کار افرینی در یونان

ایا شما متقاضی کار افرینی در یونان میباشید ؟  ایا کار افرینی در یونان به سهولت امکان پذیر است ؟ ایا از پروسه حقوقی کار افرینی در یونان اطلاعات لازم را دارید؟ ایا از شرایط لازم برای کار افرینی در یونان برخوردار هستید؟ ایا برای کار افرینی در یونان خاصی مورد نیاز است ؟ به طور کلی کار افرینی در یونان به چه معنا ست ؟

اگر شما  متقاضی کار افرینی در یونان هستند،  میتوانید اطلاعات لازم را جهت کار افرینی در یونان از مشاوران و وکلای مجرب در موسسه حقوقی ملکپور دریافت نمایید ، علاوه بر مقاله فوق در مورد کارافرینی در کشور یونان میتوانید با موسسات همکار ملکپور  تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان  در مورد کارافرینی در یونان از این موسسه برخوردار شوید .

 

کشور یونان میتواند متقاضیان کار در یونان  را از کل اروپا  بپذیرید.  اگر متقاضیان  کار افرینی در یونان از اتحادیه  اروپا  دانشجو و یا فارغ التحصیل از دانشکده گردشگری باشد میتوانند برای کارافرینی  در هتل ها و کسب و کار در امور گردشگری فعالیت نماییند  چون کشور یونان دارای جذابیت های گردشگری زیادی ست و این امر باعث میگردد که سالانه گردشگران زیادی به کشور یونان به عنوان توریست وارد شوند  و اگر متقاضی بتوانند به زبان انگلیسی مسلط باشد  در کسب و کار گردشگری  و کارافرینی در یونان در این امر موفق باشد .

اگر شخص متقاضی برای کار افرینی در یونان غیر اتحاذیه اروپا باشد و همچنین فارغ التحصیل در رشته های گردشگری نباشد  این فرصت برای او محیا میگردد که ضمن تحصیل در دانشگاه های یونان  میتوانند به عنوان کارافرین در هتل های یونانی فعالیت داشته باشند .

 

نحوه درخواست کارافرینی در کشور یونان

شخص متقاضی به منظور به وجود اوردن یک یا چند موقعیت کار در کشور یونان ابتدا باید حسابی باز کرده و تمکن مالی خود را برای انجام کارافرینی در کشور یونان نشان دهد و فرم درخواست این امر را به کشور یونان تقدیم نماید .

ابتدا شخص متقاضی برای کارافرینی در یونان مشخصات خود را بر اساس فرم درخواستی ارائه میدهد . سپس زمانی مشخص میگردد برای مصاحبه با شخص متقاضی کارافرینی در یونان . و شخص متقاضی باید در محل و زمان مشخص شده برای مصاحبه حضور داشته باشد .

پس از مصاحبه از بین افراد متقاضی شخص مورد نظر انتخاب میگردد و موقعیت شغلی خود را به عنوان کارافرین در کشور یونان مشخص مینماید .برای مثال : اگر شخص متقاضی موقعیت شغلی خود را یک  هتل معرفی کند باید اطلاعات کامل از جمله , موقعیت مکانی هتل , حقوق و دستمزد , و مزایای دیگر را اعلام نماید و به محض این که پیشنهاد کار شخص متقاضی پذیرفته میشود قراردادی منعقد میگردد تحت عنوان دریافت ویزا برای شخص متقاضی از کشور یونان برای کارافرینی در کشور یونان .

 

 

فرصت های شغلی در کشور یونان :

 

یونان کشوری ست که در ان گردشگری نقش مهمی در طیف اقتصاد ملی و اشتغال برای افراد مختلف را دارد . صنعت گردشگری و بالا بردن استاندارد های لازم و غنی در این امر باعث شده در کشور یونان اکثر اشتغال ها و کارافرینی در کشور یونان به سمت گردشگری و امور موبوط به گردشگر پیش رود . این امر باعث شده که افرادی که فارغ التحصیل در رشته گردشگری هستند بتوانند در محیط واقعی مهارت های کاری خود را به نمایش گذاشته و این یک شروعی قوی برای زندگی حرفه ای خود باشد .

صدها نفر از دانشجویان در سراسر جهان از انواع موقعیت کاری در کشور یونان از جمله : هتل های یونانی , رستوران ها ,  اژانس های مسافرتی , تور های اپراتور ها , . شرکت های دیگر  و ….. میتوانند استفاده کنند و پس از ارسال رزومه کاری و انجام مصاحبه با شخص متقاضی و امضای قرارداد با کارکنان اینده ,میتواند این امر پشتیبان اقامت دائم شخص متقاضی در کشور یونان به عنوان کارافرین در این کشور باشد .

 

دانشجویانی که  متقاضی کارافرینی در یونان هستند و  دوره های کامل آموزش عملی را گذراندند و دارای  گواهینامه  و یا مدرک خاصی هستند  میتوانند به عنوان کارافرین در کشور یونان شرکتی را فعال کرده و از این طریق میتوانند اقامت دائم کشور یونان را دریافت نمایند . برای شروع باید  مدارکی را ارائه دهد  که شامل نام شرکت، دوره های آموزشی ارائه شده ,و انواع فعالیت هایی که به عنوان یک کار اموز گذرانده شده است .

