هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک و بررسی آن

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک، متوسط هزینه های مورد نظر نسبت به  مقطع تحصیلی، کار ضمن تحصیل و برآورد بخشی از هزینه های زندگی در این نوشتار مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفته است. تحصیل در دانمارک برای دانشجویان اتحادیه اروپا امری بسیار جذاب می باشد، چرا که متقاضیان می توانند با کمترین هزینه در دانمارک ادامه تحصیل دهند. اما به طور کلی می توان گفت هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک برای دانشجویان بین المللی نسبت به برخی از کشورهای اروپا بالاتر می باشد، البته دانشجویان بین المللی می توانند با تحصیل در دانمارک از بهترین و بالاترین سطح زندگی در جهان برخوردار شوند. بسیاری از شما عزیزان در مواجه با هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک همواره به این سوالات مواجه می شوید که میانگین هزینه زندگی و تحصیل در  دانمارک  چه میزان می باشد ؟ آ‌یا به واسطه کار دانشجویی در دانمارک می توان بخشی از هزینه های زندگی را تامین کرد؟ با کار و اقامت پس از تحصیل در دانمارک تا چه میزان می توان از هزینه های زندگی و تحصیل را تامین نمود ؟ مسائل مطرح شده در این نوشتار تنها برخی از  سوالات شما عزیزان می باشد. به همین جهت بر آن شدیم تا بتوانیم به سوالات و ابهامات شما در باب هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک پاسخ گوییم. با این حال شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نموده و از مشاوره تلفنی رایگان بهر مند شوید.

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک و شرایط عمومی

کشور دانمارک به عنوان یک کشور نوردیک، متشکل شده از 443 جزیره می باشد.. دانمارک در سال 1973 به عضویت  اتحادیه اقتصادی اروپا در آمده است. این کشور به عنوان یکی از کشور های توسعه یافته، دارای با کیفیت ترین و بالاترین سطح زندگی و رفاه اجتماعی در دنیا است و توانسته در حوزه هایی همچون آموزش، مراقبت های بهداشتی و برخورداری از حکومت دموکرات در بالاترین رتبه ها در دنیا قرار گیرد. اما هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک بستگی به شرایط دانشجویان بین المللی دارد. اگر متقاضی مورد نظر به عنوان شهروندان اتحادیه اروپا قصد تحصیل در  دانمارک را داشته باشند از  تحصیلات رایگان در این کشور بهره مند خواهند شد و در صورتی که دانشجویان شهروند EEA باشند باید هزینه و شهریه دانشگاه مورد نظر در دانمارک را پرداخت نمایند. باید توجه داشته باشید که هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک بسته به شهر و موسسه آموزشی و اینکه دانشجو در چه مقطعی قصد تحصیل دارد بسیار مهم می باشد.

هزینه های زندگی در دانمارک به شهر و جایگاهی که شما زندگی می کنید بستگی خواهد داشت، چرا که در شهرهای بزرگ هزینه های زندگی به مراتب گران تر خواهد بود. اما به طور میانگین می توان گفت در هر ماه 300 الی  500 یورو برای اقامت و تقریباً 300 یورو به عنوان هزینه های مواد غذایی، بیمه درمانی و هزینه های حمل و نقل می باشد. اما زندگی در کپنهاگ گران تر از شهرهای دیگر دانمارک می باشد و دانشجویان به طور متوسط در این شهر 1200 یورو در ماه هزینه خواهند داشت.

شرایط عمومی دانمارک هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

در این ویدئو خواهید آموخت:

هزینه تحصیل در دانمارک به چه صورت است.

هزینه زندگی در دانمارک ماهیانه چقدر است.

مزایای تحصیل و زندگی در دانمارک چیست.

وضعیت ویزای همراه دانمارک چگونه است.

تحصیل فوق لیسانس و دکتری در دانمارک چه مزیتی دارد.

پیش نیازهای تحصیل در دانمارک کدامند.

فایل صوتی این ویدئو

audio هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در باب شرایط و هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک

video هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک از نظر شهریه دانشگاه

در دانمارک علاوه بر دانشگاه های دولتی، دانشگاه های خصوصی و … وجود دارد که متقاضیان می توانند نسبت به رشته و دوره های تحصیلی اقدام به تحصیل نماید. دانش آموزان بین المللی باید بتوانند به یکی از زبان های دانمارکی، سوئدی، نروژی، انگلیسی و یا  آلمانی که در مدارس دانمارک تدریس می شود، تحصیل کنند. به همین دلیل باید در یک سطح معقول و منطقی زبان تدریس را درک کنند. هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک در مدارس شامل هزینه های اقامت در دبیرستان، همچنین هزینه های غذا و هزینه های شهریه مدارس می باشد. فلذا دانش آموزان باید مستنداتی را جهت ارائه بودجه کافی برای حمایت از خود در حین اقامت در دانمارک ارائه دهند. مقدار هزینه زندگی در  دانمارک در سال 2019 برای دانش آموزان 6.166 کرون دانمارک در ماه می باشد . حال دانش آموزان نسبت به ماه هایی که در دانمارک حضور دارند باید 6.166 کرون دانمارک  را در ماه های حضور در دانمارک ضرب کنند.

دانش آموزان می توانند برای تائید بودجه کافی جهت حمایت خود در طول اقامت خود در دانمارک اسنادی مبنی بر بیانیه بانکی را ارائه دهند.

