راههای اقامت در انگلستان

راههای اقامت در انگلستان

راههای اقامت در انگلستان 2018 چیست و انواع ویزاهای انگستان را در این مقاله بررسی خواهیم کرد، راههای اقامت در انگلستان هرکدام برای چه اشخاصی مناسب هستند ، راههای اقامت در انگلستان را بطور رایگان در این مقاله برای شما عزیزان بررسی خواهیم نمود ، یکی از راههای اقامت در انگلستان 2018 پناهندگی انگلیس میباشد که از نظر موسسه حقوقی ملک پور کاری صحیح نمیباشد ، و تا زمانیکه راههای قانونی مهاجرت به انگلستان وجود دارند بهتر است که سراغ مهاجرت غیرقانونی به انگلستان نروید ،  یکی از پرطرفدارترین کشورها برای گرفتن اقامت کشور انگلستان است.آیا شما شرایط اقامت در انگلستان را دارید؟ آیا ایرانیان می‌توانند مقیم انگلستان شوند؟چگونه می‌توان مقیم انگلستان شد؟شرایط لازم برای اقامت در انگلستان چیست؟از چه راه‌هایی می‌توان اقامت انگلستان را تحصیل کرد؟مدت‌زمان دریافت اقامت دائم بعد از مهاجرت به انگلستان چه قدر است؟از چه طریقی می‌توان سریعتر به اقامت انگلستان است یافت؟آیا برای اقامت انگلستان داشتن مدرک زبان ضروری است؟

فایل تصویری آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اقامت انگلستان

video راههای اقامت در انگلستان

هدف از این مقاله پاسخ به این پرسش ها وبیان راه های  اقامت در انگلستان است امید است که بتواتنیم پاسخ گوی برخی از سولات  شما عزیزان باشیم .انگلستان کشوری است پیشرفته و از کشورهای قدرتمند دنیا محسوب می‌شود پایتخت آن لندن است که بخشی از شورای امنیت سازمان ملل متحد، سلاح هسته‌ای و دموکراسی پایدار عواملی هستند که این کشور را به کشوری قدرتمند تبدیل کرده است.

audio راههای اقامت در انگلستان

انگلستان یک کشور پیشرو در زمینه‌های موسیقی، فیلم و رسانه است. انگلستان دارای نفوذ زیادی در جهان است که به‌عنوان سیاست جهانی نام‌برده می‌شود. دارای اقتصادی قدرتمند است.

یکی از راه‌های اخذ اقامت در انگلستان ازدواج است بعد از ازدواج با فرد تبعه انگلستان می‌توان برای دریافت ویزا و اقامت در انگلستان اقدام کرد. برای اخذ اقامت در انگلستان متقاضی باید با یک فرد مقیم یا شهروند کشور انگلستان ازدواج کند پس از ازدواج و اثبات آن برای دریافت ویزا و اقامت در انگلستان می‌توان اقدام کرد.

برای دریافت ویزا و درنهایت اقامت در انگلستان هر دو طرف باید دارای سن بیش از ۱۸ سال باشند. شخص متقاضی اخذ اقامت در انگلستان باید مدارکی ارائه دهد که توانایی مالی برای خود و همسرش را دارد. برای اخذ ویزا اقامت در کشور انگلستان ابتدا باید به سفارت انگلستان مراجعه کند و درخواست اقامت خود را به همراه کلیه مدارک زوجیت و مدارک لازم برای اثبات اقامت و شهروندی همشهری را ارائه دهد. با دریافت ویزا می‌توانید اجازه کار، تحصیل و زندگی در خاک انگلستان را به دست آورید و با رعایت موارد خاص و پس از طی مدت ۵ سال می‌توانید به اقامت دائم کشور انگلستان دست یابید.

اقامت از طریق سرمایه‌گذاری: برای درخواست ویزای سرمایه‌گذاری برای اقامت در انگلستان نقدینگی نباید کمتر از ۳ میلیون پوند باشد. با دریافت این ویزا می‌توان حداکثر به مدت ۳ سال و ۴ ماه در بریتانیا اقامت داشت و این مدت قابل تمدید برای ۲ سال دیگر است.

اقامت در انگلستان از طریق ویزای تأسیس شرکت یا کارآفرینی در انگلستان

این ویزای اقامتی از روش‌های پرطرفدار در میان ویزاهای سرمایه‌گذاری در انگلستان است از ملزمات دریافت این ویزا داشتن نقدینگی ۰۰۰/۲۰۰ هزار پوند یا معادل آن در بانک‌های انگلستان یا بانک‌های مورد تأیید این کشور برای مدت‌زمان خاص است.

دریافت ویزای اقامت در انگلستان از طریق تأسیس شرکت نیازمند داشتن مدرک زبان انگلیسی است.

فایل صوتی توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب اقامت انگلیس

audio راههای اقامت در انگلستان

اقامت در انگلستان از طریق ویزای (Post-Study Work)

این ویزا از شاخه‌های ویزای سرمایه‌گذاری انگلستان است و مناسب اشخاصی است که در انگلستان تحصیل‌کرده‌اند یا در حال تحصیل‌اند. اگر شما بر مبنای ویزای Tier 4 در خاک انگلستان حضورداشته باشید می‌توانید با سرمایه‌گذاری ۰۰۰/۵۰ پوند در یک کسب‌وکار در کشور انگلستان در مدت‌زمان کوتاه‌تری به اقامت دائم این کشور است پیدا کند.

