کار بعد از تحصیل در ایتالیا

کار بعد از تحصیل در ایتالیا

کار بعد از تحصیل در ایتالیا در هنگام مهاجرت به اسپانیا 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به ایتالیا پس از گرفتن وکیل مهاجرت و یا شرایط کار بعد از تحصیل در ایتالیا چگونه است ؟ امروزه افراد زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های ایتالیا و سپس کار بعد از تحصیل در ایتالیا و در نهایت اخذ اقامت ایتالیا را انتخاب می نمایند.

همانطور که می دانیم  کشور ایتالیا شرایط کاری مناسبی  را برای افراد دارا نمی باشد  کار بعد از تحصیل در ایتالیا نیز همین شرایط را دارا می باشد.بهتر است بدانیم افراد برای کار بعد از تحصیل در ایتالیا اول باید تمام عوامل را بررسی نمایند تا  با دید باز به اقدام برای تحصیل و پس از آن کار بعد از تحصیل در ایتالیا بپردازند.افراد پس از اقدام به کار می توانند به راحتی در کشور ایتالیا به زندگی بپردازند.افراد برای کار بعد از تحصیل در ایتالیا می توانند به جستجوی کار در کاریابی بپردازند .و موسسه ی حقوقی ملک پور می تواند برای شما عزیزان موارد کار بعد از تحصیل در کشور ایتالیا را توضیح می دهد.

کار بعد از تحصیل در ایتالیا چگونه می باشد؟افراد چگونه می توانند کار بعد از تحصیل در ایتالیا پیدا کنند؟این افراد چگونه می توانند بعد از تحصیل به کار در کشور ایتالیا بپردازند؟دانشجویان اتحادیه ی اروپا چگونه می توانند به تحصیل و کار در کشور ایتالیا بپردازند؟

 

دانش آموزان و  دانشجویان اتحادیه اروپا همانگونه که مطلع هستید نیازی به کسب اجازه برای اقامت و تحصیل و کار را ندارند.و در هر حال برای اینکه  از کشور خود مهاجرت نمایند و به کشور ایتالیا بروند بایند حتما مدارک و شرایط لازم را همراه با خود ببرند تا اطمینان کامل را حاصل نمایندو به اداره ی پلیس مراجعه  مینمایند.

مدارک لازم افراد برای ورود به منظور کار به کشور ایتالیا

دانشجویان غیر اروپایی برای ورود به کشور ایتالیا باید حتما کسب  اجازه ی اقامت کاری یا تحصیلی نمایند. مدارک لازم برای اخذ ویزا باید به نزدیکترین اداره ی کنسولگری و یا سفارت سپرده شود. دانشجویا غیر اتحادیه ی اروپا ممکن است بعد از تحصیل یا حین تحصیل در کشور ایتالیا به کار نیز بپردازند.

این افراد باید هنگام ورود به کشور ایتالیا مدارکی را همراه خود داشته باشند

که از جمله ی این مدارک :

 • کار شناسایی معتبر
 • پاسبورت

 

پس از اینکه وارد کشور ایتالیا شدند باید مدارک زیر را تحویل دهند که از جمله ی این مدارک :

 • اثبات توان مالی کافی به مقداری که توان خرید بلیط و سایر موارد را دارا باشد
 • نامه پذیرش از دانشگاه
 • داشتن اسناد سلامت

 

موقعیت های شغلی برای افراد فارغ التحصیل در کشور ایتالیا

بهتر است بدانیم برای افراد فارغ التحصیل در کشور ایتالیا موقعیت های شغلی در برخی زمینه ها وجود دارد که از جمله ی این موقعیت ها :

ماشین آلات ، گردشگری ،مواد شیمیایی ، وسایل نقلیه ی موتوری ،صنایع غذایی ، آهن و فولاد ،لباس و کفش ، مد ،شراب ، سرامیک

و همچنین شرکت های بزرگ enel، eni ، فینمکانیکا ، فیات ، گروه بانکی یونیکردیت و غیره ……

 

ساعات کاری افراد بعد از تحصیل در کشور ایتالیا

معمولا به  افراد پس از تحصیل زمانی را به عنوان زمان جستجوی کار ارائه می دهند که در این مدت افراد زمان دارند تا به پیدا کردن شغل مورد نظر خود بپردازند.