دانش آموزانی که سن آنان زیر 18 سال می باشند باید:

 • مستنداتی جهت رضایت از هر دو والدین داشته باشند که به فرزند خود اجازه تحصیل در دانمارک را داده اند و به امضا رسیده باشد.
 • همین طور دانش آموزان باید بتوانند مستنداتی جهت مشخص نمودن اینکه حضانت آنان با چه اشخاصی می باشد را ارائه دهند. به عنوان مثال شناسنامه یکی از این مستندات است.
 • علاوه بر آن مدارس باید اعلام کنند که می توانند از دانش آموزان زیر 18 سال می توانند حمایت کنند و دانش آموزان از شرایط اقامت و تحصیل مناسب در مدرسه دانمارک را برخوردار هستند.
 • مقطع کارشناسی

تحصیل در مقطع کارشناسی در دانمارک مستلزم دریافت پذیرش از موسسات و دانشگاه های معتبر از نظر آموزشی است. الزامی است که دانشجویان مهارت هایی زبانی خود را در یکی از زبان های دانمارکی، انگلیسی و یا آلمانی ارائه دهند. برخی از دانشجویان بین المللی می توانند قبل از دریافت پذیرش در دانشگاه در دوره های مقدماتی ثبت نام نمایند. البته باید در نظر داشته باشند:

 • این دوره ها نباید بیش از 1 سال باشد.
 • دانشجویان باید در دروه های مقدماتی ثبت نام نمایند که به دوره های آموزش عالی آنان مرتبط باشد.
 • شرکت در این دوره ها شرط لازم برای ورود به دانشگاه های دانمارک و شرکت در برنامه های آموزشی عالی باشد.

دانشجویان باید در نظر داشته باشند که در موسساتی عالی باید پذیرش دریافت کنند که دارا ی اعتبار عمومی باشد و توسط موسسات ارزیابی دانمارک EVA تائید شده باشد. علاوه بر مواردی که به آن اشاره شد، باید در نظر داشت که دانشجویان بین المللی می توانند مستنداتی در جهت تامین هزینه های زندگی و تحصیل در دانمارک و در مقطع کارشناسی ارائه دهند. دانشجویان می توانند شهریه تحصیل خود را در برنامه های آموزشی مورد نظر بپردازند و در صورتی که شهریه یک ترم را پرداخت کنند می توانند به عنوان مستند، بودجه کافی که در نظر گرفته اند را ارائه کنند. البته دانشجویانی که هزینه های زندگی و تحصیل در دانمارک را در مقطع کارشناسی پرداخت کرده اند نیاز به ارائه مستندات برای ساله های آینده ندارند. در ادامه به هزینه های تحصیل در برخی از دانشگاه های دانمارک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت:

دانشگاه آلبورگ شهریه سالانه بین 10.000 الی 14.000 یورو
دانشگاه اهروش شهریه سالانه بین 8.000 الی 14.000 یورو
دانشگاه دانمارک جنوبی شهریه سالانه بین 6.500 الی 14.000 یورو
 • مقطع کارشناسی ارشد

دانشگاه های دانمارک طیف وسیعی از موضوعات تحصیلی و مطالعاتی را ارائه می دهد و دانشجویان در دانمارک نقش اصلی را در اهداف آموزشی دنبال می کند و به روش های نوآوری در نظام آموزشی دانمارک تدریس می شود. به همین جهت دانشجویان در هر موضوعی انتخاب رشته داشته باشند می توانند انتظار داشته باشند که کیفیت عالی و استاندارد های بالایی را از دانشگاه های دانمارک باید انتظار داشته باشند. در اینجا برخی از گزینه های محبوب جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را خدمتتان اعلام می نماییم.

 • کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی
 • کارشناسی ارشد رشته اقتصاد
 • کارشناسی ارشد رشته طراحی
 • کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران
دانشکده بازرگانی کپنهاگ شهریه سالانه بین 10.000 الی 12.500 یورو
دانشگاه فنی مهندسی دانمارک شهریه سالانه بین 13.500 یورو
دانشگاه راسسیلد شهریه سالانه بین 14.000 الی 36.000 یورو
 • مقطع دکتری

تحصیل در مقطع دکتری در دانمارک نسبت به مقاطع دیگر کمی متفاوت است. تحصیل در این مقطع بیشتر به صورت پروژه ای و تحقیقاتی انجام می شود. تحصیل در مقطع دکتری در کشور دانمارک به دو صورت Self Fund و Full Fund ارائه می گردد. همواره کشور دانمارک به تحصیلات و بحث پژوهش و تحقیقات بسیار اهمین می دهد. به همین جهت شرایط ویژه را برای تحصیل دانشجویان در نظر گرفته اند. البته برخی از دانشجویان می توانند از بورسیه تحصیلی در مقطع دکتری استفاده نماید.

پارامتر های مهم برای اخذ بورسیه تحصیلی:

 • ارائه مدرک زبان انگلیسی ترجیحا آیلتس بالای 6.5
 • داشتن استاد راهنما که از تحقیق و پژوهش آنان در مقطع دکتری پشتیبانی کنند
 • ارائه مقالات بین المللی و ارائه پژوهش

یکی از نقاط قوت تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری تحصیل به زبان انگلیسی می باشد، از این رو دانشجویان بسیاری تمایل دارند برای تحصیل در این کشور اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی نمایند. اما هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک در مقطع دکتری 12.500 الی 30.000 یورو می باشد. البته دانشجویانی که بتوانند از بورسیه تحصیلی در این مقطه استفاده کنند هزینه های آنان بسیار کاهش پیدا می کند.

