وکیل مهاجرت به کانادا و شرایط اخذ آن

وکیل مهاجرت به کانادا و ملاک تشخیص وکیل متخصص در این کشور همواره موضوع مهمی در امر مهاجرت می باشد که به صورت کاملا تخصصی و علمی در این مقاله بررسی می گردد. وکیل مهاجرت به کانادا باید چه توانایی هایی داشته باشد؟ آیا قصد مهاجرت از طریق تحصیل یا کاری به کشور کانادا دارید؟ آیا موسسه معتبر و وکیل مهاجرت به کانادا را می شناسید؟ مهاجرت امری سرنوشت ساز خواهد بود و اصول و قواعد خاص خود را دارد و بودن آشنایی با این اصول و قواعد قطعنا دچار نقصان خواهید شد، پس بهترین کار این است قبل از شروع، با وکیل مهاجرت به کانادا و متخصص این امر گفتگو نمایید و تمام شرایط موجود را شناسایی و بهترین گزینه را انتخاب نمایید. این مقاله تخصصی توسط تیم مشاوران و متخصصان مجموعه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش، جهت بالا بردن سطح آگاهی شما مخاطبان همیشگی تهیه و تنظیم گردیده شده است. در صورت داشتن سوالات تخصصی در امر مهاجرت می توانید با موسسه ملک پور تماس گرفته و از خدمات رایگان تلفنی بهره لازم را کسب نمایید.

وکیل مهاجرت به کانادا وکیل مهاجرت کانادا با مشاور مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا وشرایط عمومی

همه ساله افراد زیادی متقاضی مهاجرت به کشور کانادا می باشند. کانادا کشور مهاجرپذیر می باشد و مهاجرت به کانادا از طرق مختلف صورت می پذیرد. تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی که موسسه حقوقی ملک پور در مورد گزینه پناهندگی هیچ گونه خدماتی ارائه نمی نماید و این روش را به دلیل خطرات و ریسک های موجود کاملا نفی می نماید. بحث مهاجرت بسیار مهم و تخصصی می باشد و در سرنوشت و آینده فرد تاثیرگذار خواهد بود. همانند هر موضوع تخصصی، برای مهاجرت به کانادا نیز، نیازمند رجوع به وکیل مهاجرت به کانادا می باشید. وکیل مهاجرت به کانادا با تسلط به قوانین حاکم بر کشور کانادا، شرایط هر ایالت، مسائل پیرامون و تاثیرگذار در امر مهاجرت می تواند شرایط متقاضی را با دقت و تخصصی بررسی نماید و ریسک های موجود در پرونده فرد را شناسایی نماید و در عین حال راهکار متناسب با سلیقه، بودجه و شرایط آن ارائه کند.

وکیل مهاجرت به کانادا و ویژگی های مشاوران حرفه ایی

همان گونه که مستحضر هستید، برای امر مهمی چون مهاجرت به کانادا نیازمند بهرمندی از وکیل مهاجرت به کانادا می باشید. برای اینکار لازم است برخی از ویژگی های مهم یک وکیل متخصص را بشناسید. وکیل مهاجرت به کانادا و هر کشور دیگر در ابتدا باید تحصیلات مرتبط با حقوق بین الملل داشته باشد و به مسائل تخصصی این امر تسلط کافی داشته باشد. ارتباط موثر با سایر وکلا داشته باشد تا بتواند در حل مسائل و پیش برد پرونده بهتر عمل نماید. صداقت و شفافیت در گفتار و عمل داشته باشد و بدون هیچ گونه غرض ورزی و سودجویی با توجه به شرایط متقاضی و قوانین حاکم، راهکار کاربردی و درستی ارائه نماید. وقت شناس و دقیق باشد و بتواند طبق اصول از پیش تعیین شده و مشخص فرد متقاضی را در رسیدن به مقصود یاری نماید.

مشاوره تخصصی

وکیل مهاجرت به کانادا و خدمات و توانایی های او

مجموعه حقوقی ملک پور با برخورداری از علم و تجربه و پیشتاز در امور مهاجرتی با بیش از 47 هزار پرونده توانسته است خدمات ارزنده ایی ارائه نماید. اشراف به مسائل روز دنیا و قوانین کشورها و ارتباطات گسترده با ارگان ها، دانشگاه ها، مراکز و همچنین وکلای برجسته از اقصی نقاط دنیا، موجب گردیده این مجموعه حقوقی با موفقیت در این عرصه پیش رود. موسسه حقوقی ملک پور برای خدمت رسانی کارآمد به هموطنان با بهره گیری از وکیل مهاجرت به کانادا ، به سهولت امور مربوط به این کشور را انجام می دهد. تیم مشاوران و وکلای متخصص در کشور کانادا با بررسی شرایط شما در زمینه تحصیلی، کاری و حتی سرمایه گذاری آماده همکاری با شما است. بهتر است قبل از هر گونه اقدامی حتما با یک وکیل مهاجرت به کانادا مشورت نمایید تا با دیده بازتر و روشن تری گام بردارید و آینده درخشانی پیش روی خود و خانواده داشته باشید.

