مزایای سرمایه گذاری در بلژیک

آیا قصد اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری را دارید؟ آیا سوالات بسیاری در ذهن خود برای سرمایه گذاری در بلژیک دارید؟ آیا می خواهید دلایل مهم و اساسی برای سرمایه گذاری در بلژیک را بدانبد؟ در این مقاله برآنیم تا دلایلی مهم و اساسی برای سرمایه گذاری در بلژیک را در اختیار شما متقاضیان محترم قرار دهیم و شما می توانید با ارتباط با موسسه حقوقی ملک پور اطلاعات بیشتری را در مورد سرمایه گذاری در بلژیک و دیگر کشور های اروپایی به دست آورید.

در اینجا به ذکر برخی از دلایل مهم سرمایه گذاری در بلژیک میپردازیم:

 

اقتصاد باز

صادرات بلژیک بیش از ۸۰ درصد از تولید ناخالص داخلی ملی است. بر اساس آخرین اطلاعات سازمان تجارت جهانی، بلژیک دهمین صادر کننده بزرگ جهان است. بلژیک بازار شکوفایی دارد که بیشتر آنها را در مرکز غرب اروپا دایر می کند. بلژیک با میزبانی بسیاری از سازمان های بین المللی به شدت با دنیای جهانی یکپارچه شده است. با توجه به شاخص KOF ، که میزان پذیرشیک کشور را با ارزیابی اقتصادی، سیاسی و ابعاد اجتماعی اندازه گیری می کند. کشور بلژیک جهانی ترین کشور دنیا می باشد. همچنین بلژیک در بررسی جاذبه های ارنست و پانگ برای پروژه های سرمایه گذاری در اروپا رتبه پنجم را دارد و این نشان می دهد که یسیاری از سرمایه گذاران در حال حاضر راه خود را به بلژیک یافته اند.

 

دروازه ای به روی ۵۰۰ میلیون مصرف کننده اروپایی

به لطف موقعیت مکانی کشور بلژیک که در مرکز ثروتمندترین و پیشرفته ترین منطقه جهان قرار دارد فرصت های متعدد و متنوعی برای صادرات از بلژیک وجود دارد. به عنوان مثال ۸ درصد از قدرت خرید اروپایی ها در شعاع ۸۰۰ کیلومتری از بروکسل قرار دارد. بلژیک همچنین به عنوان بازار تست مصرف کنندگان انتخاب شده است. اگر یک کالا در کشور بلژیک با موفقیت راه انداری و عرضه شود بدون شک موفقیت مشابه را می توان در دیگر مناطق اروپایی انتظار داشت.

 

 

تخته جهش منطقی برای انتقال کالا

شبکه حمل و نقل به هم پیوسته بلژیک انتخاب های بی پایان را در تجارت شما پیشنهاد می دهد. با انتخاب هر کدام از راه های حمل و نقل جاده ای ، قطار، دریا، آبراه ها، هوایی یا حمل مرکب شما می توانید مطمئن باشید که راه حل توزیع بسیار کارآمدی را انتخاب نموده اید. این سیستم تدارکاتی از طریق ارتباط از راه دور در سطح جهانی و اینترنت پشتیبانی می شود. مراکز توزیع بسیار زیادی در حال خاضر در بلژیک تاسیس شده اندکه مزیت هزینه ی کم و فاصله کمی با بازارهای بزرگ اروپا دارند. بدون شک بلژیک اولین کشور برای تدارکات و توزیع در اروپا می باشد.

دسترسی به تصمیم گیرندگان مهم اروپایی

به عنوان یکی از اعضای موسس اتحادیه اروپا بلژیک همواره نقش تعیین کننده ای در سطح بین المللی داشته. بلژیک همواره میزبان ناتو و اتحادیه اروپا و همچنین مقر متعددی از شرکت های چند ملیتی و بازنشستگان بزرگ جهانی بوده است. تعداد سازمان های بین المللی در بروکسل از واشنگتن دی سی بیشتر است. ۱۲۰ سازمان بین المللی، ۱۸۱ سفارتخانه، بیش از ۵۰۰۰ دیپلمات و بیش از هزار گروه لابی.چنین حضور دائمی بین المللی را به جز در نیویورک در هیچ جای دیگر دنیا نمی توانید بیابید. این حضور بین المللی همواره با دسترسی درجه اول در قلب اروپا  آن را اولین شهر کنفرانس اروپایی می سازد.

