هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

 • شرایط تحصیل در دانمارک
 • بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در دانمارک
 • هزینه زندگی در دانمارک
 • اخذ ویزای تحصیلی دانمارک
 • تحصیل در مقاطع مختلف دانمارک
 • کارضمن تحصیل در دانمارک
 • اقامت پس از تحصیل در دانمارک
هزینه های زندگی و تحصیل در دانمارک 250x300 هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط تحصیل در دانمارک

.مهاجرت تحصیلی به دانمارک فرصتی برای زندگی و تحصیل در کشوری خوب است اما در نهایت این خود شمایید که باید شرایط خودراسنجیده و تصمیم گیری نمایید. تحصیل در دانمارک و شرایط ان و همچنبن هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک از جمله مباحثی است که در این نوشتار مورد سنجش قرار گرفته است.

video هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

بورسیه و کمک هزینه های تحصیلی در دانمارک

لازم به ذکر است که امکان استفاده از کمک هزینه های مالی و بورس تحصیلی در دانمارک برای دانشجویان غیر دانمارکی وجود دارد. طرح های مختلفی به همین منظور تعریف شده و مورد استفاده ی دانشجویان قرار می گیرد.

طرح Nordplus که مخصوص اتباع کشورهای حوزه ی بالتیک و اسکاندیناوی است.

طرح Erasmus به دانشجویان کشورهای عضو اتحادیه اروپا و سوئیس کمک می کند تا ۳ تا ۱۲ ماه از تحصیلشان را در کشور خود به انجام دهند.

طرح Erasmus Mundus مشترک با کارشناسی ارشد که برای دانشجویان اروپایی و غیر اروپایی قابل دسترسی است. که برای رشته های خاصی در مقطع کارشناسی ارشد قابل استفاده است.

طرح بورس تحصیلی دولتی برای تعداد محدودی از دانشجویان واجد شرایط غیر اروپایی توسط موسسات آموزش عالی دانمارک ارائه می شود. شرایط استفاده از این بورسیه به این ترتیب است:
– متقاضی شهروند کشوری غیر از کشورهای اتحادیه اروپا، منطقه ی اقتصادی اروپا و سوئیس باشد.
– متقاضی در یکی از مقاطع تحصیلات عالی تمام وقت دانمارک ثبت نام کرده باشد.
– متقاضی دارنده اقامت موقت دانشجویی باشد.

و چنانچه یکی از حالات زیر اتفاق افتاده باشد متقاضی صلاحیت استفاده از این طرح را ندارد:
– در انتظار اخذ پذیرش از موسسه ی آموزش عالی هنری باشد.
– حق قانونی برای استفاده از حقوق شهروندی دانمارک داشته باشد.
– بعنوان کودکی که والدین غیر دانمارکی دارد، زمان اخذ پذیرش به استناد ماده ۹ قانون اتباع خارجی در دانمارک اقامت دائم دریافت کرده باشد.
– دانشجویی که برابر قوانین دانمارک محق به استفاده از کمک هزینه های مالی دولتی است.

بورس تحصیل در دانمارک به دو بخش تقسیم می گردد. بورسیه هایی که تمام هزینه تحصیل در دانمارک را در برمی گیرد یا کمک هزینه های تامین مخارج زندگی. تعیین اینکه فرد از کدامیک از این مزایا می تواند استفاده کند با واحد پذیرش دانشگاه است.

شرایط اخذ بورسیه تحصیلی در خارج

فایل های استاد ملک پور درباره ی بورسیه تحصیلی

video هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک
video هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک
video هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

هزینه زندگی در دانمارک

اگر بتوانید همانند عادات بومیان دانمارک مسیر رفتن به دانشگاه را با دوچرخه طی کنید و وعده های غذایی را در منزل میل کنید هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک تا حد زیادی کاهش می یابد. کشور دانمارک جزو کشورهای پرهزینه ی جهان به حساب می آید اما استاندارهای زندگی در بالاترین سطح ممکن می باشد. هزینه ی زندگی شما بسته به شیوه ی امرار معاش و عادات شما بستگی دارد.