chicago criminal defense lawyers gilmartin legal cook county وکیل مهاجرت کانادا با مشاور مهاجرت کانادا

دفتر حقوقی ملک پور

وکیل مهاجرت به کانادا و ارائه خدمات به روز به صورت آنلاین

در حال حاضر و با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی و در دسترس بودن اینترنت برای افراد در سراسر دنیا، موسسه حقوقی ملک پور، همگام با تحولات روز دنیا برای رفاه شما عزیزان و ارتقا خدمات مشاوره ایی و اجرایی خود، کلیه این امور را به صورت آنلاین فراهم نموده است. بدون صرف وقت اضافی برای حضور در جلسات در دفاتر فیزیکی، تنها با تماس اینترنتی از هر جای ایران و یا دنیا به بهترین مشاورین و متخصصان ما ارتباط برقرار خواهید نمود و با بررسی شرایط خود راهکار لازم را دریافت می نمایید. اگر صرفا به کشور کانادا علاقه مند هستید و قصد مهاجرت به این کشور را دارید می توانید به راحتی با وکیل مهاجرت به کانادا ارتباط تصویری داشته باشید و کاملا علمی و حرفه ایی خدماتی در سطح عالی دریافت نمایید. در عصر تکنولوژی و اطلاعات، دسترسی به بانک های اطلاعاتی تنها با داشتن یک سیستم و شبکه اینترنتی امکان پذیر خواهد بود.

مجموعه حرفه ایی ملک پور با راه اندازی سایت های متنوع و گسترده در زمینه مهاجرت، هزاران مقاله رایگان و علمی در اختیار جویدندگان قرار داده است. این اطلاعات در خصوص تمامی کشورها و روش های مهاجرتی می باشد. کافی است سری به یکی از سایت های ما سر بزنید و شاهد حجم زیادی از اطلاعات طبقه بندی شده به صورت ویدئو، مقاله رایگان باشید. همچنین این مجموعه در تولید محصولات با ارزش و مورد تقاضای شما همراهان نیز گام های موثری برداشته است و محصولات متنوع آموزشی تولید نموده که با تهیه آن ها می توانید به اهداف خود دست یابید. این محصولات شامل: پکیج آموزش زبان فشرده انگلیسی و آلمانی، آموزش جامع اسکیل ورکر کانادا، گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، آموزش اپلای و ویزای تحصیلی اتریش و هنر زندگی کردن می باشد.

تماس با موسسه ملک پور

وکیل مهاجرت به کانادا و میزان سابقه کار در حرفه مهاجرت

طبق مطالب گفته شده، برای مهاجرت به کانادا و هر کشوری در ابتدا لازم است با یک متخصص و وکیل مهاجرت به کانادا و یا هر کشور دیگر مشورت نمایید تا بتوانید شرایط موجود را شناسایی کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید. برای آنکه امور مهاجرتی خود را به وکیل و متخصص بسپارید حتما سرچ دقیقی داشته باشید تا بتوانید بهترین و حرفه ایی ترین ها را در کنار خود داشته باشید. دسترسی آسان به اینترنت و سایت های گوناگون و همچنین عضویت در شبکه های مجازی فرصت خوبی است تا با بررسی رزومه و سوابق موسسات بهترین وکیل مهاجرت به کانادا یا هر کشوری را شناسایی نمایید. تعداد ویزاها و تنوع ویزاهای مجموعه حقوقی ملک پور گواه خوبی بر ادعای ماست. طیف گسترده افراد با سلیقه های مختلف، برای کشورهای مختلف در دنیا با ما مشورت نموده اند و از خدمات مجموعه ما به نحو احسن بهره مند شده اند.
مجموعه حرفه ای ملک پور، بجز پناهندگی در کلیه روش های مهاجرتی پیشتاز و موفق عمل نموده است. تحصیل در مقاطع مختلف مدارس، دانشگاه برای کشورای تراز اول اروپا، کانادا، استرالیا و… کار و سرمایه گذاری امن و پرسود، برای کشورهای مختلف دنیا با مجموعه حقوقی ملک پور امکان پذیر خواهد بود.

lawyer canada 85279985 وکیل مهاجرت کانادا با مشاور مهاجرت کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا و ارتباط او با سایر وکلای بین المللی

