شرایط تحصیل در اتریش و بررسی آن

شرایط تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، هزینه های تحصیل در اتریش و قوانین اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل در این کشور و کسب بورسیه تحصیلی کشور اتریش را در این مقاله بررسی خواهیم کرد. اتریش به علت رایگان بودن تحصیل در این کشور و امکان اخذ بورسیه تحصیلی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی به شمار می آید. در سال های اخیر مهاجران بسیاری از طریق شرایط تحصیل در اتریش که توسط دولت این کشور ارائه شده به اتریش مهاجرت کرده اند و افراد زیادی نیز در فکر اقدام به آن هستند. به همین علت تصمیم گرفتیم برای پاسخگویی به سوالات شما در زمینه شرایط تحصیل در اتریش این مقاله را تهیه کنیم و این شرایط را مورد تحلیل و بررسی بیشتر قرار دهیم. امیدواریم بتوانیم با این مقاله که توسط کارشناسان خبره موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده آگاهی های شما را در رابطه با شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش افزایش دهیم تا اگر شما هم قصد مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش را دارید با آگاهی و اطلاعات کافی اقدام نمایید. شما می توانید از طریق تماس با موسسه از خدمات مشاوره رایگان بهره برید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

شرایط تحصیل در اتریش 1 شرایط تحصیل در اتریش

شما می توانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط تحصیل در اتریش به طور عمومی

جمهوری اتریش کشوری است واقع در اروپای مرکزی که از شمال با آلمان و جمهوری چک، از جنوب با ایتالیا و اسلونی همسایه است. اتریش 9 استان دارد و پایتخت آن وین است. کشور اتریش 9 میلیون نفر جمعیت دارد. دین اکثریت مردم اتریش مسیحیت است اما مسلمان نیز در بین آن ها پیدا می شود. نوع حکومت اتریش جمهوری پارلمانی فدرال است و زبان آلمانی زبان رسمی این کشور می باشد. در سال 2015 کشور اتریش در رتبه چهاردهم ثروتمندترین کشورهای جهان قرار داشت. همچنین پایتخت این کشور یعنی وین تاکنون چندین بار به عنوان بهترین کشور برای زندگی در جهان شناخته شده است. از لحاظ تحصیلی کشور اتریش یکی ازکشورهایی است که دانشگاه های با رنک بالای بین المللی را در خود جای داده است و این موضوع باعث شده سالانه افراد زیادی تصمیم به مهاجرت تحصیلی به کشور اتریش داشته باشند به همین علت قصد داریم در این مقاله شرایط تحصیل در اتریش را برای شما شرح دهیم.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان شرایط تحصیل در اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

آیا امکان تحصیل رایگان در اتریش با مدرک دانشگاه آزاد نیز وجود دارد. 

شرایط دریافت ویزای همراه دانشجویی در اتریش چیست.

با سمینار اپلای و ویزای تحصیلی اتریش بیشتر آشنا شوید.

چگونه بدون نیاز به وکیل اپلای کنید.

فایل صوتی این ویدئو

audio شرایط تحصیل در اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با سرمایه گذاری در آلمان

video شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش در مدارس

به طور کلی مدارس در اتریش به 2 شکل دولتی و خصوصی هستند و تعداد مدارس دولتی بیشتر از مدارس خصوصی هست، بطوریکه مدارس خصوصی کمتر از 10 درصد کل مدارس کشور اتریش را تشکیل می دهند. اکثر مدارس خصوصی اتریش مدارسی هستند که دروس مذهبی را تدریس می کنند و طبق سیستمی خاص دروس را ارائه می دهند. مدارس خصوصی کشور اتریش از دانش آموزان شهریه تحصیلی می گیرند اما مدارس دولتی علی رغم کیفیت بالایی که نسبت به مدارس کشورهای اروپایی دارند شهریه تحصیلی نمیگیرند و کاملا رایگان می باشند.

از شرایط تحصیل در اتریش در مدارس، گذراندن دوره تحصیلی 9 ساله است. گذراندن این دوره که از سن 6 تا 15 سالگی دانش آموزان است اجباری بوده و شامل 4 سال تحصیل در دوره ابتدایی و 3 سال در مقطع متوسطه می باشد که در جدول زیر اطلاعات تحصیل در مدارس اتریش را مشاهده می کنید.

اسم به آلمانی مقطع تحصیلی شماره کلاس
Volksschule مدارس ابتدایی کلاس اول تا چهارم
Neue mittelschule مدرسه متوسطه کلاس پنجم تا هشتم
Polytechinsche schule کلاس نهم
Berufsbildende hohre دبیرستان یا کالج فنی حرفه ای کلاس نهم تا دوازدهم
berufsschule مدرسه حرفه ای کلاس دهم تا سیزدهم

از انواع مدارس بین المللی می توان به مدرسه مدرسه بین المللی وین (AMADEUS)، مدرسه بین المللی St.gilgen و مدرسه بین المللی مسیحیت اشاره کرد.

شرایط تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی

برای قبولی در مقطع لیسانس در کشور اتریش در دانشگاه های رایگان شما باید در کنکور شرکت کرده و در دانشگاه های ایران قبول شوید. در صورت قبولی در دانشگاه های دولتی ایران شما می توانید درخواست پذیرش در دانشگاه های رایگان کشور اتریش را به سفارت این کشور تحویل دهید. دانشگاه های اتریش مدرک دانشگاه های دولتی را بیشتر از مدرک دانشگاه آزاد قبول دارند. دوره تحصیل در مقطع کارشناسی به مدت 4 سال به طول می انجامد. در طی این 4 سال دانشجو اجازه انجام کار نیمه وقت به مدت 10 ساعت در هفته را دارد تا بتواند با درآمد آن از هزینه های زندگی در کشور اتریش بکاهد. سفارت اتریش به دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس و با نامه پذیرش دانشگاه های اتریش به دانشجو و همراهان او ویزا می دهد. از شرایط تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی تسلط به زبان ملی کشور اتریش که آلمانی است، می باشد. از مدارکی که باید برای تحصیل در مقطع کارشناسی در کشور اتریش ارائه کنید می توان به مدارک زیر اشاره کرد.

 • گواهی عدم منع تحصیل از کشور خود

 • ارائه دیپلم 12 ساله و ریز نمرات آن

 • مدرک زبان انگلیسی در صورتی که قصد شرکت در دانشگاه های بین المللی و انگلیسی زبان دارید.

دانشگاه های اتریش 1 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد

بطور کلی درخواست برای تحصیل در اتریش در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه های کشور اتریش بیشتر از دیگر مقاطع تحصیلی است و در این مقطع فرد می تواند رشته اش را مرتبط با رشته ای که در مقطع کارشناسی خوانده است انتخاب کند و ادامه تحصیل دهد. مدت زمان تحصیل در این مقطع 2 سال می باشد و آغاز سال تحصیلی در کشور اتریش در ماه اکتبر یا ماه سپتامبر می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید به سایت دانشگاه مورد نظرتان مراجعه کنید. ارائه مدارک زیر از شرایط تحصیل در اتریش در مقطع کارشناسی ارشد می باشد.

 • ارائه مدرک 12 ساله دیپلم

 • ارائه مدرک کارشناسی به همراه ریز نمرات

 • مدارک تحصیلی به همراه ترجمه

 • نامه عدم منع تحصیل در کشور خود (ارائه این نامه خیلی مهم است)

دانشجو مقطع کارشناسی ارشد در کشور اتریش می تواند در هفته تا 20 ساعت کار نیمه وقت کند تا بتواند بخشی از هزینه های زندگی در اتریش را جبران کند. در دانشگاه های اتریش دروس به زبان آلمانی و انگلیسی ارائه می شوند به همین علت آگاهی کافی از این زبان ها نیز لازم می باشد.

شرایط تحصیل در اتریش در مقطع دکتری

شرایط تحصیل در اتریش در مقطع دکتری همچون تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است به گونه ای که شما باید در کنکور قبول شوید اما علاوه بر این موضوع، برای تحصیل در مقطع دکتری شما باید در برخی رشته ها مثلا رشته های فنی حتما سوپروایزر یا به عبارتی استاد راهنما را از زمانی که در ایران هستید پیدا کرده و داشته باشید. البته در رشته هایی مثل رشته های انسانی این امکان هست که وقتی به اتریش آمدید تا یکسال فرصت دارید استاد راهنما یا سوپروایزر خود را پیدا کنید. دقت داشته باشید که اگر شما سوپروایزر خود را در اتریش پیدا کنید می توانید درآمد هم کسب کنید چون معمولا استاد های راهنما حدود هزار تا دو هزار یورو به دانشجویانشان می پردازند که این مبلغ کفاف زندگی دانشجویی آن ها را در کشور اتریش می دهد. مقطع دکتری بین 4 تا 5 سال طول می کشد و در این مدت فرد باید از لحاظ علمی و پژوهشی خود را ثابت نماید. از شرایط تحصیل در اتریش در مقطع دکتری ارائه مدارک زیر می باشد.

 • توصیه نامه از طرف اساتید
 • ارائه انگیزه نامه

  برگه این است که فرد در آن دلایل خود را برای انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظرش می نویسد و این برگه تاثیر زیادی در پذیرش او در دانشگاه دارد زیرا پذیرش اکثر دانشگاه ها به صورت غیرحضوری می باشد.

 • ارائه مقالات ISI و رزومه های پژوهشی
 • گواهی عدم منع تحصیل
 • برگه مدرک زبان

  مثلا سطح C1 یا C2 در زبان آلمانی

 • ارائه نمرات مقاطع پیشین و داشتن معدل بالا

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش 4 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش به همراه بورسیه تحصیلی

در هر کشوری بورسیه های تحصیلی وجود دارند و در کشور اتریش نیز این بورسیه ها موجب تسهیل شرایط تحصیل در اتریش می گردند. به طور کلی کسب بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس سخت تر از مقاطع فوق لیسانس و دکتری است و اخذ بورسیه تحصیلی برای مقطع دکتری از مقطع فوق لیسانس نیز آسان تر است چون معمولا بورسیه ها برای مقطع دکتری ارائه می شوند. اخذ بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس و فوق لیسانس مناسب کسانی است که معدل بسیار بالایی در بین هم دوره های تحصیلی خود داشته باشند. همچنین اگر متقاضی ثبت اختراع هم داشته باشد یک امتیاز مثبت برای او محسوب می شود. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم معمولا بورسیه های برای مقطع دکتری ارائه می شوند که متقاضیانی که قصد دارند برای تحصیل در مقطع دکتری به اتریش مهاجرت کنند می توانند برای این بورسیه های تحصیلی نیز اقدام نمایند. علاوه بر این نوع بورسیه های تحصیلی، بورسیه های دیگری نیز هست که برای متقاضیان با بهره هوشی بالا و معدل بسیار خوب، افراد با توان مالی پایین و متقاضیانی که ثبت اختراع داشته اند وجود دارند.

شرایط تحصیل در اتریش و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

کشور اتریش از جمله ثروتمندترین کشورهای دنیا است اما هزینه های زندگی و مخارج آن نسبت به دیگر کشورهای اروپایی مناسب تر است. در این قسمت از مقاله سعی داریم شما را با هزینه های تحصیل و زندگی در کشور اتریش که از شرایط تحصیل در اتریش می باشد آشنا کنیم.

