پاسپورت استرالیا و بررسی شرایط آن

پاسپورت استرالیا، اخذ اقامت استرالیا و شرایط و مدارک مورد نیاز برای اخذ تابعیت استرالیا در این مقاله به صورت علمی مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد. آیا راه های اخذ پاسپورت استرالیا را می شناسید؟ بهترین روش مهاجرت به استرالیا چه می باشد؟ کشور استرالیا یکی از محبوب ترین کشورها برای افرادی است که تمایل به مهاجرت دارند و دلایل متعددی نیز در شکل گیری این محبوبیت نقش ایفا کرده است. امید است در این مقاله که توسط کارشناسان مجرب به نگارش درآمده سوالات و ابهامات ذهنی شما در این زمینه برطرف گردد و اطلاعات کاملی در رابطه با اخذ پاسپورت کشور استرالیا و شرایط اخذ تابعیت این کشور خدمت شما دوستان ارجمند ارائه گردد. انتخاب یک کشور برای مهاجرت می تواند با بررسی شرایط عمومی آن کشور آغاز گردد که در بخش بعد به آن می پردازیم. شما عزیزان می توانید برای بهره گیری از خدمات مشاوره رایگان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) با کارشناسان مؤسسه تماس بگیرید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

پاسپورت استرالیا 2 پاسپورت استرالیا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط عمومی اخذ پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا و دستیابی به آن یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که در اندیشه مهاجرت به استرالیا هستند. یکی از اولین مسائلی که افراد قبل از مهاجرت و اخذ پاسپورت بررسی می کنند شرایط عمومی کشورها می باشد. شرایط عمومی یک کشور خود از جهات مختلفی قابل بررسی می باشد. کشور استرالیا از سطح رفاه اجتماعی بسیار مطلوبی برخوردار است و مردم این کشور کیفیت زندگی مناسبی را تجربه می نمایند. استرالیا در بسیاری از مشاغل دچار کمبود نیروی کار ماهر می باشد و از این رو شرایطی را ایجاد کرده تا نیروی کار متخصص و ماهر امکان مهاجرت به این کشور را بیابد. افرادی که در این کشور مشغول به کار باشند امکان اخذ اقامت و پاسپورت را نیز خواهند داشت. همچنین کشور استرالیا مقصد بسیار مناسبی برای دانشجویان بین المللی می باشد و سالانه افراد زیادی برای ادامه تحصیل به این کشور مهاجرت می نمایند، چرا که علاوه بر خدمات مناسب تحصیلی می توانند پس از تحصیل با تغییر ویزای خود اقامت دائم استرالیا را نیز دریافت نمایند. کشور استرالیا طی 15 سال گذشته رشد اقتصادی بسیار مطلوبی را تجربه نموده است و افرادی که تمایل به مهاجرت دارند برای کسب درآمد بیشتر و یا سرمایه گذاری، کشوری با شرایط اقتصادی مطلوب را انتخاب می نمایند و در این میان مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا می تواند گزینه ای بسیار مناسب باشد. در تصویر زیر تلاش شده است که اطلاعات اولیه از کشور استرالیا در یک نگاه نمایش داده شود. 

پاسپورت استرالیا 1 پاسپورت استرالیا

در این فایل صوتی خواهید آموخت:

شرایط سنی برای مهاجرت تحصیلی به استرالیا چگونه است.

آیا از طریق ثبت شرکت می توان اقامت استرالیا را به دست آورد.

آیا ویزای سرمایه گذاری استرالیا روش مناسبی برای مهاجرت است.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب اقامت و پاسپورت استرالیا

audio پاسپورت استرالیا

اعتبار پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا در میان معتبرترین پاسپورت های دنیا قرار دارد. ارزیابی اعتبار پاسپورت یک کشور می تواند یکی دیگر از پارامترهای مهم در امر مهاجرت تلقی گردد. چرا که هر چه اعتبار پاسپورت یک کشور بیشتر باشد امکانات ویژه تری را در اختیار شهروندان این کشور قرار می دهد، از جمله امکان سفر به سایر کشورهای دنیا. یکی از مزایای پاسپورت استرالیا سفر بدون محدودیت به 181 کشور دنیاست که خود دلیل آشکاری بر میزان اعتبار بالای پاسپورت این کشور می باشد. شاخص های جهانی رتبه هفتم را برای پاسپورت استرالیا نشان می دهند، در واقع کشور استرالیا به لحاظ قدرت پاسپورت جایگاه هفتم را دارا می باشد و شما بزرگواران می توانید آخرین جایگاه پاسپورت کشورها را به طور نمونه در جدول زیر ملاحظه بفرمایید.