ویزای Tier 2

یک ویزای کاری است در ابتدا شما باید دعوت‌نامه کاری معتبر از یک شرکت انگلیسی یا چندملیتی که مجوز صدور این دعوت‌نامه را دارا باشد همچنین ورزشکاران نخبه، مربیان بین‌المللی و رهبران مذهبی می‌توانند برای دریافت این ویزا اقدام کنند.

مدارک لازم برای دریافت ویزای کار انگلستان عبارت‌اند از

۱- فرم تقاضانامه ۲- داشتن گذرنامه معتبر ۳- یک قطعه عکس ۴- پرینت بانکی موجودی حساب متقاضی یا اسپانسر که باید حداقل ۹۰ روز در حساب بانکی قرار گیرد. کسب ۷۰ امتیاز برای دریافت این ویزا نیاز است. که با داشتن پیشنهاد شغلی، ساپورت مالی مناسب و داشتن زبان می‌توان به این امتیاز دست‌یافت و با دریافت ویزای کار در انگلستان می‌توان به همراه همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود را در کشور انگلستان شد. اگر دارای فرزند بالای ۱۸ سال هستید که در انگلستان تحصیل می‌کند او نیز می‌توان تحت پوشش این ویزا قرار گیرد. با دریافت ویزای کار در انگلستان و ورود به خاک انگلستان پس از اقامت حداقل ۵ ساله و کسب درآمد حداقل ۰۰۰/۳۵ پوند در سال می‌توان اقامت دائم انگلستان را کسب کرد.

ویزای Tier A ویزای تحصیل در انگلستان

امکانات مناسب برای محصلان و دانشجویان و از سوی دیگر قوانین اقامتی مناسبی که کشور انگلستان قائل شده است موجب شده است که دانشجویان در مدت‌زمان کوتاه‌تری بتوانند به اقامت دائم این کشور دست پیدا کنند.

اقامت در انگلستان راه‌های مختلفی دارد که یکی از آن‌ها اقامت از طریق ازدواج است فرد می‌تواند با ازدواج تبعه کشور انگلستان اقامت در انگلستان را به دست آورد اگر به هر دلیل تمایل به ازدواج برای اقامت در انگلستان وجود نداشته باشد راه‌های دیگر برای اقامت در انگلستان وجود دارد اخذ اقامت در انگلستان از طریق سرمایه‌گذاری یا اخذ اقامت در انگلستان از طریق تأسیس شرکت در صورت داشتن نقدینگی یکی از راه‌های اقامت در انگلستان می‌تواند باشد. ویزای (Post-Study Work) می‌تواند برای کسانی که تحصیل می‌کنند در انگلستان یا تحصیل کردند یک‌راه برای در اخذ اقامت انگلستان باشد به این دلیل می‌تواند مفید باشد که شما می‌توانید علاوه بر این‌که تحصیلاتتان را در این کشور می‌گذرانید اقامت در انگلستان را نیز اخذ نمایید.

موسسه حقوقی ملک پور بزرگترین و معتبر ترین موسسه حقوقی در خاورمیانه همواره بانک اطلاعاتی گسترده ای در رابطه با موضوع اقامت در انگلستان  و تمامی مسائل حقوقی و مهاجرتی به روز از جمله مهاجرت تحصیلی ، مهاجرت کاری و . . . بوده ، لذا شما عزیزان می توانید در صورت هر گونه سوال در رابطه با راههای اقامت در انگلستان و مهاجرت تحصیلی و مهاجرت کاری و اخذ اقامت دائم در اروپا ، با دفتر مرکزی ما در وین و یا تمامی دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور در ایران تماس حاصل نموده و از طریق مشاورین و کارشناسان حقوقی و وکلای رسمی این دفاتر به صورت تلفنی و رایگان مشاوره ی تخصصی دریافت نمایید .

Rating: 5
156 پاسخ
 1. دلنیا گفته:

  سلام
  من قصد دارم با نوشتن کتاب و بالا بردن معدل در آکسفورد پذیرش بگیرم و سرسختانه دارم انگلیسی یاد می گیرم البته با کتاب و سی دی قصد دارم بعدا در کلاسهای زبان هم شرکت کنم ترم سه رشته اقتصاد هستم و به گفته معلم هام باهوش و سخت کوشم برای داشتن دعوتنامه چیکار کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   مقاله زیر نیر می تواند مفید واقع شود:
   https://malekpour.ir/استاد-راهنما-مقطع-دکتری/

   پاسخ
 2. فاطمه گفته:

  با سلام
  من دانشجوی مترجمی زبان هستم .۲۲ساله. ترم آخرمه . به زبان تسلط دارم . و در حال گرفتن آیلتس هستم. میخواستم بدونم چطوری میتونم اونجا طراحی مد لباس بخونم؟! .اینجا هم تو چند مسابقه طراحی مد برنده شدم. و چقدر باید سرمایه داشته باشم؟!