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک 1 هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک از نظر مسکن

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک از نظر مسکن و اقامتگاه به صورت اجاره ای بسته به نوع ملک، اندازه و محل زندگی می تواند بسیار متفاوت باشد. اغلب در هر کشوری موقعیت مکانی تعیین کننده مقدار اجاره بها است. البته و در عین حال نمی توان گفت مسکن هایی که دورتر از کپنهاگ می باشد، قطعاً ارزان تر خواهد بود. به طور کلی باید در نظر داشته باشید که اقامت در دانمارک ارزان نیست. با این حال دانشجویان می توانند با یافتن محل های اقامت مشترک هزینه های خود را کاهش دهند. همچنین باید در نظر داشته باشید که آپارتمان های مبله به میزان 25 الی 30 درصد گران تر می باشد. مهم است بدانید که پرداخت هزینه های خدماتی همانند هزینه های آب و برق و … معمولا از اجاره بها مستثنی است. در این حالت هزینه های خدمات شما به همراه اجاره بها به صورت ماهانه به صاحب خانه پرداخت می شود. البته دانشجویان می توانند برای اسکان خود مستقیماً با صاحب خانه با تشریفات لازم اقام به قرار داد نمایید و یا می توانید از طریق خدمات یک شخص ثالث استفاده نمایید.

اجاره آپارتمان
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 6345.61
آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر 4802.97
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 12059.72
آپارتمان 3 خوابه درخارج از مرکز شهر 9124.67
اجاره خوابگاه در kollogier 240 الی 460 یورو در ماه
اجاره اسکان در خوابگاه های دانشجویی 270 الی 600 یورو در ماه

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک از نظر مواد غذایی

در ابتدا باید به این موضوع اشاره داشت که هزینه های تحصیل و زندگی در دانمارک از نظر مواد غذایی در این کشور ارزان نمی باشد. البته افرادی که در دانمارک مشغول به فعالیت کاری می باشند با توجه به درآمد بالا، مطالب کمی متفاوت می باشد. قیمت مواد غذایی در دانمارک به طور کلی بالا می باشد. به طوری که وقتی دانشجویان وارد فرودگاه دانمارک می شوند و با مطلع شدن از قیمت یک هات داگ ممکن است تعجب کنند. البته باید به یاد داشته باشید که در تمام فرودگاه های دنیا قیمت مواد غذایی بالا می باشد. با این وجود برای بهره مندی از قیمت های ارزان قیمت در مواد غذایی می توانید از فروشگاه های زنجیری و سوپر مارکت ها استفاده کنید و با بخت پز در منزل، هزینه های خود را مدیریت نمایید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر جدول زیر را مشاهده فرمایید.

غذا برای یک نفر در رستوران ارزان قیمت 120
غذا برای دو نفر در درستوران متوسط 520
کاپوچینو 36.55
نوشابه 0.33 لیتری 22.32
آب معدنی 0.33 لیتری 17.17
1 لیتر شیر 8.53
500 گرم نان 16.75
1 کیلو گرم برنج 13.77
1 کیلو گرم پنیر 78
1 کیلوگرم سینه مرغ 62.40
1 کیلو گوشت قرمز 88.98
1 کیلو سیب قرمز 18.6
1 کیلو موز 17.83
1 کیلو پرتقال 19.47
1 کیلو گوجه فرنگی 21.61
1 کیلو سیب زمینی 11.58
1 کیلو پیاز 9.45
1.5 لیتر آب معدنی 9.33
تمام هزینه های به کرون دانمارک می باشد.

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک و سایر هزینه ها

تقریبا تمام دانشجویان بین المللی می توانند در دانمارک هر موضوع و رشته ای را که مورد علاقه خود می بینند ادامه تحصیل دهند. اما رشته های مورد علاقه دانشجویان بین المللی در مقاطع مختلف همچون کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های طراحی، فنی مهندسی و برخی حوزه های دیگر همچون تجارت، مدیریت و اقتصاد از محبوبیت بالاتری برخودار است.
شما عزیزان می توانید برای بررسی دقیق تر از هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک و سایر هزینه ها مطالب زیر را مطالعه فرمایید:

متوسط شهریه در رشته مدیریت بازرگانی در سال حدود 10.000 یورو
متوسط شهریه در رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی  بین 6.000 الی 8.500 یورو
متوسط شهریه در رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی ارشد  بین 10.000 الی 17.400 یورو در سال
متوسط شهریه در رشته بیوتکنولوژی  در سال بین 12.000 الی 20.000 یورو
متوسط شهریه در رشته جهانگردی  حدود به 4.000 در مقطع کارشناسی
متوسط شهریه در رشته جهانگردی  حدود 7.000 یورو در مقطع کارشناسی ارشد
 • خرید هفتگی از فروشگاه مواد غذایی به احتمال زیاد برای شما 30 تا 42 پوند هزینه خواهد داشت و یک وعده غذایی در یک رستوران می تواند 12 تا 17 پوند باشد.
 • بسته به دوره شما، احتمالاً حداقل 30 پوند در ماه برای کتاب و سایر لوازم مربوط به تحصیل هزینه خواهید کرد.
 • صورتحساب تلفن همراه شما احتمالاً حداقل 15 تا 22 پوند در ماه خواهد بود.
 • عضویت در سالن بدنسازی تقریباً 32 تا 45 پوند در ماه هزینه دارد، اما ممکن است شما بتوانید تخفیف دانشجویی بگیرید.
 • یک شب معمولی (خارج از لندن) در کل حدود 30 پوند تا 42 پوند هزینه دارد.
 • از نظر سرگرمی، اگر می خواهید تلویزیون را در اتاق خود تماشا کنید، به مجوز تلویزیون نیاز دارید. این رقم 147 پوند (107 دلار آمریکا) در سال است. بلیط سینما تقریبا 10 تا 14 پوند است.
 • بسته به عادات و زندگی شخصی شما، شرایط و هزینه های زندگی در انگلستان متغییر باشد و ممکن است هر ماه 35- 55 پوند (49-77 دلار آمریکا) برای لباس و پوشاک خود هزینه کنید.
 • سایر هزینه ها
حمل و نقل
بلیط یک طرفه 23
شروع تاکسی 50
1 کیلومتر تاکسی 15
1 لیتر بنزین 10.82
هزینه های ماهانه همچون برق و گاز و.. 1289.83
تمام هزینه های به کرون دانمارک می باشد.