به تمامی دانشجویان بین المللی پیشنهاد می شود که در دانمارک حساب بانکی افتتاح نمایند. به این منظور ابتدا باید شماره ی CPR یا شماره شناسایی فرد ارائه شود. همچنین هزینه های تحصیل و زندگی یک سال اقامت فرد در دانمارک باید به حساب مذکور واریز گردد. به عنوان مثال برای پرداخت اجاره بهای مسکن یا پیش پرداخت خوابگاه یا خرید لوازم منزل نیازی به پرداخت وجه نقد ندارید. اگر شخصی مشتری یک بانک بزرگ بین المللی باشد می تواند پول خود را به سرعت به حساب صاحب خانه یا فروشنده مذکور منتقل نماید.

شخص باید حساب بانکی خود را در سیستم مالی عمومی دانمارک Nemkonto به ثبت برساند. این عمل به دولت اجازه می دهد به راحتی به حساب شما برای پرداخت حقوق، استفاده از تخفیفات یا کسر مالیات دسترسی داشته باشد.

میانگین هزینه های زندگی در دانمارک به شرح ذیل می باشد:

اجاره بهای مسکن در دانمارک بین ۲۵۰۰ تا ۴۰۰۰ کرون
هزینه های بیمه و خدمات درمانی ۲۰۰ کرون
هزینه های تلفن همراه و تماس ۱۵۰ تا ۲۵۰ کرون
هزینه ی خورد و خوراک ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ کرون
حمل و نقل و جابجایی ۳۰۰ کرون
سایر مخارج شخصی ۱۰۰۰ کرون

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

هر ساله و با توجه به علاقه ای که مردم کشورهای مختلف به تحصیل در دانمارک دارند شاهد مهاجرت افراد بسیاری به دانمارک هستیم که اغلب این مهاجرت ها به صورت اخذ ویزای تحصیلی دانمارک بوده است. متقاضیان با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک امکان تحصیل در بهترین دانشگاههای دانمارک را بدست می اورند و اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت دانمارک را نیز داشته باشند با اخذ ویزای تحصیلی دانمارک و اتمام تحصیلات خود در این کشور زیبا امکان اخذ اقامت و تابعیت برای افراد مهیا خواهد شد. در مقاله زیر به شرایط اخذ ویزای تحصیلی دانمارک پرداخته ایم.

اخذ ویزای تحصیلی دانمارک

تحصیل در مقاطع مختلف دانمارک

تحصیل لیسانس در دانمارک

تحصیل لیسانس در دانمارک همه ساله مورد توجه بسیاری از دانشجویان است.شرایط تحصیل کارشناسی در دانمارک میتواند بسیار حائز اهمیت باشد. یکی از دلایلی که دانشجویان برای تحصیل لیسانس در دانمارک درخواست میدهند این است که طی دهه های گذشته و با توجه به کیفیت عالی آموزش در بسیاری از دانشگاههای دانمارک بسیاری از افراد به سوی این کشور روانه شده اند و تحصیل کارشناسی در دانمارک و پذیرش در دانشگاههای این کشور برای ادامه تحصیل میتواند شانس بزرگی جهت اخذ اقامت دانمارک پس از تحصیل برای شما باشد.

همه می دانند که دانمارک شادترین کشور جهان است و فرد به عنوان دانشجوی بین المللی در این کشور بدون تردید احساس خوشبختی خواهد کرد. علاوه بر این، در دانمارک، فرصت تحصیل با کیفیت برتر در یک محیط دوستانه، امن و نوآورانه میباشد.

دانشگاه های دانمارک طیف وسیعی از رشته های تحصیلی در مقطع کارشناسی ارائه می دهند و تمرکز زیادی بر تحقیق و پژوهش دارد.

تحصیل کارشتاسی در دانمارک به این صورت است که در اکثر رشته های آن تحصیل به زبان دانمارکی میباشد و باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد شما به زبان دانمارکی آشنایی دارید.مقطع لیسانس در دانمارک ۴ ساله میباشد

تعدادی از محبوب ترین رشته های تحصیلی برای دانشجویان مقطع کارشناسی در دانمارک عبارتند از:

مدیریت امور مالی
اقتصاد
علوم زیست محیطی
طراحی
مهندسی عمران

تحصیل در دوره فوق لیسانس در دانمارک

برای مقطع فوق لیسانس نیزدانمارک کشور خیلی خوبی است چرا که اکثر دانشگاه های دانمارک برای فوق لیسانس به شما اینترشیپ می دهند.یعنی بااینکه پول می گیرند اما در صورت نیافتن کار خودشان به شما کارورزی می دهندکه این کارورزی همزمان با تحصیل است و اگر ازشما رضایت داشته باشند خودشان شمارا استخدام می کنند.