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم تحصیل در اتریش به دو صورت دولتی و خصوصی می باشد. تحصیل در اتریش در دانشگاه های دولتی تقریبا رایگان است و شما باید در هر ترم تنها 400 الی 500 یورو تنها برای هزینه های ثبت نام و انجام کارهای دانشجویی اداری آن بپردازید اما تحصیل در دانشگاه های خصوصی اتریش گران تر است. مثلا تحصیل در مقطع فوق لیسانس در اتریش به طور میانگین در هر سال یعنی برای 2 ترم 12 تا 14 هزار یورو می باشد. در ادامه جدولی از هزینه های معمول زندگی در اتریش به یورو برای شما قرار داده ایم.

کالا قیمت به یورو
بطری 1.5 لیتری آب 1.34
500 گرم نان 1.71
یک کیلو گرم برنج 1.27
12 عدد تخم مرغ 2.70
یک کیلوگرم گوشت گاو 14.65
یک کیلوگرم گوجه فرنگی 2.19
یک کیلوگرم موز 1.62
یک کیلوگرم پنیر 11.18
یک کیلوگرم پیاز 1.38
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 847.77
آپارتمان یک خوابه در خارج از مرکز شهر 621.88

تحصیل در اتریش بدون محدودیت سنی 1 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش و کار دانشجویی

قبلا هم به این موضوع اشاره کردیم که کار دانشجویی در اتریش یکی از راه هایی است که از این طریق دانشجو بتواند مخارج و هزینه های زندگی در کشور اتریش را کاهش دهد. به طور کلی دانشجویان بین المللی که اجازه اقامت قانونی و معتبر در اتریش را دارند می توانند به کار ضمن تحصیل در اتریش بپردازند اما دقت داشته باشید که طبق قوانین کار در کشور اتریش همه اتباع خارجی که قصد اشتغال در اتریش را دارند نیاز به مجوز کار دارند. طبق شرایط تحصیل در اتریش دانشجویان مقطع لیسانس به مدت 10 ساعت در هفته، دانشجویان مقطع فوق لیسانس به مدت 20 ساعت در هفته و دانشجویان مقطع دکتری اجازه 30 ساعت کار ضمن تحصیل در هفته در کشور اتریش را دارند. دقت داشته باشید که کار ضمن تحصیل با دوره کارآموزی که برای دانشجویان مقطع کارشناسی در اتریش وجود دارد یکسان نیست. 

از راه های یافتن شغل در کشور اتریش می توان به سامانه های اینترنتی زیر اشاره کرد.

 • سایت AMS
 • www.jobpilot.at
 • www.dermarkt.at

شرایط تحصیل در اتریش و بررسی ویزای همراه

یکی از شرایط تحصیل در اتریش بررسی ویزای همراه برای متقاضیان آن است. یکی از دغدغه های دانشجویان متاهلی که برای ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت می کنند همراه داشتن خانواده خود در این کشور می باشد. پروسه اخذ ویزای همراه برای مهاجران تحصیلی به کشور اتریش به این صورت است که در مقطع لیسانس و فوق لیسانس، دانشجو باید وارد خاک کشور اتریش شده و به مدت 3 ماه در این کشور حضور داشته باشد و پس از این 3 ماه می تواند برای حضور خانواده خود به سفارت اتریش درخواست خود را ارائه نماید. اما درمقطع دکتری، دانشجویانی که قصد تحصیل در اتریش را دارند می توانند به همراه خانواده خود وارد اتریش شوند زیرا تحصیل در مقطع دکتری به منزله شغل و حرفه داشتن محسوب می شود، به همین علت فرد و خانواده اش می توانند همزمان با هم وارد خاک اتریش شوند. اما در مقطع لیسانس و فوق لیسانس این امکان وجود ندارد. از مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای همراه اتریش می توان به نامه بانکی نشان دهنده تمکن مالی فرد برای خود و خانواده اش و همچنین مدرک زبان آلمانی با نمره A2 یا نمره 5 آیلتس زبان انگلیسی برای همسر فرد متقاضی می باشد.

اخذ اقامت اتریش از طریق کار 3 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش و معرفی دانشگاه های برتر اتریش

در قسمت های قبلی مقاله اشاره کردیم که اکثر دانشگاه های کشور اتریش رایگان و باکیفیت بالا هستند به گونه ای که بسیاری از دانشگاه های رنک بالای جهانی در این کشور وجود دارند به همین علت افراد زیادی قصد تحصیل در این دانشگاه ها را دارند. همچنین مدارک معتبر دانشگاه های اتریش در سرتاسر جهان اعتبار دارد و یافتن شغل با این مدارک بسیار آسان است. در این قست از مقاله برای شما چند دانشگاه معتبر اتریش در سطح بین المللی و رنک های جهانی آن ها را با هم بررسی می کنیم. درجدول زیر شما شاهد این دانشگاه ها و رنک های آنان هستید.

نام دانشگاه نام شهر رتبه کشوری رتبه بین المللی
دانشگاه ملی وین وین 1 115
دانشگاه پلی تکنیک وین وین 2 507
دانشگاه اینسبورگ اینسبورگ 3 549
دانشگاه صنعتی گراز گراز 4 576
دانشگاه گراس گراس 5 791
دانشگاه اقتصاد و تجارت وین وین 6 871
دانشگاه یوهانس کپلر لینز لینز 7 922
دانشگاه منابع طبیعی و علوم زندگی وین 8 1443
دانشگاه کلاگنفورت کلانگفورت 9 1450
دانشگاه علوم پزشکی وین وین 10 1481

شرایط تحصیل در اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

متقاضیان زیادی برای اخذ پذیرش تحصیلی در دانشگاه های کشور اتریش وجود دارند. به طورکلی پذیرش در دانشگاه های کشور اتریش براساس تاریخ ثبت نام در دانشگاه و ارائه درخواست شما به آن انجام می شود، به همین علت شخص متقاضی باید در تاریخ معلوم مدارک خواسته شده را به دانشگاه مورد نظر و سفارت کشور اتریش ارائه دهد. مدارک ارائه شده باید ترجمه نیز شده باشند و از آن جا که برخی از مدارک ترجمه شده تاریخ اعتبار محدود دارند افراد باید به تاریخ ارائه مدارک و تاریخ اعتبار آن ها توجه زیادی نمایند. از شرایط تحصیل در اتریش، ارائه مدارک ویزای تحصیلی اتریش به شرح زیر می باشد.

 • شناسنامه شخص متقاضی

 • پاسپورت متقاضی و در صورت وجود همراه، ارائه پاسپورت همراهان

 • ارائه سند ازدواج فرد یا طلاق وی

 • اگر فرد دانشجو می باشد باید برگه اشتغال به تحصیل بگیرد.

 • ارائه کردن نامه عدم منع تحصیل در کشور فرد

 • ارائه کردن مدارک تحصیلی مقاطع پیشین همچون دوره تحصیلی دبیرستان، دیپلم، مدرک پیش دانشگاهی و بقیه مدارک تحصیلی دانشگاه ها. این مدارک باید برای تمامی مقاطع تحصیلی در اتریش حتی دوره دکتری نیز ارائه شوند.

 • ارائه مدرک زبان آلمانی یا زبان انگلیسی

اخذ ویزای کار کانادا 4 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش و موقعیت کار پس از تحصیل

کشور اتریش از مرفه ترین و ثروتمندترین کشورهای دنیا می باشد و دارای پایین ترین نرخ بیکاری در دنیا است به همین علت افراد زیادی قصد دارند تا ویزای تحصیلی کشور اتریش را کسب کنند و بعد از فارغ التحصیلی از دانشگاه های این کشور، در اتریش شروع به کار کنند و اقامت کاری به دست آورند. طبق قوانین کشور اتریش فارغ التحصیلان تا یک سال بعد از تاریخ فارغ التحصیلی می توانند به دنبال کار در کشور اتریش بگردند. البته این امکان برای دانشجویان نیز وجود دارد که در دوره تحصیلی به دنبال کار باشند و بعد از یافتن کار مورد نظر خود و عقد قرارداد کاری با کارفرما، با مراجعه به سفارت این کشور و ارائه مدارک مورد نیاز اقامت تحصیلی خود را به اقامت کاری تبدیل کنند و در اتریش بمانند. در جدول زیر میانگین حقوق و درآمد برخی از مشاغل در اتریش را برای شما تهیه کرده ایم.

شغل میانگین حقوق به دلار آمریکا
توسعه دهنده نرم افزار 55،089
مهندس 73،903
مدیر 98،501
مدیر پروژه IT 77،562
معمار 48،087

همچنین نرخ بیکاری در کشور اتریش بسیار پایین است که در نمودار زیر آن را مشاهده می کنید.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 شرایط تحصیل در اتریش

شرایط تحصیل در اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

اقامت در کشور اتریش تنها با اخذ ویزای تحصیلی این کشور ممکن نمی باشد بلکه اخذ ویزای تحصیلی اتریش راهی برای وارد شدن به بازار کار این کشور می باشد. برای درخواست اقامت دائم متقاضی باید ویزای کار را کسب کرده و با تمدید آن حداقل به مدت 5 سال در کشور اتریش بماند. اما شرایط اخذ تابعیت کشور اتریش متفاوت تر است به گونه ای که فرد باید به مدت 10 سال اقامت قانونی کشور اتریش را داشته باشد و از تاریخ شروع اقامت دائم آن ها 5 سال گذشته باشد. فرد در صورت رعایت شرایط زیر می تواند در درخواست تابعیت و پاسپورت کشور اتریش نامزد شود.

 • عدم داشتن محکومیت قضایی

 • دانستن زبان آلمانی

 • دانش درباره تاریخ کشور اتریش و اصول دموکراتیک و بنیادی ناشی از آن

 • برگه اثبات کننده تمکن مالی فرد و داشتن درآمد منظم در 6 سال گذشته

این شرایط برای افراد زیر 14 سال برقرار نمی باشد. این مقاله درباره شرایط تحصیل دراتریش توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تهیه شده و کپی از آن به هیچ عنوان مجاز نمی باشد.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه شرایط تحصیل در اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio شرایط تحصیل در اتریش
شرایط تحصیل در اتریش و سخن پایانی

شرایط تحصیل در اتریش در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، اخذ بورسیه تحصیلی کشور اتریش، هزینه های تحصیل در کشور اتریش و وضعیت اقامت و تابعیت پس از تحصیل در اتریش را بررسی کردیم. کشور اتریش به علت داشتن نرخ بیکاری پایین و وجود دانشگاه های با رنک بالا در آن توانسته است نظر بسیاری از افراد را در زمینه تحصیل در اتریش جذب کند. امید است توانسته باشیم به سوالات شما در رابطه با شرایط تحصیل در اتریش پاسخ داده باشیم. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط تحصیل در اتریش با تماس با موسسه از مشاوره رایگان تلفنی با کارشناسان خبره در این موضوع صحبت کنید. همچنین شما می توانید سوالات خود را در قسمت سوالات مهاجران سایت بپرسید و یا در زیر همین مقاله آن ها را بنویسید. همکاران ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

190 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام
  خسته نباشید.
  بنده امسال داوطلب آزمون سراسری در رشته ی انسانی هستم.میخواستم ببینم اگه بتونم رتبه ی زیر ۱۰۰ بیارم میتونم بورسیه دانشگاه های اروپایی مثل اتریش یا سویس رو بگیرم . ولی متاسفانه به زبان انگلیسی مسلط نیستم.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. محمد گفته:

  سلام
  خسته نباشید.
  بنده امسال داوطلب آزمون سراسری در رشته ی انسانی هستم.میخواستم ببینم اگه بتونم رتبه ی زیر ۱۰۰ بیارم میتونم بورسیه دانشگاه های اروپایی مثل اتریش یا سویس رو بگیرم .