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   مدرک دیپلم شما مهم می باشد و اگر مدرک دیپلم شما مرتبط باشد شرایط سنی شما برای اخذ پذیرش تحصیلی کمی بالا می باشد و ریسک ویزای شما بالاست به جز اینکه در ابتدا برای کشورهای دیگر اقدام نمایید و پس از آن برای انگلستان اقدام نمایید

   پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   باید زبان انگلیسی بلد باشید و پیشنهاد شغلی از این کشور داشته باشید تا بتوانید ویزای کاری دریافت نمایید

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ اقامت دائم انگلستان باید از طریق یکی از روش های مهاجرت از جمله کار، سرمایه گذاری یا تحصیل اقدام کنید.
   شما با ویزای توریستی می توانید به انگلستان سفر کنید اما فقط چند ماه اجازه حضور در این کشور را خواهید داشت و ویزا قابل تبدیل به نوع دیگر نمی باشد.

   پاسخ
 3. mazi گفته:

  سلام.من دارای یک خانواده ۴نفره هستم. دارای ۵۰۰میلیون سرمایه هستم. آیا با این مقدار پول امکان اقامت وجود داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با این میزان سرمایه تنها راه مهاجرت شما از طریق تحصیل و یا کار یکی از اعضای خانواده و اخذ ویزای همراه برای سایر افراد زیر 18 سال خانواده می باشد که آن هم بستگی به شرایط شما می باشد. شرایطی از قبیل سن افراد خانواده، مدرک تحصیی افراد خانواده، میزان گپ تحصیلی افراد خانواده، میزان سرمایه، سن فرزندان و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.

   پاسخ
 4. heydargemar گفته:

  سلام خسته نباشید یه چنت سوال داشتم
  ببینید من یه فرد 14 ساله هستم به همراه پدر مادرم و برادر 2 سالم میخایم به انگلستان مهاجرت کنیم ما میتونیم از طریق متولد شدن یک فرزند از پدر مادرم در خاک انگلستان اقامت اونجا رو به دست بیاریم یا مثلا من اگر درسمو اونجا ادامه بدم میتونم اقامت اون کشورو بگیرم و خانوادمم بیان اقامتشو بگیرن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   قانون اعطای تابعیت از طریق تولد در کشور انگلستان از اصل خون پیروی می کند به این معنا که کودک متولد شده در خاک انگلستان تابعیت والدین خود را می گیرد. بنابراین شما نمی توانید از این طریق اقامت بگیرید. از جمله کشورهایی که از طریق تولد اقامت می دهند کانادا، آمریکا و برزیل می باشد.

   کشورهایی که از طریق تحصیل شما امکان اخذ اقامت وجود دارد نیز کانادا و استرالیا هستند.

   پاسخ
 5. R گفته:

  سلام من ١٣ سال دارم خيلييي خيلييييي به انگليس علاقه دارم و ارزو م اينكه برم اونجا و زندگي كنم

  Rating: 5
  پاسخ
 6. علي سهامي گفته:

  سلام من يك خوانواده ٣ نفره هستيم خواستم ببينم چه طور ميشه اقامت انگلييس رو گرفت از نظر مالي مشكلي نداريم توانايي سرمايه گزاري رو داريم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. پاسخ به این موارد نیازمند داشتن اطلاعات جامع از شما می باشد. اطلاعاتی که ارائه داده اید جهت ارائه مشاوره به شما کافی نیست. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 7. مریم گفته:

  سلام من ایران زندگی میکنم و 38 سالمه و سیتی زن بودن انگلیس رو از طریق تولد دارم
  میخواستم بدونم فایده این پاس انگلیسی و سیتی زن شیپ بودن برای من چیه ؟؟
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با داشتن پاسپورت انگلستان شهروند انگلیس محسوب می شوید و می توانید در این کشور به زندگی، کار و تحصیل مشغول شده و سایر حقوق مانند حق رای و امثالهم را داشته باشید.

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. مشاوره تلفنی به صورت رایگان انجام می شود. شما می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و اگر تشخیص داده شد که نیاز به مشاوره حضوری دارید، بسته به نوع مشاوره هزینه آن به شما اعلام خواهد شد.

   شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 8. ایران گفته:

  سلام من با فردی میخوام ازدواج کنم که ایرانی هست و در انگلستان تحصیل کرده و تابعیت اونجا رو داره اگر من با ایشان ازدواج کنم منم مقیم دایم میتونن بکنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. ابتدا اقامت موقت برای شما صادر می شود و بعد از پنج سال می توانید اقامت دائم انگلستان را کسب کنید. با مطالعه مقاله زیر می توانید جزئیات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

   https://malekpour.ir/پاسپورت-انگلستان

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. Elahe گفته:

  سلام و عرض ادب، 31 ساله هستم لیسانس شبکه های کامپیوتری با معدل 19. و سطح مکالمه انگلیسی خوب، برای اخذ ویزای تحصیلی چه شرایطی لازمه ؟ با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب
   شما می توانید برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اقدام نمایید. پذیرش تحصیلی و مدرک زبان از مهم ترین مدارک اخذ ویزای تحصیلی می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس: 02149196000

   پاسخ
 10. سجاد گفته:

  با عرض سلام خدمت شما عزیزان محترم
  بنده ۳۴ سالمه و مجرد هستم. چند سالی هست با یک خانوم مجرد اهل انگلیس شهر بیرمنگام از طریق نت دوست هستم
  خانم کارمند رسمی بانک هستن. یک مدته پیشنهاد ازدواج دادن.
  لطفا راهنماییم کنید چجوری میشه ب اونجا رفت و اقامت داعم گرفت. ممنون از لطفتون.