نام کشور رتبه امتیاز
امارات متحده عربی 1 167
آلمان 2 166
دانمارک، سوئد، لوکزامبورگ، فنلاند، ایتالیا، سنگاپور، هلند، فرانسه، اسپانیا، نروژ، کره جنوبی آمریکا 3 165
بلژیک، اتریش، یونان، پرتغال، سوییس، ژاپن، انگلستان، ایرلند، کانادا 4 164
جمهوری چک، بلغارستان 5 163
مالتا، ایسلند 6 162
اسلونی، لهستان، لیتوانی، اسلواکی، نیوزلند، استرالیا 7 161

در تصویر زیر وضعیت الزام دریافت ویزا برای ورود به کشورهای مختلف در سرتاسر جهان برای شهروندان استرالیا نمایش داده شده است.

پاسپورت استرالیا 4 پاسپورت استرالیا

روش های اخذ پاسپورت استرالیا

پاسپورت استرالیا از طرق مختلفی قابل دستیابی می باشد که شناخت هر کدام از این راه ها مستلزم کسب اطلاعات علمی و جامع می باشد. بهره گیری از وکلای مهاجرت موسسه حقوقی ملک پور می تواند شما را در مسیر مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا تا حصول نتیجه یاری نمیاد. این مقاله توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور (موسسه MIE اتریش) تنظیم گردیده و هر گونه کپی برداری از آن غیر قانونی می باشد. مهاجرت به طور کلی به شش دسته تقسیم می گردد و اخذ پاسپورت استرالیا نیز می تواند از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی قابل دستیابی دستیابی باشد و در ادامه به توضیح تمامی این راه ها خواهیم پرداخت.

پاسپورت استرالیا 1 پاسپورت استرالیا

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق کار

پاسپورت استرالیا می تواند به واسطه اخذ ویزاهای کاری این کشور حاصل شود. سالانه متقاضیان زیادی تمایل دارند از طریق ویزای کار Skilled Worker وارد استرالیا شوند و مشغول به کار گردند. دولت استرالیا قوانین خاصی را وضع نموده تا افراد متخصص و ماهر به تناسب مشاغل مورد نیاز این کشور اقدام به اخذ ویزای کار استرالیا نمایند. ویزاهای کاری استرالیا مبتنی بر امتیاز می باشد و پارامترهای مختلفی در مورد افراد متقاضی مانند سن، تحصیلات، سابقه کار و مدرک زبان مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که متقاضی امتیازات لازم را دریافت نماید و واجد شرایط گردد می تواند ویزاd کار استرالیا را دریافت نماید. این نوع ویزاهای کاری در حال حاضر به 3 نوع به شرح زیر تقسیم می گردند.

 • ویزای Skilled Independent کلاس 189

  ویزای کلاس 189 ویزایی می باشد که برای افراد دعوت شده به کار این امکان را فراهم می آورد در هر کجای خاک استرالیا اجازه کار و زندگی پیدا کنند. شخص متقاضی برای این ویزا باید در سنین بین 18 تا 45 سال باشد. در صورتی که شخص امتیازات مربوط به سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار را تا سطح 65 امتیاز کسب نماید می تواند بدون نیاز به هر گونه اسپانسر برای اخذ این ویزا اقدام نماید. این حالت بهترین نوع ویزا کار استرالیا می باشد چرا که شما وابسته به هیچ گونه ایالت یا سازمان یا شخصی نیستید و از همان ابتدا برای خود و همسر و فرزندان خود اقامت دائم دریافت می نمایید. این ویزا به شما اجازه می دهد بعد از 4 سال زندگی در خاک این کشور، پاسپورت استرالیا را دریافت نمایید.

