مهاجرت به اتریش و بررسی روش های آن

مهاجرت به اتریش، طرق گوناگون اخذ اقامت در کشور اتریش و هر آنچه که باید در رابطه با انوع ویزای اتریش بدانید، در این نوشتار با رویکردی تخصصی و علمی بررسی می گردد. مهاجرت به اتریش در سال های اخیر بسیار با استقبال بسیار خوبی رو به رو شده است و علاقه مندان مهاجرت به اتریش همواره با سوالاتی از این قبیل مواجه می شوند که روش های مهاجرت به اتریش کدامند؟ چگونه می توان اقامت دائم و تابعیت اتریش را کسب نمود و هزینه های زندگی در اتریش چگونه می باشد؟ در این نوشتار که به کوشش کارشناسان مؤسسه مشاوره MIE اتریش تهیه شده است پاسخ تمامی این سوالات و سایر مسائل مهم پیرامون روش های مهاجرت به اتریش مطرح می شود. این روش ها را می توان به صورت خلاصه به تحصیل در اتریش، کار در اتریش، سرمایه گذاری در اتریش و … تقسیم بندی کرد. پیشنهاد می کنیم که ویدیو ها و فایل های صوتی رایگان موجود در این مقاله را به صورت کامل بررسی نمایید تا اطلاعات بیشتری را در باب روش های مهاجرت به اتریش به دست آورید. شما عزیزان می توانید از طریق تماس تلفنی نیز مشاوره رایگان دریافت کنید.

مهاجرت به اتریش روش های مهاجرت به اتریش

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

مهاجرت به اتریش و شرایط عمومی

اگر شما نیز قصد مهاجرت به کشور اتریش دارید، جالب که کمی با این کشور زیبا بیشتر آشنا شوید. اتریش در اروپای مرکزی واقع شده است و با کشورهای اسلواکی، مجارستان، جمهوری چک، آلمان، لیختن اشتاین، سوئیس، ایتالیا و اسلوونی هم مرز می باشد. همین دسترسی سریع و آسان به سایر کشورهای اروپایی نیز از دلایل محبوبیت این کشور در بین مهاجرین می باشد. اتریش جزو کشورهای ثروتمند جهان می باشد که به دلیل امنیت بالا، شرایط تحصیل رایگان، موقعیت های شغلی مناسب، نرخ بیکاری پایین و بسیاری از امکانات دیگر هر ساله تعداد زیادی از مهاجران را به خود جذب می نماید. در تصویر زیر تلاش شده است تا اطلاعاتی اولیه از این کشور نمایش داده شود.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان روش های مهاجرت به اتریش

 بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت و تابعیت در کشور اتریش می باشند، از این رو در این مقاله به این موضوع می پردازیم، با ادامه مقاله همراه شوید و با تمامی روش های مهاجرت به اتریش آشنا شوید.

در این ویدئو خواهید آموخت:

روش های مهاجرت به اتریش کدامند.

چگونه می توان از طریق تحصیل، اقامت اتریش را اخذ نمود.

کار در اتریش چگونه می تواند منجر به اخذ اقامت اتریش شود.

چگونه در اتریش سرمایه گذاری کنیم.

چرا ما پناهندگی را توصیه نمی کنیم.

دیگر راه های مهاجرت به اتریش کدامند.

فایل صوتی این ویدئو

audio روش های مهاجرت به اتریش

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با روش های مهاجرت به اتریش

video روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق کار

یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق اخذ ویزای کار اتریش می باشد. این روش به دلیل کم هزینه بودن و امکان دریافت ویزای جستجوی کار، از محبوبیت زیادی در بین مهاجران برخوردار است.

از دو روش کلی در کشور اتریش می توان برای دریافت ویزای کار اقدام کرد.

 • مهاجرت کاری به اتریش از طریق پیشنهاد کار (Job Offer)

  فردی که تخصص داشته باشد می تواند اجازه کار و اقامت به مدت یک سال، در کشور اتریش اخذ نماید، شرایط این نوع ویزا داشتن پیشنهاد شغلی یا دعوتنامه از یک کارفرما در کشور اتریش و حداقل مدرک تحصیلی لیسانس می باشد.

  برای این نوع ویزا نیاز است که کارفرما برای این شغل ۳ ماه در کشور اتریش و ۳ ماه در اتحادیه اروپا اگهی نماید و اگر فردی برای این شغل پیدا نشد برای جذب این فرد متخصص اقدام نماید که با توجه به این موارد شرایط اخذ این نوع ویزا بسیار دشوار است. علاوه بر این شما باید از جدول امتیازبندی نیز حداقل امتیاز مورد نیاز را کسب نمایید.

  امتیازها معیارهای واجد شرایط بودن برای مشاغل مورد نیاز
  حداکثر امتیاز 30 شرایط لازم
  20 تحصیلات فنی و حرفه ای در زمینه شغل های کم درآمد
  25 واجد شرایط پذیرش در دانشگاه
  30 تکمیل برنامه مطالعاتی 3 ساله در موسسات آموزش عالی
  حداکثر امتیاز 20 تجربه کاری در زمینه شغل کم درآمد
  2 به ازای هر سال
  4 کار در اتریش به ازای هر سال
  حداکثر امتیاز 15 مهارت زبانی آلمانی
  5 آلمانی در سطح A1
  10 آلمانی در سطح A2
  15 آلمانی در سطح B2
  حداکثر امتیاز 10 مهارت زبان انگلیسی
  5 انگلیسی در سطح A2
  10 انگلیسی در سطح B1
  حداکثر امتیاز 15 سن
  15 تا 30 سال
  10 تا 40 سال
  90 مجموع امتیازات حداکثر مجاز
  55 حداقل امتیاز مورد نیاز

البته توجه داشته باشید در صورتی که شما پیشنهاد کار داشته باشید و از جدول امتیازات در روش بعدی نیز 70 امتیاز کسب کنید، نیازی به آگهی آن شغل در اتریش و اتحادیه اروپا نمی باشد و کارفرما اجازه دارد بلافاصله شما را استخدام کند.

 • مهاجرت کاری به اتریش از طریق ویزای جستجوی کار

  روش دیگر اخذ ویزای کاری اتریش ویزای جستجوی کار در کشور اتریش می باشد که اعتبار آن ۶ ماهه است و فرد باید برای اخذ این نوع ویزا به امتیاز مطلوب برسد. از ۱۰۰ امتیاز متقاضی باید ۷۰ امتیاز را کسب نموده و پس از موافقت اداره کار اتریش با این نوع ویزا می تواند در کشور اتریش اقامت نماید. شما در این فرصت 6 ماهه می توانید در کشور اتریش به جستجوی کار بپردازید و در صورتی که شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی خود بیابید، می توانید کارت قرمز سفید قرمز اتریش، که اقامت کاری این کشور می باشد را کسب نمایید.

  امتیاز عنوان
  حداکثر امتیاز: 40 شرایط و مهارت ویژه
  20 فارغ التحصیل از دانشگاه در مقطع کارشناسی
  30 داشتن مدرک کارشناسی در رشته های: ریاضیات، رایانه، علوم پایه، تکنولوژی
  40 داشتن مدرک دکترا در رشته های فوق
  در رشته های مدیریتی ارشد و با دارا بودن بورس اوراق بهادار و یا شرکتی که مورد تأیید اداره بازرگانی اتریش باشد حقوق زیر را دریافت کرده باشد:
  20 از 50000 یورو تا 60000 یورو
  25 از 60000 یورو تا 70000 یورو
  30 بیشتر از 70000 یورو
  20 فعالیت های پژوهشی و ثبت اختراع
  20 جوایز علمی شناخته شده
  حداکثر امتیاز: 20 تجربه کاری
  2 هر 1 سال تجربه کاری مرتبط با رشته تحصیلی
  10 تجربه 6 ماه کار در اتریش
  حداکثر امتیاز: 10 مهارت زبان
  5 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A1
  10 مهارت زبان آلمانی یا انگلیسی در سطح A2
  حداکثر امتیاز: 20 سن
  20 تا 35 سالگی
  15 تا 40 سالگی
  10 تا 45 سالگی
  حداکثر امتیاز: 10 تحصیل در اتریش
  5 فوق دیپلم در اتریش
  10 کارشناسی یا کارشناسی ارشد در اتریش
  100 حداکثر امتیاز مجاز
  70 حداقل امتیاز مورد نیاز

شما با این دو روش می توانید کارت قرمز سفید قرمز اتریش را کسب نمایید و پس از مدت ۴ سال کار در کشور اتریش و پرداخت مالیات خود می توانید اقامت دائم کشور اتریش را اخذ نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب روش های مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت اتریش از طریق کار می توانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در وبسایت ما مطالعه بفرمایید و از ویدیو و فایل های صوت تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید. برای محاسبه امتیازات خود جهت اخذ ویزای کار اتریش روی لینک زیر کلیک نمایید.

کار در کشور اتریش

برای اطلاع از وضعیت کار در کشور اتریش و بازار کار اتریش در نمودار زیر روند تغییرات نرخ بیکاری در این کشور در طی سال های اخیر بررسی شده است. 

تحصیل پزشکی در اتریش 1 روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق تحصیل

از دیگر روش های مهاجرت به اتریش، تحصیل در اتریش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش می باشد. کشور از جمله کشورهای اروپایی است که امکان تحصیل رایگان در دانشگاه های آن برای دانشجویان بین المللی فراهم است. امکان تحصیل رایگان در اتریش در کنار کیفیت آموزشی بالا و سطح رفاه اجتماعی سبب شده است که اتریش مقصد مهاجرت بسیاری از دانشجویان بین المللی از سراسر دنیا باشد.

شما در صورتی می توانید در مقطع کارشناسی در دانشگاه های دولتی اتریش تحصیل کنید که در کنکور سراسری ایران در رشته مورد نظر خود در دانشگاه دولتی پذیرفته شده باشید، یا برای تحصیل در مقاطع بالاتر شما باید در مدرک تحصیلی مقطع قبلی را از دانشگاه های دولتی کسب کرده باشید. پذیرش دانشجویان در دو ترم سپتامبر و فوریه انجام می شود. البته شرایط پذیر برای رشته های پزشکی و هنر در دانشگاه های کشور اتریش متفاوت می باشد و نیاز به گذراندن آزمون ورودی می باشد. مدت زمان گرفتن پذیرش در کشور اتریش ۸ تا ۱۶ هفته و اعلام نتیجه پذیرش دانشگاه در این کشور ۴ تا ۶ هفته زمان می برد. اکثر رشته ها در دانشگاه های رایگان کشور اتریش به زبان آلمانی ارائه می شود و نیاز است متقاضیان به زبان آلمانی تسلط داشته باشند و مدرک زبان آلمانی C1 ارائه دهند، البته این امکان برای متقاضیان وجود دارد که مدرک زبان آلمانی A2 ارائه دهند و دوره های زبان را در کشور اتریش طی کنند تا به سطح C1 برسند. دانشجویان در هفته متناسب با مقطع تحصیلی خود اجازه کار پاره وقت نیز دارند که می تواند بخشی از هزینه های زندگی را پوشش دهد.

پس از پایان تحصیلات در دانشگاه های اتریش این امکان برای شما فراهم است که اقامت کاری اتریش را کسب نمایید. به مدت 1 سال به شما فرصت داده می شود تا در اتریش به جستجوی کار بپردازید و در صورتی که موفق به یافتن شغلی مرتبط با رشته تحصیلی خود شوید می توانید کارت اقامت قرمز سفید قرمز اتریش را کسب نمایید و از این طریق اقامت دائم و سپس تابعیت اتریش را کسب نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل می توانید مقاله تخصصی مربوط به این موضوع را در لینک زیر مطالعه کنید و از ویدیو و فایل های صوتی تهیه شده در این باب نیز بطور رایگان بهره مند شوید.

