ویزای توریستی قبرس و بررسی آن

ویزای توریستی قبرس و شرایط اخذ ویزای توریستی قبرس در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار گرفته است. کشور قبرس در اتحادیه اروپا قرار دارد و متقاضیان می توانند با دریافت ویزا شانس ورود به کشور های اتحادیه اروپا را افزایش دهند و اقامت کوتاه مدت در این کشور ها داشته باشند. همواره سوالاتی برای شما عزیزان به وجود می آید از جمله اینکه شرایط اخذ ویزای توریستی قبرس چگونه است؟ آیا با اخذ ویزای توریستی کشور قبرس می توان در این کشور کار نمود؟ آیا امکان ریجکتی ویزای توریستی کشور قبرس وجود دارد؟ ما در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا به طور کامل به سوالات شما عزیزان در این باب پاسخ دهیم.

ویزای توریستی قبرس از جهات گوناگون قابل تحلیل و بررسی می باشد. اخذ ویزا و اقامت کوتاه مدت قبرس پروسه قابل بحث و حساسی می باشد که نیاز به بررسی کامل دارد. پیشنهاد می شود متقاضیان اخذ ویزای توریستی کشور قبرس قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور ، همکار MIE اتریش و کسب اطلاعات مهم و اساسی در باب ویزای توریستی قبرس اقدامات لازم را جهت اخذ این ویزا انجام دهند.

 • ویزای توریستی قبرس و شرایط عمومی
 • ویزای توریستی قبرس و مدارک مورد نیاز
 • ویزای توریستی قبرس و مدت درخواست
 • ویزای توریستی قبرس و تمدید آن
 • ویزای توریستی قبرس و وقت سفارت قبرس
 • ویزای توریستی قبرس و پروسه اقدام
 • ویزای توریستی قبرس (با وثیقه یا بدون وثیقه)
 • ویزای توریستی قبرس و خدمات موسسه MIE
 • ویزای توریستی قبرس و ریجکتی
 • ویزای توریستی قبرس تضمینی و با گارانتی
 • ویزای توریستی قبرس و نکات مهم
ویزای توریستی قبرس ویزای توریستی قبرس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای توریستی قبرس و شرایط عمومی

ویزای توریستی قبرس و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور برای توریست ها امکان پذیر می باشد. آشنایی با شرایط عمومی این کشور مفید و شاید الزامی می باشد. جمهوری قبرس از  2 بخش قبرس شمالی (بخش ترک نشین) و قبرس جنوبی (بخش یونانی نشین) تشکیل شده است. پایتخت قبرس نیکوزیا  می باشد. مردم این کشور به زبان رسمی ترکی و یونانی صحبت می کنند. مردم قبرس شمالی مسلمان و مردم قبرس جنوبی مسیحی ارتودوکس می باشد.

جزیره قبرس بعد از جزیره های ساردانی و سیسیل سومین جزیره بزرگ در دریای مدیترانه می باشد. جمهوری قبرس دارای 1 میلیون و 100 هزار نفر جمعیت می باشد. نکته بسیار جالب درباره قبرس این است که 82% مردم این کشور در بخش یونانی و تنها 18% مردم این کشور در بخش شمالی و ترک زبان این کشور سکونت دارند. علاقه مندان اخذ ویزای توریستی قبرس می توانند در ادامه موارد از تمامی موارد مورد نیاز اخذ این نوع ویزا اطلاع یابند. در نمودار زیر آمار توریست ورودی به این کشور در سالهای 2018 و 2019 آورده شده است.

تعداد توریست در قبرس 1 ویزای توریستی قبرس

تعداد توریست در قبرس

پاسپورت قبرس

ویزای توریستی قبرس و مدارک مورد نیاز

ویزای توریستی قبرس و اخذ مجوز ورود به قبرس مستلزم داشتن شرایط و ارائه مدارک مورد نیاز آن می باشد. ارائه مدارک مناسب و مورد نیاز بسیار مهم و حساس می باشد، چرا که ارائه مدارک ناقص و جعلی منجر به ریجکتی ویزای شما خواهد شد.  در ذیل مدارک مورد نیاز برای ویزای تورسیتی قبرس آورده شده است.

 • ارائه پاسپورت معتبر
 • ارائه دعوت نامه معتبر
 • ارائه اسناد تمکن مالی
 • اثبات وابستگی در کشور مبدا به منظور اطمینان از بازگشت به کشور خود
 • ارائه مدارک و اسناد و مشخص نمودن هدف سفر
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه مدارک هویتی معتبر
 • عکس پاسپورتی
انواع ویزاهای شنگن

ویزای توریستی قبرس و مدت درخواست

اخذ ویزای توریستی قبرس در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر خواهد بود. علاقه مندان به اخذ ویزای توریستی قبرس قبل از ورود به قبرس باید درخواست ویزا از سفارت این کشور داشته باشند. در حال حاضر بعد از درخواست 8 روز کاری طول میکشد تا ویزای توریستی قبرس صادر شود. این ویزا یکبار ورود بوده و برای مدت 2 هفته صادر می شود. اصولا افرادی که درخواست ورود به این کشور را دارند لازم است در ابتدا درخواست ویزا داشته باشند و وقت سفارت تعیین نمایند، زیرا درخواست وقت سفارت شما حدودا بین 10 الی 15 روز زمان می برد و متقاضیان باید بدانند که پاسخ به درخواست، آنان نیاز به زمان مشخصی دارد.

