سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند

سرمایه گذاری در هلند را میتوان یکی از سرمایه گذاری های جذاب در اروپا اشاره کرد . این سرمایه گذاری هماننده سایر سرمایه گذاری دیگر دارای مزایای بسیاری است که میتواند در صورت سرمایه گذاری صحیح در این کشور منجر به اقامت در این کشور میگردد .

پیشنهاد میکنیم در ابتدای امر ویدیو موجود در این بخش را که توسط آقای ملک پور دانشجوی دکتر حقوق بین الملل در دانشگاه ملی وین و دانشجوی حقوق تجارت بین الملل در سوئیس و وکیل پایه یک دادگستری ایران در باب سرمایه گذاری در هلند است را به صورت رایگان مشاهده نمایید تا اطلاعات شما در این باب افزایش یابد .

فایل تصویری آقای  ملک پور در باب سرمایه گذاری در هلند

video سرمایه گذاری در هلند

انواع سرمایه گذاری کشور هلند :

ثبت شرکت
سرمایه گذاری به صورت مشترک
سرمایه گذاری در صندوق دولتی

ثبت شرکت در کشور هلند :

در راه ثبت شرکت کشور هلند فرد متقاضی به دو شکل می شود به این مهم نائل آید . در راه اول فرد باید با یک طرح اقتصادی یا بیزینس پلن با توجه به مدارک زیر یک شرکت جدید را به ثبت می رساند . در راه دوم فرد متقاضی باید یک شرکت که در کشور هلند قبلا به ثبت رسیده است را خریداری نموده و انتقال اسناد انجام پذیرد .
مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری در هلند از طریق ثبت شرکت :
*طراحی بیزنس پلن که در آن باید نوع بازدهی سرمایه و سود آوری مشخص گردد
*کار و سرمایه قبلی شما باید مدت سه ساله باشد و باید به تأیید فرد سومی برسد که به صورت مستقل در کار شما همکاری داشته است. ( در صورتی که کار شما زیر سه سال باشد ارائه حساب سالانه الزامی می باشد )
*معین نمودن شرکاء و هیئت مدیره ، مدیر عامل و…
*تعیین نمودن نسبت سهام هر فرد در سرمایه گذاری
برای افرادی که زیر سه سال در کار و سرمایه تجربه و سابقه دارند باید مواردی را به انضمام موارد فوق الذکر ارائه نماید ، که عبارت است از : اطلاعات از سابقه مدیریتی – اطلاعات شخصی – ادوار آموزشی و تجربیات کاری – کالا و خدمات – موارد قیمت گذاری – برنامه های موسسه و یا سازمان – امتیازات و مقامات – مفاسه حساب مالیاتی – گردش های مالی
برای ورود به پرسه سرمایه گذاری کشور هلند از طریق ثبت شرکت می بایست حداقل امتیازات را کسب نمایید . لذا برای محاسبه میزان امتیاز خود جدول امتیاز بندی را در ذیل قرار داده ایم :

[دسته بندی] زیر شاخه ها حداکثر امتیاز تفکیک دسته بندی ها امتیاز
تجربه
(۳۰ امتیاز مورد نیاز) تحصیلات ۴۰ به عنوان مثال کارشناسی ارشد ۳۰
به عنوان کارآفرین ۳۵ مالک شرکت به عنوان مثال ۳۰
به عنوان کارمند ۱۰ به عنوان مثال کارمند ارشد> 5 سال ۹
در هلند ۱۵ به عنوان مثال مشتری هلندی ۵
طرح کسب و کار
(۳۰ امتیاز مورد نیاز) چشم انداز تجاری ۵۰ تجزیه و تحلیل بازار + مشتری های + و غیره ۱۵
PT فروش منحصر به فرد + بازاریابی + و غیره ۲۵
قیمت ۱۰
سازمان ۱۰ به عنوان مثال حمایت از محصول ۱۰
توجیه مالی ۴۰ سرمایه خصوصی> € ۱۰٫۰۰۰، – ۱۵
فروش به عنوان مثال> 125.000 €، – ۱۰
ارزش افزوده
(۳۰ امتیاز مورد نیاز) Innovativity 40 به عنوان مثال اختراع ثبت شده ۲۰
ایجاد شغل (متقاضی شامل نمی شود) ۳۰ موقعیت کلی ۰،۵-۲ ۵
” ۲-۵ ۱۰
” ۵/۱۰ ۲۰
” > 10 30
حقوق و دستمزد> 45.000 €، – ۱-۳ ۱۰
” ۳-۶ ۲۰
” > 6 30
سرمایه گذاری ۳۰ دارایی € ۰، – به € ۵۰٫۰۰۰، – ۵
دارایی> € ۵۰٫۰۰۰، – ۱۰
دارایی> € ۱۰۰٫۰۰۰، – ۲۰
دارایی> € ۱٫۰۰۰٫۰۰۰، – ۳۰