تحصیل رایگان در اتریش

اخذ اقامت اتریش از طریق کار 1 روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به اتریش از طریق سرمایه گذاری در این کشور می باشد. انواع مختلفی از سرمایه گذاری در کشور اتریش وجود دارد که شما با توجه به شرایط خود می توانید بهترین نوع را انتخاب کنید. اتریش از جمله کشورهایی است که امنیت بالایی برای سرمایه گذاری دارد و با توجه به رشد اقتصادی مثبت توانسته است که سرمایه گذاران خارجی را جذب نماید. به ویژه اینکه روش های سرمایه گذاری در اتریش در مقایسه با کشورهای هم تراز آن مانند انگلستان و کانادا، با سرمایه کمتر و سادگی بیشتری همراه است. در زیر برترین روش های سرمایه گذاری در اتریش شرح داده شده است.

 • سرمایه گذاری در اتریش از طریق استارت آپ

  برای مهاجرت به اتریش از طریق ثبت شرکت استارت آپی، شما باید یک ایده خلاقانه و جدید داشته باشید. ایده شما یا باید کاملا جدید باشد یا اینکه ایده های موجود در اتریش را بهبود داده باشید. برای ثبت شرکت در این روش شما باید حداقل مبلغ 50 هزار یورو برای سرمایه اولیه شرکت سرمایه گذاری کنید. علاوه بر این شما باید از جدول امتیازات حداقل 50 امتیاز کسب نمایید. در جدول زیر نحوه امتیاز بندی مشخص شده است.

  معیار واجد شرایط بودن امتیاز
  مدارک تحصیلی و فنی حرفه ای حداکثر امتیاز: 30
  مدرک تحصیلی و آموزش های فنی و حرفه ایی و مهارت خاص 20
  تحصیلات حداقل سه ساله در دانشگاه 20
  داشتن مدرک کارشناسی/کارشناسی ارشد/دکتری و یا تحصیل/آموزش فنی و حرفه ای در اتریش 30
  تجربه کاری حداکثر امتیاز: 10
  هرسال تجربه کاری 2 امتیاز
  دانش زبان حداکثر امتیاز: 15
  تا سطح A2 زبان آلمانی 5
  تا سطح B1-B2 زبان آلمانی 10
  تا سطح B2 زبان انگلیسی 10
  سطح C1-C2 زبان آلمانی 15
  امتیازات افزوده حداکثر امتیاز: 30
  شواهد سرمایه گذاری حداقل 50000 یورو 10
  پذیرش کمک های مالی از یک شرکت استارت آپی از کشور اتریش 10
  سن حداکثر تا 35 سال 10
  مجموع امتیازات 85
  حداقل امتیاز مورد نیاز 50
 • اقامت خود حمایتی اتریش

  اقامت خود حمایتی اتریش، اگر چه معمولاً در دسته سرمایه گذاری قرار می گیرد، اما شما در این روش هیچ نیازی به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه گذاری در اتریش ندارید. در واقع شما تنها باید اثبات کنید که در کشور خود فرد متمولی هستید و می توانید هزینه های زندگی خود را تامین نمایید. شما باید در این روش به ازای هر یک از اعضای خانواده مبلغ 22 هزار یورو (با نرخ ارز دولتی) در حساب بانکی داشته باشید و نشان دهید که ماهیانه بین 2،500 تا 3،500 یورو درآمد دارید. تمامی این مبالغ باید در حساب بانکی شخص شما در ایران باشد و هیچ نیازی به انتقال سرمایه ندارید. البته شما در روش خود حمایتی اجازه کار در اتریش نخواهید داشت اما می توانید صاحب کسب و کار یا ملک در اتریش باشید.

 • مهاجرت به اتریش از طریق اقامت کار شرکت

  یکی از بهترین روش های مهاجرت به اتریش ثبت شرکت در اتریش و استخدام (اقامت کار شرکت) می باشد. شما با ثبت شرکت در اتریش به تنهایی قادر به اخذ اقامت اتریش نخواهید بود. اما در روشی که مؤسسه حقوقی ملک پور به تازگی ارائه داده است، می توانید با ثبت شرکت کارت قرمز سفید قرمز یا بلوکارت اتحادیه اروپا را به دست آورید. این روش منحصر به کشور اتریش نمی باشد اما اتریش یکی از کشورهای ایده آل برای اقدام از طریق اقامت کار شرکت می باشد. در این روش شما شرکتی در اتریش ثبت می کنید و همسر خود را در این شرکت استخدام می نمایید. شما از طریق ثبت شرکت اقامت نمی گیرید اما همسر شما از طریق دریافت پیشنهاد کار و استخدام در شرکت اتریشی شما، ویزای کار دریافت می کند. سایر اعضای خانواده نیز به عنوان همراه ویزا دریافت می کنند و شما نیز اجازه کار تمام وقت خواهید داشت. در این روش اگر به همسر خود حداقل 4،200 یورو حقوق پرداخت کنید، همسر شما می تواند بلوکارت بگیرد. با داشتن بلوکارت نیز پس از یک سال می توانید در هر کشوری در اتحادیه اروپا به کار و زندگی بپردازید.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در باب مهاجرت به اتریش و اخذ بلوکارت یا کارت آبی اروپا از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت می توانید، مطالب موجود در لینک زیر را مطالعه کنید.

بلوکارت اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ تابعیت از طریق تولد

یکی از راه های اخذ تابعیت برخی از کشورها، تولد در خاک آن کشور است. اما این قانون در همه کشورها صدق نمی کند به این معنا که تولد در خاک همه کشورها منجر به اعطای تابعیت به کودک متولد شده نمی شود. به طور کلی نظام اعطای تابعیت بر اساس محل تولد در کشورها بر اساس دو اصل خون یا خاک می باشد. در نظام خون تابعیت فرد به تابعیت والدین وی مبتنی است اما در نظام خاک تابعیت فرد به محلی که فرد در آن متولد شده است بازمی گردد. قانون اساسی کشور اتریش بر مبنای نظام خون است.

بر اساس قانون شهروندی اتریش کودکی که از مادر اتریشی به دنیا بیاید به صورت اتوماتیک تابعیت اتریشی را کسب می نماید. در صورتی که پدر و مادر ازدواج کرده باشند و تنها پدر اتریشی باشد نیز تابعیت به صورت اتوماتیک به کودک اعطا می شود. اما در صورتی که والدین ازدواج نکرده باشند و تنها پدر شهروند اتریش باشد، پدر باید در بازه زمانی 8 هفته پس از تولد اعلام کند که کودک متعلق به وی می باشد و با تایید دادگاه تابعیت به کودک اعطا خواهد شد.

در صورتی که کودک متولد شده از دو والد اتریشی و غیر اتریشی از طرف والد غیر اتریشی نیز به صورت اتوماتیک تابعیت بگیرد، کودک دو تابعیتی می باشد. بر اساس قوانین اتریش این دو تابعیتی تا زمان بزرگسالی منعی ندارد اما پس از رسیدن به سن قانونی فرد باید تصمیم بگیرد که کدام تابعیت را حفظ می کند.

 لازم به ذکر است که تابعیت کشور اتریش هم از پدر و هم از مادر به طفل می رسد و اگر کودکی در خارج از اتریش از پدر و مادر اتریشی متولد گردد باز هم اتریشی محسوب می شود. کشور اتریش به طور فرع نیز اصل خاک را می پذیرد و در مواردی مانند نامشخص بودن والدین کودک یا تابعیت والدین کودک، به کودک متولد شده در خاک این کشور تابعیت اتریشی می دهد.

با توجه به مطالبی که بیان شد، تولد فرزند در خاک اتریش را نمی توان روشی برای  مهاجرت به اتریش دانست.

اخذ اقامت اتریش از طریق کار 2 روش های مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق ازدواج

 در صورت ازدواج با یک شهروند اتریشی نیز به فرد اقامت اتریش اعطا می شود. سن ازدواج در کشور اتریش ۱۸ سال است، اما اگر یکی از زوجین بین 16 تا 18 ساله باشد با اجازه قیم خود می تواند برای این امر اقدام نماید. در صورت ازواج با یک شهروند اتریشی از همان ابتدا به فرد تابعیت اعطا نمی شود. پس از گذشت 6 سال از ازدواج و در صورت پابرجا بودن ازدواج، شخص می تواند در خواست تابعیت اتریشی بدهد. در این مدت 6 سال فرد باید حداقل ۵ سال را در کشور اتریش اقامت داشته باشد و با همسر خود در یک خانه زندگی کنند. علاو براین شرایط دیگری مانند تسلط به زبان آلمانی، قبولی در آزمون تابعیت اتریش، عدم سوء پیشینه کیفری، تمکن مالی و … نیز برای اخذ تابعیت اتریش مورد نیاز می باشد. هم چنین اگر یکسال از زمان ازدواجشان بگذرد پس از طی کردن ۴ سال دیگر می تواند تابعیت دریافت نماید یا اگر دو سال یا بیشتر از ازدواج آن ها گذشته باشد پس از ۳ سال اقامت در کشور اتریش می تواند برای دریافت تابعیت کشور اتریش درخواست دهد.

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق پناهندگی

قاعدتا یکی از روش های مهاجرت به اتریش از طریق پناهندگی می باشد، لکن موسسه حقوقی ملک پور (موسسه مشاوره ای MIE اتریش) هیچگونه خدمات و مشاوره ای در زمینه ی پناهندگی انجام نمی دهد و این بخش از مقاله تنها جهت اطلاع و آگاهی عموم از مضرات و خطرات پناهندگی می باشد.

پناهنده فردی است که به دلایل مذهبی، نژادی، سیاسی و … در کشورش مورد آسیب و آزار قرار گرفته و مجبور به ترک کشور خود شده است. حقوقی که به پناهندگان اعطا می شود شامل حق مسکن، حق خوراک، پوشاک، بیمه درمانی و …. است هم چنین به طور هفتگی حدود ۱۰ یورو به پناهندگان پول تو جیبی داده می شود. درخواست پناهندگی پناهجویان پس از طی شدن مراحل پناهندگی در دفاتر پلیس کشور اتریش و انجام مصاحبه با آنها تایید یا رد می شود. مدت زمان رسیدگی به پرونده پناه جویان تا دو سال به طول می انجامد. با توجه به شرایط نامناسب زندگی در کمپ های پناهندگان، بیماری های فراوان و خطرات و آسیب های مالی، جسمی و روحی این روش به هیچ عنوان به شما عزیزان توصیه نمی گردد.

مهاجرت به اتریش و اخذ اقامت از طریق ویزای هنرمندان

ویزای هنرمندان اتریش خدمت جدید موسسه حقوقی ملک پور است که از طریق آن ، هنرمندان عزیز می توانند در صورت داشتن شرایط لازم، اقامت اتریش را اخذ نمایند. شرایط لازم برای اخذ ویزای هنرمندان اتریش به این صورت است که هنرمند می بایست سابقه هنری قابل اثبات در یکی از شاخه های هنری داشته و یا دارای قرارداد کار هنری با شرکت و یا موسسه هنری باشد و همچنین درآمد ماهیانه 2 تا 3 هزار یورو داشته باشد. فردی که بتواند این اقامت را اخذ کند حتما می بایست در رشته هنری خود در اتریش کار خود را پیگیری نماید این مضوع توسط دولت اتریش به مدت 2 سال چک خواهد شد. همچنین ویزای همراه نیز به این افراد تعلق می گیرد و همسر هنرمند اجازه کار تمام وقت در اتریش داشته و فرزندان وی نیز از تحصیل رایگان بهره خواهند برد. این اقامت می تواند پس از 5 سال به اقامت دائم و پس از آن به تابعیت اتریش نیز منجر شود.