  Rating: 5
  پاسخ
 3. mobin hashemi گفته:

  سلام و با تشکر بابت همه راهنمایی ها
  من مبین هاشمی هستم و 19 سال سن دارم در حال حاظر دانشجوی رشته اویونیک هواپیما یا همان E&E هستم میخواستم بدونم من اگر بخوام به کشور اتریش سفر کنم و ویزای تحصیلی بگیرم دانشگاهیی مربوط به رشته تحصیلی من وجود داره و من میتونم در انجا همین رشته و یا خلبانی رو ادامه بدم.
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در رشته خلبانی در اتریش شامل تحصیل در دانشگاه های دولتی نمیشه و در نتیجه رایگان نیستش چرا که تنها در دانشگاه های خصوصی در کنار فرودگاه ها وجود داره معمولا و هزینه ش هم سنگین هست عموما

   پاسخ
 4. پارسا جاهد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی موسیقی دانشگاه تهران هستم و معدل 3 ترمم 15 هستش
  عضو بنیاد نخبگان ایران هستم و یه مقاله ISI دارم و مدرک B1 زبان آلمانی و رو هم گرفتم
  میخوام برای اخذ فاند تحصیلی مقطع کارشناسی موسیقی وین اتریش اقدام کنم
  میخواستم ببینم این امر ممکن هست یا خیر؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. پارسا جاهد گفته:

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی کارشناسی موسیقی دانشگاه تهران هستم و معدلم 3 ترمم 15 هستش
  عضو بنیاد نخبگان ایران هستم و یه مقاله ISI دارم و مدرک B1 زبان آلمانی هم گرفتم
  میخوام برای اخذ فاند تحصیلی مقطع کارشناسی موسیقی اتریش اقدام کنم
  خواستم ببینم این امر مقدور هست یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 6. حسین حسینی گفته:

  سلام خسته نباشید من حسین حسینی هستم و ۱۶ سال سن دارم وکلاس یازدهم برق هستم و برای ادامه تحصیل میخواهم به کشور اتریش مهاجرت کنم من میخوام برای کاهش هزینه خورد و خوراک در اتریش به صورت نیمه وقت کارهم کنم ایا من میتونم مهاجرت کنم ،چه شرایطی داره،چقد زمان میبره

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در مدارس اتریش رایگان هستش ولی قبلش نیاز به مصاحبه داره و اینکه برای تحصیل در مدارس اتریش ویزای همراه تعلق نمی گیره. پشینهاد میکنم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 7. محمود گفته:

  با سلام و ممنون از زحمات شما
  من لیسانس برق هستم با معدل ۱۴ و سه سال گپ تحصیلی ۲۹ سالم هست و مدرک زبان آیلتس ۶.۵ تا خرداد ماه میگیرم خواستم ببینم بین آلمان نروژ و اتریش که تحصیل رایگان دارند کدوم کشور رو میتونم اقدام کنم که اقامت بعد از تحصیلش راحت باشه و هزینه های زندگی با کار دانشجویی ساپورت بشه ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز توی هیچ کشوری با اتکای به کار دانشجویی هفته ای 30 ساعت پاره وقت براتون ویزا صادر نمیکنن. حتی اگه فاند هم بگیرین باز مقداری ازتون تمکن مالی میخواد سفارت برای صدور ویزای تحصیلی. تحصیل رایگانه ولی هزینه های زندگی با خودتونه و نیاز به اثبات تمکن داره.

   پاسخ
 8. هرمان گفته:

  سلام ،
  من الان در کانادا هستم و حدود یک سال ونیم دیگه (بعد از اتمام دوره کالج حرفه ای )باید برای اقامت دائمی کانادا اقدام کنم و قصدم اینه بعد از گرفتن اقامت که ۲سال طول می‌کشه به یک دانشگاه کانادایی بروم.
  از اون جا که دوسال زمان زیادی هست قصد دارم بعد از درخواست برای اقامت ، برای یک دانشگاه در کشور اتریش درخواست بدم تا بتونم تحصیل کنم .
  الان با توجه به شرایط من بهترین تصمیم چی هست ؟
  چه دانشگاه هایی رو پیشنهاد میکنید ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. لطفا سن، مدرک تحصیلی، میزان گپ تحصیلی و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم برای امکان تحصیل در اتریش راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 9. simim sadeghian گفته:

  با عرض سلام و روزبخیر و تشکر بابت پاسخ دهی سریعتان
  عذر می خواهم چون سوال خود را دقیق مطرح نکرده بودم مجدد مطرح می نمایم.
  من 45 ساله و فارغ التحصیل سال 87 کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران در رشته اقتصاد هستم. آیا امکان اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی که رشته غیر مرتبط تحصیلی ام است در دانشگاه های دولتی اتریش وجود دارد؟
  با سپاس فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام مجدد. با توجه به رایگان بودن تحصیل در اتریش برای دانشجویاتن خارجی، معمولا برای تحصیل مجدد در یک مقطع پذیرش و ویزا نمیدن. همچنین دانشگاه های اتریش برای خیلی رشته ها آزمون ورودی هم دارن.

   پاسخ
 10. زینب گفته:

  عرض سلام و ادب و ممنون از وبسایت خوبتون
  بنده ۲۸ سال سن دارم فارغ التحصیل رشته مهندسی برق الکترونیک از دانشگاه رازی کرمانشاه هستم با معدل ۱۵ آیلتس ۷ دارم و مدت ۲ ترم هم کارشناسی ارشد خوندم در دانشگاه خوارزمی تهران اما به دلایلی ادامه ندادم تحصیلمو و بعد از یک سال مرخصی میخوام انصراف بدم.میخواستم ببینم شرایط ادامه تحصیل رایگان در اتریش رو دارم؟ بنده متاهل هستم و میخوام همسرم رو هم با خودم ببرم گرفتن ویزا برای شوهرم شرایطش آسونه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. برای تحصیل در اتریش لازمه که شرایط زیر رو داشته باشید:
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   همچنین ویزای همراه رو همزمان نمیدن و همسرتون چند ماه بعد ورود شما به اتریش میتونن بیان پیشتون.

   پاسخ
 11. علیرضا سجده گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما. من 33 سال سن دارم و فوق دیپلم حسابداری در سال 94 گرفتم و متاهلم و یه پسر 5 ساله دارم. میخواستم ببینم میشه ویزای تحصیلی برای خودم بگیرم و با خانواده ام بیام اطریش؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام خیر. گپ تحصیلیتون بالاست و برای مقطع لیسانس بهتون ویزا نمیدن. میتونین از طریق دوره زبان وارد بشین:
   شرایط و مزایای دوره های زبان در اتریش به شرح زیر می باشد:
   • دوره های زبان به علاوه لیسانس یا ارشد
   • بدون نیاز به آیلتس
   • بدون نیاز به تافل
   • با اقامت و اجازه کار
   • با همراه شامل همسر و فرزندان
   • با اجازه کار همسر شما
   • اجازه تحصیل رایگان فرزندان
   • تنها باید ثایت کنید در ایران از تمکن مالی کافی برخوردار هستید و از نظر سرمایه مشکلی ندارید
   هزینه آن نیز در حدود 22 هزار یورو (12+10) و مدت آن نیز 18 ماه می باشد.

   پاسخ
 12. سعید گفته:

  سلام.46 سال دارم.فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک تهران درمقطع فوق لیسانس هستم.19 سال سابقه تدریس در دانشگاه وعضوهیات علمی هستم.آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاهای اتریش را دارم.همسرم با سن 39 سال و مدرک دیپلم ریاضی با سابقه 10 سال نمایندگی بیمه و دخترم که 11 سال داره با مدرک زبان فرانسه a2

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.
   بعد گرفتن پذیرش و ویزا میتونین بعد چند ماه همسر و فرزندذان زیر 18 سالتون رو با خودتون ببرید به اتریش.

   پاسخ
 13. arghavan گفته:

  سلام و خسته نباشید
  یک سوال دارم آیا کسی که میخواد برای تحصیل موسیقی به اتریش برود در سن کم به همراه خانواده و مدارک مورد نیاز پذیرش میشه؟ و چگونه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 14. سعید گفته:

  سلام.46 سال دارم.فارغ التحصیل دانشگاه پلی تکنیک درمقطع فوق لیسانس هستم.19 سال سابقه تدریس در دانشگاه وعضوهیات علمی هستم.آیا امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاهای اتریش را دارم.همسرم با سن 39 سال و مدرک دیپلم ریاضی با سابقه 10 سال نمایندگی بیمه و دخترم که 11 سال داره با مدرک زبان فرانسه a2

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.
   بعد گرفتن پذیرش و ویزا میتونین بعد چند ماه همسر و فرزندذان زیر 18 سالتون رو با خودتون ببرید به اتریش.

   پاسخ
 15. simim sadeghian گفته:

  سلام . روز بخیر
  ضمن تشکر یه سوالی از خدمتتون دارم. چنانچه پذیرش تحصیلی از هلند بگیرم آیا تحصیل رایگان در مدارس انگلیسی زبان برای دخترم که 15 ساله است، امکان پذیر هست؟
  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که خودتون ویزای تحصیلی هلند را اخذ نمایید، تحصیل فرزندان در مدارس انگلیسی زبان با هزینه، و در مدارس دو زبانه هلندی-انگلیسی بدون هزینه خواهد بود(زبان هلندی را به رایگان به فرزندتان خواهند آموخت)

   پاسخ
 16. فرزانه گفته:

  سلام من متولد 59 هستم لیسانس هنر و فوق لیسانس روانشناسی دارم میخواستم بدونم می تونم با این مدرک در اتریش کار پیدا کنم یا می تونم بورسیه بگیرم حدود 9 ساله ام هست در مدرسه به عنوان مشاور تحصیلی و دبیر کار میکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سنتون برای اخذ ویزای کاری بالاست و بهتون ویزا نمیدن براش. رشته تحصیلیتون هم مورد نیاز اتریش نیست.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 17. Shayan گفته:

  با سلام میخواستم بدونم که موسسه شما کار گرفتن پذیرش
  دبیرستان/دانشگاه رو برای اتریش هم انجام میدهد و اینکه مهاجرت تحصیلی چقدر طول میکشد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موسسه ما در ابتدا شرایط شما را برای پذیرش بررسی میکند و اگر واجد شرایط بودید میتوانید برای پذیرش و ویزای تحصیلی اتریش با ما قرارداد ببندید. زمان آن حدود ۶ ماه خواهد بود چرا که تنها در دو ترم تحصیلی در سال امکان پذیرش وجود دارد

   پاسخ
 18. simim sadeghian گفته:

  سلام جناب آقای دکتر و تشکر از جنابعالی و تیم محترمتان بابت راهنمایی های مفیدتون.
  یه سوال از خدمتتون دارم. بنده 45 ساله دارای فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه سراسری تهران با معدل 15.80 هستم و فارغ التحصیل سال 87 هستم. قصد خواندن رشته روانشناسی در اتریش را دارم. آیا امکان خواندن این رشته را که مدرک غیرمرتبط دارم وجود دارد؟ آیا گپ تحصیلی زیادی که دارم محدودیت ایجاد می کند؟ آیا امکان خواندن در دانشگاه های رایگان اتریش وجود دارد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 19. حمید گفته:

  سلام
  من متاهل دارای دو فرزند هستم، آیا می توانم فقط شخص خودم به تنهایی برای ارشد رادیولوژی اقدام کنم و آیا دانشگاه های دولتی اتریش رشته های مرتبط با کارشناسی رادیولوژی دارند؟ در این صورت اگر تازگی کارشناسی رادیولوژی ام را گرفته باشم و 48 سال داشته باشم با چقدر تمکن مالی برای ادامه تحصیل باید اقدام کنم و چقدر شانس قطعی شدن پذیرش و رفتن به دانشگاه های آنجا را دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   • در کشور اتریش تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط به زبان انگلیسی میسر است
   • دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
   • برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
   • کلا در اتریش دو نوع #دانشگاه_پزشکی داریم:
   1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
   2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
   • دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

