مهاجرت به اتریش

 • مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل
 • مهاجرت به اتریش از طریق کار
 • مهاجرت به اتریش از طریق تولد
 • مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج
 • مهاجرت به اتریش از طریق طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
 • مهاجرت به اتریش از طریق طریق خودحمایتی
 • مهاجرت به اتریش از طریق طریق پناهندگی
photo 2018 11 15 10 11 47 300x300 روش های مهاجرت به اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

طرق مهاجرت به اتریش

روش های مهاجرت به اتریش و شرایط آن برای کسانی که قصد مهاجرت به اتریش را دارند بررسی شده است .مهاجرت به اتریش در سال های اخیر بسیار با استقبال خوبی رو به رو شده است . این روش ها را میتوان به صورت خلاصه به تحصیل در اتریش , کار در اتریش , سرمایه گذاری در اتریش و … تقسیم بندی کرد . پیشنهاد میکنیم که ابتدا ویدیو ها و ویس های موجود در این مقاله را به صورت کامل و رایگان که توسط آقای ملک پور تهیه و تنظیم شده است را مشاهده نمایید تا اطلاعات بیشتری را در باب روش های مهاجرت به اتریش به دست آورید .
کشور اتریش جزو کشورهای ثروتمند جهان می باشد که به دلیل امنیت بالا ، شرایط تحصیل رایگان ، موقعیت های شغلی مناسب ، نرخ بیکاری پایین و بسیاری از امکانات دیگر هر ساله تعداد زیادی از مهاجران را به این کشور جذب می نماید . بسیاری از افراد خواهان اقامت و اخذ تابعیت در کشور اتریش می باشند که ما در این مقاله به روش های متعدد مهاجرت به کشور اتریش می پردازیم.

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

از دیگر روش های مهاجرت به اتریش ، تحصیل در اتریش می باشد . اگر فردی در کشور خود مشغول به تحصیل در دانشگاه های ازاد یا سراسری باشد و هنوز فارغ التحصیل نشده باشد می تواند از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های کشور اتریش منتقل گردد و با معادل سازی واحدها به ادامه تحصیل بپردازد . از شروط پذیرش در دانشگاه های کشور اتریش قبولی در کنکور سراسری یا ازاد در رشته و مقطع مورد نظر است و معدل و نمرات فرد مورد ارزیابی قرار می گیرد . پذیرش دانشجویان در دو ترم سپتامبر و فوریه انجام می شود . برای ورود به رشته های پزشکی و هنر در دانشگاه های کشور اتریش نیاز به گذراندن ازمون ورودی می باشد . مدت زمان گرفتن پذیرش در کشور اتریش ۸ تا ۱۶ هفته و اعلام نتیجه پذیرش دانشگاه در این کشور ۴ تا ۶ هفته زمان می برد. اکثر رشته ها در کشور اتریش به زبان المانی ارائه می شود و نیاز است متقاضیان به زبان المانی تسلط داشته باشند اما نیازی به گرفتن مدرک زبان المانی نمی باشد هم چنین این امکان برای متقاضیان وجود دارد که در صورت لزوم دوره های زبان را در کشور اتریش طی کنند ، دانشجویان در هفته متناسب با مقطع تحصیلی خود اجازه کار را دارا می باشند .
جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تحصیل در اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش

مقاله مرتبط

تحصیل رایگان در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار اتریش میباشد .

از چند روش در کشور اتریش می توان برای ویزای کار اقدام کرد :

 • در نوع اول فردی که تخصص داشته باشد می تواند اجازه کار و اقامت به مدت کمتر از یکسال را در کشور اتریش اخذ نماید ، شرایط این نوع ویزا داشتن پیشنهاد شغلی ، دعوتنامه از یک کارفرما در کشور اتریش و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد .
 • برای این نوع ویزا نیاز است که کارفرما برای این شغل ۳ ماه در کشور اتریش و ۳ ماه در اتحادیه اروپا اگهی نماید و اگر فردی برای این شغل پیدا نشد برای جذب این فرد متخصص اقدام نماید که با توجه به این موارد شرایط اخذ این نوع ویزا بسیار دشوار است.
 • نوع دوم اخذ ویزای کاری به این طریق است که شما می توانید با ویزای تحصیلی وارد کشور اتریش شده و پس از ان به دنبال کار بوده و برای اخذ ویزای کار کشور اتریش اقدام کنید . لازم به ذکر است که دانشجویان در کشور اتریش به طور تمام وقت نمی توانند کار بکنند و با توجه به مقطع تحصیلی انها مدت زمان مشخصی در هفته به طور پاره وقت اجازه کار دارند .
 • نوع دیگر اخذ ویزای کاری اتریش ویزای جستجوی کار در کشور اتریش می باشد که زمان ان ۶ ماهه است و فرد باید برای اخذ این نوع ویزا به امتیاز مطلوب برسد . از ۱۰۰ امتیاز متقاضی باید ۷۰ امتیاز را کسب نموده و پس از موافقت اداره کار اتریش با این نوع ویزا می تواند در کشور اتریش اقامت نماید .
 • نحوه امتیاز بندی در این نوع ویزا به این شکل است:
  • وضعیت تحصیلی فرد ( حداکثر ۴۰ امتیاز) : مدرک لیسانس و فوق لیسانس ۲۰ امتیاز ـ مدرک دکتری ۴۰ امتیاز
  • مدرک زبان انگلیسی یا المانی ( حداکثر ۱۰ امتیاز )
  • وضعیت سنی ( حداکثر ۲۰ امتیاز ) :  تا ۳۵ سال ۲۰ امتیاز ـ  تا ۴۰ سال ۱۵ امتیاز ـ  تا ۴۵ سال ۱۰ امتیاز
  • وضعیت شغلی ( حداکثر ۲۰ امتیاز ) : به ازای هر سال کار ۲ امتیاز
  • در صورت داشتن حداقل ۶ ماه سابقه کاری در کشور اتریش ۱۰ امتیاز به فرد اعطا می شود .
  • در صورت تحصیل فرد در کشور اتریش و داشتن مدرک لیسانس یا فوق لیسانس از این کشور ۱۰ امتیاز به فرد اعطا می شود .
  • فارغ التحصیلان رشته های فنی و کامپیوتر و علوم طبیعی ۳۰ امتیاز کسب می نمایند .
  • انجام کارهای تحقیقاتی و ثبت اختراع ۲۰ امتیاز به فرد می دهد .
  • حقوق سالانه بالا حداکثر ۲۰ امتیاز
  • افرادی که توانایی خاص یا تخصص ویژه دارند بدون داشتن پشنهاد شغلی از کشور اتریش می توانند با کسب امتیاز مطلوب به مدت ۶ ماه برای ویزای کار به کشور اتریش سفر کنند.  افرادی که مشغول به تحصیل در اروپا می باشند و یا مدرک تحصیلی از دانشگاه های اروپایی داشته باشند موقعیت بهتری برای کاریابی نسبت به افراد دیگر دارند ، فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور اتریش می توانند به راحتی کارت قرمز ـ سفید ـ قرمز اخذ نمایند و به کار مشغول شوند .
  • فرد پس از مدت ۴ سال کار در کشور اتریش و پرداخت مالیات خود می تواند اقامت دائم کشور اتریش را اخذ نماید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق کار میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب کار در اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش
ویزای کار در اتریش
مهاجرت کاری به اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق تولد