ویزای هنرمندان اتریش

مهاجرت به اتریش و هزینه های زندگی در اتریش

مسلما یکی از موضوعاتی که پیش از مهاجرت به اتریش باید مورد بررسی قرار گیرد هزینه های زندگی در این کشور می باشد. با توجه به اینکه سبک زندگی افراد و الگوی مصرف در بین افراد بسیار متفاوت است و قیمت در شهرهای مختلف اتریش نیز با هم تفاوت دارند، نمی توان یک مبلغ ثابت به عنوان هزینه زندگی در اتریش مشخص کرد. بنابراین هزینه های ذکر شده در این قسمت به صورت میانگین محاسبه شده است و ممکن است شما بسته به سبک زندگی خود هزینه ای کمتر یا بیشتر از این مبلغ داشته باشید. بدون در نظر گرفتن اجاره مسکن هزینه زندگی در وین، پایتخت اتریش، برای یک خانواده 4 نفره به صورت میانگین در یک ماه 2،600 یورو می باشد و یک فرد مجرد نیز بدون اجاره مسکن حدود 700 یورو در ماه در شهر وین هزینه دارد.

برای بررسی دقیق تر هزینه های زندگی در اتریش، هزینه برخی از اقلام مهم در جدول زیر نمایش داده شده است.

هزینه های مسکن
آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 900 یورو
آپارتمان یک خوابه در خارج از شهر 650 یورو
آپارتمان سه خوابه در مرکز شهر 1،600 یورو
آپارتمان سه خوابه در خارج از شهر 1،100 یورو
غذا و نوشیدنی
شیر (1 لیتر) 1.10 یورو
پنیر (یک کیلو) 11 یورو
تخم مرغ (12 عدد) 4 یورو
یک قرص نان 1.70 یورو
برنج (1 کیلو) 1.45 یورو
یک پاکت سیگار (مالربورو) 5.20 یورو
حمل و نقل
اتوبوس و قطار شهری 2.40 یورو
تاکسیمتر 1.40 یورو
بنزین (1 لیتر) 1.20 یورو
رستوران
ساندویچ بیگ مک 7.50 یورو
کوکاکولا (330 میلی لیتر) 2.60 یورو
کاپوچینو 3 یورو
هزینه های متفرقه
اینترنت (ماهیانه) 25 یورو
هزینه تماس (یک دقیقه) 0.10 یورو
زندگی در وین

مهاجرت به اتریش و قوانین اخذ تابعیت اتریش

ممکن است هدف بسیاری از افراد از مهاجرت به اتریش اخذ تابعیت این کشور باشد. در این نوشتار که به تلاش کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور تهیه شده است، تمامی روش های مهاجرت به اتریش شرح داده شده است. تمامی روش هایی که پیش تر معرفی شد می توانند منجر به اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش گردد. با این حال در هیچ یک از روش های ذکر شده (به استثنا روش تولد، برای کودکان با والدین اتریشی) فرد بلافاصله تابعیت اتریش را کسب نخواهد کرد و فرد باید مدت زمان مشخصی را در کشور اتریش زندگی کند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که شما از طریق ویزای تحصیلی نیز به صورت مستقیم نمی توانید تابعیت اتریش را کسب نمایید بلکه باید ابتدا ویزای خود را به نوع دیگری، مانند ویزای کار، تغییر دهید تا بتوانید روند اخذ تابعیت اتریش را آغاز نمایید. به طور کلی شما پس از 5 سال زندگی پیوسته در کشور اتریش می توانید اقامت دائم این کشور را کسب نمایید و مجموعاً پس از 10 سال زندگی در اتریش می توانید تابعیت اتریش را کسب نمایید، البته از این 10 سال شما باید 5 سال آن را با دارا بودن اقامت دائم در اتریش زندگی کرده باشید. در صورت ازدواج با شهروند اتریشی شما پس از 6 سال می توانید تابعیت اتریش را کسب نمایید. توجه داشته باشید که کشور اتریش دو تابعیتی را نمی پذیرد بنابراین شما باید تابعیت قبلی خود را لغو نمایید تا بتوانید تابعیت اتریش را کسب نمایید. شرایط عمومی دیگری نیز برای اخذ تابعیت اتریش وجود دارد که در زیر ذکر شده است.

 • عدم ارتکاب جرم در اتریش یا خارج از آن
 • اثبات دارا بودن درآمد کافی برای تامین هزینه های زندگی
 • مهارت در زبان آلمانی
 • دانش کافی از سیستم دموکراسی اتریش
 • دانش کافی در زمینه تاریخ اتریش و ایالت های آن
 • عدم ایجاد تهدید بر علیه کشور اتریش
 • تسلیم تابعیت پیشین

اخذ اقامت اتریش از طریق کار 3 روش های مهاجرت به اتریش

پاسخ به سوالات متداول در زمینه مهاجرت به اتریش

بهترین کشور برای مهاجرت با لیسانس مهندسی کامپیوتر کجاست؟

audio روش های مهاجرت به اتریش

با لیسانس نفت از دانشگاه آزاد، برای تحصیل در کشور های آلمان، اتریش و هلند می توان اقدام کرد؟

audio روش های مهاجرت به اتریش

چگونه می توان از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور اتریش کارت قرمز سفید قرمز دریافت کرد؟

audio روش های مهاجرت به اتریش

روش خودحمایتی اتریش برای چه کسانی مناسب است؟

audio روش های مهاجرت به اتریش
مهاجرت به اتریش و سخن پایانی

مهاجرت به اتریش از طرق متنوعی امکان پذیر می باشد که تمامی آن ها به صورت کلی در این نوشتار شرح داده شدند. برای اطلاع از جزئیات هر یک از روش های ذکر شده می توانید مقالات تخصصی موجود در این وبسایت را مطالعه نمایید یا موضوع مورد نظر خود را به همراه کلیدواژه “ملک پور” در گوگل جستجو نمایید. هر یک از روش های ذکر شده برای مهاجرت به اتریش، می تواند با آگاهی از قوانین و رعایت اصول حقوقی منجر به اخذ اقامت دائم و تابعیت اتریش گردد. شما عزیزان در صورت داشتن هرگونه سوال در زمینه انواع راه های مهاجرت به اتریش می توانید با موسسه حقوقی ملک پور (MIE اترش) تماس حاصل نموده و اطلاعات لازم را به صورت مشاوره تلفنی رایگان کسب نمایید. امید است مطالب مطرح شده در این نوشتار راهنمای مناسبی برای شما بوده باشد، شما عزیزان می توانید با درج سوالات خود در بخش دیدگاه ها نیز در سریع ترین زمان ممکن پاسخ کارشناسان ما را دریافت کنید.

1 comment(s) need to be approved.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

384 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. ناشناس گفته:

  سلام.18ساله هستم دیپلم انسانی معدل 19.50 و آیلتس 7. امکان ادامه تحصیل در اتریش و اخذ ویزا رو دارم یا نه؟!
  ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. دانشجویان بین المللی درصورتی که قصد دارند در دانشگاه های دولتی در اتریش تحصیل کنند، بایستی یک گواهی عدم منع تحصیل از کشور خود ارائه دهند. بدین منظور شما می بایست در ایران یک الی دو ترم در دانشگاه (ترجیحاً سراسری) تحصیل کرده باشید و تعداد واحد خاصی را پاس نموده باشید و معدل قابل قبولی داشته باشید. توجه داشته باشید که زبان ملی اتریش آلمانی می باشد و بیشتر برنامه های تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان آلمانی آموزش داده می شود. در دانشگاه های بین المللی و انگلیسی زبان بایستی مدرک زبان انگلیسی (آیلتس آکادمیک با بند ۶ ) ارائه گردد. اگر شما بخواهید به زبان آلمانی در مدارس یا دانشگاه های اتریش به تحصیل بپردازید، هزینه تحصیلی شما تقریبا رایگان یا کمتر از ۱۰۰۰ یورو در هر ترم خواهد بود. برخی رشته ها نیز علاوه بر شرایط فوق به دلیل تقاضای بالای پذیرش، آزمون ورودی دارند. رشته هایی نظیر زیست شناسی، داروسازی، مدیریت بازرگانی،علوم کامپیوتر، معماری، پزشکی، دامپزشکی و … در اتریش دارای امتحان ورودی می باشند.
   همچنین چنانچه قصد تحصیل در اتریش به زبان انگلیسی دارید، باید خود را برای پرداخت هزینه های تحصیلی بیشتری آماده کنید. دانشگاه های خصوصی در اتریش عموما دوره های بیشتری را به زبان انگلیسی ارائه می نمایند و دانشجویانی که با هدف تحصیل در اتریش با مدرک دیپلم اقدام می نمایند بایستی مدرک آیلتس حداقل ۶ را ارائه نمایند. هزینه های تحصیل در دانشگاه های خصوصی بسته به رشته و دانشگاه متفاوت می باشد اما به طور میانگین سالیانه ۱۲ هزار یورو هزینه بردار می باشد.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
  • سادات گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله شرایط شما بسیار مساعد ایت و در صورتی که تمکن مالی لازم را داشته باشبدمی توانید مهاجرت کنید.

   Rating: 5
   پاسخ
 2. ناشناس گفته:

  من معامله گر هستم در فارکس میخواستم بدونم در اروپا به خصوص اتریش مالیات برای کار من چقدر هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در حال حاضر اتریش و کشورهای اروپایی و حتی کانادا برای سرمایه گذاری در بورس و معامله ارز و امثالهم ویزای سرمایه گذاری و اقامتی نمیدند و این امکان رو نخواهید داشت متاسفانه.

   پاسخ
 3. محسن گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز
  بنده قصد مهاجرت به اتریش از طریق ویزای جست جوی کار اتریش را دارم…34 ساله و لیسانس کامپیوتر هستم…3 سال سابقه کاری دارم و در زمینه شغلی خودم مسلط هستم…آیا داشتن پیشنهاد کاری امتیاز من رو در این پروسه زیاد می کنه؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 4. romang گفته:

  سلام و خسته نباشید من و همسرم 30 و 33 ساله هستیم و لیسانس و فوق لیسانس
  اما سابقه کاری جای معتبر رو نداریم سرمایه مون حدود یک میلیارد مدرک زبان هم نداریم
  میتونیم به اتریش مهاجرت کنیم
  ممنون میشم اگر پاسخ رو ب ایمیلم ارسال کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. ممکنه بتونید از طریق اقامت کار شرکت اقدام کنید. با موسسه تماس بگیرید تا شرایطتون رو ارزیابی و راهنماییتون کنند.

   پاسخ
 5. Korosh گفته:

  با سلام.بنده لیسانس متالوژی ۳۲ ساله هستم و سابقه کار غیر مرتبط دارم.خانمم لیسانس مامایی داره و سابقه کار مرتبط داره.تسلط کافی به زبان انگلیسی دارم و از لحاظ مالی هم متوسط رو به پایین هستیم.قصد مهاجرت و کار در کشور اتریش رو داریم.با چه روشی میتونیم این کار رو انجام بدیم؟ممنون میشم راهنمایی کنید🌷🌷

  Rating: 5
  پاسخ
 6. محمد گفته:

  سلام
  درباره اخذ اقامت اتریش به صورت تمکن مالی توضیح ارائه میفرمایید.
  ضمنا بفرمایید که از چه زمانی اجازه راه اندازی کسب و کار در اتریش به شخص داده میشه؟
  برای راه اندازی کسب و کار حداقل چه میزان سرمایه لازمه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   در اتریش خود حمایتی به معنای اقامت بدون اجازه کار می باشد و شما اعلام میکنید نیاز به کارمندی یا کارگری برای شخصی در اتریش ندارید. یعنی شما باید وضع مالی خوبی داشته باشید و به دولت اتریش ثابت کنید که نیازی به کار در این کشور ندارید. شما باید به ازای هر نفر 20 تا 25 هزار یورو (به نرخ دولتی) در حساب بانکی خود داشته باشید. درخواست کننده باید اثبات نماید دارای سرمایه مناسب و سند ملکی در کشور خودش میباشد‌. نیاز به سرمایه گزاری یا انتقال پول شما به اتریش نیست. البته ثبت نام برای امسال بسته شده است.