همانگونه که می دانیم افراد می توانند در طول هفته به مدت ۴۰ ساعت به کار بپردازند. و بیشتر از ۴۰ ساعت شغل سیاه محسوب می شود.

و این زمان در مدت دانشجویی آنها تفاوت داشته است زیرا در مدت دانشجویی آنها فقط می توانستند به صورت پاره وقت به کار بپردازند که در دوره ی لیسانس ۱۰   و فوق ۲۰   و دکتری ۳۰  ساعت می توانند به کار بپردازند .

اما پس از تحصیل می توانند به صورت فول تایم  که در هفته به ۴۰ ساعت می رسد کار کنند .

 

 نحوه ی اخذ کار از طریق ویزای تحصیلی در کشوایتالیا بعد ازتحصیل

همانطور که می دانید افراد برای پیدا کردن کار در کشور ایتالیا ملزم به گرفتن ویزای کار کشور ایتالیا می باشند که این امر ملزم به گرفتن ویزای کار می باشد که از چند طریق امکان پذیر می باشد:

گرفتن ویزای جستجوی کار شش ماهه که افراد به جستجوی کار در کشور ایتالیا بپردازند

گرفتن ویزای کار از طریق پیشنهاد کارفرما که فرد باید یک کارفرما داشته باشد که این کارفرما باید این شغل را اول سه ماه در کشور ایتالیا و بعد از آن سه ماه در کل اتحادیه ی اروپا آگهی دهد و بعد به استخدام فرد مورد نظر بپردازد.

اما موسسه ی حقوقی ملک پور پیشنهاد بهتری برای شما عزیزان در نظر گرفته است و آن این می باشد که شما می توانید از طریق تحصیل وارد شده و به اخذ ویزای تحصیلی پرداخته و بعد از اتمام تحصیلات در کشور ایتالیا به راحتی می توانید  در این کشور به کار پرداخته زیرا کشور ایتالیا ترجیح می دهد افراد فارغ التحصیل کشور و دانشگاههای خود را برای کار جذب نماید.

 

پیشنهاد موسسه ی حقوقی ملک پور به شما

موسسه ی حقوقی ملک پور به شما عزیزان پیشنهاد می دهد تا به جای اقدام برای ویزای کار در کشور ایتالیا به اخذ ویزای تحصیلی برای کشور ایتالیا اقدام نمایید زیرا در کشور ایتالیا همانگونه که مطلع می باشید رکود اقتصادی فراوانی وجود دارد و به همین دلیل افراد زیاد موفق به کسب کار در این کشور نمی شوند اما همین کشور ایتالیا در عوض  می تواند به عنوان سکوی پرتاب برای افراد مورد استفاده قرار بگیرد و افراد می توانند از طریق ویزای تحصیلی به کشور ایتالیا وارد شده و پس از تحصیل در این کشور  در بهترین کشورهای اروپایی کار مرتبط با رشته ی خود را  پیدا نمایند و مشغول به کار شوند.

در نهایت می توان گفت اتحادیه ی اروپا موقعیت بسیار مناسبی برای افراد در زمینه های تحصیلی و کاری در نظر گرفته است که درست است که کشور ایتالیا به عنوان موقعیت کاری نمی تواند زیاد مناسب باشد اما این کشور می تواند محل بسیار مناسبی برای تحصیل افراد باشد و افراد باید این را در نظر بگیرند که قبل از ورود به کشور ایتالیا تمامی شرایط ان را در نظر بگیرند و اگر برای آنها بردن همراه مهم می باشد باید بدانند که کشور ایتالیا در ویزای تحصیلی اجازه ی بردن همرا به افراد را نمی دهد.

همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به ایتالیا از جمله کار بعد از تحصیل در ایتالیا و یا مهاجرت تحصیلی به ایتالیا و یا تحصیل در ایتالیا و یا کار دانشجویی در ایتالیا و یا شرایط کار بعد از تحصیل در ایتالیا و یا کار در ایتالیا و در نهایت راههای اخذ اقامت ایتالیا به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

2 پاسخ
 1. respina گفته:

  با سلام و احترام
  در طراحی مد و لباس دوره های معتبر و فنیش را گذراندم و چند تا طرح و رزومه کاری هم در این زمینه دارم میخواستم بدونم میتونم برای کار در ایتالیا اقدام کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما برای ویزای کار بهتر است که شما job offer یعنی دعوت نامه کاری داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزاها اقدام نمایید و پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی روشهای دیگر مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.