 • ویزای Skilled Nominated کلاس 190

  تفاوت این نوع ویزا با ویزای قبلی در چند مورد می باشد. افرادی که حد نصاب امتیازات 65 امتیاز را کسب ننموده باشند می توانند از حمایت ایالتی برخوردار گردند و تا 5 امتیاز در ویزای کلاس 190 به ایشان اضافه می گردد. اما حمایت ایالتی به چه معنی است؟ شما می توانید همان ابتدا اقامت دائم خود، همسر و فرزندان خود را دریافت نمایید اما در 2 سال ابتدایی اقامت خود صرفا در ایالتی که اسپانسر شما است و از شما حمایت نموده زندگی نمایید و بعد از 2 سال این محدودیت رفع می گردد و می توانید در هر کجای خاک استرالیا مشغول به کار یا زندگی باشید. همچنین این ویزا به شما اجازه می دهد بعد از 4 سال زندگی در خاک این کشور، پاسپورت استرالیا را دریافت نمایید. شرایط سنی، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار در این نوع ویزا نیز مانند ویزا کلاس 189 می باشد.

 • ویزای Skilled Regional کلاس 489

  این نوع ویزا نیز با ارائه اسپانسر یا حمایت ایالتی این امکان را فراهم می آورد تا افرادی که با 10 امتیاز کسری مواجه می شوند در ایالات خاصی مشغول به کار و زندگی شوند. افراد می توانند همان ابتدا اقامت دائم خود، همسر و فرزندان خود را دریافت نمایند اما باید تا 4 سال در این ایالتی که از آنها حمایت می کند زندگی نمایند و پس از پایان سال چهارم یا برای تمدید این نوع ویزا و یا برای دریافت حق شهروندی اقدام نمایند و پاسپورت استرالیا را به دست آورند. شرایط سنی، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کار در این نوع ویزا نیز مانند دو ویزای قبل می باشد و فرد با کمک این اسپانسر می تواند امتیازات خود را به 65 برساند.

مدارک عمومی مورد نیاز برای اخذ ویزای کار استرالیا به شرح زیر می باشد.

 • پر نمودن فرم 80
 • کپی صفحات اول و دوم پاسپورت
 • ترجمه مدارک هویتی مانند کارت ملی
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه مدارک هویتی مانند کارت ملی
 • ترجمه سند ازدواج
 • ترجمه شناسنامه فرزندان
 • در صورتی که فرزند بالای 18 سال وابسته در پرونده وجود دارد، مدارکی که اثبات نماید هزینه های زندگی و تحصیل او توسط والدین پرداخت می گردد
 • مدرک آیلتس یا سایر مدارک مورد قبول زبان
 • ترجمه گواهی عدم سوپیشینه
 • مدرک تست پزشکی

برای اینکه بتوانید از بازار کار کشور استرالیا و شرایط کاریابی در این کشور اطلاع یابید، نرخی بیکاری استرالیا در نمودار زیر نمایش داده شده است. 

پاسپورت استرالیا 6 پاسپورت استرالیا

کار در استرالیا

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق تحصیل

یکی از مهم ترین دلایلی که تحصیل در استرالیا را مورد توجه بسیاری از افراد قرار داده است زبان تحصیل در این کشور است که افراد می توانند به زبان رسمی این کشور که کشوری انگلیسی زبان است مشغول به تحصیل شوند افرادی که تمایل به تحصیل در این کشور دارند عموما از دانشجویان بین المللی می باشند و در واقع از مقاطع کارشناسی به بعد، گرایش به تحصیل در این کشور نیز بیشتر می گردد.

 • تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی

  تحصیل در مقطع کارشناسی نیازمند ارائه مدرک دیپلم 12 ساله می باشد و افراد در صورت دارا بودن الزامات اولیه لازم نظیر معدل مناسب می توانند برای تحصیل در این مقطع اقدام نمایند. این دوره 4 ساله می باشد و مدرک زبان مورد نیاز برای گذراندن دوره های کارشناسی در استرالیا آیلتس 6 می باشد و البته بسته به نیاز برخی دانشگاه ها ممکن است این مدرک متغیر باشد. هزینه های تحصیل در این دوره ها به تناسب هر دانشگاه متفاوت است اما به طور میانگین از 15 تا 33 هزار دلار استرالیا می باشد.

 • تحصیل در استرالیا در مقطع کارشناسی ارشد

  تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد نیازمند گذراندن دوره های کارشناسی می باشد و افراد در صورت دارا بودن حداقل ها لازم می توانند برای این دوره ها اقدام نمایند. این دوره 2 ساله می باشد و یکی از مهم ترین الزامات مورد نیاز این دوره ها مدرک زبان آیلتس 6.5 می باشد و البته بسته به نیاز برخی دانشگاه ها ممکن است این مدرک متغیر باشد. هزینه های تحصیل در این دوره ها به تناسب هر دانشگاه متفاوت است اما به طور میانگین از 20 تا 37 هزار دلار استرالیا می باشد.