   پاسخ
 7. معصومه گفته:

  با سلام. من 34 سالمه لیسانس پرستاری با ده سال سابقه کار دارم. شوهرم فوق لیسانس عمران با 7 سال سابقه کار ودر حال گرفتن مدرک آیلتس. اگر من مدرک زبان آلمانی داشته باشم آیا میتونم برای کار در اتریش اقدام کنم؟ و یا شوهرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. اخذ ویزای کار اتریش از طریق امتیاز بندی بوده و فاکتورهای بسیاری از جمله سن، مدرک تحصیلی، سابقه کار مرتبط، مدرک زبان و … در آن تاثیرگذار است. جهت اطلاع از شرایط کامل کار در اتریش از جمله امتیازات مورد نیاز و محاسبه آن می توانید لینک زیر را مطالعه کنید.
   https://malekpourmie.com/کار-در-کشور-اتریش/

   پاسخ
 8. sara گفته:

  با سلام ببخشید برای ویزای تحصیل در اتریش با مدرک آیلتس هم میشه اقدام کرد؟ و در این صورت هزینه تحصیل چقدر میشود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 9. مهرداد گفته:

  با سلام . 39 ساله هستم با کارشناسی عمران از دانشگاه سراسری ( 16 سال پیش) و فوق لیسانس عمران از دانشگاه ازاد تهران ( سال گذشته) با بیش از 13 سال سابقه کار مرتبط و بیمه. ایتلس 5 دارم و امکان گرفتن نمره pte بالای 50. همسرم فوق لیسانس مجازی حسابداری شهید بهشتی و 12 سال سابقه کار با بیمه بدون مدرک زبان. با سرمایه ای حدود یک و نیم میلیارد. آیا شانسی برای اخذ ویزای تحصیلی مستر مجدد در اتریش دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به سنتون و اینکه تحصیل در اتریش شرایط سنی داره و به گپ تحصیلی حساسه و برای تحصیل مجدد هم ویزا نمیده، بهتون روش دوره زبان رو رو پیشنهاد میکنیم. شرایط دوره زبان اتریش:
   • دوره های زبان به علاوه لیسانس یا ارشد
   • بدون نیاز به آیلتس
   • بدون نیاز به تافل
   • با اقامت و اجازه کار
   • با همراه شامل همسر و فرزندان
   • با اجازه کار همسر شما
   • اجازه تحصیل رایگان فرزندان
   • تنها باید ثایت کنید در ایران از تمکن مالی کافی برخوردار هستید و از نظر سرمایه مشکلی ندارید
   هزینه آن نیز در حدود 22 هزار یورو (12+10) و مدت آن نیز 18 ماه می باشد.

   پاسخ
 10. اشکان گفته:

  سلام
  ببخشین من در حال تحصیل تو رشته ریاضیات و کاربرد ها هستم با شرایط مالی نسبتا خوب و 25 سال سن دارم، میخواستم بتونم با توجه به رشته من، امکان مهاجرت (ترجیها کاری) به کدام کشور راحت تر میباشد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. گرفتن ویزای کاری برای رشته شما بسیار دشوار هستش. پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید و شرایطتون رو برای سایر روش ها امتحان کنید.

   پاسخ
 11. hma گفته:

  سلام،من همسرم 27 ساله دارای مدرک ب2 زبان آلمانی، لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه غیر انتفاعی از طریق آزمون سراسری، سال تدریس زبان آلمانی بصورت خصوصی و آموزشکده های آزاد دارن. خودم 30 ساله مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی ازداشنگاه آژاد نیشابور و سال سابقه کار اداری همراه با بیمه دارم. میخواستم بدونم از طریق تحصیلی امکان برای من و همسرم چطور فراهم هست یا اصلا امکانش تو اتریش هست؟!

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 12. مهدی گفته:

  سلام
  مجرد هستم 20 سالمه دارم تو رشته مهدسی مکانیک ادامه تحصیل میدم، همچنین در حال یادگیری زبان آلمانی هستم، میخواستم بدونم شرایط مهاجرت من از کدام طریق بهتر و میسر تر مباشد و اینکه من به کشور آلمان میتونم راحت مهاجرت کنم یا اتریش؟
  از نظر مالی هم حدود 3500 یورو در حال حاظر سرمایه دارم!

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با سرمایه ای که فرمودید(هزینه زندگی 4 ماه در آلمان و اتریش!) تنها می توانید برای اخذ بورسیه فول فاند امیدوار باشید چرا که درست است تحصیل در اتریش و آلمان رایگان است ولی هزینه های زندگی با خودتان است. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی:
   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 13. ناشناس گفته:

  وقت به خیر ۲۸ سال دارم متعهل کارشناس ارشد معماری ۱سال سابقه کار مرتبط و ۳ سال سابقه کار آزاد دارم
  همسرم ۲۴ سال دارد لیسانس حقوق مدرک زبان ب ۱ دارد
  هر دو دانشگاه آزاد فارق التحصیل شده ایم
  چه راهی برای ادامه زندگی در اتریش پیشنهاد میدهید
  با تشکر از راهماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. راه های متعددی هستش از جمله تحصیل(که شرایط خاصی داره برای اقدام) و دوره زبان و اقامت کار شرکت ولی چون میزان سرمایه خودتون رو نفرمودید پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.
   https://malekpourmie.com/contact-us/

   پاسخ
 14. Shokofeh گفته:

  سلام همسر من ۳۴ سالشه کارشناس رشته مهندسی پزشکی گرایش بیوالکترونیک از دانشگاه فنی مهندسی دارد.۵ سال سابقه کار در رشته خودش رو داره…
  و خودم ۲۹ سالمه کارشناس رشته مدارک پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران دارم …لطفا راهنمای بفرمایید.از چه راهی میشه مهاجرت کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار و تحصیل رشته های مرتبط با پزشکی نیازمند شرکت در دوره های معادلسازی مدرک تحصیلی(برای کار) و دوره های پیش پزشکی(برای تحصیل) است. با توجه به سن شما شرایط تحصیل برایتان مساعد نیست. برای ارزیابی سایر راه ها برای شما با توجه به اینکه از میزان سرمایه و مدرک زبان شما اطلاعی نداریم پیشنهاد میکنیم با موسسه تماس بگیرید تا با کارشناسان ما مشاوره رایگان داشته باشید.
   https://malekpourmie.com/contact-us/

   پاسخ
 15. علیرضا گفته:

  با سلام میخواستم بدون برای ثبت نام در مدرسه فوتبال یا یکی از تیم های فوتبال اتریش باید چه ویزایی رو دریافت کرد و 17ساله هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما خیلی گزینه ها دارید، مثلا مدرسه مجانی تو اتریش یا مدارس خصوصی در اروپا و‌کانادا که ماهیانه هزینه ای بالغ بر 5000 یورو خواهد داشت. ولی در مدارس اتریش شما تحصیل نرمال دروس را دارید و در کنارش به صورت منظم و باشگاهی ورزش هم خواهید داشت.

   پاسخ
 16. لیلا گفته:

  ۴۰ساله مجرد زبان انگلیسی ضعیف،لیسانس روانشناسی ارشد علوم اجتماعی خواهرم اتریش،چطور میتونم مهاجرت اقدام کنم لطفا کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. میزان سرمایه تون رو بفرمایید چقدر هستش. چونکه با شرایطی که فرمودید شانس کار و تحصیل ندارید در اتریش. در ضمن حضور خواهرتون در اتریش باعث اقامت شما نمیشه چرا که جزو همراه محسوب نمیشید طبق قوانین بین المللی

   پاسخ
 17. Leila گفته:

  با سلام و خسته نباشید،من ۴۰سالمه و مجردم،لیسانس روانشناسی بالینی و فوق لیسانس علوم اجتماعی دارم،ده سال سابقه کار در زمینه غیر مرتبط با رشته ام،ده سال بیمه دارم،مکالمه زبان انگلیسی ام هم در حد ضعیف هست، مدرک پاکسازی پوست از سازمان فنی حرفه ای هم دارم،چطور میتونم برای مها طریق ادامه تحصیل وممنون میشم راهنمایی ام کنید.البته خواهرم هم سالهاس اتریش هستن متشکرم،.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط تحصیل در اتریش رو ندارید سنتون بالاست و گپ تحصیلی بالایی دارید و نمره زبان هم ندارید. در ضمن حضور خواهرتون در اتریش باعث اقامت شما نمیشه چرا که جزو همراه محسوب نمیشید طبق قوانین بین المللی. شرایط تحصیل در اتریش:
   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.

   پاسخ
 18. ناشناس گفته:

  سلام
  بیست ونه سالمه
  رشته کارشناسی مهندسی مدیریت اجرایی….متاهل دارای یک فرزند هشت ماهه
  همسرم کاردانی کامپیوتر نرم افزار هستن
  شرایط مهاجرت رو میخاستم بپرسم برایه اتریش ؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. روش مورد علاقه خودتون و میزان گپ تحصیلی و میزان سرمایه و نمره زبانتون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 19. محمد گفته:

  با سلام و خسته نباشید؛
  بنده 33 ساله، متاهل، شغلم مهندس کامپیوتر-نرم افزار با سابقه کار 5 ساله مرتبط و همسرم 30 ساله و کارشناس ارشد کتابداری و اطلاع رسانی هستش. ایشون 3 سال سابقه کار داره ولی غیر مرتبط. واقعا نمیدونم از چه روشی برای مهاجرت استفاده کنم بهتره… البته ترجیحا برای تحصیل نباشه
  ضمنا مدرک IELTS ندارم ولی اگر امتحان بدم فکر میکنم حدود 6 باشم. همسرم هم همینطور
  خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.
  سپاسگزار

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شغل و رشته تحصیلی شما در اتریش مورد نیاز است تنها می بایست مدرک زبان آلمانی b1 و یا معادل انگلیسی آن (ترجیحاً آلمانی به دلیل آلمانی زبان بودن اتریش) را اخذ نموده و هزینه 6 ماه زندگی در اتریش را در حساب خود نشان دهید تا بتوانید ویزای جستجوی کار اتریش را اخذ نمایید. البته تا زمامن یافتن کار و اخذ ویزای کاری نمی توانید همراهان خود را به اتریش ببرید.