  Rating: 4
  پاسخ
 11. میلاد گفته:

  باعرض سلام و خسته نباشید، یه سوال دارم اونم اینه که خانومم ٣٠ سال پیش در لندن متولد شد اما اون موقع با توجه به شرایطی که پدر و مادرش داشتن مجبور شدن پس از یک هفته بعد از تولد به ایران برگردند و هیچ شناسنامه ای از محل تولدش ندارن، با همه این توضیحات الان میتونیم کاری کنیم شهروندی لندن رو بگیریم؟؟

  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   با سلام و عرض ادب
   احتراما ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار به عرضتان میرسانیم که توضیح مسائل حقوقی مانند راههای اقامت در انگلستان در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای ارائه مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکان پذیر خواهد بود . لذا برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و با سرعت بیشتری پاسخگوی تعداد کثیر پیام های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 12. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 17 سالمه و محصل هستم رشته تجربی،میخواستم بدونم چطوری میتونم اقامت تحصیلی واسه انگلیس بگیرم خواهش میکنم راهنماییم کنین

  Rating: 4
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز اخذ پذیرش تحصیلی یکی از راههای اقامت در انگلستان می باشد. شما می توانید ابتدا در مدارس و کالج های این کشور مشغول به تحصیل شوید برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان با شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   قطعا شما می توانید برای کالج ها انگلستان اقدام نمایید. نیاز هست که معدل و سطح زبان شما بررسی شود. برای اینکه سریعتر به نتیجه برسید و راههای اقامت در انگلستان را بررسی نمایید با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 13. سیامک گفته:

  سلام من متخصص داخلی هستم 33 ساله دوست دارم واسه انگلستان اقدام کنم در انگلستان رشته های ما فوق تخصص داره و آیا میشه من برایفوق اقدام کنم و دوباره آزمونهای plab و اینارو ندم و بعد از اون وضعیت کار پیدا کردن چطور است؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز شما در صورتی که گپ تحصیلی بالایی نداشته باشید می توانید این اقدام را داشته باشید. برای بررسی پرونده خود با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 14. Mina گفته:

  سلام . درصورت اخذ ویزای tier 1 در زمینه ی کاملا متفاوت از هنر، ایا در کنار فعالیت شغلی مرتبط با ویزا ، امکان انجام فعالیت های هنری و موسیقی مثل رکورد ، اجرا کنسرت و … در انگلیس فراهمه ؟ مانع قانونی نداره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   خیر دوست عزیز منع قانونی ندارد اما قوانین دائم در حال تغییر می باشند و بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 15. M fallah گفته:

  با سلام و خسته نباشيد خدمت شما
  من ٣٢ سالمه و با دوستدخترم كه درواقع قراره نامزد كنيم ، ميخواستيم براي زندگي بريم انگلستان
  خانمم ، دخترش به همراه دامادش ساكن انگليس هستن كه دفتر بيمه دارن و مشغول بكار هستن .حال ما از طريق اونا ميتوانيم اقامت انگلستان بگيريم؟؟ مرسي بابت پاسخگويي هاي شما

  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای نامزدی انگلستان و اقامت از این طریق در این کشور می بایست یکی از طرفین شهروند انگلستان بوده و پاسپورت این کشور را داشته باشد تا پس از طی مراحلی بتوانید اقامت انگلستان را کسب نمایید. در مورد سوال دوم می بایست از شرکت ایشان و یا کارفرمایی دیگر در صورت داشتن شرایط سنی، تحصیلی، سابقه کاری مرتبط و سطح زبان پیشنهاد کاری دریافت کنید تا بتوانید پس از طی مراحلی اقدام به کار و زندگی در انگلستان نمایید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
   https://malekpour.ir/شرایط-ویزای-کار-انگلستان/

   پاسخ
 16. سپیده گفته:

  سلام و عرض ادب
  من یه خواستگار از انگلیس دارم که ایرانی هستن و شهروند اونجا ولی خب چون شناخت کافی ازشون ندارم میترسم چجوری میتونم تحقیقش کنم؟ آیا با وکیل بین المللی ممکنه؟ میخوام بدونم اونجا خطایی داره نداره چجوری زندگی میکنه کلا یه تحقیق کامل

  پاسخ
 17. Foud گفته:

  سلام.من میخواستم اقامت انگلیس رو بگیرم ولی نمیخوام از راه های کاری.سرمایه گذاری و یا تحصیلی بگیرم راه های دیگه‌ای داره؟؟

  پاسخ
  • elnaz qanavati گفته:

   شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره ۰۲۱٫۴۹۱۹۶۰۰۰ تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 18. علی مرادی گفته:

  با سلام
  من در حال حاضر اقامت یکساله فرانسه را برای خودم و خانواده ام دارم ، آپارتمانی در شهر نیس اجاره کردم و دخترم در مدرسه بین المللی اونجا درس میخونه و من خودم هم در مسیر تهران نیس هستم ، الان مشکلی برای ادامه تمدید اقامت در فرانسه برای سال دوم ندارم ، اما تمایل دارم بدلیل سال‌ها قبل در سال ۱۹۷۷ اولین مسافرت خارجی خود را در بچگی در انگلستان تجربه کرده بودم لذا تمایل دارم که امکانی برای اخذ اقامت و زندگی در انگلستان برایم محبت شود ، خواهشمندم بررسی و راهکار لازم به همراه هزینه های مرتبط را بفرمایید .
  با تشکر
  علی مرادی