تحصیل در مقطع دکترا در دانمارک

بسیاری از افراد تمایل دارند تحصیلات خود را در کشورهای با کیفیت و علمی با هزینه مناسب طی نمایند و در نهایت از این طریق به کار و نهایتا به اقامت دست پیدا کنند. یکی از مقاطعی که معمولا افراد تمایل به تحصیل در آن را دارند، مقطع دکترا است. بسیاری از دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی در کشور دانمارک هستند که برنامه های سطح دکترا را ارائه میدهند، زیرا بسیاری از آنها با شرکت های خصوصی همکاری داشته و به دنبال یافتن متقاضیان در این مقطع می باشند تا یک پروژه تحقیقاتی مستقل تحت هدایت یک ناظر را به آنها بسپارند.

تحصیل پزشکی در دانمارک

ساختار آکادمیک اکثر دانشگاه های دانمارک به این صورت میباشد که برای تحصیل در رشته ی پزشکی باید ابتدا دوره ی لیسانس پزشکی گذرانده شود. این دوره ۶ ترم میباشد که ۳ سال به طول می انجامد و پس از فارغ التحصیلی دانشجویان دوره فوق لیسانس پزشکی را می گذرانند که همانند لیسانس ۶ ترم یا ۳ سال طول خواهد کشید.

کارضمن تحصیل در دانمارک

دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا می توانند مجوز کار را به عنوان بخشی از مجوز اقامت خود در دانمارک درخواست کنند که به آنها تا ۲۰ ساعت اجازه کار در هفته در مدت تحصیل و تمام وقت در مدت تعطیلات، یعنی ماه های ژوئن، جولای و آگوست می دهد. به عنوان دانشجوی بین المللی در دانمارک، شما می توانید درس های دانمارکی را به رایگان دریافت کنید که این امر شانس یافتن کار در دانمارک را افزایش خواهد داد

اقامت پس از تحصیل در دانمارک

یکی از ابتدایی ترین شرایط برای تمدید اقامت آنست که شما همچنان شرایط اصلی اقامت در دانمارک را داشته باشید که میتواند یافتن یک شغل یا داشتن یک جاب افر پس از اتمام دوره تحصیل شما باشد که سبب تمدید اقامت شما در دانمارک بعنوان اقامت کاری می شود. این مورد در مقاله زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

سخن آخر

با توجه به اطلاعاتی که در این مقاله در خصوص هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک در اختیار شما مخاطبان عزیز قرار داده شد دریافته اید که هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک حتی با وجود امکان استفاده از بورسیه و کمک هزینه ی تحصیلی در مقایسه با کشور های دیگر اتحادیه ی اروپا من جمله اتریش حتی تا ۵۰ درصد بالاتر است. به همین جهت تحصیل در دانمارک گزینه ی مناسبی برای دانشجویانی که قصد دارند با هزینه ی پایین اقامت تحصیلی در اروپا را اخذ نمایند نمی باشد. وکلای موسسه حقوقی ملک پور به این دانشجویان تحصیل در نظام های تحصیل رایگان در دانمارک وکشورهایی نظیر اتریش یا آلمان را پیشنهاد می کنند. برای اخذ پذیرش از دانشگاه های کشور مد نظر خود از مشورت با وکیل مهاجرت بهره مند شوید. موسسه حقوقی ملک پور، با سوابقی درخشان و تجربیاتی ارزنده ی آماده ی راهنمایی شما متقاضیان عزیز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه در دفتر وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از مطالب نگارش شده وبسایت رسمی این موسسه در خصوص هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک استفاده کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