   پاسخ
 20. ناشناس گفته:

  سلام چطوری میشه یک وقت ملاقات 10دقیقه ای با سفارت اتریش گرفت ؟چند روز طول میکشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
 21. زهرا گفته:

  با سلام خانمی هستم سی ساله متاهل دارای دو فرزند ۴ و ۲ ساله، لیسانس حقوق ثبت اسناد و املاک دارم و ۵ سال سابقه بیمه، زبان انگلیسی در شرف گرفتن آیلتس هستم، همسرم کاردانی الکترونیک داره و شغلش آزاد هست. جفتمون گپ تحصیلی داریم. من کار کاشت و طراحی ناخن و کارهای آرایشگری هم دوره دیدم. به خاطر آینده بچه ها قصد مهاجرت داریم. خانواده عمه ی من ونکوور هستن حدود ۱۵ ساله. به نظر شما من چه کشوری و از چه راهی میتونم مهاجرت کنم.ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 22. zahra گفته:

  با سلام. خانمی هستم سی ساله متاهل دارای دو فرزند ۴ و ۲ ساله پنج سال سابقه بیمه دارم سال ۹۲ از رشته حقوق ثبت اسناد املاک فارغ التحصیل شدم، همسرم کاردانی الکترونیک داره و کارش آزاد هست. خودم کلاس زبان میرم و چیزی تا آزمون آیلتس نمونده. به خاطر آینده فرزندانم قصد مهاجرت داریم به نظر شما از چه طریقی و به کدوم کشور میتونیم مهاجرت کنیم؟ عمه ی من ۱۵ ساله ونکوور هست ولی نمیدونم میتونه مفید باشه یا نه، ممنون از راهنماییتون

  Rating: 5
  پاسخ
 23. مصطفی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده 21 سال سن دارم و مجرد هستم. دانشجوی لیسانس رشته ی تریبت بدنی هستم و مدارک داوری فوتبال و مدرک تمرینات حرکات اصلاحی رو دارم و در حال اخذ مدرک سایر رشته های ورزشی و همینطور ماساژ هستم و در حال یادگیری زبان آلمانی نیز هستم. و حدود 500 میلیون تومان سرمایه دارم. ممنون میشم که شرایط بنده رو برای مهاجرت به اتریش تحلیل کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بهترین روش برای شما میتونه تصحیل در اتریش باشه.
   با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. همچنین اتریش به شرایط سنی و گپ تحصیلی نیز حساس است.در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpourmie.com/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز خودحمایتی برای بازنشستگان خوبه چرا که شما نه حق کار دارید و نه نحصیل. بهتره برای تحصیل اقدام کینن و بعدش با کار کردن در اتریش بعد چند سال اقامت دائم و تابعیت اتریش رو بگیرین.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز خودحمایتی برای بازنشستگان خوبه چرا که شما نه حق کار دارید و نه نحصیل. بهتره برای تحصیل اقدام کینن و بعدش با کار کردن در اتریش بعد چند سال اقامت دائم و تابعیت اتریش رو بگیرین.

   پاسخ
 24. روژینا گفته:

  با سلام و خسته نباشین
  من یه سوال داشتم : با قبولی پزشکی دانشگاه سراسری در کنکور ایران میشه در اتریش برای پزشکی پذیرش گرفت؟؟ یا اینکه قبولی پزشکی ایران رو نمی پذیرن و باید ازمون ورودی خودشون رو بدیم؟
  متشکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   • در کشور اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میسر است
   • دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
   • برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
   • کلا در اتریش دو نوع دانشگاه پزشکی داریم:
   1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
   2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
   • دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

   پاسخ
   • روژینا گفته:

    ممنونم از پاسخگویی
    اگه کارنامه قبولی داروسازی در یکی از دانشگاه های ایران رو داشته باشیم، باز هم نیازه که در دوره پیش پزشکی شرکت کنیم ؟؟

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     با سلام.
     • در کشور اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میسر است
     • دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
     • برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
     • کلا در اتریش دو نوع دانشگاه پزشکی داریم:
     1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
     2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
     • دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

     پاسخ
 25. سینا گفته:

  با سلام و خسته نباشید.برای مهاجرت به اتریش باید در هردو زبان انگلیسی و آلمانی مهارت داشته باشیم یا مهارت در یک زبان(انگلیسی)کافی است؟

  Rating: 5
  پاسخ
 26. ساناز نصري گفته:

  من ٢٦ سالمه فوق ديپلم هستم و حدودا ٨ ساله ارايشگري ميكنم و ٧ مدرك تخصصي دارم.زبان انگليسي و مكالمه هم نسبتا خوب هست.همسرم ٢٩ سالشه كار دكوراسيون داخلي انجام ميده بيمه هستن.و يك خونه داريم به ارزش حدودا ٨٠٠ ميليون ميخواستم بدونم چطوري ميتونيم مهاجرت كنيم؟و كجا به شرايط ما ميخوره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. میتونین در دوره های زبان اتریش شرکت کنین و حینش و یا بعدش به دنبال کار بگردین و یا اینکه دوره های تحصیلی رو شرکت کنین و بعدش 6 ماه دنبال کار باشید در اتریش. با موسسه ما تماس بگیرین تا شما رو بیشتر راهنمایی کنند.

   پاسخ
 27. اصغرکمندی گفته:

  با سلام ما خانواده ۴ نفره هستیم
  آیا با مدرک کشاورزی و یا حکم ورزشی میتوان به کشور اتریش مهاجرت کرد تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. خیر. می بایست یا از طریق قرمز سفید قرمز یا از طریق خود حماتی ورود کنید. البته ما از سن شما و اعضای خانواده تان، مدرک تحصیلی و سرمایه شما اطلاعی نداریم!

   پاسخ
 28. مهدی گفته:

  با سلام
  بنده ۲۵ سالمه و محردم و آرایشگر هستم ۷ سال هم سابقه کار دارم البته با مدرک معتبر
  با چه روشی میتونم اقدام کنم برای اقامت اتریش

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ اقامت اتریش از چند روش امکان پذیر است. لطفا میزان سرمایه و سطح یا نمره زبان خود را به همراه وضعیت تاهل اعلام نمایید تا بتوانیم شما را راهنمایی نماییم.

   پاسخ
 29. MARYAM.MDST گفته:

  من 22 سالم هست. می تونم برای خودخمایتی اتریش اقدام کنم و برم اونجا درس بخونم ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تمکن مالی اتریش برای افراد ازنشسته دارای سرمایه لازم که نیاز به کار در اتریش ندارند توصیه می شود و شما می توانید پس از تحصیل در اتریش در این کشور مشغول به کار شده و بعد از چند سال اقامت دائم و تابعیت اتریش را اخذ نمایید.

   پاسخ
 30. بهزاد گفته:

  سلام و خسته نباشید.
  من دانشجوی سال سوم کارشناسی علوم پزشکی هستم. میخواستم بپرسم اگه نتونیم به زبان آلمانی تحصیل کنیم، هزینه ی تحصیل به زبان انگلیسی(در دانشگاهای خصوصی) سالیانه چقدره تقریبا؟ و اینکه مثل آالمان نیاز به پول اولیه برای صدور ویزا هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   • در کشور اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میسر است
   • دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
   • برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
   • کلا در اتریش دو نوع #دانشگاه_پزشکی داریم:
   1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
   2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
   • دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

   پاسخ
 31. حامد گفته:

  با عرض سلام و احترام خدمت شما دوستان عزیز
  در روش خود حمایتی آیا حتما نیازی هست درامد ماهانه داشته باشیم و با سند و مدرک ثابت کنیم؟
  اگر فقط سرمایه ای به طور ثابت در حساب باشد کفایت می کند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اقدام جهت خودحمایتی اتریش شما لازمه ثابت کنین دارای تمکن مالی هستین و اگه اطلاعات صوری بدین و حتی موفق بشین به اتریش مهاجرت کنین در اونجا دچار مشکل میشین چرا که اجازه کار ندارین و اعلام کردین که دارای تمکن هستین تا حداقل برای 5 سال خرج خودتون و خانوادتون رو بدین.

   پاسخ
 32. عليرضا گفته:

  با عرض سلام و تشكر از مجموعه بي نظير ملك پور خواستم در صورت امكان با توجه به شرايطم من را ترجيحا جهت اقامت كاري يا ثبت شركت يا راه هاي ديگري راهنمايي فرماييد.
  ٢٤ ساله،ليسانس گرافيك از دانشگاه ازاد با معدل ١٩،سابقه كار كه همراه با بيمه باشد ندارم ،سرمايه حدود ٨٠٠ ميليون تومان

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به شرایطی که فرمودید، امکان بررسی شانس شما برای اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در اتریش برای شما فراهم خواهد بود. در صورت تمایل می توانید با موسسه تماس گرفته و شانس خود را ارزیابی نمایید.

   پاسخ
 33. مریم گفته:

  سلام
  من 20 سالمه و میخوام برای پزشکی اتریش اقدامکنم تمکن مالی م هم 500 تومن هست. اکی هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام.
   • در کشور اتریش تحصیل پزشکی به زبان انگلیسی میسر است
   • دوره های پزشکی و دندان پزشکی که به زبان انگلیسی در اتریش برگزار می گردد از دوره های پزشکی در کشورهایی مانند مجارستان و چک ارزان تر هستند
   • برای ورود به دانشگاه های پزشکی مجارستان، اتریش و چک باید امتحان ورودی بدهید اما هزینه پزشکی در اتریش بسیار ارزان تر از دیگر کشورها می باشد
   • کلا در اتریش دو نوع #دانشگاه_پزشکی داریم:
   1-دانشگاه های دولتی که مجانی هستند و شما می تواتید در خصوص آنها در وب سایت موسسه ملک پور بیشتر بخوانید، کافی است کلید واژه پزشکی مجانی اتریش را با کلید واژه ملکپور در گوگل سرچ بفرمایید
   2- دوم دانشگاه های خصوصی در اتریش هستند که به زبان انگلیسی پزشکی را تدریس نموده و هزینه تحصیل دریافت می دارند که این دانشگاه ها یک مزیت بزرگ دارند و این است که اگر نمره و معدل شما خوب باشد بعد از یک یا چند ترم می توانید شانس خود را برای تحصیل در دانشگاه های دولتی مجانی و انتقالی امتحان کنید.
   • دانشگاه های خصوصی اتریش دارای رنکینگ بسیار عالی و مورد تایید تمام اروپا از جمله کشور سوییس می باشند

   پاسخ
 34. yuna گفته:

  سلام وقت بخیر
  من فوق لیسانس بیوتکنولوؤی دارم حدودا 10 مقاله بین المللی و همچنین مدرک dbaدارم از دانشگاه تهران حدودا 4 سال هست در زمینه مارکتینگ دارم کار میکنم و خودم یک شرکت دارم همچنین نامزدم متخصص زنان وزایمان هستن و سطح زبان هر دو ما در حد عالی هستش ولی مدرک زبان نداریم به نظر شما کدام گذینه برای مهاجرت برای اتریش برای ما مناسب تره .

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   باید اطلاعات کامل تری در اختیار باشد تا بتوان پاسخ دقیقی به شما داد اما از روش کار، تحصیل و سرمایه گذاری می توانید اقدام کنید.
   اگر سن مناسبی داشته باشید و مدرک زبان ارائه دهید می توانید ویزای کار اتریش را بگیرید.
   امکان پذیرش در مقطع دکترا نیز برای شما وجود دارد.
   روش های اقامت کار شرکت، بلوکارت و قرمز سفید قرمز نیز می تواند برای شما مناسب باشد.

   در مورد جزئیات این روش ها می توانید در لینک های زیر مطالعه کنید.

   کار در کشور اتریش

   اقامت کار شرکت

   بلوکارت اتریش

   کارت قرمز سفید قرمز

   پاسخ
 35. عرفان گفته:

  با سلام
  در ابتدا تشکر از سایت خوب شما
  سوالی اشتم در خصوص مهاجرت از طریق خودحمایتی در این روش فرزندان تا چه سنی می توانند در کنار خاتواده حضور داشته باشند.
  و این میزان از در آمد ماهیانه برای یک خانواده محسوب می شود و یا صرفا برای یک فرد ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در روش خودحمایتی اتریش شما به ازای هر فرزند نیز باید به صورت مستقل مبلغ 22 هزار یورو در حساب بانکی نشان دهید. اما درآمد ماهیانه به ازای همه افراد خانواده است و نیازی نیست برای هر فرد به صورت مستقل نشان داده شود. فرزندان زیر 18 سال جز همراه محسوب می شوند.

