مهاجرت به سوئیس و بررسی راه های آن

مهاجرت به سوئیس و انواع روش های مهاجرت به سوئیس، مدارک و شرایط لازم برای مهاجرت به این کشور اروپایی به صورت کاملا علمی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته شده است. چگونه می توان پاسپورت سوئیس را اخذ نمود؟ هزینه زندگی در سوئیس چگونه است؟ مهاجرت به سوئیس از طریق کار چه شرایطی دارد؟ شیوه های مختلف مهاجرت به کشور امن و ثروتمند سوئیس برای بسیاری از عزیزان مورد سوال بوده است. موسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش با بیش از 15 سال سابقه کار در امور مهاجرتی می تواند راهنمای شما متقاضیان عزیز باشد. برای استفاده از خدمات موسسه می توانید با صورت تلفنی مشاوره رایگان دریافت نموده و اطلاعات لازم را کسب نماید.

مهاجرت به سوئیس 4 راههای مهاجرت به سوئیس

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

مهاجرت به سوئیس و شرایط عمومی آن

برای مهاجرت به سوئیس ابتدا لازم است تا با این کشور آشنا شوید. سوئیس کشوری زیبا و ثروتمند در اروپای غربی است و با اتریش، لیختن اشتاین، فرانسه، آلمان، ایتالیا هم مرز می باشد. پایتخت آن برن و دو شهر ژنو و زوریخ از نظر قدرت اقتصادی شهرت جهانی دارند. این کشور چهار زبان آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانی را به رسمیت می شناسد. واحد پول آن فرانک سوئیس و دین اصلی مردمان آن مسیحیت است. سوئیس مقر سازمان های بین المللی همچون صلیب سرخ و سازمان تجارت جهانی است. یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل نیز در شهر ژنو واقع شده است. حدود 200 سازمان بین المللی در این کشور واقع شده اند. سوئیس از نظر سیاسی کشور آرام و بی طرف شناخته شده که تا کنون وارد هیچ جنگی نشده است. مساحت این کشور 41،290 کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر 7.5 میلیون نفر در 26 ایالت خود جای داده است که ایالت آن کانتون نامیده می شود. این کشور ثروتمند عضو اتحادیه اروپا نیست ولی جهت داد و ستد با کشورهای عضو اتحادیه اروپا، در انجمن تجارت آزاد اروپا (EFTA) و همچنین در شنگن عضویت دارد. بانک داری و شرکت های بیمه سهم اصلی را در اقتصاد این کشور دارند. صنعت توریسم نیز جایگاه ویژه ایی در اقتصاد سوئیس دارد و کوهستان های زیبای این کشور همه ساله میزبان ورزش های برفی می باشد. دو شهر ژنو و زوریخ توریستی ترین شهرهای این کشور می باشند.

مهاجرت به سوئیس راههای مهاجرت به سوئیس

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش اول

video راههای مهاجرت به سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش اول

audio راههای مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق کار

یکی از راه های مهاجرت به سوئیس، مهاجرت از طریق کار می باشد. این راه برای شهروندان اتحادیه اروپا و اتحادیه تجارت آزاد اروپا (ایسلند، نروژ و لیختن اشتاین) راحت تر است. اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای مهاجرت به سوئیس و کار در این کشور هستید، کارفرمای شما باید قبل از شروع استخدام شما رسما ًبه مقامات سوئیس اطلاع دهد. الزامات این روش بر اساس شهروندی متفاوت است. شهروندان اتحادیه اروپا با موانع کمتری برای مهاجرت به سوئیس مواجه هستند و محدودیت های کارگران خارجی را ندارند. کشورهای عضو اتحادیه هر کدام سهمی برای مهاجرت به سوئیس و ورود به این کشور و کار در آن دارند. یک مثال واضح کرواسی است که در ژانویه 2013 به اتحادیه اروپا پیوست و تا ماه مه سال 2019 سهمیه سالانه برای مهاجرت به سوئیس دارد. اقوام کرواسی که مهاجرت به سوئیس داشته و در آن زندگی و کار می کنند نیز محدود به زندگی و کار در کانتونی (ناحیه یا منطقه ای سوئیس) هستند که ویزا برای آنها صادر می شود. شهروندان خارج از اتحادیه اروپا و EFTA باید مجوز کار و اجازه اقامت خود را قبل از مهاجرت به سوئیس بگیرند. مهاجرت به سوئیس برای کارگران خارجی سهمیه بندی دارد. از سال 2017 سهمیه بندی جذب نیرو برای مدت طولانی (مجوز B) 3000 و برای کوتاه مدت (مجوز L) 4500 نفر بوده است. سهمیه های اعلام شده برای مهاجرت به سوئیس و کار شامل مدیران، متخصصان و سایر نیروهای ماهر می شود. مدارک تحصیلی از یک دانشگاه یا موسسه عالی معتبر به همراه چند سال تجربه کار حرفه ای، برای مهاجرت به سوئیس از طریق کار مورد نیاز است. همچنین نکته مهم این است که، کارفرمایان باید ثابت کنند برای شغل مورد نظر از سوئیس و یا اتحادیه اروپا هیچ واجد شرایطی وجود ندارد. شخص پس از دریافت پیشنهاد کار از کارفرمایی در سوئیس می تواند اقدام به اخذ ویزای کار سوئیس نماید.

مجوزهای کوتاه مدت بازه زمانی 3 تا 12 ماه را شامل می شود و مجوزهای بلند مدت حداقل 12 ماه و یا نامحدود می باشد. این دوره دارای پنج سال اعتبار است و تا زمانی که رابطه کاری ادامه پیدا کند، به مدت پنج سال به طور خودکار تمدید خواهد شد. مجوز اقامت نوع C هم وجود دارد که اقامت دائم تعلق می گیرد. برای اتباع کشورهای جهان سوم که مهاجرت به سوئیس داشتند، مدت اقامت 10 ساله و برای اتباع کشورهای عضو اتحادیه اروپا 5 سال لازم است تا بتوانند اقامت دائم دریافت نمایند. متقاضیان مهاجرت به سوئیس باید وب سایت دولتی ایالتی را بررسی کنند. الزامات درخواست ویزای کار برای مهاجرت به سوئیس متفاوت است اما در بیشتر موارد کارفرمای شما باید درخواست مجوز کار از سوی دفتر امور خارجیان داشته باشد. برای مهاجرت به سوئیس و یافتن کار لازم است نرخ بیکاری این کشور را نیز بررسی نماییم. نرخ بیکاری برای سوئیس از سال 1991 تا 2018 ارائه شده است. میانگین این شاخص برای این کشور در این بازه زمانی 3.89 درصد و حداقل 1.78 درصد در سال 1991 و حداکثر 4.92 درصد در سال 2016 است. روند این شاخص در طول زمان در نمودار زیر قابل مشاهده است.

مهاجرت به سوئیس 2 راههای مهاجرت به سوئیس

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش دوم

video راههای مهاجرت به سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش دوم

audio راههای مهاجرت به سوئیس

اخذ ویزای کار سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل

با توجه به نظام آموزشی ارزشمند کشور سوئیس و هزینه های پایین تحصیل در این کشور، مهاجرت به سوئیس از طریق تحصیل یکی از روش های آسان و مورد تقاضا برای مهاجرت می باشد. نظام آموزشی در این کشور بولونیایی است. آموزش رایگان برای شهروندان سوئیس 9 ساله و اجباری است. زبان آموزشی در این کشور چندگانه است و شامل آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانیایی است. در مدارس و دانشگاه های خصوصی و بین المللی زبان آموزشی انگلیسی است.

 • مدارس

  آموزش اجباری به مدت نه سال طول می کشد و شامل آموزش ابتدایی و متوسطه می شود. آموزش ابتدایی به مدت چهار تا شش سال بسته به کانتون است. دوره اول آموزش متوسطه از سه تا پنج سال بسته به کانتون طول می کشد. تحصیلات دبیرستان اجباری نیست و طول دوره از سه تا چهار سال متفاوت است. دبیرستان به صورت علمی و یا فنی حرفه ایی وجود دارد. دبیرستان علمی دانش آموزان را برای ورود به دانشگاه ها و آموزش معلمان مدارس آماده می نماید. مدارس متوسطه فنی و حرفه ای دانش آموزان را برای طیف گسترده ای از مشاغل فنی و حرفه ای و همچنین دانشگاه علوم کاربردی آماده می کند. مدارس بین المللی نیز وجود دارد، در جدول زیر لیست مدارس شبانه روزی و برتر سوئیس برای مهاجرت به سوئیس آورده شده است.

