شرایط ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار استرالیا

شرایط ویزای کار استرالیا ۲۰۱۸ و قوانین اخیر شرایط ویزای کار استرالیا را برای شما عزیزان در این مقاله که در باب شرایط ویزای کار استرالیا و بررسی آن ها میباشد آورده ایم ، برای آن دسته از افرادی که می خواهند مهاجرت به استرالیا نموده و اقامت دائم استرالیا را دریافت نمایند دانستن اطلاعات در باب شرایط ویزای کار استرالیا بسیار حیاتی بوده و ندانستن شرایط ویزای کار استرالیا قطعا به کارشان لطمه خواهد زد ،  اخذ ویزای کاری استرالیا و کار در استرالیا یکی از بهترین نوع ویزاها جهت مهاجرت به استرالیا  و اخذ اقامت استرالیا میباشد و متقاضیان باید در باب شرایط ویزای کار استرالیا اطلاعات دقیق را کسب و با توجه به شرایط ویزای کار استرالیا سال ۲۰۱۸ اقدام به این کار نمایند ، کشور استرالیا کشور مهاجر پذیری بوده ، این را می توان با کمی جستجو در بین جمعیت این کشور یافت ، برای ویزای کاری استرالیا می توان گفت از همه جای دنیا درخواست وجود دارد ، مردمانی که از کشورهای مختلف دنیا ، اروپایی ، آسیایی و …. با فرهنگ های مختلف در این کشور یافت می شود و این باعث شده تا پروسه ویزای کاری استرالیا از محبوبیت بالایی در بین سایر ویزاهای این کشور برخوردار باشد ، شرایط ویزای کار استرالیا به صورت امتیاز بندی است و می بایست در میان این همه متقاضی امتیاز بالایی داشته باشید تا موفق به اخذ ویزای کار استرالیا شوید . کشور استرالیا از کشورهای مستعمره انگلستان بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است و با داشتن مناظر گوناگون و همانطور که اشاره گردید اعتبار بالای این کشور که با دارا بودن موقعیت های کاری بسیار زیاد  باعث گردیده تا مهاجران زیادی به دلیل زبان رایج در این کشور که انگلیسی است برای مهاجرت به این کشور اقدام نمایند که در این بین مهاجران ایرانی نیز سهم کثیری از متقاضیانی را دارند که برای مهاجرت به کشور استرالیا درخواست می دهند ، از این رو بر آن شدیم که در مورد شرایط ویزای کار استرالیا  و ویزاهای کاری کشور استرالیا که به زیر شاخه ها و یا همان کلاس های متفاوت تقسیم بندی می شوند توضیحاتی را به سمع شما عزیزان برسانیم .

 

توضیحات اقای ملک پور (فارغ التحصیل حقوق ، عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین )در باب کاریابی و اخذ اقامت استرالیا

audio شرایط ویزای کار استرالیا
audio شرایط ویزای کار استرالیا

 

ویزاهای کاری استرالیا به ویزاهای موقت کاری و ویزاهای دائم کاری تقسیم می شوند که در کلاس های متفاوتی از قبیل ۴۸۹ ، ۱۸۹ ، ۱۹۰ قرار دارند در ادامه به توضیح جداگانه هر کدام از این ویزاها و شرایط اقدام و اخذ این ویزاها می پردازیم .

ویزاهای کاری یکی از محبوبترین ویزاهای استرالیاست که شخص می بایست امتیاز خوبی برای انتخاب پرونده اش کسب نماید ، همانگونه که می دانید ویزاهایی که نام بردیم از زیر شاخه های ویزاهای امتیازبندی است که شخص می بایستی در مواردی نظیر مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدارک فنی و حرفه ای ، سابقه کار مرتبط با حرفه و تخصصشان ، سن مناسب برای کار و همچنین ارائه مدارک زبان که از ابزار اصلی برای درخواست اینگونه ویزاها به حساب می آید کسب نماید .