   پاسخ
 36. شکوری گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت تیم خوب و بسیار حرفه ای و بی نظیر mie . ممنون از مقاله بسیار خوب و علمی شما. سوال من در خصوص بحث کار شرکت و ثبت شرکت در اتریش است. آیا در این روش می توان شرکت را غیر فعال گذاشت و همچنان اقامت را تمدید نمود؟ یا اینکه این کار باعث عدم تمدید اقامت می شود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   در روش کار شرکت شما در واقع از طریق استخدام اقامت می گیرید و باید تا 2 سال یکی از زوجین در شرکتی که ثبت می شود مشغول به کار باشد و حقوق دریافت کند و بیمه و مالیات بپردازد. پس از دو سال می توان در جای دیگری مشغول به کار شد و اقامت را تمدید کرد.

   پاسخ
 37. majid cheghini گفته:

  سلام وقت بخیر بنده29سالمه به همراه دختر سه ماهم وهمسرم و سرمایه 800میلیونی به چه شکلی میتونیم برای مهاجرت به اتریش یا انگلیس اقدام کنیم زبون ضعیف شغلم فروش لوازم ارایشی داشتم ممنون

  Rating: 4
  پاسخ
  • mie.malekpour15 گفته:

   سلام و عرض ادب،
   اقدام از طریق دوره زبان اتریش فرصت مناسبی برای شما فراهم می نماید تا در محیط قرار گرفته و جویای کار باشید. این روش نیاز به مدرک زبان و سطح بالایی از دانش زبان ندارد.
   * مانا باشید *

   پاسخ
 38. mahdi.arya1993 گفته:

  با سلام و سپاس از سایت عالی تون
  سوالی داشتم
  در حال حاضر امکان تحصیل در ارشد مجدد وجود دارد؟
  ایا با 36 سال سن شانسی برای ویزای تحصیلی در اتریش وجو دارد؟
  ایا همچنان تایم سفارت اتریش برای ویزای تحصیلی همچنان زمان بر است ؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   رزومه تحصیلی شما باید بررسی شود تا بتوان پاسخ دقیقی به شما داد اما برای تحصیل در مقطع دکترا و ارشد شانس اخذ ویزای تحصیلی دارید.
   وقت مصاحبه سفارت حداقل 8 هفته زمان می برد.

   پاسخ
 39. t.gahvareh گفته:

  سلام و وقت بخیر. از مقاله های خوب شما و سایت علمی شما ممنونم. اما یک سوال در خصوص ثبت شرکت در اتریش دارم، اینکه شخصی که حدود 300 هزار یورو سرمایه داشته باشد می تواند از این طریق وارد کشور اتریش بشه و بعد از اخذ اقامت در رستوران های زنجیره ای سرمایه گذاری کنه و بعد از اینکه در این رستوران ها سرمایه گذاری کرد شرکت خودش رو غیر فعال کنه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   به صورت کلی برای سرمایه گذاری در فرانچایزها از حدود ۸۰ هزار یورو به بالا میتوان اقدام نمود. اگر شخصی در مدت زمانی که در اتریش از طریق ثبت شرکت( قرمز سفید قرمز ) اقامت دارد بخواهد نوع اقامت خود را به سرمایه گذاری تغییر دهد و مالیات خود را از طریق بیزینس خود پرداخت کند، این امکان وجود دارد که شرکت خودش را غیرفعال کند و نوع اقامتش را تغییر دهد.

   پاسخ
 40. یاور گفته:

  با عرض سلام خدمت بزرگواران بنده کارشناس پرستاری دارای مدرک زبان انگلیسی و دانشجوی کارشناس ارشد پرستاری بیماری های اعصاب روان می باشم بنده قصد مهاجرت به اتریش از طریق ویزای کار را دارم لطفا باید چه کاری انجامبدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کار پزشکان و رشته های مرتبط نیازمند برخلاف مشاغل دیگر گذراندن دوره های معادلسازی مدرک است. به طور کلی، کار در اتریش از طریق امتیازبندی است و ویژه دارندگان مدارک لیسانس رشته های فنی و مدیریتی مورد تایید این کشور به همراه سایر مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد و به مدرک زبان آلمانی B1 یا معادل انگلیسی آن به همراه هزینه های وکالتی و سن زیر 40 سال نیاز خواهد داشت.

   پاسخ
 41. مریم لالوی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم و با دیدن ویدئوهای شما و اطلاعات ساتتون تا حدودی تونستیم بفهمیم که شرایط مهاجرتی کدوم کشور با شرایط ما جور میشه فقط یه سوالی که برامون پیش اومده اینکه به تازگی تو شبکه های اجتماعی خبری منتشر شده مبنی بر تصویب قانون 2020 در آلمان که به کسانیکه مدرک دانشگاهی ندارن و مدرک فنی حرفه ای دارن هم ویزای کار میدن میخواستم بدونم ایا این خبر صحت داره و شرایطش به چه شکلی هست؟ ممنون میشم جوابمو بدید
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تاکنون هیچ قانونی در این زمینه تصویب نشده و تنها این موضوع در حد حدس و گمان می باشد.در صورت داشتن سوالات مهاجرتی دیگر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 42. امیرحسین فدایی گفته:

  سلام
  من ۳۴ سال سن دارم مدرک کاردانی نرم افزار متاهل هستم و همسرم لیسانس معماری داره میخواستم بدونم شرایط اخذ ویزای کار برای ما چطور هست؟ اصلا امکانش برای ما هست یا نه؟؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 43. فرشاد گفته:

  سلام عرض ادب و خسته نباشيد. من 25 ساله و كارشناسي رشته مديريت بازرگانی رو از دانشگاه آزاد رو با معدل 19/53 دارم . سرمایه انچنانی ندارم یه 70 میلیونی کمکم کنید راهی مناسب باشرایطم برای مهاجرت به کشور اتریش چه مهاجرت تحصیلی یا کاری باشه??. با تشکر از جناب دکتر ملک پور و پرسنل محترم

  Rating: 5
  پاسخ
 44. فائزه گفته:

  سلام .وقت بخیر من دانشجوی مهندسی برق دانشگاه حکیم سبزواری با معدل 16هستم .خواستم ببینم که داشتن یک مقاله ی خوب در رزومه ی من چقدر میتونه به من کمک کنه که در دانشگاه های المان یا اتریش شرکت کنم ؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شرایط برای اتریش نیز به همین صورت است. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 45. نازنین گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من ۲۲سالمه،مجرد،دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان آلمانی از دانشگاه علامه طباطبایی.
  سابقه ی کاری: یک سال تدریس زبان آلمانی در آموزشگاه و یک سال مشاوره ی تحصیلی کنکور.
  میخواستم بپرسم بعداز اتمام دوره ی کارشناسی مترجمی، میتونم رشته روانشناسی ویا گفتاردرمانی رودر مقطع کارشناسی درکشورهای اتریش یا آلمان بخونم؟
  (دیپلم تجربی با معدل کل۱۵دارم)
  بسیار ممنون از پاسخگوییتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در آلمان و اتریش طبق قوانین آموزشی این کشورها به منظور تحصیل در این کشورها ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. جهت کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 46. سامان گفته:

  با سلام خدمت شما
  من 34 ساله هستم و متاهل. فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار 4 سال و نیم. آیلتس 6 و زبان آلمانی مدرک گوته B1. ماه آینده هم امتحان B2 رو شرکت می کنم.
  میخواستم برای کار وارد کشور اتریش بشم، امکان گرفتن ویزا هست؟ اگر هست، امکان استفاده از خدمات شما وجود داره؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان اخذ ویزای جستجوی کار اتریش را دارید. جهت استفاده از خدمات مؤسسه با دفاتر تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی کنند.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 47. داریوش گفته:

  با سلام

  برای درمان بیماریهای صعب الاج چطوری میشه اقدام کرد.به چه مقدار پول نیاز هست. در مورد کشور اتریش خدمتون عرض میکنم. اگه جواب بفرمایید ممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
 48. ناشناس گفته:

  ببخشید میخواستم‌ در مورد اقامت دائم در اندونزی بپرسم….من میخوام برم اندونزی و در آنجا ازدواج کنم و بعد هم کار….شغل من بادیگاردی هستش…مدرک بین المللی دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما پس از ازدواج با یک شهروند اندونزی می توانید اقامت این کشور را کسب نمایید که با مجوز کار همراه می باشد.

   پاسخ
 49. Morteza roshdi گفته:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و 11 تجربی در تیزهوشان میخونم و زبانم تافل گرفتم و مدرک دانشگاه شهید بهشتی تهران رو دارم از زبان میخواستم ببینم یه شرایط خاصی برای من وجود داره تا یا به کانادا یا اتریش برم واسه تحصیل و رشته مورد علاقم دامپزشکی هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط تحصیل در بسیاری از کشورهای برتر دنیا از جمله کانادا، اتریش و آلمان برای شما وجود دارد. همچنین امکان تحصیل رایگان در آلمان و اتریش فراهم می باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 50. مینا نیک جو گفته:

  سلام وقت بخیر۲تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین
  ۲۵ سال دارم مجرد کارشناسی معماری دارم‌و ارشد مدیریت ام بی ای سطح زبان متوسط سابقه کار دولتی هم دارم ۱سال هم نمایندگی بیمه داشتم با شرایطی که گفتم امکان مهاجرت دارم؟
  کدوم کشور میتونم برم‌برای تحصیل در رشته پزشکی؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز با توجه به عدم اطلاع از دانشگاه محل اخذ مدرک تحصیلی و میزان سرمایه شما، پیشنهاد میکنیم جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 51. صادق گفته:

  با سلام خدمت شما، من ۳۱ ساله لیسانس دبیری تربیت بدنی و مدرک مربیگری هم دارم و۴۰۰ میلیون سرمایه ، با این شرایط اقامت کدام کشور را می توانم اخذ کنم .با تشکر.

  Rating: 4
  پاسخ
 52. مجتبی گفته:

  با سلام
  من 37 سال دارم، متاهل دارای دو فرزند 8 و 3 ساله . کارشناسی IT و دوره های CCNA,CCNP,MCSE2016 LPIC I , LPICII رو گذروندم. حدود 11 سال سابقه کار توی همین زمینه دارم. سطح زبان هم بد نیست ولی میتونم به راحتی تقویتش کنم. با توجه به اینکه من نظامی هستم میخواستم ببینم در صورت استعفا از شغل فعلی امکان اخذ اقامت از طریق کار چقدر می باشد؟ البته سرمایه ای هم حدود 250 تا 200 دارم.

  پاسخ
 53. رضایی گفته:

  سلام من 24 ساله و دارای مدرک ارشد هوافضا هستم و همسرمم 30ساله ارشد نقشه برداری و در حوزه نظارت و نقشه کشی ساختمان کار میکنه میخواستم بدونم با سرمایه حدود 100 تومن امکان مهاجرت به کشور ایرلند یا ایسلندو داریم؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   دوست عزیز جهت مهاجرت نیاز به سرمایه بیشتری است اما شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 54. شيرين گفته:

  سلام وقت بخير بنده ليسانس مامايي از دانشگاه ازاد دارم سنم ٣٨ سابقه ١٠ سال كار دولتي ميخواستم بدونم ميشه براي ارشد در رشته مامايي يا ويزاي كار اتريش اقدام كرد زبان در حد متوسط

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 55. امید گفته:

  با سلام و احترام در صورت کسب امتیاز جهت مهاجرت برای کار ، جهت مهاجرت جستجوی کار باید چه کار کرد؟

  پاسخ
 56. soroor گفته:

  سلام وقتتون بخیر بنده دانشجوی رشته نرم افزار کامبیوتر هستم و مدرک فنی حرفه ای اشبزی و adsl و مدرک advance زیان هم دارم و با سرمایه ای نزدیک به 200میلیون هستم و نامزدی هم دارم که او هم قصد مهاجرت دارد اون خودش هم سرمایه ای نزدیک به 250تا300میلیون هست وقصدمون ازدواج در کشور دیگری هستش پیشنهاد شما چه هستش؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. elnaz qanavati گفته:

  با سلام.۴۳ ساله هستم با مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی سابقه کاری ۱۸ ساله در خط تولید سایپا. مدرک زبان ندارم.همسرم فوق دیپلم کامپیوتر داره و ۳ فرزند دارم.برای مهاجرت به اتریش چه راهی برام بهتره.