  هزینه 1 سال به فرانک زبان دوره مکان نام مدرسه
  130،000 زبان اصلی آلمانی_انگلیسی سنت گالن INSTITUT AUF DEM ROSENBER

  83،500-50،890
  زبان اصلی آلمانی_انگلیسی  گراوبوندن HOCHALPINES INSTITUT FTAN
  85،000-60،000 زبان اصلی انگلیسی مونتانا BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL
  49،660-38،380 زبان اصلی فرانسوی ژنو LYCÉE TÖPFFER
  49،250-39،000 زبان انگلیسی_فرانسوی گرییر INSTITUT LA GRUYÈRE

 • دانشگاه

  در سوئیس، سیستم آموزش عالی در سطح دانشگاه متشکل از ده دانشگاه استانی، دو موسسه فدرال تکنولوژی و هفت دانشگاه علوم کاربردی، موسساتی که به تازگی برای آموزش و پرورش معلمان تاسیس شده و بسیاری از دانشکده های پیشرفته فنی و حرفه ای است. دانشگاه های خصوصی فقط مطالعات تحصیلات تکمیلی را ارائه می دهند. مطالعات در پزشکی، دندانپزشکی، دامپزشکی، داروسازی، شیمی و نقشه برداری باید از الزامات ملی پیروی کند و توسط دولت فدرال تنظیم شود. دوره تحصیل دانشگاه های علوم کاربردی سه تا چهار سال است. برای مهاجرت به سوئیس و تحصیل در این کشور، لازم است بدانید که، نظام آموزش در سوئیس بولونیای است و بر طبق این نظام، دوره کارشناسی سه ساله، کارشناسی ارشد دو ساله و دکتری چهار ساله می باشد. در زیر به معرفی 3 دانشگاه برتر این کشور جهت مهاجرت به سوئیس می پردازیم.

 • ETH Zurich - Swiss Federal Institute of Technology

  موسسه فدرال تکنولوژی سوئیس در حال حاضر در رتبه هفتم جهان قرار دارد و تنها دانشگاه غیر انگلیسی است که جزء 10 دانشگاه برتر اروپا است. این دانشگاه در سال 1855 تاسیس شد و پیشتاز در زمینه های علمی و فنی است که 21 برنده جایزه نوبل دارد. در رده‌بندی دانشگاه جهانی QS، دانشگاه تکنولوژی زوریخ جایگاه سوم جهان در حوزه مهندسی و فن‌آوری و علوم طبیعی می باشد. آموزش در سطح لیسانس عمدتا ً به زبان آلمانی است در حالی که اغلب دوره‌های کارشناسی‌ارشد به زبان انگلیسی است.

 • Ecole Polytechnique Fédérale de Lausanne - EPFL

  دانشگاه پلی‌تکنیک لوزان، دومین موسسه پلی‌تکنیک سوئیس است. این موسسه کمی زودتر از دانشگاه تکنولوژی زوریخ در سال ۱۸۵۳ تاسیس شد و پس از آن در جدول رده‌بندی جهانی قرار گرفت. در رده‌بندی جهانی QS  در سال 2010 در رتبه بیست و دوم قرار گرفته است. برای رشته مهندسی و فن‌آوری رتبه ۱۱ و در رشته علوم طبیعی رتبه ۱۳ است. از آنجا که لوزان در بخش فرانسوی‌ زبان سوئیس قرار دارد، بیشتر دوره‌ها به زبان فرانسه ارائه می شود، اگرچه برخی برنامه‌ها به زبان انگلیسی نیز وجود دارند.

 • University of Zurich

  دانشگاه زوریخ با حدود 25،500 دانشجو، بزرگ ترین دانشگاه سوئیس است. در حال حاضر رتبه 78 جهان را دارد. این دانشگاه طیف وسیع تری از رشته های تخصصی نسبت به دو دانشگاه پلی تکنیک زوریخ و لوزان دارد و در شهر زوریخ واقع شده است.

تحصیل در سوئیس

مهاجرت به سوئیس 6 راههای مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به سوئیس به روش سرمایه گذاری مزایایی از قبیل، سفر بدون ویزا در کل اروپا، مقصد ایده آل برای بازنشستگان و خانواده های ثروتمند، فرصت سرمایه گذاری یا خرید املاک و مستغلات، انتخاب محل کانتون در سوئیس را دارد. متقاضیان مهاجرت به سوئیس از کشورهای غیر از اتحادیه اروپا می توانند اجازه اقامت سوئیس را به دو روش زیر دریافت کنند.

 • ثبت شرکت در سوئیس (برای شرکت های بزرگ دارای شخصیت حقوقی)
 • پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در سوئیس (برای بازنشستگان)

برای سرمایه گذاران، تجار و شرکت ها، تشکیل شرکت در سوئیس جهت اقامت دائم آن ایده آل است در حالی که مالیات بر ارزش افزوده سوئیس برای افراد ثروتمند یا بازنشستگان مناسب تر است. یک تبعه خارجی در سوئیس به منظور مهاجرت به سوئیس و اخذ اقامت باید با ایجاد یک شرکت، تولید شغل و فرصت‌های اقتصادی برای شهروندان محلی سوئیس داشته که در نتیجه به توسعه اقتصادی سوئیس کمک کند. رایج‌ترین اشکال ثبت شرکت در سوئیس شامل، با مسئولیت محدود و سهام خاص است. کانتون زوگ به دلیل مالیات پایین آن مطلوب‌ترین گزینه برای مهاجرت به سوئیس و ثبت شرکت است.

اجازه اقامت در سوئیس با پرداخت مالیات بر هزینه سالیانه که مبلغ حداقل 150،000 فرانک سوئیس (حدود 170،000 دلار آمریکا) یا بیشتر، بسته به کانتون انتخاب شده در سوئیس (به استثنای زوریخ) امکان پذیر می باشد. این مبلغ ممکن است به 1 میلیون فرانک سوئیس یا بیشتر، بسته به کانتون انتخاب شده برسد. مهاجرت به سوئیس و کسب اقامت سوئیس برای افراد تحت دسته های مختلف بازنشستگان، افراد ثروتمند و یا تاجران است. کل پروسه اخذ مهاجرت به سوئیس از طریق سرمایه گذاری، 3 تا 4 ماه طول می کشد و الزامات آن این است که هیچ گونه شغلی در سوئیس نداشته باشید و در 10 سال اخیر اقامت این کشور را نداشته باشید. محدوده سنی نیز بین 18 تا 55 سال می باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش سوم

video راههای مهاجرت به سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس – بخش سوم

audio راههای مهاجرت به سوئیس
سرمایه گذاری در سوئیس

مهاجرت به سوئیس از طریق ازدواج

مهاجرت به سوئیس از طریق ازدواج روشی آسان در مهاجرت محسوب می شود. فردی که با یک شهروند سوئیسی ازدواج‌کرده است پس از 3 الی 5 سال اقامت در سوئیس بدون نیاز به آزمون زبان درصورت داشتن شرایط نام برده شده در زیر می تواند درخواست پاسپورت سوئیس را داشته باشد.

 • ادغام با شیوه زندگی سوئیس
 • رعایت قوانین سوئیس
 • اثبات اینکه هیچ خطری برای امنیت داخلی یا خارجی سوئیس نداشته باشد.

 حداقل سن ازدواج برای مهاجرت به سوئیس 18 سال می باشد و لازم است هر دو طرف مجرد باشند. ازدواج باید در حضور مامور مهاجرت در شهرداری و یا اداره مهاجرت صورت پذیرد. الحاق به خانواده و مهاجرت به سوئیس از طریق ویزای پیوست نیز شرایط خاص خود را دارد و فرد تبعه سوئیس باید برای همسر خود تقاضای الحاق به خانواده داشته باشد. فرد باید شغل و درآمد کافی داشته تا بتواند علاوه بر هزینه زندگی خود، زندگی همسر و فرزند زیر 18 سال خود را نیز تامین نماید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد ازدواج با خارجی

video راههای مهاجرت به سوئیس
ازدواج در سوئیس

مهاجرت به سوئیس و اخذ تابعیت از طریق تولد

برای مهاجرت به سوئیس و اخذ تابعیت این کشور از طریق تولد، باید بدانیم که دو قانون کلی خاک و خون وجود دارد. بر طبق قانون خاک، به محض تولد کودک در خاک کشور، پاسپورت آن کشور را دریافت می نماید. در قانون خون، تابعیت کودک مرتبط با تابعیت والدین وی می باشد. مهاجرت به سوئیس از طریق تولد بر اساس قانون خون امکان پذیر است و برخلاف آمریکا، سوئیس برای متولد شدن کودکان در خاک خود تابعیت اهدا نمی کند. یک کودک به طور خودکار سوئیسی است اگر حداقل یکی از والدین آن سوئیسی باشند. کودک زن مجرد سوئیسی نیز، سوئیسی است. اگر پدر مجرد سوئیسی باشد و مادر یک خارجی، کودک می‌تواند شهروندی سوئیس را داشته باشد تا زمانی که پدر فرزند قبل از سن قانونی وی اعلام کند پدر وی می باشد. ذکر این نکته ضروری است که مهاجرت به سوئیس و اخذ پاسپورت این کشور از طریق تولد کودک برای والدین امکان پذیر نمی باشد.

