ویزای انگلستان

ویزای انگلستان

ویزای انگلستان چند نوع است ؟شرایط 2018  اخذ ویزای انگلستان را می دانید ؟ برای گرفتن ویزای انگلستان چه مدارکی مورد نیاز است ؟ مهاجرت به انگلستان از طریق کدام ویزای انگلستان ساده تر است ؟ شرایط ویزای تحصیلی انگلستان چیست ؟ برای ویزای کار انگلستان چه مدارکی مورد نیاز است ؟ اخذ ویزای توریستی انگلستان چه شرایطی دارد ؟ آیا با ویزای تحصیلی انگلستان می توان اقامت انگلستان را به دست آورد ؟ شرایط اخذ اقامت دائم انگلستان با ویزای کار انگلستان را می دانید ؟راههای مهاجرت به انگلستان کدامند؟ اقامت انگلستان با کدام ویزای انگلستان ساده تر است ؟ جهت اطلاع از شرایط مهاجرت به انگلستان با وکیل مهاجرت و یا دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید.

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب سرمایه گذاری و کار آفرینی در انگلستان

video ویزای انگلستان

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب روش های اخذ اقامت در انگلستان

video ویزای انگلستان

ویزای انگلستان:

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تولد

مهاجرت به انگلستان از طریق  ویزای ازدواج

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تحصیلی

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای سرمایه گذاری

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای تحصیلی :

نظام کاملا متفاوت آموزشی انگلستان  با دارا بودن  3800 کالج و دانشگاه در زمره بهترینهای آموزشی دنیا به حساب می آید که در 3 مقطع لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در زمینه ی اخذ پذیرش شرایط را فراهم نموده که نکته ی جالب این کشور دوره های تحصیلی این کشور که مقطع لیسانس سه ساله و فوق لیسانس یک ساله و دکترا دو الی سه ساله میباشد و البته با این که این میزان مدت در مقایسه با دیگر کشورها از لحاظ کمی کوتاه تر است اما از لحاظ کیفی میتوان این کشور را در زمره ی بهترینها قرار داد.

میانگین هزینه تحصیل در مقاطع دانشگاههای معتبر و مورد توصیه ی این کشور بین 10 تا 12 هزار پوند معادل 50 تا 60 میلیون تومان به صورت سالیانه میباشد و در مقطع لیسانس نیازمند مدرک زبان (آیلتس 6) و در مقطع فوق لیسانس (آیلتس 6.5) و در دکترا آیلتس 7 مورد نیاز میباشد.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ویزای کار :

یکی از راههای عمومی مهاجرت به کشورهای دنیا اخذ نوعی از ویزای کار آن کشور میباشد. که در کشور انگلستان هم با سختی مواجه است  و از آنجا که این کشور اروپایی میباشد و قانون مشخص کار در آن حاکم میباشد و آن اینکه اگر کار فرمایی بخواهد فردی را استخدام کند باید آن کار را در این کشور به مدت سه ماه هر روز آگهی کند و اگرمتقاضی وجود نداشته باشد آن کار در اتحادیه اروپا آگهی میشود و عملا رسیدن به ویزای کار انگلستان کاریست بسیار سخت حتی اگر فرد در داخل کشور خود از انگلستان پیشنهاد کاری داشته باشد اما اگر بتواند به نحوی ویزای بلند مدتی در این کشور اخذ کند مبتواند آن را به ویزای کار این کشور تبدیل بکند و در ادامه به این راه حل از طرق دیگر ویزاها میپردازیم.

البته انگلستان که جز کشورهای ابرقدرت دنیا میباشد مورد نظر خیل عظیمی از افراد متمایل به مهاجرت میباشد وبا اینکه دراین کشور سخت میتوان به شغل رسید  اگر کسی خود را با شرایط زندگی در این کشور و تیپ شخصیتی و نوع تفکر خود را با مردم این کشور تطبیق دهد میتواند به در آمد هم برسد.

