ویزای کار مالزی

 • ویزای کار مالزی و شرایط عمومی آن
 • ویزای کار مالزی و نرخ بیکاری در مالزی
 • ویزای کار مالزی و شرایط اخذ ویزای کاری مالزی
 • ویزای کار مالزی و بررسی ویزای همراه
 • ویزای کار مالزی و مدارک مورد نیاز ویزای کار مالزی
 • ویزای کار مالزی و میزان حقوق در مالزی
 • ویزای کار مالزی و مشاغل مورد نیاز 2019 مالزی
 • ویزای کار مالزی و نحوه کاریابی در مالزی
 • ویزای کار مالزی و مؤسسات کاریابی در مالزی
 • ویزای کار مالزی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مالزی
ویزای کار مالزی مدارک لازم برای ویزای کار در مالزی

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

ویزای کار مالزی و مقدمه ای بر آن

ویزای کار مالزی، شرایط کار در مالزی و اقامت مالزی از طریق کار در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار خواهد گرفت. آیا به راستی می توان از طریق کار در مالزی اقامت این کشور را بدست آورد؟ کار در مالزی از جهات بسیاری می تواند قابل بحث باشد که به صورت خلاصه و ساده، اساسی ترین و مهم ترین نکات پیرامون آن خدمت شما دوستان گرامی ارائه می شود. مالزی یکی از کشورهای در حال پیشرفت در آسیا بوده و مردم زیادی را به خود جلب می نماید. همواره مهاجرت از طریق کار مورد سئوال مخاطبین می باشد، چرا که اقدام از طریق کار با شرایط بسیاری از افراد همخوانی دارد. نحوه کاریابی در مالزی به چه صورت است؟ چه مدارکی جهت اخذ ویزای کار مالزی احتیاج است؟ این مقاله که توسط متخصصین مجرب ما به نگارش در آمده تمامی سئوالات و ابهامات ذهنی شما را برطرف نمایدو اطلاعات کاملی در خصوص کار در مالزی و ویزای کار مالزی خدمت شما دوستان ارجمند ارائه دهد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش؛ تماس حاصل فرموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید.

مهاجرت به مالزی

ویزای کار مالزی و شرایط عمومی آن

ویزای کار مالزی، برای افراد خارجی که قصد کار در کشور مالزی را دارند مستلزم داشتن یک کارفرما می باشد. اگر یک کارفرما در مالزی قصد استخدام یک نیروی خارجی را داشته باشد باید یک مسیر طولانی را سپری نماید. امکان کار برای یک خارجی در مالزی بدون مجوز کار غیر ممکن است و اگر یک کارگر خارجی بدون مجوز مشغول به کار شود برای وی حدود 5 سال زندان و برای کارفرما جریمه نقدی در حدود 10000 رینگت در نظر گرفته خواهد شد. اولویت کار در مالزی برای مردم مالزی می باشد و شرکت ها جهت استخدام نیروی خارجی محدودیت هایی دارند و تعداد مشخصی نیروی خارجی با توجه به نوع شغل و وسعت فعالیت آن شرکت اجازه استخدام دارند. همچنین محدودیت سنی برای کارگران خارجی وجود دارد و کارگران خارجی باید بالای 27 سال سن داشته باشند به غیر از نیروهای کاری که در زمینه فناوری اطلاعات مشغول می شوند که باید بالای 23 سال سن داشته باشند. در برخی از مشاغل مدرک لیسانس و در برخی از مشاغل مدرک فوق لیسانس الزامی می باشد. با تمام این توضیحات وجود شرکت های بین المللی فراوان در مالزی این کشور را یک مکان پویا و جذاب برای کارجویان بین المللی تبدیل کرده است. شرایط کاری مناسب و هزینه های زندگی کم در این کشور می تواند از عوامل انگیزشی جهت مهاجرت کاری به مالزی باشد. زبان رسمی این کشور مالایی می باشد و متقاضیان خارجی کار در این کشور باید به زبان مالایی و یا به زبان انگلیسی مسلط باشند.

ساعت کار درمالزی 8 ساعت در روز می باشد و در هفته 6 روز کار می باشد البته برخی از شرکت ها ممکن است روزهای شنبه به صورت نیمه وقت باز باشند. در طول سال معمولاً 12 تعطیل رسمی وجود دارد. ساعت کار عادی در مالزی از 9 صبح تا 5 بعداز ظهر می باشد.