 

پایتخت انسانی سطح بالا

 

نیروی کار بلژیک یکی از بالاترین سطوح بهره برداری در سطح اتحادیه اروپاست. عوامل کلیدی همراه با این ویزیگی کیفیت بالای آموزش و پرورش و توانایی صحبت کردن به چندین زبان می باشد. دیگر ویژگی با ارزش انعطاف پذیری ، تطبیق پذیری و اشتیاق بالا برای یلدگیری در شرایط متغیر کار و محیط می باشد.گفت و گوی اجتماعی سازنده شرایط کسب و کار مثبت را افزایش می دهد. علاوه بر آن ۳۵ درصد از نیروی کار حداقل یک درجه بالاتر از سطح تحصیلی برآورد شده در OECD می باشد. این استخر از سرمانه انسانی با استعداد می تواند به شما برای راه اندازی شرکت به سمت جلو کمک کند. نیروی کار متخصص بلژیک قطعا پاسخگوی نیازهای یک محیط کار بین المللی است.

 

بلژیک به و جود آورنده و جذب کننده افراد هر شهر

بلژیک دارای ۱۶ دانشگاه سطح بالا می باشد که در میان آنها هفت دانشگاه در لیست رتبه بندی علمی دانشگاه های جهان در شانگهای ذکر شده است. تعهد ملی قوی برای آموزش باعث شده است که سیستم بلژیک یکی از بهترین ها در آموزش عالی ، ریاضی، آموزش علوم پایه ، مدارس مدیریت و گرایش برای آموزش در حین کار که منجر به طرفیت کلی بالا در نوآوری با توجه به گزارش رقابت جهانی ۲۰۱۳-۲۰۱۴ شده است.بلژیک همچنین دارای موسسات تحقیقاتی است و در بخش کیفی ارتباط دانشگاه و صنعت رتبه ششم در جهان را دارد.مراکزی که در سراسر این کشور راه اندازی شده است توسط شبکه ای از مراکز تحقیقاتی دانشگاه بین المللی شهر توسعه یافته است.به عنوان یک مرکز عالی بلژیک در حوزه های مهم مانند علوم زیستی، نانوتکنولوژی، بیولوژی و انرژی های تجدید پذیر ارائه می شود.

 

نظام مالیاتی رقابتی

 

بلژیک دارای یک نظام مالیاتی منحصر به فرد می باشد. تعداد زیادی از کسور مالیاتی شرکتها در دسترس است . مانند Notional Interest  (بهره قراردادی فرضی) و در آمد انحصاری،و یک سیستم مالیاتی مساعد و مناسب برای کارمندان مهاجر وجود دارد.

به لطف این اقدامات نرخ موثر مالیاتی شرکت می تواند به طور قابل توجهی پایین تر از بسیاری از کشور های دیگر می باشد. علاوه بر این نظام حاکم پیشرفته مالیاتی قطعیت قانونی برای سرمایه گذاران فراهم می کند. به وضوح بلژیک در بخش مالیات شرکتی به شدت رقابتی است.

 

سهولت راه اندازی یک کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار در کشور بلژیک بسیار سریع و ساده است. این کار تنها ۴ روز طول می کشد. و ۳ روش راه اندازی کسب و کار در بلژیک وجود دارد از این رو بلژیک سریع ترین کشور در ایجاد کسب و کار در اروپا می باشد. واحد فدرال منطقه ای برای سرمایه گذاری خارجی همکاری همواری را میان تمامی شرکایی که در پروژه سرمایه گذاری شما سهیم هستند را حمایت می کند.

 

قیمت املاک و مستغلات مقرون به صرفه

هزینه سکونت در بلژیک از دیگر شهرهای اروپایی کمتر می باشد و بروکسل به عنوان پایتخت این کشور قیمت بسیار پایین تری نسبت به دیگر پایتخت های اروپایی مانند لندن، پاریس و فرانکفورت دارد. بر طبق یک تحقیق انجام شده در سال ۲۰۱۳ هیچ شهر تجاری همچون بروکسل در غرب اروپا وجود ندارد که بتواند پنین مکان اداری و تجاری در غرب اروپا ارائه ئهئ.

 

شما متقاضیان گرامی می توانید در مورد چگونگی اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی با موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید. موسسه حقوقی ملک پور با سالها سابقه درخشان در امر مهاجرت و همچنین اخذ ویزای سرمایه گذاری در کشور های اروپایی از جمله سرمایه گذاری در اتریش، سرمایه گذاری در آلمان، سرمایه گذاری در انگلیس،سرمایه گذاری در اسکواکی ،سرمایه گذاری در اسلوونی و غیره می تواند شما را یاری دهد. شما می توانید با موسسه حقوقی ملک پور از طریق تلفن مشاوره رایگان دریافت نموده و  همپنین از طریق مشاوره حضوری از تجربیات و اطلاعات کافی مشاوران ووکلای کارآمد در باب سرمایه گذاری و اخذ اقامت را به دست آورید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.