   پاسخ
 20. شهره گفته:

  سلام،با گرفتن ویزای توریستی امکانش هست وارد اتریش شد ،بعد دانشگاه رشته زبان انگلیسی شرکت کرد وویزای تحصیلی گرفت با خانواده وبعد مشغول به کار شد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 21. ناشناس گفته:

  با سلام خدمت شما
  ببخشید سوال من اینه که آیا من با داشتن مدرک آیلتس ۶ و ۲۰۰ میلیون سرمایه میتونم برا یکی از دانشگاه های نروژ در مقطع دکتری اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. نمره زبانتون باید بالای 7 و ترجیحا 7.5 باشه و اینکه گپ تحصیلی و سنتون بالای استاندارد نباشه چون تحصیل نروژ رایگان هستش.
   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
 22. kasra گفته:

  سلام عرض ادب بنده شرایط زیر دارم و با استاد راهنما مکاتبه کردم و استاد گفتن در صورتی که شرایط داشته باشی( اگر چه با توجه به امتیازات) پذیرش را از دانشگاه میگیرم در مقطع دکترا
  سن:28
  مدرک زبان: b2 المانی و ایلتس 7
  مدارک کارشناسی و ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان با معدل 18 و 18:20
  سرمایه :12 هزار یورو و دارای حساب بانکی از 6 ماه گذشته
  رشته : مهندسی برق
  2 توصیه نامه از استاد راهنما دانشگاه وین
  2 مقاله isi
  و 1 کنفرانس بین المللی
  شرایط بنده اینه و فقط تنها چیزی که ندارم تالیف کتاب…….ایا امکان داره در صورتی که پذیرش دانشگاه بگیرم رایگان تحصیل کنم چون هزینه زندگی خودم دارم
  و اینکه ایا امکان داره در حین تحصیل ازدواج کرد و اقامت دائم بگیرم هرچند میدونم در چه شرایطی باید ازدواج کرد چون ویزای ازدواج اتریش مطالعه کردم
  ممنون از راهنمایی تون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایطتون خوب هستش برای تحصیل دکتری در اتریش و فکر نمیکنم مشکلی برای پذیرش تحصیلی داشته باشین. برای تحصیل رایگان باید به دنبال بورسیه های فاند باشین. البته در دوره دکتری خود دانشگاه بهتون تدریس حین تحصیل و یا کار در دانشگاه حین تحصیل میده که هزینه هاتون رو تامین میکنه و در کنار پولی که خودتون دارید مشکل خاصی نخواهید داشت و البته تحصیل در اتریش تقریبا رایگان هستش.
   در صورت نیاز ما میتونیم برای پروسه ویزا کمکتون کنیم چرا که از پروسه پذیرش جدا هستش و شرایط خودش رو داره.

   پاسخ
 23. پردیس گفته:

  با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما بزرگوار
  بنده محصول اپلای و ویزای تحصیل در اتریش رو خریداری کردم ، سوال بنده اینه که اگه از دانشگاهی پذیرش بگیریم که مدرک زبان نخواد و بعد از گرفتن کارت اقامت و ویزا بریم اونجا دوره ی‌ زبان آلمانی رو بگذرونیم‌ ، آیا سفارت اتریش بازم مدرک زبان می‌خواد؟ یعنی وقت مصاحبه لازمه که مدرک زبان آلمانی داشته باشیم ؟ اگه مدرک نداشته باشیم تکلیف چیه؟ با تشکر از پاسخ دهی و راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. موضوعی که فرمودید بستگی به شرایط پذیرش دانشگاهتون داره که به همراه دوره زبان باشه یا خیر.
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 24. SajjadAlizadeh2003 گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت موسسه ی بینظیر ملکپور.جناب ملکپور اینقدر عاشقتونم که حد نداره.شما با فایل ها و ویدئو های فوق العاده تون افکار و زندگی من رو متحول کردید.از خدای منان سپاسگزارم که شما را در مسیر زندگی من قرار داد تا مثل یک راهنما در کنار من باشید.هر چی بگم از لطف و کرم و حس خوبتون کم گفتم…عاشقتونم.

  من سجاد علیزاده،۱۷ ساله هستم و سال پیش متاسفانه به دلایلی ترک تحصیل کردم.واقعیتش به رشته ای که انتخاب کردم اصلا علاقه نداشتم.رشته م مکانیک خودرو بود.در حال حاضر هم به خاطر اوضاع مالیم این کار رو به صورت کاملا تجربی دارم یاد می گیرم.اصلا کارمو دوست ندارم و از روی اجبار دارم میرم.قصد بسیار بسیار جدی برای مهاجرت به اتریش و فنلاند و اگه بشه بقیه ی کشورهای اروپای غربی دارم.
  خودم که عاشق وین،زون13هستم.
  زبانم هم نسبتا خوبه ولی مدرک زبان ندارم.پکیجتون انگلیسی تون رو خریدم.در ضمن پکیج آلمانیتون رو قصد دارم بخرم و به زودی میخرم تا آلمانیم رو هم شروع کنم.ویدئوی راهنمای گام به گام برای ویزای تحصیلی اتریش رو هم خریدم ولی متاسفانه هنوز نتونستم ویدئوی راهنمای گام به گام و هنر زندگی کردن رو بخرم.من راستش به حقوق،تجارت بین الملل،گرایش اقامت و تابعیت و مهاجرت خیلی خیلی علاقه دارم.میدونم که خیلی رشته ی سختیه ولی خیلی علاقه دارم به وکالت مهاجرت.به نظر شما من باید چیکار کنم؟میخوام بعد از سربازی م دیپلم علوم انسانی بگیرم و با مدرکA2آلمانی و IELTS 6و با سرمایه ی17000یورو بیام و در رشته ی حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی درس بخونم.میخواستم ببینم که مدرک دیپلمم حتما باید ۱۲ ساله باشه یا نه یا باید فوق دیپلم بگیرم چون من قسط دارم بعد از سربازی یک دوره ی کوتاه مدت برای دیپلم بگذرونم که مورد تایید وزارت آموزش و پرورشه و اینکه آیا برای پذیرش در دانشگاه های دولتی یا خصوصی اتریش حتما باید کنکور شرکت کنیم یا حتما باید دانشگاه سراسری قبول شیم؟آیا اصلا میتونم بدون اینکه کنکور شرکت کنم اپلای کنم؟در ضمن به همکاری با شما هم بسیار علاقه مندم.خیلی ازتون ممنونم.امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید.
  از خدای منان خیلی خیلی سپاسگزارم که شما رو در مسیر زندگی من قرار داد.میدونم که این اصلا تصادفی نیست.برای همین واقعا سپاسگزارم.
  امیدوارم زندگیتون روز به روز بهتر و بهتر و باز هم بهتر بشه.عاشقتونم زندگیم رو به شما مدیونم.
  چی بگم در برابر شما زبان هم قاصره…در ضمن تولد آقا مانی گل هم مبارک باشه.امیدوارم همیشه بدرخشید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. از اینکه مطالب ما مورد رضایت شما واقع شده است بی نهایت خشنودیم. پیام شما به مدیریت محترم مجموعه ابلاغ گردید. ایشان طی یک فایل صوتی در کانال تلگرام ما به شما پاسخ دادند.
   برای تحصیل حقوق بایستی دارای دیپلم 12 ساله باشید و سطح زبان خوبی داشته باشید رشته هایی مانند حقوق کنکور ورودی دارند لیکن شما می توانید در صورت داشتن علم متوسط آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.
   شاد و پیروز و سربلند باشید. 🌺🌺

   پاسخ
 25. امیرحسام سقایی گفته:

  درود و سپاس از متن مفیدتون. من ۱۵ سالمه و واسه مهاجرت به اتریش داریم اقدام میکنیم. می خواستم واسه دبیرستان(هنرستان) بیام اونجا.از نظر مالی مشکل نداریم و پدر و مادرم می تونن ساپورتم کنن و اگه بشه مادرم هم بیاد. من پیانیستم و الان دارم واسه ورودی دانشگاه MDW آماده میشم و تو خودم می بینم که بتونم تو این دانشگاه قبول بشم ولی نمی خوام واسه دانشگاه بیام. زودتر می خوام بیام. اگه بشه راهنمایی کنید که چجوری میشه اومد اونجا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل در مدارس اتریش باید شرایط شما توسط کارشناسان ما بررسی دقیق بشه. با موسسه تماس بگیرید تا شرایط شما رو ارزیابی کنند.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpour.ir/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 26. Delaram گفته:

  سلام
  رشته های مدیریت هم نیاز به قبولی در کنکور سراسری دارند یا قبولی در دانشگاه آزاد هم کافیست؟
  و اینکه به طور کلی تمامی رشته ها به زبان آلمانی اند یا اینکه تحصیل به زبان انگلیسی به شرط پرداخت هزینه ممکن است؟
  در مورد آلمان هم همین سوالات رو داشتم.
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل رایگان در اتریش باید حتما در دانشگاه دولتی ایران قبول شوید یا در مقطع قبلی در دانشگاه دولتی درس خوانده باشید. اما برای کشور آلمان به قبولی در کنکور نیاز نیست. تحصیل رایگان در هر دو کشور به زبان آلمانی است اما با پرداخت هزینه امکان تحصیل به زبان انگلیسی هم هست.

   پاسخ
   • Delaram گفته:

    برای آلمان شنیده بودم که پذیرش تنها برای افرادی که معدل نهایی دیپلم بالای ۱۷ دارند ممکنه،این درسته؟
    هزینه ی حدودی تحصیل به انگلیسی در آلمان رو هم میفرمایید؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     اگر سایر شرایط شما مطلوب باشه مانند مدرک زبان و سن و مقالات علمی و … با معدل پایین تر هم میشه اپلای کرد برای تحصیل رایگان در آلمان.
     میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه های خصوصی آلمان سالانه 15 تا 20 هزار یورو هستش و در دانشگاه های خصوصی تنها هر تزم مبلغ ناچیزی رو برای ثبت نام میگیرن و شهریه نداره.

     پاسخ
 27. مهلا گفته:

  با سلام و وقت به خیر، من لیسانس حقوق دارم میخوام بیام اتریش میتونم فوق لیسانس بخونم یا باید مجددا لیسانس بخونم؟ البته همسرم قصد دارند برای کار اقدام کنند من به عنوان همراه میخوام بیام، من به عنوان همراه اجازه تحصیل دارم؟ و آیلتس لازم هست یا مدرک زبان آلمانی؟

  Rating: 5
  پاسخ
 28. سارا گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  من 19 ساله هستم رشته تحصیلیم ریاضی بوده ولی 6 ساله موسیقی سنتی کار میکنم. میخواستم شرایط تحصیل در دانشگاه موسیقی اتریش رو بدونم و اینکه آیا میتونم باز مهارت در زمینه ساز سنتیم وارد بشم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای ورود به دانشگاه موسیقی اتریش باید در آزمون ورودی شرکت کنید که هم شامل آزمون عملی و هم تئوری می باشد.