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک و میزان درآمد در دانمارک

دانشجویان بین المللی قادر خواهند بود در دانمارک در حین تحصیل مشغول به فعالیت کاری باشند. البته شهروندان اتحادیه اروپا برای کار در دانمارک می توانند بدون محدودیت کار کنند. اما دانشجویان بین المللی قادر هستند به صورت پاره وقت در زمان تحصیل خود مشغول به فعالیت شوند. که برای این امر، دانشجویان می توانند بین 10 الی 12 یورو در ساعت کسب درآمد داشته باشند. بنابراین شهروندان غیر اتحادیه اروپا می توانند 20 ساعت در هفته و به صورت تمام وقت در ماه های ژوئن، جولای آگوست کار کنند. با این حال دانشجویان باید در نظر داشته باشند که در زمان کسب اقامت تحصیلی در دانمارک مجوز کار بر روی کارت اقامت خود را دریافت کنند. برای این موضوع می توانند به اداره مهاجرت دانمارک در خواست کنند.
متقاضیانی که سن آنان کمتر از 18 سال می باشد، فقط و در صورت داشتن پیشنهاد کتبی و یا منعقد نمودن قرارداد در یک موقعیت خواص، مجاز به کار کردن در دانمارک می باشند. همچنین کارفرما باید متعهد به قوانین کار در محیط کاری برای آنان باشد. دانشجویان باید توجه داشته باشند که در صورت کار کردن به صورت غیر قانونی و به عنون مثال قصد داشته باشند بیشتر از 20 ساعت در هفته کار کنند، ممکن هست اداره مهاجرت دانمارک اقامت وی را لغو کنند و از پذیرفتن آنان به عنوان یک دانشجوی غیر اتحادیه اروپا امتناع کنند.کشور دانمارک امکانات زیادی را برای دانشجویان بین المللی در نظر دارد، بنابراین دانشجویانی که در پیشبرد اهداف خود متمرکز باشند می توانند در بعد از فارغ التحصیلی در کشور دانمارک اقامت پس از تحصیل درخواست نمایند و مناسب به رشته تحصیلی خود مشغول به کار و زندگی شوند.
بر این اساس دانشجویان غیر اتحادیه اروپا می توانند در زمان پس از تحصیل به مدت 6 ماه الی 9 ماه در دانمارک حضور داشته باشند و مجوز اقامت به دست آورند. در نهایت افراد و فارغ التحصیلان می توانند به واسطه پیدا کردن شغل مناسب و کسب درآمد تمام هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک را که پرداخت کرده اند تامین نمایند. در نهایت و بر اساس قوانین اتحادیه اروپا و قوانین و قواعد اقامت در دانمارک، افرادی که بتوانند به صورت متوالی و به شکلی موثر در کشور دانمارک حضور داشته باشند و به مدت 5 سال مشغول به کار باشند، می توانند پس از گذشت 5 سال درخواست اقایمت دائم خود را به اداره مهاجرت اعلام نمایند.
مقاضیان تحصیل در دانمارک باید دقت داشته باشند که زمان تحصیل و اقامت تحصیلی در دانمارک جز سوابق اقامتی محسوب نمی شود، بنابراین فارغ التحصیلانی که بتوانند پس از تحصیل به فعالیت کاری در دانمارک مشغول شوند و اصطلاحاً مالیات پرداخت کنند، آغاز پروسه اقامت کاری را برای خود رقم می زنند و در نهایت بعد از 5 سال اقامت کاری می توانند درخواست اقامت دائم دهند.

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک و اخذ پذیرش تحصیلی

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک برای دانشجویان بین المللی بسیار حائز اهمیت می باشد، چرا که دانشجویان تمایل دارند تا با در نظر گرفتن شرایط و با بررسی جوانب اقدام به مهاجرت تحصیلی به دانمارک نمایند. اما در این بین برخی دیگر از دانشجویان بین المللی قصد دارند با در نظر گرفتن برترین دانشگاه های دانمارک اقدام به ادامه تحصیل در این کشور نمایند. به طور کلی می توان گفت که دانشگاه های دانمارک از رتبه های علمی خوبی برخوردار هستند. و در نهایت متقاضیان می توانند از دانشگاه مورد نظر خود پذیرش دریافت نمایند و بعد از آن درخواست ویزای تحصیلی دانمارک را داشته باشند. در پایان افرادی که موفق به دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های دانمارک شده اند، می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی خود در دانمارک به سفارت دانمارک در کشور مبدا خود در خواست دهند که به طور کلی و بعد از یک پروسه زمانی حدوداً 2 ماهه این امکان را خواهند داشت.
همواره یکی از فاکتور های مورد نظر برای اخذ پذیرش از دانشگاه های دانمارک داشتن رزومه تحصیل قوی و تسلط مناسب به زبان انگلیسی است. شرایط لازم جهت تحصیل در دانمارک عبارتند از:

 • ارائه آخرین مدارک تحصیلی

  دیپلم 12 ساله

 • ارائه مدرک زبان

  دانشجویان بین المللی برای تحصیل در مقطع مورد نظر و متناسب با دوره باید مدرک زبان ارائه نمایند

 • داشتن انگیزه مکفی برای تحصیل در دانمارک

هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک و مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای تحصیلی

اولویت اقدام برای دریافت ویزای تحصیلی دانمارک اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور می باشد. به همین جهت در این قسمت از مقاله به مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش و ویزا در دانمارک می پردازیم. این مقاله به وسیله کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) نگاشته شده و هر نوع کپی برداشتن از مطالب آن بدون ذکر منبع، شرعاً و قانوناً حرام است.

