شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی

شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی در هنگام مهاجرت به کره جنوبی 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی پس از گرفتن وکیل مهاجرت و یا شرایط کار دانشجویی در کره جنوبی چگونه است ؟ امروزه افراد زیادی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های کره جنوبی و در نهایت اخذ اقامت کره جنوبی را انتخاب می نمایند. اما سوال اینجاست که ایا می توان شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی را تضمین کرد .

در صورتیکه در حال تحصیل در کره جنوبی  هستید و یا علاقمند به تحصیل درآن هستید و در مورد شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی سئوالی دارید با ما در مقاله زیر همراه باشید .

بر اساس گزارش ۲۰۱۱ National competitiveness Report  مربوط به IMD سوئیس ، تحصیل در کره در بین ۵۹ کشور که این تحقیق بر روی آنها انجام شده است در جایگاه ۲۹ قرار دارد . کره جنوبی  در آسیا در جایگاه چهارم بعد از سنگاپور ، تایوان و هنگ کنگ و بالاتر از ژاپن و چین قرار دارد .  همچنین در تحقیق مقایسه بین المللی پیشرفت تحصیلی (PISA )  که بوسیله OECD انجام می شود کره در سالهای اخیر دربین ۶۵ کشور شرکت کننده در این تحقیق در جایگاه سوم تا ششم قرار گرفته است . کره در جایگاه نخست آزمون دیجیتال ارزیابی دانش و مهارت خواندن قرار دارد . به دلیل این نوع آموزش  ، کره جنوبی می تواند سرویس هایی را برای آموزش عالی به دانشجویان خارجی بدهد .

کشوری پیشرفته با علوم کاربردی و مرکز تکنولوژی : در تحقیق شاخص توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ICT ) که توسط اتحادیه بین المللی مخابرات ( ITU ) اعلام شده است کره در بین ۱۵۲ کشور در جایگاه نخست قرار گرفت . رشته آی تی در کره به همراه ماشین آلات ، شیمیایی ، کشتی سازی و اتومبیل ها در بالاترین سطح در دنیا قرار دارند . از شبکه اینترنتی ماوراء سرعت آن بیش از ۲۰ میلیون کاربر خانگی و خانواده های زیادی استفاده می کنند . با توجه به اینکه کشور کره کشوری قوی در زمینه آی تی در دنیا است می توانید نتیجه بگیرید که تکنولوژی و سرعت کره ای ها برای تکنولوژی پیشرفته و زمینه های خلاقیت مناسب می باشد . تحصیل در کره با بیشترین قدرت تکنولوژی در دنیا شما را برای پیشرفت در آینده آماده می کند .

فرهنگ غنی و زندگی پویا : کره جنوبی بعنوان کشوری با سنتی کهن و فرهنگی  اصیل، بسیاری از میراث های فرهنگی و سنتی خود را حفظ کرده است . فرهنگ متفاوت بطور محسوس و غیر محسوسی در طول هزاران سال در تمام زوایای جامعه پخش شده است و هنوز هم ادامه دارد . موج کره ای که از درام های کره ای آغاز شده توسعه پیدا کرده است که فرهنگ کره و علاقه به زبان کره ای را تحت تاثیر قرار بدهد . تعداد نمایشهای اخیر کره ای که نه تنها فرهنگ کره است بلکه فرهنگ کل دنیا نیز می باشد می تواند در بین مردم دنیا پخش شود در آنها وجود دارد . تحصیل در کره که کشوری است که در آن سنت قدیمی و فرهنگ مدرن پویا با هارمونی توسعه پیدا کرده است بسیار جذاب خواهد بود و اگر شما در این محیط تحصیل کنید می توانید راهنمایی و بینش عمیق مورد نیاز در یک راهنما برای رهبری تمدن بشری در آینده را توسعه دهید .

