هزینه ویزای کار مجارستان

هزینه ویزای کار مجارستان در سال 2018 موضوعی است که در مقاله پیش رو قصد داریم شرایط آن را تشریح نمائیم ، امروزه افراد متعددی می باشند که به دنبال ویزای کار مجارستان می باشند اما اطلاعات دقیقی در باب هزینه ویزای کار مجارستان و شرایط ویزای کار مجارستان ندارند که ما سعی داریم در این مقاله با توجه به قوانین ویزای کار مجارستان اطلاعات مفیدی را در باب هزینه ویزای کار مجارستان در اختیار شما سروران عزیز قرار دهیم ، هزینه ویزای کار مجارستان بستگی به شرایط مختلفی دارد ، هزینه ویزای کار مجارستان شامل هزینه های ترجمه مدارک ، هزینه تایید مدارک ، هزینه های مربوط به سفارت ، هزینه ارسال و پست مدارک به مجارستان ، هزینه های مربوط به مجوز کار و اقامت کاری در مجارستان ، هزینه مربوط به افتتاح حساب در مجارستان ، هزینه مربوط به اخذ کارت امنیت اجتماعی و هزینه مربوط به شماره مالیاتی می باشد که در ادامه آنها را بیان خواهیم نمود .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری دفتر MIE اتریش مفتخر است با سابقه درخشان در زمینه مهاجرت به مجارستان و اخذ ویزای کار مجارستان اطلاعات مفیدی را در زمینه هزینه ویزای کار مجارستان در اختیار شما قرار دهد ، بنابراین شما می توانید برای کسب اطلاعات در باب هزینه ویزای کار مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور ارتباط برقرار نمائید .

در ابتدای این مقاله شرایط کار در مجارستان و مجور کار در مجارستان را بررسی نموده و سپس به هزینه ویزای کار مجارستان اشاره خواهیم نمود .

اجازه کار در مجارستان :

افرادی که اقامت اتحادیه اروپا را ندارند و در مجارستان مشغول به کار هستند معمولا به اجازه کار نیاز دارند ( به جز مدیران تحت شرایط خاص) بسیاری از متقاضیان آگاه نیستند که اولین گام در این فرایند یافتن موقعیت و قرارداد کار می باشد و بسیاری از کارفرمایان در این پروسه به شما متقاضی محترم نیاز دارند .

کار در کشور مجارستان :

در حال حاظر کارگران اتحادیه اروپا که در مجارستان مشغول به کار هستند ، نیازی به ویزای کار ندارند ولی شهروندانی که عضو اتحادیه اروپا نیستند معمولا اجازه کار در کشور مجارستان را ندارند . تنها استثنایی که وجود دارد برای نظامیان عضو غیر اتحادیه اروپا که در کشور مجارستان مشغول به کار هستند که برای کسب و کار خود به عنوان مدیر کار می کنند . اگر مدیر دفتری بخواهد کاری به غیر از رشته مربوطه خود انجام دهد باید درخواست مجدد برای ویزای کار درخواست کند .

درخواست مجوز کار در مجارستان :

درخواست مجوز کار در حال حاضر به عنوان بخشی از درخواست اقامت از طریق اداره مهاجرت مجارستان انجام می شود . این روش باید با یک قرارداد کار قانونی بین متقاضی و یک شرکت مجارستانی آغاز شود . این پروسه بسیار سخت و وقت گیر می باشد بنابراین اگر می خواهید در مجارستان مشغول به کار شوید باید به دنبال آگهی استخدام از طرف یک مجارستانی باشید . این مقاله در زمینه هزینه ویزای کار مجارستان توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است .

هزینه ویزای کار مجارستان

هزینه های مربوط به ویزای کار در کشور مجارستان شامل موارد زیر می باشد :

مجوز کار و اخذ اقامت 900 یورو می باشد .

اخذ کارت امنیت اجتماعی حدود 100 یورو می باشد .

هزینه برای افتتاح حساب بانکی 100 یورو می باشد .

