شرایط سرمایه گذاری در قبرس

شرایط سرمایه گذاری در قبرس شمالی و قبرس جنوبی کاملا از هم متفاوت هستند. خیلی از شما عزیزان  سوال کرده بودید که شرایط سرمایه گذاری در قبرس از چه نظرهایی متفاوت است و منجر به مهاجرت به قبرس و اخذ اقامت پاسپورت اروپا می گردد یاخیر.  مقاله به بررسی شرایط سرمایه گذاری در قبرسنکات اصلی ان می پردازد.

video شرایط سرمایه گذاری در قبرس
audio شرایط سرمایه گذاری در قبرس

ایا دریافت پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس امکان پذیر است؟

این سوالی است که اکثذ دوستان پرسیده بودند که ایا با سرمایه گذاری می توان پاسپورت قبرس را اخذنمود و به تمام کشورهای شنگن و امریکا سفر داشت. باید خدمت شما عرض کنیم که با سرمایه گذاری به مبلغ دو و نیم میلیون دلار در قبرس می توان پاسپورت قبرس را اخذ نمود. در این روش شما پول خودرا در خرید ملک سرمایه گذاری می کنید و پولتان از بین نمیرود درعوض سالانه ده تا بیست هزار یورو سود از طریق اجاره نیز به شما برمیگردد.

مزیت های اخذ پاسپورت قبرس جنوبی از طریق سرمایه گذاری در قبرس

قبرس به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم بندی شده است که  قسمت شمالی در همسایگی ترکیه است و اختلافاتی با قبرس جنوبی دارند که مرزهای ان ها را دچار اختلافاتی کرده است.به دلایل همین اختلافات بین قبرس شمالی و جنوبی  قبرس جنوبی جز اتحادیه اروپا شده است درحالیکه عضو شنگن نشده. این بدین معنی است که شخصی که کارت اقامت قبرس جنوبی را دارد نمی تواند به کشورهای حوزه شنگن بدون ویزا برود  اما اگر پاسپورت قبرس جنوبی را دریافت کند می تواند به این کشور ها رفت و امد داشته باشد.

مزیت های سرمایه گذاری در قبرس از طریق خرید ملک

 پس از گذشت چند سال فرد می تواند ملک خود را بفروشد و سرمایه خودرا درکشور اروپایی دیگری سرمایه گذاری کند. اما توجه داشته باشید که باید 500 هزار یورو ازپول ملک را در قبرس نگه دارد.

شرایط سرمایه گذاری در قبرس را می توان شرایط خوبی تلقی کرد اما سرمایه گذاری در قبرس تنها برای افرادی که بسیار پولدارند مناسب می باشد. همچنین سرمایه در قبرس این پتانسیل رادارد که پس از گذشت 5 سال به دوبرابر مبلغ اولیه تبدیل شود. سرمایه گذاری در قبرس زمانی موفق خواهد بود که با اگاهی کامل از شرایط صورت گیرد. در باب سرمایه گذاری در قبرس استاد ملک پور در ویدئوهای اموزشی و وبینارها مطالب ارزشمندی را به اشتراک قرار داده اند.  در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتردرباب سرمایه گذاری در قبرس نیز می توانید با موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.