 • پاسپورت معتبر
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ترجمه آن
 • ارائه ریز نمرات به همراه ترجمه
 • ارائه انگیزه نامه، یا نامه sop
 • ارائه مدرک زبان
 • پرداخت شهریه دانشگاه و ارائه نامه آن
 • ارائه یک قطعه عکس 3*4
 • ارائه بیمه نامه مسافرتی
 • ارائه نامه ای تحت عنوان تمکن مالی جهت پوشش هزینه های زندگی

سرمایه گذاری در کشور اتریش 1 هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک 2 هزینه تحصیل و زندگی در دانمارک

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، می توانید خود را از داشتن وکیل مهاجرت بی نیاز کنید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک و سخن پایانی

هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک بسته به شرایط هر فرد و بسته به شهر و مقطع تحصیلی انتخابی متفاوت می باشد که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت. کشور دانمارک به سبب کیفیت بالای زندگی و در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی از در بالاترین نقطه هرم سعادت واقع شده است به همین دلیل مورد توجه بسیاری از علاقه مندان و دانشجویان جهت مهاجرت به این کشور واقع شده است. فلذا بر آن شدیم تا پیرامون مسائل مهم راجع به هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک مطالبی را به نگارش در آوریم تا راهنمای شما عزیزان واقع شود. در این نوشتار هزینه های تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی، هزینه های زندگی، شرایط کار در حین تحصیل و کار پس از تحصیل در دانمارک را خدمتتان شرح داده ایم. امیدواریم در این نوشتار توانسته باشیم به تمامی سوالات شما عزیزان پاسخ گفته باشیم. در صورتی که شما عزیزان نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی در باب هزینه زندگی و تحصیل در دانمارک و حتی مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی را دارید می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. همین طور می توانید در انتهای این مقاله و در قسمت پایانی این نوشتار در قست پرسش و پاسخ، سوالات خود را مطرح نموده و پاسخ آن را در کمترین زمان ممکن به دست آورید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

64 پاسخ
 1. کیوان گفته:

  آيا در دانمارك مدارك تحصيلي (ليسانس) دانشگاه آزاد (مهندسي) قابل قبول است ؟
  حداقل هزينه يك زندگي دانشجويي و هزينه تحصيل در دانمارك به تومان ايران چقدر ميشود ؟
  متشكرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   بله مدرک دانشگاه آزاد معتبر است.
   شهریه به دانشگاهی که انتخاب می کنید بستگی دارد و در همین صفحه شهریه برخی از دانشگاه ها ذکر شده.
   به دلیل نواسانات قیمت ارز، ما قیمت ها را به ارز کشور مقصد می نویسیم و شما با توجه به نرخ روز می توانید به تومان تبدیل کنید.

   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  سلام،مدرک کارشناسی کشاورزی اصلاح زراعات ونباتات ازدانشگاه گیلان دارم،تصمیم دارم که فوق همین رشته رو بخونم،زبانم هم خوبه وبرای آیلتس مشکلی ندارم ،سنم هم ۲۴ساله،به نظر شمااگه فوق رو تو دانشگاه معتبرقبول بشم ودرسم تموم بشه وبرای مقطع دکترا اقدام به مهاجرت تحصیلی بکنم بهتره یاباهمین مدرک کارشناسی ،اقدام به مهاجرت تحصیلی بکنم وفوق رو اونجا ادامه بدم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. در هر دو صورت شانس اقدام دارید اگه مدرک زبان و تمکن مالی لازم رو داشته باشید. با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما رو ارزیابی و راهنمایی تون کنند.

   پاسخ
 3. بهینا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 40 ساله هستم فوق لیسانس کشاورزی و همسرم 47 ساله پزشک عمومی دو فرزند 5 و 2 ساله دارم. آیا ما شانس ویزای پزشکان دانمارک رو داریم؟ اگر نه آیا من میتونم تحصیلی اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما شانس اولیه را دارید. البته قبل از شروع کار می بایست در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی شرکت نموده و نمره قبولی را اخذ نمایید. همچنین امکان تحصیل نیز وجود خواهد داشت. با موسسه تماس بگیرید تا مشاورین ما شما را دقیق تر راهنمایی نمایند.

   پاسخ
 4. سارا گفته:

  با سلام
  میخواستم بدونم اگر ویزای تحصیلی کشور دانمارک رو داشته باشیم برای ویزای همراه میتونیم اقدام کنیم؟؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 5. امیر گفته:

  سلام
  وقت بخیر

  من قصد دارم برای خانمم در مقطع کارشناسی (رشته حقوق) برای کشور دانمارک اقدام کنم.
  میخواستم بدونم مینیموم هزینه چقدر هست؟
  و اینکه برای مقطع کارشناسی آیلتس چند مورد نیاز هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. هزینه های تحصیل در دانمارک متناسب با رشته تحصیلی و دانشگاه مورد نظر متفاوت می باشد. دانشجویان در صورت تحصیل به زبان دانمارکی می توانند از تحصیلات رایگان بهره مند شوند. به صورت معمول هزینه های تحصیل در دانشگاه های کشور دانمارک بین ۶ تا ۱۲ هزار یورو در سال در نظر گرفته می شود.
   دانمارک یکی از کشورهایی است که بیشترین هزینه های زندگی را در اروپا دارا می باشد. هزینه های زندگی در دانمارک برای دانشجویان به صورت میانگین بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو در ماه است که شامل هزینه های مسکن، غذا، رفت و آمد، بیمه و سایر هزینه هایی است که دانشجو ملزم به پرداخت آن ها در زمان تحصیل در دانمارک می باشد.

