مهاجرت به اتریش و بررسی روش های آن

مهاجرت به اتریش، روش های مهاجرت به اتریش و شرایط اخذ اقامت و تابعیت اتریش در این نوشتار به طور کلی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. بسیاری از متقاضیان به صورت مکرر در سایت موسسه حقوقی ملک پور سوال دارند که آیا مهاجرت به اتریش امکان اخذ اقامت را به دنبال خواهد داشت؟ آیا کشور اتریش گزینه ای مناسب برای مهاجرت محسوب می شود؟ و در کل شرایط مهاجرت به اتریش چگونه می باشد ؟ از این رو سعی گردید که در این مقاله، مهاجرت به اتریش از جهات مختلف مورد بررسی قرار  گیرد تا متقاضیان بتوانند با این کشور و شرایط آن آشنا شوند. شما متقاضیان گرامی می توانید با مطالعه مطالب پیش رو که توسظ کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور به نگارش در آمده است با تمامی شرایط مهاجرت به این کشور آشنا شوید و تمامی سوالات خود را دریافت نمایید. همینطور میتوانید جهت کسب اطلاعات تکمیلی در باب مهاجرت به اتریش و چگونگی اخذ اقامت و تابعیت اتریش با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور ، همکار موسسه MIE اتریش تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید.

مهاجرت به اتریش روش های مهاجرت به اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی

مهاجرت به اتریش همانند مهاجرت به هر کشور دیگری نیازمند کسب اطلاعات و آگاهی از شرایط عمومی آن کشور می باشد. اتریش به عنوان یکی از کشورهای اروپای مرکزی که از شمال با آلمان و کشور چک و از شرق با اسلواکی و مجارستان، از غرب یا سوئیس و لیختنشتاین و از جنوب با ایتالیا و اسلوونی هم مرز می باشد. جمعیت این کشور در سال 2018 میلادی 8.822.267 نفر گزارش شده است. این کشور از نظر وسعت (مساحت 83.878 کیلومتر مربع) به صورت تقریبی هم اندازه امارات می باشد که از 9 ایالت تشکیل شده است.    

استان جمعیت پایتخت استان جمعیت
‌‌‌Burgenland 292.675 Eisenstandt 14.476
Carinthia 560.989 Klagenfurt 100.369
Lower Austria 1.670.668 St.Polten 54.649
Upper Austria 1.473.576 Linz 204.846
Salzburg 552.579 Salzburg 153.377
Styria 1.240.214 Graz 286.292
Tyrol 751.140 Lnnsbruck 132.493
Vorarlberg 391.741 Bregenz 29.806
Vienna 1.888.776

 کشور آلمان به طور سنتی شریک تجاری اتریش می باشد از این رو با تغییرات سریع اقتصادی و رو به رشد در آلمان، کشور اتریش نیز تحت الشعاع این موضوع قرار گرفته است. با این حال می توان گفت، اتریش در سال 2015 در رده کشورهای ثروتمند جهان قرار گرفته است. صنعت گردشگی و سرانه تولید ناخالص داخلی این کشور مهم ترین بخش اقتصاد اتریش را تشکیل داده است. در کل ساختار اقتصادی اتریش تحت تاثیر شرکت های کوچک و متوسط قرار دارد که از مهمترین آنان می توان اشاره کرد به:

 • صنایع غذایی
 • صنعت ماشین و فولاد
 • صنایع شیمیایی و خودرو
 • صنعت برق و الکترونیک
 • صنایع چوب و کاغذ

مهاجرانی که به فکر  اقامت بیش از 6 ماه در اتریش  می باشند نیاز به مجوز اقامت EMEA citziens خواهند داشت. مهاجران غیر اتحادیه اروپا از روش های متفاوتی همانند تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و … می توانند برای مهاجرت به اتریش اقدام نمایند. که در ادامه این مقله به بررسی روش های مهاجرت به اتریش خواهیم پرداخت.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان روش های مهاجرت به اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب مهاجرت به اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب مهاجرت به اتریش

audio روش های مهاجرت به اتریش

austria 1200x853 روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت به اتریش اخذ ویزای کار و اقامت کاری در این کشور می باشد. این روش به سبب عدم تحصیل و عدم سرمایه گذاری و یا صرف هزینه های زیاد مورد توجه بسیاری از متقاضیان و مهاجران قرار گرفته است. مهاجران خارج از اتحادیه اروپا به سه طریق زیر می توانند اقدام به مهاجرت کاری در اتریش نمایند:

 • کسب اقامت دائم از طریق کار (Permanent residence)

  متقاضیانی که قصد اقامت بیش از 6 ماه از طریق کار در اتریش را دارند می توانند با توجه به شاخه های اعلام شده در زمینه کار در اتریش اقدام کنند و کارت قرمز سفید قرمز (Red-White-Red ) را دریافت نمایند.