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب
   بله متفاوت است.مدارک شما باید مورد بررسی قرار گیرد.برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ی 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 19. Mohammad گفته:

  سلام.ببخشید میخواستم بدونم برای تحصیل و به تبع بعد از اون گرفتن ویزای اقامت دائم توی انگلستان فقط باید از طریق دانشگاه تهران اقدام کرد یا دانشگاه های دیگه هم میشه ؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب.بسیاری سوالات شما عزیزان توسط آقاي ملك پور در كانال تلگرام موسسه پاسخ داده شده است و اكنون بصورت فايل صوتي و تصويري قابل مشاهده ميباشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. علی گفته:

  سلام
  همسر من شهروند انگلیس هستن پسر ما یک سال و نیم پیش در ایران به دنیا آمد میخواستم بدونم چطور میشه برای گرفتن اقامت فرزندمان اقدام کنیم

  پاسخ
 21. مهدی گفته:

  سلام و خسته نباشید،من 33سالمه و متاهل دارای 2 فرزند هستم،دارای مدرک لیسانس برق،میخوام بدونم برای مهاجرت به کشور انگلیس برای شرایط من چه راهی بهتره؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. z.rahimi گفته:

  با عرض سلام و احترام
  من 35 سالمه و کار مدل سازی سه بعدی ساختمان را تقریبا بصورت حرفه ای انجام میدم آیا میتونم از طریق ویزای کار برای کشور انگلیس اقدام کنم؟
  با سپاس

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام
   در صورتی که از یک کارفرما در کشور انگلیس پیشنهاد شغلی دریافت نمایید می توانید برای ویزای کار این کشور اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی ویزای کار می توانید با شماره ی 49196000-021 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 23. رامین کریمی گفته:

  سلام خسته نباشید
  من رامین کریمی ۲۲ساله دانشجویی کارشناسی پرستاری هستم
  میخواستم بدونم چجوری میتونم اقامت دائم یا موقت در انگلستان رو بگیرم؟
  ممنون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از پرونده شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد که کدامیک از روشهای قانونی مهاجرت برای شما مناسب تر می باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل تر و پیدا کردن روش مناسب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. Hastiw گفته:

  سلام و خسته نباشی من ۱۷ سالمه و رشته انسانی میخونم و همچنین زبان،شرایط اقامت گرفتن برای من چگونه است و هزینه زندگی من چگونه در میاد من همچنین نویسنده هستم و ایا از این طریق نمیشه کاری کرد؟وضعیت مالیم در حد متوسط هست و میخواستم راهنمایی کنید اقامت دائمی یا موقت لندن در حد یک زندگی ساده چگونه است ممنون*بابت راهنمایی ووقتتون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 25. فاطمه گفته:

  سلام خسته نباشید من ۱۸سالمه ورشته حسابداری میخوانم میخواستم که درباره چگونگی اقامت درانگلیس بپرسم.زبانم اصلا خوب نیست برای اینکه اقامت بگیرم باید مدرک زبان داشته باشم؟؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. بزرگوار شما با توجه به شرایطی که شرح فرمودید نیاز به مدرک زبان برای اخذ ویزای تحصیلی نیاز خواهید داشت. از این رو شما می توانید برای ویزای دوره زبان در کشورهایی همانند مجارستان و ترکیه ورود پیدا کنید و سپس برای ویزای تحصیلی انگلیس اقدام کنید. جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
   • M fallah گفته:

    باسلام و خسته نباشيد
    دختر و داماد خانمم اقامت انگليس رو دارن و دفتر بيمه دارن اونجا ،حال منو خانمم تصميم به اقامت داريم در انگليس
    ايا از طريق اونا ميتوانيم اقامت بگيريم؟؟؟ ممنون ميشم بابت پاسخگويي

    پاسخ
    • shahram shahidi گفته:

     با سلام و عرض ادب. به منظور اخذ ویزای کاری انگلستان و اخذ اقامت انگلستان از این طریق می بایست از شرکت ایشان و یا کارفرمایی دیگر در صورت داشتن شرایط سنی، تحصیلی، سابقه کاری مرتبط و سطح زبان پیشنهاد کاری دریافت کنید تا بتوانید پس از طی مراحلی اقدام به کار و زندگی در انگلستان نمایید. پیشنهاد می شود پس از مطالعه مقاله زیر در صورت نیاز جهت مشاوره رایگان و بررسی شرایطتان با شماره ۰۲۱۴۹۱۹۶۰۰۰ دفاتر موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل نمائید.
     https://malekpour.ir/شرایط-ویزای-کار-انگلستان/

     پاسخ
 26. ناشناس گفته:

  با سلام
  بنده دارای مدرک بین المللی شیرینی پزی هستم با بیش از 15 سال سابقه کار در قنادی های معتبر…میخواستم بدونم برای گرفتن اقامت کشور انگلستان چکار باید کرد؟
  ممنون میشم