   پاسخ
 29. مرتضی گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید من دانشجویی ارشد دانشگاه پیام نور ارومیه هستم و رشته ام جعرافیا و برنامه ریزی شهری هستش من الن معدلم16 هستش می خواهم برای دکتری بورسیه بگیرم ایا باید تو مقطع دکتری تو ایران قبول بشم؟من 10مقاله isiو سه کتابتو انتشارت خارجی چاپ شده وسه مدرک فنی حرفه ای مربوط به رشته ی خودم رو دارم و چند تا مقاله دارم که در کنفرانس های آلمان و ژاپن پذیرش شده میشه راهنمایی کنید من شانسی برای پذیرش دکتری با حقوق رو دارم؟وراهنمایی کنید که چطوری پروپوزال خوب بنویسم واسه مکاتبه با استاد ممنونم از لطفتون

  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   پذیرش در مقطع دکترا با سایر مقاطع متفاوت است. نیازی به قبولی در ایران نیست. شما باید رزومه خود را برای استاد سوپروایزر در زمینه کاری خود بفرستید و در صورت تایید استاد می توانید پذیرش دانشگاه را بگیرید.

   پاسخ
 30. IN,D گفته:

  با سلام
  سپاس از اطلاعات مفیدتون اما سوالاتی داشتم که ممنونم میشم در صورت امکان پاسخ آن را دریافت کنم.
  در زمان تحصیل در مقطع دکتری همراهان به صورت همزمان می تونند وارد اتریش شوند؟
  در مقطع دکتری چند ساعت در هفته اجازه کار خواهم داشت ؟
  و ایا همسرم می تونه به عنوان همراه اجازه کار به دست بیاره ؟

  پیشاپیش از لطف شما سپاسگزارم

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   📌 برای بالا بردن شانس اخذ ویزا توصیه می کنیم به صورت همزمان درخواست ویزا ندهید. ابتدا شما باید وارد اتریش شوید و پس از دریافت کارت اقامت برای الحاق خانواده نیز درخواست دهید.

   📌 در مقطع دکترا بین 30 تا 40 ساعت در هفته اجازه کار خواهید داشت.

   📌 همسر شما نیز در صورتی که تخصص کافی داشته باشند می توانند مجوز کار تمام وقت بگیرند.

   پاسخ
 31. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. ممنونم از مقاله خوب شما. یک سوال خدمت شما دارم ، برای کسی که از دانشگاه آزاد در رشته معماری در ایران فارغ التحصیل باشد و مدرک b1 آلمانی داشته باشد، آیا می تواند برای دانشگاه های رایگان اتریش اقدام کند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش باید از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده باشید.

   پاسخ
 32. حمید گفته:

  سلام من دانشجوی سال دوم دندانپزشکی در مجارستان هستم و قصد انتقالی به المان و اتریش دارم. آیا امکان انتقالی هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه دانشگاه محل تحصیل شما برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه های پزشکی آلمان داشته باشه یا اینکه یکی از سعبات دانشگاه های آلمان باشه این امکان وجود داره کهدر صورت موافقت دو دانشگاه درخواست انتقالی به دانشگاه های آلمان بدین.

   پاسخ
 33. سروش گفته:

  با سلام
  من 21 ساله و در حال گذراندن دوره کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک در یکی از دانشگاه های دولتی تهران هستم.میخوام دوره ارشد رو در کشور اتریش ادامه بدم.چقدر شانس دارم؟ و اینکه آیا حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشم چون شنیدم که به انگلیسی هم تدریس میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 34. سارا گفته:

  سلام من ۱۹ سال دارم رشته ام تجربی هست دیپلم ام رو با معدل ۱۸ و خورده ای گرفتم
  امسال هم برای یادگیری دوره های ایلتس اقدام کردم و میخوام راهنمایی ام بکنید که در کدوم کشور میتونم رشته پزشکی رو با زبان انگلیسی و هزینه نسبتا رایگان بخونم ؟
  انگلیس و کانادا شنیدم گرونه و بیشتر ترجیح میدم کشور مورد نظرم اروپایی باشه حالا بخاطر مسایل امنیتی و کیفیت تحصیل.
  لطفا نظرتون رو درمورد ایتالیا و استرالیا هم بگید
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 35. مهردخت گفته:

  سلام اقای ملک پور میخواستم بدونم توهررشته ای که بخوایم مثل پرستاری هم میتونیم به راحتی بریم دانشگاه یانه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 36. sayeh گفته:

  سلام،میخواستم بپرسم وقت سفارت اتریش چند ماه طول میکشه؟از موقعی که نوبت سفارت بگیریم تا جواب بدن بمون چندماهه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 37. مرضیه بارانی گفته:

  سلام
  بنده مرضیه بارانی هستم دارای مدرک ارشد ادبیات فارسی گرایش نگارش و ویرایش برای دکترا میتونم به یکی از دانشگاههای اتریش بروم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 38. پارسا اباسلط گفته:

  سلام
  من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و در کنکور هنر شرکت کردم
  ولی از هیچکدوم اون نتیجه ی قابل قبولی که میشه برای قبولی دانشگاه خوب انتظارش رو داشت رو نگرفتم
  ولی مدرک های فنی حرفه ای از جمله icdl1 icdl2 طراحی وبسایت به صورت حرفه ای فوتوشاپ و روتوش به صورت حرفه ای و جوشکاری رو دارم
  دوره های تآتر رو کامل به پایان رسوندم و پروژه هایی هم انجام دادم که بسیار نتایج قابل قبولی داشتن
  و ماه هاست که در کافی شاپ کار میکنم و دوره های کافه منی رو دو بار به طور کامل گذروندم و توی این کار هم خیلی حرفه ای هستم
  دوره های زبان آلمانی هم به تازگی شروع کرده و دارم آ یک رو میخونم
  من میخام در دانشگاه های اتریش به تحصیل در رابطه ی فیلمسازی و کارگردانی رو بگذرونم و خیلی هم در این رابطه جدی هستم
  یک دانشگاه هم هست به اسم دانشگاه موسیقی و هنر های نمایشی وین که مثل این که بهترین دانشگاه هنر های نمایشی وین اتریش هست
  اگه میشه بهم کمک کنین چون هیچ طرز فکری ندارم که چطور میتونم برای تحصیل برم اتریش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 39. نیلوفر گفته:

  سلام من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه بو علی سینا دارم و معدل 18 و ایلس 7 ایا میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم و اینکه شرایتم خوبه برا مهاجرت

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 40. امینی گفته:

  باسلام
  بنده اقای 47ساله مدرک لیسانس عمران وکاردان مداراک پزشکی می باشم خانمم 44ساله ولیسانس الهیات معلم ودارای فرزندپسر19ساله پیش دانشگاهی علوم تجربی سربازی نرفته ودخترم 14ساله هشتم متوسطه اول متقاضی اقامت 4نفرمان در کشورهای اروپایی باتحصیل فرزندانم در رشته های پزشکی ومشابه دانشگاه معتبرمی باشیم لطفا درمورد امکان پذیری وهزینه ان در کشورهای مختلف اروپایی توضیح بفرمایید.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. هر کدام از شما کیس خاص خود را دارا می باشید. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 41. br گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من 18 ساله و دانش آموز رشته تجربی در دبیرستان تیزهوشان با معدل بالای 19 و دارای مدرک زبان انگلیسی از کانون زبان ایران هستم.
  1_آیا برای اخذ پذیرش در دانشگاه پزشکی اتریش نیاز به قبولی در دانسگاه ایران وجود دارد؟
  2_آیا امکان ورودبه طور مستقیم به دانشگاه اتریش با توجه به شرایط بنده وجود دارد؟
  3_ در صورت گذراندن کالج در مجارستان چند درصد احتمال ورود به طور مستقیم وارد دانشگاه پزشکی اتریش وجود دارد؟
  خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدهید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی در اتریش باید در آزمون ورودی دانشگاه اتریش پذیرفته شوید. کالج های مجارستان می توانند بسیار کمک کننده باشند و شما را برای شرکت در آزمون آماده کنند.

   پاسخ
 42. Maryam گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  دختری ۱۸ ساله دارم که درحال حاضردرمالزی سال آخر دبیرستان در رشته تجربی را می گذراند. میخواستم برای دانشگاه در یکی از دانشگاههای رایگان کشورهای اروپائی راهنمائی بفرمائید.
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 43. Mobina گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من 21 ساله هستم و در حال تحصیل ترم پنج کارشناسی فقه و حقوق دانشگاه مازندران . و برای یادگیری زبان آلمانی هم به زودی اقدام میکنم .خواستم بدونم گرفتن ویزای تحصیلی اتریش در مقطع فوق لیسانس حقوق، بعد از گرفتن مدرک لیسانسم ممکن هست یا نه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. این مورد بستگی به شرایط شما از جمله گپ تحصیلی و سرمایه و غیره خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 44. هادی گفته:

  سلام.
  اگر کسی در مجارستان دانشجوی ترم اول پزشکی باشد و مدرک A2 آلمانی هم داشته باشد آیا امکان گرفتن پذیرش کالج پزشکی یا پذیرش مستقیم پزشکی اتریش هست؟
  و این که اگر مدرک زبان کافی نیست آیا امکان گذراندن دوره زبان در اتریش هست یا باید قبل از ورود به اتریش مدرک بالاتر زبان را اخذ کرده باشیم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در دوره های زبان در اتریش برای شما وجود دارد. جهت ارزیابی شاریط شما و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 45. نازی گفته:

  با سلام من 19 سالمه و پشت کنکوری هستم معدل دیپلمم هم بالای 17 هست زبان هم بلد نیستم میتونم برای رشته های پزشکی اقدام کنم البته تحصیل رایگان؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   همچنین اخذ قبولی در رشته های پزشکی ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین می بایست دوره های پیش پزشکی 4 ساله را نیز در این کشور بگذرانید.
   شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 46. عیسی گفته:

  سلام ، میشه لطفا یک روند کلی اخذ پذیرش برای تحصیل در اتریش را توضیح دهید. اینکه کی باید اول پذیرش دانشگاه گرفت و وقت سفارت را کی باید درخواست کرد و دیگر موارد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به جامع بودن سوال شما و عدم اطلاع از شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 47. سعیده گفته:

  سلام
  خانم من ۲۴ ساله لیسانس علوم دارویی از دانشگاه تهران با معدل زیر ۱۴مدرس زبان می باشد. ولی الان در حال گرفتن آیلتس می باشد، برای تحصیل که هزینه کم و یا رایگان باشد بگید لطفا .
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل رایگان در اتریش نیازمند داشتن قبولی در دانشگاه سراسری در ایران و گذراندن چند ترم تحصیلی در آن دانشگاه می باشد. سپس می بایست در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش قبول شوید. همچنین می بایست مدرک زبان آلمانی داشته باشید. سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 48. Ehsan گفته:

  سلام من در حال تحصیل در مقطع لیسانس مهندسی کامپیوتر در ایتالیا هستم. می خواستم ۲ تا سوال بپرسم:
  ۱) برای پذیرش مستر از آلمان باید از ایران اقدام کنم یا از ایتالیا
  ۲) در صورت پیدا کردن کار در آلمان یا اتریش، پروسه ویزا و اقامت آلمان و اتریش چطوره؟
  در ضمن سطح زبان آلمانی B1 هستم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله امکان درخواست پذیرش کارشناسی ارشد آلمان از کشور ایتالیا نیز برای شما وجود خواهد داشت.
   پس از موفقیت در اشتغال به کار در آلمان و اتریش، پس از 5 الی 6 سال کار و زندگی در این کشورها امکان اخذ اقامت دائم آن برای شما وجود خواهد داشت.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 49. سعد گفته:

  سلام من لیسانس عمران از پیام نور دارم ولی دوستا دارم برای لیسانس مهندسی نفت در اتریش اقدام کنم.25 سالمه و اینکه هزینه ی کلاس های زبان المانی چقدره؟

  پاسخ
 50. سامی گفته:

  سلام.خسته نباشید.32 ساله هستم و سال 83 دیپلمم رو گرفتم و لیسانس مدیریت رو از پیام نور گرفتم.معدل کل دیپلمم 15/46 هست و معدل کتبی نهایی 10/32.سوال من اینه با این شرایط و اینکه گپ تحصیلی من زیاد هست آیا امکان پذیرش از دانشگاه اتریش در رشته فیزیوتراپی یا رادیولوژی هست؟اگر امکانش هست چقدر زمان میبره پدیرش گرفتن؟؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به گپ تحصیلی و شرایط ویژه شما امکان اخذ پذیرش برای رشته های پزشکی در اتریش برای شما وجود ندارد.