فایل تصویری موسسه ملک پور در مورد قواعد تولد

video راههای مهاجرت به سوئیس
اخذ تابعیت سوئیس از طریق تولد

مهاجرت به سوئیس از طریق پناهندگی

 • موسسه حقوقی ملک پور در خصوص مهاجرت به سوئیس از طریق پناهندگی هیچ گونه خدمات مشاوره ایی و یا اجرایی ارائه نکرده و این روش پرمخاطره را نفی می کند.

پناهندگی روشی پر خطر و غیرقانونی است. برطبق کنوانسیون پناهندگی در ژنو، پناهنده شخصی است که به دلایل سیاسی، مذهبی، فکری، اجتماعی از کشور خود خارج شده و بیم این دارد در صورت برگشت به کشورش مورد خشونت قرار گرفته و جان وی در خطر باشد. با توجه به شرایط ایده آل زندگی در سوئیس از نظر رفاه اجتماعی و امنیت زندگی متقاضیان زیادی خواهان مهاجرت به سوئیس از طریق پناهندگی می باشند. شرایط جنگ و ناامن کشورهای مختلف در سال های اخیر موجب گردیده سیل عظیمی پناهنده وارد کشورهای اروپایی گردند و فرصت رسیدگی به درخواست ها طولانی گردد. پناهندگان تا تعیین تکلیف وضعیت خود اجازه خروج از محدوده مورد نظر را نداشته و در صورت خروج تا 10 سال اجازه برگشت به اروپا را ندارند.

مهاجرت به سوئیس از طریق پناهندگی

مهاجرت به سوئیس و هزینه های زندگی در سوئیس

یکی از نکات مهمی که در بحث مهاجرت به سوئیس و هر کشور دیگر باید به آن توجه نمود، هزینه زندگی است. هزینه زندگی در سوئیس یکی از بالاترین هزینه ها در جهان است، به طوری که شهرهای زوریخ و ژنو همواره گران ترین شهرها در دنیا هستند. تصمیم بانک ملی سوئیس در تاریخ 15 ژانویه 2015 موجب شد نرخ یورو سقوط پیدا کرده و فرانک سوئیس ارزش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد بنابراین کالاها و خدمات سوئیس گران تر از کشورهای منطقه یورو گردید. با اینکه تاثیرات مستقیم پول رایج کاهش‌یافته است، فرانک سوئیس در آوریل ۲۰۱۸ ارزش نمادین 1.20 یورو را بدست آورد. مطالعه بانک UBS که در ماه مه سال 2018 منتشر شد، نشان داد که زوریخ و ژنو در فهرست شهرهای پر هزینه جهان قرار دارند و پیش از اسلو، کپنهاگ و نیویورک هستند. در این شهرها اجاره آپارتمان کوچک دو ‌خواب می‌تواند به راحتی از ۲،۰۰۰ دلار در ماه تجاوز کند در حالی که بیمه سلامت عمومی حداقل ۳۳۵ دلار در ماه و خواربار به طور متوسط ۴۶۸ دلار برای یک فرد می باشد. به طور کلی، مهاجرت به سوئیس و هزینه کل مصرف خانوار در سوئیس حدودا 60 درصد بیشتر از میانگین اتحادیه اروپا است. با وجود این هزینه‌ها، برخی ازشهرهای آن بالاترین حقوق‌ها را در دنیا دارند به این معنی که ساکنان زوریخ و ژنو از قدرت خرید قابل ‌توجهی برخوردار هستند و رتبه دوم و چهارم را در این شاخص که توسط UBS منتشر شده، دارند. به عنوان یک مقایسه، در حالی که یک کارگر در قاهره مصر، قبل از اینکه بتواند آخرین مدل گوشی آی فون را خریداری کند، حدود 133 روز کاری صرف خواهد کرد، یک کارگر در زوریخ فقط باید 4.7 روز صبر کند. نمودار زیر درصد هزینه های زندگی برای مهاجرت به سوئیس را نشان می دهد.

مهاجرت به سوئیس 3 راههای مهاجرت به سوئیس

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس

video راههای مهاجرت به سوئیس

فایل صوتی موسسه ملک پور در رابطه با مهاجرت به سوئیس

audio راههای مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس و اخذ تابعیت سوئیس

برای مهاجرت به سوئیس و اخذ اقامت و تابعیت این کشور راه های متعددی وجود دارد. تفاوت اقامت با تابعیت در این است که، در اقامت دائم شما از تمامی حقوق شهروندی مثل تحصیل رایگان، کار، سرمایه گذاری، بیمه و غیره همانند اتباع سوئیس بهره مند می شوید و تنها تفاوت آن با تابعیت و داشتن پاسپورت، منسب سیاسی و حق رای می باشد. نکته مهم برای مهاجرت به سوئیس و اخذ پاسپورت سوئیس این است که عموما سخت گیری بیشتری اعمال می شود و زمانی شما می توانید درخواست پاسپورت این کشور را داشته باشید که با شرایط این کشور منطبق شده باشید. در واقع شما باید با آداب و رسوم این کشور آشنا شده، به زبان این کشور در حد A2 برای مهارت نوشتاری و B1 برای صحبت کردن مسلط شوید. به قوانین سوسیالیستی این کشور کاملا آشنا گردید، در مدت اقامت خود هیچ گونه جرمی مرتکب نشده و امنیت داخلی و خارجی این کشور را تهدید نکرده باشید. عموما بعد از گذشت 10 سال از مهاجرت به سوئیس و اقامت شما در این کشور، می توانید تقاضای پاسپورت این کشور را داشته باشید.

مهاجرت به سوئیس و سخن پایانی

مهاجرت به سوئیس، نحوه اخذ اقامت این کشور و شرایط اخذ پاسپورت سوئیس در این مقاله به صورت کاملا تخصصی و علمی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته شد. مهاجرت به سوئیس از 6 روش کلی امکان پذیر است. تحصیل، کار، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی روش های مهاجرت محسوب می شوند. موسسه حقوقی ملک پور با بیش از 15 سال سابقه در تمامی امور مهاجرتی اعم از مهاجرت به سوئیس و کشورهای دیگر دنیا در خدمت هموطنان عزیز می باشد. ذکر این نکته ضروری است که از بین روش های نام برده شده، روش پناهندگی غیرقانونی می باشد و موسسه حقوقی ملک پور هیچ گونه خدمات اجرایی و مشاوره ایی در این خصوص ارائه نمی کند و مطالب نوشته شده در این سایت صرفا جهت افزایش آگاهی متقاضیان نسبت به خطرات این روش می باشد. برای سایر روش های مهاجرتی می توانید از طریق تماس تلفنی با موسسه خدمات مشاوره تخصصی رایگان دریافت نمایید. سوالات و یا پیشنهادات خود را در انتهای مقاله وارد نموده تا پاسخ آن را در یافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

181 پاسخ
 1. Amir گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید.من ۱۸ سال سن دارم و دارم تو زمینه برنامه نویسی اندروید تحصیل میکنم، میخواستم ببینم این حوزه مورد تقاضا برای کار توی سوئیس هست؟
  و اگر هست آیا شرایط خاصی مد نظر هست؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 2. حسین گفته:

  سلام من ۲۹ سالمه.روی یه طرح دارم کار میکنم که شاید میلیونها دلار قیمت داشته باشه.به امید خدا تا شب عید تکمیل میشه.سرمایه و تحصیل خاصی ندارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به اینکه مهاجرت نیازمند سرمایه می باشد و شما سرمایه ای ندارید، پشنهاد میکنیم با شرکتهای بزرگ صنعتی در جهان ماکتبه نموده و خلاصه ای از طرح خود را در اختیاز آنها قرار دهید تا در صورت پذیرش طرح، شما را برای بهره برداری از آن یاری و راهنمایی کنند.

   پاسخ
 3. يگانهسلام گفته:

  سلام خسته نباشيد متاهل هستم و٤٠سال دارم يك دختر ١٤ساله ويك پسر١٦ساله دارم شوهرم هم مدير مالي در شركت است ليسانس دارد ومن هم فوق ديپلم حسابداري هستم براي مهاجرت به سوييس چطور مي تونم اقدام كنم ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
 4. aynaz گفته:

  سلام
  من و دوستم سال دیگه دیپلم میگیریم و میخاستیم در رشته پزشکی تحصیل کنیم
  میخاستم ببینم دقیقا باید چیکار کنیم
  و چ معدلی دیپلممون باید داشته باشه.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 5. حسام الدین محمدی گفته:

  با سلام بنده سی ساله هستم و مربی نقاشی هستم و همچنین مدرک فنی و حرفه ای مکانیک ماشین الات راهسازی را دارم و همسرم نیز سی ساله است و مدال نقره جهانی رشته کیک بوکسینگ اورینتال و همچنین دوم اسیایی را در همین رشته دارد
  آیا میتوان با این رزومه برای مهاجرت اقدام قانونی نمود؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مدرک تحصیلی، میزان سرمایه، مدرک زبان(در صورت داشتن) و میزان سرمایه خودتون رو بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم.