  پاسخ
  با سلام و احترام

  دوست عزیز جهت دريافت پاسخ سوال خود و توضيحات كامل تر به مقاله ي مربوطه در این لینک مراجعه بفرماييد.

  همچنین دوست گرامي احتراما بیشتر سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد.

  همچنین در صورت تمایل به اخذ مشاوره بیشتر می توانید با شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

  پاسخ
 58. ناصر گفته:

  سلام
  بنده دارای مدرک مهندسی نقشه برداری از دانشگاه غیر دولتی هستم با معدل ۱۶.۵ و دارای سابقه کاری ۶ سال در پروژه های بزرگ ملی و سن ۲۸ سال دارم .میخواستم از خدمتتون بپرسم با چه روش احتمال قبولی مهاجرتم به اتریش زیاد است

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و میزان سرمایه تان را بفرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. ارش مهرزاد گفته:

  سلام من ترم آخر ارشد مکانیک دانشگاه آزاد هستم ۲۷سالمه ۴۰ماه سابقه بیمه و کار مرتبط دارم مدارک hseمقدماتی و پیشرفته کنترل پروژه و نرم افزارکتیا از فنی و حرفه ای دارم متاسفانه مدرک زبان ندارم چطور میشه برای تحصیل حتی دوباره ارشد خوندن یا کار در اتریش و اروپا اقدام کنم؟ چقدر هزینه داره؟

  پاسخ
 60. آنا علیمردانی گفته:

  سلام و عرض ادب
  من 40 ساله با مدرک MBA و با 15 سال سابقه در اداره کار و همسرم 50 ساله با لیسانس ادبیات انگلیسی با 20 سال سابقه در اداره دارایی هستیم. دختر 9 ساله داریم.
  البته بنده یکسال هم مرتبط با تحصیلم بعنوان مدیر فروش در بخش خصوصی کار کردم. زبان انگلیسی من خیلی خوب در حد تافل ولی هنوز مدرک ندارم. هیچکدام از ما آلمانی نمیدونیم.
  با توجه به مطالبی که در سایت خوندم به این نتیجه رسیدم که ویزای کار یا تحصیل شاید گزینه های خوبی برای مهاجرتمون به اتریش باشه. آیا به نظر شما می تونیم اقدام کنیم یا خیر؟

  پاسخ
 61. ناشناس گفته:

  باسلام،اينجانب ٣٧ساله داراى مدرك كارشناسى حقوق وهمسرم٣٧ساله بامدرك كارشناسى ارشد شيمى تجزيه داراى يك پسر ١٠ساله با سرمايه هفتصد ميليون تومان،ازچه طريق وبه كدام كشور مى توانم مهاجرت كنم،باتشكر ارشما دكترگرامى

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست بزرگوار جهت بررسی دقیق شرایط شما و ارائه بهترین مشاوره و همچنین برای کسب اصلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. Ham گفته:

  باسلام
  من لیسانس کامپیوتر دانشگاه آزاد و ۳۲ سال سن و با مدارک مربوط به مایکروسافت از مجتمع فنی تهران داری ۷سال سابقه کار در زمینه امنیت و شبکه کامپیوتر دارم و همسرم هم فوق لیسانس IT با ۸ سال سابقه کار در هنین زمینه در یکی از دو شرکت خودروساز ایران داره یک فرزند ۳ ساله هم داریم با این شرایط امکان مهاجرت به اتریش هست؟؟؟ و یا کشور دیگر البته سرمایه چندانی نداریم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار برای شما روش های زیادی جهت مهاجرت می باشد. شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. متین گفته:

  سلام
  من 29 ساله و لیسانس معماری از دانشگاه غیر انتفاعی دارم. برای ارشد رشته مدیریت میخواستم اقدام کنم. نزدیک 4 سال سابقه کار دارم اما مربوط به رشته ام نیست. در حال حاضر دوره های ایلتس میگذرونم و اینکه advance زبان هم دارم. مهمترین نکته برای من کار پیدا کردن در کنار تحصیل هست که بتونم اقامت بگیرم. ممنون میشم در مورد ویزای تحصیلی منو راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. با توجه به آنچه شرح دادید این امکان برای شما وجود خواهد داشت. البته باید از شرایط شما همانند معدل نهایی و …… آگاه باشیم تا بتوانیم راهنمایی دقیق تری داشته باشیم و باید رزومه شما توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 64. Mohamad.syh گفته:

  با سلام، من 26 ساله، فوق لیسانس حسابداری هستم، یک مقاله با ضریب impact factor (معادل isi) دارم، مسلط به زبان اسپانیایی ،بدون سابقه کار، بدون مدرک زبان، با شرایط فوق امکان اخذ ویزا رو دارم?

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و ما نیز شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 65. سعید گفته:

  با سلام
  من لیسانس مکانیک دارم و مدارک فنی وحرفه ای متعددی در زمینه تاسیسات و تعمیرات لوازم خانگی و حدود چهار سال مغازه تعمیرات لوازم خانگی سنگین داشتم . در حال حاضر حدود یکسال و نیم که کارشناس دفتر فنی مکانیکال پتروشیمی هستم و خدمتم هم تمام شده است و سنم 26 سال است . میخواستم ببینم در وضعیت من از چه روش هایی می شود ویزای کاری کر اتریش گرفت و حداقل سرمایه مورد نیاز چقدر می باشد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام شما می توانید از طریق ویزای جستجوی کار اتریش اقدام نمایید که یک سیستم امتیاز بندی است. برای این نوع ویزا نیاز به ارائه مدرک زبان آلمانی نیز دارید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 66. سعید گفته:

  سلام وقت بخیر
  من لیسانس مکانیک دارم و مدارک فنی وحرفه ای متعددی در زمینه تاسیسات و تعمیرات لوازم خانگی و حدود چهار سال مغازه تعمیرات لوازم خانگی سنگین داشتم . در حال حاضر حدود یکسال و نیم که کارشناس دفتر فنی مکانیکال پتروشیمی هستم و خدمتم هم تمام شده است و سنم 26 سال است . میخواستم ببینم در وضعیت من از چه روش هایی می شود ویزای کاری کر اتریش گرفت و حداقل سرمایه مورد نیاز چقدر می باشد

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   از طریق ویزای جستجوی کار برای کشور اتریش می توانید اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 67. بابک گفته:

  باسلام و احتراما
  من ۳۱ ساله و لیسانس علوم آزمایشگاهی هستم با ۸سال سابقه کار و خانمم هم لیسانس معماری و دارای مدارک آرایشگری میباشد.
  میخواستم لطف کنین و بگین چطوری و به چه کشوری میتوانم مهاجرت کنم.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 68. بهمن جهانشاهي گفته:

  سلام من بازرگان هستم.و سابقه تجارت با آلمان و چين را دارا ميباشم.
  آيا شرايط مهاجرت به اطريش را دارم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 69. کامبیز میراقازاده گفته:

  با سلام .بنده پزشک متخصص بیهوشی با ۲۰ سال سابقه کار ۵۰ساله وهمسرم تکنسین بیهوشی ۴۰ ساله که دوپسر ۹ساله دارم با نقدینگی ۱تا۱/۵ملیارد بصورت ملک، لطفا بفرمایید چه روشی را برای مهاجرت وبه چه کشوری که امکان کار نبز داشته باشد پیشنهاد میفرمایید.با تشکر از محبت شما وبا آرزوی سلامتی.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار با توجه به شرایطی که شرح فرمودید، به نظر می رسد شما شانس خوبی در اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در اروپا را خواهید داشت. هرچند شرایط شما باید به صورت جامع تری مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره و بررسی های کاملتری در این زمینه جهت انتخاب مناسب ترین روش مهاجرت با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. محبوبه گفته:

  سلام و احترام ،۳۳ سالم لیسانس کامپیوتر نرم افزار و ۸سال سابقه کار – متاهل – فرزند نداریم – همسرم ۳۲ساله لیسانس برق الکترونیک و ۵سال سابقه کار دارد.درخصوص زبان فعلا درحد متوسط مدرکی نداریم-۲۰۰ میلیون سرمایه داریم. خواهش میکنم راهنمایی کنید ازچه طریقی میتونیم اقدام کنیم.

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست بزرگوار با توجه به شرایط و رشتۀ تحصیلی شما ویزاهای کاری می تواند بهترین گزینه باشد. البته باید رزومه شما و همسرتان توسط تیم ما بررسی گردد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. حامد گفته:

  با سلام
  جناب دكتر من داراي مدرك ليسانس it با سن ٣٢ و معدل ١٥،٢١ و داداري مدارك تخصصي شبكه mcse-ccna-ciw-ic3-ceh-securityو برنامه نويسي اوراكل و … از مجتمع فني تهران و تعميرات موبايل هستم همچنين هفت سال سابقه كار در يك بانك خصوصي با سمت معاونت بانك و همچنين همسرم دانشجوي رشته حقوق كه ٢ترم ديگر فارغ التحصيل مي شود و مدرك پوست و مو از مجتمع فني تهران و فني حرفه اي و city&guild انگلستان و مدرك تخصصي ناخن با سن ٣٠ سال هستند و داراي ٢فرزن ٧ساله و ٥ساله هستيم.همچنين حدود ٣٠٠ميليون سرمايه .با اين شرايط كدوم كشور ميتوانيم درخواست مهاجرت كار براي خودم و تحصيل براي خانمم را داد.
  با تشكر از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام باید شرایط شما برای کانادا و هلند و دانمارک بررسی شود.جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 72. M. faya گفته:

  سلام خسته نباشین سوالم‌ابنه که دخترم‌ رشته مدیریت بازرگانی لیسانس رو تموم کرده و‌الان میخواد برای ادامه تحصیل به اطریش بیاد زبان المانی نمیدونه میتونه از طریق کلاس های زبان در اطریش ثبت نام کنه و بعد ار اتمام و‌تکمیل زبان‌المانی به تخصیل مشغول بشه؟؟جوابم رو‌ اگه لطف بفرمایین به جی میلم بدین ممنون میشم

  پاسخ
 73. حامد سلیمانی گفته:

  سلام خسته نباشید .من امسال سال چهارم میرم و رشته تجربی هستم .میخوام برای دانشگاه برای اتریش اقدام کنم رشته دارو یا پزشکی هر کدام راحت تر بتونم .من یا مشاورین تون حرف زدم گفتند که اتریش اقدام نکنید و گفتن نمیشه منو منصرف کردن اما آقای دکتر اتریش رو مناسب تر میدونن و راحت تر اونجا اقدام میکنن .میخوام بدونم الان من چی کنم از طرفی مشاورین تون میگن نمیشه نمیتونیم انجام بدیم از طرفی دکتر میگه میشه ؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 74. فاطمه استاجی گفته:

  با سلام خدمت شما
  من یک خانوم 25 ساله ودیپلم ریاضی وکامپیوتر دارم وهمسرم 31 ساله ودیپلم برق خودرو ویک پسر 3 ساله داریم وکل سرمایه مون 200میلیون میباشد
  بهترین راه برای مهاجرت یک کشور اروپایی چه میباشد
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید مارو

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 75. ليلا گفته:

  سلام. خسته نباشيد. من ٢٨ ساله داراي ليسانس آشپزي با ٥ سال سابقه كار بدون بيمه هستم. ميخواستم ببينم چون سطح زبان خارجي پاييني دارم به كدوم كشور ميتونم برم ؟ حداقل تا تكميل زبان خارجه اونجا باشم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 76. Samin گفته:

  با سلام و احترام خدمت شما.
  همسر بنده هیات علمی دانشگاه آزاد هستن و خودم فوق لیسانس مهندسی نرم افزار هستیم و حدود ۵۰۰ تومن هم سرمایه داریم خواستم راهنمایی بفرمایید که ما چقد شرایط لازم رو برای اتریش داریم.ممنونم از شما

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 77. فرخی گفته:

  سلام.لطفا مهاجرت کاری برای اینجانب ۵۰ساله مهندس الکترونی با۲۵ سال سابق درآستانه بلزنشستگی خانواده ۴ نفره وشرایط تحصیل فرزند ها

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 78. بيتا گفته:

  با سلام و خسته نباشيد.
  من ٢٥ سالمه ليسانس فيزيك از دانشگاه دولتي دارم.٤سال سابقه كار غير مرتبط دارم. با همسرم حدود ٣٠٠ ميليون سرمايه داريم.
  سوال بنده اينه آيا براي گرفتن پذيرش از دانشگاه هاي اتريش معدل مهم است؟ چون معدل من نزديك ١٣ است.همچنين شرايط ويزاي همراه چطوري ميباشد؟؟
  با تشكر از راهنمايي هاي خوبتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.