   پاسخ
 51. golnaz گفته:

  با درود و وقت بخیر
  من 27 سال سن دارم و دارای مدرک کادرانی الکترونیک و دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم،میخواستم بپرسم که آیا اتریش دانشگاه پیام نور را قبول دارد و آیا امکان دارد من بتوانم ما بقیه درسم را در دانشگاه اتریش تمام کنم؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. محمدی گفته:

  سلام خدمت شما . من خودم کاردانی کامپیوتر خوندم و ۵ سال سابقه کار دارم و ۳۰ سالمه . همینطور همسرم کاردانی حقوق ثبتی خونده و ۲۵ سالشه . مدرک زبان در حد A1 المانی بلدم ولی امتحان ندادم برای مدرک – ایا امکانش هستش برای تحصیل اتریش اقدام کنیم و مدرک زبان را نیز در اتریش بگیریم . برای من و یا همسرم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. elnaz qanavati گفته:

  سلام براي پذيرش ارشد در اتريش بايد قبولي ارشد در كنكور سراسري ايران رو داشته باشيم؟
  پاسخ

  ا سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 54. an گفته:

  سلام
  من 27 سالم هست و پزشک عمومی هستم
  در مورد ادامه تحصیل در اتریش میخوام بدونم با تشکر

  پاسخ
 55. بنیتا گفته:

  سلام . وقتتون بخیر و ممنون از اطلاعات مفیدتون …من فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر و معماری هستم با معل18 و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک دردانشگاه سوره هستم …می خواستم برای ادامه تحصیل به اتریش برم .ممکنه بفرمایید برای شرایط من بهترین و سریع ترین راه کدومه …ممنون از شما

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض احترام شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد اما پروسه ویزا بسیار طولانی است در مجموع پروسه اتریش شدنی با وجود 20 درصد ریسک رد شدن می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. م گفته:

  باسلام ..خواهرمن دانشجوی ترم ۴ پرستاری ملی هست ایا میتونه باقی تحصییلشو در اتریش یا المان بگذرونه ؟و اینکه درسایی که پاس شده رو تطبیق میدن براش اونجا؟ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   باید با دانشگاه مورد نظر مکاتبه داشته باشید و در صورت قبول این موضوع میتوانید اقدام نمایید

   پاسخ
 57. فرشاد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت دارم و 10 سال سابقه کار و 37 سال سن دارم. آیا میتوانم جهت دوره ارشد مجدد در رشته مرتبط در کشور اتریش اقدام کنم.؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض احترام شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد اما پروسه ویزا بسیار طولانی است در مجموع پروسه اتریش شدنی با وجود 20 درصد ریسک رد شدن می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 58. طاهری گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه رشته ریاضی _ فیزیک با معدل دیپلم ۱۷ و معدل پیش دانشگاهی ۱۵/۵
  میخواستم در اتریش در رشته مهندسی ادامه تحصیل بدم مدرک زبان ندارم و زبان انگلیسی رو خیلی کم بلدم.
  با این شرایط میشه در اتریش ادامه تحصیل داد؟؟
  هزینه‌‌ی یک ترم تقریبا چقدر میشه؟؟
  آیا اونجا میشه دوره زبان رفت؟؟
  متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله شما می توانید برای تحصیل در اتریش اقدام کنید و دوره زبان را نیز در اتریش بگذرانید. همچنین اگر رزومه شما بررسی و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش را داشته باشید، هزینه آن برای شما تقریباً رایگان خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی رزومه و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. Lavin گفته:

  سلام خسته نباشید. دو تا سوال .آیا درسته که اتریش مدرک دانشگاه های آزاد رو دیگه قبول نمیکنه؟ و سوال دوم اینکه اگر مدرک لیسانس دانشگاه ازاد داشته باشیم در مقطع ارشد دانشگاه دولتی شروع به تحصیل کنیم میتونیم برای همون مقطع از دانشگاههای اتریش پذیرش بگیریم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 60. پروین سعادتی گفته:

  سلام و خسته نباشید،من سال ۱۳۸۴ از دانشگاه دولتی چندی شاپور فارغ التحصیل شدم با معدل ۱۳/۸۰ و بعد سال ۹۰ دیپلم عکاسی از دانشکده پردیس تهران و ادامه به کار در این رشته شدم و رزومه دارم.ایا برای فوق می‌توانم اقدام کنم چون زمان زیاد از لیسانسم میگذره و اینکه امتیاز زبان باید در چه سطحی باشه…ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله شما می توانید اقدام کنید و این امکان برای شما فراهم شده است که زبان آلمانی را نیز در دانشگاه های اتریش بگذرانید. هر چند در این مسیر مسائلی وجود دارد که بعد از بررسی جامع پرونده شما می توان راهنمایی قطعی و دقیق انجام داد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی دقیق پرونده با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. بهزاد گفته:

  سلام وارادت آیا گپ تحصیلی به مدت 10 تا12 سال از دیپلم تا کاردانی، برای پذیرش اتریش مشکلی نداره؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 62. بهزاد گفته:

  باسلام وعرض خسته نباشید خدمت تیم دکتر ملک پور
  آیا گپ تحصیلی از زمان دیپلم سال 1378 تا 1391 که شروع دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بوده، برای گرفتن پذیرش اتریششانسی دارم و میتونم اقدام کنم؟
  سپاس و درود

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 63. آریا گفته:

  سلام من 23 سالم هست و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی یاسوج رو دارم و الان هم دارم ارشد رو دانشگاه دولتی تبریز میخونم.معدل لیسانسم 14.71 هست و 2 تا مدرک بین المللی نرم افزار تخصصی مهندسی مکانیک رو دارم مدرک A2 زبان آلمانی رو هم دارم و آیلتس 6.5 رو هم دارم میخواستم بدونم شرایط برای تحصیل در مقطع ارشد اتریش رو دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای دانشگاه های رایگان رشته های مکانیک کمی دشوار است اما میتوانید شانستان را امتحان کنید و مدارکتان بررسی شود

   پاسخ
 64. لیدا گفته:

  سلام من 41 سالمه لیسانس زبان المانی از دانشگاه سراسری اصفهان معدل 15/80 تا پایان b1 در موسسه فرهنگی زبان سفارت اتریش هم گذروندم متاهل هستم وشاخه کاریم حسابداری (تجربی) بوده برای اخذ ویزای تحصیلی باید چکار کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید اقدام نمایید اما پروسه حدود یک سال و نیم را در پیش دارید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 65. مژگان گفته:

  با سلام و خسته نباشید، من خانم 29 ساله هستم، امسال درکنکور سراسری تجربی شرکت کردم، هدفم رشته های ژنتیک، پرستاری، فیزیوتراپی و زیست شناسی ملکولی هستش، میخوام بدونم اگر برای دولتی مجاز نشم و ازطریق آزاد، غیرانتفاعی و یا پیام نور اقدام کنم و انتخاب رشته بکنم میتونم برای تحصیل در اتریش اقدام کنم ؟ وآیا این رشته ها بازارکاری در اونجا دارن یا خیر؟
  واینکه اگر همینجا دوره ی آموزش زبان آلمانی رو طی کنم عقب میفتم ؟
  و ضمن اینکه بنده متاهل هستم آیا میتونم همزمان با همسرم برم ایشان برای کار بیان و من برای تحصیل، که بخشی از هزینه های تحصیلم را هم ایشان پرداخت کنن؟
  ممنون از راهنمایی هایتان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 66. محمدعلی گفته:

  سلام و عرض احترام خدمت شما انسان بزرگوار.من دانش آمز سال داوازدهم رشته ریاضی هستم میخواستم بدانم منظور شما از ریزه نمرات بابت شرایط تحصیل،نمرات دانشگاه یا پیش دانشگاهی میباشد؟وآیا این نمرات در انتخاب دانشگاه مورد نظر تاثیر دارد یا انتخاب محل تحصیل بر عهده خودمان میباشد؟وآیا برای اخذ پذیرش محل تحصیل هم مهم میباشد ؟چون برخی مدارس به مراتب سطحشان از دیگر جاها بالاتر است و کسب نمره بالاتر سخت تر از دیگر جاهاست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 67. حامد گفته:

  سلام
  من تازه از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم. رشته مدیریت بازرگانی شبانه بودم اما معدلم ۱۳/۸۸ هس.زبان انگلیسیم خوبه اما المانی رو نمیدونم.
  قصد دارم در مقطع ارشد توی دانشگاه خوب که شهریش خیلی بالا نباشه پذیرش بگیرم.
  آیا برای تحصیل در دانشگاه در مقطع ارشد آلمانی ضروریه؟
  آیا با این شرایط شانسی جهت اخذ ویزا دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدرک زبان المانی داشته باشید و همچنین معدلتان برای اقدام پایین است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
   • حامد گفته:

    یعنی پذیرش دانشگاه دولتی اتریش باید حتما معدل بالا داشت تا بشه پذیرش گرفت یا با این معدل توی دیگر دانشگاهای دولنی میشه پذیرش گرفت؟

    پاسخ
 68. کمیل گفته:

  سلام بنده درخواستی دارم از آقای ملک‌پور خواهش میکنم که درمورد کشورهایی که دانشجو میگیرن بدون شرط معدل یا با معدل پایین 15 هم صحبت کنند خیلی ها هستند مانند بنده که عاشق تحصیل در خارج کشور هستند و متاسفانه رزمه پایینی دارند و دنبال بورس و اینچیزا هم نیستند فقط اولویتشون تحصیل در یک دانشگاه خوب هستش ولی متاسفانه امثال من وقتی زنگ میزنند به یک موسسه مهاجرتی از طرز صحبت های مشاور بشدت ناامید میشن من شخصا تا سوم راهنمایی معدل بسیار خوبی داشتم ولی معدل دبیرستانم خوب نیست همینطور معدل دیپلمم (کاردانی پیوسته) لطفا اگه جای امیدی برای من و امثال من هست مفصل توضیح بدید یک دنیا تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 69. پرنیا کاکاوندی گفته:

  با سلام من 24 سالمه کارشناسی زیست سلولی ملکولی با معدل 14.5 دارم میخواستم بدونم بین اتریش ونروژ برای ادامه تحصیل کدوم یکی هست چون هزینه تحصیل برای من مهم هست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورتی که مدارک شما از دانشگاه دولتی باشد میتوانید برای اتریش اقدام نمایید .

