مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان

در این مقاله در رابطه با مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان برای شما عزیزان شرح می دهیم. آیا مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان را می  دانید؟ آیا در مورد مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان سوالی دارید؟ آیا می دانید مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان چیست؟ مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان چیست؟

همانطور که می دانید برای کار در تمام کشورها و همچنین کشور یونان فرد متقاضی باید مدارک لازم جهت ویزای کار یونان را به کشور یونان تحویل نماید تا بتواند در کشور یونان به کار بپردازد. مدارک لازم جهت ویزای کار یونان مدارکی می باشد که دولت هر کشور تعیین می نماید و به آنها احتیاج دارد. مدارک لازم جهت ویزای کار یونان شامل تمام مدارک فرد متقاضی می شود از جمله شناسنامه و پاسپورت فرد متقاضی کار در یونان. موسسه حقوقی ملک پور در این مقاله سعی دارد تا مدارک لازم جهت ویزای کار یونان را برای شما عزیزان شرح دهد و به سوالات شما در زمینه مدارک لازم جهت ویزای کار یونان پاسخ دهد.

 

 

اگر فردی قصد کار در یونان را دارد بهتر است بداند که در ابتدا باید ۲ پروسه را طی نماید:

۱: اینکه فرد باید در ابتدا در کشور یونان یک کارفرما داشته باشد که فرد متقاضی کار در یونان را تایید نماید البته این مورد خود نیازمند انجام پروسه ای می باشد و این بدین صورت است که در ابتدا کارفرمای یونانی باید کار مورد نظر را به مدت ۳ ماه در یونان آگهی نماید و فرد متقاضی کار یافت نشود و سپس به مدت ۳ ماه دیگر در اتحادیه اروپا آگهی نماید و باز هم فرد متقاضی کار در یونان یافت نشود و سپس کار مورد نظر به فرد متقاضی کار در یونان برسد که این پروسه عملا غیر ممکن است.

۲: اما مورد دوم که بهترین مورد برای کار در یونان می باشد این است که فرد متقاضی کار در یونان یک ویزای جست و جوی کار به مدت ۶ ماه را اخذ نماید و سپس وارد یونان شده و در آنجا کار مورد نظر خود را بدست آورد. در اینجا نکته حائز اهمیتی که وجود دارد این است که اگر فرد متقاضی کار در یونان همراه داشته باشد باید در ابتدا خود فرد متقاضی کار در یونان وارد یونان شده کار مورد نظر را بدست آورد و مسکن مناسب را اجاره نماید و سپس می تواند خانواده خود را نیز همراه ببرد.

البته در اینجا بهتر است این نکته را یاد آور شویم که کار در یونان برای مهاجرین چندان هم آسان نخواهد بود به دلیل اینکه کشور یونان عضو اتحادیه اروپا و عضو شنگن می باشد و باید از قانون اتحادیه اروپا پیروی نماید و از این قانون مستثنی نخواهد بود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار یونان:

۱: دعوت نامه از یک شرکت معتبر یونانی

۲: گواهی اجازه کار از کارفرمای یونانی

۳: فرم قرارداد استخدام فرد متقاضی کار در یونان

۴: تفاهم نامه و اساسنامه

۵: نامه تمکن مالی فرد

مدارک لازم برای درخواست کار در یونان:

۱: پاسپورت فرد متقاضی کار در یونان که مدت اعتبار آن کمتر از ۶ ماه نباشد.

۲: گواهی سلامت فرد متقاضی کار در یونان

۳: فرد استخدام فرد متقاضی کار در یونان

۴: گواهی عدم سو پیشینه فرد متقاضی کار در یونان

مدارک لازم برای اخذ ویزای کشور یونان:

۱: شناسنامه فرد متقاضی

۲: اصل پاسپورت فرد متقاضی که مدت اعتبار آن از ۶ ماه نگذشته باشد.

۳: عکس رنگی ۶*۴ فرد متقاضی با زمینه سفید

۴: نامه تمکن مالی فرد متقاضی

۵: بیمه نامه سلامت فرد متقاضی

این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد. موسسه حقوقی ملک پور به عنوان بزرگترین موسسه حقوقی در خاورمیانه این امکان را دارد که پرونده های حقوقی شما عزیزان را به بهترین نحو به انجام برساند و همچنین در امر مهاجرت، حقوقی بین الملل و حقوق داخلی حامی شما عزیزان خواهد بود.

در اینجا نکته ای که ضروری به نظر می رسد این است که فرد متقاضی کار در یونان پس از اخذ ویزای کار یونان و پس از ورود فرد به یونان باید ظرف ۳۰ روز برای اجازه اقامت از طریق کار در یونان به پلیس یونان مراجعه نماید و مدارک خود را جهت اخذ اقامت تحویل مقامات دولتی یونان دهد. فرد پس از اجازه کار در یونان می تواند شروع به کار نماید و پس از آن مالیات تعیین شده را نیز بپردازد و سپس برای اقامت خود در یونان اقدام نماید.

فرد متقاضی کار در یونان پس از اجازه کار در یونان می تواند به صورت فول تایم و در حدود ۴۰ساعت در هفته به کار مشغول شود.

 

هزینه زندگی در یونان:

در رابطه با هزینه زندگی در یونان بهتر است بدانید که با توجه به سطح درآمد متوسطی که دارد از هزینه زندگی نسبتا بالایی برخوردار می باشد اما در کل می توانیم بگوییم که هزینه زندگی هر فرد کاملا متفاوت است و بستگی به سطح زندگی افراد دارد که می تواند از مقدار معمول آن کمتر و یا بیشتر شود.

یونان کشوری است که در جنوب شبه جزیره بالکان و جنوب شرقی اروپا قرار گرفته است. یونان با کشورهای آلبانی، بلغارستان، مقدونیه و ترکیه همسایه و دارا مرز مشترک می باشد.

یونان کشوری است با تمدن کهن و دارای آثار تاریخی فراوان و همچنین کشوری است با قدمت بسیار طولانی به همین دلیل صنعت توریسم در این کشور بسیار بالا می باشد و عمده درآمد مردم یونان از طریق جذب توریست و گردشگر به کشور می باشد.

در نهایت می توان گفت فرد متقاضی کار در یونان برای بدست آوردن کار و همچنین اخذ ویزای کار در یونان باید مدارک لازم جهت ویزای کار یونان را به مقامات دولتی یونان تحویل دهد تا اجازه کار و همچنین اجازه اقامت برای وی صادر شود. البته تحویل مدارک لازم جهت ویزای کار یونان پس از انجام پروسه هایی می باشد که در این مقاله به عرض شما عزیزان رساندیم.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار در یونان می توانید به وب سایت موسسه حقوقی ملک پور مراجعه نمایید و اطلاعات لازم را در زمینه کار در یونان و همچنین مدارک لازم جهت کار در یونان بدست آورید. موسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت حامی شما عزیزان خواهد بود.

 

 

منابع:

www.angloinfo.com/greece

www.schengenvisainfo.com/greece

www.mfa.gr

 

نگارنده: نگار ولی یاری

 

 

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