  • کارگران فوق ماهر
  • کارگران ماهر در مشاغل مورد نیاز
  • مشاغل کلیدی
  • فارغ التحصیلان از دانشگاه ها و کالج ها و مراکز آموزشی در اتریش
  • نیروی کار کلیدی ( خود اشتغالی )
  • راه اندازی کسب و کار نوآورانه
 • اقامت کوتاه مدت اتریش

  متقاضیان کار در اتریش که قصد اقامت کوتاه مدت در این کشور را دارند می توانند در برخی از مشاغل زیر فعالیت داشته باشند

  • خود اشتغال
  • پژوهشگران فعال
  • کارمند دوم
  • ICT موبایل
  • فناوری اطلاعات و ارتباطات
  • دانش آموزان
  • دانشجویان
  • فعالیت های ویژه که منوط به درآمد های پر سود می باشد
 • اقامت مدت دار اتریش

  متقاضیانی که برای یک مدت معلوم و مشخص قصد کار در اتریش را دارند و یا حتی شرکت هایی که قصد ارسال کارمندان خود در اتریش را دارند می بایست در شاخه های زیر اقدام نمایند

  • کارکنان فصلی
  • کارکنان ارسالی
  • استخدام کارکنان بین المللی
  • انتقال درون شرکتی کارکنان

به طور کل می توان گفت افراد برای  ورود و کار در یک کشور دیگر نیاز به مجوز کار و دریافت اقامت در آن کشور را دارند. اتریش از آن دسته کشورها می باشد که متقاضیان کار در این کشور هم می توانند از طریق حضور در خاک اتریش و یافتن کارفرما (ویزای جستجوی کار- Job Seeker) و هم می توانند از طریق داشتن پیشنهاد کاری (Job offer) اقدام به دریافت ویزا نمایند. باید خاطر نشان کرد که ویزای جستجوی کار در اتریش بر اساس امتیاز بندی می باشد، بنابراین اشخاصی که امتیازات لازم را به دست آورند می توانند جهت درخواست ویزا اقدامات لازم را انجام دهند.

امتیازات ویزای Job Seeker اتریش

مهارت های خاص و توانایی امتیازات
فارغ التحصیل یک دوره آموزشی به مدت 4 سال 20 امتیاز
تحصیل در رشته های ریاضی، علوم طبیعی، فناوری و یا تکنولوژی 30 امتیاز
دکترا و بالاتر 40 امتیاز
افرادی که در شغل های مدیریتی در شرکت های بورس ثبت شده باشند و اداره تجارت خارجی اتریش در خصوص آن گزارش مثبتی ارائه دهند که باید میزان حقوق و در آمد آن با توجه به موارد اعلام شده باشد :

50 هزار الی 60 هزار یورو در سال

60 هزار الی 70 هزار یورو در سال

70 هزار یورو به بالا در سال

20 امتیاز

25 امتیاز

30 امتیاز

فعالیت های نورآ ورانه و پژوهشی و یا ثبت اختراع 20 امتیاز
جوایز بین المللی 20 امتیاز
نهایت امتیاز در این بخش 40 امتیاز  می باشد.
سابقه کار به ازای هر سال 2 امتیاز
6 ماه سابقه کار در اتریش 10 امتیاز
نهابت امتیاز در این بخش 20 امتیاز می باشد.
دانش زبان انگلیسی و یا زبان آلمانی در سطح A1 5 امتیاز
دانش زبان انگلیسی و یا زبان آلمانی در سطح A2 10 امتیاز
نهایت امتیاز در این بخش 10 امتیاز می باشد.
سن تا 35 سال 20 امتیاز
سن تا 40 سال 15 امتیاز
سن تا 45 سال 10 امتیاز
نهایت امتیاز در این بخش 20 امتیاز می باشد.
تحصیلات متوسطه در اتریش 5 امتیاز
تحصیلات در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در اتریش 10 امتیاز
نهایت امتیاز در این بخش 10 امتیاز می باشد.
حداقل میزان کسب امتیاز 70

و حداکثر میزان کسب امتیاز 100 می باشد.

نرخ بیکاری در اتریش یکی دیگر از عوامل بسیار مهم جهت اخذ تصمیم مهاجرت کاری به این کشور می باشد.

در کل می توان گفت نرخ بیکاری یک کشور بیان کننده شرایط مطلوب آن می باشد. اتریش طبق آخرین آمار ارائه شده در فوریه 2019 میزان 5 درصد بوده که در مقایسه با  ایتالیا، پرتقال و بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی از نرخ بیکاری بسیار پائینی برخوردار می باشد.

نرخ بیکاری در اتریش روش های مهاجرت به اتریش

کار در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

ازدیگر روش های مهاجرت به اتریش، تحصیل در این کشور می باشد که اتفاقا مورد توجه بسیاری از علاقه مندان و دانشجویان قرار گرفته است. این کشور همواره دارای دانشگاه هایی با سطح علمی بسیار بالا و رتبه جهانی خیلی خوب می باشد. مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل  برای دانشجویان بین المللی می تواند با کمترین هزینه همراه باشد.

 • تحصیل در مقطع دبستان

  دانش آموزان می توانند از سن 6 سالگی وارد مقطع ابتدایی می شوند که در این مقطع تحصیل به مدت 4 سال به طول  می انجامد. تحصیل ابتدایی در اتریش شامل دورس اجباری و دروس اختیاری می باشد. از دروس اجباری که شامل آموزش زبان های بین المللی همانند زبان انگلیسی، ایتالیایی، فرانسه، مجارستان و .. می باشد. دروس اختیاری شامل دروس موسیقی، کلاس هاس ورزشی و کلاس های استعداد یابی و … می باشد.

 • تحصیل در مقطع متوسطه

  دانش آموزانی که پس از گذارندن دوره ابتدایی وارد دوره متوسطه می شوند می توانند در دو حالت (آموزش مقدماتی شامل 4 سال و آموزش عالی شامل 5 سال) در این مقطع ادامه تحصیل دهند. دانش آموزان در این مقطع  دورس عمومی و پایه ای را آموزش می بینند که بر اساس استعداد و علاقه های فردی می تواند وارد دوره های و مقاطع بالاتر شوند . دانش آموزان بین المللی قصد ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان و متوسطه را در اتریش دارند، می توانند در مدارس بین المللی ادامه تحصیل دهند که این موضوع منوط به دانش زبان آلمانی می باشد.

