مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

مهاجرت به استرالیا  از طریق تحصیل  ۲۰۱۸ دارای شرایطی است که آن را برای شما گردآوری نموده ایم ، در این مقاله راجع به   مهاجرت به استرالیا  از طریق تحصیل  مطالبی را توضیح داده ایم ، شاید تا کنون سوالاتی درمورد امر مهاجرت به اکشور استرالیا از طریق تحصیل داشته اید ولی منبعی موجه و معتبری  جهت کسب اطلاع درمورد مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل پیدا نکرده اید. فلذا در این مقاله به بررسی  شرایط مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل خواهیم پرداخت. و درصورت داشتن سوالات بیشتر و بررسی های بیشتر  در مورد مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل می توانید با موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش  در وین تماس بگیرید.

 

توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب اقامت و تحصیل استرالیا

audio مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل
audio مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل

 

آیا افراد میتوانند اقامت دائم از طریق  مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل  را کسب کنند؟   مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل چه مدارک و چه مراحلی را لازم دارد؟  آیا تهیه مسکن در کشور استرالیا برای تحصیل در استرالیا نیاز می باشد؟ مزایای ویزای تحصیلی در استرالیا چیست؟ مدت زمان ویزای دانشجویی از طریق مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل چقدر است؟

با مطالعه مقالات موسسه مشاوره MIE(همکار موسسه ملک پور)  در سایت موسسه مشاوره MIE(همکار موسسه ملک پور)  میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل را بدست بیاورید.تیم مشاوران موسسه مشاوره MIE(همکار موسسه ملک پور) وین اطلاعات کافی راجع به مهاجر ت به استرالیا از طریق تحصیل و انواع راه های مهاجرت را در اختیار شما قرار میدهند.

یکی از انواع راه های مهاجرت به کشور استرالیا از طریق تحصیل می باشد که می توان گفت این راه نسبت به راه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، از سرمایه خیلی کمتری برخوردار می شود، فر د می تواند در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از دوران دبستان/راهنمایی/دبیرستان/کالج و دانشگاه در مقاطع مختلف کارشناسی/کارشناسی ارشد و دکترا اقدام به مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل داشته باشد.

 

تحصیل در استرالیا یک راه عالی برای تجربه زندگی منحصر به فرد در استرالیا است و فرد مهارت های جدیدی را به دست می آورد. استرالیا دارای دانشگاه ها در  سطح جهانی، کالج های حرفه ای  و مکاتب برجسته به  زبان انگلیسی برای حمایت از دانشجویان بین المللی است.

 

اگر به دنبال ادامه تحصیل در استرالیا هستید، اخذ ویزای دانشجویی استرالیا بهترین نقطه شروع است.

 

فرد می تواند در دوره های زیر  برای تحصیل در استرالیا درخواست ویزا نماید:

 

دوره های انگلیسی (عمومی انگلیسی، آماده سازی آیلتس، کمبریج، و غیره)

دوره های حرفه ای (کسب و کار، بازاریابی، گردشگری، ورزش و تناسب اندام، بیمارستان ها و غیره)

دوره های دانشگاهی (مدرک کارشناسی ،  کارشناسی ارشد و دکتری)

موسسه حقوقی MIE(هنکار موسسه حقوقی ملک پور)  یک سازمان تخصصی در آموزش و پرورش در استرالیا است. ما روابطی قوی با بیش از ۲۰۰ کالج استرالیا، مدارس زبان و دانشگاهها داریم و می توانیم به شما مشاوره شخصی و رایگان در مورد نحوه مطالعه بر اساس نیازها و اهداف خود ارائه دهیم.

 

چرا باید یک ویزای دانشجویی در استرالیا (Subclass 500) را انتخاب کنید:

 

مزایای ویزای دانشجویی در استرالیا:

ویزای دانشجویی چندین مزیت دارد و می تواند راه حل کامل برای زندگی در استرالیا باشد.

 

مزایایی از جمله :

مطالعه و کار در استرالیا

اخذ ویزای بلند مدت و کوتاه مدت

بدون محدودیت سنی

دریافت دیپلم استرالیا

امکان تحصیل در مقاطع کارشناسی /کارشناسی ارشد/ دکترا

شهروند و تبعه استرالیایی شدن

 

مدت زمان ویزای دانشجویی در استرالیا چقدر است؟

مدت ویزای دانشجویی بستگی به برنامه ای که فرد انتخاب می کند دارد :

 

اگر شما برای یک دوره ۶ ماهه ثبت نام کنید، ویزای دانشجویی شما ۶ ماه معتبر خواهد بود

اگر برای یک برنامه ۳ ساله ثبت نام کنید، ویزای دانشجویی شما ۳ سال معتبر خواهد بود

برنامه انتخابی شما باید بین ۱۲ تا ۵۲ هفته باشد تا واجد شرایط دریافت ویزای دانشجویی شوید.

 

تمدید ویزای دانشجویی:

با توجه به طول دوره خود، ویزای فرد در شرایط زیر در زمان های زیر تمدید خواهد شد:

 

برای دوره های کمتر از ۱۰ ماه ، به شما یک ماه اضافی داده می شود .

برای دوره های بیش از آستانه ۱۰ ماه ، ۲ ماه دیگر به شما داده می شود.

برای دوره های بیش از ۱۰ ماه که تاریخ پایان آن دسامبر است ، شما ۳ ماه دیگر داده می شود.

هزینه یک ویزای دانشجویی در استرالیا :

هزینه های جاری برای درخواست ویزای دانشجویی (Subclass 500) به $ ۵۶۰ AUD (~ 400 €) تعیین می شود.

 

بدون توجه به طول دوره تحصیل، قیمت همیشه یکسان است.

لطفا توجه داشته باشید که این قیمت ممکن است بسته به موقعیت مکانی که برای ویزای دانشجویی شما (استرالیا یا ) درخواست می کنید متفاوت باشد. وزارت مهاجرت و حفاظت مرزی یک ابزار برآورد کننده قیمت گذاری را برای کمک به متقاضیان آینده برای به دست آوردن یک ارزیابی کلی از درخواست ویزا خود ساخته است.

 

تمدید ویزای دانشجویی در استرالیا:

شما می توانید ویزای دانشجویی خود را هر چند بار که مایل هستید تمدید کنید ، تا زمانی که در دوره ای که توسط CRICOS ثبت نام کرده اید ثبت نام کنید. با این حال، باید به شما توصیه شود که اگر قبلا ویزای دانشجویی  داشته باشید، دولت ممکن است  درخواست شما را مورد سوال قرار دهد.

 

شرایط ویزای دانشجویی در استرالیا:

برای درخواست ویزای دانشجویی، باید شرایط زیر را بدست آورید.

 

تایید ثبت نام (COE)

اصلی موقت (GTE)

الزامات مالی

الزامات مهارت انگلیسی

احتیاج بهداشت استرالیا

الزامات شخصیت استرالیایی

پوشش بهداشتی در خارج از کشور (OSHC)

 

دوره کسب و کار انگلیسی (یا انگلیسی برای کسب و کار ارتباطات) برای کسانی که مایل به آماده سازی زبان برای کمک به آنها در یک محیط شرکتی هستند ، طراحی شده است. این نوع البته نیاز به حداقل یک سطح متوسط ​​از زبان انگلیسی قبل از دوره عمومی انگلیسی در صورت لزوم برای دستیابی به الزامات زبانی برای پذیرش را دارد.

دوره های کسب و کار انگلیسی تمرکز بر توسعه یک واژگان تجاری، نوشتن و مهارت های دهانی برای سخنرانی عمومی و سخنرانی ها مربوط به تجاری و کسب و کار را دارد.

دوره های تجاری انگلیسی معمولا ۱۲ هفته و ممکن است بسته به نیازهای خاص سفارشی شوند. آنها در روز دوشنبه دوره  هفتگی دارند. پس از اتمام دوره، امتحان آزمون کسب و کار انگلیسی (BEC) را به سه دسته تقسیم می کند:

 

مقدماتی: مربوط به سطح اروپا B2 (متوسط

 

بالاترین : مربوط به سطح اروپا B2 (متوسط ​​متوسط

 

بالاتر: مربوط به سطح اروپا C1 1 (پیشرفته)

 

دوره های حرفه ای چیست؟

دوره های حرفه ای که در آن به عنوان VET شناخته می شود (آموزش و پرورش و آموزش حرفه ای)، دوره های آموزشی ارائه شده توسط موسسات آموزشی معتبر استرالیا را ارائه می دهند که دارای محتوای تمرین قوی و تمرکز بر ایجاد مهارت های خاص هستند.