قوانین مهاجرتی و روابط کشورها مدام در حال عوض شدن می باشد. قوانین بین الملل جزییات و نکات حساس خود را در پی دارد. یک وکیل مهاجرت به کانادا باید بتواند با سایر وکلای بین المللی ارتباط مداوم و کارآمد داشته باشد تا در صورت تغییر در جزییات قوانین از آن آگاهی یابد. گاهی در امور مهاجرتی لازم است حتما با وکیل محلی از همان کشور اقدامات لازم را صورت دهید در نتیجه این ارتباطات کمک خواهد نمود تا پرونده مورد نظر در بهترین شکل ممکن ارائه شود و هرگونه ریسک شناسایی و به حداقل ممکن برسد. چیدمان مدارک، نحوه درخواست، نوع مدارک، الزامات کشور مورد نظر بر اساس روش مهاجرتی امور کاملا تخصصی است که مطمعنا افراد عادی به راحتی و بدون خطا نمی توانند آن را به سرانجام برسانند و حتما لازم است یک فرد کاردان امور را بدست گیرد تا خسارات و اشتباهات احتمالی به کمترین حد ممکن برسد. موسسه حقوقی ملک پور با داشتن بهترین وکیل رسمی در کشور کانادا آماده ارائه خدمات مشاوره ایی تخصصی در زمینه تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری به شما متقاضیان عزیز می باشد.

وکیل مهاجرت به کانادا و چرایی انتخاب موسسه حقوقی ملک پور

افراد به علل مختلف تصمیم به مهاجرت می گیرند. گاهی متقاضیان برای ارتقاء سطح علمی و خدمت رسانی بیشتر به هموطنان اقدام به مهاجرت تحصیلی می نمایند. بهره مندی از امکانات رفاهی و اجتماعی بیشتر در کشورهای پیشرفته نظیر کانادا و یا سرمایه گذاری و کسب درآمد و ثروت بیشتر می تواند دلایل دیگری برای مهاجرت افراد به کانادا و سایر نقاط دنیا باشد. این تصمیم بسیار بزرگ و سرنوشت ساز است گاهی کوچکترین خطا می تواند کل مسیر زندگی فرد و خانواده وی را خدشه دار کند و اثرات جبران ناپذیری برجای بگذارد. تاثیرات روحی و جسمی تا مالی و از همه مهمتر و با ارزش تر عمر و زمان فرد. پس لزوم یک مشاوره تخصصی و رجوع به وکیل مهاجرت به کانادا کاملا واضح و مبرهن می گردد. حال چرا موسسه حقوقی ملک پور را توصیه می کنیم؟ داشتن کادر حرفه ایی و متخصص در امر مهاجرت، ارتباط گسترده با وکلا از سراسر دنیا، تخصص و علم به امور مهاجرت و سوابق حرفه ایی 15 ساله در تمامی زمینه های مهاجرتی برای تمامی کشورهای دنیا.
در کنار این موارد پیشگام و به روز بودن خدمات مجموعه می باشد که بدون نیاز به حضور فیزیکی در کوتاه ترین زمان ممکن یک فرد متخصص را در کنار خود خواهید داشت. کافی است با مجموعه حقوقی ملک پور تماس گرفته و شرایط اولیه خود را مورد ارزیابی قرار دهید و سپس برای بررسی تخصصی و بیشتر به صورت آنلاین با متخصصین و کارشناسان ارشد مجموعه از سراسر اروپا و کانادا ارتباط برقرار نمایید و بالاترین سطح ممکن خدمات دریافت نمایید.

رزومه آقای امیر محمد ملک پور

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

وکیل مهاجرت به کانادا و سخن پایانی

وکیل مهاجرت به کانادا و ویژگی های مشاوران حرفه ای و نحوه بهره مندی از خدمات موسسه مهاجرتی در مقاله پیش رو مورد تحلیل و بررسی علمی و تخصصی قرار گرفت. پیشنهاد می کنیم پیش از هرگونه اقدام جهت امر مهاجرت و اخذ ویزا و پاسپورت کانادا با وکیل معتبر و مجرب مشورت نموده و از ارتباط وکیل مهاجرت به کانادا با وکلای سایر کشورها اطمینان حاصل نمایید تا شانس ویزای خود را بالا ببرید. میزان سابقه کار حرفه ای و توانایی وکیل معتبر در کانادا از جمله مواردی است که باید پیش از پرداخت هر گونه مبلغی حتما به آن توجه نموده و با آگاهی کامل اقدام به انتخاب وکیل و موسسه معتبر نمایید. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با بیش از 15 سال سابقه در امر مهاجرت و ویزا و ارتباط با وکیل مهاجرت به کانادا در زمینه اخذ تابعیت و پاسپورت کشورهای معتبر جهان می تواند یاری رسان شما عزیزان در این مسیر پر پیچ و خم باشد. شما سروران می توانید در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با نحوه ارتباط با وکیل مهاجرت به کانادا و روش دریافت وقت مشاوره با ایشان با مشاوران ما تماس حاصل نموده و درخواست مشاوره رایگان آنلاین نمایید. هم چنین می توانید در انتهای این نوشتار نظرات خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما پاسخگوی دیدگاه های شما باشند.