 • تحصیل در مقطع دانشگاه

  بیشتر دانشجویان بین المللی علاقه مند تحصیل در مقطع کارشناسی در اتریش می باشند و این موضوع به دلیل وجود دانشگاه های سطح بالا و برخورداری از تحصیل با هزینه کم در این کشور می باشد. جهت اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی نیاز به دیپلم 12 ساله می باشد. به طور عمومی می توان گفت تحصیل در این مقطع 4 سال است. مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش تحصیلی در اتریش :

  • آشنایی با زبان آلمانی و یادگیری در سطح A2
  • ارائه مدرک دیپلم 12 ساله + ریز نمرات و ترجمه آن
  • قبولی در دانشگاه های دولتی ایران و یا گواهی اشتغال به تحصیل در دانشگاه های دولتی ایران
  • کپی پاسپورت
  • 2 قطعه عکس 6*4
شرایط تحصیل در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری

کشور اتریش را می توان به عنوان یکی از کشور های قدرتمند وثروتمند دنیا دانست  که از لحاظ نظام اقتصادی و نظام سیاسی جز کشور های بی حاشیه محسوب می شوند از این رو توانسته سرمایه گذاران بسیاری را به خود جذب کند. سرمایه گذاران بسیاری می توانند از طرق مختلف سرمایه گذاری در این کشور از شرایط و امکانات رفاهی بسیاری بالایی همانند افراد اروپایی برخوردار شوند.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق خرید ملک

  همیشه یکی از راه های سرمایه گذاری بی حاشیه و بی دغدغه برای اکثر سرمایه گذاران خرید ملک در اروپا می باشد. یکی از دغدغه های سرمایه گذاران و افراد غیر اتحادیه اروپا این موضوع است که آیا خرید ملک در اتریش برای آنان امکان پذیر می باشد؟  و یا می تواند علاوه بر سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در اتریش اقامت این کشور را به دست آورند ؟ در ابتدا باید این موضوع را خدمتتان عرض کنیم که از سال 2006 به بعد این امکان وجود دارد که افراد غیر اتحادیه اروپا بتوانند در اتریش ملک خریداری نمایند. که این موضوع طی شرایطی زیر امکان پذیر می باشد.

  از مهم ترین شرایط خرید ملک در اتریش، اجازه خرید آن از طرف کمیته محلی اتریش به مامور فروش آن می باشد که علاوه بر آن متقاضیان باید یک سری از فرم ها و مراحل قانونی خرید ملک را انجام دهند. اما با این حال از طریق خرید ملک در اتریش امکان اخذ اقامت اتریش امکان پذیر نمی باشد از این رو متقاضیان می توانند از طرق دیگر سرمایه گذاری به اتریش مهاجرت کنند.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق ثبت شرکت

  یکی دیگر از طرق سرمایه گذاری، ثبت شرکت در اتریش می باشد. بیشتر سرمایه گذاران می توانند در قالب یک شرکت با مسئولیت محدود GMBH اقدامات لازم را انجام دهند. که در ادامه این نوشتار شرایط و مراحل ثبت شرکت در اتریش را خدمتتان توضیح خواهیم داد :

  • اعلام راه اندازی یک کسب و کار در اتریش

  بر این اساس باید مدارک اصلی و هزینه های ثبت شرکت تامین شود و ارائه گردد البته پیش شرط انجام ثبت شرکت در فرم (Neufo2‌) توضیح داده شده است.

  • ارائه اساس نامه شرکت
  • در این مرحله باید مدیر عامل و همچنین سهامداران منتصب گردند و اعلام شود
  • پرداخت سرمایه اصلی شرکت که به حساب فرد اصلی در شرکت باید واریز گردد

  این مبلغ معادل 35 هزار یورو می باشد.

  • ثبت نماد تجاری شرکت
  • ارائه بیمه نامه درمانی که افراد در زمان استخدام و ما قبل آن باید در بیمه آنان ثبت گردد
  • نام مدیران شرکت باید در اداره بیمه اجتماعی تجاری ثبت شوند
  • دریافت مجوز مالیاتی

  این مراحل خلاصه ای از مراحل ثبت شرکت و سرمایه گذاری در کشور اتریش می باشد. که به طور خلاصه وار خدمتتان ارائه گردید. قابل ذکر است که از طریق ثبت شرکت در اتریش متقاضیان و سرمایه گذاران نمی توانند به صورت مستقیم  اقامت خود و حانواده شان را به دست آورند. از شما متقاضیان گرامی دعوت می شود که از ویودیو های جناب دکتر ملک پور در راستای اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت در این کشور بهره مند گردید.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق خود حمایتی

  مهاجرت به اتریش و کسب اقامت اتریش از طریق خود حمایتی یکی از روش های موجود جهت کسب اقامت و مهاجرت به این کشور می باشد که در حال حاضر در ایران تعداد معدودی پرونده به صورت انحصاری و تخصصی بررسی می گردد و مورد قبول واقع می شود. خود حمایتی یکی از بهترین روش های موجود از زیر شاخه های سرمایه گذاری در اتریش می باشد. چرا که این روش با برخورداری از مزایای کسب اقامت با کمترین ریسک موجود در بحث سرمایه گذاری صورت می گیرد. اتریش جز معدود کشورهایی می باشد که متقاضیان می توانند از طریق خود حمایتی به این کشور مهاجرت نمایند . در این روش متقاضیان و سرمایه گذاران بدون صرف هزینه ای در باب سرمایه گذاری و صرفا با تمرکز بر مراحل موجود و سرمایه و اندوخته خود در ایران می توانند به این کشور مهاجرت نمایند.

