شرایط تحصیل در اتریش

 • تحصیل در اتریش
 • شرایط تحصیل در اتریش
 • تحصیل در مقاطع مختلف در اتریش
 • بورسیه تحصیلی اتریش
 • کارضمن تحصیل در اتریش
 • دانشگاه های اتریش
 • اقامت پس از تحصیل در اتریش
 • هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش
تحصیل در اتریش 3 273x300 شرایط تحصیل در اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

تحصیل در اتریش

تحصیل در اتریش به منزله یکی از راه های مهاجرت به اتریش و امکان زندگی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی با بهترین امکانات رفاهی و اموزشی می باشد. مهاجرت تحصیلی به اتریش و شرایط تحصیل در اتریش به تفصیل در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است . تحصیل در اتریش در مقاطع مختلف ممکن است که هرکدام شرایط خاص خودرا دارند.

مشخصات
نام کشوراتریش
پایتختوین
واحد پولیورو
زبانالمانی

شرایط اصلی تحصیل در اتریش

از مهمترین شرایط تحصیل در اتریش شرط سن میباشد ، یکی دیگر از شرایط تحصیل در اتریش شرط دانستن زبان آلمانی میباشد ، یکی دیگر از شرایط تحصیل در اتریش آنست که گپ تحصیلی افراد بیش از ۵ سال نباشد ، یکی دیگر از شرایط تحصیل در اتریش نیز داشتن تمکن مالی جهت نشان دادن هزینه زندگی و تحصیل یک سال خود میباشد و از دیگر شرایط تحصیل در اتریش در طی مقاله خدمت شریفتان عرض خواهیم نمود .

video شرایط تحصیل در اتریش

تحصیل در مقاطع مختلف در اتریش

مقطع لیسانس

تحصیل در اتریش در مقطع لیسانس و در دانشگاههای رایگان نیاز به قبولی در دانشگاههای ایران و کنکور دارد. اخیرا بعضی از دانشگاهها ی اتریش مدرک دانشگاه آزاد را قبول ندارند و بعضی از دانشگاههای اتریش مدرک دانشگاه آزادرا قبول دارند. پذیرش در رشته های حقوق ،فلسفه ،علوم اجتماعی،بعضی دیگر رشته ها با مدرک دانشگاه ازاد و به سادگی میسر است.

سفارت اتریش در مقطع لیسانس و با نامه پذیرش دانشگاه هم به شما که دانشجو هستیدو هم به همراهان شما ویزا می دهد.

مقطع فوق لیسانس

دانشگاه ازاد و در فوق لیسانس همچنان است که عرض کردیم و اگر شما در این باب سوالی دارید می توانید از مشاورین دفاتر همکار موسسه ملک پور سوال بفرمایید. به یقین موسسات همکار اقای ملک پور با توجه به دوره هایی که اقای ملک پور تدریس نمودند از سطح مناسب علمی برخوردار هستند.

به هر ترتیب در مقطع فوق لیسانس دانشگاههای اتریش به شما ویزای تحصیلی تعلق می گیرد،همچنین سفارت اتریش به همراهان شما نیز در این مقطع ویزای تحصیلی می دهد اگر در اتریش استاد و یا همان سوپروایزر مورد نظر را پیدا کنید می توانید از این طریق در امد هم داشته باشید.

مقطع دکترا

تحصیل در مقطع دکترا در اتریش اندکی پیچیدگی دارد. برای تحصیل در مقطع دکترای دانشگاههای اتریش شما می بایست علاوه بر قبولی کنکور در بعضی رشته ها نظیر رشته های فنی حتمأ استاد راهنما یا همان سوپروایزر را از ایران پیدا کنید. البته در بعضی رشته ها نظیر رشته های انسانی به شما فرصت داده می شود که به اتریش آمده و ظرف یکسال استاد خود را پیدا کنید. اگر در اتریش استاد یا سوپروایزر را بیابید می توانید از این طریق درامد داشته باشید معمولا اساتید حقوقی حدود هزار تا دو هزار یورو به دانشجویان خود پرداخت می کنند که کفاف زندگی در اتریش را می نماید.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش
تحصیل در مقطع دکتری اتریش
audio شرایط تحصیل در اتریش

بورسیه تحصیلی در اتریش

به طور کلی بورسیه های تحصیلی در هر کشور وجود دارد و این بورس ها در مقاطع لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترا متفاوت می باشد ، برای مثال اخذ بورسیه در مقطع لیسانس بسیار سخت تر از فوق لیسانس و دکترا خواهد بود ، گفتنی می باشد که اخذ بورسیه در مقطع دکترا نیز راحت تر نسبت به مقطع فوق لیسانس می باشد ، به طور کلی گفتنی می باشد که بورسیه تحصیلی مختص به مقطع دکترا می باشد ، به هر حال در مقطع لیسانس و فوق لیسانس نیز بورسیه هایی وجود دارد که در ادامه مقاله به تمامی این موارد خواهیم پرداخت .

جهت اگاهی کامل به لینک زیر مراجعه فرمایید.

کار ضمن تحصیل در اتریش

کار ضمن تحصیل در اتریش یکی از مسائل مهم دانشجویانی است که مشغول تحصیل در اتریش میباشند.اگر می خواهید کار ضمن تحصیل در اتریش داشته باشید ، لطفا در مورد مقررات قانونی قبل از شروع اشتغال اطلاعات کسب کنید. کار غیر قانونی در اتریش ممکن است به جریمه یا مجازات زندان و همچنین اخراج از کشور منجر شود.

اجازه کار دانشجویان خارجی در مشاغل درآمدزا در اتریش بستگی به ملیت آنها و نوع شغل مورد نظر آنها دارد. این کار نباید بر پیشرفت تحصیلی تاثیر بگذارد، چرا که تحصیل باید هدف اصلی اقامت در اتریش باشد.
جهت اگاهی کامل به لینک زیر مراجعه فرماید.

کارضمن تحصیل در اتریش
audio شرایط تحصیل در اتریش

دانشگاه های اتریش

تعداد زیادی از متقاضیان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاه هاى اتریش وجود دارد و ظرفیت دانشگاه ها بر اساس تاریخ درخواست و ثبت نام دانشگاه است. از این رو پذیرش تا حد زیادی بر اساس زمان ثبت درخواست ها صورت می گیرد. بنابراین شما می توانید به طیف گسترده ای از دانشگاه هاى رایگان اتریش که در این سایت آمده است دسترسی داشته باشید. شما میتوانید موسسه حقوقی ملک پور که بیشترین تناسب را با نیازها و آرمان های شما دارد را انتخاب کنید.