ویزای ۱۸۹ : که در بین ویزاهای کاری فوق العاده پرطرفدار است و شخص متقاضی از همان ابتدا اقامت دائم کشور استرالیا را به دست می آورد ، اما باید دانست که گرفتن این ویزا و در نهایت اقامت دائم آن چنان راحت نیست و شخص متقاضی برای اینکه پرونده اش به جواب برسد در اولویت می بایست امتیازات بالایی کسب نماید و چیزی که طبق قوانین برای حد نساب تعریف شده است کسب امتیاز ۶۰ است که هرکدام از مقاطع تحصیلی مانند لیسانس ایران می تواند برای شخص حداکثر ۱۵ امتیاز بیاورد که گاها در بعضی موارد نیز بر اساس رتبه و رنکینگ و اعتبار دانشگاه  که آن چنان بالا نبوده و از لحاظ اعتبار با مدارک دانشگاهی استرالیا قابل قیاس نبوده پیش آمده که شخص ۱۰ امتیاز کسب کرده و برای جبران آن می بایست  در بقیه موارد امتیاز بالایی کسب نماید .

ابتدا شخص برای شروع پروسه با مشاوره با یک وکیل مهاجرتی پرونده خود را در میان می گذارد که آیا شانسی برای او وجود دارد یا خیر ؟ شاید اصلی ترین پارامتر در اولین قدم این است که رشته تحصیلی و مدرک و حرفه متقاضی در لیست مشاغل مورد نیاز وجود داشته باشد ، که اگر باشد مدارک را برای ارزیابی ارسال می کند تا در پروسه ای بین ۲ تا ۴ ماه و حتی در بعضی موارد ۱ ماهه و حتی بیش از ۴ ماه به جواب برسد . امتیازی که مدرک زبان برای شما می آورد می تواند در سطح آیلتس جنرال ۶ در تمامی تکنیک ها باشد صفر است و اگر شخص می خواهد مدرک زبانی ارائه دهد می بایست از سطح ۷ به بالا ارائه کند ، تا شامل حداقل امتیاز زبان ۱۰ امتیاز گردد و پارامتر بعدی دارا بودن سن مناسب است که در ایده آل ترین حالت بین ۲۵ تا ۳۲ سال می تواند ۱۵ امتیاز را کسب نماید و در نهایت داشتن مدارک و سوابق کاری که این خیلی مهم است و دارا بودن بالای ۵ سال سابقه کاری می تواند حداکثر امتیاز را در این بخش که ۱۵ امتیاز هست را کسب کند که می بایست شخص این مدرک را مستند و محکم ارائه نماید چون این مدارک از سوی اداره مهاجرت مورد استعلام قرار می گیرد و نامعتبر بودن آن می تواند شانس ورود به این کشور را برای متقاضی مورد نظر سخت تر از قبل سازد .

از مزایای این ویزا می توان به موارد زیر اشاره نمود : شخص با داشتن اقامت دائم ۵ ساله استرالیا برای کار و زندگی محدود به شهر یا ایالت خاصی نیست و می تواند آزادانه در هرکدام از شهرهای استرالیا کار و زندگی کند ، در موارد دیگر شخص برای خود و خانواده خود نیز این اقامت را دریافت می کند که برای انجام خدمات درمانی می تواند از خدمات رایگان دولت استفاده نماید ، می تواند تحصیلات خود و همچنین فرزندان خود را در بهترین مدارس و کالج ها و دانشگاه های این کشور ادامه دهند ، برای شخصی که می خواهد برای این ویزا درخواست دهد نیز می تواند به عنوان اسپانسر باشد .

ویزای ۱۹۰ :  این ویزا نیز همانند زیر شاخه ۱۸۹ بوده و شخص می تواند با اقامتی ۵ ساله پا به استرالیا بگذارد و تنها تفاوتی که با زیر شاخه ۱۸۹ دارد این است که شخص متقاضی می بایست تعهد حضور ۲ ساله خود را ایفا نماید ( با این توضیح که گاها این برداشت اشتباه برای افراد به وجود می آید که شخص می بایست یک کارفرما و یا یک موقعیت شغلی و یا یک دعوتنامه از استرالیا داشته باشد اما در اصل این است که در ویزای ۱۹۰ شخص متقاضی می تواند درخواست خود را متناسب با مشاغلی که در ایالت هایی که درخواست نیرو دارند وجود داشته باشد ۵ امتیاز بیشتر کسب نماید و این ۵ امتیاز همان ۲ سال تعهد را برای وی در بر خواهد داشت.

مزایایی که این ویزا دارد همانند ویزای ۱۸۹ بیمه ، تحصیلات و …. شامل می شود که فقط ۲ سال اول را در ایالت مذکور می بایست اقامت داشته باشد .