   از مهمترین شروط جهت اقدام در برنامه خود حمایتی اتریش، داشتن یک حساب بانکی با بودجه 20 الی 22 هزار یورو به ازای هر نفر می باشد. بنابراین واجدین شرایط جهت اقدام در برنامه خود حمایتی اتریش باید برای هر نفر 20 الی 22 هزار یورو پول در حساب فرد اصلی خانوار در مدت زمان مشخصی  در نظر گیرند. یکی دیگر از نکات قابل توجه در بحث خود حمایتی اتریش، اینکه شخص اصلی خانوار باید درآمدی مبنی بر هزینه های زندگی خود و خانواده خود ارائه دهد. البته نکته ای دیگری که قابل ذکر است اینکه متقاضیان بعد از کسب اقامت خود در اتریش می توانند مبلغ اولیه معادل 20 لی 22 هزار یورو را از حساب خود برداشت نمایند. در روش مهاجرت از طریق خود حمایتی متقاضیان می بایست به مدت 6 ماه در این کشور اقامت گزینند.

  بنا به شرایط و نوع اقامتی که متقاضیان درخواست می نمایند اجازه کار به عنوان یک کارفرما را به دست خواهند آورد. چرا که در ذات این نوع اقامت متقاضیان اعلام می نمایند که یک شخص متمول هستند و به قصد کار به عنوان یک شخص کارمند وارد اتریش نمی شوند. از دیگر مزایای مهاجرت به اتریش از طریق خود حمایتی، اینکه تمام اعضای خانواده همسطح یک شهروند اتریشی خواهند بود و از همان مزایا اعم از تحصیل رایگان برای فرزندان زیر 18 سال، داشتن بیمه درمانی و بیمه سلامت رایگان و بسیاری از موارد و تسهیلات دیگر برخوردار خواهند بود.

سرمایه گذاری در اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

اخذ تابعیت از طریق تولد و مهاجرت به اتریش از این طریق نیاز به بررسی قوانین کشور اتریش می باشد. اخذ اقامت و تابعیت تمام کشورها از طریق تولد به دو قانون مهم Civil Law و Common Law بستگی دارد. متقاضیانی که قصد دارند از طریق تولد فرزند خود اقامت آن کشور را برای فرزندشان به ارمغان آورند باید دقت داشته باشند که قوانین آن کشور برای ارائه تابعیت از طریق خاک امکان پذیر می باشد و یا از طریق خون. در سیستم اعطای تابعیت از طریق خاک، اگر فرزندی در خاک آن کشور متولد شود، طبق قوانین آن کشور  فرزند تابعیت کشور مورد نظر را به دست می آورد.

در حالی که در سیستم اعطای تابعیت از طریق خون،  فرزندان بر اساس اصل و نسب خود و بر اساس تابعیت والدین اقامت و تابعیت آن کشور را به دست می آورد. اخذ تابعیت کشور اتریش بر مبنا و اساس سیستم خون می باشد و فرزندانی که در خاک اتریش متولد می شوند بر اساس اینکه والدین وی اتریشی باشند می تواند تابعیت این کشور را به دست آورند. همچنین در صورتی که والدین توانسته باشند به طور قانونی تابعیت کشور اتریش را به دست آورند به کودک نیز تابعیت اتریش تعلق می گیرد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در باب تولد

video روش های مهاجرت به اتریش
اخذ تابعیت از طریق تولد در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج

ازدواج با یک فرد اتریشی از دیگر روش های مهاجرت به این کشور می باشد. کشور اتریش برای امر ازدواج قوانینی را وضع کرده که براساس شرایط اعمال شده متقاضیان می توانند اقدام به ازدواج نمایند. در اتریش سن ازدواج از 18 سالگی است و طبیعتا افراد زیر 18 سال که قصد ازدواج را دارند برای این امر نیاز به اجازه والدین و یا قیم خود خواهند داشت. مهاجرت به اتریش از طریق ازدواج منعی بر اساس جنسیت ندارد و مردان و یا زنان می توانند در ازدواج با یک فرد اتریش اقامت و در نهایت تابعیت خود را در این کشور به دست آورند.

البته باید اعلام کرد که در  امر ازدواج و مهاجرت از این روش راه پر ریسک و دشواری می باشد. چرا که آفیسر ویزا باید متقاعد شود که هدف اصلی شخص از ادواج با تبعه اتریشی صرفا کسب اقامت آنان نمی باشد. بنابراین طبق قانون اتریش بیان گردیده است که در صورت ازدواج رسمی با یک فرد اتریشی و پس از 5 ساله زندگی مشترک با هم و صرف کردن زمان به مدت 6 سال متوالی در اتریش امکان اخذ تابعیت اتریش میسر می باشد.

اخذ تابعیت از طریق ازدواج در اتریش

مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی

افرادی که قصد مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی را دارند باید پس از ورود به خاک اتریش به صورت رسمی و مکتوب در خواست خود را اعلام نمایند. حتی در حالی که افراد به طور غیر قانونی وارد خاک اتریش می شوند می بایست در خواست خود را جهت اعلام پناهندگی اعلام کنند. متقاضیان با اعلام در خواست خود و پر کردن فرم مربوطه و ارائه مدارک مورد نیاز به مراکز دولتی مهاجرت به اتریش مراجعه می نمایند که بهتر است در فرم مربوطه علت ترک وطن اعلام شود. اما بسیاری از متقاضیانی که از روش پناهندگی وارد این کشور می شوند و سواستفاده می نمایند مورد تائید قرار نمی گیرد.