   پاسخ
 6. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 27 ساله و پزشک عمومی هستم. آیا می تونم برای معادل سازی مدرکم به دانمارک برم؟ ویزای XG1 هنوز هم برای ما وجود دارد؟ هزینه آن چقدر است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله یا شرکت در دوره های یک ساله معادلسازی در دانمارک می توانید برای کار در دانمارک اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 7. tinaazimi گفته:

  سلام و وقت به خیر
  من ۳۱ سالم هست و لیسانس زیست شناسی دارم قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دارم. میخواستم ببینم الزاما باید در رشته زیست ارشد بخونم یا می توانم در یکی از رشته های مدیریت ادامه تحصیل بدهم؟ در این صورت با تغییر رشته من در مقطع ارشد و تفاوت رشته کارشناسیم برای پیدا کردن کار بعد از دانشگاه دچار مشکل نمی شم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پیدا کردن کار در دانمارک با داشتن مدرک مدیریت آسون تره تا زیست شناسی و اینکه ترجیح اینه که مدرک شما جزو رشته های فنی مثل آی تی و برق و مکانیک و یا هتلداری و mba باشه تا بتونین راحت تر کار پیدا کنین بعد اتمام تحصیلیتون.

   پاسخ
 8. بهنام گفته:

  سلام
  من مدرک کاردانی بازاریابی، کارشناسی مدیریت، ارشد روانشناسی عمومی دارم با معدل 16.5
  دو مقاله بین المللی دارم، آیلتس 6.5 و سنم هم 31 سال متاهل بدون فرزند
  امکان گرفتن فول فاند در دانمارک برای دکتری روانشناسی وجود داره با شرایط من؟
  یک نفر گفت چون مقاطع تحصیلیم غیر مرتبطه نمیشه و اصلا رشته روانشناسی رو فول فاند نمی دهندو لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز اصولاً تحصیل در مقطع دکترا نیازمند آن است که شخصاً با اساتید دانشگاه ارتباط برقرار کنید و با آنها همکاری داشته باشید. غیر مرتبط بودن مدارک تحصیلی شانس شما را کاهش می دهد اما باز هم در صورت موافقت اساتید می توانید برای این مقطع اقدام کنید.
   داشتن مقاله ISI , آیلتس 7 , همچنین کارهای پژوهشی برای اخذ فول فاند تاثیر گذار باشد.

   پاسخ
 9. سعید گفته:

  با سلام و درود اینجانب ۳۱ سال سن دارم کارشناسی کشاورزی دانشگاه آزاد مدرک زبان رو در حال گرفتن هستم حدودا ۴۰۰ میلیون پول نقد دارم ولی متاسفانه گپ تحصیلی دارم حدود ۸ سال آیا شانسی برای گرفتن ویزای تحصیلی کارشناسی ارشد برای هلند یا دانمارک دارم.تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. گپ تحصیلیتون زیاده و شرایطتون باید دقیق بررسی بشه تا ریسک ویزا نداشته باشید. با دفاتر ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایطتون رو به طور رایگان ارزیابی کنن

   پاسخ
 10. سعید گفته:

  با سلام اینجانب ۳۱ ساله مجرد مدرک کشاورزی گرایش باغبانی آیلتس ۶ اکادمیک و حدودا ۳۵۰ میلیون سرمایه و حدودا ۷ سال گپ تحصیلی دارم با توجه به گپ تحصیلی آیا شانسی برای کارشناسی ارشد کشاورزی در هلند و دانمارک دارم؟ تشکر از لطفتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در هلند گپ تحصیلی بالایی دارید و سرمایه شما نیز مقداری کم است. با این حال با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را دقیق و رایگان اریابی کنند.

   پاسخ
 11. زهرا رئیسی گفته:

  با سلام و عرض ادب
  بنده متولد دی ماه ۶۴هستم سال ۸۸فارغ التحصیل رشته مهندسی شیمی از دانشگاه رازی کرمانشاه شدم.معدلم ۱۳.۶۴هست البته دوسال آخرا معدلم حتما بالای ۱۴هست هرچند دقیق عددش رو نمیدونم.پنج سال سابقه کار مرتبط به عنوان مدیر کنترل کیفی یک شرکت تولیدی لوله پلی اتیلنی دارم با بیمه.
  متاهلم و یک دختر چهار ساله داریم از نظر تمکن مالی مشکلی نداریم. درحال حاضر نمره 6 آیلتس رو دارم اما قصد دارم ماه دیگه دوباره برای نمره بهتر امتحان بدم.
  با توجه به معدلم آیا نمره ۶.۵برای گرفتن پذیرش در مقطع مستر رشته خودم و یا مدیریت کفایت میکنه؟
  ترجیح من دانشگاه های استان انتاریو ست.و البته حتما دانشگاهی که مرا به اقامت برسونه و نه صرف تحصیل تو کانادا.ایا این امکان برای من وجود داره؟؟ لطفااااا راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   با توجه به اینکه گپ تحصیلی زیادی دارید شانس دریافت ویزای تحصیلی کانادا برای شما کم می باشد. به شما کشورهای دیگری مانند هلند، دانمارک و اتریش پیشنهاد می شود.

   پاسخ
 12. مهسا گفته:

  سلام و وقت بخیر؛

  دانشجوی سال آخر رشته حقوق نفت و گاز در دانشگاه صنعت نفت (دانشکده نفت تهران) هستم و مدرک کارشناسی هم حقوق بوده. در حال حاضر در حال آماده شدن برای آزمون زبان هستم و هم زمان روی مقاله و پایان نامه کار میکنم. سابقا در یک شرکت نفتی مشاور حقوقی بوده و در حال حاضر در بخش کارشناس حقوقی شرکت صنایع مس ایران هستم.( تجربیات کاری کاملا مرتبط). یک دوره ی آموزشی هم در دانشگاه ملی نفت و گاز روسیه داشتم. با توجه به این شرایط کلی، شانس فول فاند برای مقطع دکتری وجود دارد؟ ( البته که در نظر دارم که دانمارک استاد محور بوده و باید مکاتبه شود)

  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. sam گفته:

  با عرض سلام
  سن بنده ۱۶ سال است و میخواهم که برای تحصیل در دبیرستان به دانمارک مهاجرت کنم و همچنین بنده در دانمارک اشنا دارم و میخواهم برای زندگی به خانه ایشان بروم ایا امکانش هست که به دانمارک از این طریق مهاجرت کنم و در انجا تحصیل کنم!؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. اقامت تحصیلی برای شما اقامت دائم و تابعیت دانمارک را به همراه ندارد. بنابراین شما باید پس از پایان تحصیل از طرق دیگر مانند، ازدواج، کار یا سرمایه گذاری اقامت دانمارک را اخذ نمایید. به عنوان مثال می توانید پس از پایان تحصیل در مقطع کارشناسی اقامت کاری دانمارک را دریافت کنید و پس از چند سال کار و پرداخت مالیات به اقامت دائم و تابعیت دانمارک دست یابید.