   پاسخ
 6. صبا گفته:

  با سلام همسر من لیسانس الکترونیک دارد و در مترو سابقه کار داره و بدون فرزند هستیم خودم هم لیسانس پژوهش گری دارم از چ طریقی می تونیم برا مهاجرت اقدام کنیم و این ک هزینه حدودی شون چقدر میشه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. سن و مدرک زبان خودتون و همسرتون رو به همراه میزان سرمایه تون بفرمایید تا بتونیم راهنماییتون کنیم. و اینکه سابقه کاری همسرتون مرتبط با رشته تحصیلیشون بوده یا خیر

   پاسخ
 7. رها گفته:

  سلام من ۴۵ سالم هست ومتاهل دارای یک فرزند ۱۱ ساله و اموزگار هستم با سابقه ۲۰ ساله خاستم بدونم از طریق شغل اموزگاری میتونم مهاجرت ب سویس را داشته باشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. مهران گفته:

  سلام من چهل سالمه و دوتا بچه یکی ۸ و یکی ۵ ساله دارم خودم مهندس عمران هستم و شغل دومم هم آزاده حرفه عینک سازی و فروشی میخوام ببیم چطوری میتونم اقامت سویس رو بگیرم لطفا راهنماییم کنین ممنون میشم و از لحاظ مالی هم میتونم یکمیلیون دلار جور کنم و حتی بیشتر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سوئیس روش های سرمایه گزاری زیادی نداره به نسبت کشورهای دیگه. در هر صورت کارشناسان ما با شما تماس میگیرند و شما رو راهنمایی خواهند کرد.

   پاسخ
 9. Matin گفته:

  سلام خسته نباشید
  ما دودانش آموز 18 ساله هستیم که امسال دیپلم میگیریم و قصد مهاجرت تحصیلی برای رشته هوافضا در مقطع کارشناسی سوئیس رو داریم. در ضمن برای یادگیری زبان آلمانی هم میخواهیم اقدام کنیم. آیا از طریق کشورهای پل مثل مجارستان میشه ویزای تحصیلی سوئیس رو گرفت؟ (مثلا 6 ماه اونجا زبان آلمانی رو بخونیم بعد امتحان اون رو بدیم)
  شرایط برای آموزش رشته خلبانی در سوئیس به چه صورت است؟
  در ضمن حداقل سرمایه برای مهاجرت هریک از ما دو نفر چقدره؟
  و اینکه با یادگیری زبان آلمانی و گرفتن نمره B2 و معدل دیپلم بالا میتونیم این ویزا رو دریافت کنیم یا نه؟
  ممنون از موسسه بسیار خوبتون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل در رشته خلبانی گرون هستش و بورسیه و تحصیل رایگان نداره. مگه اینکه برای رشته هوافضا درخواست تحصیل به روش بورسیه در کشوری مثل آمریکا بدین که اونم خیلی سخت داده میشه چونکه معمولا به رتبه های برتر کنکور داده میشه بورسیه این رشته ها.

   پاسخ
 10. نسرین گفته:

  با سلام .۲۴ سالمه دیپلم تجربی دارم و قصد ادامه تحصیل دارم متاهل هستم و یک فرزند پسر ۳ ساله دارم همسرم مدرک پایه یک داره و راننده ماشین های سنگینه بااین شرایط مجاز هستم برای ویزای تحصیلی کشور سوئیس اقدام کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کشور سوئیس به سن و گپ تحصیلی حساس است و شانس ریجکتی ویزای تحصیلی شما برای سوئیس بالا خواهد بود و در عوض می توانید شانس خود را برای تحصیل در هلند، دانمارک، اتریش، فنلاند، سوئد امتحان نمایید که خیلی کمتر به گپ تحصیلی حساس هستند و امکان کار همراه نیز در آنها فراهم است. بخصوص فنلاند و دانمارک.

   پاسخ
 11. رضا گفته:

  با سلام و احترام . بنده 36ساله داراي مدرك كارشناسي مهندسي نرم افزار و كارشناسي ارشد مديريت اجرايي. سابقه 12 سال فعاليت در موسسه مالي دولتي ، متاهل و داراي دوفرزند 4 و 6 ساله مي باشم. لطفا براي اقامت در كشور سوئيس راهنمايي نماييد. باتشكر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. دوست عزیز اخذ اقامت سوئیس راه های متفاوتی دارد که هر کدام شرایط خود را دارند. لطفا میزان سرمایه خود را نیز اعلام بفرمایید تا بهتر بتوانیم شما را در زمینه اخذ اقامت سوئیس راهنمایی نماییم.

   پاسخ
 12. محمد گفته:

  سلام
  ممنون میشم با توجه به شرایط زیر برای اقامت از طریق تحصیل در سوئیس ویا اتریش منو راهنمایی کنید.(ویا راه دیگری بهم پیشنهاد بدین)
  34 ساله و مجرد هستم
  ارشد برق قدرت از دانشگاه آزاد با معدل14
  یک سال از مدرکم میگذره
  9سال سابقه کاری مرتبط در نیروگاه برق
  سرمایه مالی : 800میلیون تومن
  زبان انگلیسی ضعیف

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای تحصیل دکتری دارای شانس هستید البته باید مدرک زبان با نمره بالای 6.5 بگیرین. و اینکه شرایط کلی تحصیل دکتر به این صورت هستش:
   برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت.

   پاسخ
 13. هادی گفته:

  کدام کشورهای اروپایی از طریق سرمایه گزاری در بورس اقامت میدهند؟اتریش،سوئیس و هلند مد نظرم هستند
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 14. طاها گفته:

  سلام
  خسته نباشین
  من ۱۶ سالمه و امسال تعیین رشته میکنم
  میخواستم بدونم که چه رشته ای رو انتخاب کنم که تو سوئیس برام هم کاربرد و هم ورآمد خوبی داشته باشه
  مرسی

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   تا زمانی که شما وارد دانشگاه شوید و مدرک خود را بگیرید سال های زیادی می گذرد و نمی توان پیش بینی کرد. اما کشور سوئیس از نرخ بیکاری پایینی برخوردار است و فرصت های شغلی فراوان است. رشته های پزشکی، فنی و مهندسی و … از بازار کار مناسبی برخوردار است.

   پاسخ
 15. فاطمه گفته:

  سلام من ۳۳ سالمه .مدرک دستیاری دندانپزشک با سابقه ۴ سال کار دارم خواستم با این مدرک برای مهاجرت و ویزای کار کدام کشور برای من مناسب هست.ممنون میشم راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. مدارک تحصیلی پزشکان برای کار در کشورهای خارجی نیازمند معادلسازی هستش و بعد قبلی در معادلسازی میتوینن برای ویزای کاری شانستون رو امتحان کنین.

   پاسخ
 16. هدی گفته:

  وقتتون بخیر . خواستم بپرسم که من که رشته ام تجربیه ، دانشگاه زوریخ سوییس ، منو واسه یه رشته ی هنری قبول میکنه ؟؟؟ شرایط خاصی داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. امکان اخذ پذیرش برای رشته هنر در دانشگاه های سوئیس نیاز به اطلاع از میزان سرمایه، سن، مدرک زبان و سار شرایط شما داره.

   پاسخ
 17. مهدی سلمان گفته:

  من تمایل دارم به کشوراتریش سفر کنم
  بهترین راه برای مهاجرت با سرمایه اندک
  مثلا۸۰میلیون
  ازکجاوچطوربایدشروع کنم

  ممنونم از موسسه خوب جناب ملک پور

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   روش های مهاجرت کاری کم هزینه ترین هستند. کشور اتریش ویزای جستجوی کار ارائه می دهد. البته شما باید سرمایه خود را افزایش دهید چرا که هزینه های جانبی مهاجرت نیز وجود دارد و همچنین شما باید نشان دهید که هزینه 6 ماه زندگی در اتریش را دارید.

   پاسخ
 18. هادی رفیعی گفته:

  با سلام
  لطفا یک کلیپ در خصوص سرمایه گذاری در یوتیوب قرار بدهید که آیا اروپا خصوصا اتریش و سوییس برای سرمایه گذاری مناسب تر هست یا آمریکا، به جهت مسائل مالیاتی ، هر چند در کلیات به موضوع پرداخته باشید. متشکر

  Rating: 4
  پاسخ
 19. میم ط گفته:

  سلام خسته نباشید من ۲۵سالمه و کارشناسی پرستاری دارم و مدرک زبانم دارم میخواستم بدونم برای تحصیل دل سوئیس در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا شرایط لازمو دارم؟و اینکه میتونم بعد از تحصیل برای اقامت دائم درخواست بدم و اونجا شروع به کار و زندگی کنم؟ راهی به جز ازدواج و تولد هست برای اقامت دائم؟میخواستم از طریق تحصیل باشه اگه ممکنه!ممنون میشم راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کشورهای خارجی بستگی به سن، میزان گپ تحصیلی، وضعیت علمی، دانشگاه محل فارغ التحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، داشتن مدرک زبان با نمره مورد نیاز و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. شاید نیزا به معادلسازی نیز داشته باشید. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما تماس گرفته و با ارائه این اطلاعات مشاوره رایگان داشته باشید.