اقامت قبرس

ویزای توریستی قبرس و تمدید آن

ویزای توریستی قبرس و تمدید این ویزا نیازمند دانستن پروسه مربوط به آن می باشد. علاقه مندان باید توجه داشته باشند که ویزاهای توریستی و کوتاه مدت که ویزای های تک ورودی می باشند و امکان تمدیدی ندارد و متقاضیان به این منظور مجددا باید وارد کشور خود شده و درخواست دوباره داشته باشند.

ویزای شما می توانند برای بار دوم  مدت طولانی تر داشته باشد و علاقه مندان می توانند درخواست ویزای چند بار ورود را داشته باشند. نکته بسیار مهم در امر تمدید ویزای های توریستی این است که متقاضیان باید وارد کشور خود شده و از خاک کشور خود درخواست ویزا داشته باشند. علاقه مندان می توانند برای افزایش شانس خود جهت درخواست ویزای توریستی قبرس با مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور مشاوره داشته باشند.

ویزای توریستی قبرس و وقت سفارت قبرس

درخواست وقت سفارت و ارائه مدارک ویزای توریستی قبرس به صورت آنلاین صورت می پذیرد. متقاضیان اخذ این ویزا باید برای درخواست وقت سفارت به سایت رسمی این کشور که در انتهای مطالب این بخش قرار داده شده شده است مراجعه نمایند. شما هنگام ارائه مدارک خود باید هزینه ای بالغ بر 20 یورو برای ویزا های تک ورودی و مبلغ 60  یورو برای ویزا های چند ورودی به سفارت ارائه دهید. علاقه مندان می توانند در انتهای این بخش از آدرس سفارت این کشور در تهران اطلاع یابند.

آدرس سفارت: زعفرانیه، خیابان اعجازی(آصف)، خیابان حسینی، کوچه رازی، پلاک 9

آدرس سایت: www.mfa.gov.cy

ویزای توریستی قبرس و پروسه اقدام

ویزای تورسیتی قبرس و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور دارای شرایط و مراحلی می باشد. علاقه مندان اخذ این نوع ویزا باید در مرحله اول وقت سفارت این کشور را دریافت نمایند. افرادی که این امر را انجام می دهند باید دقت داشته باشند ارائه مدارک آنها زمان رجوع به سفارت قبرس الزامی می باشد. شما هنگام رجوع به سفارت باید هزینه ای پرداخت نمایید که این هزینه با توجه به درخواست شما متغیر می باشد.

افرادی که در زمان تعیین شده به سفارت این کشور رجوع می کنند باید با مامور سفارت مصاحبه داشته باشند. شما می توانید از کار گذار سفارت قبرس برای اخذ ویزای توریستی قبرس درخواست کمک بگیرید. علاقه مندان می توانند برای افزایش شانس اخذ ویزای توریستی قبرس از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور راهنمایی دریافت نمایند.

ویزای توریستی قبرس (با وثیقه یا بدون وثیقه)

شاید بسیاری از متقاضیان سوال داشته باشند که چرا می بایست برای اخذ ویزای توریستی قبرس وثیقه و تضمین ارائه  نمود. با توجه به این که در سال های اخیر بسیاری با درخواست ویزای توریستی وارد کشور های خارجی می شوند و در آن کشور ها درخواست پناهندگی می دهند، درحال حاضر ماموران سفارت به متقاضیان ویزای توریستی نگاه سختگیرانه ای دارند.

افرادی که قصد اخذ این ویزا را دارند می توانند با ارائه مدارک و وثیقه شانس خود را افزایش دهند و ثابت نمایند قصد اقامت در این کشورها را ندارند و درخواست آنها برای ورود فقط به منظور گردش و یا ملاقات نزدیکان می باشد. البته ارائه ندادن وثیقه نیز دلیل بر رد درخواست شما نمی شود، اما با توجه به سختگیری ها در سال های اخیر ارائه هر نوع وثیقه دال بر برگشت شما از کشور مقصد شانس شما را در اخذ ویزای تورسیتی قبرس افزایش می دهد.