   پاسخ
 14. zahra yazdanpanah گفته:

  سلام باعرض خسته نباشید چند تا سوال داشتم یک اینکه با تسلط به زبان انگلیسی میتونیم تو مقطع کارشناسی تحصیل کنیم و دوم اینکه نمیشه با کار کردن و بورسیه هزینه های زندگی و تحصیل در اونجا رو تامین کرد و سوم اینکه رشته ی تحصیلی که در اینده اونجا بشه درش کار کرد و درامد خوبی داشته باشه چیه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   برای پذیرش تحصیلی مدرک زبان مورد نیاز می باشد.
   در زمان تحصیل امکان کار پاره وقت برای شما وجود دارد که می تواند بخشی از هزینه ها را تامین نماید. بورسیه تحصیلی با توجه به روزمه به اشخاص تعلق می گیرد.
   رشته هایی که مربوط به مشاغل مورد نیاز هستند می توانند برای تحصیل مناسب باشند. در لینک زیر می توانید مشاغل مورد نیاز را مطالعه نمایید.

   https://malekpour.ir/کار-در-دانمارک

   پاسخ
 15. سپيده گفته:

  با عرض سلام
  من nurse هستم میخوام بدونم پذیرش nurse در دانمارک به چه صورت است؟مثل کشورهای کانادا و استرالیا و آلمان که پذیرششون بالاست دانمارک هم همینطوره یا خیر . و براي مهاجرت با ويزاي كار به عنوان nurseگزینه مناسبی است؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما می بایست دقیقا بررسی گردد . پیشنهاد می شود برای مشاوره با کارشناسان موسسه حقوقی ملکپور با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 16. Alireza گفته:

  سلام،میخواستم بپرسم که ایا میشه با کار تو دانمارک هزینه تحصیل و زنگی رو تامین کرد؟
  یکی هم اینکه این کشور در چه شرایطی هزینه های تحصیل رو مورد قبول میگیره یعنی به طور کامل بورس میکنه

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 17. آرش گفته:

  سلام و عرض ادب
  بنده و خانمم قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داریم.
  رشته بنده اقتصاد و خانمم مدیریت بازرگانی هست
  بنده 35تا مقاله دارم(علمی پژوهشی/علمی ترویجی/کنفرانس داخلی و بین المللی) معدل دوره ارشدم هم 19بوده در حال حاضر هم کارمند بانک هستم. ولی هنوز مردد هستم که کدوم کشور اروپایی رو برای تحصیل در مقطع دکتری انتخاب کنم. هدفم گرفتن پذیرش با فاند هست. لطف میکنید اگه بنده رو راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. یزرگوار برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرمایید و با ایشان به توافق برسید. اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید. در واقع این روش بیشتر بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 18. زینب گفته:

  سلام و عرض ادب من دانشجوی ارشد رشته مهندسی شیلات شاخه تکثیر و پرورش هستم با معدل تقریبی ۱۷/۵ و برای لیسانس نزدیک ۱۵ در حال یادگیری زبان هستم و تقریبا کمتر از یک سال دیگه آیلتس ۷ می‌گیرم سوال من از شما اینه که من می‌تونم برای دکترا در همین رشته برای دانمارک اقدام کنم و آیا نظر به اینکه رقابت در دکترا دانمارک به جهت شبیه کار بودن و دریافت حقوق از دانشگاه بسیار تنگا تنگ است چقدر شانس پذیرش دارم و از کدوم دانشگاه خیلی خیلی ممنونم از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 19. پريا گفته:

  سلام خدمت جناب ملك پور
  ليسانس معماري دارم و دوست دارم ويزاي تحصيلي در مقطع ارشد براي كشىور دانمارك بگيرم ايا وقتي درخواست ويزا ميدم حتما بايد ايلتس داشته باشم ،درصورت نداشتنش موفق به اخذ ويزا نميشم؟و سوال ديگه اينكه هزينه گرفتن ويزاي تحصيل چقد ميشه و چقد زمان ميبره

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام بله الزامی است .این پروسه حدودا تمامی مدارک باید ۶ ماه قبل از شروع ترم اماده باشند .