دانشگاه های اتریش

اقامت پس از تحصیل در اتریش

معمولا افرادی که در کشور اتریش مشغول به تحصیل هستند اجازه کار کردن در حین تحصیل را دارند ولی این اجازه کار در حین تحصیل با توجه به مقطع تحصیلی افراد محدود میباشد که معمولا افراد دانشجو در مقطع لیسانس ۱۰ تا ۲۰ ساعت،در مقطع فوق لیسانس بین ۲۰ تا ۳۰ ساعت ،در مقطع دکترا بین ۳۰ تا ۴۰ ساعت در هفته اجار کردن را خواهید داشت ولی زمانی که تحصیل به اتمام میرسد افرادی که قصد اقامت بعد از تحصیل از طریق کار را دارند میتوانند در یک دوره اطمینانی که مدت ان بین ۶ ماه تا ۱سال میباشد به دنبال کار بگردند و بعد از اینکه کار مورد نظر خود را پیدا کردند به انها کارت قرمز سفید قرمز داده میشود که با داشتن کارت قرمز سفید قرمز میتوانند در کشور اتریش مشغول به کار شوند که معمولا این اجازه کار در بدو امر به مدت یک سال میباشد و بعد از سپری شدن این زمان یک ساله این اجازه کار به مدت دو سال تمدید میشود و بعد از اینکه این مدت دو ساله به پایان میرسد اجازه اشتغال به کار به مدت دو سال دیگر تمدید میشود و بعد از به پایان رسیدن اجازه کار ۲ سال دومی،اجازه کار به مدت ۵ سال تمدید میشود و بعد از طی این مدت ۵ ساله افراد میتوانند به صورت نا محدود در کشور اتریش مشغول به کار شوند و معمولا بعد از طی این زمان ۵ سال اقامت دائم صادر میشود

اقامت بعد از تحصیل در اتریش
video شرایط تحصیل در اتریش

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

گرچه اتریش در زمره ثروتمندترین کشورهای جهان است، هزینه های عمومی زندگی در این کشور در مقایسه با کشورهای دیگر اروپا خیلی بالا نیست. در ادامه، مقاله ای است که لیستی تقریبی از هزینه های زندگی ماهیانه برای دانشجویان به یورو ارائه گردیده است.

هزینه تحصیل و زندگی د اتریش
سخن آخر

موسسه حقوقی ملک پور تمامی خدمات در باب تحصیل در اتریش را ارائه می نماید.

بعد از تحصیل در اتریش شما می توانید با دریافت کارت قرمز سفید قرمز یک سال به دنبال کار باشید و اگر کار پیدا کنید شرایط اقامت کاری که منجر به اقامت دائم اتریش می گردد.

شما می توانید تمام سوالات خود در باب مهاجرت به اتریش ، تحصیل اتریش ، کار در اتریش ، اخذ پذیرش از اتریش ، شرایط تحصیل در اتریش ، مدارک مورد نیاز تحصیل در اتریش ، اخذ اقامت اتریش را از موسسه حقوقی ملک پور بفرمایید. و با تماس با دفتر مرکزی ما در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران مشاوره تلفنی رایگان دریافت نمایید.

The last comment needs to be approved.
law شرایط تحصیل در اتریش
126 پاسخ
 1. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. ممنونم از مقاله خوب شما. یک سوال خدمت شما دارم ، برای کسی که از دانشگاه آزاد در رشته معماری در ایران فارغ التحصیل باشد و مدرک b1 آلمانی داشته باشد، آیا می تواند برای دانشگاه های رایگان اتریش اقدام کند؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. حمید گفته:

  سلام من دانشجوی سال دوم دندانپزشکی در مجارستان هستم و قصد انتقالی به المان و اتریش دارم. آیا امکان انتقالی هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه دانشگاه محل تحصیل شما برنامه تبادل دانشجو با دانشگاه های پزشکی آلمان داشته باشه یا اینکه یکی از سعبات دانشگاه های آلمان باشه این امکان وجود داره کهدر صورت موافقت دو دانشگاه درخواست انتقالی به دانشگاه های آلمان بدین.

   پاسخ
 3. سروش گفته:

  با سلام
  من 21 ساله و در حال گذراندن دوره کارشناسی در رشته مهندسی مکانیک در یکی از دانشگاه های دولتی تهران هستم.میخوام دوره ارشد رو در کشور اتریش ادامه بدم.چقدر شانس دارم؟ و اینکه آیا حتما باید مدرک زبان آلمانی داشته باشم چون شنیدم که به انگلیسی هم تدریس میشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 4. سارا گفته:

  سلام من ۱۹ سال دارم رشته ام تجربی هست دیپلم ام رو با معدل ۱۸ و خورده ای گرفتم
  امسال هم برای یادگیری دوره های ایلتس اقدام کردم و میخوام راهنمایی ام بکنید که در کدوم کشور میتونم رشته پزشکی رو با زبان انگلیسی و هزینه نسبتا رایگان بخونم ؟
  انگلیس و کانادا شنیدم گرونه و بیشتر ترجیح میدم کشور مورد نظرم اروپایی باشه حالا بخاطر مسایل امنیتی و کیفیت تحصیل.
  لطفا نظرتون رو درمورد ایتالیا و استرالیا هم بگید
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 5. مهردخت گفته:

  سلام اقای ملک پور میخواستم بدونم توهررشته ای که بخوایم مثل پرستاری هم میتونیم به راحتی بریم دانشگاه یانه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 6. مرضیه بارانی گفته:

  سلام
  بنده مرضیه بارانی هستم دارای مدرک ارشد ادبیات فارسی گرایش نگارش و ویرایش برای دکترا میتونم به یکی از دانشگاههای اتریش بروم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 7. پارسا اباسلط گفته:

  سلام
  من دیپلم ریاضی فیزیک دارم و در کنکور هنر شرکت کردم
  ولی از هیچکدوم اون نتیجه ی قابل قبولی که میشه برای قبولی دانشگاه خوب انتظارش رو داشت رو نگرفتم
  ولی مدرک های فنی حرفه ای از جمله icdl1 icdl2 طراحی وبسایت به صورت حرفه ای فوتوشاپ و روتوش به صورت حرفه ای و جوشکاری رو دارم
  دوره های تآتر رو کامل به پایان رسوندم و پروژه هایی هم انجام دادم که بسیار نتایج قابل قبولی داشتن
  و ماه هاست که در کافی شاپ کار میکنم و دوره های کافه منی رو دو بار به طور کامل گذروندم و توی این کار هم خیلی حرفه ای هستم
  دوره های زبان آلمانی هم به تازگی شروع کرده و دارم آ یک رو میخونم
  من میخام در دانشگاه های اتریش به تحصیل در رابطه ی فیلمسازی و کارگردانی رو بگذرونم و خیلی هم در این رابطه جدی هستم
  یک دانشگاه هم هست به اسم دانشگاه موسیقی و هنر های نمایشی وین که مثل این که بهترین دانشگاه هنر های نمایشی وین اتریش هست
  اگه میشه بهم کمک کنین چون هیچ طرز فکری ندارم که چطور میتونم برای تحصیل برم اتریش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 8. نیلوفر گفته:

  سلام من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه از دانشگاه بو علی سینا دارم و معدل 18 و ایلس 7 ایا میتونم بورسیه تحصیلی بگیرم و اینکه شرایتم خوبه برا مهاجرت

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. امینی گفته:

  باسلام
  بنده اقای 47ساله مدرک لیسانس عمران وکاردان مداراک پزشکی می باشم خانمم 44ساله ولیسانس الهیات معلم ودارای فرزندپسر19ساله پیش دانشگاهی علوم تجربی سربازی نرفته ودخترم 14ساله هشتم متوسطه اول متقاضی اقامت 4نفرمان در کشورهای اروپایی باتحصیل فرزندانم در رشته های پزشکی ومشابه دانشگاه معتبرمی باشیم لطفا درمورد امکان پذیری وهزینه ان در کشورهای مختلف اروپایی توضیح بفرمایید.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. هر کدام از شما کیس خاص خود را دارا می باشید. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. br گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من 18 ساله و دانش آموز رشته تجربی در دبیرستان تیزهوشان با معدل بالای 19 و دارای مدرک زبان انگلیسی از کانون زبان ایران هستم.
  1_آیا برای اخذ پذیرش در دانشگاه پزشکی اتریش نیاز به قبولی در دانسگاه ایران وجود دارد؟
  2_آیا امکان ورودبه طور مستقیم به دانشگاه اتریش با توجه به شرایط بنده وجود دارد؟
  3_ در صورت گذراندن کالج در مجارستان چند درصد احتمال ورود به طور مستقیم وارد دانشگاه پزشکی اتریش وجود دارد؟
  خیلی ممنون میشم اگر پاسخ بدهید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • Azade گفته:

   با سلام
   برای تحصیل پزشکی در اتریش باید در آزمون ورودی دانشگاه اتریش پذیرفته شوید. کالج های مجارستان می توانند بسیار کمک کننده باشند و شما را برای شرکت در آزمون آماده کنند.

   پاسخ
 11. Maryam گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  دختری ۱۸ ساله دارم که درحال حاضردرمالزی سال آخر دبیرستان در رشته تجربی را می گذراند. میخواستم برای دانشگاه در یکی از دانشگاههای رایگان کشورهای اروپائی راهنمائی بفرمائید.
  باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. Mobina گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  من 21 ساله هستم و در حال تحصیل ترم پنج کارشناسی فقه و حقوق دانشگاه مازندران . و برای یادگیری زبان آلمانی هم به زودی اقدام میکنم .خواستم بدونم گرفتن ویزای تحصیلی اتریش در مقطع فوق لیسانس حقوق، بعد از گرفتن مدرک لیسانسم ممکن هست یا نه ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. این مورد بستگی به شرایط شما از جمله گپ تحصیلی و سرمایه و غیره خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. هادی گفته:

  سلام.
  اگر کسی در مجارستان دانشجوی ترم اول پزشکی باشد و مدرک A2 آلمانی هم داشته باشد آیا امکان گرفتن پذیرش کالج پزشکی یا پذیرش مستقیم پزشکی اتریش هست؟
  و این که اگر مدرک زبان کافی نیست آیا امکان گذراندن دوره زبان در اتریش هست یا باید قبل از ورود به اتریش مدرک بالاتر زبان را اخذ کرده باشیم؟
  ممنونم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در دوره های زبان در اتریش برای شما وجود دارد. جهت ارزیابی شاریط شما و کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. نازی گفته:

  با سلام من 19 سالمه و پشت کنکوری هستم معدل دیپلمم هم بالای 17 هست زبان هم بلد نیستم میتونم برای رشته های پزشکی اقدام کنم البته تحصیل رایگان؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های کانادا با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   همچنین اخذ قبولی در رشته های پزشکی ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین می بایست دوره های پیش پزشکی 4 ساله را نیز در این کشور بگذرانید.
   شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 15. عیسی گفته:

  سلام ، میشه لطفا یک روند کلی اخذ پذیرش برای تحصیل در اتریش را توضیح دهید. اینکه کی باید اول پذیرش دانشگاه گرفت و وقت سفارت را کی باید درخواست کرد و دیگر موارد.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به جامع بودن سوال شما و عدم اطلاع از شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 16. سعیده گفته:

  سلام
  خانم من ۲۴ ساله لیسانس علوم دارویی از دانشگاه تهران با معدل زیر ۱۴مدرس زبان می باشد. ولی الان در حال گرفتن آیلتس می باشد، برای تحصیل که هزینه کم و یا رایگان باشد بگید لطفا .
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل رایگان در اتریش نیازمند داشتن قبولی در دانشگاه سراسری در ایران و گذراندن چند ترم تحصیلی در آن دانشگاه می باشد. سپس می بایست در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش قبول شوید. همچنین می بایست مدرک زبان آلمانی داشته باشید. سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 17. Ehsan گفته:

  سلام من در حال تحصیل در مقطع لیسانس مهندسی کامپیوتر در ایتالیا هستم. می خواستم ۲ تا سوال بپرسم:
  ۱) برای پذیرش مستر از آلمان باید از ایران اقدام کنم یا از ایتالیا
  ۲) در صورت پیدا کردن کار در آلمان یا اتریش، پروسه ویزا و اقامت آلمان و اتریش چطوره؟
  در ضمن سطح زبان آلمانی B1 هستم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. بله امکان درخواست پذیرش کارشناسی ارشد آلمان از کشور ایتالیا نیز برای شما وجود خواهد داشت.
   پس از موفقیت در اشتغال به کار در آلمان و اتریش، پس از 5 الی 6 سال کار و زندگی در این کشورها امکان اخذ اقامت دائم آن برای شما وجود خواهد داشت.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 18. سعد گفته:

  سلام من لیسانس عمران از پیام نور دارم ولی دوستا دارم برای لیسانس مهندسی نفت در اتریش اقدام کنم.25 سالمه و اینکه هزینه ی کلاس های زبان المانی چقدره؟

  پاسخ
 19. سامی گفته:

  سلام.خسته نباشید.32 ساله هستم و سال 83 دیپلمم رو گرفتم و لیسانس مدیریت رو از پیام نور گرفتم.معدل کل دیپلمم 15/46 هست و معدل کتبی نهایی 10/32.سوال من اینه با این شرایط و اینکه گپ تحصیلی من زیاد هست آیا امکان پذیرش از دانشگاه اتریش در رشته فیزیوتراپی یا رادیولوژی هست؟اگر امکانش هست چقدر زمان میبره پدیرش گرفتن؟؟

  پاسخ
 20. golnaz گفته:

  با درود و وقت بخیر
  من 27 سال سن دارم و دارای مدرک کادرانی الکترونیک و دانشجوی کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی هستم،میخواستم بپرسم که آیا اتریش دانشگاه پیام نور را قبول دارد و آیا امکان دارد من بتوانم ما بقیه درسم را در دانشگاه اتریش تمام کنم؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. محمدی گفته:

  سلام خدمت شما . من خودم کاردانی کامپیوتر خوندم و ۵ سال سابقه کار دارم و ۳۰ سالمه . همینطور همسرم کاردانی حقوق ثبتی خونده و ۲۵ سالشه . مدرک زبان در حد A1 المانی بلدم ولی امتحان ندادم برای مدرک – ایا امکانش هستش برای تحصیل اتریش اقدام کنیم و مدرک زبان را نیز در اتریش بگیریم . برای من و یا همسرم