ویزای ۴۸۹ : این ویزا یک فرق عمده با ویزاهای ۱۸۹ و ۱۹۰ دارد و آن هم این است که اقامت شما موقت بوده و بعد از چند سال می تواند به اقامت دائم استرالیا تبدیل شود ، در ابتدا می بایست همانند دیگر ویزاهای کاری امتیازات خوبی کسب کرد و نوع امتیاز دهی همانند دو نوع ویزای قبلی بوده و یک شباهت با ویزای ۱۹۰ دارد و آن هم این است که تعهدی ۲ ساله برای شما در ایالت مذکور وجود دارد و بعد از ۲ سال می تواند برای گرفتن اقامت دائم منوط به اینکه در طول این ۲ سال مشکل قانونی نداشته باشد و بیمه و مالیات خود را پرداخت کرده باشد برای گرفتن اقامت دائم کشور استرالیا اقدام نماید .

با تمام این توضیحات می بایست یکسری موارد را در نظر داشت که از مهم ترین آنها طولانی شدن پروسه است که گاها افراد را برای دستیابی به آنچه که مورد نظرشان هست دلسرد می کند ، طول این پروسه می تواند در نزدیکترین حالتی که به اخذ ویزا ختم شود ۱ سال باشد که گاها به بیش از یکسال و نیم و حتی بیشتر می رسد و با توجه به اینکه درخواست برای این ویزاها از تمامی نقاط دنیا و کشورهای مختلف صورت می گیرد شما می بایست امتیاز بالایی و با سطح زبان بالایی کسب نمایید ، اما افراد می توانند از راه های دیگری با ویزاهای تحصیلی زودتر پایشان را به کشور استرالیا برسانند .

پیشنهاد می شود قبل از هر اقدامی حتما از وکلای حاذق کمک گرفته و با مشاوره با وکلای مهاجرتی متخصص ویزای کاری استرالیا پا به این پروسه بگذارید ، در امر مهاجرت هستند افرادی سودجو که از علاقه شما برای مهاجرت سوء استفاده می کنند و با پیشنهاد هایی که از واقعیت به دور هستند شرایط را فوق العاده ساده و سهل می سازند ، که در اینجا نقش یک وکیل زبده که در امر مهاجرت مشاوره ای تخصصی می دهند مشخص می شود تا شما را با واقعیت ها روبرو ساخته تا با اطمینان خاطر پا به این پروسه بگذارید .

 

اخذ ویزای کار استرالیا  در تخصص وکلای مشهور و مجرب موسسه حقوقی ملک پور بوده و میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر از وکلا و مشاوران موسسه حقوقی ملک پور در زمینۀ شرایط ویزای کار استرالیا  و چگونگی اخذ ویزای کار استرالیا Skilled Worker   و یا امکان تحصیل در استرالیا  و اخذ بورسیه تحصیلی استرالیا  و … مشاوره دریافت نمایید. تلفن های دفاتر وین و همچنین دفاتر همکار ما در ایران در وبسایت ما موجود میباشند میتوانید جهت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل بفرمایید . با تشکر از اینکه این مقاله را تا به انتها مطالعه فرمودید و آرزوی موفقیت برای شما عزیزان و همراهان همیشگی.

اطلاعات موجود در این وب سایت جهت بالا بردن سطح اگاهی عمومی است و موسسات همکار در ایران خدمات کاریابی ارائه نمی دهند.

Rating: 5
32 پاسخ
 1. بردیا تفنگچی گفته:

  درود و عرض ادب خدمت جناب دکتر ملک پور عزیز.امیدوارم که بهترین ها نصیب شما بشه که کمک میکنید به ما جوانهایی که مشتاق پیشرفت و بهبود زندگیمان هستیم.سپاس فراوان از شما.
  جناب ملک پور بنده ۲۷سالمه دیپلم فنی حرفه ای دارم.مدرک لوله کشی تاسیسات مکانیکی و نصب وسایل بهداشتی ساختمان دارم.۵سال سابقه کار دارم البته بدون بیمه تامین اجتماعی.آیلتس ۷جنرال دارم و شرایط مالی نسبتا متوسطی دارم…آیا بنده موفق به دریافت ویزای کار استرالیا باهر شرایط و هر نوعی میتونم بشم؟ سپاس از محبت شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار در استرالیا از طریق امتیازبندی و دارای شرایط خاصی بوده و ویژه متخصصان و نیروهای کار ماهر (دارای مدرک دانشگاهی و بدون مدرک دانشگاهی داری مهارت بالای شغلی) در مشاغل مورد نیاز این کشور است که پس از قبولی در سیستم امتیاز بندی طی مراحلی ویزای کار استرالیا را به دست می آوردند این ویزا نیازمند نمره زبان و سایر فاکتورهاست که از جمله آن می توان به سن زیر 40 سال اشاره نمود. همچنین پروسه درخواست تا اخذ ویزای کار استرالیا نیازمند گذراندن زمان مورد نیاز تا انتخاب شدن توسط دولت استرالیا می باشد.
   https://malekpour.ir/کار-در-استرالیا/