   پاسخ
 20. محمدبشیر گفته:

  سلام من ۲۹ سالمه
  دکترای روانشناسی دارم
  و طلبه هستم و تا سطح سه درس خوندم و معمم هستم برای تبلیغ دین میخوام به سوئیس بروم باید چیکار کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. کشور سوئیس هیچ گونه ویزایی را برای تبلیغ دین اسلام در نظر نگرفته است و شما می توانید این مورد را از طریق حوزه های علمیه و سازمان تبلیغات اسلامی پیگیری نمایید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان پاسخ دقیقی به شما داد باید اطلاعات دقیق تری در اختیار باشد. اما احتمالا روش تحصیلی برای شما مناسب باشد به عنوان مثال شما می توانید ویزای تحصیلی دریافت کنید و همسر شما به عنوان همراه وارد شود و سپس همسر شما برای کار در سوئیس مدرکشان را معادل سازی کنند.
   اگر از رزومه عملی مناسبی برخوردار باشید می توانید برای تحصیل در مقطع دکترا نیز اقدام نمایید.
   از آنجایی که مسیر شما مشخص نیست نمی توان به طور قطع گفت که چه میزان سرمایه نیاز دارید. اما توجه داشته باشید که سوئیس کشوری گران می باشد و باید روشی را انتخاب کنید که بتوانید سریعا در این کشور مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 21. نسیم گفته:

  سلام خسته نباشید من ۳۰ سالمه ارشد کشاورزی و شوهرم ۳۳ ارشد برق و قدرت.مدو بچه داریم…..شانسی برای گرفتن اقامت سوییس داریم…..۷ ماهی هم هست زبان میخونیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   از چه طریقی قصد اخذ اقامت سوئیس را دارید این خیلی می تواند تاثیر گذار باشد.برای اقامت کاری باید پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید

   پاسخ
 22. امید گفته:

  سلام من اگه بخوام به سوئیس مهاجرت کنم چه راهی به من توسیع میکنین.
  من نهایتن 100میلیون پول دارم.
  2تا کارو بصورت فنی بلدم برق و تعمیرات لوازم برقی.
  زبان انگلیسیمم خوبه.
  میشه رفت با این شرایط یا تلاش بیخود نکنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما یا بایستی یک پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید ,یا به واسطه تحصیل وارد این کشور شوید با توجه به میزان پشتوانه مالی امکان تحصیل در سوئیس برای شما فراهم نیست فقط باید با دریافت پیشنهاد شغلی از این کشور اقدام نمایید

   پاسخ
   • امید گفته:

    یعنی باید بگردم یکیو پیدا کنم که واسم این کارو بکنه که از 100تا شاید 1دونه باشه که بشه رفت؟
    و ممنونم از وقتی که به من دادین.
    هیج راهی نیست که بشه رفت؟

    پاسخ
 23. امیر گفته:

  سلام.
  خسته نباشی من 28 سالمه و خانومم 24 و حرفهمون فرش هستش میخواستم ببینم اگه ما به سوئیس سفر کنیم تو این حرفه ای که داریم میشه درامد زایی کرد یا بچه مون در سوئیس به دنیا اقامت دایم میدن کلن سرمایمون 500میلیون هستش
  ممنون میشم اگاهمون کنین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سرمایه گذاری در اتریش با 500 میلیون تومام امکان پذیر نیست. در مورد تولد در سوئیس نیز این تولد هیچ حقی را برای اقامت و تابعیت افراد غیر سوئیسی ایجاد نخواهد کرد چرا که سوئیس تابع اصل خون است.

   پاسخ
 24. سید گفته:

  سلام. من 24 ساله و ورزشکار حرفه ای رشته ورزشی سه گانه هستم. دارای چندین مقام بین المللی معتبر و در دو سال اخیر هم از همین طریق گذران زندگی کردم. قرارداد با باشگاه های ورزشی هم دارم. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه دولتی دارم و برای گرفتن مدرک بین المللی زبان با هر نمره ای هیچ مشکلی ندارم. برای مهاجرت ورزشی به خارج از کشور، شما چه کشوری رو پیشنهاد می کنید؟ و حدودا چه مقدار باید برای مهاجرت هزینه کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مهاجرت راه های مختلفی دارد و هر کشور نیز قوانین مهاجرتی خاص خود را دارد. شما اطلاعاتی از گپ تحصیلی، محل اخذ مدرک تحصیلی، سابقه کاری، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و …. از خود ارائه نداده اید. اگر متقاضی اخذ ویزای ورزشکاران می باشید و یا هدف دیگری دارید می توانید با تماس با دفاتر ما مشاوره تخصصی دریافت نمایید.

   پاسخ
 25. محمد گفته:

  درود. من درکشوریونان هستم و اقامت یونان را بهمراه آیدی کارت 3ساله و پاسبورت 5ساله این کشور را دارم .آیا میتوان برای کار و زندگی در سویس اقدام کنم؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سوئیس برخلاف یونان عضو اتحادیه اروپا نیست و این قانونی که عرض کردید برای زندگی و کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد.

   پاسخ
 26. ‌رضایی گفته:

  سلام وقت بخیر
  می خواستم بپرسم برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری چقدر پول لازمه؟من و همسرم وکیل دادگستری هستیم و یک فرزند داریم و ۳۵ سالمونه
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   روش های متنوعی برای سرمایه گذاری وجود دارد که هر کدام سرمایه متفاوتی نیاز دارد. معمولا میزان سرمایه گذاری بین 50 هزار تا 500 هزار یورو متغیر می باشد.

   پاسخ
 27. آفاق گفته:

  سلام. سی و یک سالمه لیسانس دارم و مجرد. شاغل هم نیستم. اگه بخام به سوئیس برم شرایطش چیه؟
  ممنون.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   روش های اصلی مهاجرت تحصیل، کار، سرمایه گذاری، ازدواج و تولد می باشد که با توجه به شرایط شما بهترین روش انتخاب می شود. عواملی مثل سن، تحصیلات، سابقه کار، سطح زبان و میزان سرمایه در این تصمیم گیری موثر است.

   پاسخ
 28. سیامک گفته:

  با عرض ادب و احترام
  سیوهفت سالمه دیپلم حسابداری مجرد
  جسارتا تخصصی ندارم و بیشتر در مشاغل آزاد فعالیت داشتم
  ميخواستم بپرسم با رقم یک میلیارد تومان با شرایط بنده کجا رو مقصد ایده آل و مناسب برای مهاجرت و ترجیحا اقامت دائم میدانید
  باتشکر از راهنمائی و مشورت شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوان به شما پاسخ دقیقی داد باید شرایط شما با جزئیات بررسی شود چرا که عوامل زیادی در انتخاب روش و کشور مقصد وجود دارد. عواملی همچون سن، مدرک زبان وضعیت تاهل و روزمه همسر می تواند در تصمیم گیری بسیار دارای اهمیت باشد.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. abbas گفته:

  سلام ،29سالمه
  6سال سابقه کار تو یه شرکت خیلی معروف پوشاک دارم ،خیاطم ،مدرک زبان ندارم ،مجردم
  چجوری میتونم برم اروپا،توروخداکمک کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • a.nouri گفته:

   با سلام
   ممکن است بتوانید از طریق کار یا تحصیل اقدام کنید. برای اینکه بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد عوامل دیگری مانند سن، تحصیلات، وضعیت تأهل و میزان سرمایه نیز دارای اهمیت می باشد.

   پاسخ
 30. طهورا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من کارشناسی مدیریت برنامه ریزی آموزشی و درسی رو دارم میخواستم به سوئیس مهاجرت کنم از چه طریقی برام امکان پذیره بنده مجرد هستم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. روش های مهاجرت به سوئیس برای هر شخص متفاوت است. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. محمد گفته:

  سلام من ۲۴ سالمه و متاهل هستم میخواستم بدونم میتونم با سرمایه حدوداً ۹۰۰ میلیون میتونم تو سوئیس ملک بخرم و از طریق بچه دار شدن اقامت دائم بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. خرید ملک در سوئیس برای شما منجر به اقامت نمی شود. ازدواج نیز در صورتی برای فرزندتان و نه شما اقامت به همراه می آورد که همسر شما شهروند سوئیس باشد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر برای سایر راه های مهاجرتی ویژه شما با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 32. مرتضی گفته:

  سلام بنده 23 سال سنم هست مجرد تخصصم تعمیرات موبایل و دارای تافل و همچنین در بورس فارکس فعالیت دارم میخواستم بدونم بهترین و سریعترین راه برای مهاجرت به سوییس چه راهی رو پیشنهاد میکنید؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. بررسی این موضوع بستگی به میزان سرمایه و سایر شرایط شما دارد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 33. رها گفته:

  سلام،من۳۰سالمه و لیسانس حسابداری دارم و همسرم هم فوق دیپلم کامپیوتر،از چه طریقی مهاجرت به سوئیس برای ما امکان پذیر؟و چه مقدار سرمایه نیاز داریم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید از طریق تحصیل در سوئیس اقدام کنید. هزنیه های مورد نیاز بسته به دانشگاه، رشته تحصیلی و شهر تحصیل بسیار متغیر می باشد.

