مهاجرت پزشکان به همراه محصول جدید مؤسسه حقوقی ملک پور

مهاجرت پزشکان، به عنوان یک قشر خاص از جامعه روش های خاص خود را نیز دارد که در این نوشتار به بررسی تخصصی و علمی آن ها پرداخته شده است. معمولاً پزشکانی که تصمیم به مهاجرت می گیرند در ابتدا با سوالاتی از این قبیل مواجه می شوند که آیا مدرک تحصیلی پزشکی آنان در خارج از کشور معتبر می باشد؟ آیا می توانند به سادگی تحصیلات خود را در دانشگاه ها برتر دنیا ادامه دهند؟ مهاجرت پزشکان موضوعی که کمتر به صورت تخصصی به آن پرداخته شده است بنابراین سوالات بسیاری در این حوزه بی جواب باقی مانده است. در این مقاله تلاش شده است راه های پیش روی پزشکان برای مهاجرت معرفی شود، همچنین محصول تخصصی مهاجرت پزشکان که توسط مؤسسه حقوقی ملک پور در دست تهیه می باشد معرفی می گردد. کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه MIE اتریش در مشاوره های پزشکی به صورت رایگان پاسخ گوی سایر سوالات شما عزیزان خواهند بود.

 • مهاجرت پزشکان و شرایط عمومی آن
 • مهاجرت پزشکان و انواع راه های مهاجرت
 • مهاجرت پزشکان از طریق کار
 • مهاجرت پزشکان از طریق تحصیل
 • مهاجرت پزشکان از طریق سرمایه گذاری
 • مهاجرت پزشکان از طریق ازدواج
 • مهاجرت پزشکان و اخذ تابعیت از طریق تولد
 • مهاجرت پزشکان و پناهندگی
 • مهاجرت پزشکان و روش های مهاجرت مختص پزشکان
 • مهاجرت پزشکان و محصول ویدئویی اقامت برای پزشکان
مهاجرت پزشکان 4 مهاجرت پزشکان

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت پزشکان و شرایط عمومی آن

روش های مهاجرت پزشکان و دندانپزشکان مورد سوال بسیاری از عزیزان فعال در این حوزه می باشد و مؤسسه حقوقی ملک پور سوالات زیادی در این زمینه دریافت می کند، از این رو مؤسسه حقوقی ملک پور برای مهاجرت پزشکان، دندان پزشکان و داروسازان محصولی تخصصی تولید نموده است. در این محصول به صورت کاملاً تخصصی، علمی و کاربردی به بحث مهاجرت پزشکان پرداخته شده و تلاش گردید که به تمامی سوالات و ابهامات پاسخ داده شود. این محصول به زودی بر روی وبسایت مؤسسه قرار خواهد گرفت و اصول و نکات مربوط به مهاجرت پزشکان، که در این محصول ذکر شده، می تواند راهنمای مناسبی در انتخاب مسیر مهاجرت برای پزشکان باشد.

مهاجرت پزشکان، راهکارهای پیش روی پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان جهت اخذ اقامت در کشور های برتر دنیا و چگونگی معادل سازی مدرک پزشکان از موضوعات مورد پرسش بسیاری از فعالان این حوزه می باشد که به صورت تخصصی و علمی در این نوشتار بررسی می گردد. پزشکانی که تصمیم به مهاجرت می گیرند معمولاً در ابتدا با سوالاتی از این قبیل مواجه می شوند که فرآیند معادل سازی مدرک پزشکی در کشورهای مختلف به چه صورت می باشد؟ یا اینکه شرایط کار برای پزشکان در کدام یک از کشور ها مناسب تر می باشد؟ مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش برای پاسخ گویی به سوالات این عزیزان محصول ویدئویی مهاجرت پزشکان را تهیه نموده است. این محصول به عنوان راهنمای عملی برای مهاجرت پزشکان طراحی شده است و بر روی وبسایت مؤسسه قابل خریداری می باشد. در این نوشتار نگاهی خواهیم داشت به مسائل روش های مهاجرت پزشکان و به صورت کلی هر روش توضیح داده خواهد شد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با معرفی محصول مهاجرت پزشکان

video مهاجرت پزشکان

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با معرفی محصول مهاجرت پزشکان

audio مهاجرت پزشکان

مهاجرت پزشکان و انواع راه های مهاجرت

همان گونه که بارها بیان شده است، تقریبا اغلب روش های مهاجرتی در 6 یا 7 دسته بندی قرار می گیرند، که مهم ترین این دسته ها شامل مهاجرت از طریق پناهندگی، اخذ اقامت و تابعیت از طریق تولد فرزند و ازدواج، انواع روش های تمکن مالی و سرمایه گذاری، انواع ویزاهای کاری و اقامت از طریق کار و ویزای تحصیلی و اقامت تحصیلی می باشد. تمامی این روش ها در محصول ویدئویی راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت شرح داده شده است. با این حال در رابطه با روش های موجود برای مهاجرت پزشکان تا کنون به صورت تخصصی تحلیل و بررسی صورت نگرفته است و راهکاری تخصصی برای این قشر ارائه نشده است.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت پزشکان از طریق کار

پزشکانی که مدرک پزشکی دارند و تمایل دارند، در خارج از کشور به شغل پزشکی بپردازند، در دسته بندی اخذ اقامت از طریق کار قرار می گیرند. برای این عزیزان کشور هایی وجود دارد که می توانند برای اخذ ویزای کاری آن ها اقدام نمایند. برای انتخاب کشور مورد نیاز عوامل متنوعی را می توان در نظر گرفت و مسلماً مهم ترین آن شرایط کار پزشکان و میزان درآمد آن ها در کشور مورد نظر می باشد. اما پس از انتخاب کشور معمولاً یکی از چالش های پیش روی پزشکان برای کار در کشورهای دیگر، معادل سازی مدرک پزشکی آنان می باشد. در کشورهای مختلف، شرایط متفاوتی برای معادل سازی مدرک پزشکان وجود دارد، معمولاً شرکت در آزمون های معادل سازی و دوره های همسان سازی متفاوتی در هر کشور الزامی می باشد. از آنجایی که پزشکان مستقیماً با مردم عادی در ارتباط هستند و شغل حساسی بر عهده دارند، آشنایی کامل با زبان بومی کشور مقصد نیز از الزامات کار پزشکان در خارج از کشور می باشد.

در محصول ویدئوی جدید مؤسسه حقوقی ملک پور به روش های معادل سازی در کشورهای مختلف برای مهاجرت پزشکان پرداخته است و شرایط کار برای پزشکان در کشورهای مختلف را بررسی نموده است. این محصول به زودی بر روی فروشگاه وبسایت قابل خریداری می باشد.

مهاجرت پزشکان از طریق تحصیل

دسته دیگر پزشکانی هستند که تمایل دارند برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نمایند. این امکان برای این عزیزان وجود دارد که برای تخصص یا PhD اقدام کنند. چگونگی اقدام و انتخاب کشور معمولاً از ابتدایی ترین سوالاتی است که برای این دسته به وجود می آید.

رشته های پزشکی و دندانپزشکی در بین ایرانیان از محبوبیت فراوانی برخوردار می باشد و بسیاری از افراد تمایل دارند که در خارج از کشور به تحصیل این رشته ها بپردازند. این افراد در واقع تحصیل را روشی برای مهاجرت نیز در نظر می گیرند. دانشگاه های زیادی در کشورهای برتر دنیا این رشته ها را ارائه می دهند که تحصیل در بسیاری از آن ها ملزم به پرداخت شهریه می باشند. با این حال تعدادی از دانشگاه‌ها نیز وجود دارند که تحصیل پزشکی در آنها رایگان است و هزینه ای برای دانشجویان ندارد. اما این دانشگاه ها آزمون ورودی دارند و باید برای ادامه تحصیل در رشته های پزشکی در آزمون آنها شرکت نمود. از جمله این دانشگاه ها می توان به دانشگاه های دولتی آلمان و اتریش اشاره نمود. اغلب افراد تمایل دارند پس از پایان تحصیلات خود در آن کشور مشغول به کار شوند بنابراین موضوع مهم دیگر در انتخاب یک کشور برای تحصیلی پزشکی، بازار کار پزشکان در آن کشور می باشد.

در این راستا محصولی ویدئویی توسط مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است که جنبه های مختلف تحصیل و کار پزشکان در خارج از کشور را بررسی می کند.

مهاجرت پزشکان 6 مهاجرت پزشکان

تحصیل پزشکی در خارج از کشور

مهاجرت پزشکان از طریق سرمایه گذاری

دسته ای دیگر از پزشکان نیز که از تمکن مالی مناسبی برخوردارند و تمایل دارند در حوزه ای غیر از پزشکی در خارج از کشور به فعالیت بپردازند. به پزشکانی که در ایران فعالیت و درآمد دارند و قصد اخذ اقامت از کشورهای برتر دنیا را نیز دارند، می توان پیشنهاد های زیادی داد. انواع روش های سرمایه گذاری در کشور های برتر دنیا می تواند منجر به اخذ اقامت برای پزشکان گردد. سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی، کانادا یا نیوزلند معمولاً به دلیل شرایط مناسب با استقبال بیشتری مواجه شده است. عزیزانی که از این طریق اقدام می کنند، در واقع به دو هدف نائل می آیند، برای خود و اعضای خانواده اقامت یک کشور تراز اول را کسب می کنند و همچنین از طریق سرمایه گذاری، سرمایه خود را افزایش می دهند.

 برخی از این پزشکان نیز تمایل دارند اقامت یک کشور خارجی را کسب نمایند و دوران بازنشستگی خود را در آن کشور بگذرانند. در واقع این افراد تمایل به کار در خارج از کشور ندارند و تنها تمایل به اخذ اقامت یک کشور تراز اول را دارند. این عزیزان می توانند از طریق انواع روش های خودحمایتی، ویزای طلایی یا گلدن ویزا و خرید ملک اقدام نمایند. بهترین کشورها برای این افراد می تواند اتریش، فرانسه و اسپانیا باشد.

یکی از مهم ترین مسائل در زمان سرمایه گذاری در یک کشور خارجی توجه امنیت سرمایه گذاری در آن کشور می باشد. برای سنجش امنیت سرمایه گذاری برخی از استانداردهای سرمایه گذاری از قبیل شاخص کنترل فساد مورد بررسی قرار می گیرد. در نمودار زیر شاخص کنترل فساد در برخی از کشورهای جهان مورد مقایسه قرار گرفته است.

مهاجرت پزشکان و داندانپزشکان مهاجرت پزشکان

سرمایه گذاری در خارج از کشور

مهاجرت پزشکان از طریق ازدواج

ازدواج با اتباع کشورهای دیگر نیز یکی از روش هایی که افراد می توانند اقامت یک کشور را کسب نمایند و مختص پزشکان نمی باشد. معمولاً کشورها قانونی به نام الحاق خانواده دارند که به موجب آن همسر شهروندان آن کشور نیز می توانند اقامت یا تابعیت آن کشور را کسب نمایند. به عنوان مثال در کشور ایران در صورتی که زنی خارجی با مردی ایرانی ازدواج کند، به صورت خودکار تابعیت ایران را اخذ می نمایند. اما در صورتی که مردی خارجی با زنی ایرانی ازدواج کند، تابعیت ایرانی به مرد خارجی اعطا نخواهد شد. اغلب کشورهای پیشرفته در قانون الحاق خانواده تفاوتی میان ازدواج با مرد و زن تبعه آن کشور قائل نشده اند. معمولاً شما از طریق ازدواج با یک تبعه از این کشور ها ابتدا اقامت چند ساله و سپس تابعیت آن کشور را اخذ خواهید کرد. البته بسیار مهم است که شما اثبات نمایید که ازدواج تان حقیقی می باشد و به واسطه ازدواج صوری قصد اخذ اقامت ندارید.

مهاجرت پزشکان و اخذ تابعیت از طریق تولد

در رابطه با اخذ تابعیت از طریق تولد ابتدا لازم که قوانین کشورها در این رابطه بررسی شود. معمولاً کشورها در اخذ تابعیت از طریق تولد دو رویکرد متفاوت دارند. برخی از کشورها پیرو قانون خون می باشند، بر این اساس تابعیت از طریق والدین به فرزند منتقل می شود. به این معنا که اگر یکی از والدین یا هر دو تابعیت آن کشور را داشته باشند، کودک متولد شده از آن ها نیز در هر کجای دنیا تابعیت آن کشور را اخذ می نماید. دسته دیگر کشورهایی هستند که تابع قانون خاک می باشند، به این معنا که هر کودکی که در خاک آن کشور متولد شود، تابعیت را اخذ می نماید. معمولاً کشورها در این روش به والدین اقامت نمی دهند بنابراین نمی توان این روش را جزء روش های توصیه شده برای مهاجرت دانست.

مهاجرت پزشکان و پناهندگی

پناهندگی نیز روش دیگری است که برخی از هموطنان ناآگاهانه آن را انتخاب می نمایند. در ابتدا لازم است که تعریفی از پناهنده داشته باشیم. پناهنده به شخصی گفته می شود که به دلیل عقاید مذهبی یا سیاسی، شرکت در گروه ها و فعالیت های خاص، تمایلات جنسی متفاوت و امثال آن از جانب دولت کشور خود در خطر آزار، شکنجه یا قتل می باشند. برای حمایت از این گروه کنوانسیون ژنو به وجود آمد که کشورهای پیرو آن تضمین کردند که به این افراد پناه دهند. باید گفت که کمتر از یک درصد از افراد وجود دارند که واقعا شرایط پناهندگی دارند و متاسفانه در سال های اخیر برخی از ایرانیان با طرح دروغ اقدام به پناهندگی نموده اند، که سبب شده است اعتماد نسبت به ایرانیان در کشورهای دیگر کاهش پیدا کند.

معمولاً افرادی که از این طریق اقدام می کنند، به صورت غیر قانونی از کشور خارج می شوند و در این مسیر محتمل خطرات مالی، جانی و روحی فراوانی می گردند. علاوه بر این امکانات ارائه شده در کمپ های پناهندگی به شدت نامناسب می باشد و بررسی پرونده ها نیز گاهاً سال ها به طول می انجامد.

خوشبختانه جامعه پزشکان هرگز پناهندگی را در شأن خود ندانسته و راه های جایگزین را که پیشتر ذکر شد برای مهاجرت انتخاب می کنند. مؤسسه حقوقی ملک پور نیز خدمات و مشاوره ای در زمینه پناهندگی ارائه نمی دهد و همواره تلاش نموده است که در مقالات خود خطرات این روش را گوشزد کند و راه های جایگزین را معرفی نماید.

مهاجرت پزشکان و روش های مهاجرت مختص پزشکان

همان گونه که مستحضر هستید، مدرک پزشکی عمومی در واقع یک مدرک فوق لیسانس می باشد، حال این سوالات مطرح می شود که ارزش این مدرک در کشورهای مختلف به چه صورت می باشد؟ اگر پزشک یا دندان پزشکی تمایل به مهاجرت داشته باشد، چه راه کاری پیش رو دارد؟ کدام یک از دسته بندی های ذکر شده برای این قشر مناسب و امکان پذیر می باشد؟ در بین روش های موجود، بر اساس تحقیقات صورت گرفته اغلب پزشکان تمایل به مهاجرت و اخذ اقامت از طریق ازدواج و تولد فرزند ندارند و در صورتی که متولد کشوری تابع اصل خاک باشند، به صورت خودکار تابعیت را دریافت کرده اند و نیازی به اقدام برای مهاجرت ندارند. روش دیگر پناهندگی می باشد که در شأن و رتبه این قشر نمی باشد و غالباً شرایط پناهندگی را ندارند و در صورتی که با دروغ تمایل به پناهندگی داشته باشند، ضرر های جبران ناپذیر آن را متحمل می شوند. بنابراین غالب این قشر تمایلی به در پیش گرفتن این روش ندارند و تمایل دارند از طریقی اقدام کنند که پس از مهاجرت به راحتی بتوانند به ایران رفت و آمد کنند و روش های قانونی مهاجرت را در نظر دارند. بنابراین این روش ذکر شده برای مهاجرت پزشکان مطرح نمی باشد.

از این رو می توان گفت که مناسب ترین روش های مهاجرت برای پزشکان شامل تمکن مالی و سرمایه گذاری، کار و تحصیل می باشد. پزشکانی که علاقه مند به مهاجرت و اخذ اقامت از کشورهای خارجی می باشند، به چند دسته تقسیم می شوند.

مهاجرت پزشکان 2 مهاجرت پزشکان

 • پزشکانی که مدرک پزشکی دارند و تمایل دارند، در خارج از کشور به شغل پزشکی بپردازند. این دسته از عزیزان در دسته بندی اخذ اقامت از طریق کار قرار می گیرند. برای این عزیزان کشور هایی وجود دارد که می توانند برای اخذ ویزای کاری آن ها اقدام نمایند.

 • پزشکانی که تمایل دارند برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نمایند. این امکان برای این عزیزان وجود دارد که برای تخصص یا PhD اقدام کنند. چگونگی اقدام و انتخاب کشور معمولاً از ابتدایی ترین سوالاتی است که برای این دسته به وجود می آید.

مهاجرت پزشکان مهاجرت پزشکان

مهاجرت پزشکان 3 مهاجرت پزشکان

 • دسته ای دیگر از پزشکان نیز که از تمکن مالی مناسبی برخوردارند و تمایل دارند در حوزه ای غیر از پزشکی در خارج از کشور به فعالیت بپردازند. به پزشکانی که در ایران فعالیت و درآمد دارند و قصد اخذ اقامت از کشورهای برتر دنیا را نیز دارند، می توان پیشنهاد های زیادی داد. برخی از این پزشکان تمایل دارند اقامت یک کشور خارجی را کسب نمایند و دوران بازنشستگی خود را در آن کشور بگذرانند.

مهاجرت پزشکان و محصول ویدئویی اقامت برای پزشکان

محصول اقامت برای پزشکان، به گروه پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان در یک ویدئو فشرده و جامع راهکارهای اصلی برای مهاجرت پزشکان و چگونگی اخذ اقامت برای این قشر را عنوان می کند. این محصول با قیمتی مناسب در اختیار جامعه فرهیخده پزشکان قرار خواهد گرفت. در این محصول مفهموم اخذ اقامت و گزینه های پیش روی پزشکان برای مهاجرت شرح داده شده است. این ویدئو کوتاه اما مفید کلیات مهاجرت پزشکان را بیان می کند و تصمیم گیری برای پزشکان را آسان می سازد.

زمانی که شخصی تمایل به اخذ اقامت از کشوری دیگر دارد، ابتدا باید با الفبای این امر آشنا شود. اصول اولیه و الفبای حقوق بین الملل در زمینه مهاجرت برای پزشکان در کشورهای مختلف بررسی می گردد. آزمون های معادل سازی پزشکان و منابع معتبر برای آمادگی در این آزمون ها معرفی می گردد. تجربه متقاضیان پیشین که در آزمون های معادل سازی شرکت کرده اند بررسی می گردد و آمار قبولی آن ها اعلام می شود. همه این موارد می تواند کمک شایانی به پزشکان برای مهاجرت باشد. این محصول ممکن است حاوی تمامی جزئیات نباشد اما اصول اولیه و کلیات مهاجرت برای پزشکان با دقت شرح داده شده است.

در این محصول بیش از 15 سال تجربه در خصوص کار و تحصیل در کشور های خارج از کشور برای پزشکان شرح داده شده  است. برخی از سوالاتی که در خصوص کار و تحصیل پزشکان در خارج از کشور، در این محصول پاسخ داده خواهد شد، در زیر عنوان شده است.

 • آیا در همه کشورها پزشکان برای کار نیاز به شرکت در آزمون معادل سازی دارند؟
 • فرآیند معادل سازی برای پزشکان در هر کشور به چه صورت می باشد؟
 • بازار کار پزشکان در کدام یک از کشور ها مناسب تر می باشد؟
 • کدام کشورها برای کار به عنوان یک پزشک مناسب می باشند؟
 • شرایط کار در کشورهای عربی برای پزشکان به چه صورت است؟
 • شرایط کار در کشورهای اروپایی برای پزشگان به چه ترتیب می باشد؟
 • آیا کشورهای عربی مقصد مناسبی برای پزشکان هستند یا انتخاب کشورهای اروپایی هوشمندانه تر می باشد؟

تمامی این سوالات در این محصول به صورت مدون دسته بندی شده و اطلاعات تخصصی در رابطه با آن ها بیان گردیده است.

برای پزشکانی که تمایل به مهاجرت دارند این پیشنهاد نیز وجود دارد که از طریق سرمایه گذاری اقدام نمایند. پزشکان می توانند از طرق سرمایه گذاری در کشورهای مختلف سرمایه خود را در راه کسب سود و اقامت در کشورهای تراز اول دنیا هزینه کنند.

فروشگاه سایت
مهاجرت پزشکان و سخن پایانی

مهاجرت پزشکان، موضوعی می باشد که به صورت تخصصی به آن پرداخته نشده است، از این رو محصولی تخصصی در این باره توسط مؤسسه حقوقی ملک پور، همکار مؤسسه مشاوره MIE اتریش تهیه شده است که در این نوشتار به معرفی آن پرداخته شد. روش های کلی برای مهاجرت پزشکان معرفی شد و شرایط هر یک به صورت خلاصه بررسی شد. محصول مهاجرت پزشکان برروی وبسایت مؤسسه حقوقی ملک پور قرار خواهد گرفت که شما می توانید خریداری نمایید. این محصول در یک ماه اول انتشار، با تخفیف ویژه همراه خواهد بود. امید است این محصول بتواند اطلاعات مورد نیاز پزشکان را فراهم آورد. شما می توانید سوالات خود را از طریق تماس با دفاتر مؤسسه مطرح نمایید و به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید. با درج سوالات خود در قسمت دیدگاه ها نیز پاسخ خود را در اسرع وقت خواهید یافت.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 پاسخ
 1. آیسن نوروزپور گفته:

  سلام ببخشید من و همسرم هردو پزشک عمومی هستیم و قصد مهاجرت داریم؟کدام کشور برای ادامه تحصیل برای ما راحتتر است؟اگر در ایران تخصص بگیریم بعد از ان امکان مهاجرت هست؟و آیا با مدرک تخصص سختتر از پزشک عمومی است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 2. الناز نوروزی گفته:

  سلام ببخشید من و همسرم هردو پزشک عمومی هستیم و قصد مهاجرت داریم؟کدام کشور برای ادامه تحصیل برای ما راحتتر است؟اگر در ایران تخصص بگیریم بعد از ان امکان مهاجرت هست؟و آیا با مدرک تخصص سختتر از پزشک عمومی است؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 3. فاطمه عسکری گفته:

  سلام و وقت بخیر
  بسته آموزشی روشهای مهاجرت پزشکان چگونه باید تهیه کنم و این بسته رو روی سایت نمیبینم.آیا هنوز اماده نشده؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   این محصول هنوز آماده نشده. به محض منتشر شدن روی شبکه های اجتماعی ما اطلاع رسانی میشه.

   پاسخ
Rating: 5