   پاسخ
 70. Parastoo گفته:

  سلام.من ۳۵ ساله لیسانس حقوق دولتی و ارشد پیام نور دارم.هنوز پروسه مربوط به مدرک و پایان نامه ارشد رو کامل نکردم.۱۰ سال سابقه وکالت پایه یک دارم.برای ادمه تحصیل از مقطع ارشد حقوق در اتریش چقدر شانس دارم؟مدرک زبان ندارم.پروسه چقدر زمان بر هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است . پروسه حدود یک سال و نیم زمان بر است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. nahid گفته:

  باعرض سلام ،ادب و احترام
  آیا با داشتن مدرک لیسانس عمران،۳۶ سال سن و ۵۰ میلیون سرمایه و در حال حاضر بدون مدرک زبان امکان تحصیل برای بنده وجود دارد با این شرایط یا خیر
  سپاس از شما
  موفق وموید باشید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 72. mojtaba گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید و بنده در وبینار اموزش پذیرش و ویزا اتریش ثبت نام کردم ام نتواستم در روز مشخص در کلاس شرکت کنم. چگونخ میتوانم ویدیو مربوط به وبینار رو مشاهده کنم ؟ ممنون

  پاسخ
 73. مجید گفته:

  با سلام خدمت شما. بنده 24 سالمه و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل 16 از دانشگاه غیر انتفاعی هستم و الان هم میخوام کلاس المانی را شروع کنم ک مدرک b1را از ایران بگیرم و متقاضی تحصیل در مقطع ارشد در اتریش هستم ضمنا متاهل و دارای یک فرزند1 ساله هستم و میخوام بدونم میتونم همزمان همسر و فرزندم را ب اتریش بیاورم .مرسی

  پاسخ
 74. Arman گفته:

  سلام. من 31 ساله و مهندس عمران هستم با 5 سال سابقه کار و عضو نظام مهندسی هستم. میخواستم بدونم به بنده ویزای تحصیلی برای ارشد تعلق میگیره ،؟ متاهل هستم و با خانواده میتونم برم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته های فنی و مهندسی در این مورد شانس پایینی دارند.بهترین مسیر اقدام برای ویزای کار المان است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 75. سجاد نائینی گفته:

  با سلام خدمت شما جناب دکتر ملک پور عزیز و دوست داشتنی . میخواستم برای دبیرستان های اتریش اقدام کنم
  من 17 ساله هستم و در رشته کامپیوتر نرم افزار تحصیل میکنم و رزومه نسبتا خوبی دارم
  فقط مدارک زبان ندارم ولی انگلیسی خوب میتوانم ارتباط بزقرار کنم
  چند مقاله نوشتم و ویدیو های ایده های جدیدی که دارم را در یوتیوب منتشر کردم .
  1 – آیا من که الان سال یازدهم را تمام کردم برای سال آخر دبیرستان که دوازدهم میشه میتوانم در اتریش تحصیل کنم .
  2 – من که زیر 18 سال هستم باید برای قیم چه کار کنم .
  3 – بعد از تحصیل من اگر کار پیدا کنم میتوانم پاسپورت اتریشی بگیرم ؟
  4 – حدود هزینه تحصیل چفدر است ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان تحصیل شما در مدارس خصوصی اتریش میباشد . هزینه تحصیل بین 25000 تا 35000 یورو در سال است .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 76. سعید گفته:

  با سلام،بنده سال 86 از طریق کنکور سراسری در رشته الکتروتکنیک در مقطع کاردانی در آمورشکده فنی همدان قبول شدم و سال 88 فارغ‌التحصیل شدم،سال 89 تا 91 هم خدمت سربازی بودم بعد کلا مشغول کار،حالا تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم،آیا میتونم با این فاصله که پیش اومده در اتریش ادامه بدم یا خیر؟ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ پذیرش لیسانس در اتریش می بایست در رشته مورد نظرتان در دانشگاه سراسری ایران قبولی داشته باشید.
   همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 77. ایلیا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۳۳ ساله فوق لیسانس آزادمعدل ۱۹
  متاهل آیلتس ۵.۵ هزینه ۴۰ میلیون
  آیا می توانم برای دکتری یا فوق دوباره اقدام کنم و با ویزا تحصیلی خودم همزمان همسرم را نیز به همراه بیاورم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی مبلغی که فرمودید برای زندگی دو نفر در اروپا کافی نمیباشد و امر مهاجرت به شما پیشنهاد نمیگردد حتی اگر دانشگاه های رایگان تحصیل بفرمایید هم که باید بررسی گردد مدراک شما اما باز میزان دارایی شما باید بیشتر باشد برای هزینه یک سال زندگی تان.

   پاسخ
 78. محسن گفته:

  سلام.من با معدل 12.5ليسانسم رو از دانشگاه تهران گرفتم.چهار سال گپ تحصیلی دارم و الان 31سالمه میخواستم بدونم شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد دارم?

  پاسخ
 79. mie.editor2 گفته:

  با سلام و احترام. وقتتان بخیر. من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه دولتی تهران دارم. حدود 10 سال سابقه کاربیمه ای در خصوص مالی و حسابداری دارم. دانشجوی نمونه دانشگاه بودم، تا چند ماه دیگه هم IELTS میگیرم و یک فرزند هم دارم. شرایط بنده برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری حسابداری در وین به چه صورت است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 80. mie.editor2 گفته:

  با سلام ميخواستم ببينم براى كسانى كه گپ تحصيلى زياد دارن هم در اتريش امكان تحصيل هست؟من داراى مدرك فوق ديپلم هستم و ميخواستم براى ليسانس كشور اتريش اقدام كنم و حدود ٣٧ سال سن دارم ميخواستم ببينم امكان تحصيل دارم و حدودا هزينه زندگى و تحصيل در اين مقطع چقدر هزينه دارد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. کشور اتریش روی گپ تحصیل سخت گیری ندارد اما باید شرایط ویزای شما برای ادامه تحصیل در این کشور بررسی شود. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان میباشد. برای دریافت اطلاعات متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 81. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای دکتر ملک پور من 31 سال دارم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه ازاد مجرد و علاقه مند به ادامه تحصیل و کار در کشور اتریش هستم لطفا راهنمایی بفرماییدباتشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه در حال حاضر شانس تحصیل در دانشگاه های رایگان کشور اتریش با مدرک دانشگاه ازاد وجود ندارد. برای اطلاع از کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را متناسب با شرایط خود اخذ نمایید.

   پاسخ
 82. mie.editor2 گفته:

  با درود و خسته نباشید. من 34 سالمه مجرد هستم و دخترم. در حال تحصیل در رشته ی حقوق ثبت هستم در دانشگاه علمی کاربردی. که البته شنیدم با اینکه در ایران به این دانشگاهها به دیده ی کم نگاه میکنن ولیکن در کشورهای اروپایی خصوصا آلمان خیلی مورد تایید هستن. حال سوالی که داریم اینه من برای ادامه ی تحصیل کدوم کشور اروپایی رو میتونم انتخاب کنم؟ قصد تحصیل در رشته ی حقوق بین الملل رو دارم. ولی خب فکر نمیکنم شرایط خوبی برای مهاجرت داشته باشم زیاد امیدی ندارم ولی ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید. در ضمن کل پولی که بتونم هزینه کنم 30 میلیون هست .

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. میزان سرمایه شما برای ادامه تحصیل و زندگی در کشورهای مختلف مناسب نمی باشد. امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … برای شما وجود دارد که میزان سرمایه شما برای هر یک باید مد نظر قرار گیرد. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 83. MJ گفته:

  عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز. هرچند تمایل ندارم که اسم من بصورت عمومی منتشر بشه، اما خودم رو mj معرفی می کنم.
  اول با اینکه من مدت کوتاهی است با شما بصورت اتفاقی آشنا شدم اما بدون تعارف واقعا کارتون بیست بیست آقای دکتر، از شما بی نهایت سپاسگزارم.
  هرچند متنی که اینجا قرار میدم ممکنه یکم طولانی باشه، اما گفتم شاید بد نباشه تا یکم از داستان زندگی خودم براتون بگم و بعد برم سراغ مسائل دیگر (امیدوارم که وقت داشته باشید و شخصا این متن رو مطالعه کنید)، و امیدوارم تجارب بنده برای دوستان دیگر هم مفید باشه.
  اگه یکم خلاصش کنم، جوانی هستم در حال حاضر ۲۸ ساله، در خانواده ای پر جمعیت هم به دنیا آمدم (۵ برادر و ۲ خواهر) و از لحاظ مالی هم سطح معمولی. دارای لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد نجف آباد که شاید بدونید یکی از بهترین دانشگاههای ایران هم محسوب میشه با معدل ۱۵ فارغ التحصیل سال ۱۳۹۵٫ و شاید جالب باشه که بدونید اولین شخصی که در خانواده ما سراغ درس رفت تنها من بودم، چون به دلایل مختلفی، خانواده تحصیل کرده ای نیستیم و حتی خود من هم بعد از خدمت سربازی به لطف خداوند به سمت درس خواندن هدایت شدم وگرنه شاید من هم مثه دیگر اعضا اصلا هیچگاه فکر دانشگاه رفتن هم نمی کردم!
  موقعی که دانشجو بودم، خب دوستان خیلی زیادی اطرافم بودند که بعضی از لحاظ مالی بسیار متمول و بعضی از لحاظ درسی بسیار با استعداد بودند، بخاطر همین هرگاه از کسی میشنیدم که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داره، پیش خودم میگفتم خب ایشون یا وضع خوبی داره یا درسش خیلی خوبه و هرجایی که اراده کنه میتونه تحصیل کنه، بخاطر همین تا این لحظه هرگز به درس و ادامه تحصیل مخصوصا در خارج از کشور حتی فکر هم نکرده بودم!
  وقتی از دانشگاه هم فارغ التحصیل شدم، میدانستم که وضع کار زیاد جالب نیست مخصوصا برای رشته ما که طبق آمار خود دولت بیشترین بیکاری در بین بقیه رشته ها رو داره، بنابراین هیچگاه از دولت توقع شغل نداشتم و فکر کردم خودم باید خوداشتغالی ایجاد کنم و برای خودم درآمدی داشته باشم.
  تقریبا میتونم بگم هرچقدر پول داشتم رو صرف آموزش روی خودم کردم، مثلا کلاس های تخصصی بورس، بازاریابی، وب، امنیت، سئو، و… . اما به دلایل مختلف نا امید شدم و در یک رشته خاص ادامه ندادم! بعد به فکر کسب و کار آنلاین در زمینه آموزش افتادم، به سختی و به تنهایی شرکت تاسیس کردم، وب سایت شخصی راه اندازی کردم، مدیریت سایت و همزمان تولید آموزش، تدوین و سعی در فروش و بازاریابی هم همگی قصد داشتم خودم انجام بدم اما خب طبیعی هم هست آدم های کمی هستند که تنهایی به موفقیتی رسیده باشند! و من هم میتونم بگم تقریبا هیچ بازده مثبتی نداشتم جز یک سری تجارب که خب خداوند رو شاکرم.
  حتی یه زمانی بخاطر بی پولی با همکاران زیادی در زمینه طراحی وب تماس گرفتم، توضیح دادم کار رو من انجام میدم براتون شما درصدی از اون رو به من بدید، که خب متاسفانه فقط با وعده های دل خوش کننده مواجه میشدم اما همگی از وضع بد بازار گلایه میکردند و تمایلی هم به همکاری نداشتند!
  یه مدت بود دائم فکرم مشغول این بود که شرکت رو منحل کنم، مثه هزاران آدم دیگه برم یجایی کارگری کنم تا حداقل درآمد معمولیی داشته باشم، چون در کار خودم که زیاد موفق نبودم و حتی حقوق نصف یک کارگر هم نداشتم!
  تا اینکه بصورت اتفاقی همین چند روز گذشته با یکی از دوستان دوران دانشگاه بصورت تلفنی مکالمه ای داشتم، که اون دوست بنده هم شدیدا برای ارشد تلاش کرده بود اما دانشگاه دلخواهش رو نتونسته بود که قبول بشه بنابراین به فکر تحصیل خارج از کشور افتاده بود و از یکسال قبل برای کار کردن روی زبان خود فعالیت میکرد.
  جالبه که ایشون با دوستان زیادی در این زمینه (تحصیل خارج از کشور) مشورت کرده بود و حتی در یکی از دفاتر شما هم فکر کنم در تهران مشاوره هایی هم گرفته بود و به فکر تحصیل در فرانسه بود.
  مکالمه با ایشون باعث شد که من احساس کنم چرا من برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نکنم، چون واقعا ارزش تلاش کردن براش رو داره. این شد که تب ادامه تحصیل و به طبع اقامت در خارج از کشور سراغ من هم آمد، باور کنید یا نه، از همان لحظه به دنبال تحقیق در این زمینه هستم، و با سایت شما هم بصورت اتفاقی از طریق گوگل آشنا شدم، مقالات زیادی را در سایت شما و حتی بعضی از وب سایت های خارجی مطالعه کردم، خیلی از فایل های صوتی جناب دکتر ملکپور هم همین الان روی کامپیوتر دانلود کردم و به خیلی از اون ها هم گوش کردم. از جمله ۶ فایل اخیر که بر روی کانال تلگرامی قرار گرفته، در خصوص مهاجرت به اتریش. و اصلا همین فایل های واقعا ارزشمند، بنده رو ترقیب کرد که الان این متن طویل رو در تایپ کردم و با شما و دوستان دیگر به اشتراک گذاشتم. نمیخواستم چیزی از قلم بیافته بخاطر همین تصمیم گرفتم هرچیزی رو که میدونم اینجا تایپ کنم.
  الان بنده شدیدا به فکر کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر در خصوص تحصیل بخصوص در آلمان یا اتریش هستم، و هرچند زبان انگلیسی تقریبا خوب و قابل قبولی دارم، اما مدرکی در این خصوص ندارم با اینکه کلاس های زبان هم دوسال شرکت می کردم اما رها کردم. زبان آلمانی هم قراره از فردا سر کلاس حاضر بشم و استارت یادگیری رو بزنم. از باب هزینه های تحصیلی هم هرچند باور کنید وضع مالی خوبی ندارم، اما اصلا غمی هم در این خصوص ندارم، چون یک حس درونی بهم میگه که همه چی قراره دست در دست هم بده و شرایط رو محیا کنه.
  همونطوری که سال ها بود اصلا به فکر تحصیل نبودم، اما الان چند روزی میشه آن چنان فکرش درگیرم کرده، که تقریبا به هیچ گزینه دیگری اصلا فکر نمیکنم، و احساس میکنم تنها راه پیشرفتی که به من الهام شده همین هست و میتونم با تحصیل هم سطح دانش و مهارت خودم رو بالاتر ببرم و هم یک کار خوب بعد از اون داشته باشم، مخصوصا وقتی از آقای دکتر هم شنیدم مثلا اتریش با کمبود مهندس آی تی مواجه هست، دیدم چه جالب، این هم یک نشانه دیگر برای من رشته کامپیوتر بیکار!
  واقعا شرمنده از دوستانی که مجبور شدند چنین متن طویلی را مطالعه بفرمایند، امیدوارم آقای دکتر ملکپور هم مثل همیشه بنده رو هم شرمنده خودشون کنند و در این خصوص اگر اطلاعات ارزشمندی را میتوانند در اختیار من و سایر دوستان قرار دهند.
  سپاس از شما و سایر همکاران شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام و با تشکر از پیام بسیار عالی و طولانی شما
   برای تحصیل در کشور اتریش شما میتوانید بدون مدرک زبان اقدام نمایید و زبان خود را در این کشور مطالعه نمایید . برای تحصیل در کشور آلمان نیز باید در ابتدای امر مدرک زبان آلمانی داشته باشید و سپس اقدام نمایید . بهتر است این موارد را حتما در نظر داشته باشید . البته برای تحصیل در کشور آلمان نیز ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم که میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا از این شرایط مطلع گردید . با تشکر مجدد