کارگران خارجی در برخی از مشاغل  باید از کشورهای تأیید شده دولت مالزی باشند به عنوان مثال برای مشاغل کارگران ساده  در این کشور لیست کشورهای زیر اعلام شده است که در برخی از مواقع استثنائاتی وجود دارد:

اسم کشور توع شغلی
تایلند
کامبوج
نپال
میانمار
لائوس
ویتنام
فیلیپین تمام بخش های ساخت و ساز و کشاورزی و خط تولید
پاکستان
سری لانکا
ترکمنستان
ازبکستان
قزاقستان
هندوستان ساخت و ساز(فقط کابل کشی)- خدماتی – کشاورزی و گیاهان داروئی
اندونزی کارگران مرد در همه بخش ها به جز خط تولید کارگران زن تمامی بخش ها
بنگلادش فقط از طریق قرارداد بخش کشاورزی

ویزای کار مالزی و نرخ بیکاری در مالزی

ویزای کار مالزی از این جهت می تواند حائز اهمیت باشد که نرخ بیکاری در این کشور با توجه به وسعت 329.758 کیلومتر مربعی و جمعیت 30.448.600 نفری آن حدود 3.3 درصد می باشد. نرخ بیکاری در مالزی در سال 1998 تا 2018 به طور متوسط ​​3.28 درصد بوده است، در ماه مارس سال 1999 و  به میزان 4.50 درصد و در ماه اوت 2012 به پایین ترین حد 2.70 درصد رسیده است. در نمودار زیر میتوانید نرخ بیکاری کشور مالزی را در سال 2018 بررسی نمایید:

1 4 مدارک لازم برای ویزای کار در مالزی

در ادامه به مقایسه نرخ بیکاری مالزی با برخی از کشورهای آسیایی می پردازیم:

کشور نرخ بیکاری کشور نرخ بیکاری
مالزی 3.3 درصد ایران 12.1 درصد
چین 3.83 درصد هندوستان 7.8 درصد
کره جنوبی 3.7 درصد تایلند 1 درصد
سنگاپور 2.2 درصد پاکستان 5.9 درصد
تایوان 3.92 درصد امارات 1.72 درصد

ویزای کار مالزی و شرایط اخذ ویزای کاری مالزی

ویزای کار مالزی برای درخواست کنند گان این نوع ویزا دارای شرایطی می باشد. در ابتدا مجوز استخدام یک نیروی خارجی برای یک کارفرما باید توسط وزارت کشور مالزی صادر شود. کارفرما باید ابتدا شغل مورد نظر را در کشور مالزی آگهی کند در صورتی که به دولت مالزی اثبات کند که برای شغل مورد نظر هیچ نیروی کاری از داخل کشور تمایلی به انجام آن ندارند اقدام به استخدام نیروی خارجی نماید. کارگران باید در رنج سنی 18 تا 45 سال باشند و در برخی از مشاغل بالای 27 سال و در برخی از مشاغل بالای 23 سال. این مقاله توسط موسسه حقوقی ملک پور همکار مؤسسه MIE اتریش تهیه و گردآوری شده، هرگونه کپی برداری از آن بدون ذکر منبع شرعاً و قانوناً حرام و غیرقانونی می باشد. کارگران باید از یک پاسپورت معتبر برخوردار باشند و از مراکز مجاز پزشکی نامه تأییدیه سلامت داشته باشند. ویزای کار مالزی در صورتی صادر می گردد که دستمزد شغل پیشنهاد شده بالای 5000 رینگت باشد. اگر شخص متقاضی کار در مالزی پیشنهاد شغلی ایی داشته باشد که حقوق وی در آن پیشنهاد شغلی بالای 8000 رینگت باشد ویزای کار مالزی وی سریعاً صادر می گردد. ویزای کار کشور مالزی معمولا برای 6 ماه تا 5 سال بسته به نوع ویزا و نوع شغل و ویزاهای یک ساله و 2 ساله هم صادر می شود. پاسپورت شخص متقاضی باید 18 ماه از اعتبارش باقی مانده باشد. بسته به نوع شغل و مهارت ها، هنگام اخذ مجوز کار، مجوز های مختلف صادر می شوند.