54 پاسخ
 1. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 27 ساله و پزشک عمومی هستم. آیا می تونم برای معادل سازی مدرکم به دانمارک برم؟ ویزای XG1 هنوز هم برای ما وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله یا شرکت در دوره های یک ساله معادلسازی در دانمارک می توانید برای کار در دانمارک اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 2. tinaazimi گفته:

  سلام و وقت به خیر
  من ۳۱ سالم هست و لیسانس زیست شناسی دارم قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارم. میخواستم ببینم الزاما باید در رشته زیست ارشد بخونم یا می توانم در یکی از رشته های مدیریت ادامه تحصیل بدهم؟ در این صورت با تغییر رشته من در مقطع ارشد و تفاوت رشته کارشناسیم برای پیدا کردن کار بعد از دانشگاه دچار مشکل نمی شم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پیدا کردن کار در دانمارک با داشتن مدرک مدیریت آسون تره تا زیست شناسی و اینکه ترجیح اینه که مدرک شما جزو رشته های فنی مثل آی تی و برق و مکانیک و یا هتلداری و mba باشه تا بتونین راحت تر کار پیدا کنین بعد اتمام تحصیلیتون.

   پاسخ
 3. بهنام گفته:

  سلام
  من مدرک کاردانی بازاریابی، کارشناسی مدیریت، ارشد روانشناسی عمومی دارم با معدل 16.5
  دو مقاله بین المللی دارم، آیلتس 6.5 و سنم هم 31 سال متاهل بدون فرزند
  امکان گرفتن فول فاند در دانمارک برای دکتری روانشناسی وجود داره با شرایط من؟
  یک نفر گفت چون مقاطع تحصیلیم غیر مرتبطه نمیشه و اصلا رشته روانشناسی رو فول فاند نمی دهندو لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اصولاً تحصیل در مقطع دکترا نیازمند آن است که شخصاً با اساتید دانشگاه ارتباط برقرار کنید و با آنها همکاری داشته باشید. غیر مرتبط بودن مدارک تحصیلی شانس شما را کاهش می دهد اما باز هم در صورت موافقت اساتید می توانید برای این مقطع اقدام کنید.
   داشتن مقاله ISI , آیلتس 7 , همچنین کارهای پژوهشی برای اخذ فول فاند تاثیر گذار باشد.

   پاسخ
 4. سعید گفته:

  با سلام و درود اینجانب ۳۱ سال سن دارم کارشناسی کشاورزی دانشگاه آزاد مدرک زبان رو در حال گرفتن هستم حدودا ۴۰۰ میلیون پول نقد دارم ولی متاسفانه گپ تحصیلی دارم حدود ۸ سال آیا شانسی برای گرفتن ویزای تحصیلی کارشناسی ارشد برای هلند یا دانمارک دارم.تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. گپ تحصیلیتون زیاده و شرایطتون باید دقیق بررسی بشه تا ریسک ویزا نداشته باشید. با دفاتر ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایطتون رو به طور رایگان ارزیابی کنن

   پاسخ
 5. سعید گفته:

  با سلام اینجانب ۳۱ ساله مجرد مدرک کشاورزی گرایش باغبانی آیلتس ۶ اکادمیک و حدودا ۳۵۰ میلیون سرمایه و حدودا ۷ سال گپ تحصیلی دارم با توجه به گپ تحصیلی آیا شانسی برای کارشناسی ارشد کشاورزی در هلند و دانمارک دارم؟ تشکر از لطفتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در هلند گپ تحصیلی بالایی دارید و سرمایه شما نیز مقداری کم است. با این حال با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را دقیق و رایگان اریابی کنند.