 • تحصیل در استرالیا در مقطع دکترا

  تحصیل در مقطع دکتری نیازمند گذراندن دوره های کارشناسی ارشد می باشد و افراد در صورت دارا بودن حداقل های لازم می توانند برای این دوره ها اقدام نمایند. این دوره بین 3 الی 4 سال به طول می انجامد و یکی از الزامات آن دارا بودن مدرک آیلتس 7 یا بالاتر می باشد. در این مقطع افراد برای اخذ پذیرش از دانشگاه نیازمند تایید سوپروایزر یا استاد راهنما می باشند و دارا بودن مقالات بین المللی ISI می تواند کمک شایانی به تسهیل این روند نماید. چرا که افراد در نهایت در فعالیت های پژوهشی همراه با استاد مشغول به فعالیت و کار خواهند شد و باید از پایان نامه خود نیز دفاع نمایند تا واجد شرایط برای اخذ مدرک گردند.

تحصیل در استرالیا نمی تواند به خودی خود منجر به اخذ پاسپورت استرالیا گردد. بنابراین افرادی که پس از تحصیل بتوانند فرصت شغلی مناسب پیدا نموده و مشغول به کار شوند و ویزای خود را به ویزای تحصیلی استرالیا تغییر دهند، می توانند پس از 4 سال اقامت دائم سپس با گذشت 2 الی 3 سال می توانند درخواست تابعیت نمایند و در صورت واجد شرایط بودن پاسپورت استرالیا را دریافت نمایند.

گذرنامه معتبر

مدارک هویتی شما

کپی دیپلم فارغ التحصیلی و مقاطع قبل و ترجمه آن

هزینه ثبت نام

رزومه

انگیزه نامه

مدرک زبان انگلیسی

ریز نمرات

اثبات اینکه شما می توانید هزینه اقامت خود را در استرالیا تامین نمایید.

اخذ ویزای کار کانادا 4 پاسپورت استرالیا

تحصیل در استرالیا

پاسپورت استرالیا 5 پاسپورت استرالیا

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

پاسپورت استرالیا می تواند به واسطه پروسه سرمایه گذاری در استرالیا نیز به دست آید. کسب سود و اخذ اقامت و تابعیت از جمله دلایلی است که برای سرمایه گذاران از سراسر دنیا ایجاد انگیزه می نماید. کارآفرینی در استرالیا به واسطه ثبت شرکت و سرمایه گذاری انجام می گیرد و حداقل سرمایه گذاری در این شیوه 400،000 دلار استرالیا است. سابقه بیزنس شما، سن، نمره آیلتس، گردش مالی و…. پارامترهایی هستند که امتیازات شخص را جهت واجد شرایط شدن تعیین می کنند، در صورتی که امتیازات شخص به حد مجاز 60 امتیاز برسند می توانید برای اخذ این نوع ویزا اقدام نمایید. پروسه ی زمانی آن هم بین 1 الی 1.5 سال انجام می شود. اخذ اقامت علاوه بر شخص اصلی شامل همسر و فرزندان زیر 18 سال او نیز می گردد.

به این نکات دقت کنید!

باید محل اصلی آورده نقدی که در حساب نشان داده می شود اثبات گردد. به طور مثال افراد باید در یک شرکت کار کرده باشند، گردش مالی و سابقه کار داشته باشند تا امتیازات لازم را به دست آورند.

اقامتی که صادر می گردد ابتدا اقامت 2 ساله، بعد 3 ساله و بعد از 5 سال تبدیل به اقامت دائم می گردد.

این نوع سرمایه گذاری دارای شرط حضور می باشد و باید شخص سرمایه گذار سالانه 9 ماه در کشور استرالیا حضور داشته باشد.

اخذ اقامت استرالیا از طریق سرمایه گذاری

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق تولد

آیا پاسپورت استرالیا صرفا با تولد نوزاد در کشور استرالیا به او تعلق می گیرد؟ در پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم قواعد حقوقی تولد در سراسر دنیا چگونه است. به طور کلی تولد فرزند و ارائه تابعیت در دنیا بر اساس دو قاعده صورت می گیرد؛ قاعده خاک و قاعده خون. برخی کشور ها به واسطه تولد فرزند در قلمرو این کشورها، فارغ از نوع تابعیت پدر یا مادر به فرزند ایشان تابعیت اعطا می کنند. حدود 30 کشور دنیا از این قاعده پیروی می کنند که مهم ترین و مشهورترین آن ها کشورهای آمریکا، کانادا و برزیل می باشند. کشور استرالیا جزو این کشورها نیست و پاسپورت استرالیا از این طریق به فرزند متولد شده در خاک این کشور ارائه نمی گردد.