 

مهاجرت از طریق ویزای تولد : ( تابعیت)

از دو نوع نظام تابعیت دنیا که نظام خون و نظام خاک برای اخذ تابعیت میباشد کشور انگلستان از نظام خون تابعیت کرده و این بدین معنیست که اگر فردی در این کشور از پدر یا مادر بریتانیایی به دنیا آمده باشد به تبعیت از نظام خون به فرد تابعیت انگلستان تحمیل شده و اگر فردی از پدر و مادری غیر انگلیسی در این کشور متولد شود نمیتواند تابعیت این کشور را مال خود کند مگر انکه فرد متولد شده بنا بر شرایطی بی تابعیت محسوب شود و برای آنکه این فرد در این کره ی خاکی بی تابعیت باقی نماند و اینکه انگلستان عضو این کنوانسیون است فرد میتواند که تابعیت انگلستان را از آن خود کند.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری :

از این نوع ویزا به عنوان ویزای با ریسک بالا نیز یاد میکنند و به طور کلی این راه مورد پیشنهاد ما نیست اما اگر فرد هیچ راه مهاجرتی به بریتانیا برای او ممکن نباشد و بتواند که با هزینه این امر را انجام دهد شاید گزینه ای غیر از این  نباشد اما به هر ترتیب قانون اجازه ی اقدام را به فرد میدهد و فرد میتواند به نوعی با پول به اقامت این کشور دست پیدا کند که شاید بهترین نوع اقدام برای این نوع ویزا ویزای سرمایه گذاری به میزان دویست هزار پوندی باشد چرا که با این مبلغ افراد میتوانند دو خانواده این اقدام کنند و اقامت را از آن خود کنند.

نوع دیگری  از سرمایه گذاری یک میلیون  پوندی و یک میلیون به بالا است که این برنامه توسط دولت انگلستان طراحی و اجراء شد. هدف این برنامه جذب افراد متخصص با دارایی های زیاد به همراه خانواده از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد.  برنامه سرمایه گذاری به صورتی طراحی شده است که این اجازه را به سرمایه گذار می دهد که با یک ویزای سه ساله وارد خاک کشور انگلستان شود، و در صورتی که متقاضی شرایط لازم اقامتی را به درستی انجام دهد به مدت 2 سال دیگر می تواند ویزای اقامت خود را تمدید نماید که در مجموع امکان اقامت 5 ساله را فراهم می نماید. در نهایت پس از 5 سال اقامت، متقاضی سرمایه گذار می تواند جهت اقامت دائم انگلستان اقدام نماید.

مبلغ 750 هزار پوند از این دارایی را پنج سال بدون اجازه برداشت در یکی از بانک ها و یا  موسسات مالی انگلستان ذخیره نمایید و در ازای آن اقامت پنج ساله دریافت نمایید. همچنین می توانید با 250 هزار پوند بقیه به خرید ملک یا راه اندازی فعالیت تجاری بپردازید یا به هر صورتی که مایل هستید می توانید سرمایه گذاری کنید.

 

مهاجرت به انگلستان از طریق ازدواج:

اخذ ویزای ازدواج همواره در کشور های معتبر دنیا با سختیهایی همراه بوده چرا که نگاه دولتها و حکومتها به این نوع ویزا به سمت ازدواجهای سوری میباشد و معمولا قوانینی را وضع میکنند که به این سادگی نتوان به عنوان سوری این کار را انجام داد تا اقامت این کشور را اخذ کرد و برای همین امر است که حتی اگر آنهایی که واقعا قصد گرفتن این نوع ویزا را دارند با مشکل مواجه شده و به سمت دیگر ویزاها رفته تا خود را به انگلستان رسانیده و در آنجا اقدامات را انجام دهند و معمولا افراد ویزای تحصیلی را انتخاب میکنند تا اقامتی بلند مدت داشته در حین تحصیل بتوانند مقدمات اخذ این ویزا را فراهم کرده و بعد از گذشت حدود چهار سال و در عقد بودن به اقامت دایم این کشور میرسند و عموما قانون مشخص کشورها برای صدور ویزای ازدواج با 3 مرحله مواجه است.

یک اینکه در کشور متبوع فرد متقاضی این ازدواج ثبت شو د و بعد از آن به ثبت کشور ثالثی برای ثبت ازدواج بین المللی برسد و بعد از اقدامات اجرایی هر دو طرف در سفارت های کشور متبوع  از جمله شرط اصلی این نوع اقدام اثبات در آمد فرد در کشور انگلستان میباشد که به طور کاملا قانونی نشان دهد که توانایی اداره ی  یک فرد دیگر را در کشور انگلستان را دارد.

اگر علاقمند به مهاجرت به انگلستان هستید و تمایل دارید از ویزای انگلستان مطلع شوید . موسسه حقوقی ملک پور در زمینه ویزای انگلستان به شما مشاوره ارائه میدهد . برای اطلاع از شرایط ویزای انگلستان و مهاجرت به انگلستان با کارشناسان ارشد این موسسه در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان درمورد ویزای انگلستان بهره مند شوید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.