هزینه پایین زندگی و تحصیلی : کره در مقابسه با کشورهای انگلیسی زبان مثل آمریکا ، کانادا و انگلستان هزینه های تحصیلی و زندگی کمتری دارد . در کره هزینه های اضافی برای دانشجویان خارجی وجود ندارد و بورسهای تحصیلی زیادی را برای دانشجویان خارجی دارد . به همین دلیل شما می توانید بدون بار زیاد اقتصادی در این کشور تحصیل کنید . خصوصا دولت کره اخیرا ساپورت های جانبی در بورس تحصیلی ، خوابگاه ، کار نیمه وقت و کار پس از تحصیل را برای دانشجویان خارجی اعلام کرده است . تحصیل در کره بسیار راحت و با هزینه کم می باشد . از نظر جغرافیای سیاسی کشور کره در شمال شرقی آسیا قرار گرفته است و برای کشورهای آسیایی امکان بازدید از کره با هزینه کم وجود دارد . از نظر فرهنگی هم مانند فرهنگ مناطق شرقی می باشد . دانشجویان می توانند بدون مشکلات احساسی و فرهنگی خودرا با تحصیل در این کشور وفق بدهند .

حمایتها  برای کار کردن : همه ساله در کره جنوبی نمایشگاه کار برای دانشجویان خارجی برگزار می شود و  همچنین از طریق سایت www.goldcard.or.kr  اطلاعات کار در اختیار دانشجویان خارجی قرار می گیرد .به خصوص از طریق سیستم gold card  برای فارغ التحصیلان در زمینه تکنولوژی پیشرفته و سیستم science card  برای نیروهای انسانی سطح بالا در علوم و تکنولوژی . ما در پروسه کاری و صدور ویزا به دانشجویان خارجی کمک می کنیم . دانشجویان خارجی که در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در یکی از دانشگاههای کره و یا یکی از مراکز آموزش زبان در کره  در حال تحصیل هستند می توانند ۶ ماه پس از ورودشان  بعد از دریافت مجوز کار به صورت پاره وقت به طور قانونی کار کنند . اطلاعات مربوط به مشاغل نیمه وقت را می توانند از مرکز کاریابی دانشگاه و یا روزنامه های محلی بدست آورند .

راهنمای کاری :

کار نیمه وقت : دانشجویان خارجی که در یک دوره تحصیلی  منظم ثبت نام کنند می توانند در طول ترم تحصیلی ۲۰ ساعت در هفته  به صورت نیمه وقت کار کنند و در طول تعطیلات هم این دانشجویان براساس قانون کار نیمه وقت دانشجویان خارجی وزارت دادگستری  ،اجازه کار تمام وقت را دارند . برای اینکار شما باید دانشجو باشید و باید از جانب استاد ناظرتان توصیه نامه داشته باشید . شما یک ویزای تحصیلی ( D-2, D-4 ) دارید و باید۶ماه در یک موسسه آموزشی دانشگاهی تحصیل کرده باشید .

کار تمام وقت : بر اساس قانون کنترل مهاجران دارندگان ویزای اساتید ( E-1 ) ، تحقیق ( E-3 ) ویژه علوم طبیعی و مهندسی و یا کارهای تخصصی ( E-7 ) ،خارجی هایی که تحصیلات مقطع لیسانس خود را در رشته های علوم طبیعی و مهندسی و افرادی که کارشناسی ارشد در علوم انسانی از یک دانشگاه کره ایی دارند می توانند بدون مجوز ورود دوباره در کره بمانند و کار تمام وقت داشته باشند.

در خصوص شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص راههای مهاجرت به کره جنوبی از جمله مهاجرت تحصیلی به کره جنوبی و یا تحصیل در کره جنوبی و یا کار دانشجویی در کره جنوبی و یا شرایط کار ضمن تحصیل در کره جنوبی و یا کار در کره جنوبی و در نهایت راههای اخذ اقامت کره جنوبی به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

2 پاسخ
  1. maziar samiei گفته:

    سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای ملک پور . من لیسانس حسابداری مالی هستم و 9 سال سابقه کار دارم . میخواستم ببینم میتونم برای اقامت کره جنوبی اقدام کنم .

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.