law وکیل مهاجرت کانادا با مشاور مهاجرت کانادا
24 پاسخ
 1. شقایق گفته:

  سلام خسته نباشید من 16 سالم هست توی مقطع دهم دارم تحصیل میکنم رشته تجربی ..مدرک آیلتسم هم تا دوسال دیگه دریافت میکنم ، به صورت قطعی میخوام که بعد از دیپلم تحصیلمو توی کانادا ادامه بدم ….اقدامی هست که برای مهاجرت و اخذ اقامت دائم و تحصیلی از الان نیاز باشه انجامش بدم ؟ مثل یادگیری زبان جدید یا ..؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 2. جواد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده کارشناس مترجمی زبان انگلیسی دارم و بالای ده سال سابقه کاری وبیمه ،35 سال سن دارم متاهل و دارای دوفرزند دختر 4و 7 ساله هستم. درحال حاضر درحال تحصیل در رشته جهانگردی هستم در مقطع ارشد. تمایل دارم برای داشتن یک شغل مناسب و شرایط زندگی و تحصیلی بهتر برای فرزندانم به کانادا مهاجرت کنم. ضمنا همسرم هم کارشنااس ارشد آموزش زبان انگلیسی هست و 34 سال سن دارد. آمادگی گرفتن مدرک آیلتس هم دارم. امکانش هست راهنمایی بفرمایید که بهترین و کوتاه ترین روش ممکن برای ما چی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بهترین روش این است که یکی از اعضای خانواده جهت ویزای تحصیلی اقدام نماید و سپس برای سایر اعضای خانواده اقدام شود.پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 3. رقیه حیاتی زاده گفته:

  سلام .خسته نباشید من کارشناس پرستاری وسابقه 13سال,کاردارم و متاسفانه حدود سه سال هست که دچاربیماری صعب العلاج شدم وقادربه کارپرستاری نیستم ودرکلیینیک مخیط کارم کارسبک میکنم میتونم اقامت کانادابا فرزند نه ساله ام بگیرم وزبان انگلیسی مدک ندارم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. رزومه شما برای انتخاب بهترین گزینه متناسب با شما باید به صورت تخصصی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. وهاب گفته:

  با سلام و احترام و تشکر از جناب عالی با توضیحاتی کامل و موشکافانه پروسه مهاجرت رو توضیح و تشریح کرده اید.
  این جانب با۳۳سال سن و۱۳سال بیمه وکاردان عمران متعهل و تسلط به فنهای(نقشه کشی سفت کاری برقکاری جوشکاری وتاسیسات. تکنسین اجرای ومدرک زبان انگلیسی ندارم و هزینه مهاجرت ۵۰میلیون تومان دارم آیا من شرایط مهاجرت به کشور کانادا یا سوئد نیوزیلند رو دارم ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از طریق ویزاهای تحصیلی، ثبت شرکت، خرید ملک و … برای شما وجود دارد که در هر کشور بسته به رزومه و میزان سرمایه شما باید مورد بررسی قرار گیرد. در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. الهام گفته:

  با عرض سلام و احترام.جناب ملک پور بنده دارای یک فرزند معلول ذهنی ۱۹ ساله می‌باشم آیا در صورت گرفتن اقامت با هر روشی میتوانم فرزندم را هم ببرم .در قسمت نظرات مربوط به آلمان هم سوال کرده بودم ولی متاسفانه پاسخی دریافت نکردم.در ایران با چند موسسه و مشاور مشورت کردم و هرکسی یک جوابی داد.برخی گفتند اصلا امکان پذیر نیست و شرط ورود به هر کشوری برای اقامت داشتن سلامت است و برخی نیز گفتند ایشان فرد وابسته محسوب میشود و امکان پذیر است.خواهشمندم من را راهنمایی کنید.ضمنا من لیسانس پرستاری و هستم و ۴۶سال دارم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. شکوفه محمدی گفته:

  با سلام وعرض ادب .امروز از سایت آقای ملکپور خوندم که تحصیل در کانادا بدون داشتن مدرک زبان.خوب خیلی خوشحال شدم از شنیدن این خبر.۳۷ سال سن دارم کارشناس پرستاری .دوس دارم برای ارشد کانادا اقدام کنم.مدرک زبان ندارم.آیا امکانش هست و این پروسه چقد زبان بره؟مچکرم.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا به حداقل مدرک زبان نیازمند می باشد و شرایط سنی خاص خود را داراست. تحصیل در مدارس این کشور برای دانش آموزان به مدرک زبان نیاز ندارد. برای بررسی شرایط شما برای تحصیل در کشورهای مختلف پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بله این امکان بسته به شرایط شما وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5