   پاسخ
 79. حمید رضا جمالزهی گفته:

  سلام بر دکتر عزیز من یک شرکت در ایران دارماز سال 1372 ثبت کردم و حوزه فعالیت بیشتر من زیباسلزی بوده مثل طراحی فضاهای شهری که طراحی ها رو من انجام میدم و یک نفر مجسمه ساز در کارگاهم دارم که ایشون کارهای حجمی و المانهای شهری رو میسازد . سن من 55 سال هست و خانمم نیز یکی از اعضای شرکتم هست در ضمن خانمم یک سالن آرایش زنانه در تهران دارند و مشغول فعالیت هستند و سن ایشون 47 سال هست و یک دختر دارم 23 سال که دانشجوی رشته داروسازی دانشگاه شهید بهشتی تهران هست و ترم 6 هست و یک پسر دارم که 22 سال داشته که دانشجوی رشته مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد تهران هست و یک ترم دیگه تموم میکنه (دوره لیسانس) حال تصمیم گرفتم به اتریش بیام تا سقف 200/000 یورو میتونم پول بیارم (البته از فروش دو تا از ملک هایم ) ولی اگر همه املاکم رو بفروشم میتونم 300/000 یورو بیارم. در ضمن من با توجه به اینکه در چند رشته مهارت دارم از قبیل طراحی با نرم افزار فتوشاپ وکارهایی با چوب (نجاری)و نقاشی ساختمان و نصب کاغذ دیواری و کشاورزی و دامداری ( چون اینها رو تجربی انجام دادم) . در ضمن مدت زمان آمدن و گرفتن ویزا رو هم برام اعلام بفرمایید .
  لذا منتظر نظر حضرتعالی جهت روش آمدن به اتریش هستم.
  با سپاس فراوان از محبت بی دریغ شما
  حمید رضا جمالزهی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب میتوانید از روش خودحمایتی اقدام نمایید .در این مورد باید تایم اختصاصی مشاوره اخذ نمایید.

   پاسخ
 80. Ali گفته:

  با سلام وتشكر از مطالب مفيدتون ، من ٤٠ ساله هستم و متولد اتريش داراي همسر و دو فرزند و مقيم ايران ، ميخواستم بپرسم أيا راهي براي مهاجرت از طريق تولد برايم وجود دارد ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 81. مهسا نوری گفته:

  سلام و وقت بخیر، امیدوارم وقتش رو داشته باشید که جواب سوال من رو هم بدین، پیشتر سپاسگزارم بابت وقتی که میگذارید. من و همسرم قصد مهاجرت داریم و بنابر تحقیقاتی که کردم کشور اتریش رو مناسب دیدم. ایشون فوق لیسانس شیمی از دانشگاه سراسری و حدود هفت سال سابقه کار دارند به عنوان مدیر فنی ازمایشگاه مشغول هستن. مدرک تافلشون منقضی شده و دیگه حالشو ندارن . بنده خودم دانشجوی ارشد کامپیوتر دانشگاه شریف هستم ولی معدل پایینی دارم ولی معدل لیسانسم خیلی خوبه و معدل الف بودم و مدرک لیسانسم هم ازاد نشده و چون فعلا دانشجو هستم این امکان که از طریق عدم کاریابی بگیرم رو هم ندارم. با این شرایط به نظر شما راحتترین روش برای ما این هست که بنده برای تحصیل اقدام کنم یا همسرم میتونن برای پیدا کردن شغل ویزای شش ماهه بگیرن؟ تو رو خدا راهی رو پیش روم بزارید که عملی باشه ، ما واقعا از وضعیت زندگی در ایران خسته ایم . ضمنا بنده 25 و همسرم 34 سالشونه. و اینکه اگر بخوایم از طریق دفتر شما اقدام چقدر برای ما هزینه خواهد داشت . عذر میخوام که سوالم طولانی شد امیدوارم پاسخ بدید. ممنون از شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 82. سجاد گفته:

  سلام اقای ملک پور . من ۱۷ سال سن دارم و پایه یازدهم رشته برق صنعتی از هنرستان فنی و حرفه رو تموم کردم . میخواستم برای ادامه تحصیل به اتریش مهاجرت کنم .
  و در ابتدا میخواهم دوره زبان رو در اتریش بگذرونم ، شرایط مهاجرت را دارم ؟ چطور میتونم مهاجرت کنم
  میخوام قبل از اینکه به سن ۱۸ سال برسم مهاجرت کنم که درگیر مشکلات خدمت سربازی نشم .

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 83. فرجی گفته:

  سلام به آقای ملک پور.
  من 30 ساله هستم با سابقه ی 8 سال وکیل پایه یک دادگستری از کانون وکلای مرکز. همسرم 36ساله و سابقه ی 15 ساله مهندس عمران در بزرگ ترین پروژه های کشور .ضمنا لیسانس شوهرم دانشگاه آزاد بوده . حدود 500 میلیون تومان سرمایه داریم که بصورت ملک است .
  برای مهاجرت به اتریش آیا رشته تحصیلی ما مطلوب است؟ میتونیم یک رشته ی غیر مرتبط در اتریش تحصیل کنیم مثلا دامپزشکی؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام شرایط شما مساعد است برای اتریش و یا هلند میتوانید برای تحصیلی اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 84. مجید گفته:

  با سلام
  بنده مدرک کارشناسی آزمایشگاه پزشکی و همسرم فوق لیسانس خون شناسی پزشکی میباشد.در حال حاضر بنده شرکت طلاو جواهر دارم و همسرم روی یک پروژه درمان بیماران ام اس کار میکند.البته دعوت نامه از کشور سوئد برای این پروژه را داریم.ایا میتوان با این شرایط تابعیت اتریش را گرفت؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 85. محسن گفته:

  سلام ببخشید من یک سوال کلی دارم.میخواستم بپرسم در شرایط فعلی بهترین و ارزانترین کشورها در آسیا و اروپا یا آمریکا برای گرفتن اقامت از طریق خرید ملک که آقای ملک پور بعضی از اون کشورها را در ۳ ویدیوی خودشون اشاره کردن و یا از طریق ثبت شرکت و سرمایه گذاری چه کشور و یا کشورهایی هست و حداقل مبلغ سرمایه گذاری برای خریدن ملک در اونها چه مقدار هست؟
  خیلی ممنون از پاسخ شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام این بحثی تخصصی است و در این مورد باید با اقای دکتر تایم مشاوره داشته باشید . مبالغ خرید ملک از ۱۵۰.۰۰۰ یورو شروع میشود.

   پاسخ
 86. ندا گفته:

  سلام . من دندانپزشک و همسرم فوق لیسانس معماری هستن . راهی برای ما برای گرفتن ویزا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مشاوره نیاز به اطلاعات بیشتری از شما میباشد مانند سن و مدرک زبان و میزان سرمایه و …. بنابراین جهت کسب اطلاعات در این زمینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 87. مريم گفته:

  با سلام و عرض ادب
  من ليسانس گرافيك هستم و سابقه سه سال كار غير مرتبط با رشته ام و پنج مدرك هنري هم از فني حرفه ايي دارم سنم٣٣سال ميتونم اقدامي بكنم براي كار در رشته خودم؟براي رشته هنر شانسي هست در اتريش ؟نقاشي هم به صورت تخصصي و حرفه ايي كار ميكنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 88. بهاره گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دکتر ملکپور و همکاران،و تشکر فراوان بابت زحماتتون در امر مهاجرت.بنده ۲۲ ساله هستم فارغ التحصیل مهندسی عمران از دانشگاه دولتی با معدل ۱۵.دارای مدرک آیلتش با نمره ی ۷.۵ هستم و در حال گذراندن دوره های زبان آلمانی ام . قصد دارم برای سال ۲۰۲۰ برای کارشناسی ارشد اقدام کنم سوالم این هست آیا با حدود ۱۵۰ میلیون تومن سرمایه و هم چنین کار در حین تحصیل در اتریش،میتونم مهاجرت کنم یا خیر؟این مقدار سرمایه برای دو سال زندگی در اونجا با حداقل امکانات کفایت میکنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب با توجه به اینکه در مورد اینده سوال فرمودید در حال حاضر میتوان مشاوره داد اما در مورد سالهای بعد ممکن است قوانین تغییر کند و مبلغ ارز را نمیتوان پیش بینی نمود .

   پاسخ
 89. آرمین گفته:

  باسلام خدمت آقای ملک پور. بنده لیسانس حسابداری خوندم، 23سال سن دارم. و حدود 100میلیون تومن هم سرمایه. از چه طریقی صلاح میدونید که به یک کشور اروپایی مهاجدگرت بکنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان یا mba در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.در ضمن با توجه به نرخ روز ارز مبلغ شما برای مهاجرت کافی نمیباشد.

   پاسخ
 90. مینا گفته:

  با سلام واحترام. من ۳۲ ساله وپزشک هستم همسرم ۳۷ ساله دکترای فاینانس ومدرس دانشگاه است با هفت سال سابقه کاری وایلتس ۶/۵ داره خواستم سوال کنم می تونیم برای ویزای کار اقدام کنیم ممنون از لطف شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شما میتوانید پس از گذراندن دوره معادل سازی از طریق ویزای کار برای المان اقدام نمایید . و این شرایط را دارید در این مورد جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • Mehras گفته:

    با سلام
    برای مهاجرت به اتریش از چه طریقی وارد بشم بهتره؟

    ۱۹ سالمه
    سرمایم ۲۰۰ میلیون
    مدرک تحصیلی سیکل
    زبان هم ضعیف
    (خانوادگی میتونیم بریم یا نه)

    Rating: 5
    پاسخ
    • MIE.Malekpour2 گفته:

     سلام. ویزای همراه رو تنها برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی میشه اخذ کرد.
     سرمایه تون برای مهاجرت با توجه به قیمت یورو و دلار پایینه. اگه سابقه تحصیلی درخشانی دارید میتونید از طریق بورسیه تحصیلی اقدام کنید.
     برای بورسیه تحصیلی رتبه کنکور اهمیتی ندارد و شما باید رزومه علمی قوی داشته باشید. بورسیه معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود. در مقاطع پایین تر ارائه رزومه مناسب برای بورسیه سخت تر است. اما برخی از دانشگاه ها پس از گذراندن چند ترم در صورت داشتن عملکرد مناسب ممکن است به شما کمک هزینه تحصیل بدهند.
     https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

     پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5