   پاسخ
 84. adrian karimi گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور عزیز ، و تشکر از زحماتشون

  بنده ۲۰ ساله هستم و شروع به تحصیل در مقطع لیسانس معماری کردم ، همزمان از ماه اینده زبان المانی رو هم دارم یاد میگیرم ، معدل فوقم ۱۸.۵ بوده از دانشگاه ازاد ولی میخوام لیسانسو حداقل ۱۹ بگیرم ، دو مقاله هم مرتبط با رشتم دارم که تو مجلات داخلی چاپ شدن و بنده کار با نرم افزار های ۳d رو مربو به رشته خودم نیز بلدم و سابقه کار دارم تو این زمینه با این شرایط بنده

  ۱. ایا کار دانشجویی راحت پیدا میکنم اگه مدرک b2یاc1المانی داشته باشم
  ۲.و اگه ۲۰ ساعت کار رو بهم بدن ایا هزینه های زندگیمو پوشش میده
  ۳.شانس من برای گرفتن ویزایه تحصیلی خوب هست یا خیر
  ۴.و حداقل برای چند ماه اول زندگیم باید پولش داشته باشم (منظورم اینه ک چقد طول میکشه رو روند بیوفتم و کار رو پیدا کنم و از پول ایران بی نیاز بشم )
  ۵.شرایط بنده برای المان بهتر هست یا اتریش

  بازم تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پیدا کردن کار به خود شما بستگی دارد ولی با داشتن مدرک زبان اصولا راحتتر میتوانید کار پیدا نمایید .
   هزینه های کار دانشجویی معمولا کل هزینه ی زندگی را پوشش نمیدهد ولی باید در نظر داشته باشید که برای گرفتن پذیرش تحصیلی نیازمند مدرک کارشناسی هستید یا باید اگر در داخل دانشگاه آزاد تحصیل میکنید بیشتر از ۴۰ واحد پاس نموده باشید و از دانشگاه سراسری نیز نامه اشتغال به تحصیل دریافت نمایید. بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نموده تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 85. مشاور حقوقی گفته:

  برای تحصیل در دانشگاه های اتریش و آلمان نیاز است که اطلاعات خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم به صورت دقیق به شما پاسخ دهیم . شما میتوانید اطلاعات خود را در همین جا اعلام یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 86. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام. وقت بخیر. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی از دانشگاه تهران هستم. در سال ۸۰ . الان تصمیم دارم از یکی از دانشگاه های آلمان یا اتریش پذیرش برای ادامه تحصیل در همین رشته رو بگیرم لطفاً راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مدارکی لازمه. من دختر هستم و در حال گذراندن دوره ی تافل.

  پاسخ
 87. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور. من ۱۷ سال دارم و میخوام که برای کارشناسی برم به دو کشور اتریش یا آلمان بوسیله ی ویزای تحصیلی. زبانم ایلتس ۸.۵ دارم و المانی هم تازه شروع کردم (دوره ی A1) هستم. رشته ی مورد نظرم هم رشته ی مهندسی برق هست. میخواستم بدونم که من اگر بخوام در اتریش تحصیل کنم وقتی المانی بلد باشم نیازی هست که دوباره کالج رو برم یا میتونم بلافاصله به دانشگاه برم؟ سوال بعدیم هم در مورد خوابگاه های دانشجویی اتریش و آلمان هست. میتونین بگین هزینه ی خوابگاه تو این دو کشور به چه صورته؟ سوال اخرم هم در مورد مخارج زندگی دانشجویی تو این دو کشوره. کدوم پایین تره؟ مرسی از کانال خوبتون. من واقعیتش کشور اتریش رو اطلاعاتی راجع بهش نداشتم ولی این کانال خیلی کمک کرد بهم. منتظر پاسختون هستم. وقتتون بخیر.

  پاسخ
 88. مشاور حقوقی گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید.جناب آقای ملک پور بنده لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد با معدل ۱۳٫۵دارم.مدرک تافل ۹۰دارم،زبان آلمانیم دارم میخونم.آیا میتونم برای لیسانس مهندسی پزشکی یا فوق مهندسی مکانیک اقدام کنم؟؟؟۵سال سابقه بیمه کاری در زمینه ساحته درو پنجره دارم.ممنون

  پاسخ
 89. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام با توجه به رشته ای که شما در آن اقدام به اپلای مینمایید ممکن است مهم باشد. شرایط و رشته ی شما باید دقیقا بررسی شود تا بتوان پاسخ بهتری ارائه نمود . شما میتوانید جهت بررسی های بیشتر با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 90. مشاور حقوقی گفته:

  سلام. سوال من درمورد تحصیل در اتریش است.خواستم ببینم برای مقطع کارشناسی معدل دیپلم مهمه؟ و این که برای پزشکی اتریش باید قبولی در کنکور ایرانو داشته باشیم؟! با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
 91. محمد سبزه میدانی گفته:

  سلام آقای دکتر وقت به خیر اگر امکانش هست لطف کنید بفرمایید زمان معمولی که (از شروع قرارداد ) برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه اتریش توسط شما و کادر همکارتون نیازه چقدر یا بهتر بگم چند روز یا چند ماهه؟ خیلی خیلی ممنون دارتون میشم که این سوال رو پاسخ بدید چون میخوام بدونم که این فرصت برام وجود داره که بتونم قبل از اینکه به الترناتیو نظام وظیفه برسم کارم رو از طریق شما اوکی کنم یا اینکه ابتدا یه دانشگاه توو ایران اسم بنویسم و مشکل معافیت تحصیلیمو حل کنم بعد با شما مسیر قرارداد رو استارت بزنم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به طور معمول برای تحصیل در کشور اتریش و دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور زمان دقیقی تعیین نشده است زیرا عده ای از عزیزان بودند که پذیرش برای آنها در مدت دو هفته صادر و برای عده ای دیگر حتی تا ۴ ماه نیز به طول انجامیده . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و اعلام شرایط دقیق خود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 92. مرتضي گفته:

  سلام
  پسر من ١۴ ساله و دانش اموز پایه نهم است
  به زبان انگلیسی ۴ سال خارج از کشور درس خوانده و در حال حاضر مشغول یاد گیری زبان المانی است،لطفا راهنمایی کنید که چگونه سال بعد( ٢٠١٨)برای ادامه تحصیل به اتریش بیاید

  پاسخ
 93. مشاور حقوقی گفته:

  سلام.مینا اسماعیل زاده ۳۱ ساله و لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه غیرانتفاعی دارم.متاهل و یک دختر ۴ ساله دارم.قصد ادامه تحصیل در اتریش را دارم همراه با همسر و دخترم.کل پولمان ۸۰میلیون تومان است.مدرک زبان هم ندارم.آیا امکانش برای ما با این شرایط هست ؟آیا در صورت امکان همسرم و خودم میشه کار کنیم و اقامت دائم اتریش را بگیریم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 94. مشاور حقوقی گفته:

  من ٢٧ سالمه و فارالتحصیل رشته مهندسی پزشکی مقطع لیسانس هستم و میخواهم برای ارشد واسه اتریش یا آلمان اقدام کنم اول اینکه میخواستم بدونم من شرایطش رو دارم ومیتونم یا نه ؟ و بعد اینکه من شنیدم برای پذیرش گرفتن در اتریش حتما باید داخل ایران دانشگاه همون رشته رو قبول شده باشیم و از طریق اشتغال به تحصیل اقدام کنیم میخواستم بدونم صحت داره؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 95. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام میخواستم بدانم که ایاشرایط اشتغال در کشور اتریش برای دانشجویان مقطع ارشد رشته های فنی نظیر برق و الکترونیک. فراهم است یا خیر؟و همچنین هزینه و شرایط تحصیل در این کشور چقدر و چگونه است؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 96. فضه رجب زاده گفته:

  من فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم آیا برای ادامه تحصیل برای فوق لیسانس می توانم به اتریش بیایم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
Rating: 5