اخذ شماره مالیاتی 100 یورو می باشد .

هزینه ترجمه مدارک شغلی و تحصیلی متقاضی که بسته به تعداد مدارک متفاوت می باشد .

هزینه پست مدارک به کشور مجارستان در حدود 200 یورو می باشد .

برای دریافت ویزای کار مجارستان متقاضی می تواند از وکیل مهاجرت که در باب اخذ ویزای کار مسلط می باشد استفاده نمائید ، هزینه وکیل مهاجرت متفاوت می باشد که به صورت کلی بین 2000 یورو تا 4000 یورو متفاوت می باشد ، البته برخی از متقاضیان که مسلط به زبان مجارستانی می باشند و از قوانین مجارستان مطلع می باشند دیگر نیازی به گرفتن وکیل ندارند .

هزینه سفارت مجارستان برای ویزای کار حدود 60 یورو می باشد .

هزینه زندگی در مجارستان برای یک نفر در طول یک ماه بین 700 تا 900 یورو می باشد .

مدارکی که برای دریافت ویزای کار مجارستان مورد نیاز می باشد عبارتند از :

مدارک عمومی برای ویزای مجارستان

تکمیل نمودن فرم درخواست ویزای مجارستان به همراه یک نسخه کپی

دو قطعه عکس گذرنامه ای

گذرنامه متقاضی که حداقل شش ماه دارای اعتبار باشد و همچنین گذرنامه باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد .

تایید بیمه ویزای مسافرتی حداقل 30،000 یورو پوشش در مجارستان و کل منطقه شنگن

رزرو بلیط پرواز با تاریخ و شماره پرواز مشخص برای ورود به مجارستان

رزرو هتل رزرو برای تمام مدت اقامت در نظر گرفته شده در مجارستان

اثبات وضعیت مدنی (گواهی ازدواج ، گواهی تولد فرزندان ، گواهی مرگ همسر)

اثبات وضعیت مالی کافی برای مدت اقامت در مجارستان

در صورت استخدام متقاضی :

قرارداد استخدام

نامه بانکی و پرینت حساب شش ماهه

گواهی بدون اعتراض از سوی کارفرمایان

فرم بازپرداخت مالیات بر درآمد (ITR) و یا گواهی مالیات بر درآمد که در منبع حقوق و دستمزد محاسبه شده است .

اگر کارمند شرکت خود می باشید :

یک کپی از مجوز کسب و کار شما

نامه بانکی از حساب شش ماهه شرکت

مالیات بر درآمد (ITR)

حداقل دستمزد ملی در مجارستان

در سال 2018 حداقل دستمزد در مجارستان در ماه اکتبر 444.7 یورو در هرماه می باشد یعنی 5.336 یورو در سال است که با توجه به اینکه 12 ماه در سال دریافت گردد .

موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه مشاوره ای MIE اتریش می تواند در زمینه شرایط استخدام در مجارستان به شما مشاوره حقوقی ارائه دهد .

با توجه به شرایط ویزای کار مجارستان و هزینه ویزای کار مجارستان در می یابیم که کشور مجارستان می تواند گزینه ایده آلی برای شما متقاضیان مهاجرت کاری به مجارستان محسوب شود ، در این مقاله که توسط موسسه حقوقی ملک پور نگارش شده است سعی شد تا هزینه ویزای کار مجارستان بیان شود تا شما متقاضیان کار در مجارستان با آگاهی از هزینه ویزای کار مجارستان اقدام نمائید .

متقاضیان می توانند برای به دست آوردن اطلاعات در زمینه هزینه ویزای کار مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور با همکاری موسسه MIE اتریش در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل نمایند و مشاوره تخصصی در زمینه هزینه ویزای کار مجارستان به دست آورند .

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

3 پاسخ
  1. مریم گفته:

    سلام
    برای خانوم کاردان رادیولوژی با ۱۳سال کار در رادیولوژی و رادیوتراپی و مامو
    امکان کار در مجارستان هست؟؟

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.