   پاسخ
 2. وحید حکیمی گفته:

  سلام آقای دکتر ببخشید برای ویزای کار استرالیا زیر رده 189 یا 190 برای مهندسی عمران یا میکروبیولوژی آیلتس آکادمیک لازم داره یا جنرال؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام مدرک آیلتس آکادمیک همانطور که از معنی آن پیداست ویژه تحصیل و استفاده علمی و دانشگاهی می باشد و برای کار و سایر موارد دارای اعتبار کافی نمی باشد.

   پاسخ
 3. marmas3421 گفته:

  درود.اینجانب دارای مدرک بین المللی پایپینگ(لوله کشی صنعتی)میباشم.وهمچنین دارای مدارک برق صنعتی,سیمکشی ساختمان ,وآرایشگری میباشم.وسوابق کاری زیادی درپالایشگاهاوپتروشیمی های ایران وعراق راهمه بارزومه کاری رادارم.من چگونه میتوانم ویزای کاراسترالیا رااخذ نمایم

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. کار در استرالیا نیازمند قرار داشتن شغل شما در مشاغل مورد نیاز استرالیا می باشد. از شرایط عمومی شما از جمله سن، مدرک تحصیلی، مسزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن فرزندان و سایر موارد مورد نیاز اطلاعاتی در دست نیست. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/لیست-مشاغل-نیروی-متخصص-استرالیا-سال-2018

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 4. Eng.mahmood گفته:

  من رشته ام مهندسی برق قدرت و تا سال اینده لیسانس میگیرم و زبان رو تازه شروع کردم و تا سال اینده هم زبان اوکیه سابقه ی کاری مرتبط هم یکسال ه و همینطور سه تا مدرک فنی و حرفه ای دارم

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به کلی بودن سوال شما و عدم اطلاع از شرایط شما از جمله شرایط مالی پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 5. مهدی گفته:

  با سلام و احترام
  وقتتون بخیر، من 27 سالمه و مجرد هستم، مدرک کاردانی IT و کارشناسی شبکه های کامپیوتری دارم(البته از دانشگاه علمی کاربردی)5 سال سابقه کار مستقیم مرتبط با بیمه دارم.در حال گذروندن دوره آیلتس هستم و احتمال فراوان 1 سال آینده مدرک میگیرم، میتونم از طریق ویزای کار برای استرالیا اقدام کنم ؟ چقدر شانس دارم؟ اگر شانسم کمه برای چه کشور دیگه ای میتونم با شانس بیشتری اقدام کنم؟
  ممنون

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   جهت استرالیا برای شما میتوان اقدام کرد درصورتی که حداقل ielts general 7 اخذ نمایید . پرونده شما را باید با وجود اخذ ielts ، برای روش subclass 189 , 190 بررسی نمود . بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. سارا گفته:

  سلام من 27 سالمه مدرک مهندسی مدیریت پروژه دارم و دوسال سابقه کار مرتبط اما بدون بیمه امکان گرفتن مدارک بین المللی در همین زمینه رو هم دارم
  شوهرم 31 ساله رشتش حقوقه اما مدرک نقاشی ساختمان ازفنی حرفه ای داره ویک سال ونیم بیمه (نقاشی ساختمان)

  هردودرحال خوندن زبان برای گرفتن ایلتس هستیم
  ایاشرایط ویزای کاری رو داریم یاخیر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام با این شرایطی که فرمودید در این مسیر ریسک دارید بهتر است در این مورد با کاشناسان موسسه مشورت نمایید .