   پاسخ
 34. مهدی گفته:

  سلام . من ۳۴ ساله و مجرد هستم و لیسانس حسابداری دارم .میخواستم بدونم واسه مهاجرت به سوئیس چقدر از لحاظ مالی نیاز هست. با ۳۰۰ میلیون میشه اقدام کرد .واسه تحصیل .ممنون میشم راهنمایی کنید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز با این میزان سرمایه روش تحصیلی برای شما امکان پذیر است که آن هم با توجه به وجود گپ تحصیلی نیازمند مشورت و ارزیابی دقیق شرایطتان می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 35. هوشنگ غلامي گفته:

  سلام وقت بخير ميخواستم ببينم واسه من كه شغلم ازاد هست و كسبه چه راهكاري و روشي هست كه بتونم درخواست بدم باتشكر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. عوامل زیادی در تصمیم گیری برای انتخاب روش مهاجرت و کشور مقصد تاثیر گذار می باشد. عواملی همچون سن، تحصیلات، سابقه کار، شرایط اعضای خانواده ، تمکن مالی و ….
   توصیه ما به شما مطالعه مقاله زیر در خصوص انتخاب مسیر مهاجرت می باشد.

   https://malekpour.ir/بهترین-مسیر-برای-مهاجرت

   همچنین شما با مشاهده ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت می توانید با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای مختلف آشنا شده و اطلاعات خود را در سطح یک وکیل حقوق بین الملل افزایش دهید. این ویدئو از لینک زیر قابل تهیه می باشد.

   https://malekpour.ir/product/ویدئو-راهنمای-گام-به-گام-انتخاب-مسیر

   پاسخ
 36. رزیتا گفته:

  سلام و سپاس .
  میخواستم بدونم آیابچه های 11و13 ساله هم ممکنه برا ادامه تحصیل اقامت سوئیس رو بگیرن البته با مادر
  مچکرم خیلی زیاد

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. تحصیل در مقطع مدارس سوئیس ویزای همراه ندارد و به جای آن می توانید فرزند به همراه خود کانادا مهاجرت نمایید تا بتوانید به همراه فرزندتان در آن کشور سکونت داشته باشید. به منظور کسب اطلاعات دقیق تر از شما و امکان راهنمایی دقیق شما، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 37. مهدی گفته:

  سلام من ۳۹ سالمه میخام جهت کار و اقامت به کشور سوییس اقدام کنم حدود ۲۰ سال سابقه کار در یک شرکت لبنیات را دارم لطفا راهنمایی کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای کار در سوئیس حساس و سخت می باشد. کار در سوئیس نیازمند داشتن پیشنهاد کاری از کارفرمایی در این کشور می باشد. همچنین اطلاعی از مدرک زبان، مدرک تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل، سن و تحصیلات همسر و فرزندان و … ارائه نداده اید. لذا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و ارزیابی شرایطتان برای سایر راه های مهاجرت به سوئیس با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 38. علی گفته:

  سلام خسته نباشید الان که این پیامو میفرستم ساعت 2 بامداد واقعا دو دل هستم من دانشجوی مدیریت صنعتی دانشگاه پیام نور هستم 20 سالمه سه زبان برنامه نویسی بلدم و از این طریق درآمد کسب میکنم طراحی سایت و اینام انجام میدم نمره تافل 115 دارم میتونمم در حد درک و فهم و مکالمه ؛روسی حرف بزنم و آشنایی با زبان آلمانی دارم سوالم اینه که من میتونم برای مهاجرت به سوئیس یا انگلستان یا کانادا و …. برا تحصیل و کار مهاجرت بگیرم و بازار کارش برای من مناسبه؟ خیلی ممنون از خدماتتون.

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. با توجه به چند بخشی بودن سوال شما و نبود اطلاعات دقیق از شرایط دیگر شما از جمله وضعیت مالی، تاهل و سایر موارد مورد نیاز، پیشنهاد می کنیم به منظور دریافت پاسخ سوالاتتان و ارزیابی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 39. امی گفته:

  سلام همسرم از دانشگاه فنی برن پذیرش با 1600فرانک فاند داشتن ولی صرف نظر کردن،الان میتونن دوباره اقدام کن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اعتبار پذیرش تحصیلی محدود و مربوط به همان مقطع زمانی می باشد. همسر شما به منظور اخذ بورسیه تحصیلی سوئیس می بایست اقدام مجدد نمایند. با دانشگاه مدنظر خود مکاتبه نمایید.

   پاسخ
 40. سجاد گفته:

  سلام من دانشجوی داروسازی با معدل ۱۷ هستم بسیجی فعال هستم میخوام ببینم میتونم ویزای کاری سوئیس بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای کار در کشور سوئیس ابتدا باید یک پیشنهاد کار از کارفرمای سوئیسی داشته باشید. اما می توانید از طریق تحصیل اقدام کنید.

   پاسخ
 41. Sara.thz گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید. من دانشجوی پزشکی در تهران هستم. حدود ۲ سال از تحصیلم در پزشکی عمومی باقی مونده. تصمیم به ادامه ی تحصیل در سوئیس دارم. معدلم هم بالای ۱۷ هست. با توجه به اینکه پروسه ی مهاجرت کمی برای رشته ی من متفاوت هست و باید زبان کشور مقصد رو بدونم و مدرکش رو بگیرم لطفا کمکم کنید. در صورت امکان کمی درباره ی هزینه ی دانشگاه های سوئیس و حقوق رزیدنتی هم توضیح بدید. بی نهایت سپاسگزارم

  Rating: 5
  پاسخ
 42. بهروز گفته:

  سلام و خسته نباشید ببخشید با این رزومه میشه از دانشگاههای سوئیس اپلای گرفت.
  مدرک کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 13.88
  مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه سراسری با معدل 17
  مدرک زبان تافل با نمره عالی
  8 مقاله isi با درجه Q1
  مدرک زبان آلمانی
  قدرت مکاتبه بالا با اساتید دانشگاهها.

  Rating: 4
  پاسخ
 43. کیمیا رسولی گفته:

  سلام من 23 سالمه میخواستم بدونم برای مهاجرت به سویس و تحصیل در اونجا میشه از مدرک ایلتس استفاده کرد ؟ و باید نمره ایلتس چند باشه ؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز تحصیل یکی از راه های مهاجرت به سوئیس محسوب می شود. شما می توانید برای تحصیل در کشور سوئیس اقدام نمایید مانعی برای این موضوع وجود ندارد. بسته به مقطع تحصیلی شما آیلتس 6 یا 6 و نیم نیاز است. برای بررسی شرایط و دریافت اطلاعات بیشتر با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 44. محمد گفته:

  سلام
  21سالمه دانشجو کارشناسی تربیت بدنی هستم سربازی هم هنوز نرفتم میخواستم ببینم میتونم از طریق ازدواج برم؟؟

  Rating: 3
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ اقامت سوییس از طریق ازدواج می بایست نامزد شما شهروند سوئیس بوده و تابعیت این کشور را اخذ کرده باشد.

   پاسخ
 45. محمد گفته:

  سلام من معلم هستم و از سرمایه گذاران بورسی با یه سرمایه معقول میباشم ، همسرم رزیدنت زنان و زایمانه میشه لطفا بهترین پیشنهاد یا راهی که منجر به دریافت اقامت در یکی از کشور های اروپایی بشه رو بفرمایید
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ارادت. دوست عزیز سوال شما بسیار کلی و نیازمند توضیح جداگانه می باشد چون هر کشوری شرایط خاص خودش را دارد و نیاز به بررسی جداگانه خواهد داشت. به عنوان مثال شما می توانید در صورت داشتن سرمایه لازم، از طریق سرمایه گذاری در بورس در برخی کشورها اقامت آن کشور را کسب نمایید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله سرمایه گذاری در اروپا (https://malekpour.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%87-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/ )در صورت داشتن سوالات دیگر و ارزیابی شرایطتان با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ـ (۰۲۱) جهت مشاوره رایگان و تخصصی تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 46. مرتضی نصیری بندرچی گفته:

  سلام من 39ساله 20سال تکنسین داروخانه و متاهل و دو فرزند 14ساله که تیزهوشان درس میخونه و دیگری 6ساله هستش میتونم برای اتریش اقدام کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام، دوست عزیز شرایط شما باید بیشتر بررسی شود و اطلاعات بیشتری را در اختیار مشاورین قرار دهید. توصیه می شود با شماره های ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

   پاسخ
 47. ناشناس گفته:

  سلام
  من ویزای نوعD دارم و برای فرصت مطالعاتی 6 ماهه اومده م سوییس
  برای اخذ اقامت چیکار میتونم بکنم؟

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می بایست از یک کارفرما در سوئیس پیشنهاد کاری یا job offer داشته باشید تا از این طریق بتوانید اقامت سوئیس از طریق کار را دریافت نمائید.