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق تولد در اتریش است . نظام کشورها به طور معمول بر اساس خون و خاک می باشد ، در نظام خون تابعیت فرد به تابعیت والدین وی مبتنی است اما در نظام خاک تابعیت فرد به محلی که فرد در ان متولد شده است بازمی گردد . قانون اساسی کشور اتریش بر مبنای نظام خون است و طفلی که از پدر و مادر اتریشی متولد گردد تابعیت کشور اتریش را اخذ می کند ، لازم به ذکر است که تابعیت کشور اتریش هم از پدر و هم از مادر به طفل می رسد و اگر کودکی در خارج از اتریش از پدر و مادر اتریشی متولد گردد باز هم اتریشی محسوب می شود ، کشور اتریش به طور فرع نیز اصل خاک را می پذیرد . برای اخذ تابعیت کشور اتریش حتما باید درخواست تابعیت داد و بدون درخواست ، هیچ گونه تابعیتی به فرد اعطا نمی شود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق تولد میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد فرزند در اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد فرزند در اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش
اخذ تابعیت از طریق تولد در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

از روش های مهاجرت به اتریش ازدواج می باشد ، سن ازدواج در کشور اتریش ۱۸ سال است و افرادی که سن کمتر از ۱۸ دارند با اجازه قیم خود می توانند برای این امر اقدام نمایند . اگر فردی غیر اتریشی با فردی اتریشی ازدواج نماید پس از ۶ سال زندگی مشترک که از این مدت ۵ سال باید در کشور اتریش اقامت نمایند با داشتن شرایطی مانند تسلط به زبان المانی ، قبولی در ازمون تابعیت اتریش ، عدم سوء پیشینه کیفری ، تمکن مالی و …. می تواند برای اخذ تابعیت کشور اتریش درخواست نماید هم چنین اگر یکسال از زمان ازدواجشان بگذرد پس از طی کردن  ۴ سال دیگر می تواند تابعیت دریافت نماید یا اگر دو سال یا بیشتر از ازدواج انها گذشته باشد پس از ۳ سال اقامت در کشور اتریش می تواند برای دریافت تابعیت کشور اتریش درخواست دهد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب ازدواج با فرد خارجی

video روش های مهاجرت به اتریش
اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج در اتریش
اخذ اقامت و تابعیت از طریق ازدواج در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش میباشد لکن باید دید که آیا با سرمایه گذاری در کشور اتریش می توان به اخذ تابعیت در این کشور دست یافت ، با کم شدن درصد مالیات در کشور اتریش ( از ۳۴ درصد به ۲۵ درصد ) سرمایه گذاری در کشور اتریش مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفت . از شرایط سرمایه گذاری در کشور اتریش پرداخت نقدی در پروژه های دولتی و منبع قانونی پولی که قرار است سرمایه گذاری گردد می باشد . برای کسب اقامت در کشور اتریش حداقل باید مبلغ ۳ میلیون یورو سرمایه گذاری انجام شود . پول واریزی فرد در حساب دولت اتریش مسدود شده و حق برداشت ان تا اتمام پرونده وجود ندارد . سرمایه گذاری در کشور اتریش در شرایط عادی مدت ۴ تا ۱۲ ماه زمان می برد. پس از دریافت تابعیت کشور اتریش فرد حق کار و تحصیل در این کشور را دارا می باشد . اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشور اتریش باطل نمی شود و فرد یک شهروند اتریشی به حساب می اید . برای ثبت شرکت در کشور اتریش فرد باید طرحی توجیهی به دولت ارائه داده و در صورت قبولی توسط دولت اتریش سرمایه خود را وارد کشور اتریش نماید و کسب و کار خود را راه اندازی کند که پس از ۵ سال پرداخت حقوق ، بیمه و مالیات کارکنان می تواند اقامت دائم کسب نماید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اتریش

audio روش های مهاجرت به اتریش
سرمایه گذاری در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق خودحمایتی