   پاسخ
 7. maziar samiei گفته:

  سلام من20سالمه و مجرد هستم با مدرک دیپلم تجربی و یکسال سابقه ی کار در آژانس هواپیمایی و آشنا به هتلداری باتوجه ب شرایط اقامت در استرالیا میتونم امیدوار باشم برای اقامت یا خیر؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما برای برای ویزای Skilled worker باید محاسبه گردد و در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امتیازات شما باید برای ویزای کاری محاسبه گردد و نیاز به اطلاعات جامع تری از شما داریم . در صورت داشتن امتیاز کافی بله برای این امر میتوانید اقدام فرمایید. جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده فوق لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه آزاد تهران و دارای 5 سال سابقه کاری مرتبط در زمینه تجهیزات پزشکی و همچنین دارای سرتیفیکیت دستگاه های پزشکی معتبر اروپایی و همسر بنده دکتری علوم دامی از دانشگاه دولتی و هر دو دارای سن 31 سال
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنین برای گرفتن اقامت از کشور استرالیا یا اتریش

  پاسخ
 9. طاهره گفته:

  شرایط کار برای پزشک بدون تطابق مدرک در استرالیا وجود دارد؟منطور شغل های مرتبط میباشد،مثلا برای ریسرچ پوزیشن ها تطابق لازم نیست.آیا موارد مشابه دیگری هم هست که تطابق نیاز نداشته باشد؟ممنونم

  پاسخ
 10. maziar samiei گفته:

  سلام من ۳۳ ساله متاهل,فوق لیسانس IT از دانشگاه آزاد ,دارای مدرک بین المللی MCSE 2016 هستم.۳ سال سابقه کار مرتبط و آیلتس ۶.۵ دارم. همسرم هم ۳۰ ساله لیسانس شیمی از دانشگاه گیلان,آیلتس ۶.۵ ،بدون سابقه کار. حدود 150 میلیون سرمایه دارم. علاقه دارم به کانادا یا انگلیس یا استرالیا مهاجرت کنم میخواستم بدونم بهترین راه برای مهاجرت من چیه؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   شما شرایط دریافت ویزای کاری استرالیا را دارید و میتوانید اقدام نمایید
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 11. احمد گفته:

  سلام.من کارشناسی مکانیک سیالات دارم از دانشگاه آزاد.ولی بدون کنکور وارد دانشگاه شدم.ایا مدرک کارشناسی بدون کنکور من شامل امتیاز مدرک تحصیلی میشه؟

  پاسخ
 12. maziar samiei گفته:

  با سلام و خسته نباشید، همسرم 30 سالشه و مهندس عمرانه و 5 سال سابقه کار به عنوان نقشه بردار در تونل و معدن داره ، آیا مغایرت بین رشته(مهندسی عمران) و شغل ( نقشه برداری) مانعی برای مهاجرت از طریق تخصص به استرالیا نیست. در ضمن شغل نقشه برداری جزو مشاغل مورد نیاز استرالیا است.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   بله این شغل مورد نیاز استرالیا میباشد اما حتما باید سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی باشد
   برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 13. maziar samiei گفته:

  سلام آقای ملک پورعزیز من و همسرم لیسانس مهندسی شیلات خوندیم و دو تا بچه داریم تو سایت مهاجرت استرالیا رشته ما پور نیازشان هست می خواستم ما رو راهنمایی کنین ممنون از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام
   در قدم اول مدارک و شرایط شما کاملا میبایست ارزشیابی گردد و سپس برای ویزای کاری اقدام کرد.
   لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرید .

   پاسخ
 14. maziar samiei گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم بدای دریافت ویزای اسکیل ورکر استرالیا در رشته کامپیوتر ایا سابقه الزاما باید با بیمه باشه ؟ یا گواهی کار از شرکتهای بزرگ امریکایی هم کفایت میکنه اخه الان خیلی از کارای کامپیوتر انلاین انجام میشه ممنون.

  پاسخ
 15. سارا معینی گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور و ممنون از وقتی که می گذارید
  همسر من مهندس عمران هستن و ما داریم از طریق ویزای ۱۸۹ استرالیا اقدام می کنیم
  من شنیدم که می تونیم مادرم رو به این عنوان که به ما از لحاظ روحی و مالی وابسته هستن با خودمون ببریم.
  پدر من فوت کردن. مادرم ۵۰ ملیون در حساب بانکی دارن و یک خانه به نامشان هست و تحت پوشش بیمه ی تامین اجتماعی هستن. دانشجوی کارشناسی مددکاری اجتماعی هستن.
  آیا ما می تونیم شرایط ایشون رو طوری تغییر بدیم که وابسته به ما حساب بشن و بتوننن با ما بیان؟
  سوال دوم اینکه: آیا باید در زمان درخواست اصلی مون برای ویزا، ایسون رو زیر مجموعه کنیم یا اگه بریم استرالیا بعدا می تونیم براش اقدام کنیم؟

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.