ویزای کار روسیه

آیا یکی از اهداف شما اخذ ویزای کار روسیه است؟ آیا علاقمند به دانستن مشاغل مورد نیاز در روسیه هستید؟ در این مقاله اطلاعات کاملی در زمینه شرایط کار در روسیه و بررسی شرایط مهاجرت کاری به روسیه و مسائل پیرامون امتیاز بندی مهاجرت به روسیه که مطرح می شود. که در این مقاله به تفصیل مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

چگونه می توانم ویزای کار در روسیه بگیرم؟ شرایط مهاجرت کاری به روسیه چگونه است ؟راه های مهاجرت کاری به روسیه  کدامند؟چگونه می توانم شغل خود را از سایت کاریابی در روسیه  پیدا کنم؟ چگونه می توانم اطلاعات بیشتری در مورد مشاغل مورد نیاز درروسیه کسب کنم؟چگونه می توانم برای شرایط کار روسیه درخواست دهم؟ شرایط مهاجرت کاری به روسیه چیست؟آیا می توانم اخذ ویزای کار روسیه را خودم انجام دهم یا از موسسات حقوقی در این مورد  میتوانم کمک بگیرم؟

توجه داشته باشید که تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای درخواست شرایط کار در روسیه وجود دارد و ظرفیت در پر شدن مشاغل بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به قوانین مهاجرت کاری به روسیه که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.انتخا ب شغل و آگاهی از مشاغل مورد نیاز روسیه مهم هستند. کارشناسان و وکلا متخصص ما برای کمک به شما در انتخاب درست اهداف در شرایط  کار روسیه، مشاوره تخصصی می دهند. آنها همچنین شما را در ارسال رزومه و راه های مهاجرت کاری به روسیه حمایت می کنند.موسسه حقوقی ملک پور با سابقۀ درخشان و قابل توجه به کمک موفقیت شما میاید.

ویزای کار روسیه

انواع ویزای کاری روسیه

۲نوع ویزای کاری وجود دارد:

ویزای تک ورودی معتبر برای ۹۰ روز – توسط کنسولگری روسیه بر اساس دعوت نامه کاری کار صادر می شود (که براساس اجازه کار مجوز صادر می شود)

ویزا مجوز ورود مجدد اساس یک ویزای تک ورودی در دفتر محلی پلیس مهاجرت روسیه برای مدت اعتبار مجوز کار (بیش از یک سال)

از سال ۲۰۱۰، نوع جدیدی از ویزای کار – برای متخصصان بسیار متخصص – که دارای مزایای مختلف (به عنوان مثال، معتبر برای ۳ سال) وجود دارد، اما حقوق و دستمزد از چنین متخصص در روسیه باید بیش از دو میلیون روبل در هر سال باشد.

برای دریافت ویزای کاری، شرکت دعوت کننده شما باید چندین اسناد را دریافت کند:

 • گواهی پزشکی (براساس تجزیه و تحلیل یک ملیت خارجی)،
 • کسریت در اداره خدمات عمومی استخدام جمعیت (UGSZN)،
 • اجازه برای استخدام کارگران خارجی،
 • دعوت برای کار ویزا و ویزا که می تواند در کنسولگری یا در اداره پلیس مهاجرت محلی دریافت شود.

فایل صوتی توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ,عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب ویزای کار روسیه

audio ویزای کار روسیه

روش دریافت ویزای کاری برای شهروندان خارجی

گرفتن ویزای کار برای شهروند خارجی یک روند چند مرحله ای و طولانی است. برای مثال، کارفرمای شرکتی ثبت شده در مسکو برای استخدام یک کارگر خارجی، به طور متوسط ​​80روز و 8797 روبل (تنها برای پرداخت هزینه دولت) هزینه می کند. از آنجا که یک مجوز کار حداکثر ۱ سال معتبر است، لازم است تا اخذ یک ویزای کاری جدید ۶ ماه پس از دریافت ویزای کار فعلی  دریافت کنید. برای تمدید کار ویزا یا اخذ ویزای کاری چندگانه جدید، لازم نیست که کشور را ترک کنید، می توان آن را در اداره پلیس مهاجرت محلی پس از ارائه یک مجوز کار معتبر برای یک دوره جدید صادر کرد.

شهروندان کشورهای مستقل مشترک المنافع برای ورود به روسیه نیازی به ویزا ندارند و مجوز کار برای آنها به ترتیب ساده به مدت ۱۰ روز کاری و حدود 1852 روبل صادر می شود.

مراحل روش دریافت ویزای کار

 • درخواست برای نیاز کارگران خارجی هر ساله به اداره دولتی مرکز مبادلات کاری مسکو ارسال می شود.
 • اعتباربخشی در اداره محلی پلیس مهاجرت.
 • قرار دادن جای خالی در اداره خدمات عمومی استخدام کارگران خارجی
 • اجازه ورود نیروی کار خارجی به اداره پلیس مهاجرت.
 • مجوز کار خارجی (کارت پلاستیکی) در اداره پلیس مهاجرت.
 • ویزای کار دعوت به خارج از کشور.
 • اخذ یک ویزای کار تک ورودی برای ۹۰ روز در کنسولگری روسیه.
 • شماره یک ویزای کار تک ورودی با تمدید دوره اعتبار تعلق میگیرد.

مدارک لازم برای  اخذ  ویزای کار روسیه

۱ـ پاسپورت

۲ـ برگه درخواست ویزا

۳ـ  دو قطعه عکس متقاضی

۴ـ ترجمه مدارک تحصیلی به زبان روسی

۵ـ  مدارک سابقه  کاری  ترجیحا با بیمه

۶- گواهی عدم سوء پیشینه

۷-برگه اجاره محل اقامت

شرایط  لازم برای ویزای کار روسیه

۱-داشتن سن مناسب

۲ـ داشتن مدرک تحصیلی( حداقل  لیسانس )

۳ـ سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی

۴ـ آشنا بودن با زبان انگلیسی یا روسی

با توجه به امکاناتی که در باب مشاوره ویزای کار روسیه و سایرکشورهای مختلف دنیا در صفحات این سایت مشاهده می فرمایید میتوانید جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات مفید و دقیق در باب شرایط کار درروسیه و مشاغل مورد نیاز روسیه و همچنین راه های مهاجرت کاری به روسیه این مقاله را مطالعه نموده و به شما توصیه میکنیم قبل از پرداخت هزینه های گزاف حتما مشاوره اخذ نمایید . موسسه حقوقی ملک پور با توجه به وجود کارشناسان و حقوقدانان متخصص می تواند مشاوره ای بسیار مفید برای شما متقاضیان عزیز ارائه دهد.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.