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق خودحمایتی اتریش میباشد که به صورت انحصاری در ایران توسط موسسه حقوقی ملک پور با همکاری MIE اتریش در باب آن مشاوره داده میشود ، یکی از شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش و اصلی ترین شرایط اخذ اقامت خود حمایتی اتریش ، آنست که افراد نشان دهند که تمکن مالی ای در حدود هشتاد و هشت ۸۸ میلیون تومن در حساب خود دارند که البته این مبلغ سال به سال ممکن است متفاوت بوده و مبلغ را دولت اتریش هر سال اعلام و مشخص مینماید و البته تفاوت قیمتی نرخ ارز را که هر روز متفاوت است را هم باید احتساب نمود ، به طور کلی راه مهاجرتی اخذ اقامت و مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش و یا اقامت خود حمایتی اتریش جهت افرادیست که قصد مهاجرت به یکی از کشورهای اروپایی را دارند و از لحاظ مالی نیز منابع مالی ثابت خود را در کشورشان یا جایی دیگر دارند و نیازی هم به کار کردن در اروپا را ندارند ، و در حال حاضر کشور اتریش این راه را برای متقاضیان مهاجرت و زندگی در اتریش فراهم نموده است ، که افرادیکه تمکن مالی داشته و میتوانند از پس هزینه های زندگی و درمانی و … خود در کشور اتریش بر بیایند و لزومی به کار و کسب درآمد در اتریش نداشته باشند بتوانند از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش یا مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش به این کشور مهاجرت نموده و زندگی نمایند ، که البته لازم به ذکر است که کسانیکه از طریق اخذ اقامت خود حمایتی اتریش یا همان مهاجرت از طریق خود حمایتی اتریش اقدام مینمایند و اقامت اتریش را کسب مینمایند نیازی نیست که حتما و همیشه در اتریش زندگی نمایند  و طبق قانون شنگن  جهت زندگی میتوانند به هر یک از کشورهای عضو شنگن نیز رفته و در آنجا زندگی نمایند .

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق خودحمایتی میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب خودحمایتی

video روش های مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور در باب خودحمایتی

audio روش های مهاجرت به اتریش
اقامت خودحمایتی اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

قاعدتا یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی میباشد ، لکن موسسه حقوقی ملک پور و موسسه مشاوره ای MIE اتریش هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمیدهند و این مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی میباشد.

پناهنده فردی است که به دلایل مذهبی ، نژادی ، سیاسی و … در کشورش مورد اسیب قرار گرفته و کشورش را ترک می نماید. حقوقی که به پناهندگان اعطا می شود شامل حق مسکن ، حق خوراک ، پوشاک ، بیمه درمانی و …. است هم چنین به طور هفتگی حدود ۱۰ هزار یورو به پناهندگان پول تو جیبی داده می شود . درخواست پناهندگی پناهجویان پس از طی شدن مراحل پناهندگی در دفاتر پلیس کشور اتریش و انجام مصاحبه با انها تایید یا رد می شود که مدت زمان ان تا دو سال مشخص می گردد . با توجه به شرایط نامناسب زندگی در کمپ های پناهندگان ، بیماری های فراوان و خطرات و اسیب های مالی ، جسمی و روحی این روش به هیچ عنوان به شما عزیزان توصیه نمی گردد .

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی میتوانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و وویس های تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای اینکار روی لینک زیر کلیک بفرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب پناهندگی

video روش های مهاجرت به اتریش
مهاجرت به کشور اتریش از طریق پناهندگی
سخن آخر

در این مقاله سعی بر ان شد که راه ها و روش های مهاجرت به اتریش را شرح داده و هر کدام از روش های مهاجرت به اتریش را بررسی نماییم ، به طور کلی از روش های تولد ، ازدواج ، تحصیلی‌ ، سرمایه گذاری و … می توان در کشور اتریش اقامت نموده و با توجه به شرایط برای اخذ اقامت اتریش و اخذ تابعیت اتریش تصمیم و اقدام نمایید که لازمه آن دانایی در زمینه های اخذ تابعیت کشور اتریش می باشد . شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به اتریش می توانید با موسسات وکالتی معتبر تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایید و در صورت تمایل به مشاوره با مشاورین برتر موسسه حقوقی ملک پور میتوانید با دفتر وین ما یا دفاتر همکار ما در ایران و بلاروس تماس بگیرید . از همراهی شما سپاسگذاریم .

law روش های مهاجرت به اتریش
299 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. mahdi.arya1993 گفته:

  با سلام و سپاس از سایت عالی تون
  سوالی داشتم
  در حال حاضر امکان تحصیل در ارشد مجدد وجود دارد؟
  ایا با 36 سال سن شانسی برای ویزای تحصیلی در اتریش وجو دارد؟
  ایا همچنان تایم سفارت اتریش برای ویزای تحصیلی همچنان زمان بر است ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   رزومه تحصیلی شما باید بررسی شود تا بتوان پاسخ دقیقی به شما داد اما برای تحصیل در مقطع دکترا و ارشد شانس اخذ ویزای تحصیلی دارید.
   وقت مصاحبه سفارت حداقل 8 هفته زمان می برد.

   پاسخ
 2. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. از مقاله های خوب شما و سایت علمی شما ممنونم. اما یک سوال در خصوص ثبت شرکت در اتریش دارم، اینکه شخصی که حدود 300 هزار یورو سرمایه داشته باشد می تواند از این طریق وارد کشور اتریش بشه و بعد از اخذ اقامت در رستوران های زنجیره ای سرمایه گذاری کنه و بعد از اینکه در این رستوران ها سرمایه گذاری کرد شرکت خودش رو غیر فعال کنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   به صورت کلی برای سرمایه گذاری در فرانچایزها از حدود ۸۰ هزار یورو به بالا میتوان اقدام نمود. اگر شخصی در مدت زمانی که در اتریش از طریق ثبت شرکت( قرمز سفید قرمز ) اقامت دارد بخواهد نوع اقامت خود را به سرمایه گذاری تغییر دهد و مالیات خود را از طریق بیزینس خود پرداخت کند، این امکان وجود دارد که شرکت خودش را غیرفعال کند و نوع اقامتش را تغییر دهد.