ویزای توریستی قبرس و خدمات مؤسسه MIE

اخذ ویزای توریستی قبرس و درخواست مجوز ورود به این کشور نیاز به بررسی خاص دارد. مؤسسه حقوقی ملک پور MIE اتریش می تواند شما را در تمام مراحل درخواست این ویزا را یاری دهد. افرادی که اقدام به راهنمایی گرفتن از وکلا و مشاورین مؤسسه می نمایند، می توانند با ارائه مدارک مناسب و مورد نیاز پروسه اخذ ویزا را به راحتی طی نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند با استفاده از دفتر مرکزی خود در کشور اتریش با ارائه دعوت نامه معتبر شانس شما را در این پروسه افزایش دهد. ارائه دعوت نامه معتبر شانس شما را برای موفقیت افزایش می دهد. افرادی که قصد ورود به کشور های اروپایی دارند می توانند با ارائه وجه نقد به این مؤسسه و تضمین بازگشت خود به ایران این پروسه را به راحتی طی نمایند.

دفتر حقوقی ملک پور

ویزای توریستی قبرس و ریجکتی

ویزای توریستی قبرس و ریجکتی این نوع ویزا به عوامل متعددی بستگی دارد. افرادی که درخواست اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور را دارند. باید در ارائه مدارک دقت لازم را داشته باشند. در صورتی که ویزای شما ریجکت شود شما می توانید درخواست خود را مجدد مطرح کنید. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. افراد که قصد مهاجرت به این کشور را دارند در برخی موارد اقدام به طرح اعتراض در پاسخ به رد درخواست ویزای توریستی خود می نمایند. که در این مرحله با توجه به محدودیت زمان می توانید از وکلای مهاجرت این کشور راهنمایی دریافت نمایید.

ویزای توریستی قبرس تضمینی و با گارانتی

ممکن است بسیاری از افراد بنا بر شنیده هایشان درخواست ویزای تضمینی از موسسات مهاجرتی داشته باشند ولی می بایست بدانند که عبارت ویزای توریستی قبرس و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور تضمینی و با گارانتی اشتباه و دروغی می باشد که برخی از افراد در حال حاضر با استفاده از این کلمات اقدام به سو استفاده می نمایند. برخی از افراد و مؤسسات با ارائه دعوت نامه معتبر به شما شانس شما را در اخذ این ویزا افرایش می دهد.

برخی از شرکت ها با دریافت مبالغی اقدام به ارسال دعوت نامه می نمایند و این مبالغ متفاوت و توافقی می باشد. در برخی از مؤسسات افراد برای تضمین شما و ارائه این دعوت نامه ها اقدام به اخذ وثیقه از متقاضیان می نمایند. این وثیقه می تواند وجهی نقد و یا سند ملک باشد که علاقه مندان بعد از سفر می توانند آن را از مؤسسه اخذ نمایند. مؤسسه حقوقی ملک پور می تواند با ارائه دعوت نامه معتبر شما را در امر اخد ویزای توریستی قبرس یاری نماید.

ویزای توریستی قبرس و نکات مهم

ویزای تورسیتی قبرس و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور در برای توریست ها این روزه بسیار جذاب است و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. علاقه مندان می توانند جهت اخذ این ویزا به صورت فردی اقدام نمایند، اما باید توجه داشت هرگونه اشتباه در طی این پروسه باعث رد شدن درخواست ویزای توریستی قبرس می شود. علاقه مندان می توانند جهت اخذ این ویزا از مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش درخواست نمایند تا با رعایت تمام جوانب اقدام به این امر نمایند.

افرادی که درخوایت ویزای کوتاه مدت این کشور را دارند باید توجه داشته باشند که ارائه نامناسب مدارک شما باعث رد درخواست ویزای شما می شود و این مسئله می تواند مانع ورود شما به این کشور و کشور های دیگر اروپایی شود و دفعات بعدی نگاه سختگیرانه ای به درخواست شما داشته باشند.

فرم ویزای قبرس ویزای توریستی قبرس

فرم ویزای قبرس

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
ویزای توریستی قبرس و سخن پایانی

ویزای توریستی قبرس و اخذ اقامت کوتاه مدت این کشور برای شما همراهان گرامی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. با توجه به این که قبرس عضو کشور های اتحادیه اروپا می باشد متقاضیان زیادی با دریافت ویزای این کشور شانس ورود به کشور های عضو اتحادیه اروپا را افزایش می دهند. متقاضیان اخذ ویزای توریستی قبرس می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از ویدیو های رایگان موجود در سایت ملک پور و همچنین ویدیوهای رایگان موجود در شبکه های اجتماعی موسسه دیدن نمایند. پیشنهاد می شود متقاضیان قبل از هرگونه اقدام با دریافت مشاوره تلفنی رایگان از مشاورین و وکلای مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار اتریش و کسب اطلاعات مهم و اساسی در باب ویزای توریستی قبرس اقدام به این امر نمایند. متقاضیان ویزای توریستی قبرس و اخذ اقامت و تابعیت این کشور می توانند در بخش دیدگاه های این مقاله نظرات و سوالات خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریابند.