مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

مهاجرت به اتریش یا سوئیس سوالی است که شما عزیزان به طور مکرر در مورد آن در سایت های موسسه حقوقی ملک پور پرسیده اید و ما با توجه به درخواست شما عزیزان مبحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس را در این نوشتار بررسی خواهیم کرد . در این مقاله از ابعاد مختلف به شما می گوییم هر کدام چه شرایطی دارند تا بهتر بتوانید تصمیم گیری کنید و در خصوص مهاجرت به اتریش یا سوئیس به یک انتخاب و تصمیم صحیح برسید. شرایط اخذ اقامت اتریش و یا اخذ اقامت سوئیس داری طرق و روش های متنوعی بوده و برای هر فرد شرایط می تواند متفاوت باشد. در این نوشتار مهاجرت به اتریش یا سوئیس مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد.ما به ابعاد مختلف مهاجرت به اتریش یا سوئیس اشاره کرده تا بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

فایل  تصویری آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب

مهاجرت به اتریش یا سوئیس

video مهاجرت به اتریش یا سوئیس

فایل صوتی آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب مهاجرت به اتریش یا سوئیس

audio مهاجرت به اتریش یا سوئیس

امنیت در اتریش و سوئیس

اگر بخواهیم مهاجرت به اتریش یا سوئیس  را از بعد امنیت بررسی کنیم باید بگوییم ،هر دو کشور سوئیس و اتریس به لحاظ امنیت دارای سطح بسیار بالایی بوده چرا که هر هر دو مقر سازمان ملل بوده و مکان برگزاری نشست ها و مذاکرات سیاسی بین المللی هستند. اتریش نیز یکی از کشورهای بسیار امن تلقی شده به طوری که بر اساس یک گزارش میزان سرقت، حمله و جرم و جنایت با ماشین در اتریش آماری بسیار پایین داشته که باعث محبوبیت فراوان در بین اتحادیه اروپا شده است.  عزیزان متقاضی مهاجرت به اتریش یا سوئیس  باید بدانند که هر دو کشور از سطح بالایی از امنیت برخوردار هستند .

طبیعت اتریش و سوئیس:

باید گفت طبیعت هر دو کشور بسیار زیبا بوده و هر دو کشور دارای مناطق توریستی و طبیعی فراوانی هستند.

در بحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس ، طبیعت و جاذبه های طبیعی یکی از معیار های مهم به شمار می رود که در ادامه یک مقایسه کلی در خصوص طبیعت هر دو کشور خواهیم داشت یا بهتر بتوانید بین مهاجرت به اتریش یا سوئیس انتخاب صحیح داشته باشید.

طبیعت اتریش:

یکی از  مواردی که باعث شده افراد زیادی نسبت به دریافت اقامت اتریش تمایل زیادی داشته باشند آب و هوا و طبیعت بسیار دلچسب آن است.اتریش به دلیل اینکه میزان بارش زیادی در طول سال دارد به عنوان یکی از زیبا ترین مناطق اروپا به لحاظ طبیعت شناخته می شود و افراد زیادی به دلیل آب و هوای مطبوع ، اقدام به اخذ اقامت اتریش کرده و کشور اتریش را به عنوان مقصد خود جهت اخذ اقامت تحصیلی اتریش  یا اقامت کاری اتریش انتخاب نمایند، اتریش یا داشتن  کوه ها مراتع  فراوان و طبیعت سبز  زبانزد است  همینطور یکی از ویژگی های خیلی خوب اتریش ،جنگل های انبوه در امتداد کوه ها است.همینطور اتریش دارای مناطق توریستی بسیاری است که در این مقاله بیان آنها نمی گنجد.گذشته از زیباییهای طبیعی اتریش، مکانهای تاریخی و ساختمان ها و قصرها و کلیساهای بسیار زیبا با قدمت تاریخی نیز وجود دارد که هر فردی را به خود جذب میکند.شهر وین به عنوان پایتخت کشور اتریش جاذیه های توریستی فراوانی داشته  که همواره مورد علاقه توریست ها و گردشگران است . اتریش در منطقه آب و هوایی معتدل با آب و هوای مرکزی اروپا تحت تاثیر آب و هوای اقیانوس اطلس قرار داشته  و با دارا بودن  چهار فصل (بهار، تابستان، پاییز و زمستان)  که هر کدام دارای خصوصیات درجه حرارت و آب و هوا خاص خود هستند ، طبیعت متنوع و زیبا  را به ارمغان آورده است.

