مدارک لازم برای ویزای کار مالتا

آیا مایل به مهاجرت به مالتا در سال 2018 از طریق اخذ ویزای کار مالتا هستید ؟ آیا شرایط 2018 مهاجرت کاری به مالتا و مدارک لازم برای ویزای کار مالتا را از طریق اخذ ویزای کار نمی دانید ؟ آیا مهاجرت به مالتا از طریق کار می تواند روش مثبتی برای شما باشد ؟ ما شما را در این مسیر راهنمایی می کنیم. در این مقاله سعی بر آن است که به معرفی مالتا و مدارک لازم برای ویزای کار مالتا بپردازیم تا بتوانیم اطلاعات جامع و مفیدی را در خصوص  مدارک لازم برای ویزای کار مالتا در اختیار شما عزیزان بگذاریم تا در نهایت شما بتوانید در این مسیر بهترین تصمیم را بگیرید. برای داشتن اطلاعات بیشتر مشاورین مجرب موسسه حقوقی ملکپور در وین و دفاتر همکار در ایران همه روزه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان می باشند.

مدارک لازم برای اخذ ویزای کار مالتا:

در مرحله ی اول شخص متقاضی باید فرم های مربوط به اخذ ویزای کار را طبق مشخصات خود تکمیل نماید و به نماینده ی سفارت در مالتا ارائه دهد. لازم به ذکر است که اگر سفارت مالتا در کشور شخص متقاضی نباشد ، این امکان برای شخص متقاضی وجود دارد که به جانشین و یا نماینده ی مالتا فرم های مربوطه را تحویل دهد تا به درخواستش طبق قوانین رسیدگی شود.

در مرحله ی دوم اداره ی مالیات واقع در مالتا فرم های شخص متقاضی را بررسی و در صورت واجد شرایط بودن ، تایید می نماید. در مرحله ی سوم اداره ی مالیات واقع در کشور مالتا در زمان مقرر شده در یک نامه ی رسمی با درخواست شخص متقاضی اقامت مالتا از طریق کار اعلام قبولی می کند. در مرحله ی چهارم پس ازاعلام موافقت با درخواست ، شخص متقاضی متعهد می شود که ظرف مدت یک ماه مبلغ پنج هزار یورو را به عنوان مالیات یک سال اول به اداره ی مالیات واقع در مالتا ارائه دهد و در صورتی که شخص به هر دلیل نتواند طی مدت این یک سال به مالتا وارد شود سه هزار یورو از آن پنج هزار یورو به شخص متقاضی بازگردانده می شود که می تواند درخواست استرداد مبلغ را کند. در مرحله ی پنجم در طی مدت یک ماه از زمان پرداخت مالیات توسط شخص متقاضی مجوز ورود و اقامت یک ساله برای شخص متقاضی و افراد تحت قیمومیت وی صادر می گردد. در مرحله ی ششم از این مراحل ، شخص متقاضی ورود به مالتا متعهد می گردد تا در ظرف مدت دوازده روز کاری از زمانی که مجوز ورودش صادر گردیده است ، در مالتا محلی را به عنوان محل اقامتش در نظر بگیرد. در مرحله ی هفتم شخص متقاضی متعهد می گردد در طی مدت پانزده روز کاری بعد از اینکه محل اقامتش را برای سکونت تعیین کرد ، باید به بخش درآمدهای مالتا این موضوع را اعلام نماید و در این مرحله شخص متقاضی میتواند در صورت داشتن نماینده ی مالیاتی او را به بخش درآمدهای داخلی معرفی کند. در مرحله ی هشتم ، بر اساس قوانین مصوب مالتا ، شخص متقاضی اقامت در مالتا باید ملکی را به ارزش دوازده هزار یورو خریداری کند .

در مرحله نهم ، شخص متقاضی در صورتی که کلیه ی مراحل ذیل را با موفقیت طی کرده باشد برای تمدید مجدد ویزا به مدت یک سال ، باید مدارک خود را دال بر تمکن مالی به مبلغ مشخص شده از سمت بخش درآمد های داخلی و اداره ی مالیات در مالتا برای خود و هریک از افراد تحت قیمومت خود در حساب داشته باشد. در مرحله ی دهم پس از انجام کلیه ی امور مرحله ی قبل بخش درآمدهای داخلی و اداره ی مالیات واقع در مالتا در صورت موجود بودن کلیه ی شرایط برای یک سال دیگر اقامت شخص متقاضی را تمدید می کنند.

ویزای کاردر مالتا برای افرادی که تمایل دارند در این جزیره ی زیبا کار به این ترتیب صادر می گردد. فرد متقاضی اخذ ویزای کار در مالتا در ابتدا به ساکن باید کلیه ی فرم های  اجازه ی کار در مالتا را طبق مقررات تکمیل نماید و کلیه ی آزمایشات پزشکی را مبنی بر سلامت جسم و روح و روان را  انجام دهد. همچنین شخص متقاضی  باید سه قطعه عکس را به همراه گزارش عدم سوپیشینه را به همراه سایر مدارک خود در پرونده داشته باشد. برای افراد متقاضی کار که در مالتا به دنبال جست و جوی کار هستند پاسپورت و گواهی اشتغال آن ها از مدارک لازم جهت انجام این پروسه ی مهم می باشد. کارفرما در مالتا به منظور رعایت و حفظ امنیت و نظم موجود بر چگونگی کار کردن افراد متقاضی کار نظارت می کند که  برای اجازه ی کار متقاضیان خارجی درخواست آن ها را به بخش اداره ی کار در مالتا ارسال شده باشد .

لیست مدارک مورد نیاز از مدارک لازم برای ویزای کار مالتا:

*دانش زبان که شخص باید نمره ی آیلتس پنج و نیم را داشته باشد

*شخص متقاضی باید حداقل دارای مدرک کارشناسی باشد

*تکمیل و امضای فرم مربوط به اخذ ویزای کار

*داشتن پاسپورت با داشتن حداقل شش ماه اعتبار

*شناسنامه

*عکس رنگی که در سال اقدام گرفته شده باشد

*بیمه ی درمانی مسافر برای مدت زمان سفر و یک نسخه کپی از آن

*اسناد شغلی و اسناد مالکیت

*در صورت داشتن جاب آفر،  اصل دعوتنامه

*نامه ی تمکن مالی سه ماهه از بانک

مزایای اخذ اقامت مالتا از طریق کار:

*سهولت رفت و آمد به کلیه ی اروپا و بدون هیچگونه محدودیت

*امکان افتتاح حساب در بانک های اروپا

*معاف بودن از پرداخت مالیات

* موقعیت کار و زنگی در اروپا

* اخذ اقامت دائم

 

امیدواریم توانسته باشیم با ارائه ی این مقاله در باب مدارک لازم برای ویزای کار مالتا راهنمایی لازم را به عمل آورده باشیم. همچنین در صورت تمایل برای داشتن اطلاعات جامع در این خصوص مشاورین مجرب مدارک لازم برای ویزای کار مالتا ملک پور در وین و دفاتر همکار در ایران همه روزه آماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان هستند. جهت داشتن مشاوره ی تلفنی رایگان با موسسات ما تماس بگیرید.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.