وکیل مهاجرت در کانادا و بررسی آن

وکیل مهاجرت در کانادا و توانایی ها و دانش حقوقی وی در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی واقع شده است. همواره سوالاتی در زمینه وکیل معاجرت در مانادا برای مخاطبین پیش می آید از جمله اینکه وکیل مهاجرت در کانادا در چه زمینه هایی می تواند ما را یاری نماید؟ آیا برای اخذ ویزای کانادا داشتن وکیل الزامی است ؟ چگونه می توان از یک وکیل مهاجرت به کانادا٬ معتمد و با تجربه در امر مهاجرت و اخذ اقامت کانادا مشاوره گرفت؟ این مقاله در رابطه با وکیل مهاجرت به کانادا توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است و به سوالات شما در زمینه وکیل مهاجرت در کانادا پاسخ می دهد. به منظور افزایش شانس مهاجرت به کانادا داشتن وکیل حاذق و با تجربه مهاجرتی الزامیست. شما می توانید در صورت نیاز به اخذ مشاوره در این مورد با دفاتر موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

 • وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط عمومی
 • وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و راه های مهاجرت به کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا
 • وکیل مهاجرت در کانادا و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد
وکیل مهاجرت در کانادا وکیل مهاجرت در کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط عمومی

کشور پهناور کانادا در شمال قاره امریکا واقع شده و شامل 10 استان است. بخشی زیادی از خاک این کشور به دلیل سرمای هوا و نزدیک بودن به قطب شمال خالی از سکنه است. مساحت کانادا ۹،۹۸ میلیون کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر ۳۵،۶۷۵،۸۳۴ نفر دارد. پر جمعیت ترین شهر های کانادا تورنتو و مونترال و ونکور هستند.  پهناورترین آبشار جهان ( نیاگارا) در مرز کانادا با آمریکا قرار گرفته است. کانادا تا سال ۱۷۱۳ مستعمره فرانسه بود و از آن سال به بعد مستعمره انگلیس است. پایتخت سیاسی آن شهر اتاوا است که مهم ترین استان این کشور از لحاظ سیاسی و اقتصادی است. زبان انگلیسی و فرانسوی دو زبان رسمی کشور کانادا هستند. کانادا از لحاظ صنعت و فن آوری پیشرفته بوده وسیستم اقتصادی آن  به ارتباط و داد و ستد به ایالات متحده آمریکا وابسته است. در سالهای اخیر کانادا برای متقاضیان ویزای توریستی ۵ ساله صادر می کند که امکان اقامت در سفر اول به مدت ۶ ماه وجود دارد. کانادا کشوریست مهاجرپذیری محسوب شده و با برنامه های مختلف مهاجرتی هر ساله مهاجران بسیاری را از اقصی نقاط جهان را جذب می کند.

رزومه دکتر امیر محمد ملک پور

وکیل مهاجرت در کانادا و شرایط وکیل خوب برای مهاجرت به کانادا

CandaLaw وکیل مهاجرت در کانادا

وکیل خوب مهاجرت در کانادا باید قبل از هر چیز آموزش های لازم در ارتباط با شرایط ویزا و راه های مهاجرت قانونی به کانادا را بداند، درست ترین راه را با توجه به شرایط سنی و تخصص و توانایی مالی موکل پیشنهاد دهد و بتواند در تمام طول پروسه موکل را یاری نماید. موسسه حقوقی ملک پور بهترین مشاور مهاجرتی درکانادا را با تجربه و تخصص کامل در پرونده مهاجرتی شما قرار می دهد و شانس دریافت ویزای شما را به بالاترین سطح می رساند.  وکیل مهاجرتی در کانادا شرایط شما را برای راه های قانونی مهاجرت بررسی کرده و بهترین و کم هزینه ترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهد. 

مشاوره تخصصی

وکیل مهاجرت در کانادا و راه های مهاجرت به کانادا

کانادا یکی از محبوب ترین کشورها برای مهاجرت است. این کشور مهاجر پذیر برنامه مهاجرتی مختلفی را برای افراد جهت مهاجرت قانونی به کانادا فراهم کرده است. وکیل مهاجرت در کانادا با آگاهی از برنامه های قابل اقدام  جهت مهاجرت به کانادا شما را در ارائه پرونده مهاجرتی به سفارت کمک می کند. با داشتن یک وکیل خوب و مجرب و مورد اعتماد پروسه شما تسریع شده و درصد ریسک و خطای پرونده کاهش می یابد. یکی از بهترین راه های مهاجرت به کانادا اسکیل ورکر ( نیروی کار متخصص) است. شما با داشتن مدرک تحصیلی مناسب و سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی و همچنین ارائه مدرک آیلتس مورد نظر می توانید برای اخذ اقامت کانادا برای خود و خانواده تان اقدام نمایید. موسسه جقوقی ملک پور جهت پایین آوردن هزینه ها امکاناتی را برای شما فراهم آورده که بتوانید از ابتدا تا انتهای پروسه را خودتان پیش ببرید بسته آموزشی که به شما کمک می کند

با هزینه بسیار پایین، تمام امور مربوط به مهاجرت از طریق برنامه های اسکیل ورکر استانی و فدرال را خودتان به تنهایی پیش ببرید. این بسته آموزشی زیر نظر وکیل مهاجرتی در کانادا که مورد اعتماد موسسه حقوقی ملک پور است، تهیه شده است. برای دریافت این محصول با ارزش می توانید با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس بگیرید. لازم به ذکر است که این مقاله توسط کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پرو، همکار MIE اتریش تهیه شده و هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام است. مهاجرت تحصیلی به کانادا، از دیگر گزینه های کم هزینه و محبوب جهت مهاجرت به کانادا است. چنانچه شرایط سنی و تحصیلی شما جهت ادامه تحصیل در کانادا مناسب باشد. 