   پاسخ
 48. محمد گفته:

  سلام بهترین کشور واسه دبیرستان کجاست من 15سال دارم من میخوام بدونم بهترین کشور هم از نظر زیبای هم تحصیل تو دبیرستان و امنیت کجاست؟

  پاسخ
 49. مهران گفته:

  با سلام من دید چشم ها کم و یکی از چشمانم نمی بینه می خواستم بدونم برای پذیرش ارشد یا دکتر می تونم کاری کنید؟

  پاسخ
 50. وحید گفته:

  سلام.
  ۴۱ ساله و دارای لیسانس حقوق با معدل ۱۹/۸۲ (نفر اول کشور) هستم.
  میخواستم بدانم که آیا میشود در صورت ارائه آیلتس برای دوره کارشناسی ارشد در رشته حقوق از دانشگاه لوزان سوییس بورسیه گرفت؟ ممنونم از راهنمایی شما

  پاسخ
 51. بهنام گفته:

  با سلام
  من از نظر مالی مشکلی ندارم و نیازی هم برای کار در سوئیس ندارم ( من فترکس کار میکنم . تو ایران هم چند تا مغازه دارم که اجاره میدم ) . ایا با خرید ملک امکان گرفتن اقامت وجود دارد ؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   سلام بله در برخی کشورهای اروپایی مانند قبرس – پرتغال و مالتا خرید ملک و دریافت اقامت از طریق ان ممکن است.

   پاسخ
    • elnaz qanavati گفته:

     سلام کلا سرمایه گذاری در سوئیس نیاز به مبالغ هنگفتی دارد و کشور خیلی گرانی در این زمینه است

     پاسخ
     • سید حسین گفته:

      با سلام
      در پی جوابی که به دوستمون دادید در مورد خرید ملک ، من میتونم چندین ملک ویلا چند ده میلیون دلاری بخرم و یا حساب بانکی 50 یا 60 میلیون دلاری داشته باشم، در این مورد نظرتون چیه؟

     • E GH گفته:

      سلام لطفا فرم مشاوره واتس اپ را پرکنید تا مشاوران ما باشما تماس بگیرند

 52. محمود گفته:

  سلام من یه دختر دارم که معلول نخاعی هست و تو کشور سوئیس هم امکانات درمانی و تحقیقاتی بیماران نخاعی زیاده.در ضمن خودم ارشد حسابداری هستم با ده سال سابقه کار و همسرم پرستار با 12 سال سابقه کار. آیا امکانش هست با هدف درمانی به سوئیس مهاجرت کنیم.

  پاسخ
 53. Melika گفته:

  سلام من متخصص زیبای با مدرک انگلیس با مهر برجسته و هوگلرام از انگلیس و در ایران ۲ سال سابقه کار در مطب با پروانه کار هستم
  و میخواستم از طریق ثبت شرکت انفرادی اقدام به گرفتن اقامت کنم
  اول اینکه با 200 میلیون می‌توانم برم یا نه
  و به نظر شما بهترین راه گرفتن اقامت برای من چیه
  ممنون

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 54. Melika گفته:

  سلام من متخصص زیبایی هستم و‌مدرکم هم از کشور انگلستان با مهر و‌هولوگرام و قابل استعلام است و ۲ سال سابقه کار دارم
  و‌میخوام‌از طریق ثبت شرکت انفرادی وارد سوییس بشم
  میشه یه راهنمایی بکنید

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 55. هادی گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم ببینم اقامت بهدکشور سوئیس از طریق سرمایه گذاری حدودا چقدر هزینه لازم داره؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی هزینه ها بسته به نوع برنامۀ سرمایه گذاری و روند قانونی آن و شرایط شما متغیر خواهد بود. از این رو پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 56. مهدی محتشم گفته:

  سلام.من ۳۶سالمه دیپلمه کمک پرستار و همسرم ۳۰ساله کارشناس اتاق عمل هستن. یه پسر حدودا دو ساله هم داریم.اما متاسفانه سرمایه مون کمه. و کسی رو توی سوئیس نداریم که بخوایم کارفرما جور کنیم که همسرم بتونه‌ پذیرش کاری بگیره. آیا دفتر مهاجرتی شما نمیتونه برای همسرم توی یکی از بیمارستانهای سوئیس پذیرش بگیره؟!در ضمن مدرک زبان آلمانی هم نداریم.

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 57. ارش گفته:

  سلام ، من فوق لیسانس معماری هستم ، سرمایه زیادی هم ندارم ، 25سالمه ، میخواستم ببینم امکانش هست بتونم اونجا کار پیدا کنم و مقیم بشم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 58. محسن گفته:

  سلام وقتون بخیر من رشته تکنسین هواپیما هستم.
  میخواستم شرابط استخدام شرکتهای سوئیس بدونم؟
  هزینه در آمد چقدر هستش؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   سلام و عرض ادب دوست بزرگوار شما باید برای کار در کشور مقصد باید job offer یعنی پیشنهاد شغلی داشته باشید تا بتوانید برای این نوع ویزا اقدام نمایید . در صورت داشتن این مورد شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. مهري گفته:

  با سلام و عرض ادب
  سوالي از خدمتتون دارم
  من ٢٧ سال سن دارم و ليسانس صنايع دستي هستم
  براي ادامه تحصيل ميخوام به كشور سوئيس سفر كنم
  ميشه لطفا منو راهنمايي كنيد
  كه چگونه بايد اقدام كنم
  ممنونم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله مدرک زبان، میزان سرمایه شما و ….. داشته باشیم تا بتوان در مورد تحصیل در سوئیس راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. مهدی شیرزاد گفته:

  سلام من ۲۸ سالمه و مدرک اپراتور دستگاه فرز سی ان سی دارم من میتونم مهاجرت کنم یا نه و هزینه مهاجرت چقدر میشه با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما میتوانید از طریق تحصیل و یا ویزای کار و یا ثبت شرکت در اروپا اقدام نمایید اما جهت اینکه باید در مورد هزینه ها و سایر مسایل مشاوره انجام گیرد پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. محمد گفته:

  سلام.بنده ۴۲ سالمه .دکترای داروسازی دارم و تو ایران داروخون دارم .متاهل و دو فرزند دختر دارم .چطور می تونم اقامت سوییس بگیرم .لطفا راهنمایی بفرمایید.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. ثريا صحرايي گفته:

  سلام ٦٢ ساله و بازنشسته هستم ، دلم ميخواد سوئيس زندگى كنم، لطفا” منتظر راهنمايي شما هستم.
  با تشكر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام درصورتی که سرمایه لازم را دارا باشید میتوانید از طریق سرمایه گزاری اقدام فرمایید .

   پاسخ
 63. امید گفته:

  سلام
  بنده 40 سالمه و کارم نقشه برداری و کار با برنامه اتوکد و .. هست خانمم هم دکترای زبان انگلیسی دارند . و البته با یک پسر دو ساله
  نمیدونم شرایطم مناسب هست یا نه
  ممنون از راهنمایی شما

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.
   پاسخ
 64. حامد گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده فوق لیسانس معماری دارم و تقریبا به ۱۵ تا نرم افزار تخصصی معماری تسلط کامل دارم و نزدیک به ۳ سال سابقه تدریس در دانشگاه های دولتی و ۸ سال تدریس رو موسسات و آموزشگاه های آزاد دارم سنم ۳۱ سال هست و مجرد سابقه کار حرفه ای در معماری رو هم دارم میخواستم بدونم برای اقامت کاری تو کشورهای اروپایی با این شرایطی که دارا هستم امکان اخذ اقامت کاری رو دارم و چقدر زمان و هزینه نیاز هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای رشته شما بازار کار کمتری وجود دارد بهتر است ابتدا یک دوره مرتبط با رشته تان در کانادا یا هلند بگذرانید و سپس وارد بازار کار با شانس بالاتر شوید.

   پاسخ
 65. سید سهیل حسینی گفته:

  با سلام خدمت شما. من 20 سال دارم و درای قهرمانی ورزشی در کشور،اروپا،و جهانی هستم خواستم ببینم با یادگیری زبان های مربوط به کشور سوئیس چه گونه می توانم به این کشور محاجرت کنم.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام تنها برای دوره زبان شانش ویزا پایین است اما برای دوره تحصیلی میتوانید اقدام نمایید .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب کشورهای زیادی از قبیل مالتا . مجارستان . کانادا و فرانسه و ….. سوالتان کلی است و در مورد این کشورها باید با کارشناسان مشورت نمایید.