   پاسخ
 3. یاور گفته:

  با عرض سلام خدمت بزرگواران بنده کارشناس پرستاری دارای مدرک زبان انگلیسی و دانشجوی کارشناس ارشد پرستاری بیماری های اعصاب روان می باشم بنده قصد مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار را دارم لطفا باید چه کاری انجامبدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار پزشکان و رشته های مرتبط نیازمند برخلاف مشاغل دیگر گذراندن دوره های معادلسازی مدرک است. به طور کلی، کار در اتریش از طریق امتیازبندی است و ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید این کشور به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 یا معادل انگلیسی آن به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت.

   پاسخ
 4. مریم لالوی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم و با دیدن ویدئوهای شما و اطلاعات ساتتون تا حدودی تونستیم بفهمیم که شرایط مهاجرتی کدوم کشور با شرایط ما جور میشه فقط یه سوالی که برامون پیش اومده اینکه به تازگی تو شبکه های اجتماعی خبری منتشر شده مبنی بر تصویب قانون 2020 در آلمان که به کسانیکه مدرک دانشگاهی ندارن و مدرک فنی حرفه ای دارن هم ویزای کار میدن میخواستم بدونم ایا این خبر صحت داره و شرایطش به چه شکلی هست؟ ممنون میشم جوابمو بدید
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تاکنون هیچ قانونی در این زمینه تصویب نشده و تنها این موضوع در حد حدس و گمان می باشد.در صورت داشتن سوالات مهاجرتی دیگر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 5. امیرحسین فدایی گفته:

  سلام
  من ۳۴ سال سن دارم مدرک کاردانی نرم افزار متاهل هستم و همسرم لیسانس معماری داره میخواستم بدونم شرایط اخذ ویزای کار برای ما چطور هست؟ اصلا امکانش برای ما هست یا نه؟؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 6. فرشاد گفته:

  سلام عرض ادب و خسته نباشيد. من 25 ساله و كارشناسي رشته مديريت بازرگانی رو از دانشگاه آزاد رو با معدل 19/53 دارم . سرمایه انچنانی ندارم یه 70 میلیونی کمکم کنید راهی مناسب باشرایطم برای مهاجرت به کشور اتریش چه مهاجرت تحصیلی یا کاری باشه??. با تشکر از جناب دکتر ملک پور و پرسنل محترم

  Rating: 5
  پاسخ
 7. فائزه گفته:

  سلام .وقت بخیر من دانشجوی مهندسی برق دانشگاه حکیم سبزواری با معدل 16هستم .خواستم ببینم که داشتن یک مقاله ی خوب در رزومه ی من چقدر میتونه به من کمک کنه که در دانشگاه های المان یا اتریش شرکت کنم ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شرایط برای اتریش نیز به همین صورت است. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. نازنین گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۲سالمه،مجرد،دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان آلمانی از دانشگاه علامه طباطبایی.
  سابقه ی کاری: یک سال تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه و یک سال مشاوره ی تحصیلی کنکور.
  میخواستم بپرسم بعداز اتمام دوره ی کارشناسی مترجمی، میتونم رشته روانشناسی ویا گفتاردرمانی رودر مقطع کارشناسی درکشورهای اتریش یا آلمان بخونم؟
  (دیپلم تجربی با معدل کل۱۵دارم)
  بسیار ممنون از پاسخگوییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. سامان گفته:

  با سلام خدمت شما
  من 34 ساله هستم و متاهل. فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار 4 سال و نیم. آیلتس 6 و زبان آلمانی مدرک گوته B1. ماه آینده هم امتحان B2 رو شرکت می کنم.
  میخواستم برای کار وارد کشور اتریش بشم، امکان گرفتن ویزا هست؟ اگر هست، امکان استفاده از خدمات شما وجود داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارید. جهت استفاده از خدمات مؤسسه با دفاتر تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 10. داریوش گفته:

  با سلام

  برای درمان بیماریهای صعب الاج چطوری میشه اقدام کرد.به چه مقدار پول نیاز هست. در مورد کشور اتریش خدمتون عرض میکنم. اگه جواب بفرمایید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
 11. ناشناس گفته:

  ببخشید میخواستم‌ در مورد اقامت دائم در اندونزی بپرسم….من میخوام برم اندونزی و در آنجا ازدواج کنم و بعد هم کار….شغل من بادیگاردی هستش…مدرک بین المللی دارم

  Rating: 5
  پاسخ
 12. Morteza roshdi گفته:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و 11 تجربی در تیزهوشان میخونم و زبانم تافل گرفتم و مدرک دانشگاه شهید بهشتی تهران رو دارم از زبان میخواستم ببینم یه شرایط خاصی برای من وجود داره تا یا به کانادا یا اتریش برم واسه تحصیل و رشته مورد علاقم دامپزشکی هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط تحصیل در بسیاری از کشورهای برتر دنیا از جمله کانادا، اتریش و آلمان برای شما وجود دارد. همچنین امکان تحصیل رایگان در آلمان و اتریش فراهم می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. مینا نیک جو گفته:

  سلام وقت بخیر۲تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  ۲۵ سال دارم مجرد کارشناسی معماری دارم‌و ارشد مدیریت ام بی ای سطح زبان متوسط سابقه کار دولتی هم دارم ۱سال هم نمایندگی بیمه داشتم با شرایطی که گفتم امکان مهاجرت دارم؟
  کدوم کشور میتونم برم‌برای تحصیل در رشته پزشکی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز با توجه به عدم اطلاع از دانشگاه محل اخذ مدرک تحصیلی و میزان سرمایه شما، پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 14. صادق گفته:

  با سلام خدمت شما، من ۳۱ ساله لیسانس دبیری تربیت بدنی و مدرک مربیگری هم دارم و۴۰۰ میلیون سرمایه ، با این شرایط اقامت کدام کشور را می توانم اخذ کنم .با تشکر.