 

دوره های حرفه ای بهترین انتخاب برای کسانی است که مایل به پیدا کردن کار در استرالیا در صنایع خاص هستند. دوره های آموزشی دیگر که یادگیری عملی تجارت و یا “حرفه” صدور گواهی که از کارفرمایان بسیار مورد نیاز است، صادر می شود.

 

شناخت حرفه ای یک پیش نیاز مقدماتی است که گاهی لازم است برای انجام یک مسیر مهاجرت در استرالیا صئرت پذیرد.

 

شرایط ورود به دوره های حرفه ای:

زبان

سطح مشخصی از زبان انگلیسیIELTS  ۵٫۵

 

سطح علمی متناسب با آموزش کشور مقصد متقاضی

تحصیل در دانشگاهای کشور استرالیا:

دانشگاه های استرالیا دوره های کارشناسی، دوره های کارشناسی ارشد و دکتری را در بین بهترین دانشگاه های دنیا ارائه می دهند.

 

چرا دانشگاه استرالیا را برای تحصیل انتخاب می کنید؟

 

دانشگاه های استرالیا در میان بهترین ها در جهان هستند

 

۵ دانشگاه های استرالیا در حال حاضر در بین  ۱۰۰ دانشگاه  معتبر  در سراسر جهان دارای بهترین رتبه ها هستند

 

با توجه به سرمایه گذاری های گسترده کشئر استرالیا در تحقیق و توسعه ، دارای  رویکرد علمی نوآورانه است

 

 

زیرساخت های دانشگاهی این کشور  یکی از بهترین زیر ساخت های  دانشگاهی  جهان شده است : دانشگاها دارای امکاناتی مانند: آزمایشگاه، امکانات ورزشی، مراکز تحقیقاتی، کتابخانه ها و … هستند

 

پشتیبانی عالی برای تسهیل کار با پیوند مستقیم با دنیای حرفه ای

 

دولت استرالیا، از طریق ویزای کار   برای کسانی که  به عنوان تحصیلی به این کشور مهاجرت کرده اند دارا می باشد.و ورود دانشجویان بین المللی را در نیروی کار استرالیا تسهیل می کند.

عناوین زیر برای دریافت کار دانشجویی لازم می باشد:

 

یک مدرک کارشناسی/ کارشناسی ارشد توسطدانشگاهای  استرالیا تضمین شود اجازه  ۲ سال کار ویزا

 

 

کارشناسی ارشد  تحقیقی یا Phd در استرالیا ۳ سال ویزا کار را تضمین می کند

 

 

پس از اتمام تحصیل در کشور استرالیا  شما یک فارغ التحصیل دو زبانه با فرصت های عالی برای دسترسی به یک قرارداد کار تمام وقت که اغلب زمینه برای انتقال دائمی به استرالیا را نشان می دهد، برخوردار هستید.

 

اگر شما هم به دنبال مهاجرت به استرالیا و تحصیل در استرالیا و کار در استرالیا و اخذ تابعیت و اقامت  استرالیا  از طریق تحصیل هستید وکلای مجرب ما در موسسات حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) که از معتبرترین موسسه مهاجرت کشور می باشد میتوانند شما را یاری دهند   امید است که این مطلب توانسته باشد اطلاعات مفیدی هر چند مختصر کمکی به اطلاعاتی شما در زمینه  مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل کرده باشد. جهت اخذ مشاوره میتوانید با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 پاسخ
 1. مهری گفته:

  با سلام
  من یک دختر 16ساله یازدهم تجربی با معدل بالای19 دارم یک سال دیگه مدرک زبان انگلیسی میگیره و یک پسر 11ساله ششم ابتدایی چطوری میتونم برای بچه‌هام ویزای تحصیلی بگیرم؟ از کشور اتریش یا آلمان یا سوئد یا استرالیا؟ و اینکه آیا امکان داره یکی از والدین همراهشون باشن؟
  سپاس از راهنمایی تون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل هر کدام از فرزنداتون باید جداگانه اقدام کنید و در نظر داشته باشید که تحصیل فرزندان در مدارس به دلیل شبانه روزی بودن دارای هزینه بالایی هستش و نیاز به داشتن تمکن مالی داره و بورسیه و تحصیل رایگان هم نداره. برای تحصیل فرزندان یکی از والدین میتونه به همراه فرزندش بره که این شرایط در مدارس انگلستان و کانادا بهتر از بقیه کشورهاست.

   پاسخ