مهاجرت کاری پدیده ای بسیار پویاست. بدین معنی که شرایط آن در طول زمان به سرعت تغییر می کند و فرصت ها و آسیب های جدیدی را پدید می آورد. بسیاری از کشورهای مهاجر پذیر به دنبال جذب نیروی کار مفید و متخصص از سایر کشورها هستند، اما این بدان معنی نیست که مهاجرت کاری امری ساده و آسان است. از آن رو که این کشورها در احراز تخصص و کارآمدی افراد مراحل سخت و بعضا طولانی را پیش بینی کرده اند تا از ورود افراد ناکارامد به جامعه شان جلوگیری نمایند.

برای مثال قوانین کشور استرالیا در سالهای اخیر به سرعت تغییر کرده است و هر سال پیچیده تر و سخت تر از سال گذشته شده است. هم چنین لیست حرفه ها و مشاغلی که شانس مهاجرت به این کشور را دارند هر سال دستخوش تغییر می شود. شرایط برای کشورهای دیگر نیز چندان متفاوت نیست. لذا پدیده مهاجرت کاری نیاز به دانش کافی در مورد شرایط و فرصت ها و همچنین صرف زمان دارد.

لازم به ذکر است که اگرچه موسسه ما یک موسسه کاریابی نیست، (ما عموما آماده ارائه خدمات حقوقی به آن دسته از عزیزانی هستیم که خود آماده مهاجرت کاری هستند و یا پیشنهاد کاری از کرفرمایی در خارج از کشور دارند) اما به دلیل شهرت و سابقه ما در امور حقوق مهاجرت و مشاوره مهاجرت، با شرکت های کاریابی در ارتباط هستیم و کارهای حقوقی مربوط به فرآیندهای مهاجرت کاری را در ایران انجام می دهیم. به عنوان مثال شرکت سوئد ورکز که یک شرکت کاریابی موفق در سوئد می باشد، قراردادهای خود در ایران را از طریق موسسه حقوقی ما پیگیری می کند.

لذا به واسطه این نمایندگی ها ما می توانیم در برخی موارد شما را به جهت درست راهنمایی و در فرآیند کاریابی کمک نماییم. هم چنین به منظور کمک هرچه بیشتر به شما عزیزان اطلاعات جامعی از قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف، چگونگی مهاجرت کاری و یافتن شغل در خارج از کشور، فرصت های موجود برای افراد با توانایی های مختلف و بعضا هشدار در مورد پدیده ها و اخبار دروغین، در این وبسایت در اختیار شما قرار گرفته است. در صورتی که در مورد هر یک از این مسائل سوالی دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

توجه فرمایید که متاسفانه بسیاری از افراد طعمه کلاهبرداری و یا راهنمایی های غلط افرادی می گردند که سعی در دور زدن قانون و اقدامات مهاجرتی غیرقانونی نظیر استفاده از شرکت های صوری و … را دارند و در بسیاری از موارد مبالغ هنگفتی نیز از افراد نامطلع  طلب می کنند. موسسه حقوقی ملک پور ضمن محکوم نمودن این گونه فعالیت ها، اعلام می دارد که خدمات خود را صرفا به عزیزانی که مایل به پیگیری امور از طریق قانونی هستند، ارائه می کند. لذا توصیه می کنیم پیش از هرگونه اقدام تحقیقات خود را در این زمینه کامل نمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.