از سوی دیگر کارفرمایانی که قصد استخدام نیروی کار از خارج از مالزی را دارند با ید شرایط اقتصادی خوبی داشته باشند و سرمایه آنها برای کارفرمای خارجی بین 350.000 رینگت تا 500.000 رینگت باشد و برای کارفرمای داخلی بالای 200000 رینگت بوده و تضمین های لازم را به دولت مالزی ارائه نمایند.

به صورت کلی ویزای کار مالزی به سه مرحله زیر خلاصه می شود:

 • 1-قبل از درخواست – بررسی واجد شرایط بودن

  کارگر باید یک پیشنهاد شغلی داشته باشد و پاسپورت وی حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد و به دو شکل زیر است:

  • (Professional Visit Pass) (PVP): این ویزا برای اتباع خارجی که در کشور خود مشغول به کار هستند اما توسط یک شرکت مالزیایی مورد نیاز هستند و برای خدمات مشخصی استخدام می شوند و مدت این ویزا 6 ماه تا 1 سال است.
  • (Residence Pass-Talent) (RP-T): این نوع ویزا برای کارگران بسیار حرفه ای صادر می شود و مدت زمان آن تا 10 سال قابل تمدید است. این نوع نیروی کار باید مشخصات زیر را داشته باشد:
  • حداقل 3 سال در مالزی کار کرده باشد
  • در زمان درخواشت مجوز اشتغال معتبر داشته باشد
  • حقوق حداقل 15.000 رینگت در ماه در مالزی دریافت کند
  • در مالزی پرونده مالیاتی داشته باشد و حداقل 2 سال مالیات پرداخت کرده باشد
  • دارای حداقل 5 سال سابقه کار باشد
  • دارای مدرک دکتری، فوق لیسانس، لیسانس و یا دیپلم حرفه ای از یک مرکز بسیار معتبر و یا یک گواهی حرفه ای از یک موسسه فنی و حرفه ای معتبر
 • 2-تقاضای کاریابی به صورت آنلاین (ESD) (Expatriate Services Division)

  پس از تأیید این که کار فرمایان می توانند از نیروی کار خارجی استفاده نمایند، شرکت ها می توانند با ایجاد یک حساب کاربری در اینترنت مابقی پروسه استخدام نیروی کار را از این طریق انجام دهند و کارگرانی که قصد انجام کار در مالزی را دارند از طریق اینترنت  و صفحه مخصوص کارفرما پیگیر ادامه روند کاری شان باشند.

 • 3- پس از درخواست

  پس از اینکه به کارفرما اجازه استخدام نیروی خارجی داده شد و نیروی کار درخواست دهنده مجاز به کار در شغل مورد نظر شد ویزای وی تایید شده و می تواند در مالزی شروع به کار کند.

علاوه بر مواردی که ذکر شد 2 نوع دیگر مجوز کار در مالزی موجود می باشد:

Employment Pass:  این مجوز به کارکنان با مهارت های خاص، معمولا برای مشاغل فنی یا مدرن صادر می شود. حداقل دوره معمولا 2 سال است.

Temporary Employment Pass:  برای اشتغال کمتر از 2 سال و یا برای مشاغل با حقوق ماهانه کمتر از 5000 رینگت صادر شده است.

ویزای کار مالزی و بررسی ویزای همراه

ویزای کار مالزی برای افرادی که متأهل بوده و یا فرزند داشته باشند می تواند از نظر به همراه داشتن خانواده در طول کار در مالزی حائز اهمیت باشد و به نوعی به یک دغدغه اصلی تبدیل شود.  افرادی که موفق به اخذ ویزای کار مالزی می شوند می توانند همسر و فرزندان زیر 18 سال خود را به مالزی ببرند از آنجایی که افراد متقاضی بعد از اخذ ویزای کار به مالزی مهاجرت می کنند میتوانند همزمان همراهان خود را با خود به مالزی منتقل کنند. اگر همسر و یا همراه شخص کارگر بین المللی قصد کار کردن در مالزی را داشته باشد باید حتماً مجوز کار در مالزی را کسب نماید و سپس در این خصوص مشغول به کار شود.

ویزای کار مالزی و مدارک مورد نیاز ویزای کار مالزی

مدارک لازم برای ویزای کار مالزی به شرح زیر می باشد. در نظر داشته باشید اگر به هر دلیلی نقصی در مدارک اعلام شده وجود داشته باشد ویزای شما صادر نمی شود.