قاعده دوم، قاعده خون می باشد و کشورهایی که از این قاعده پیروی می نمایند به این معنی می باشد که تولد فرزند در خاک این کشورها مستقیما باعث ایجاد حق تابعیت برای فرزند نمی گردد مگر اینکه پدر یا مادر او تبعه همان کشور باشند و اصالت از طریق خون به فرزند منتقل گردد. کشور استرالیا جزو همین کشورهاست و از قاعده خون پیروی می کند و به این معنی است که تولد فرزند مشروط به این که پدر یا مادر او استرالیایی باشند (فارغ از محل زادگاه) می تواند باعث اعطای تابعیت استرالیایی و در واقع اخذ پاسپورت استرالیا گردد. البته لازم به ذکر است کشور استرالیا نیز مانند بسیاری از کشورها در موارد استثنایی قاعده مقابل را می پذیرد، مثلا در زمانی که اثبات گردد کودکی فاقد تابعیت می باشد و هویت پدر یا مادر او نامعلوم است.

مدارک عمومی اخذ پاسپورت از طریق تولد به شرح زیر می باشد.

 • گواهی تولد
 • گواهی بیمارستانی که فرزند به دنیا آمده
 • حکم تاییدیه دادگاه یا نظیر آن
 • تمکن مالی جهت اثبات توانایی حمایت مالی از فرزند
 • اثبات محل سکونت برای فرزند

پاسپورت استرالیا 7 پاسپورت استرالیا

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video پاسپورت استرالیا

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق ازدواج

پاسپورت استرالیا می تواند از طریق ازدواج با یک شهروند استرالیایی و گذراندن پروسه قانونی حاصل گردد. اگر شما با یک شهروند استرالیا یا مقیم دائم آن ازدواج نموده باشید می توانید از طریق ویزای الحاق خانواده واجد شرایط برای مهاجرت به این کشور گردید. این پروسه نیازمند اثبات الزامات اولیه زیر می باشد تا شخص واجد شرایط برای اخذ ویزا گردد.

شما و همسرتان تعهد به زندگی مشترکی را اثبات نمایید.

رابطه شما باید واقعی باشد و ادامه یابد.

شما و همسرتان با هم زندگی می کنید و به طور جداگانه یا مستقل زندگی نمی کنید.

در صورتی که ازدواج قانونی و رسمی بوده باشد سندی مبنی بر گذشت 12 ماه ازدواج ارائه گردد.

هر دو شما باید حداقل 18 ساله یا بالاتر از آن سن باشید.

در صورت ازدواج با یک شهروند استرالیا ابتدا از طریق این نوع ویزا یک اقامت 2 ساله صادر می گردد و پس از 2 سال این نوع ویزا می تواند تبدیل به اقامت دائم گردد. در برخی موارد در صورتی که رابطه به جدایی ختم شود ممکن است با درخواست اقامت دائم حتی زودتر از 2 سال موافقت گردد. این موارد در زیر ذکر شده اند.

زمانی که همسر شما در طول این دوره فوت کرده باشد.

زمانی که شما و همسر استرالیایی فرزند زیر 18 سال داشته باشید.

پس از گذشت دو سال از اقامت دائم می توانید درخواست شهروندی ارائه نمایید و پاسپورت استرالیا را دریافت نمایید.

مدارک عمومی برای اخذ پاسپورت از طریق ازدواج شامل موارد زیر می باشد.

 • اثبات اینکه همسر تبعه استرالیا می باشد.
 • مدارک هویتی فرد
 • گواهی ازدواج
 • گواهی طلاق از همسر قبلی
 • گواهی فوت همسر قبلی
 • نامه تایید جهت اثبات محل اقامت
ویزای ازدواج استرالیا

پاسپورت استرالیا 8 پاسپورت استرالیا

در این ویدئو خواهید آموخت:

به استرالیا مهاجرت کنیم یا کانادا، کدام بهتر است.

چگونه کشور مناسب برای مهاجرت را انتخاب کنیم.

برای انتخاب بین استرالیا و کانادا چه معیارهایی را در نظر بگیریم.