   پاسخ
 20. عارفه گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه های دانمارک برای مقطع لیسانس هست من مجرد هستم و مشکل مالی هم ندارم ولی معدل دیپلم پایینی دارم زبان انگلیسی اسپانیایی رو هم بلدم و در حال یادگیری زبان دانمارکی ام یعنی میشه با معدل پایین پذیرش گرفت؟شانسی هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 21. فريده محمودي گفته:

  با عرض سلام و ادب
  ماليات بر درامد در دانمارك براي افراد خارجي چقدر هست؟ به نظر شما 32000 كرون براي زندگي چهار نفره چطورهست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار ماهیانه 12000 کرون سوید میباشد
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. خاطره محمدنژاد گفته:

  با سلام و خسته نباشید ، اقای دکتر ملک پور من دوتا سوال از حضورتون دارم 1_ایا امکان تحصیل رایگان و یا نیمه رایگان در دانمارک وجود دارد ؟2_با توجه به اوضاع اقتصادی امروز ایران و قیمت یورو همانطور که شما بهتر میدانید برای خانواده های متوسط نظیر ما زندگی در دانمارک با توجه به این افت ارزش ریال بسیار سخت میباشد و با توجه به اینکه همراه اجازه کار فول تایم دارد چقدر میشود به پیدا کردن کار در دانمارک برای کسی که برقکار است و دیپلم برق دارد امیدوار بود،ممنون میشم ازتون اگر پاسخ سوالات مرا بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. مجتبی گفته:

  با سلام و وقت بخیر.من 35 ساله هستم دارای مدرک لیسانس زبان انگلیسی و فوق لیسانس حمل و نقل دریایی.متاهل و یک پسر 5 ساله.همسرم نیز لیسانس زبان انگلیسی دارند.خواستم شانس و شرایط مهاجرتم بدونم.سپاس

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. محسن گفته:

  با سلام خدمت شما
  هزینه های ذکر شده برای زندگی در دانمارک بصورت ماهیانه ست؟ و این هزینه ها افزایشی نداشته؟
  با حقوق 20 هزار دلار در سال امکان زندگی در دانمارک برای یک نفر به چه صورت است؟ زندگی معمولی یا مرفه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام با این هزینه زندگی نرمالی خواهید داشت . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. maziar samiei گفته:

  با سلام خدمت شما جناب آقای ملک پور بزرگوار، من 35 ساله هستم ساکن ایران دارای مدرک فوق لیسانس عمران میخواهم جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا به کشور دانمارک مهاجرت کنم ، زبان انگلیسی ام در حد نمره 5 است لطفا من را در این زمینه جهت پذیرش در دانشگاه های آنجا راهنمایی کنید .با تشکر فراوان

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در مقطع دکتری شما نیاز به آیلتس 7 دارید , برای راهنمایی دقیق باید شرایط شما را کاملا بررسی نماییم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پور بادعرض سلام و خسته نباشی به شما و کادر مجربتان ، اینجانب علی اسحاقیان داری مدرک تحصیلی فوق دیپلم دارم سن ۲۹ سالمه و متاهل و یه فرزند پسر دارم حدود ۵۰۰ میلیون سرمایه دارم میخواستم ببینم بدون ادامه تحصیل در دانمارک با خریدمسکن میتونم اقامت دائم اونا بگیرم یا اینکه با تحصیل کردن امکان خرید مسکن هست به دلیل اینکه مخارج زندگی در دانمارک بالاست و اگه بخوام خانواده ام پیشم باشند حدودأ برجی چقدر خرج زندگی میشه، اگه دقیق به سوالاتم جواب بدید ممنون میشم

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله این امکان وجود دارد که در زمان تحصیل برای خرید خانه اقدام کنید اما در ابتدا باید شرایط شما به طور دقیق مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم دقیق شما را راهنمایی کنیم
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمیید

   پاسخ
 27. maziar samiei گفته:

  با سلام ، آقا 41 ساله. کارمند بانک با 20 سال سابقه کاری و مدرک فوق لیسانس کارآفرینی و 2 فرزند 15 و 10 ساله به همراه همسر40 ساله ، کارمند بانک با 10 سال سابقه و فوق لیسانس کارآفرینی و زبان در حد مطلوب ولی بدون مدرک، میخواستم بپرسم آیا با شرایط ما مهاجرت امکان پذیر هست؟ ممنون

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سام و عرض ارادت
   بله مهاجرت امکان پذیر میباشد اما ابتدا میبایست شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. maziar samiei گفته:

  سلام. من فردی 38 ساله و متاهلم با دو فرزند. دکتری فیزیک دارم و به صورت حق التدریس در دانشگاه تدریس می کنم. برای مهاجرت به کدوم کشورها شانس دارم؟ اگر چه کشورش خیلی برام مهم نیست. بلکه سهولت مهاجرت و ادامه کارم برام مهمه.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   ما کشور دانمارک را به شما پیشنهاد میکنیم
   در صورت دریافت ویزای تحصیلی , به همسر شما نیز ویزای همراه فول تایم کاری تعلق میگیرد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. maziar samiei گفته:

  با سلام و عرض ادب،ایا اقامت دایم دانمارك از طریق ویزای تحصیلی ممكن میباشد؟ یا اینكه بعد از اتمام تحصیل باید مجدد جهت اقامت دایم اقدام نمود؟و این پروسه تا اخذ اقامت دایم چقدر زمان میبرد؟با تشكر

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   بله این امکان وجود دارد اما بسیار زمان بر بوده و بعد از گذشت سالیان بسیار طولانی منجر به اقامت دائم میشود اما بهترین کار برای دریافت اقامت دائم این است که پس از پایان تحصیل ویزا را به ویزای کار تغییر داد تا زودتر به اقامت دائم برسید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 30. امید گفته:

  باسلام و عرض ادب
  بنده ارشد مدیریت بازرگانی/بازاریابی دارم.
  متاهل
  بیش از 24 سال سابقه در حوزه مدیریت زنجیره تامین در صنعت خودرو
  برای اخذ مدرک دکترا و اخذ بورسیه از کشور دانمارک امکان دارد؟
  مدرک زبان ندارم و اشنا به زبان انگلیسی و آلمانی
  متشکرم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. ريحانه ورودي گفته:

  سلام خسته نباشید
  امکان تحصیل رایگان در دانمارک حدود چند درصد است و چه شرایطی لازم دار؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای تحصیل رایگان در دانمارک نیاز به اطلاعات بیشتر از جانب شما است . شما میتوانید با دفاتر ما تماس حاصل یا اطلاعات بیشتر از خود در همین قسمت وارد نمایید .

   پاسخ
Rating: 5