   پاسخ
 66. مجتبی بهداروند گفته:

  با سلام و خسته نباشيد، جوادی هستم 22 ساله، تو لیگ ایران بازی کردم، میخاستم ببینم برای رفتن به سوییس و تست دادن در یکی از تیم های سوییس چطوری باید اقدام کنم ؟
  ممنون میشم جواب بدین…

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 67. مجتبی بهداروند گفته:

  با سلام و خسته نباشيد، من فوتبالیست هستم، تو تیم امید استقلال تهران هم بازی کردم. دوست دارم تو کشور سوییس به فوتبالم ادامه بدم. میخام ببینم که چطوری میتونم برم؟ خیلی ممنون میشم جواب بدین.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 68. امین گفته:

  سلام وقتتون بخیر،چند سالی فوتبال فوتبال بازی بصورت حرفه ای اما هیچ جای امیدی واسه پیشرفت نمیبینم اینجا فقط باید پول داشته باشی اصلا به استعداد توجه نمیکنن،خواستم بدونم میشه اکادمی در سویس هماهنگ کنید من خودمو در اونجا بسنجم؟و اینکه در صورت خوب بودن بورسیه میکنن و آینده خوبی داره این رشته؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله این امر امکان دارد . در این مورد باید با کارشناسان مشورت نمایید .

   پاسخ
 69. ابوالفضل گفته:

  سلام . من طراح دکوراسیون داخلی هستم و علاوه بر اینک به مکس و ویری تسلط کامل دارم، استادکار کابینت هم هستم . ۲۳ سال سن دارم و تقریبا به زبان انگلیسی و کمی هم ب اسپانیایی تسلط دارم . میخواستم بدونم چه کشوری مناسب شرایط من هست . ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 70. فرید گفته:

  سلام خسته نباشید،بنده ۲۷سالمه و دارای لیسانس علوم اجتماعی و مدرک فنی حرفه ی برق صنعتی،و همسرم هم لیسانس گرافیک داره،بنظرتون میتونیم اقامت کشور سوییسو بگیریم؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 71. جواد گفته:

  باسلام
  من 29سال دارم با مدرک لیسانس مهندسی مکانیک خودرو.ودرحال حاضر اپراتور دستگاه یک شرکت دارو سازی هستم.مجرد هستم وقصد مهاجرت به یک کشور اروپایی برای کار دارم.میشه راهنمایی کنید که کدوم کشور مناسب میباشد.با تشکر

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 72. شادی گفته:

  با سلام
  من و همسرم قصد مهاجرت داریم به هر کشوری که بشه،من پزشک عمومی هستم و همسرم چشم پزشک هست،ممنون میشم راهنماییمون کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا تحصیلی ورود پیدا کنید به اروپا و سپس در حین تحصیل دوره معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. تالین گفته:

  با سلام
  من و همسرم تصمیم به مهاجرت به خارج از کشور داریم. ما مسیحی هستیم و من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و همسرم مهندسی مکانیک هر دو دارای ۲ سال سابقه کار هستیم. چه کشوری برای شرایط ما مناسب هست؟ خیلی ممنون میشم ج بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش تحصیلی میتوانید اقدام نمایید برای ویزای کاری هم باید با جزییات بیشتری پرونده شما بررسی شودجهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 74. مجتبی گفته:

  سلام.من دارای مدرک دکتری مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی هستم رشته کارشناسی و ارشد هم مدیریت دولتی بوده و حدود ۶ سال بعنوان مدرس دانشگاه هستم و سابقه بیمه هم دارم و همچنین در شرف گرفتن مدرک زبان هستم.میخواستم بدونم میتونم در دانشگاه های سوئیس مشغول بکار بشوم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   ضمن عرض سلام

   عنایت داشته باشید که ورود به دانشگاه های سوئیس به عنوان یک شغل، حداقل نیازمند گذراندن دوره ی دکتری در آنجا میباشد. در غیر این صورت میبایست با بورد مربوطه در مقصد ارتباط بگیرید و رزومه ی خود را ارائه دهید.
   اکثرا این جایگاه ها را به فارغ التحصیلان خود و یا فارغ التحصیلان دانشگاه های سایر کشورهای اروپا میدهند.

   در این خصوص برای اخذ اطلاعات مشروح،‌ حتما با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 75. علی گفته:

  با سلام. بنده 41 سال سن دارم با مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران و با 15 سال سابقه کار، متاهل ودارای یک فرزند. چه کشورهای اروپایی بنده میتوانم مهاجرت کنم که البته بازار کار برای رشته من نیز مناسب باشد.
  با سپاس

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. کشورهایی نظیر المان و اتریش می تواند برای شما گزینه خوبی باشد که برای این امر به مدرک زبان نیاز است. برای بررسی شرایط هر یک پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 76. سارا گفته:

  با سلام من ۳۴ساله قصد ادامه تحصیل در رشته حقوق در مقطع ارشد را دارم در کشور سوییس و همسرم هم ۴۰ ساله مهندس برنامه نویسی کامپیوتر هست و دارای ۲۴ سال سابقه کار است.میخواستم بدونم از چه طریقی می‌تونیم اقدام سریع و کم هزینه کنیم برای اقامت سوییس؟ لازم به ذکر هست که سطح زبان انگلیسی هر دو مون خوب هست و میتونیم آیلتس ارایه کنیم.
  ممنونم از شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی شما برای تحصیل در این کشور باید مد نظر قرار گیرد همچنین برای تحصیل به مدرک زبان در سطح آیلتس 6.5 نیاز است. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 77. مهدی گفته:

  باسلام
  بنده ۳۷ساله وتکنسین برق قدرت دارای پانزده سال سابقه کاردرخودروسازی ومرتبط وهمسرم لیسانس عمران دارای دو فرزند زیر ده سال .درخواست اقامت در کشورهای سوییس یا اتریش رادارم ایا امکان پذیر است.ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ ویزای کار اتریش برای شما وجود دارد که امتیازات شما باید در این خصوص مورد بررسی قرار گیرد همچنین برای ویزای تحصیلی به اطلاع از شرایط جزئی شما و همسرتان نیاز است. ویزای کار آلمان نیز می تواند برای شما گزینه خوبی باشد. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 78. بهار عصار گفته:

  سلام خسته نباشید
  من: بهار عصار ۴۴ ساله دارای مدرک کارشناسی در رشته مجسمه سازی از فردوسی مشهد
  از طریق دفتر همکارتون در سعادت آباد وقت مشاوره اسکایپ باجناب آقای دکتر ملک پور گرفتم
  ولی متاسفانه واسه ثبت نام در اسکایپ مشکل ایجاد شده
  میخواستم بدونم میشه از طریق دیگه ای مثل imo یا WhatsApp تماس انجام بشه
  وقت هم برای ۲ فروردین ساعت ۱۲ به وقت ایران

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در این خصوص با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 79. علی گفته:

  با سلام و درود
  بنده ۲۰ ساله دارای دو سال سابقه برق کاری و دوسال انبار داری سطح زبان متوسط
  ایا برای بنده امکان مهاجرت وجود دارد یا،خیر
  ممنون از پاسخگویی جناب دکتر ملک پور.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام از طریق تحصیل برای شما وجود دارد. برای ویزای کار لازم است در این کشور حضور داشته باشید. برای بررسی راه های مهاجرت به این کشور متناسب با شرایط خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 80. رز گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من ۳۷ ساله دارای مدرک دکترای شیمی از دانشگاه فردوسی مشهد هستم و متاهل و دارای یک فرزند خواهان مهاجرت به کشور سویس یا اتریش می باشم خواستم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های مختلفی برای مهاجرت به کشورهای اتریش و سوئیس وجود دارد . باید شرایط خود را اعلام کنید تا بتوان بهتر شما را راهنمایی کرد . شما میتوانید جهت اعلام شرایط خود و بررسی آن با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 81. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 82. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام و خسته نباشید و تشکر بی نهایت از وقتی که میگزارید ،من ۳۶ ساله و فوق لیسانس معماری از دانشگاه عام و صنعت هستم،اتمام درسم سال ۸۸ بود و همسرم ۳۹ ساله و فوق لیسانس مکانیک از خواجه نصیر ،اتمام درسش سال ۸۳ بود.ما میخواهیم اقامت کشور سوییس را بگیریم ،تابستان ۹۶ و۹۴ هم سفری به سوییس داشتیم و خواهر همسرم هم ۴ سال میشه که در سوویس بورس دکترا شده ، ممنون میشم بفرمایید ما از چه طریقی و چه جوری میتونیم به سوییس بریم.

  پاسخ
  • احسان گفته:

   سلام من ۱۷ سال دارم دانش آموز هستم در رشته کامپیوتر می خواهم به سوئیس بیایم و در آنجا ادامه تحصیل بدهم . می شود کمی کمکم کنید که بتوانم برای همیشه در سوئیس بمانم

   پاسخ
   • n hashemee گفته:

    با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی ، جهت تحصیل در سوئیس هزینه یک سال تحصیل در کالج به همراه خرج زندگی بین 30 تا 35 هزار فرانک سوئیس تخمین زده میشود .به طور نرمال افرادی که فارغ التحصیل از دانشگاه های سوییس هستند 3 الی 6 ماه پس از تحصیل فرصت دارندکار پیدا کرده و با اقامت کاری بمانند. اگر تمایل به اقدام دارید همچنین شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
Rating: 5