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. elnaz qanavati گفته:

  سلام براي پذيرش ارشد در اتريش بايد قبولي ارشد در كنكور سراسري ايران رو داشته باشيم؟
  پاسخ

  ا سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 23. بنیتا گفته:

  سلام . وقتتون بخیر و ممنون از اطلاعات مفیدتون …من فارغ التحصیل رشته گرافیک از دانشگاه هنر و معماری هستم با معل18 و در حال حاضر دانشجوی رشته گرافیک دردانشگاه سوره هستم …می خواستم برای ادامه تحصیل به اتریش برم .ممکنه بفرمایید برای شرایط من بهترین و سریع ترین راه کدومه …ممنون از شما

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض احترام شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد اما پروسه ویزا بسیار طولانی است در مجموع پروسه اتریش شدنی با وجود 20 درصد ریسک رد شدن می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. م گفته:

  باسلام ..خواهرمن دانشجوی ترم ۴ پرستاری ملی هست ایا میتونه باقی تحصییلشو در اتریش یا المان بگذرونه ؟و اینکه درسایی که پاس شده رو تطبیق میدن براش اونجا؟ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
 25. فرشاد گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت دارم و 10 سال سابقه کار و 37 سال سن دارم. آیا میتوانم جهت دوره ارشد مجدد در رشته مرتبط در کشور اتریش اقدام کنم.؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض احترام شرایط اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش برای شما وجود دارد اما پروسه ویزا بسیار طولانی است در مجموع پروسه اتریش شدنی با وجود 20 درصد ریسک رد شدن می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. طاهری گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۸ سالمه رشته ریاضی _ فیزیک با معدل دیپلم ۱۷ و معدل پیش دانشگاهی ۱۵/۵
  میخواستم در اتریش در رشته مهندسی ادامه تحصیل بدم مدرک زبان ندارم و زبان انگلیسی رو خیلی کم بلدم.
  با این شرایط میشه در اتریش ادامه تحصیل داد؟؟
  هزینه‌‌ی یک ترم تقریبا چقدر میشه؟؟
  آیا اونجا میشه دوره زبان رفت؟؟
  متشکرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بله شما می توانید برای تحصیل در اتریش اقدام کنید و دوره زبان را نیز در اتریش بگذرانید. همچنین اگر رزومه شما بررسی و شرایط لازم جهت اخذ پذیرش از دانشگاه های اتریش را داشته باشید، هزینه آن برای شما تقریباً رایگان خواهد بود. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی رزومه و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. Lavin گفته:

  سلام خسته نباشید. دو تا سوال .آیا درسته که اتریش مدرک دانشگاه های آزاد رو دیگه قبول نمیکنه؟ و سوال دوم اینکه اگر مدرک لیسانس دانشگاه ازاد داشته باشیم در مقطع ارشد دانشگاه دولتی شروع به تحصیل کنیم میتونیم برای همون مقطع از دانشگاههای اتریش پذیرش بگیریم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 28. پروین سعادتی گفته:

  سلام و خسته نباشید،من سال ۱۳۸۴ از دانشگاه دولتی چندی شاپور فارغ التحصیل شدم با معدل ۱۳/۸۰ و بعد سال ۹۰ دیپلم عکاسی از دانشکده پردیس تهران و ادامه به کار در این رشته شدم و رزومه دارم.ایا برای فوق می‌توانم اقدام کنم چون زمان زیاد از لیسانسم میگذره و اینکه امتیاز زبان باید در چه سطحی باشه…ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست عزیز بله شما می توانید اقدام کنید و این امکان برای شما فراهم شده است که زبان آلمانی را نیز در دانشگاه های اتریش بگذرانید. هر چند در این مسیر مسائلی وجود دارد که بعد از بررسی جامع پرونده شما می توان راهنمایی قطعی و دقیق انجام داد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی دقیق پرونده با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 29. بهزاد گفته:

  باسلام وعرض خسته نباشید خدمت تیم دکتر ملک پور
  آیا گپ تحصیلی از زمان دیپلم سال 1378 تا 1391 که شروع دوره کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بوده، برای گرفتن پذیرش اتریششانسی دارم و میتونم اقدام کنم؟
  سپاس و درود

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 30. آریا گفته:

  سلام من 23 سالم هست و لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی یاسوج رو دارم و الان هم دارم ارشد رو دانشگاه دولتی تبریز میخونم.معدل لیسانسم 14.71 هست و 2 تا مدرک بین المللی نرم افزار تخصصی مهندسی مکانیک رو دارم مدرک A2 زبان آلمانی رو هم دارم و آیلتس 6.5 رو هم دارم میخواستم بدونم شرایط برای تحصیل در مقطع ارشد اتریش رو دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام برای دانشگاه های رایگان رشته های مکانیک کمی دشوار است اما میتوانید شانستان را امتحان کنید و مدارکتان بررسی شود

   پاسخ
 31. لیدا گفته:

  سلام من 41 سالمه لیسانس زبان المانی از دانشگاه سراسری اصفهان معدل 15/80 تا پایان b1 در موسسه فرهنگی زبان سفارت اتریش هم گذروندم متاهل هستم وشاخه کاریم حسابداری (تجربی) بوده برای اخذ ویزای تحصیلی باید چکار کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید اقدام نمایید اما پروسه حدود یک سال و نیم را در پیش دارید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 32. مژگان گفته:

  با سلام و خسته نباشید، من خانم 29 ساله هستم، امسال درکنکور سراسری تجربی شرکت کردم، هدفم رشته های ژنتیک، پرستاری، فیزیوتراپی و زیست شناسی ملکولی هستش، میخوام بدونم اگر برای دولتی مجاز نشم و ازطریق آزاد، غیرانتفاعی و یا پیام نور اقدام کنم و انتخاب رشته بکنم میتونم برای تحصیل در اتریش اقدام کنم ؟ وآیا این رشته ها بازارکاری در اونجا دارن یا خیر؟
  واینکه اگر همینجا دوره ی آموزش زبان آلمانی رو طی کنم عقب میفتم ؟
  و ضمن اینکه بنده متاهل هستم آیا میتونم همزمان با همسرم برم ایشان برای کار بیان و من برای تحصیل، که بخشی از هزینه های تحصیلم را هم ایشان پرداخت کنن؟
  ممنون از راهنمایی هایتان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 33. محمدعلی گفته:

  سلام و عرض احترام خدمت شما انسان بزرگوار.من دانش آمز سال داوازدهم رشته ریاضی هستم میخواستم بدانم منظور شما از ریزه نمرات بابت شرایط تحصیل،نمرات دانشگاه یا پیش دانشگاهی میباشد؟وآیا این نمرات در انتخاب دانشگاه مورد نظر تاثیر دارد یا انتخاب محل تحصیل بر عهده خودمان میباشد؟وآیا برای اخذ پذیرش محل تحصیل هم مهم میباشد ؟چون برخی مدارس به مراتب سطحشان از دیگر جاها بالاتر است و کسب نمره بالاتر سخت تر از دیگر جاهاست