مدارک لازم برای ویزای کار مالزی:

 • 1-نامه درخواست و نامه استخدام از سوی کارفرما
 • 2-قرارداد کاری
 • 3-تکمیل فرم درخواست ویزا
 • 4-نامه تأییدیه وزارت کشور مالزی
 • 5-پاسپورت معتبر
 • 6-عکس 3 در 4 به تعداد 4 قطعه
 • 7-گواهی سلامت از مراکز معتبر که برای سه ماه اخیر باشد
 • 8-گواهی عدم سوء پیشینه
 • 9-CV متقاضی
 • 10-مدارک تحصیلی

در ادامه مدارک لازم برای ویزای کار مالزی به مدارک مورد نیاز برای همراه شخص اصلی به حضورتان اعلام می گردد:

 • 1-نامه از کارفرما مبنی بر استخدام شخص اصلی در آن شرکت
 • 2-فرم DP11A
 • 3-ارائه مدارک عقدنامه و سایر مدارکی که نوع ارتباز با شخص اصلی را اثبات کند
 • 4-کپی از پاسپورت شخص اصلی
 • 5-کپی از پاسپورت همراهان

ویزای کار مالزی و میزان حقوق در مالزی

ویزای کار مالزی در صورتی صادر می گردد که شخص متقاضی حداقل 5000 رینگت حقوق داشته باشد. در مجموع اغلب نیروهای کار خارجی که به مالزی مهاجرت می کنند بیش از 10000 رینگت در ماه می توانند درآمد داشته باشند و این عدد برای یک زندگی معمولی و خوب در مالزی کافی می باشد. در موارد استثنائی در برخی از مشاغل خاص و مهم ممکن است شخص خارجی حقوق 50000 رینگت هم دریافت کنند. اگر شخص خارجی در ماه حقوقی بین 15000 رینگت تا 20000 رینگت درآمد داشته باشد یک زندگی ایده آلی می تواند در این کشور داشته باشد. مردم محلی در مالزی معمولاً حداقل درآمد شان در ماه 2000 تا 4000 رینگت می باشد که در رستورانها و سوپرمارکت ها و مشاغل اینچنینی مشغول به فعالیت می باشند.

اگر در مالزی مشغول به کار و فعالیت می باشید باید مالیات پرداخت نمائید و این مالیات برای مشاغل مختلف متفاوت است و معمولاً 26 درصد نرخ مالیات شما خواهد بود.

در ادامه به برخی از قیمت های مایحتاج و هزینه های جاری زندگی در مالزی اشاره می نمائیم:

کالا قیمت به رینگت کالا قیمت به رینگت
آب یک بطری 1.5 لیتری 2.24 حمل و نقل ماهیانه 100.00
برنج 1 کیلو 3.96 آب،برق،اینترنت،گرما،سوخت 181.28
مرغ 1 کیلو 12.42 اجاره خانه 1 خوابه مرکز شهر 151.510
گوشت 1 کیلو 27.33 سیب 1 کیلو 9.96
شیر ا لیتر 6.82 موز 1 کیلو 5.42

2 1 مدارک لازم برای ویزای کار در مالزی

هزینه های زندگی در مالزی

ویزای کار مالزی و مشاغل مورد نیاز 2019 مالزی

ویزای کار مالزی در صورتی می تواند برای ما موثر باشد که متقاضی این ویزا بداند در این کشور چه نوع شغلی بیشتر مورد نیاز است. اقتصاد مالزی به سرعت در حال پیشرفت است و این کشور در طی 30 سال گذشته از یک تولید کننده مواد خام به یک کشور نیمه صنعتی در سطح منطقه تبدیل شده است و توسعه زیرساخت ها و حمل و نقل در این کشور به خوبی گواه این ادعا خواهد بود. با این حال محددیت هایی برای استخدام کارگرهای خارجی در این کشور وجود دارد.

صنایع کلیدی در مالزی عبارتند از: نفت و گاز، لاستیک سازی، روغن نخل، الکترونیک و نیمه هادی ها، چوب، الکتریسیته و داروسازی همچنین بیشتر فناوری اطلاعات و IT  در این کشور از وضعیت مطلوبی برخودار است.