 

علاوه بر این، کارافرینان و متقاضیان   فرصتی برای به دست اوردن  تجربه فرهنگ یونانی، اماکن تاریخی، ملاقات دوستان جدید از کشورهای مختلف، ایجاد برخی از موقعیت های کاری و ترکیب کار در یک محیط حرفه ای و واقعی  در چنین کشوری زیبا و جذاب را داشته باشن .

 

اگر شما متقاضی و علاقه مند  در یک فرصت شغلی در سفارت بریتانیا در آتن یا یکی دیگر از هیئت UK، ادارات، UKTI، ادارات دولتی دیگر و یا کنسولگری در یونان هستید  میتوانید از طریق وب سایت این موسسه اقدام نمایید .

دولت بریتانیا یک کارفرما فراگیر و تنوع پسند است .و با در نظر داشتن  ارزش های متفاوت ، ترویج برابری و به چالش کشیدن تبعیض و  بالا بردن توانایی های سازمانی است  و همچنین این کشور برای تشویق و استقبال متقاضیان کارافرین در کشور یونان مواردی چون نژاد , جنسیت , مذهب , گرایش جنسی , سن , وضعیت سربازی و …. را برای کارافرینی در کشور یونان مانع قرار نمیدهد .

برخ از مکان ها و جزایری که میتوان در انجا به عنوان کارافرین در کشور یونان شروع به فعالیت نمود از جمله  :

 

سانتورینی

یکی از مکان های منحصر به فرد و زیبا در جهان است , که در این مکان ساختمان های زیبا و سفید رنگ  بر روی صخره ها به نمایش گذاشته شده .و مکانیست زیبا برای جذب توریست و اقدام برای کار افرینی برای جذب توریست به این مکان بسیار زیبا و جذاب , و احداث هتل ها , مهمانخانه ها , کافه ها , و رستوران ها در این مکان وجود دارد .

میکونوس

میکنوس یک جزیره ای بسیار کوچک در یونان است که میتوان از موقعیت های فصلی در این مکان استفاده کرد  که معمولا برای  فصل تابستان و بهار  توصیه می کنیم از  موقعیت های شغلی در این جزیره کوچک استفاده کنید . این جزیره  درحدود  ۵۰۰۰ مردم را نگه داشته است. و از جمله مکان های  محبوب و مطلوبی  برای شغل از ماه می تا سپتامبر میباشد .

و دیگر مکان هایی که میتوان  در انجا اقدام به کارافرینی نمود :

رودز

لس پاروس

Kefallonia

Skiathos

Vounaki

آتن

 

یونان در چند سال گذشته با مشکلات اقتصادی و نرخ بالای بیکاری رو به رو بود اما همچنان ایجاد شغل در این کشور امکان پذیر است و بسیاری از مردم محلی کشور یونان خواهان شغل هستند . جزایر بسیاری در کشور یونان وجود دارد که هر ساله یونان میتواند گردشگران زیادی را به  این مناطق جذب کند و باعث به وجود امدن شغل های زیادی در این امور  باشد .

اکثر مشاغل  در یونان میتواند در صنعت توریسم در هتل ها , کافه ها , رستوران ها , اژانس های مسافرتی , دفاتر اجاره اتومبیل  و ….. را باشد .

 

ساعات کاری

برای کار  متقاضی کارافرین در یونان نیاز به انرژی و شور و شوق بی پایانی دارد . این مشاغل به دلیل این که تا حدودی خسته کننده است , اما میتواند یکی از بهترین تجربه های کاری باشد .  گاهی اوقات ممکن است در روز و شب فرد  مشغول کار باشد اما این امر میتواند در تمامی فصول تفاوت باشد و نسبت به اب و هوای کشور یونان ساعت کاری در این کشور متفاوت  است . در برخی فصول حدود ۴ _ ۵ ساعت در روز اما در برخی فصول حدود ۸ _ ۹ ساعت در روز کار کنند .

 

بهترین زمان برای به دست اوردن اشتغال در یونان فصل تابستان است ( اکتبر) که زمانی که بسیاری از مردم در حال بازدید و گردش در مکان های جذاب یونان هستند  متقاضیان میتوانند  شغل های زیادی را پیشنهاد داده و بتوانند فعالیت خود را اغاز کرده و از این امر بتوانند به اقامت دائم کشور یونان دست یابند .

 

اگر شما متقاضی کار افرینی در یونان هستید میتوانید با مراجعه به  موسسه حقوقی ملک پور  و با مشورت با   کارشناسان و وکلای حقوقی و مجرب  این موسسه اطلاعات لازم را  خصوص کار افرینی در یونان به دست اورید . و  با آگاهی از قوانین  و مقررات کشور یونان  روش های اخذ تابعیت و اقامت کشور یونان  را  به دست آورید . از طریق تماس با موسسه حقوقی ملک پور می توانید از مشاوره رایگان تلفنی کارشناسان برخوردار گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.