طبیعت سوئیس:

کشور سوئیس با دارا بودن چشم انداز وسیع و تنوع زیستگاهی که دارد مورد همواره مورد توجه بوده است و افراد زیادی متقاضی اخذ اقامت سوئیس هستند.واقعیت هایی در خصوص طبیعت سوئیس:

حدود 30 درصد از سطح منطقه سوئیس توسط جنگل های پوشیده شده است.

طول جریان آب در سوئیس به حدود 61000 کیلومتر می رسد.

با داشتن  بیش از 48 قله بالاتر از 4000 متر،کشور سوئیس بیشترین تعداد قله های بالای 4 هزار متر در اروپا را به خود اختصاص داده است.

سوئیس دارای بیش از 120 یخچال و 12 سایت یونسکو میراث جهانی است.

سوئیس دارای شبکه ای متراکم از مسیرهای پیاده روی بوده  که طول آن بیش از 65،000 کیلومتر و یا یک و نیم برابر دور زمین است.

حدود 36 درصد از خاک سوئیس در بخش کشاورزی فعال است

 

نزدیکی اتریش و سوئیس به ایران:

 مقوله مهم دیگری که در موضوع مهاجرت به اتریش یا سوئیس دارای اهمیت می باشد نزدیکی به ایران است. فاصله پروازی وین به تهران حدود 4 ساعت بوده همچنین فاصله پروازی سوئیس به ایران حدود 5 ساعت می باشد.اما نکته قابل توجه در مهاجرت به اتریش یا سوئیس هزینه بلیط است به گونه ای که هزینه بلیط هواپیما اتریش به ایران مقرون به صرفه تر و ارزان تر از سوئیس بوده که خود یک عامل اقتصادی مهم محسوب می شود و همین عامل باعث شده متقاضیان اخذ اقامت اتریش تعداد بیشتری داشته باشند.

 

 هزینه زندگی در اتریش و سوئیس :

 هزینه زندگی یکی از مهم ترین فاکتور های مهاجرت به اتریش یا سوئیس  بوده و انتخاب کشور مقصد جهت زندگی،تحصیل و یا کار تا حد زیادی به هزینه های زندگی دارد که در ادامه یک بررسی کلی در خصوص هزینه های زندگی در اتریش و سوئیس خواهیم داشت تا بهتر بتوانید در مورد مهاجرت به اتریش یا سوئیس

 تصمیم گیری نمایید. نکته قابل توجه و مهم این است که هزینه زندگی در اتریش به نسبت به ایران 104.20 درصد گرانتر بوده در حالی که هزینه های زندگی در سوئیس نسبت به ایران 276 درصد گرانتر است (بر اساس آمار منتشر شده در آگوست 2018) که همین مقایسه خود بیانگر تفاوت هزینه ها در هر دو کشور بوده که می تواند تصمیم گیری در خصوص مهاجرت به اتریش یا سوئیس  را آسان تر نماید.

در ادامه به طور خلاصه هزینه های جاری در اتریش و سوئیس بررسی می شوند:

هزینه یک وعده غذای ارزان قیمت در مراکزی مانند مک دونالد حدودا 1.2 یورو اما در سوئیس حدودا 4 یورو می باشد