در ادامه به برخی از مشاغل که بیشترین نیاز به آن ها برای سال 2019 مورد نیاز است اشاره می شود:

 • 1-مدیر فروش

  مدیران فروش حرفه ای و آشنا به نحوه برخورد بامشتری با حقوق سالیانه بین 28000 دلار آمریکا تا 41000 دلار آمریکا

 • 2-حسابدار عمومی

  یک حسابدار آشنا به کار و مسلط به نوشتن تراز نامه با حقوق سالیانه بین 29000 تا 79000 دلار آمریکا

 • 3-وکیل کسب و کار

  یک وکیل حرفه ای در امور کسب و کار و با حقوق سالیانه 42000 تا 82000 دلار امریکا

 • 4-توسعه دهندگان وب

  توسعه دهندگان وب با تسلط بر برنامه نویسی وب سایت و برنامه های کاربردی با حقوق سالیانه 43000 تا 81000 دلار آمریکا

 • 5-تحلیل گر داده

  تحلیل گر داده با آشنایی کامل به تجزیه و تحلیل داده های شرکت و آشنا به نحوه بهره برداری از این داده ها با حقوق سالیانه 55000 تا 76000 دلار آمریکا

 • 6-مدیر برنامه ریزی مالی و تجزیه و تحلیل

  مسئولیت اصلی مدیر برنامه ریزی مالی ارزیابی و نظارت بر سلامت مالی شرکت ها می باشد. با حقوق سالیانه 49000 تا 106000 دلار آمریکا

 • 7-مدیران پروژه

  با حقوق سالیانه 82000 تا 117000 دلار آمریکا

ویزای کار مالزی و نحوه کاریابی در مالزی

ویزای کار مالزی همانگونه که عنوان شد در صورت داشتن یک شغل ممکن خواهد بود. باید این امر را بدانیم اگر با ویزای توریستی به مالزی بروید و قصد کاریابی داشته باشید امری بسیار سخت و تقریباً نشدنی می باشد. فرایند نحوه کاریابی در مالزی در 8 مرحله زیر به صورت خلاصه توضیح داده شده است:

قبل از ارسال مدارک مرحله 1 ایجاد حساب کاربری در ESD
مرحله 2 آپلود کردن تمامی اسناد و مدارک
مرحله 3 CV را ارسال کنید و اگر مدارک تکمیلی نیاز باشد به شما اطلاع داده خواهد شد
در طول ثبت نام مرحله 4 صبر کردن برای پردازش اطلاعات
مرحله 5 در صورت تأیید در خواست شما تأییدیه را چاپ کنید و امضاء کنید
مرحله 6 تکمیل فرآیند ثبت نام و گرفتن دسترسی کامل در ESD
پس از ثبت نام مرحله 7 ارسال نیازمندی های کارگران خارجی
مرحله 8 وضعیت برنامه ها به صورت آنلاین به شما اطلاع داده خواهد شد

 پس از موفقیت آمیز بودن این 8 مرحله می توانید ویزای کار مالزی خود را دریافت کنید و مهاجرت کاری به مالزی را آغاز نمایید.

ویزای کار مالزی و مؤسسات کاریابی در مالزی

ویزای کار مالزی مستلزم یافتن شغل در این کشور است و این امر را می توان از طریق موسسات کاریابی محلی و یا بین المللی مختلفی به صورت آنلاین انجام داد.

در ادامه به برخی از معروفترین سایتهای کاریابی مالزی اشاره می نماییم:

 • سایت : glassdoor
 • سایت: recruit
 • سایت: monster
 • سایت: jora
 • سایت: linkdin
 • سایت: careerjet
 • سایت: hrinasia
 • سایت: jobstreet
 • سایت: careerjet
 • سایت: gradmalaysia
موسسات کاریابی در مالزی

ویزای کار مالزی و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت در مالزی

ویزای کار مالزی منجر به اخذ اقامت دائم مالزی یا تابعیت مالزی نخواهد شد. مالزی در خصوص اعطای اقامت دائم و تابعیت به یک خارجی بسیار سخت گیر است و از جمله کشورهایی است که دو تابعیتی بودن را قبول نداشته و معمولاً از طریق کار نمی توان  اقامت دائم  و تابعیت این کشور را اخذ نمود. اگر قصد کار کردن در یک کشور دیگر را دارید که آن کار کردن منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت آن کشور شود می توانید کشورهای پیشرفته اروپائی نظیر اتریش و یا آلمان را انتخاب نمائید و حتی با اخذ ویزای کاری آفریقای جنوبی می توانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را اخذ نمائید. در صورت احتیاج به اطلاعات تکمیلی می توانید با مراجعه به سایت موسسه حقوقی ملک پور (www.malekpourmie.com) از مطالبی که در مورد ویزای کاری آلمان، ویزای کاری اتریش و ویزای کاری آفریقای جنوبی استفاده نمائید همچنین می توانید با تماس با کارشناسان مجرب موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه MIE اتریش در این خصوص مشاوره رایگان دریافت نمائید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