فایل صوتی این ویدئو

audio پاسپورت استرالیا

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با مقایسه استرالیا و کانادا

video پاسپورت استرالیا

اخذ پاسپورت استرالیا از طریق پناهندگی

پاسپورت استرالیا می تواند از طریق پناهندگی نیز به دست آید. طبق کنوانسیون ژنو، تعریف پناهنده شامل افرادی می گردد که ترس از مرگ و آزار و شکنجه در کشور مبدا خود دارند و قادر به بازگشت به کشور خود نیستند. این افراد ممکن است به دلایلی مانند نژاد، مذهب و عقیده در این وضعیت قرار گرفته باشند و کشور خود را ترک بگویند. ما این روش را به شما عزیزان پیشنهاد نمی کنیم، به دلایلی نظیر اینکه پناهندگی دارای شرایط بسیار مبهمی می باشد و پناهنده از رفاه اجتماعی بالایی برخوردار نیست. پناهندگی روش نادرستی برای اخذ اقامت و پاسپورت استرالیا می باشد. چرا که خطرات فراوانی در این مسیر پیش روی شخص پناهجو وجود دارد. علاوه بر شرایط نامطلوب موجود در کمپ ها، دولت استرالیا و مردم این کشور نیز به افراد پناهنده به عنوان سربار جامعه نگاه می کنند و هزینه ای برای جامعه استرالیا تلقی می گردند. شخص پناهنده ممکن است قادر به بازگشت به کشور خود نباشد و صدمات روحی و جانی فراوانی در این راه در انتظارش باشد. موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدماتی در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و پیشنهاد می گردد شما بزرگواران با مطالعه سایر طرق قانونی با بهترین راه های اخذ پاسپورت استرالیا آشنا شوید و یکی از آن ها را انتخاب نمایید. 

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

وکیل معتبر برای امور مهم در اخذ پاسپورت استرالیا

همان طور که ذکر شد اخذ پاسپورت استرالیا می تواند از طرق متعددی انجام پذیرد. شناخت تمامی راه ها و انتخاب بهترین راه از میان راه های موجود می تواند از طریق مشاوره با وکلای مهاجرت نتایج بسیار مناسب تری را به ارمغان آورد. چرا که استفاده از وکیل معتبر برای امور مهم مهاجرت مانند اخذ پاسپورت استرالیا می تواند از بسیاری از اشتباهات احتمالی بکاهد. چیدمان درست مدارک در تمام پروسه های مهاجرت و داشتن علم کافی و تجربه در امر مهاجرت بزرگ ترین پشتوانه افرادی است که از طریق وکلای معتبر جهت مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا اقدام می نمایند. موسسه حقوقی ملک پور با بهره مندی از وکلای مجرب و با تجربه می تواند شما را در مسیر مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا یاری نماید.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه پاسپورت استرالیا

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio پاسپورت استرالیا
سخن پایانی

پاسپورت استرالیا از اعتبار بسیار مناسبی برخوردار است و کشور استرالیا به خاطر کیفیت مناسب زندگی و دلایل متعدد دیگری که در این مقاله ذکر شد مورد توجه علاقه مندان به مهاجرت قرار دارد. امید است با خواندن این مقاله اطلاعات کافی در زمینه پاسپورت استرالیا و شرایط اخذ آن به دست آورده باشید. موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش با بهره مندی از مشاورین توانمند و وکلای حاذق می تواند شما را در زمینه مهاجرت به استرالیا و اخذ پاسپورت استرالیا یاری نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند گردید. ضمنا شما می توانید در انتهای این مقاله و در قسمت دیدگاه ها نظرات خود را مطرح نموده و پاسخ خود را از کارشناسان ما دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. mahdi.arya1993 گفته:

  ضمن عرض سلام و وقت بخیر
  سوالی داشتم خدمت شما
  برای تحصیل در استرالیا دردوره های کالج پذیرش دریافت نمایید بر روی این دروه ها می توان اقامت پس از تحصیل داشت ؟
  و در کل برای تحصیل در استرالیا فارغ التحصیلان در چه بازه زمانی اقامت پس از تحصیل خواهند داشت ؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان اقامت پس از تحصیل در استرالیا از طریق کار بستگی به رشته تحصیلی شما داره که در استرالیا مورد نیاز باشه یا خیر. معمولا از چند ماه قبل فارغ التحصیلی به فکر کار باشین بهتره.

   پاسخ
Rating: 5