مقایسه اروپا و امریکاو کانادا و استرالیا

مقایسه اروپا  وامریکا وکانادا و استرالیا مسئله ایست که هرزمان نامی از مهاجرت برده شده است عنوان شده و همیشه پاسخ ها متفاوت بوده است. دوستان توجه فرمایید که در باب مقایسه اروپا  وامریکا وکانادا و استرالیا و مهاجرت به اروپا یا مهاجرت به امریکا و مهاجرت به کانادا و همچنین مهاجرت به استرالیا مهم ترین امر اینست که دیدگاه و سلیقه خودتان چیست و در انتخاب عوامل زیادی مانند ثبات قیمت ها اب و هوا و عوامل مختلفی می تواند تاثیر گذار باشد.هرفرد باید با توجه به سلائق خویش شرایط را بسنجد و تصمیم بگیرد.در این مقاله بصورت مختصر مقایسه اروپا ,امریکا,کانادا و استرالیا برای شما عزیزان صورت گرفته است.

video مقایسه اروپا وامریکا وکانادا و استرالیا
audio مقایسه اروپا وامریکا وکانادا و استرالیا

مقایسه کلی اروپا و امریکا و کانادا و استرالیا

در امریکا مناطقی مانند فلوریدا و هاوایی بسیار ارام است.

اروپا فضایی ارام و مثبت برای زندگی دارد.چراکه کشورهای اروپایی مثل سوئس اتریش و هلند همیشه از چنگ دوری میکنند و پس از جنگ جهانی دوم درس بزرگی گرفتند که به سمت جنگ نروند. نزدیکی کشورهای اروپایی به ایران و راحتی رفت و امد نیز مسئله مهمی است.ولی مسافت کانادا تاایران بالغ بر یک روز است که می تواند بسیار خسته کننده باشد.اماکانادا فوق العاده کشور زیبایی است .کشور امنی است سیستم سوسیال داشته و خیلی خوب به مردم رسیدگی می کنند.

استرالیا و نیوزلند هم کشورهای خوبی هستند.درواقع اروپا .کانادا و امریکا همه زیبایی های خودرادارند و نمی توان گفت کدام یک زیباتراست.

عوامل مهم در سنجش و مقایسه اروپا و امریکاو کانادا و استرالیا

جهت انتخاب یک مکان مناسب بین اروپا.امریکا و کانادا باید ابتدا بسنجید که چه میزان سرمایه دارید.

همچنین در باب نظام تامین اجتماعی کشورهای مذکور بخوبی تحقیق نمایید.مثلا بیمه های اجتماعی در کشورهای اروپایی مثل اتریش.سوئد و سوییس خیلی خوب است.

همچنین باید میزان جرائم و قوه قضاییه را نیز بسنجید .دادگاه ها و نظام قضایی را جدی بگیرید.کشوری که دادگاه های خوب و قاضی های عادل دارد هیچ زمان دچار فساد نخواهد شد.

مقایسه اروپا و امریکا و کانادا و استرالیا باید باتوجه به شرایط و علائق هرفردی صورت پذیرد و نمی توان پاسخ قطعی داد. بهتر است خودتان به مقایسه اروپا و امریکا و کانادا و استرالیا پرداخته و تصمیم بگیرید. همچنان می توانید از ویدئو اموزشی گام به گام مسیر مهاجرت یا مشاوره های موسسه ملک پور در باب مقایسه اروپا و امریکا و کانادا و استرالیا بهره مند گردید.

5 پاسخ
 1. سیمین گفته:

  با سلام . من تابعیت و پاسپوت دوم کشوری را که عضو لیست کشورهای ممنوعه برای آمریکا هست را دارم.آیا با پاسپورت دوم میتوانم برای ویزای نامزدی اقدام کنم؟ با توجه به شرایط کنونی قوانین آمریکا . با تشکر از اطلاعات خوبتون

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.