   پاسخ
 6. زهرا رئیسی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده متولد دی ماه ۶۴هستم سال ۸۸فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه شدم.معدلم ۱۳.۶۴هست البته دوسال آخرا معدلم حتما بالای ۱۴هست هرچند دقیق عددش رو نمیدونم.پنج سال سابقه کار مرتبط به عنوان مدیر کنترل کیفی یک شرکت تولیدی لوله پلی اتیلنی دارم با بیمه.
  متاهلم و یک دختر چهار ساله داریم از نظر تمکن مالی مشکلی نداریم. درحال حاضر نمره 6 آیلتس رو دارم اما قصد دارم ماه دیگه دوباره برای نمره بهتر امتحان بدم.
  با توجه به معدلم آیا نمره ۶.۵برای گرفتن پذیرش در مقطع مستر رشته خودم و یا مدیریت کفایت میکنه؟
  ترجیح من دانشگاه های استان انتاریو ست.و البته حتما دانشگاهی که مرا به اقامت برسونه و نه صرف تحصیل تو کانادا.ایا این امکان برای من وجود داره؟؟ لطفااااا راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه گپ تحصیلی زیادی دارید شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای شما کم می باشد. به شما کشورهای دیگری مانند هلند، دانمارک و اتریش پیشنهاد می شود.

   پاسخ
 7. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر؛

  دانشجوی سال آخر رشته حقوق نفت و گاز در دانشگاه صنعت نفت (دانشکده نفت تهران) هستم و مدرک کارشناسی هم حقوق بوده. در حال حاضر در حال آماده شدن برای آزمون زبان هستم و هم زمان روی مقاله و پایان نامه کار میکنم. سابقا در یک شرکت نفتی مشاور حقوقی بوده و در حال حاضر در بخش کارشناس حقوقی شرکت صنایع مس ایران هستم.( تجربیات کاری کاملا مرتبط). یک دوره ی آموزشی هم در دانشگاه ملی نفت و گاز روسیه داشتم. با توجه به این شرایط کلی، شانس فول فاند برای مقطع دکتری وجود دارد؟ ( البته که در نظر دارم که دانمارک استاد محور بوده و باید مکاتبه شود)

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. sam گفته:

  با عرض سلام
  سن بنده ۱۶ سال است و میخواهم که برای تحصیل در دبیرستان به دانمارک مهاجرت کنم و همچنین بنده در دانمارک اشنا دارم و میخواهم برای زندگی به خانه ایشان بروم ایا امکانش هست که به دانمارک از این طریق مهاجرت کنم و در انجا تحصیل کنم!؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقامت تحصیلی برای شما اقامت دائم و تابعیت دانمارک را به همراه ندارد. بنابراین شما باید پس از پایان تحصیل از طرق دیگر مانند، ازدواج، کار یا سرمایه گذاری اقامت دانمارک را اخذ نمایید. به عنوان مثال می توانید پس از پایان تحصیل در مقطع کارشناسی اقامت کاری دانمارک را دریافت کنید و پس از چند سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم و تابعیت دانمارک دست یابید.

   پاسخ
 9. zahra yazdanpanah گفته:

  سلام باعرض خسته نباشید چند تا سوال داشتم یک اینکه با تسلط به زبان انگلیسی میتونیم تو مقطع کارشناسی تحصیل کنیم و دوم اینکه نمیشه با کار کردن و بورسیه هزینه های زندگی و تحصیل در اونجا رو تامین کرد و سوم اینکه رشته ی تحصیلی که در اینده اونجا بشه درش کار کرد و درامد خوبی داشته باشه چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای پذیرش تحصیلی مدرک زبان مورد نیاز می باشد.
   در زمان تحصیل امکان کار پاره وقت برای شما وجود دارد که می تواند بخشی از هزینه ها را تامین نماید. بورسیه تحصیلی با توجه به روزمه به اشخاص تعلق می گیرد.
   رشته هایی که مربوط به مشاغل مورد نیاز هستند می توانند برای تحصیل مناسب باشند. در لینک زیر می توانید مشاغل مورد نیاز را مطالعه نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-دانمارک

   پاسخ
 10. سپيده گفته:

  با عرض سلام
  من nurse هستم میخوام بدونم پذیرش nurse در دانمارک به چه صورت است؟مثل کشورهای کانادا و استرالیا و آلمان که پذیرششون بالاست دانمارک هم همینطوره یا خیر . و براي مهاجرت با ويزاي كار به عنوان nurseگزینه مناسبی است؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما می بایست دقیقا بررسی گردد . پیشنهاد می شود برای مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 11. Alireza گفته:

  سلام،میخواستم بپرسم که ایا میشه با کار تو دانمارک هزینه تحصیل و زنگی رو تامین کرد؟
  یکی هم اینکه این کشور در چه شرایطی هزینه های تحصیل رو مورد قبول میگیره یعنی به طور کامل بورس میکنه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 12. آرش گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده و خانمم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داریم.
  رشته بنده اقتصاد و خانمم مدیریت بازرگانی هست
  بنده 35تا مقاله دارم(علمی پژوهشی/علمی ترویجی/کنفرانس داخلی و بین المللی) معدل دوره ارشدم هم 19بوده در حال حاضر هم کارمند بانک هستم. ولی هنوز مردد هستم که کدوم کشور اروپایی رو برای تحصیل در مقطع دکتری انتخاب کنم. هدفم گرفتن پذیرش با فاند هست. لطف میکنید اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. یزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بیشتر بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 13. زینب گفته:

  سلام و عرض ادب من دانشجوی ارشد رشته مهندسی شیلات شاخه تکثیر و پرورش هستم با معدل تقریبی ۱۷/۵ و برای لیسانس نزدیک ۱۵ در حال یادگیری زبان هستم و تقریبا کمتر از یک سال دیگه آیلتس ۷ می‌گیرم سوال من از شما اینه که من می‌تونم برای دکترا در همین رشته برای دانمارک اقدام کنم و آیا نظر به اینکه رقابت در دکترا دانمارک به جهت شبیه کار بودن و دریافت حقوق از دانشگاه بسیار تنگا تنگ است چقدر شانس پذیرش دارم و از کدوم دانشگاه خیلی خیلی ممنونم از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 14. پريا گفته:

  سلام خدمت جناب ملك پور
  ليسانس معماري دارم و دوست دارم ويزاي تحصيلي در مقطع ارشد براي كشىور دانمارك بگيرم ايا وقتي درخواست ويزا ميدم حتما بايد ايلتس داشته باشم ،درصورت نداشتنش موفق به اخذ ويزا نميشم؟و سوال ديگه اينكه هزينه گرفتن ويزاي تحصيل چقد ميشه و چقد زمان ميبره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله الزامی است .این پروسه حدودا تمامی مدارک باید ۶ ماه قبل از شروع ترم اماده باشند .

   پاسخ
 15. عارفه گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های دانمارک برای مقطع لیسانس هست من مجرد هستم و مشکل مالی هم ندارم ولی معدل دیپلم پایینی دارم زبان انگلیسی اسپانیایی رو هم بلدم و در حال یادگیری زبان دانمارکی ام یعنی میشه با معدل پایین پذیرش گرفت؟شانسی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 16. فريده محمودي گفته:

  با عرض سلام و ادب
  ماليات بر درامد در دانمارك براي افراد خارجي چقدر هست؟ به نظر شما 32000 كرون براي زندگي چهار نفره چطورهست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار ماهیانه 12000 کرون سوید میباشد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. خاطره محمدنژاد گفته:

  با سلام و خسته نباشید ، اقای دکتر ملک پور من دوتا سوال از حضورتون دارم 1_ایا امکان تحصیل رایگان و یا نیمه رایگان در دانمارک وجود دارد ؟2_با توجه به اوضاع اقتصادی امروز ایران و قیمت یورو همانطور که شما بهتر میدانید برای خانواده های متوسط نظیر ما زندگی در دانمارک با توجه به این افت ارزش ریال بسیار سخت میباشد و با توجه به اینکه همراه اجازه کار فول تایم دارد چقدر میشود به پیدا کردن کار در دانمارک برای کسی که برقکار است و دیپلم برق دارد امیدوار بود،ممنون میشم ازتون اگر پاسخ سوالات مرا بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 18. مجتبی گفته:

  با سلام و وقت بخیر.من 35 ساله هستم دارای مدرک لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس حمل و نقل دریایی.متاهل و یک پسر 5 ساله.همسرم نیز لیسانس زبان انگلیسی دارند.خواستم شانس و شرایط مهاجرتم بدونم.سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. محسن گفته:

  با سلام خدمت شما
  هزینه های ذکر شده برای زندگی در دانمارک بصورت ماهیانه ست؟ و این هزینه ها افزایشی نداشته؟
  با حقوق 20 هزار دلار در سال امکان زندگی در دانمارک برای یک نفر به چه صورت است؟ زندگی معمولی یا مرفه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام با این هزینه زندگی نرمالی خواهید داشت . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت شما جناب آقای ملک پور بزرگوار، من 35 ساله هستم ساکن ایران دارای مدرک فوق لیسانس عمران میخواهم جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا به کشور دانمارک مهاجرت کنم ، زبان انگلیسی ام در حد نمره 5 است لطفا من را در این زمینه جهت پذیرش در دانشگاه های آنجا راهنمایی کنید .با تشکر فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در مقطع دکتری شما نیاز به آیلتس 7 دارید , برای راهنمایی دقیق باید شرایط شما را کاملا بررسی نماییم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پور بادعرض سلام و خسته نباشی به شما و کادر مجربتان ، اینجانب علی اسحاقیان داری مدرک تحصیلی فوق دیپلم دارم سن ۲۹ سالمه و متاهل و یه فرزند پسر دارم حدود ۵۰۰ میلیون سرمایه دارم میخواستم ببینم بدون ادامه تحصیل در دانمارک با خریدمسکن میتونم اقامت دائم اونا بگیرم یا اینکه با تحصیل کردن امکان خرید مسکن هست به دلیل اینکه مخارج زندگی در دانمارک بالاست و اگه بخوام خانواده ام پیشم باشند حدودأ برجی چقدر خرج زندگی میشه، اگه دقیق به سوالاتم جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله این امکان وجود دارد که در زمان تحصیل برای خرید خانه اقدام کنید اما در ابتدا باید شرایط شما به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم دقیق شما را راهنمایی کنیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمیید

   پاسخ
 22. maziar samiei گفته:

  با سلام ، آقا 41 ساله. کارمند بانک با 20 سال سابقه کاری و مدرک فوق لیسانس کارآفرینی و 2 فرزند 15 و 10 ساله به همراه همسر40 ساله ، کارمند بانک با 10 سال سابقه و فوق لیسانس کارآفرینی و زبان در حد مطلوب ولی بدون مدرک، میخواستم بپرسم آیا با شرایط ما مهاجرت امکان پذیر هست؟ ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سام و عرض ارادت
   بله مهاجرت امکان پذیر میباشد اما ابتدا میبایست شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. maziar samiei گفته:

  سلام. من فردی 38 ساله و متاهلم با دو فرزند. دکتری فیزیک دارم و به صورت حق التدریس در دانشگاه تدریس می کنم. برای مهاجرت به کدوم کشورها شانس دارم؟ اگر چه کشورش خیلی برام مهم نیست. بلکه سهولت مهاجرت و ادامه کارم برام مهمه.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   ما کشور دانمارک را به شما پیشنهاد میکنیم
   در صورت دریافت ویزای تحصیلی , به همسر شما نیز ویزای همراه فول تایم کاری تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب،ایا اقامت دایم دانمارك از طریق ویزای تحصیلی ممكن میباشد؟ یا اینكه بعد از اتمام تحصیل باید مجدد جهت اقامت دایم اقدام نمود؟و این پروسه تا اخذ اقامت دایم چقدر زمان میبرد؟با تشكر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله این امکان وجود دارد اما بسیار زمان بر بوده و بعد از گذشت سالیان بسیار طولانی منجر به اقامت دائم میشود اما بهترین کار برای دریافت اقامت دائم این است که پس از پایان تحصیل ویزا را به ویزای کار تغییر داد تا زودتر به اقامت دائم برسید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 25. امید گفته:

  باسلام و عرض ادب
  بنده ارشد مدیریت بازرگانی/بازاریابی دارم.
  متاهل
  بیش از 24 سال سابقه در حوزه مدیریت زنجیره تامین در صنعت خودرو
  برای اخذ مدرک دکترا و اخذ بورسیه از کشور دانمارک امکان دارد؟
  مدرک زبان ندارم و اشنا به زبان انگلیسی و آلمانی
  متشکرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل رایگان در دانمارک نیاز به اطلاعات بیشتر از جانب شما است . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل یا اطلاعات بیشتر از خود در همین قسمت وارد نمایید .

   پاسخ
Rating: 5