وکیل مهاجرت به کانادا می تواند شما را در اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه ها و کالج های درجه یک کانادا یاری نماید. همچنین وکیل مهاجرتی مورد اعتماد موسسه حقوقی ملک پور در کانادا با داشتن تجربه و سایقه کاری درخشان در اخذ ویزای تحصیلی کانادا، درصد قبولی ویزای شما را در سفارت کانادا بالا می برد. از آنجا که کشور کانادا به همسر فردی که در آن کشور تحصیل می کند اجازه کار تمام وقت می دهد، برای همسر شخص ویزای کار از سفارت قابل درخواست خواهد بود خوشبختانه سفارت کانادا جهت صدور ویزا هیچ مصاحبه ای  با متقاضی برگزار نمی کند. یک وکیل خوب و با تجربه در زمینه صدور ویزاهای تحصیلی می تواند با ارائه یک پرونده درست و بی نقص شانس ویزای موکل حود را بالا ببرد.

از دیگر راه های مهاجرت به کانادا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا است. در حال حاضر بهترین برنامه سرمایه گذاری در کانادا، سرمایه گذاری صد هزار دلاری استان بیریتیش کلمبیا است . متقاضی با سابقه کارآفرینی و مدیریتی تنها با صدهزار دلار کانادا می تواند برای مهاجرت خود و خانواده درخواست اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری دهد. وکیل مهاجرت در کانادا می تواند شما را در نوشتن طرح اقتصادی خوب و مبتکرانه یاری نموده و پرونده مهاجرتی شما را به بهتری نحو به اداره مهاجرت کانادا ارائه نماید.

وکیل مهاجرت در کانادا و اخذ ویزای توریستی ۵ ساله کانادا

در سالهای اخیر، کانادا اقدام به صدور ویزای توریستی ۵ ساله برای متقاضیان ویزای توریستی این کشور کرده است. البته پس از دریافت این ویزا، امکان اقامت فقط برای ۶ ماه در کانادا وجود دارد. وکیل مهاجرت در کانادا پرونده شما را قبل از اقدام برای دریافت این ویزا بررسی می کند و چنانچه شرایط مالی و سابقه سفر شما مناسب باشد می توانید برای دریافت این ویزا درخواست دهید. داشتن دعوتنامه از اعضای درجه یک خانواده، داشتن حساب بانکی خوب و تمکن مالی مناسب در کنار سوابق سفرهای گذشته فرد ازعوامل تاثیرگذار در صدور ویزای توریستی ۵ ساله کانادا دارد.

ویزای توریستی کانادا

وکیل مهاجرت در کانادا و امکان مشاوره با وکیل مورد اعتماد

برای اینکه بدانید کدام یک از برنامه های مهاجرتی و اقامتی کانادا برای شما مناسب است، باید قبل از هر چیز با وکیل و متخصص امور مهاجرتی در کانادا مشاوره داشته باشید. شرایط سنی و مالی شما و همچنین داشتن مدرک زبان و سابقه کاری  مرتبط با رشته تحصیلی در انتخاب گزینه مناسب برای مهاجرت به کانادا بسیار تاثیر گذار است. موسسه حقوقی ملک پور این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید با وکیل مجرب و مورد تایید این موسسه، جلسه مشاوره به صورت آن لاین داشته باشید. در این جلسه مشاوره تخصصی، پرونده مهاجرتی شما به طور کامل بررسی شده و مدارک مورد نیاز، هزینه ها  با توجه به روش مهاجرت ایده ال برای شما بیان می شود و در انتها شما می توانید با دانش کامل وارد پروسه مهاجرت به کانادا شوید. وکیل مهاجرتی مورد اعتماد موسسه حقوقی ملک پور، به هیچ عنوان شما را وارد پروسه ای که ریسک بالا برای ویزا دارد نخواهد کرد. وکیل مهاجرت در کانادا قبل از عقد قرارداد، شرایط عمومی شما جهت دریافت ویزا را بررسی کرده و بهترین گزینه را به شما پیشنهاد می دهد.

دفتر حقوقی ملک پور

ویزای کانادا وکیل مهاجرت در کانادا

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

وکیل مهاجرت در کانادا و سخن پایانی

وکیل مهاجرت در کانادا ، مشاوره با وکیل مهاجرت در کانادا و راه های مهاجرت به کانادا و اقدام با وکیل مهاجرت به کانادا در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفت. برای اینکه بتوانید با کم ترین ریسک بهترین روش مهاجرت به کانادا را انتخاب نماید، می توانید با مشاور مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور در کانادا مشاوره آن لاین گرفته و با توجه به شرایط خود و خانواده تان بهترین گزینه را برای مهاجرت به کانادا و اخذ ویزای کانادا انتخاب نمایید. توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام و پرداخت یورویی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و از امکان مشاوره رایگان در خصوص مهاجرت به کانادا برخوردار شوید. همچنین می توانید سوالات خود را در انتهای همین مقاله یادداشت نمایید، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

2 پاسخ
 1. احمد ظادی گفته:

  من همین اکنون در کشور سوئد هستم و درخواستم جواب منفی گرفتم کدام راهی هست که بتوانم به کانادا بیایم ۴ سال هست که در سوئد هستم و دوسال هست که کار میکنم و معالاه دادیم حال سوئد میخواهد من دوباره افغانستان بفرست من مشکل دارم افغانستان رفت نمیتوانم میشه برایم یک مشاوره بدهید
  بااحترام احمد

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5