ویزای کار مالزی و سخن پایانی

ویزای کار مالزی و شرایط اخذ آن در این نوشتار بررسی شد. از آنجایی که اقامت مالزی به سبب رشد قابل ملا حظه این کشور مد نظر افراد بسیاری است، بر آن شدیم پیرامون مسائل مهم راجع به ویزای کار مالزی مطالبی را به نگارش درآوریم تا راهنمای شما مخاطبان همیشگی ما باشد. در نهایت مجدد خاطر نشان می شود که با کار در مالزی نمی توان اقامت و یا تابعیت مالزی را کسب کرد. نرخ بیکاری، لیست موسسات کاریابی مالزی، مشاغل مورد نیاز 2019 مالزی، میزان دستمزد و نکات مربوط به قوانین و شرایط کاری مالزی و اخذ ویزای کار مالزی از جمله مواردی است که در این مقاله مورد بحث قرار گرفت. امیدواریم توانسته باشیم سئوالات شما در باب ویزای کار مالزی را پاسخ گفته باشیم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی می توانید با مشاوران مجرب ما در امر حقوق بین المللل تماس حاصل نموده و مشاوره رایگان دریافت نمائید. همچنین می توانید در قسمت انتهای مقاله، در قسمت دیدگاه و نظرات پرسش های خود را بیان نموده و پاسخ خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمائید.

law مدارک لازم برای ویزای کار در مالزی
6 پاسخ
 1. پریا گفته:

  پریا هستم .۲۵ الان در مالزی هستم با ویزای سوشال .در ایران در کارخانه کار کردم و در مالزی به دنبال کار کارگر عمومی و یا کار در کارخانه هستم.به تمام رستوران ها و کارخانه ها حضوری مراجعه کردم اما فایده نداشت موفق شدم چند اژانس کاریابی پیدا کنم و رزومه بدم و هنوز خبری نیست .لطفا محو راهنمایی کنید خیلی به کار سالم نیاز دارم .اینجا بسیار خطرناک است و من فقط میخوام کار سالم انجام بدم هرچند سخت مشکلی با کارگر شدن ندارم لطفا منو راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز متاسفانه ما خدمات کاریابی در کشور مالزی نداریم و شما باید از طریق موسسات کاریابی اقدام کنید.

   پاسخ
 2. علی فاتحی گفته:

  سلام
  بنده 28 ساله ، فوق دیپلم متالورژی هستم ، آشنایی کامل با اینترنت (وبسایت و سئو و …) و کامپیوتر بصورت کامل دارم اما مدرک تحصیلی در این زمینه ندارم میخوام بدونم چه راه مهاجرتی به مالزی برام وجود داره که بتونم اونجا زندگی کنم و کار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز کار در مالزی از طریق داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در این کشور بوده و منجر به اخذ اقامت برای شما نخواهد شد. همچنین ما اطلاعی از میزان سرمایه، مدرک زبان و سایر شرایط شما نداریم تا بتوانیم شما را در معرفی راه های جایگزین راهنمایی کنیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 3. بهرام حیدری گفته:

  با سلام.بهرام حیدری هستم بازنشسته برق فشار قوی برق تهران.50 سال سن دارم.70درصد زبان انگلیسی راتسلط دارم.ضمنا سال 74 کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی را از دانشگاه ازاد واحد جنوب تهران دریافت نمودم. ازلحاظ برق فشار قوی 25 سال تجربه دارم.وتکنسین خطوط 20 کیلو ولت فشار قوی بارزومه کاری بسیار عالی. دوست دارم ور کشورهای پیشرفته فعالیت فشارقوی داشته باشم. راهنمایی بفرمایید سپاسگذارم.

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   با سلام و عرض ادب
   متقاضی عزیز رزومه کاری شما بسیار خوب است ولی برای اقدام از طریق ویزاهای کاری سن متقاضی خیلی مهم است.
   یا توحه به سن شما بهترین راه ورود، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری (ثیت شرکت) می باشد که از این طریق یتوانید با استفاده از تجریه کاریتون، کار کنید. برای بررسی بیشتر شرایط خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5