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 34. حامد گفته:

  سلام
  من تازه از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم. رشته مدیریت بازرگانی شبانه بودم اما معدلم ۱۳/۸۸ هس.زبان انگلیسیم خوبه اما المانی رو نمیدونم.
  قصد دارم در مقطع ارشد توی دانشگاه خوب که شهریش خیلی بالا نباشه پذیرش بگیرم.
  آیا برای تحصیل در دانشگاه در مقطع ارشد آلمانی ضروریه؟
  آیا با این شرایط شانسی جهت اخذ ویزا دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید مدرک زبان المانی داشته باشید و همچنین معدلتان برای اقدام پایین است .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
   • حامد گفته:

    یعنی پذیرش دانشگاه دولتی اتریش باید حتما معدل بالا داشت تا بشه پذیرش گرفت یا با این معدل توی دیگر دانشگاهای دولنی میشه پذیرش گرفت؟

    پاسخ
 35. کمیل گفته:

  سلام بنده درخواستی دارم از آقای ملک‌پور خواهش میکنم که درمورد کشورهایی که دانشجو میگیرن بدون شرط معدل یا با معدل پایین 15 هم صحبت کنند خیلی ها هستند مانند بنده که عاشق تحصیل در خارج کشور هستند و متاسفانه رزمه پایینی دارند و دنبال بورس و اینچیزا هم نیستند فقط اولویتشون تحصیل در یک دانشگاه خوب هستش ولی متاسفانه امثال من وقتی زنگ میزنند به یک موسسه مهاجرتی از طرز صحبت های مشاور بشدت ناامید میشن من شخصا تا سوم راهنمایی معدل بسیار خوبی داشتم ولی معدل دبیرستانم خوب نیست همینطور معدل دیپلمم (کاردانی پیوسته) لطفا اگه جای امیدی برای من و امثال من هست مفصل توضیح بدید یک دنیا تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 36. پرنیا کاکاوندی گفته:

  با سلام من 24 سالمه کارشناسی زیست سلولی ملکولی با معدل 14.5 دارم میخواستم بدونم بین اتریش ونروژ برای ادامه تحصیل کدوم یکی هست چون هزینه تحصیل برای من مهم هست

  پاسخ
 37. Parastoo گفته:

  سلام.من ۳۵ ساله لیسانس حقوق دولتی و ارشد پیام نور دارم.هنوز پروسه مربوط به مدرک و پایان نامه ارشد رو کامل نکردم.۱۰ سال سابقه وکالت پایه یک دارم.برای ادمه تحصیل از مقطع ارشد حقوق در اتریش چقدر شانس دارم؟مدرک زبان ندارم.پروسه چقدر زمان بر هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است . پروسه حدود یک سال و نیم زمان بر است .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. nahid گفته:

  باعرض سلام ،ادب و احترام
  آیا با داشتن مدرک لیسانس عمران،۳۶ سال سن و ۵۰ میلیون سرمایه و در حال حاضر بدون مدرک زبان امکان تحصیل برای بنده وجود دارد با این شرایط یا خیر
  سپاس از شما
  موفق وموید باشید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 39. mojtaba گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید و بنده در وبینار اموزش پذیرش و ویزا اتریش ثبت نام کردم ام نتواستم در روز مشخص در کلاس شرکت کنم. چگونخ میتوانم ویدیو مربوط به وبینار رو مشاهده کنم ؟ ممنون

  پاسخ
 40. مجید گفته:

  با سلام خدمت شما. بنده 24 سالمه و لیسانس مترجمی زبان انگلیسی با معدل 16 از دانشگاه غیر انتفاعی هستم و الان هم میخوام کلاس المانی را شروع کنم ک مدرک b1را از ایران بگیرم و متقاضی تحصیل در مقطع ارشد در اتریش هستم ضمنا متاهل و دارای یک فرزند1 ساله هستم و میخوام بدونم میتونم همزمان همسر و فرزندم را ب اتریش بیاورم .مرسی

  پاسخ
 41. Arman گفته:

  سلام. من 31 ساله و مهندس عمران هستم با 5 سال سابقه کار و عضو نظام مهندسی هستم. میخواستم بدونم به بنده ویزای تحصیلی برای ارشد تعلق میگیره ،؟ متاهل هستم و با خانواده میتونم برم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب رشته های فنی و مهندسی در این مورد شانس پایینی دارند.بهترین مسیر اقدام برای ویزای کار المان است . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 42. سجاد نائینی گفته:

  با سلام خدمت شما جناب دکتر ملک پور عزیز و دوست داشتنی . میخواستم برای دبیرستان های اتریش اقدام کنم
  من 17 ساله هستم و در رشته کامپیوتر نرم افزار تحصیل میکنم و رزومه نسبتا خوبی دارم
  فقط مدارک زبان ندارم ولی انگلیسی خوب میتوانم ارتباط بزقرار کنم
  چند مقاله نوشتم و ویدیو های ایده های جدیدی که دارم را در یوتیوب منتشر کردم .
  1 – آیا من که الان سال یازدهم را تمام کردم برای سال آخر دبیرستان که دوازدهم میشه میتوانم در اتریش تحصیل کنم .
  2 – من که زیر 18 سال هستم باید برای قیم چه کار کنم .
  3 – بعد از تحصیل من اگر کار پیدا کنم میتوانم پاسپورت اتریشی بگیرم ؟
  4 – حدود هزینه تحصیل چفدر است ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب امکان تحصیل شما در مدارس خصوصی اتریش میباشد . هزینه تحصیل بین 25000 تا 35000 یورو در سال است .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. سعید گفته:

  با سلام،بنده سال 86 از طریق کنکور سراسری در رشته الکتروتکنیک در مقطع کاردانی در آمورشکده فنی همدان قبول شدم و سال 88 فارغ‌التحصیل شدم،سال 89 تا 91 هم خدمت سربازی بودم بعد کلا مشغول کار،حالا تصمیم گرفتم ادامه تحصیل بدم،آیا میتونم با این فاصله که پیش اومده در اتریش ادامه بدم یا خیر؟ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای اخذ پذیرش لیسانس در اتریش می بایست در رشته مورد نظرتان در دانشگاه سراسری ایران قبولی داشته باشید.
   همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. ایلیا گفته:

  سلام خسته نباشید
  ۳۳ ساله فوق لیسانس آزادمعدل ۱۹
  متاهل آیلتس ۵.۵ هزینه ۴۰ میلیون
  آیا می توانم برای دکتری یا فوق دوباره اقدام کنم و با ویزا تحصیلی خودم همزمان همسرم را نیز به همراه بیاورم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی مبلغی که فرمودید برای زندگی دو نفر در اروپا کافی نمیباشد و امر مهاجرت به شما پیشنهاد نمیگردد حتی اگر دانشگاه های رایگان تحصیل بفرمایید هم که باید بررسی گردد مدراک شما اما باز میزان دارایی شما باید بیشتر باشد برای هزینه یک سال زندگی تان.