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب،
   تنها در صورتی می توانید برای ویزای کار این کشور اقدام نمایید که از طرف یک کارفرما در انگلستان پیشنهاد شغلی دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 27. بنیامین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید..من رشته کامپیوتر می خونم و می خوام به انگلستان مهاجرت کنم.آیا شغل برنامه نویسی در آن کشور پولی هم دارد؟و شرایطش چه جوری است؟

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. شرایط و شانس رشتۀ شما خوب است البته این مسئله به عوامل دیگری نیز بستگی خواهد داشت. در صورت تمایل جهت اطلاعات بیشتر در این باب و در زمینۀ راه های مهاجرت به انگلستان با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. سعید گفته:

  باسلام. من سعید هستم ۳۵ ساله دارای ۴ سال سابقه مدیریت در زمینه کشاورزی و پرورش دامهای کوچک. دارای ۲ دختر ۴ ساله.میزان سرمایه بنده به دلار حدود ۱۰۰۰۰۰ دلار می باشد.شما چه راهیو برای مهاجرت به انگلستان پیشنهاد میدین؟ باتشکر لطفا پاسخ بدهین

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از شرایط شما داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت بررسی کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 29. محمدرضا گفته:

  با سلام‌ من محمدرضا هستم ۲۵ سال دارم و دارای لیسانس مترجمی زبان انگلیسی و دارای آیلتس ۶ و من برای فوق لیسانس میخوام یک رشته دیگر در انگلیس بخونم به نظر شما امکان دارد ممنون میشم جواب بدین

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید

   پاسخ
 30. omid kh گفته:

  با سلام آیا برای ثبت شرکت دارا بودن مدرک زبان الزامی ست؟ و در شرکت باید چند شهروند انگلیس را استخدام کرد؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید

   پاسخ
 31. نیلوفر گفته:

  سلام جناب ملک پور، من میخواستم بدانم هزینه اخذ ویزای دانشجویی بلند مدت انگلیس چقدر است؟ ما سوید هستیم ولی هنوز اقامت دایم سوید نداریم پسرم با نمره خوب دیپلم از دبیرستان بین المللی در گوتنبرگ گرفته و کلا انگلیسی زبان هست و الان پذیرش دانشگاه لستر را دارد ولی باید با پاسپورت ایرانی اقدام کند و شهریه کامل بپردازد. ما هم شرکت مشاوره در سوید داریم که سه سال هست فعال هست. چه مدارک و چقدر پول نقد باید در حساب نشان دهیم؟ شهریه سالانه دانشگاه لستر 15000هزار پوند است.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 32. یدالله گفته:

  باسلام
  من 43 ساله مدرک دانشجوی حقوق دارای شغل بیمه ودارای رتبه اول فروش در 2 سال پیاپی مدرک pre mba از qal انگلیس و1 میلیارد سرمایه دارای همسرو3 فرزند
  لطفا پشنهادتون برای اقامت انگلیس روبفرمایید.
  متشکرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام باید از پلنهای ثبت شرکت و یا سرمایه گزاری اقدام نمایید اما میزان سرمایه شما برای میزان سرمایه گزاری در انگلیس کافی نیست و باید برای پلنهایی با هزینه کمتر در اروپا اقدام نمایید .جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 33. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا هستم و ۲۵ سال دارم و مجرد هستم میخواستم ببینم شما گفتید برای ویزای تحصیلی باید آیلتس بگیری باید شماره چند آیلتسو بگیرم

  پاسخ
 34. محمدرضا گفته:

  با سلام من محمدرضا ۲۵ سالمه لیسانس مترجمی زبان دارم از طریق سرمایه گذاری در یکی از بانک های انگلیس میتونم ویزا بگیرم شانس ویزا چقدر است

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم نیاز به اطلاعات کاملتر و جزیی تری از شما داریم و برای اینکه بتوانیم پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 35. رضا عزيزپور گفته:

  سلام و خسته نباشيد. خدمت شما عرض كنم كه من دانش اموز پايه يازدهم حسابداري هستم خيلي دوس دارم براي ادامه تحصيل و زندگي برم انگليس اما نه راه رو بلدم نه وضعيت مالي خيلي خوبي دارم الان هم مشتاق براي رفتن هستم لطفا كمك كنيد. اميد دارم كه راهنمايي شما بتونه منو تو راه درست قرار بده، بتونم يه جوري جبران كنم. چون شما خودتون همون جا هم درس خونيد هم زندگي فكر مي كنم بتونيد راهنمايي هاي لازم رو انجام بديد. با تشكر فراوان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب باید سطح زبان خود را تقویت نمایید و مدرک زبان اخذ نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 36. محمدرضا گفته:

  سلام بعد از اخذ ielts میتونم به ویزای تحصیلی اقدام کنم به نظر شما به من ویزا تجصیلی میدن

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام اخذ ielts شانس ویزای شما را بالا میبرد اما باید اطلاعات دقیق از شما جهت مشاوره داشته باشیم.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 37. فتانه گفته:

  سلام و احترام فراوان
  ببخشید سوالی که داشتم آیا میتوان با ویزای توریستی یا تحصیلی وارد خاک انگلیس شد و سپس برای ویزای ازدواج اقدام کرد ؟
  یا میتوان با اقامت موقت برای ویزای ازدواج اقدام کرد ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خیر این امکان ندارد فرم و فرایند این دو جداگانه میباشد .پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 38. Saeid گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  اینجانب پزشک عمومی با سابقه ی 17 سال پزشکی در بیمارستان دولتی و بازنشسته میباشم.
  در خصوص اخذ اقامت کاری برای انگلستان از جنابعالی راهنمایی های لازم را درخواست دارم.
  ضمنا چنانچه کشور بهتری از نظر سهولت در اخذ اقامت کاری در رشته ی پزشکی در نظر دارید راهنمایی لازم را مبذول فرمایید متشکرم.
  مشخصات:
  50 سن و بازنشسته از وزارت بهداشت و درمان میباشم .
  دارای 1 همسر به سن 40 و دو فرزند ب سن های 16 و 7 سال میباشم.
  بودجه ی اینجانب در حدود 800 میلیون تومان میباشد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار همانطور که میدانید پزشکان باید مدارکشان در اروپا معادل سازی گردد و این مستلزم زمان زیادی میباشد شما باید با ویزای دوره زبان و یا ویزاهای کارافرینی و ثبت شرکت ورود پیدا کنید به اروپا و سپس معادل سازی را گذرانده و سپس بتوانید وارد بازار کار بشوید پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 39. محمدرضا گفته:

  سلام من مجرد هستم و ۲۵ سال دارم و لیسانس مترجمی زبان دارم میخواستم برای فوق لیسانس میتونم ویزای تحصیلی بگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ ielts میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 40. شکیبا منتظری گفته:

  درود فراوان
  ببخشید بنده شوهرم در انگلیس اقامت پنج ساله موقت دارند و دوسال تا اقامت دایمشون مونده !
  اگر دوسال بعد مابرای اقامت از طریق ویزای ازدواج اقدام کنیم و تمام شرایط یعنی پرداخت مالیات و شغل و مسکن را دارا باشیم ، روند انجام اقامت من تا چه مدت طول میکشه ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در ایمیل امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم که در ساعاتی که در ادامه ایمیل خدمت شما اعلام مینماییم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید ، البته درصورت تماس با دفاتر شعبه یک و دو MIE وین در اتریش میتوانید از مشاوره رایگان تلفنی خود شخص جناب آقای دکتر ملک پور بصورت مستقیم بهره مند گردید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 41. فاطمه نجفی گفته:

  سلام ببخشید چطور میتونم به دفاترتون در اتریش تماس بگیرم . ممنون میشم اگر شماره یا راه ارتباطی قرار بدهید

  پاسخ
 42. فاطمه گفته:

  سلام و وقت بخیر .
  من افغان و دارای کارت امایش در ایران هستم و متاهل ، شوهرم حدود 14سال در انگلیس هستند و فعلا ویزای پنج ساله موقت دارند . ایا من میتونم برای اقامت انگلیس اقدام کنم ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 43. بهنام گفته:

  سلام خسته نباشید من 18 سالمه و از نظر مالی هیچ مشکلی ندارم و سابقه کاری و قصد ادامه تحصیل هم ندارم میخواسدم ببینم. امکانش هس اقامت بگیرم و از چ راهی ممکنه

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط سنی شما اخذ ویزای تحصیلی یا ثبت شرکت، سرمایه گذاری می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 44. محمد گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من 23 سالمه مدرک کارشناسی حسابداری از دانشگاه ازاد دارم
  بهترین راه برای مهاجرتم چی میتونه باشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.
   با احترام فراوان

   پاسخ
 45. كامران گفته:

  سلام من ٢٢سال دارم دانشجوي خلباني هستم و كارداني الكترونيك هم دارم.درحد نيمه حرفه اي هم ويولن مينوازم.شرايط مالي مناسبي براي مهاجرت ندارم به نظرتون راهي هست كه من با هزينه ي كم اقامت بگيرم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بدون هزینه و یا با هزینه بسیار پایین به شما توصیه به مهاجرت نمکنیم زیرا این امر به صلاح شما نمیباشد این مسیر ، مسیر پر هزینه ای هست اما کشورهایی هم هستند که برای تحصیل با هزینه پایین بتوانید اقدام نمایید همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   سلام و عرض ادب و احترام
   از آنجاییکه در این اینحا شرایط شما را کامل نمیتوان بررسی نمود و ممکن است حق مطلب ادا نگردد
   پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 46. علی گفته:

  سلام من 15 سال هستم میخواستم بدونم آیامن هم میتونم ویزای تحصیل انگلستان رو بگیرم و چند نفر میتوانم همراه خودم بیاورم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. بله امکان تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد که همراهان شما از طریق ویزای توریستی می توانند کنار شما باشند. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 47. محمد گفته:

  سلام من 29 سالمه و وکیل هستم . ازدواج کردم و بچه ندارم . من و همسرم هردومون مدرک زبان هم داریم . برای مهاجرت به انگلستان چه ایده ای دارید؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای بررسی راه های متناسب با شرایط خود و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 48. Mobina batoo گفته:

  سلام وقتتون بخیر .
  من ۱۸ سالمه و دیپلم دارم بیمه تامین اجتماعی دارم با نزدیک به ۱ سال سابقه کار
  و میخوام با ویزای تحصیلی اقدام کنم
  میخواستم شرایط کامل برای وایزای تحصیلی و هزینشو بدونم
  ممنون میشم❤