بطری آب 330 میلی لیتر در اتریش 1.8 یورو و در سوئیس 2.8 یورو

یک وعده غذای ارزان قیمت رستوران در اتریش 10 یورو و در سوئیس 21 یور

بسته 12 عددی تخم مرغ در اتریش حدودا 3.2 یورو و در سوئیس حدودا 4.8 یورو

1 کیلو گوشت گاو در اتریش حدودا 16 یورو و در سوئیس حدودا 44 یورو

بطری یک لیتری شیر در اتریش 1.07 یورو و در سوئیس  1.36 یورو

یک کیلو برنج در اتریش 1.7 یورو و در سوئیس 2.43

هزینه اینترنت در اتریش حدودا 29 یورو و در سوئیس 52 یورو

هزینه عضویت در یک باشگاه ورزشی در اتریش حدودا 26 یورو و در سوئیس حدودا 76 یورو

هزینه تاکسی یک مسیره درون شهری در اتریش حدودا 2 یورو و در سوئیس حدودا 3 یورو

با یک مقایسه کلی می توان فهمید هزینه های زندگی در اتریش تقریبا نصف سوئیس بوده که اگر بخواهیم از بعد مالی مقایسه کنیم  در مبحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس می توان گفت اتریش به صرفه تر و مناسب تر می باشد و افراد بیشتری به دلیل پایین بودن هزینه ها مایلند جهت اخد اقامت اتریش اقدام نمایند .البته ذکر این نکته نیز ضروری است که میزان درامد در کشور سوئیس به نسب به اتریش بالاتر می باشد.

 

میزان اشتغال اتریش و سوئیس:

 موضوع دیگری که برای انتخاب و اخذ اقامت در بحث مهاجرت به اتریش یا سوئیس حاثز اهمیت است اشتغال زایی می باشد.

 میزال اشتغال در سوئیس:

 باید گفت سوئیس از نظر میزان اشتغال آمار بسیار خوبی دارد به طوری که در سال 2014 درصد بیکاری در سوئیس 3.4 درصد و در آپریل 2018 این عدد به 2.4 درصد تنزل یافته که آماری بسیار خوب محسوب می شود و برای  افرادی که به دنبال اخذ اقامت سوئیس هستند یک فاکتور مهم محسوب می شود.

میزال اشتغال در اتریش:

کشور اتریش نیز از نظر میزان اشتغال وضعیت بسیار مناسبی داشته به طوری که نرخ بیکاری در اتریش نسبت به چند سال گذشته کمتر شده و از 9 درصد در سال 2014 به رقم 7 درصد در سال 2018 رسیده است که آماری بسیار خوب در خصوص اشتغال محسوب می شود.

 

کیفیت زندگی در اتریش و سوئیس:

هر دو کشور اتریش و سوئیس سطح بالایی از رفاه و امکانات زندگی را در اختیار مردم گزاشته که باعث شده میزان تقاضا برای اخذ اقامت اتریش و یا اخذ اقامت سوئیس افزایش یابد.

 

 کیفیت زندگی در اتریش:

کیفیت بالای زندگی در اتریش، به دلیل کم بودن میزان جرم و جنایت، سطح بالای امنیت اجتماعی و زیرساخت های تفریحی و خریدی جذاب است. که بر اساس اخرین مطالعه صورت گرفته در سال 2017 کشور اتریش از نظر سطح کیفیت زندگی در رتبه سوم قرار گرفته که آمار بسیار قابل قبولی محسوب می شود. نکته جالب توجه آن است که بر اساس مطالعه ای که توسط گروه Mercer انجام شده شهر وین به عنوان بهترین شهر دنیا از نظر قابلیت زندگی انتخاب شده است. کشور اتریش به دلیل دارا بودن استارندارد های بالا برای زندگی و در عین حال هزینه های پایین زندگی تبدیل به یکی از محبوب ترین کشور های اتحادیه اروپا گشته و هر ساله افراد زیادی جهت اخذ اقامت اتریش به طرق مختلف اقدام می کنند . روش هایی مانند اقامت کاری اتریش، اقامت تحصیلی اتریش در بین  روش های مهاجرت به اتریش محبوبیت زیادی دارد.

