

  سلام
  درخصوص بازار کار رشته کامپیوتر و بخصوص برنامه نویسان وبسایت وضعیت بازار کار آفریقای جنوبی چطوره؟
  من با 33 سال سن و بیش از 6 سال سابقه می تونم اقدام کنم ؟

  پاسخ
 36. mohsen.rezaei گفته:

  با سلام
  من دارای مدرک لیسانس معماری و فوق لیسانس شهرسازی به گرایش برنامه ریزی شهری و دارای مدارکهای فنی و حرفه ای نصب و تعمیرات و راه اندازی و اموزش در مورد سیستم های تهویه مطبوع کولر گازی و گرمایشی انواع پکیچ های دیواری و چگالشی و تاسیسات ساختمانی را با سابقه کار دارم.سن 40 ساله.ایا جهت کار و دریافت ویزای کاری میشود اقداماتی کرد و موفق شد یا خیر ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اخذ ویزای کاری با توجه به شرایط شما وجود دارد که نیاز است شرایط اخذ ویزا برای شما مطرح گردد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 37. نیما یویان گفته:

  با سلام. من سابقه هیجده سال کار در تخصص غواصی دارم و مدارک غواصی commercial diving خودم را از کشور آفریقای جنوبی شهر دوربان گرفتم. ضمن اینکه گواهینامه مدرسی غواصی PADI انگلستان را از دوبی اخذ کردم. لیسانس دارم. 43 سالمه. آیا شرایط پیدا کردن کار و اقامت در آفریقای جنوبی را دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و مدارک تحصیلی شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم کشور افریقا به شما فرصت می دهد که برای یافتن شغل به این کشور وارد شوید. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ ویزای کار این کشور به حداقل مدرک لیسانس و سابقه کار مرتبط نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 38. مهدی دستگزین گفته:

  با درود . بنده ۳۶ سال دارم . مهندس عمران با حداقل ۷ سابقه کار مرتبط . در صورت اخذ مهاجرت کاری ، اگر احتمالا کار مرتبط پیدا نشد و کار غیر مرتبط انجام دادم آیا امکان اخذ اقامت دارم و کار غیر مرتبط انجام دهم تا با شرایط آشنا و کار عمرانی پیدا کنم؟ سپاس گذار

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تمدید ویزای خود بهتر است در زمینه رشته خود جویای کار باشید. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 39. سامان گفته:

  با سلام
  بنده دارای ۲۵ سال سن-لیسانس کامپیوتر-یک سال سابقه کار(تخصصی رشته تحصیلی نمی باشد) می خواستم بدونم کل فرایند اخذ ویزای کار چه مقدار هزینه بر میداره و پرینت موجودی حساب ۱ماهه باید حدوداً چقدر باشه ؟ در ضمن مدارک شغلی و باقی مدارک هم تقریباً آماده هستن

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ ویزای کار به سابقه کار مرتبط با رشته نیاز است. برای اطلاع از میزان هزینه و تمکن مالی پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. مریم گفته:

  سلام وادب.آیا من که با داشتن ۴۹سال سن وهنوز توانایی کاررادارم اما زود بازنشسته شده ام ….شانسی برای مهاجرت ازطریق صدورویزای کاربه آفریقای جنوبی وجود دارد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما متاسفانه شانس اخذ ویزای کار برای شما بسیار اندک است. می توانید از روشهای ثبت شرکت، سرمایه گذاری، خرید ملک و … برای سایر کشورها اقدام کنید. برای کسب اطلاعات با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 41. ف گفته:

  از یک شرکت ایرانی در ایران برای من وعده ای ویزای کار برای افریقای جنوبی صادر شد ولی نزدیک به رفتن گفتند پرژه کنسل شد و پول ما را پس ندادند ایا قابل پیگیری است.

  پاسخ
  • MIE Writer گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعات اداری ذکر شده در سایت با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان
   و تجدید ادب و احترام

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام ویزای کار آفریقای جنوبی دو حالت دارد :
   یک حالت اینکه کسانی که مدرک فوق دیپلم یا لیسانس دارند میتوانند با مراجعه به کسانی که متخصص هستند درخواست ویزای کار کنند ویزا معمولا برای ۶ ماه تا ۲ سال صادر میشود و شخص میتواند وارد آفریقا شود و به دنبال کار بگردد …
   شما میتوانید برای ادامه پاسخ به https://goo.gl/3XT9PR
   مراجعه نمایید

   پاسخ
Rating: 5