   پاسخ
 45. محسن گفته:

  سلام.من با معدل 12.5ليسانسم رو از دانشگاه تهران گرفتم.چهار سال گپ تحصیلی دارم و الان 31سالمه میخواستم بدونم شانسی برای پذیرش در مقطع ارشد دارم?

  پاسخ
 46. mie.editor2 گفته:

  با سلام و احترام. وقتتان بخیر. من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیرانتفاعی و فوق لیسانس حسابداری از دانشگاه دولتی تهران دارم. حدود 10 سال سابقه کاربیمه ای در خصوص مالی و حسابداری دارم. دانشجوی نمونه دانشگاه بودم، تا چند ماه دیگه هم IELTS میگیرم و یک فرزند هم دارم. شرایط بنده برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری حسابداری در وین به چه صورت است؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. mie.editor2 گفته:

  با سلام ميخواستم ببينم براى كسانى كه گپ تحصيلى زياد دارن هم در اتريش امكان تحصيل هست؟من داراى مدرك فوق ديپلم هستم و ميخواستم براى ليسانس كشور اتريش اقدام كنم و حدود ٣٧ سال سن دارم ميخواستم ببينم امكان تحصيل دارم و حدودا هزينه زندگى و تحصيل در اين مقطع چقدر هزينه دارد؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. کشور اتریش روی گپ تحصیل سخت گیری ندارد اما باید شرایط ویزای شما برای ادامه تحصیل در این کشور بررسی شود. تحصیل در این کشور تقریبا رایگان میباشد. برای دریافت اطلاعات متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. mie.editor2 گفته:

  با سلام خدمت استاد عزیز جناب آقای دکتر ملک پور من 31 سال دارم فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه ازاد مجرد و علاقه مند به ادامه تحصیل و کار در کشور اتریش هستم لطفا راهنمایی بفرماییدباتشکر

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. متاسفانه در حال حاضر شانس تحصیل در دانشگاه های رایگان کشور اتریش با مدرک دانشگاه ازاد وجود ندارد. برای اطلاع از کشورهای متناسب با شرایط خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را متناسب با شرایط خود اخذ نمایید.

   پاسخ
 49. mie.editor2 گفته:

  با درود و خسته نباشید. من 34 سالمه مجرد هستم و دخترم. در حال تحصیل در رشته ی حقوق ثبت هستم در دانشگاه علمی کاربردی. که البته شنیدم با اینکه در ایران به این دانشگاهها به دیده ی کم نگاه میکنن ولیکن در کشورهای اروپایی خصوصا آلمان خیلی مورد تایید هستن. حال سوالی که داریم اینه من برای ادامه ی تحصیل کدوم کشور اروپایی رو میتونم انتخاب کنم؟ قصد تحصیل در رشته ی حقوق بین الملل رو دارم. ولی خب فکر نمیکنم شرایط خوبی برای مهاجرت داشته باشم زیاد امیدی ندارم ولی ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید. در ضمن کل پولی که بتونم هزینه کنم 30 میلیون هست .

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. میزان سرمایه شما برای ادامه تحصیل و زندگی در کشورهای مختلف مناسب نمی باشد. امکان ادامه تحصیل در کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … برای شما وجود دارد که میزان سرمایه شما برای هر یک باید مد نظر قرار گیرد. برای بررسی بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. MJ گفته:

  عرض سلام و ادب و خسته نباشید خدمت آقای دکتر ملکپور عزیز. هرچند تمایل ندارم که اسم من بصورت عمومی منتشر بشه، اما خودم رو mj معرفی می کنم.
  اول با اینکه من مدت کوتاهی است با شما بصورت اتفاقی آشنا شدم اما بدون تعارف واقعا کارتون بیست بیست آقای دکتر، از شما بی نهایت سپاسگزارم.
  هرچند متنی که اینجا قرار میدم ممکنه یکم طولانی باشه، اما گفتم شاید بد نباشه تا یکم از داستان زندگی خودم براتون بگم و بعد برم سراغ مسائل دیگر (امیدوارم که وقت داشته باشید و شخصا این متن رو مطالعه کنید)، و امیدوارم تجارب بنده برای دوستان دیگر هم مفید باشه.
  اگه یکم خلاصش کنم، جوانی هستم در حال حاضر ۲۸ ساله، در خانواده ای پر جمعیت هم به دنیا آمدم (۵ برادر و ۲ خواهر) و از لحاظ مالی هم سطح معمولی. دارای لیسانس نرم افزار کامپیوتر از دانشگاه آزاد نجف آباد که شاید بدونید یکی از بهترین دانشگاههای ایران هم محسوب میشه با معدل ۱۵ فارغ التحصیل سال ۱۳۹۵٫ و شاید جالب باشه که بدونید اولین شخصی که در خانواده ما سراغ درس رفت تنها من بودم، چون به دلایل مختلفی، خانواده تحصیل کرده ای نیستیم و حتی خود من هم بعد از خدمت سربازی به لطف خداوند به سمت درس خواندن هدایت شدم وگرنه شاید من هم مثه دیگر اعضا اصلا هیچگاه فکر دانشگاه رفتن هم نمی کردم!
  موقعی که دانشجو بودم، خب دوستان خیلی زیادی اطرافم بودند که بعضی از لحاظ مالی بسیار متمول و بعضی از لحاظ درسی بسیار با استعداد بودند، بخاطر همین هرگاه از کسی میشنیدم که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داره، پیش خودم میگفتم خب ایشون یا وضع خوبی داره یا درسش خیلی خوبه و هرجایی که اراده کنه میتونه تحصیل کنه، بخاطر همین تا این لحظه هرگز به درس و ادامه تحصیل مخصوصا در خارج از کشور حتی فکر هم نکرده بودم!
  وقتی از دانشگاه هم فارغ التحصیل شدم، میدانستم که وضع کار زیاد جالب نیست مخصوصا برای رشته ما که طبق آمار خود دولت بیشترین بیکاری در بین بقیه رشته ها رو داره، بنابراین هیچگاه از دولت توقع شغل نداشتم و فکر کردم خودم باید خوداشتغالی ایجاد کنم و برای خودم درآمدی داشته باشم.
  تقریبا میتونم بگم هرچقدر پول داشتم رو صرف آموزش روی خودم کردم، مثلا کلاس های تخصصی بورس، بازاریابی، وب، امنیت، سئو، و… . اما به دلایل مختلف نا امید شدم و در یک رشته خاص ادامه ندادم! بعد به فکر کسب و کار آنلاین در زمینه آموزش افتادم، به سختی و به تنهایی شرکت تاسیس کردم، وب سایت شخصی راه اندازی کردم، مدیریت سایت و همزمان تولید آموزش، تدوین و سعی در فروش و بازاریابی هم همگی قصد داشتم خودم انجام بدم اما خب طبیعی هم هست آدم های کمی هستند که تنهایی به موفقیتی رسیده باشند! و من هم میتونم بگم تقریبا هیچ بازده مثبتی نداشتم جز یک سری تجارب که خب خداوند رو شاکرم.
  حتی یه زمانی بخاطر بی پولی با همکاران زیادی در زمینه طراحی وب تماس گرفتم، توضیح دادم کار رو من انجام میدم براتون شما درصدی از اون رو به من بدید، که خب متاسفانه فقط با وعده های دل خوش کننده مواجه میشدم اما همگی از وضع بد بازار گلایه میکردند و تمایلی هم به همکاری نداشتند!
  یه مدت بود دائم فکرم مشغول این بود که شرکت رو منحل کنم، مثه هزاران آدم دیگه برم یجایی کارگری کنم تا حداقل درآمد معمولیی داشته باشم، چون در کار خودم که زیاد موفق نبودم و حتی حقوق نصف یک کارگر هم نداشتم!
  تا اینکه بصورت اتفاقی همین چند روز گذشته با یکی از دوستان دوران دانشگاه بصورت تلفنی مکالمه ای داشتم، که اون دوست بنده هم شدیدا برای ارشد تلاش کرده بود اما دانشگاه دلخواهش رو نتونسته بود که قبول بشه بنابراین به فکر تحصیل خارج از کشور افتاده بود و از یکسال قبل برای کار کردن روی زبان خود فعالیت میکرد.
  جالبه که ایشون با دوستان زیادی در این زمینه (تحصیل خارج از کشور) مشورت کرده بود و حتی در یکی از دفاتر شما هم فکر کنم در تهران مشاوره هایی هم گرفته بود و به فکر تحصیل در فرانسه بود.
  مکالمه با ایشون باعث شد که من احساس کنم چرا من برای تحصیل در خارج از کشور اقدام نکنم، چون واقعا ارزش تلاش کردن براش رو داره. این شد که تب ادامه تحصیل و به طبع اقامت در خارج از کشور سراغ من هم آمد، باور کنید یا نه، از همان لحظه به دنبال تحقیق در این زمینه هستم، و با سایت شما هم بصورت اتفاقی از طریق گوگل آشنا شدم، مقالات زیادی را در سایت شما و حتی بعضی از وب سایت های خارجی مطالعه کردم، خیلی از فایل های صوتی جناب دکتر ملکپور هم همین الان روی کامپیوتر دانلود کردم و به خیلی از اون ها هم گوش کردم. از جمله ۶ فایل اخیر که بر روی کانال تلگرامی قرار گرفته، در خصوص مهاجرت به اتریش. و اصلا همین فایل های واقعا ارزشمند، بنده رو ترقیب کرد که الان این متن طویل رو در تایپ کردم و با شما و دوستان دیگر به اشتراک گذاشتم. نمیخواستم چیزی از قلم بیافته بخاطر همین تصمیم گرفتم هرچیزی رو که میدونم اینجا تایپ کنم.
  الان بنده شدیدا به فکر کسب اطلاعات بیشتر و بیشتر در خصوص تحصیل بخصوص در آلمان یا اتریش هستم، و هرچند زبان انگلیسی تقریبا خوب و قابل قبولی دارم، اما مدرکی در این خصوص ندارم با اینکه کلاس های زبان هم دوسال شرکت می کردم اما رها کردم. زبان آلمانی هم قراره از فردا سر کلاس حاضر بشم و استارت یادگیری رو بزنم. از باب هزینه های تحصیلی هم هرچند باور کنید وضع مالی خوبی ندارم، اما اصلا غمی هم در این خصوص ندارم، چون یک حس درونی بهم میگه که همه چی قراره دست در دست هم بده و شرایط رو محیا کنه.
  همونطوری که سال ها بود اصلا به فکر تحصیل نبودم، اما الان چند روزی میشه آن چنان فکرش درگیرم کرده، که تقریبا به هیچ گزینه دیگری اصلا فکر نمیکنم، و احساس میکنم تنها راه پیشرفتی که به من الهام شده همین هست و میتونم با تحصیل هم سطح دانش و مهارت خودم رو بالاتر ببرم و هم یک کار خوب بعد از اون داشته باشم، مخصوصا وقتی از آقای دکتر هم شنیدم مثلا اتریش با کمبود مهندس آی تی مواجه هست، دیدم چه جالب، این هم یک نشانه دیگر برای من رشته کامپیوتر بیکار!
  واقعا شرمنده از دوستانی که مجبور شدند چنین متن طویلی را مطالعه بفرمایند، امیدوارم آقای دکتر ملکپور هم مثل همیشه بنده رو هم شرمنده خودشون کنند و در این خصوص اگر اطلاعات ارزشمندی را میتوانند در اختیار من و سایر دوستان قرار دهند.
  سپاس از شما و سایر همکاران شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام و با تشکر از پیام بسیار عالی و طولانی شما
   برای تحصیل در کشور اتریش شما میتوانید بدون مدرک زبان اقدام نمایید و زبان خود را در این کشور مطالعه نمایید . برای تحصیل در کشور آلمان نیز باید در ابتدای امر مدرک زبان آلمانی داشته باشید و سپس اقدام نمایید . بهتر است این موارد را حتما در نظر داشته باشید . البته برای تحصیل در کشور آلمان نیز ما پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم که میتوانید با دفتر مرکزی MIE تماس حاصل نمایید تا از این شرایط مطلع گردید . با تشکر مجدد

   پاسخ
 51. adrian karimi گفته:

  با سلام خدمت اقای ملک پور عزیز ، و تشکر از زحماتشون

  بنده ۲۰ ساله هستم و شروع به تحصیل در مقطع لیسانس معماری کردم ، همزمان از ماه اینده زبان المانی رو هم دارم یاد میگیرم ، معدل فوقم ۱۸.۵ بوده از دانشگاه ازاد ولی میخوام لیسانسو حداقل ۱۹ بگیرم ، دو مقاله هم مرتبط با رشتم دارم که تو مجلات داخلی چاپ شدن و بنده کار با نرم افزار های ۳d رو مربو به رشته خودم نیز بلدم و سابقه کار دارم تو این زمینه با این شرایط بنده

  ۱. ایا کار دانشجویی راحت پیدا میکنم اگه مدرک b2یاc1المانی داشته باشم
  ۲.و اگه ۲۰ ساعت کار رو بهم بدن ایا هزینه های زندگیمو پوشش میده
  ۳.شانس من برای گرفتن ویزایه تحصیلی خوب هست یا خیر
  ۴.و حداقل برای چند ماه اول زندگیم باید پولش داشته باشم (منظورم اینه ک چقد طول میکشه رو روند بیوفتم و کار رو پیدا کنم و از پول ایران بی نیاز بشم )
  ۵.شرایط بنده برای المان بهتر هست یا اتریش