 

کیفیت زندگی در سوئیس:

کشور سوئیس هر ساله در رتبه بندی های کیفیت زندگی جزو رتبه های بالا محسوب شده که به دلیل بالا بودن سطح کیفیت زندگی و آرامش و امنیت در این کشور است. بر اساس اخرین مطالعه صورت گرفته در سال 2017 کشور اتریش از نظر سطح کیفیت زندگی در رتبه دوم  قرار گرفته که آمار بسیار قابل قبولی محسوب می شود نکته جالب توجه آن است که بر اساس مطالعه ای که توسط گروه Mercer انجام شده شهر زوریخ به عنوان دومین شهر دنیا از نظر قابلیت زندگی انتخاب شده است. .باید گفت هزینه های زندگی در این کشور به نسبت اتریش بالاتر بوده که این امر به دلیل بالاتر بودن میزان دستمزد بوده که با یکدیگر همپوشانی دارند.

 

در پایان باید گفت شرایط اخذ اقامت اتریش و یا اخذ اقامت سوئیس متفاوت بوده  و هر شخص باید با توجه به موقعیت مالی و خانوادگی و سایر عوامل تصمیم گیری کند که کدام گزینه مناسب اوست. بنابرین اگر شما مایل هستید اطلاعات کامل تر و جامع تری نسبت به اخذ اقامت اتریش و یا اخذ اقامت سوئیس متناسب با وضعیت اختصاصی خود داشته باشید، کافی است با ما در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس بگیرید و از امکان مشاوره ی رایگان تلفنی و مشاوره مهاجرتی ما بهره مند شوید.

Rating: 5
20 پاسخ
 1. علی گفته:

  سلام من هم مطالب و هم فیلمهای اقای ملک پور رو در ارتباط با تفاوت اتریش و سوئیس دیدم ولی کمی گنگ به نظر میرسه.در کل با اینکه ایشون در هر دو کشور بوده اند خیلی دوست داشتم انتخاب شخصیشون رو هم بگن…اینکه انتخاب اخرشون کدوم کشور یا کلی بگم کدوم شهره…
  یه سوال هم که از ایشون داشتم این بود که ایا موناکو میتونه رقیب جدی برای زوریخ یا وین باشه؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   مدیران وبسایت پاسخگوی سوالات بخش دیدگاه ها هستند. انتخاب میان کشورها و شهرها بستگی به سلیقه شخصی هر فرد دارد و شما باید با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.
   معمولا روش های بیشتری برای مهاجرت به اتریش می توان پیشنهاد داد چرا که این کشور ویزای جستجوی کار ارائه می دهد و به نیروهای متخصص نیز ویزای کار می دهد.

   پاسخ
 2. Ruhi گفته:

  با سلام روح اله صالحی ۳۸ ساله کارشناس مدیریت صنعتی ۱۳سال سابقه در شرکت گاز همسرم ۳۱ساله کارشناسی فیزیک و سطح زبان انگلیسی متوسط دارای دو فرزند ۶ و ۱ساله سرمایه حدودا۶۰۰میلیون آیا امکان مهاجرت هست به کدام کشور بهتر است آیا آزادی مذهبی داریم امنیت کار ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به شرایطی که فرمودید، دو راه برای مهاجرت شما امکان پذیر است که بستگی به اطلاع از سایر شرایط شما دارد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. مریم گفته:

  سلام من با 21 سال سن جامعه شناسی دانشگاه تهران میخونم و مسلط به زبان آلمانی هستم و از لحاظ معدل و مقاله های بین المللی مشکلی ندارم، آیا امکان اخذ بورسیه تحصیلی برای کارشناسی ارشد و کار ضمن تحصیل و بعد از گرفتن مدرک کارشناسی ارشد امکان پیدا کردن شغلی مثل معلمی یا استاد دانشگاه متناسب با رشتم در اتریش بیشتره یا سوئیس؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما به واسطه دانش زبانی آلمانی امکان ادامه تحصیل رایگان در کشور آلمان و اتریش را دارید. برای بررسی بهتر شانس خود جهت ادامه تحصیل با کمترین هزینه ها با دفاتر رسمی ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 4. محمد علی خورانی گفته:

  با سلام وقت بخیر بنده متقاضی مهاجرت به اتریش هستم امکان داره راهنماییم فرمایید
  بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد بازرکگانی بین الملل داراس 15 سال سابقه کار
  و دنبال یه شغل برایم هم مهم نیست هر کاری باشه انجام میدم 09127837607

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 5. زانیار گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  بنده ۳۴ سال سنمه ولیسانس بینایی سنجی دارم .
  ۱۱ سال سابقه کار در مطب شخصی دارم و همزمان حدود ۱۰ سال به صورت همکاری و قراردادی با اداره ی بهزیستی کار میکردم.
  ۵ سال سابقه ی بیمه دارم .
  دارای همسر و دوفرزند ۵ و ۳ساله هستم .
  میخواستم بدونم شرط گرفتن اقامت در اتریش را دارم یا خیر و اینکه آیا نیاز به مدرک زبان هم هست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید برای اقامت در اتریش اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. ابراهیم پارسامهر گفته:

  درود بر شما
  بنده ۴۵ سال دارم شغلم وکالت است ، درآمدم ماهی ۲۰ میلیون تومان است دفتر کار دارم ، بدون حضور خودم در دفتر و اگر خودم باشم که درآمدم خیلی زیادتر است ۴۰ میلیون تومان در ماه
  منزل مسکونی دارم در واقع املاک من در حدود پنج میلیارد تومان است حساب من و خانمم که ایشون هم خانه دار و ۴۵ ساله است در حد پانزده میلیارد ریال برابر با یک میلیارد و نیم
  اقامت اتریش رو می خوام اگر می توانم اقامت خود حمایتی در اتریش بگیرم چقدر زمان می برو؟ از تاریخ شروع یعنی انعقاد قرارداد مدرک من ارشد حقوق جزا است و مدرک خانم بنده کاردانی بهداشت محیط است
  با تشکر

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار با توجه به آنچه شرح فرمودید شما می توانید برای خود حمایتی در اتریش اقدام فرمایید و پروسۀ انجام آن بسته به شرایط متغیر خواهد بود. البته باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. ماهناز رجبی گفته:

  با درود فراوان
  با توجه به دریافت مدرک فوق لیسانس در رشته گرافیک – لیسانس در رشته گرافیک و دیپلم فنی و حرفه ای در همین رشته و دیپلم مدرسه صداسیما در رشته تاتر
  و معادل لیسانسی دیگر طبق تایید وزارت ارشاد در رشته سینما و بیمه هنرمندان( گرافیست) از سوی وزارت ارشاد
  بینمی خواستم دانم چطور می تونم در رشته هنری مابین رشته هایی که گذرانده ام و یا مرتبط با انها مانند پرفورمنس – هنر محیطی- هنر مفهومی و ….. مشغول به تحصیل در مقطع دکتری شوم ؟ضمنا زبانم خیلی خوب نیست – ولی اگر امیدی باشد به طور یک پارچه و خصوصی آن را تقویت خواهم کرد ولی در حال حاضر نمی دانم در چه کشوری می توانم پذیرش بگیرم
  الویت من اتریش یا کاناداست – ضمنا به مدت 20 سال در مرکز فرهنگی به عنوان کارشناس هنری مشغول کار و بیمه درمانی هم هستم
  و دارای سن 46 سال می باشم
  15 نمایشگاه انفرادی و جمعی داشته و سوابق قراردادی زیادی برای طراحی هنری ( پوستر – لوگو – برند بووک ) شرکت و موسسات را دارم
  ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 8. حسین..یکتا گفته:

  با سلام ..بنده ۲۷ سال سنمه مدرکم کارشناسیه مدیریت بازرگانیه …۵ سال سابقه کاری توی یه شرکت بزرگ و معتبر دولتی به عنوان کارشناس فروش و خدمات پس از فروش دارم…تو حوزه موسیقی و خوانندگی فعال و سابقه دارم …سرمایمم حدودا ۱۲۰میلیون تومن هستش…شرایطم میخوره ممنون اگه راهنماییم کنید..

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.