 از جهتی می توان گفت پناهندگی امر بسیار خطرناک و هنجار شکن می باشد که عواقب جبران ناپذیری را برای افراد و خانواده خود به همراه خواهد داشت. فلذا از شما متقاضیان مهاجرت خواهشمندیم قبل از هر اقدامی در این زمینه با وکلای مهاجرت ارتباط برقرار نمایید تا وکلا و مشاورین مهاجرت شما را نسبت روش های قانونی مهاجرت همچون تحصیل، کار و ثبت شرکت و … آگاه نمایند. قابل ذکر است موسسه حقوقی ملک پور در امر مهاجرت از طریق پناهندگی را به طور کامل رد می نمایند و از این رو هیچگونه مشاوره و خدماتی را ارائه نمی کند.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

مهاجرت به اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

از نکات بسیار مهم و قابل توجه در امر مهاجرت به اتریش برآورد هزیته های زندگی در این کشور می باشد که حتی می توان گفت این موضوع بازتاب بسیار زیای در سایت ما داشته است. اما به صورت کلی می توان گفت هزینه های فردی و هزینه های زندگی هر شخص بسته به شرایط زندگی می تواند متفاوت باشد. در حالت کلی می توان گفت هزینه های زندگی برای هر فرد در اتریش بین 800 یورو الی 1200 یورو متغیر می باشد و این موضع بسته یه این است که شخص در مرکز شهر خانه ای اجاره نماید و یا در حومه شهر. همین طور هزینه ها در نوع خورد و خوراک و پوشش متقاوت است که تمام این موارد تاثیر مستقیم در میزان هزینه ها دارد.

شما متقاضیان می توانید در جدول زیر هزینه های زندگی در این کشور را مورد بررسی قرار دهید:

اجاره مسکن در هر ماه
آپارتمان 1 خوابه در مرکز شهر 716.90 یورو
آپارتمان 1 خوابه در خارج از مرکز شهر 577.07 یورو
آپارتمان 3 خوابه در مرکز شهر 1.344.73 یورو
آپارتمان 3 خوابه در خارج از مرکز شهر 1041.40 یورو
حمل و نقل
بلیط یک طرفه حمل و نقل عمومی 2.40 یورو
تعرفه تاکسی 4.00 یورو
1 کیلومتر تاکسی 1.90 یورو
1 لیتر بنزین 1.23 یورو
خوراک
1 لیتر شیر 1.08 یورو
1 کیو گرم برنج 1.78 یورو
12 عدد تخم مرغ 2.97 یورو
1 کیلوگرم پنیر 11.05 یورو
1 کیلو سیب 2.31 یورو
1 کیلو موز 1.77 یورو
1 کیلو پرتقال 2.44 یورو
1.5 لیتر آب 0.62 یورو
غذا
رستوران ارزان قیمت 12.00 یورو
غذا برای 2 نفر در سه دوره 50 یورو
McDonalds 7 یورو
نمودار هزینه زندگی در اتریش روش های مهاجرت به اتریش

نمودار هزینه زندگی در اتریش

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت اتریش

بسیاری از متقاضیان با هدف کسب اقامت و تابعیت اقدام به مهاجرت می کنند. حال می توان گفت مسیر های متفاوتی که منجر با اخذ اقامت و در نهایت تابعیت کشور اتریش می شود متفاوت است. مهاجران می توانند بعد از چند سال حضور در خاک اتریش و رعایت قوانین و مقررات آن کشور اقامت دائم و در نهایت تابعیت خود را به دست آورند. در این قسمت روش های اخذ اقامت کشور اتریش را خدمتتان توضیح خواهیم داد:

 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق کار

  کار در اتریش با هدف کسب اقامت بلند مدت که منجر به اقامت دائم گردد که طبق قوانین این کشور در ابتدا یک کارت اقامت دوساله صادر می شود که در صورت اقامت و زندگی به مدت 5 سال برای دریافت اقامت بلند مدت اروپا اقدام کنند. افراد با این کارت تمامی حقوق شهروندی را دریافت می کند. از این رو متقاضیان بعد از 6 الی 10 سال زندگی و کار در اتریش می تواند درخواست تابعیت این کشور را نمایند.

 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق تحصیل

  تحصیل در اتریش و اقامت تحصیلی در این کشور بر پایه اقامت موقت می باشد. اما افراد و دانشجویان بین المللی که در این کشور در مقاطع دانشگاهی تحصیلات خود را به پایان رسانده اند می توانند به مدت یکسال در این کشور به دنبال کار بگردند و حتی بسیاری از افراد که در اتریش تحصیل می کنند می توانند بعد از فارغ التحصیلی در خواست ویزای جستجوی کار نمایند که با این ویزا امکان اخذ اقامت کاری را به دست آورند. البته پیش تر در باره اخذ این ویزا مواردی را خدمتتان عرض کرده ایم چرا که این ویزا بر اساس امتیاز بندی صادر می گردد و افرادی که در اتریش تحصیل کرده اند، قطعا شانس اخذ ویزا و شانس کاریابی را خواهند داشت. بنابراین افرادی که بعد از فارغ التحصیلی در اتریش بتوانند وارد بازار کار شوند و به مدت 5 سال در این کشور اقامت گزینند و کار نمایند می توانند در خواست اقامت دائم خود را اعلام کنند.