” این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد ”
در سرمایه گذاری کشور هلند فرد می بایست با توجه و تحقیق کامل نسبت به این پرسه اقدام نمایید . لذا در این پرسه با این حجم سرمایه ورودی به کشور هلند در صورتی که نتوانید درست عمل نمایید شاید سرمایه خود را از دست داده و به اقامت دائم منتهی نشود . لذا در پرسه سرمایه گذاری هلند می بایست با مشاوره و ورود یک اقتصاد دان و یک وکیل کاردان از ابتدای پرسه شما را در انجام سرمایه گذاری همراهی نماید .

سرمایه گذاری مشترک :
در این نوع سرمایه گذاری که به صورت یک شانس بررسی می گردد . در این نوع سرمایه گذاری توانایی شما رابطه مستقیم با قبولی شما خواهد داشت . در سرمایه گذاری مشترک ، شما می بایست توانایی خود را بیان نموده و رزومه خود را ارسال نمایید . پس از بررسی رزومه کاری و تحصیلی شما به انضمام علاقه شما به این نوع سرمایه گذاری تعیین کننده رسیدن به این سرمایه گذاری خواهد بود . شما در صورتی که اختراعی ، مقامی ، لوح افتخار و طرحی جدید را دارید در رزومه خود ارائه نمایید.
مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری مشترک :
*توافق طرفین بیع معامله
*شرح حدود معامله و سهام
*شرایط سرمایه گذاری
*طرح های اقتصادی سرمایه گذاری
*طراحی حساب برای شرکت و ثبات تداوم آن
*ایجاد اشتغال ، باز دهی سرمایه
*حمایت در راستای طرح اقتصادی
” این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد ”

company سرمایه گذاری در هلند
سرمایه گذاری در صندوق دولتی

در این نوع سرمایه گذاری که مدت ۳ سال به شما اقامت اعطا می نماید . می بایست در یکی از صندوق های مورد تأیید دولت هلند و وزارت اقتصاد کشور هلند سرمایه گذاری نمایید . شما برای انجام این سرمایه گذاری باید بتوانید در زمینه سرمایه گذاری خود با صندوق ها اثبات مشارکت نمایید . احراز صلاحیت در کشور هلند برای صندوق هایی که مورد تأیید وزارت اقتصاد می باشد . احراز سلامت پول و سرمایه خود را باید تسلیم دولت هلند نمایید .
این نوع سرمایه گذاری سه سال اجازه اقامت را به شما می دهد و پس از دوره اقامت سه ساله در صورت پرداخت و اجرای موارد شهروندی خود می توانید پس از اتمام پنج سال اقامت اولیه اقامت دائم خود را کسب نمایید . جالب است بدانید تنها نوع سرمایه گذاری در هلند می باشد که اجازه کار را به شما می دهد .
در میان سرمایه گذاری هلند و تحصیل در هلند باید به این موضوع اذعان داشت که بحث تحصیل در هلند شرایطی سهل تر و امن تر را دارد . زیرا فرد متقاضی می بایست شرایطی پیچیده در پرسه سرمایه گذاری هلند پیش روی را سپری نماید ولی این شرایط در تحصیل نخواهد بود و متقاضی با تحصیل می توانید علاوه بر کسب مدرک معتبر از دانشگاه های برتر هلند با هزینه ای بسیار کمتر و سپری نمودن مراحل شهروندی اقامت دائم را کسب نمایید . پس از این مراحل و بررسی محیط از نزدیک به سرمایه گذاری در هلند بپردازید و از این موقعیت بهره مند گردید .

سرمایه گذاری در هلند را میتوان بسیار مفید شمرد زیرا سرمایه گذاری در این کشور در صورت صحیح بودن نوع سرمایه گذاری منجر به دریافت اقامت نیز میگردد . باز هم تاکید میکنیم که ویدیو موجود در این بخش را که به صورت رایگان برای شما عزیزان تهیه شده است را مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتر در این باب کسب نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. سینا گفته:

  سلام جناب دکتر اگر بخوام از طریق فرانچیز کیبوکاری تو اروپا راه اندازی کنم…بعدش از همین طریق هم می تونم اقامت بگیرم؟

  پاسخ
 2. hamid گفته:

  اول
  حداقل سرمایه ای که میشه توی صندوق دولتی سرمایه گذاری کرد چقدره؟
  دوم
  از توی ایران هم میشه این کار رو کرد یا نه حتما باید بریم هلند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