  Rating: 4
  پاسخ
 15. مجتبی گفته:

  با سلام
  من 37 سال دارم، متاهل دارای دو فرزند 8 و 3 ساله . کارشناسی IT و دوره های CCNA,CCNP,MCSE2016 LPIC I , LPICII رو گذروندم. حدود 11 سال سابقه کار توی همین زمینه دارم. سطح زبان هم بد نیست ولی میتونم به راحتی تقویتش کنم. با توجه به اینکه من نظامی هستم میخواستم ببینم در صورت استعفا از شغل فعلی امکان اخذ اقامت از طریق کار چقدر می باشد؟ البته سرمایه ای هم حدود 250 تا 200 دارم.

  پاسخ
 16. رضایی گفته:

  سلام من 24 ساله و دارای مدرک ارشد هوافضا هستم و همسرمم 30ساله ارشد نقشه برداری و در حوزه نظارت و نقشه کشی ساختمان کار میکنه میخواستم بدونم با سرمایه حدود 100 تومن امکان مهاجرت به کشور ایرلند یا ایسلندو داریم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز جهت مهاجرت نیاز به سرمایه بیشتری است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 17. شيرين گفته:

  سلام وقت بخير بنده ليسانس مامايي از دانشگاه ازاد دارم سنم ٣٨ سابقه ١٠ سال كار دولتي ميخواستم بدونم ميشه براي ارشد در رشته مامايي يا ويزاي كار اتريش اقدام كرد زبان در حد متوسط

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. soroor گفته:

  سلام وقتتون بخیر بنده دانشجوی رشته نرم افزار کامبیوتر هستم و مدرک فنی حرفه ای اشبزی و adsl و مدرک advance زیان هم دارم و با سرمایه ای نزدیک به 200میلیون هستم و نامزدی هم دارم که او هم قصد مهاجرت دارد اون خودش هم سرمایه ای نزدیک به 250تا300میلیون هست وقصدمون ازدواج در کشور دیگری هستش پیشنهاد شما چه هستش؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. elnaz qanavati گفته:

  با سلام.۴۳ ساله هستم با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی سابقه کاری ۱۸ ساله در خط تولید سایپا. مدرک زبان ندارم.همسرم فوق دیپلم کامپیوتر داره و ۳ فرزند دارم.برای مهاجرت به اتریش چه راهی برام بهتره.

  پاسخ
  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 20. ناصر گفته:

  سلام
  بنده دارای مدرک مهندسی نقشه برداری از دانشگاه غیر دولتی هستم با معدل ۱۶.۵ و دارای سابقه کاری ۶ سال در پروژه های بزرگ ملی و سن ۲۸ سال دارم .میخواستم از خدمتتون بپرسم با چه روش احتمال قبولی مهاجرتم به اتریش زیاد است

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و میزان سرمایه تان را بفرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 21. ارش مهرزاد گفته:

  سلام من ترم آخر ارشد مکانیک دانشگاه آزاد هستم ۲۷سالمه ۴۰ماه سابقه بیمه و کار مرتبط دارم مدارک hseمقدماتی و پیشرفته کنترل پروژه و نرم افزارکتیا از فنی و حرفه ای دارم متاسفانه مدرک زبان ندارم چطور میشه برای تحصیل حتی دوباره ارشد خوندن یا کار در اتریش و اروپا اقدام کنم؟ چقدر هزینه داره؟

  پاسخ
 22. آنا علیمردانی گفته:

  سلام و عرض ادب
  من 40 ساله با مدرک MBA و با 15 سال سابقه در اداره کار و همسرم 50 ساله با لیسانس ادبیات انگلیسی با 20 سال سابقه در اداره دارایی هستیم. دختر 9 ساله داریم.
  البته بنده یکسال هم مرتبط با تحصیلم بعنوان مدیر فروش در بخش خصوصی کار کردم. زبان انگلیسی من خیلی خوب در حد تافل ولی هنوز مدرک ندارم. هیچکدام از ما آلمانی نمیدونیم.
  با توجه به مطالبی که در سایت خوندم به این نتیجه رسیدم که ویزای کار یا تحصیل شاید گزینه های خوبی برای مهاجرتمون به اتریش باشه. آیا به نظر شما می تونیم اقدام کنیم یا خیر؟

  پاسخ
 23. ناشناس گفته:

  باسلام،اينجانب ٣٧ساله داراى مدرك كارشناسى حقوق وهمسرم٣٧ساله بامدرك كارشناسى ارشد شيمى تجزيه داراى يك پسر ١٠ساله با سرمايه هفتصد ميليون تومان،ازچه طريق وبه كدام كشور مى توانم مهاجرت كنم،باتشكر ارشما دكترگرامى

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. Ham گفته:

  باسلام
  من لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد و ۳۲ سال سن و با مدارک مربوط به مایکروسافت از مجتمع فنی تهران داری ۷سال سابقه کار در زمینه امنیت و شبکه کامپیوتر دارم و همسرم هم فوق لیسانس IT با ۸ سال سابقه کار در هنین زمینه در یکی از دو شرکت خودروساز ایران داره یک فرزند ۳ ساله هم داریم با این شرایط امکان مهاجرت به اتریش هست؟؟؟ و یا کشور دیگر البته سرمایه چندانی نداریم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار برای شما روش های زیادی جهت مهاجرت می باشد. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 25. متین گفته:

  سلام
  من 29 ساله و لیسانس معماری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم. برای ارشد رشته مدیریت میخواستم اقدام کنم. نزدیک 4 سال سابقه کار دارم اما مربوط به رشته ام نیست. در حال حاضر دوره های ایلتس میگذرونم و اینکه advance زبان هم دارم. مهمترین نکته برای من کار پیدا کردن در کنار تحصیل هست که بتونم اقامت بگیرم. ممنون میشم در مورد ویزای تحصیلی منو راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. با توجه به آنچه شرح دادید این امکان برای شما وجود خواهد داشت. البته باید از شرایط شما همانند معدل نهایی و …… آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. Mohamad.syh گفته:

  با سلام، من 26 ساله، فوق لیسانس حسابداری هستم، یک مقاله با ضریب impact factor (معادل isi) دارم، مسلط به زبان اسپانیایی ،بدون سابقه کار، بدون مدرک زبان، با شرایط فوق امکان اخذ ویزا رو دارم?

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 27. سعید گفته:

  با سلام
  من لیسانس مکانیک دارم و مدارک فنی وحرفه ای متعددی در زمینه تاسیسات و تعمیرات لوازم خانگی و حدود چهار سال مغازه تعمیرات لوازم خانگی سنگین داشتم . در حال حاضر حدود یکسال و نیم که کارشناس دفتر فنی مکانیکال پتروشیمی هستم و خدمتم هم تمام شده است و سنم 26 سال است . میخواستم ببینم در وضعیت من از چه روش هایی می شود ویزای کاری کر اتریش گرفت و حداقل سرمایه مورد نیاز چقدر می باشد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که یک سیستم امتیاز بندی است. برای این نوع ویزا نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی نیز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. سعید گفته:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس مکانیک دارم و مدارک فنی وحرفه ای متعددی در زمینه تاسیسات و تعمیرات لوازم خانگی و حدود چهار سال مغازه تعمیرات لوازم خانگی سنگین داشتم . در حال حاضر حدود یکسال و نیم که کارشناس دفتر فنی مکانیکال پتروشیمی هستم و خدمتم هم تمام شده است و سنم 26 سال است . میخواستم ببینم در وضعیت من از چه روش هایی می شود ویزای کاری کر اتریش گرفت و حداقل سرمایه مورد نیاز چقدر می باشد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   از طریق ویزای جستجوی کار برای کشور اتریش می توانید اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 29. بابک گفته:

  باسلام و احتراما
  من ۳۱ ساله و لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم با ۸سال سابقه کار و خانمم هم لیسانس معماری و دارای مدارک آرایشگری میباشد.
  میخواستم لطف کنین و بگین چطوری و به چه کشوری میتوانم مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 30. کامبیز میراقازاده گفته:

  با سلام .بنده پزشک متخصص بیهوشی با ۲۰ سال سابقه کار ۵۰ساله وهمسرم تکنسین بیهوشی ۴۰ ساله که دوپسر ۹ساله دارم با نقدینگی ۱تا۱/۵ملیارد بصورت ملک، لطفا بفرمایید چه روشی را برای مهاجرت وبه چه کشوری که امکان کار نبز داشته باشد پیشنهاد میفرمایید.با تشکر از محبت شما وبا آرزوی سلامتی.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار با توجه به شرایطی که شرح فرمودید، به نظر می رسد شما شانس خوبی در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اروپا را خواهید داشت. هرچند شرایط شما باید به صورت جامع تری مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی های کاملتری در این زمینه جهت انتخاب مناسب ترین روش مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 31. محبوبه گفته:

  سلام و احترام ،۳۳ سالم لیسانس کامپیوتر نرم افزار و ۸سال سابقه کار – متاهل – فرزند نداریم – همسرم ۳۲ساله لیسانس برق الکترونیک و ۵سال سابقه کار دارد.درخصوص زبان فعلا درحد متوسط مدرکی نداریم-۲۰۰ میلیون سرمایه داریم. خواهش میکنم راهنمایی کنید ازچه طریقی میتونیم اقدام کنیم.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار با توجه به شرایط و رشتۀ تحصیلی شما ویزاهای کاری می تواند بهترین گزینه باشد. البته باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 32. حامد گفته:

  با سلام
  جناب دكتر من داراي مدرك ليسانس it با سن ٣٢ و معدل ١٥،٢١ و داداري مدارك تخصصي شبكه mcse-ccna-ciw-ic3-ceh-securityو برنامه نويسي اوراكل و … از مجتمع فني تهران و تعميرات موبايل هستم همچنين هفت سال سابقه كار در يك بانك خصوصي با سمت معاونت بانك و همچنين همسرم دانشجوي رشته حقوق كه ٢ترم ديگر فارغ التحصيل مي شود و مدرك پوست و مو از مجتمع فني تهران و فني حرفه اي و city&guild انگلستان و مدرك تخصصي ناخن با سن ٣٠ سال هستند و داراي ٢فرزن ٧ساله و ٥ساله هستيم.همچنين حدود ٣٠٠ميليون سرمايه .با اين شرايط كدوم كشور ميتوانيم درخواست مهاجرت كار براي خودم و تحصيل براي خانمم را داد.
  با تشكر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید شرایط شما برای کانادا و هلند و دانمارک بررسی شود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 33. M. faya گفته:

  سلام خسته نباشین سوالم‌ابنه که دخترم‌ رشته مدیریت بازرگانی لیسانس رو تموم کرده و‌الان میخواد برای ادامه تحصیل به اطریش بیاد زبان المانی نمیدونه میتونه از طریق کلاس های زبان در اطریش ثبت نام کنه و بعد ار اتمام و‌تکمیل زبان‌المانی به تخصیل مشغول بشه؟؟جوابم رو‌ اگه لطف بفرمایین به جی میلم بدین ممنون میشم

  پاسخ
 34. حامد سلیمانی گفته:

  سلام خسته نباشید .من امسال سال چهارم میرم و رشته تجربی هستم .میخوام برای دانشگاه برای اتریش اقدام کنم رشته دارو یا پزشکی هر کدام راحت تر بتونم .من یا مشاورین تون حرف زدم گفتند که اتریش اقدام نکنید و گفتن نمیشه منو منصرف کردن اما آقای دکتر اتریش رو مناسب تر میدونن و راحت تر اونجا اقدام میکنن .میخوام بدونم الان من چی کنم از طرفی مشاورین تون میگن نمیشه نمیتونیم انجام بدیم از طرفی دکتر میگه میشه ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. فاطمه استاجی گفته:

  با سلام خدمت شما
  من یک خانوم 25 ساله ودیپلم ریاضی وکامپیوتر دارم وهمسرم 31 ساله ودیپلم برق خودرو ویک پسر 3 ساله داریم وکل سرمایه مون 200میلیون میباشد
  بهترین راه برای مهاجرت یک کشور اروپایی چه میباشد
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مارو

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 36. ليلا گفته:

  سلام. خسته نباشيد. من ٢٨ ساله داراي ليسانس آشپزي با ٥ سال سابقه كار بدون بيمه هستم. ميخواستم ببينم چون سطح زبان خارجي پاييني دارم به كدوم كشور ميتونم برم ؟ حداقل تا تكميل زبان خارجه اونجا باشم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 37. Samin گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما.
  همسر بنده هیات علمی دانشگاه آزاد هستن و خودم فوق لیسانس مهندسی نرم افزار هستیم و حدود ۵۰۰ تومن هم سرمایه داریم خواستم راهنمایی بفرمایید که ما چقد شرایط لازم رو برای اتریش داریم.ممنونم از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 38. فرخی گفته:

  سلام.لطفا مهاجرت کاری برای اینجانب ۵۰ساله مهندس الکترونی با۲۵ سال سابق درآستانه بلزنشستگی خانواده ۴ نفره وشرایط تحصیل فرزند ها

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. بيتا گفته:

  با سلام و خسته نباشيد.
  من ٢٥ سالمه ليسانس فيزيك از دانشگاه دولتي دارم.٤سال سابقه كار غير مرتبط دارم. با همسرم حدود ٣٠٠ ميليون سرمايه داريم.
  سوال بنده اينه آيا براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي اتريش معدل مهم است؟ چون معدل من نزديك ١٣ است.همچنين شرايط ويزاي همراه چطوري ميباشد؟؟
  با تشكر از راهنمايي هاي خوبتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 40. حمید رضا جمالزهی گفته:

  سلام بر دکتر عزیز من یک شرکت در ایران دارماز سال 1372 ثبت کردم و حوزه فعالیت بیشتر من زیباسلزی بوده مثل طراحی فضاهای شهری که طراحی ها رو من انجام میدم و یک نفر مجسمه ساز در کارگاهم دارم که ایشون کارهای حجمی و المانهای شهری رو میسازد . سن من 55 سال هست و خانمم نیز یکی از اعضای شرکتم هست در ضمن خانمم یک سالن آرایش زنانه در تهران دارند و مشغول فعالیت هستند و سن ایشون 47 سال هست و یک دختر دارم 23 سال که دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران هست و ترم 6 هست و یک پسر دارم که 22 سال داشته که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران هست و یک ترم دیگه تموم میکنه (دوره لیسانس) حال تصمیم گرفتم به اتریش بیام تا سقف 200/000 یورو میتونم پول بیارم (البته از فروش دو تا از ملک هایم ) ولی اگر همه املاکم رو بفروشم میتونم 300/000 یورو بیارم. در ضمن من با توجه به اینکه در چند رشته مهارت دارم از قبیل طراحی با نرم افزار فتوشاپ وکارهایی با چوب (نجاری)و نقاشی ساختمان و نصب کاغذ دیواری و کشاورزی و دامداری ( چون اینها رو تجربی انجام دادم) . در ضمن مدت زمان آمدن و گرفتن ویزا رو هم برام اعلام بفرمایید .
  لذا منتظر نظر حضرتعالی جهت روش آمدن به اتریش هستم.
  با سپاس فراوان از محبت بی دریغ شما
  حمید رضا جمالزهی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید از روش خودحمایتی اقدام نمایید .در این مورد باید تایم اختصاصی مشاوره اخذ نمایید.

   پاسخ
 41. Ali گفته:

  با سلام وتشكر از مطالب مفيدتون ، من ٤٠ ساله هستم و متولد اتريش داراي همسر و دو فرزند و مقيم ايران ، ميخواستم بپرسم أيا راهي براي مهاجرت از طريق تولد برايم وجود دارد ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 42. مهسا نوری گفته:

  سلام و وقت بخیر، امیدوارم وقتش رو داشته باشید که جواب سوال من رو هم بدین، پیشتر سپاسگزارم بابت وقتی که میگذارید. من و همسرم قصد مهاجرت داریم و بنابر تحقیقاتی که کردم کشور اتریش رو مناسب دیدم. ایشون فوق لیسانس شیمی از دانشگاه سراسری و حدود هفت سال سابقه کار دارند به عنوان مدیر فنی ازمایشگاه مشغول هستن. مدرک تافلشون منقضی شده و دیگه حالشو ندارن . بنده خودم دانشجوی ارشد کامپیوتر دانشگاه شریف هستم ولی معدل پایینی دارم ولی معدل لیسانسم خیلی خوبه و معدل الف بودم و مدرک لیسانسم هم ازاد نشده و چون فعلا دانشجو هستم این امکان که از طریق عدم کاریابی بگیرم رو هم ندارم. با این شرایط به نظر شما راحتترین روش برای ما این هست که بنده برای تحصیل اقدام کنم یا همسرم میتونن برای پیدا کردن شغل ویزای شش ماهه بگیرن؟ تو رو خدا راهی رو پیش روم بزارید که عملی باشه ، ما واقعا از وضعیت زندگی در ایران خسته ایم . ضمنا بنده 25 و همسرم 34 سالشونه. و اینکه اگر بخوایم از طریق دفتر شما اقدام چقدر برای ما هزینه خواهد داشت . عذر میخوام که سوالم طولانی شد امیدوارم پاسخ بدید. ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 43. سجاد گفته:

  سلام اقای ملک پور . من ۱۷ سال سن دارم و پایه یازدهم رشته برق صنعتی از هنرستان فنی و حرفه رو تموم کردم . میخواستم برای ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت کنم .
  و در ابتدا میخواهم دوره زبان رو در اتریش بگذرونم ، شرایط مهاجرت را دارم ؟ چطور میتونم مهاجرت کنم
  میخوام قبل از اینکه به سن ۱۸ سال برسم مهاجرت کنم که درگیر مشکلات خدمت سربازی نشم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 44. فرجی گفته:

  سلام به آقای ملک پور.
  من 30 ساله هستم با سابقه ی 8 سال وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای مرکز. همسرم 36ساله و سابقه ی 15 ساله مهندس عمران در بزرگ ترین پروژه های کشور .ضمنا لیسانس شوهرم دانشگاه آزاد بوده . حدود 500 میلیون تومان سرمایه داریم که بصورت ملک است .
  برای مهاجرت به اتریش آیا رشته تحصیلی ما مطلوب است؟ میتونیم یک رشته ی غیر مرتبط در اتریش تحصیل کنیم مثلا دامپزشکی؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شرایط شما مساعد است برای اتریش و یا هلند میتوانید برای تحصیلی اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 45. مجید گفته:

  با سلام
  بنده مدرک کارشناسی آزمایشگاه پزشکی و همسرم فوق لیسانس خون شناسی پزشکی میباشد.در حال حاضر بنده شرکت طلاو جواهر دارم و همسرم روی یک پروژه درمان بیماران ام اس کار میکند.البته دعوت نامه از کشور سوئد برای این پروژه را داریم.ایا میتوان با این شرایط تابعیت اتریش را گرفت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 46. محسن گفته:

  سلام ببخشید من یک سوال کلی دارم.میخواستم بپرسم در شرایط فعلی بهترین و ارزانترین کشورها در آسیا و اروپا یا آمریکا برای گرفتن اقامت از طریق خرید ملک که آقای ملک پور بعضی از اون کشورها را در ۳ ویدیوی خودشون اشاره کردن و یا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری چه کشور و یا کشورهایی هست و حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خریدن ملک در اونها چه مقدار هست؟
  خیلی ممنون از پاسخ شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام این بحثی تخصصی است و در این مورد باید با اقای دکتر تایم مشاوره داشته باشید . مبالغ خرید ملک از ۱۵۰.۰۰۰ یورو شروع میشود.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مشاوره نیاز به اطلاعات بیشتری از شما میباشد مانند سن و مدرک زبان و میزان سرمایه و …. بنابراین جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. مريم گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من ليسانس گرافيك هستم و سابقه سه سال كار غير مرتبط با رشته ام و پنج مدرك هنري هم از فني حرفه ايي دارم سنم٣٣سال ميتونم اقدامي بكنم براي كار در رشته خودم؟براي رشته هنر شانسي هست در اتريش ؟نقاشي هم به صورت تخصصي و حرفه ايي كار ميكنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. بهاره گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور و همکاران،و تشکر فراوان بابت زحماتتون در امر مهاجرت.بنده ۲۲ ساله هستم فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه دولتی با معدل ۱۵.دارای مدرک آیلتش با نمره ی ۷.۵ هستم و در حال گذراندن دوره های زبان آلمانی ام . قصد دارم برای سال ۲۰۲۰ برای کارشناسی ارشد اقدام کنم سوالم این هست آیا با حدود ۱۵۰ میلیون تومن سرمایه و هم چنین کار در حین تحصیل در اتریش،میتونم مهاجرت کنم یا خیر؟این مقدار سرمایه برای دو سال زندگی در اونجا با حداقل امکانات کفایت میکنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به اینکه در مورد اینده سوال فرمودید در حال حاضر میتوان مشاوره داد اما در مورد سالهای بعد ممکن است قوانین تغییر کند و مبلغ ارز را نمیتوان پیش بینی نمود .

   پاسخ
 49. آرمین گفته:

  باسلام خدمت آقای ملک پور. بنده لیسانس حسابداری خوندم، 23سال سن دارم. و حدود 100میلیون تومن هم سرمایه. از چه طریقی صلاح میدونید که به یک کشور اروپایی مهاجدگرت بکنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان یا mba در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.در ضمن با توجه به نرخ روز ارز مبلغ شما برای مهاجرت کافی نمیباشد.

   پاسخ
 50. مینا گفته:

  با سلام واحترام. من ۳۲ ساله وپزشک هستم همسرم ۳۷ ساله دکترای فاینانس ومدرس دانشگاه است با هفت سال سابقه کاری وایلتس ۶/۵ داره خواستم سوال کنم می تونیم برای ویزای کار اقدام کنیم ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید پس از گذراندن دوره معادل سازی از طریق ویزای کار برای المان اقدام نمایید . و این شرایط را دارید در این مورد جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5