 • اخذ اقامت و تابعیت از طریق سرمایه گذاری

  کشور اتریش در اعطای اقامت و تابعیت به مهاجران و افراد بین الملل سخت گیری خاصی ندارد. از این رو افراد با سپری کردن مراحل قانونی می توانند کارت اقامت اتریش را به دست آورند. روند مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری شرایط و اخذ کارت اقامت متفاوت می باشد، به طور مثال در روش قرمز سفید قرمز در ابتدا یک کارت اقامت 2 ستاه صادر می گردد و یا در روش خود حمایتی در ابتدا یک کارت اقامت یک ساله صادر می گردد. اما در نهایت با در صورت حضور در کشور اتریش به مدت 5 سال سرمایه گذاران می توانند کارت اقامت دائم خود را دریافت نمایند. در کل می توان گفت افرادی که قصد کسب اقامت دائم اتریش را دارند باید در ابتدا یک اقامت 5 ساله در این کشور داشته باشند و همین طور می توانند به مدت 6 الی 10 سال حضور در این کشور اقامت دائم خود را تبدیل به تابعیت نمایند.

5855263381a45e3dde550bf31a058d8516db0229 work abroad austria 1 روش های مهاجرت به اتریش

پاسپورت اتریش
مهاجرت به اتریش و سخن پایانی

مهاجرت به اتریش و انواع روش های مهاجرت به اتریش، همین طور روش های اخذ اقامت و تابعیت در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. مهاجرت به اتریش مورد استقبال بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است، چرا که این کشور و به خصوص پایتخت آن یعنی شهر وین یازدهمین سال متوالی است که بهترین شهر دنیا انتخاب شده است و این موضوع باعث جلب نظر بسیاری از مهاجران قرار گرفته است. در این نوشتار سعی گردید به صورت کلی روش های مهارجت و اخذ اقامت و تابعیت را به سمع و نظر شما برسانیم تا شما متقاضیان با بررسی روش های متفاوت و بر اساس شرایط خود بهترین مسیر را انتخاب نمایید. پیشنهاد می گردد قبل از هرگونه اقدام با وکلا و مشاورین موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان تلفنی بهره مند شوید. همچنین می توانید در قسمت نهایی این نوشتار نظرات و سوالات خود را مطرح نموده و در کمترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

52 پاسخ
 1. زهرا گفته:

  سلام ودرود
  من 29 سالمه لیسانس مهندسی فضای سبز دارم متاهلم و دو پسر هفت ساله و پنج ساله دارم ما تقریبا سیصد تا چهارصد میلیون هم سرمایه داریم می خواستم بدونم اولا این ویزای زبان که می گید زبان انگلیسی هست یا آلمانی و بعد بهترین راه برای مهاجرت ما به اتریش چیه و در آخر می شه به اتریش مهاجرت کرد بدون یادگیری زبان آلمانی
  ممنون از لطفتون.

  Rating: 5
  پاسخ
 2. Masoume yeke گفته:

  سلام. خسته نباشید. من لیسانس حسابداری با معدل ۱۷.۰۴ از دانشگاه پیام نور دارم. ولی مدرک زبان ندارم. خواهان مهاجرت به اتریش از طریق ویزای زبان انگلیسی هستم. این شرایط برای من مقدور هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما می توانید از طریق تحصیل در دوره زبان انگلیسی اقامت کشور اتریش را به دست آورید و نیازی به ارائه مدرک زبان نیز نمی باشد.

   پاسخ
 3. احسان گفته:

  سلام وقت بخیر ببخشید سوالی داشتم، در ارتباط با اقامت خودحمایتی اتریش ، در مدت زمان ۵ سال اول که ما کارت اقامت داریم میتونیم به عنوان شهروند اروپایی در محدوده شینگن بدون ویزا سفر کنیم؟ یا فقط با پاسپورت اتریش امکانپذیر هست؟؟ ممنون بابت اطلاعات خوبتون 🙏🙏

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. اخذ اقامت دائم اتریش در هر زمینه ای از جمله سرمایه گذاری و ثبت شرکت،کار و خرید ملک زمان بر می باشد و در 2 تا 3 سال امکان پذیر نیست.

   پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 4. Neda گفته:

  درووود فراوان
  جناب مالک پور خدا قوت
  من خانم 31 ساله ای هستم. لیسانس گرافیک دارم . میخوام در همین زمینه ادامه تحصیل بدم . چه مقدار پول باید داشته باشم ؟ و چگونه میتونم اقدام کنم؟؟ ظاهرا دانشگاههاش ثبت نام آنلاین نداره . من متاهل هستم همسرم هم میتونه به عنوان همراه با من بیاد ؟؟ اونجا اجازه ی کار خواهد داشت؟؟

  پاسخ
 5. نسترن گفته:

  سلام و عرض ادب.من 39ساله و کاردانی زبان انگلیسی و همسرم 32 ساله فوق دیپلم ابزاردقیق و مدارک فنی: بازرسی جوش cwi وHSE .همسرم داری 2/5 سال سابقه کار هست /زبانمون هم خیلی ضعیفه /سرمایه هم نداریم ولی با تمام وجودخواهان مهاجرت هستیم.اگه میشه لطفا من و همسرم رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
 6. نسترن گفته:

  سلام و عرض ادب.من 39ساله و کاردانی زبان انگلیسی و همسرم 32 ساله فوق دیپلم ابزاردقیق و مدارک فنی: بازرسی جوش cwi وHSE .سرمایه هم نداریم ولی با تمام وجودخواهان مهاجرت هستیم.اگه میشه لطفا من و همسرم رو راهنمایی کنید.متشکرم

  پاسخ
 7. گیسو گفته:

  با سلام آقای دکتر ملک پور من ۳۵سال دارم ،دارای مدرک لیسانس اقتصاد بازرگانی هستم ،متاهل ،همسرم دارای مدرک لیسانس حقوق مدنی و۴۰سال سن دارند ،چطور میتوانیم برای مهاجرت به کسورهای آلمان ،اتریش ،هلند یا سوئد اقدام کنیم ،مدرک زبان یعنی آیلتس نداریم ،دانش زبان ما متوسط است درصمن من مدرک تکنیسین دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی ارتش وانجمن پرستاری دارم ،ممنون میشم راهنمایی بفرمایید آقای دکتر که بتوانیم مهاجرت کنیم با کمترین هزینه اگه امکانش هست

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار در بسیاری از کشورهای اروپایی اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. احمدرضا گفته:

  با سلام . من دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته ساختمان با گرایش آنرژی های نو از آلمان دارم . و دارای طرح های کار آفرینی می باشم . سابق تدریس و کار 26 دارم . لطفا با این شرایط راهنمائی کنید کدام کشور برای کار و زندگی بهتر است .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن، سطح آشنایی با زبان، میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدام کشور و کدام روش برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 9. سمیرا گفته:

  سلام
  میخواهم از طریق سرمایه گذاری اقدام به گرفتن اقامت اتریش بکنم
  چه مقدار سرمایه لازم هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار هزینه ها بسته به شرایط شما و نوع سرمایه گذاری متفاوت خواهد بود و اینگونه پرونده ها به دلیل مسائل حساس حقوقی می بایست با راهنمایی وکیل متخصص در این امر مشاوره و راهنمایی گردد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 10. Samira گفته:

  با سلام خدمت شما
  بنده فوق لیسانس شیمی آلی هستم و همچنین مدرک آشپزی و شیرینی پزی فنی و حرفه ایی را دارم و متاهل و میخواهم به اتریش مهاجرت کنم
  میخواهم از طریق موسسه شما اقدام کنم
  لطفا راهنمایی فرمائید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. Alireza گفته:

  سلام
  بنده فوق لیسانس مهندسی برق قدرت و دارای ۸ سال سابقه مرتبط می باشم می خواستم راهنمایی کنید جهت مهاجرت (المان) یا کشور های دیگر .

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح زبان و میزان سرمایه شما و ….. جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کامل در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. اعظم کاوه گفته:

  سلام من خانم ۳۹ ساله تکنیسین رادیولوژی هستم همسرم پزشک هستند میخوام بدونم از نظر شرایط اتریش برای مناسب هست یا استرالیا ؟؟؟لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. بزرگوار کشور استرالیا به دلیل اعطای اقامت دائم از بدو ورود می تواند گزینۀ مناسبی برای شما و خانوادتان باشد. البته امتیازات شما برای ویزای کاری و اقامت استرالیا باید محاسبه گردد و شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد تا بتوان شما را دقیق تر راهنمایی کرد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت محاسبۀ امتیاز و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. Falahati گفته:

  سلام
  وقت بخیر
  در صورت ثبت شرکت ساختمانی در کشور اتریش، آیا امکان کار ساختمانی هم در اون کشور وجود داره ؟ ایا کارای ساختمانی رونق داره تو اون کشور؟ و اینکه به مهاجرا پروژه میدن و یا قرارداد ثبت میکنن؟!!
  و سوال دیگه م اینکه میزان مالیات سالانه برای شرکت
  و همچین برای کسی که استخدام میشه تو شرکت چقدره؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب سوالات شما بسیار مهم و تخصصی میباشد اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره و پاسخ داده شود. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. طاهر گفته:

  با سلام خدمت شما عزیزان من طاهر هستم همسر زبان فول ۹/۵ و یکی از برگزارکنندگان جلسات ime کشاورزی دنیا و توصیه نامه های مختلف و دختر ۱۰ساله من قهرمان شنای ایران و پیانو زن حرفه ای …خودم قهرمان ۵دوره جهان ۲دوره اسیا ۲دوره لیگ های جهانی کانادا و امریکا و ابوذبی و سر مربی تیم ملی و مربی تیم ملی و مسئول تربیت بادی گاردهای شخصی ایران و ۲دیپلم گیاهان دارویی و پرورش گوسفند وووو میباشم .لطفا جهت اقامت خانواده ام چه تحصیلی چه ورزشی کمکم کنید از همه شما ممنونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. شادی گفته:

  سلام من ۳۱سالمه و فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم. اگر برای ویزای کاری اتریش اقدام کنم امکان پیدا کردن کار دارم با این رشته؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   باید شرایط شما بررسی شود و امتیازات شما برای ویزای جستجوی کار اتریش محاسبه شود. اگر مهارت های کافی در زمینه ی رشته ی تحصیلی تان دارید می توانید برای یافتن کار امیدوار باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. یاسین برزگر گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من ۲۲ سالمه دیپلم تجربی با معدل ۱۹ و در حال حاضر دانشجوی سال آخر کارشناسی بیهوشی هستم، از آنجایی که رشته‌ی ما در خارج از کشور قابل تطبیق نیست که بتونم امتحان RN بدم تصمیم گرفتم که در اروپا به زبان اکیدا انگلیسی پزشکی بخونم و جایی باشه که سهمیه‌ی قبولی در آزمون ورودی در اونجا برای دانشجویان غیراروپایی معقول باشد. آیلتس ۷ دارم و توان مالی بنده سالیانه ۱۵ هزار یورو هست. ممنونم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. مرتضی گفته:

  سلام اقای ملکپور خسته نباشی بنده ۲۵ سال تجربه خیاطی شلوار های جین وپارچهای دارم وبیست سال مجوز کسب درایران دارم ودوپسر دارم یکی بیست ساله ویکی هفده ساله چطوری میتونم اقامت اتریش د مورد کار یا دانشجویی رابگیرم ممنون میشم ا راهنمایی شما دوست خوب

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای ویزای کار اتریش حداقل مدرک لیسانس نیاز هست.
   برای قبولی در دانشگاه های رایگان این کشور نیز می بایست یک قبولی در رشته ی مورد نظر در دانشگاه های سراسری ایران بیاورید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 18. مهران جدی گفته:

  با سلام ، با توجه به موارد مطروحه فوق خواهشمند است در خصوص روش سرمایه گذاری و کارآفرینی و تفاوت این دو با یکدیگر اطلاعات بیشتری ارائه بفرمایید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام. بزرگوار به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش به دلیل محدودیت نوشتاری در سایت امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد. برای مشاوره دقیق تر و برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست و کامل ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 19. مریم میرواسع گفته:

  سلام استاد گرامی جناب دکتر ملکپور
  ویدئو ها و مطالب شما را در خصوص اتریش و سایر کشورها همیشه دنبال می کنم و حقیقتش همیشه در شک و تردید برای مهاجرت هستم چون شرایط مالی ام خصوصا بعد از کاهش شدید ارزش پول دچار نوسانات شده البته نه اینکه نتوانم اما خوب به هر حال قدرت سال گذشته را در حوزه ارز ندارم .
  من در حال حاضر روی یک پلن بیزنسی نوآورانه در تهران مشغول کار هستم که در حوزه روغن ها و اسانسهای گیاهی است و می خواهم بدانم اگر بخواهم این پروژه را در اتریش دنبال کنم و با خانواده مهاجرت کنم چقدر زمان لازم است تا این پروسه طی شود چرا که در حال حاضر در حال تحصیل در دوره DBAدانشگاه علامه هستم و کمتر از یکسال تا پایان تحصیل ام باقی مانده است دو فرزند دارم 12 و 18 ساله و همسرم هم در حوزه مواد شیمیایی بیزنس کوچک خودش را دارد
  با این تفاسیر از کجا باید شروع کنم و ممنون می شوم مرا راهنمایی بفرمایید
  سپاس از شما
  مریم میرواسع

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 20. hesam گفته:

  سلام.من ۲۸ سالمه.لیسانس مکانیک جوش دارم.۲۰۰ میلیون هم پول دارم.سابقه کار ندارم.مدرک بازرسی جوش و hse ms و مدرک حفاظت در برابر اشعه که لازمه کار رادیو گرافی هست دارم.میخواستم بدونم واسه دانشجو شدن سرمایه چقدر لازمه؟ یا واسه کار کردن حتما سابقه لازم هست؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   برای تحصیل غیر رایگان در اتریش حداقل سالانه حدود 20000 یورو را در نظر بگیرید.
   بله برای ویزای کاری حداقل می بایست 3 سال سابقه کار ارائه دهید.

   پاسخ
 21. فرشاد عابدی گفته:

  با سلام و عرض ادب. کارافرینی در زمینه پی وی سی دارم در ایران امکان حضور در بازار کار اتریش ازطریق اقامت برای من وجود دارد؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی بله این امکان برای شما وجود دارد و اتفاقاً اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص آقای ملک پور مشاوره گردد. پیشنهاد میکنیم در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 22. امیر گفته:

  سلام من دانش آموز پایه یازدهم ریاضی هستم میخواسام بدونم برای رفتن به دانشگاه در اتریش نیازی به قبولی در دانشگاه های معتبر ایران است یا خیر؟ و هزینه تحصیلی چقدر است؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   بله نیاز به قبولی در دانشگاه های سراسری ایران را دارید.
   تحصیل غیر رایگان در اتریش سالیانه حدود 20000یور خواهد شد.

   پاسخ
 23. Mostafa ashoori گفته:

  عرض سلام
  تمایل فراوانی دارم تا در اتریش تحصیل کنم(البته ادامه تحصیل* مقطع ارشد)
  دارای مدرک A داوری فوتبال نیز هستم
  از لحاظ مالی هم(صادقانه) ضعیف هستم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست بزرگوار باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، سطح دانش زبان و ….. داشته باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم. از این رو باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. تیبا گفته:

  سلام.من 30 سال دارم با معدل دیپلم 18/80و خواهرم 28 سال دارن با معدل 19/50. برای پزشکی میخواییم اقدام کنیم ولی با سرچی که انجام دادیم مثل اینکه جاهایی که محدودیت سنی برای دانشگاه نیست مشکل ویزا هست و ویزا نمیدن مثل چک؛ اسلواکی؛ روسیه… با این شرایط ما برای کجا میتونیم اقدام کنیم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   خیر خوشبختانه در مورد کشور هایی که اشاره فرمودید موسسه ما ویزاهای موفقی را درآورده اند. بنابراین اگر مایل هستید برای اقدام می توانید با شماره 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
Rating: 5