  بازم تشکر از سایت خوبتون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   پیدا کردن کار به خود شما بستگی دارد ولی با داشتن مدرک زبان اصولا راحتتر میتوانید کار پیدا نمایید .
   هزینه های کار دانشجویی معمولا کل هزینه ی زندگی را پوشش نمیدهد ولی باید در نظر داشته باشید که برای گرفتن پذیرش تحصیلی نیازمند مدرک کارشناسی هستید یا باید اگر در داخل دانشگاه آزاد تحصیل میکنید بیشتر از ۴۰ واحد پاس نموده باشید و از دانشگاه سراسری نیز نامه اشتغال به تحصیل دریافت نمایید. بهتر است با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نموده تا شرایط شما را به صورت کامل بررسی نماییم . با تشکر

   پاسخ
 52. مشاور حقوقی گفته:

  برای تحصیل در دانشگاه های اتریش و آلمان نیاز است که اطلاعات خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم به صورت دقیق به شما پاسخ دهیم . شما میتوانید اطلاعات خود را در همین جا اعلام یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

  پاسخ
 53. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام. وقت بخیر. من فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی از دانشگاه تهران هستم. در سال ۸۰ . الان تصمیم دارم از یکی از دانشگاه های آلمان یا اتریش پذیرش برای ادامه تحصیل در همین رشته رو بگیرم لطفاً راهنمایی بفرمایید از کجا باید شروع کنم و چه مدارکی لازمه. من دختر هستم و در حال گذراندن دوره ی تافل.

  پاسخ
 54. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور. من ۱۷ سال دارم و میخوام که برای کارشناسی برم به دو کشور اتریش یا آلمان بوسیله ی ویزای تحصیلی. زبانم ایلتس ۸.۵ دارم و المانی هم تازه شروع کردم (دوره ی A1) هستم. رشته ی مورد نظرم هم رشته ی مهندسی برق هست. میخواستم بدونم که من اگر بخوام در اتریش تحصیل کنم وقتی المانی بلد باشم نیازی هست که دوباره کالج رو برم یا میتونم بلافاصله به دانشگاه برم؟ سوال بعدیم هم در مورد خوابگاه های دانشجویی اتریش و آلمان هست. میتونین بگین هزینه ی خوابگاه تو این دو کشور به چه صورته؟ سوال اخرم هم در مورد مخارج زندگی دانشجویی تو این دو کشوره. کدوم پایین تره؟ مرسی از کانال خوبتون. من واقعیتش کشور اتریش رو اطلاعاتی راجع بهش نداشتم ولی این کانال خیلی کمک کرد بهم. منتظر پاسختون هستم. وقتتون بخیر.

  پاسخ
 55. مشاور حقوقی گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید.جناب آقای ملک پور بنده لیسانس مکانیک دانشگاه آزاد با معدل ۱۳٫۵دارم.مدرک تافل ۹۰دارم،زبان آلمانیم دارم میخونم.آیا میتونم برای لیسانس مهندسی پزشکی یا فوق مهندسی مکانیک اقدام کنم؟؟؟۵سال سابقه بیمه کاری در زمینه ساحته درو پنجره دارم.ممنون

  پاسخ
 56. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام با توجه به رشته ای که شما در آن اقدام به اپلای مینمایید ممکن است مهم باشد. شرایط و رشته ی شما باید دقیقا بررسی شود تا بتوان پاسخ بهتری ارائه نمود . شما میتوانید جهت بررسی های بیشتر با دفاتر ما در ایران یا سایر نقاط جهان تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 57. مشاور حقوقی گفته:

  سلام. سوال من درمورد تحصیل در اتریش است.خواستم ببینم برای مقطع کارشناسی معدل دیپلم مهمه؟ و این که برای پزشکی اتریش باید قبولی در کنکور ایرانو داشته باشیم؟! با تشکر از پاسخ شما

  پاسخ
 58. محمد سبزه میدانی گفته:

  سلام آقای دکتر وقت به خیر اگر امکانش هست لطف کنید بفرمایید زمان معمولی که (از شروع قرارداد ) برای گرفتن پذیرش تحصیلی از دانشگاه اتریش توسط شما و کادر همکارتون نیازه چقدر یا بهتر بگم چند روز یا چند ماهه؟ خیلی خیلی ممنون دارتون میشم که این سوال رو پاسخ بدید چون میخوام بدونم که این فرصت برام وجود داره که بتونم قبل از اینکه به الترناتیو نظام وظیفه برسم کارم رو از طریق شما اوکی کنم یا اینکه ابتدا یه دانشگاه توو ایران اسم بنویسم و مشکل معافیت تحصیلیمو حل کنم بعد با شما مسیر قرارداد رو استارت بزنم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   به طور معمول برای تحصیل در کشور اتریش و دریافت پذیرش از دانشگاه های این کشور زمان دقیقی تعیین نشده است زیرا عده ای از عزیزان بودند که پذیرش برای آنها در مدت دو هفته صادر و برای عده ای دیگر حتی تا ۴ ماه نیز به طول انجامیده . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و اعلام شرایط دقیق خود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 59. مرتضي گفته:

  سلام
  پسر من ١۴ ساله و دانش اموز پایه نهم است
  به زبان انگلیسی ۴ سال خارج از کشور درس خوانده و در حال حاضر مشغول یاد گیری زبان المانی است،لطفا راهنمایی کنید که چگونه سال بعد( ٢٠١٨)برای ادامه تحصیل به اتریش بیاید

  پاسخ
 60. مشاور حقوقی گفته:

  سلام.مینا اسماعیل زاده ۳۱ ساله و لیسانس مدیریت صنعتی از دانشگاه غیرانتفاعی دارم.متاهل و یک دختر ۴ ساله دارم.قصد ادامه تحصیل در اتریش را دارم همراه با همسر و دخترم.کل پولمان ۸۰میلیون تومان است.مدرک زبان هم ندارم.آیا امکانش برای ما با این شرایط هست ؟آیا در صورت امکان همسرم و خودم میشه کار کنیم و اقامت دائم اتریش را بگیریم؟

  پاسخ
 61. مشاور حقوقی گفته:

  من ٢٧ سالمه و فارالتحصیل رشته مهندسی پزشکی مقطع لیسانس هستم و میخواهم برای ارشد واسه اتریش یا آلمان اقدام کنم اول اینکه میخواستم بدونم من شرایطش رو دارم ومیتونم یا نه ؟ و بعد اینکه من شنیدم برای پذیرش گرفتن در اتریش حتما باید داخل ایران دانشگاه همون رشته رو قبول شده باشیم و از طریق اشتغال به تحصیل اقدام کنیم میخواستم بدونم صحت داره؟

  پاسخ
 62. مشاور حقوقی گفته:

  با عرض سلام و ادب و احترام میخواستم بدانم که ایاشرایط اشتغال در کشور اتریش برای دانشجویان مقطع ارشد رشته های فنی نظیر برق و الکترونیک. فراهم است یا خیر؟و همچنین هزینه و شرایط تحصیل در این کشور چقدر و چگونه است؟

  پاسخ
 63. فضه رجب زاده گفته:

  من فارغ التحصیل رشته زبان و ادبیات انگلیسی از دانشگاه آزاد هستم آیا برای ادامه تحصیل برای فوق لیسانس می توانم به اتریش بیایم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5