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل در کشورهای مختلف نظیر انگلیس، کانادا، استرالیا و … برای شما وجود دارد. برای تحصیل به مدرک زبان نیاز است و هزینه تحصیل بسته به کشور مورد نظر شما متفاوت خواهد بود. در خصوص بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 49. مجید رضایی گفته:

  من 36 سالمه. مجرد . دیپلم برق صنعتی و ساختمان دارم و حدود 350 میلیون پول دارم وکمربند مشکی رشته ورزشی رزم اوران رشته رزمی ایرانی را دارم زبان انگیسی هم
  امکان مهاجرت به انگلستان هست برای من؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. راه های مهاجرت به انگلیس نظیر روش کاری با داشتن پیشنهاد کار، ثبت شرکت، خرید ملک و … با توجه به شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد. با توجه به میزان سرمایه و رزومه شما انتخاب های بسیاری برای شما وجود ندارد. برای انتخاب بهترین روش پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 50. المیرا گفته:

  سلام من فوق لیسانس زبان انگلیسی دارم.و نترجم و مدرس هستم.۳۶ سالمه و همسرم فوق لیسانس مدیریت و لیسانس برق داره. حاضرم از هر طریقی که شده اقدام کنم برای اقامت انگلستان.فقط تمکن مالی انچنانی برای سرمایه گزاری ندارم.آیا می تونم‌ از طریق تحصیل اقدام کنم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در خصوص تحصیل دکترا در کشور انگلستان به استاد راهنما از این کشور نیاز است و رزومه شما برای این امر باید قوی باشد. داشتن مدرک زبان (آیلتس ۷) یکی از این موارد می باشد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 51. مهران گفته:

  سلام. اخذ ویزای post study work غیر از مبلغ ۵۰۰۰۰ پوند هزینه دیگری دارد؟ برای سرمایه گذاری آیا باید افرادی را استخدام کرد؟ و آیا هزینه های ماهیانه جهت مالیات و بیمه دارد و چقدر؟ ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 52. علی امیری گفته:

  سلام من لیسانس عمران هستم امسال مدرکم روگرفتم
  دارای ۱۱ سال سابقه بیمه تامین اجتماعی و سن ۳۵ سال
  آیا میتونم اقامت انگلیس رو بگیرم.؟؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   جهت دریافت اقامت کشور انگلستان بهتر است بدانید که راه های متفاوتی وجود دارد . لطفا شرایط خود را به صورت کامل ذکر نمایید تا بتوانیم شما را بهتر راهنمایی نماییم یا با شماره تماس 49196000 تماس حاصل نمایید تا مشاوره رایگان نیز دریافت نمایید. با تشکر

   پاسخ
 53. نیلوفر گفته:

  با سلام
  بنده دختری ۲۰ ساله هستم مسلط نسبی به زبان انگلیسی
  با مبلغ ۱میلیارد تومان
  ۲۴۰ هزار پوند برای هزینه در این مورد
  برای دریافت اقامت و پاسپورت معتبر میتوانم اقدام کنم ؟
  کجارا بهم پیشنهاد میدید؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط شما تحصیل در بهترین دانشگاه های کشور انگلیس می تواند نسبت به سایر روش ها گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. سایر روش ها نیز وجود دارد که بسته به رزومه شما باید بررسی گردد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 54. سارینا حصاری گفته:

  سلام خسته نباشید من ۱۷ساله هستم و قصد ادامه تحصیل در انگلستان رو دارم
  من میتونم از طریق ویزای توریستی وارد انگلستان بشم
  و ویزای توریستیمو به تحصیلی تبدیل کنم و اقامت دائم بگیرم ؟؟؟
  با توجه به این که زیر ۱۸هستم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. امکان تبدیل ویزای توریستی به تحصیلی وجود ندارد و برای تحصیل باید ویزای تحصیلی اخذ نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 55. مهدیه گفته:

  سلام
  اگر خانمی با فردی که شهروند بریتانیا است ازدواج کند میتواند برای فرزند بالای ۱۸ سال خود هم پاسپورت بگیرد؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. فرزند بالای ۱۸ سال شما کیس مستقل محسوب شده و اخذ شهروندی شما منجر به اخذ پاسپورت برای ایشان نمی شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 56. مهشيد گفته:

  سلام بنده ٣٢ ساله و فوق تخصص انکولوژی هستم برای کار و اخذ اقامت انگلستان چه راهی رو پیشنهاد میکنید . با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای کار در این کشور بهتر است پیشنهاد کاری داشته باشید و در این کشور حضور پیدا کنید. در صورت داشتن پیشنهاد کاری می توانید برای اخذ ویزای کاری این کشور اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 57. سعید گفته:

  سلام من مدرکم دیپلم هستش و در حال حاضر نیروی خدماتی تشریفاتی یک شرکت psp بانک مرکزی هستم و به تازگی نامزد کردم میخواستم بدونم چطور میشه اقامت انگلستان رو خودم و نامزدم بگیریم.با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. شرایط سنی، مدرک زبان و شرایط همسر شما برای اخذ ویزای کشور انگلیس باید مورد بررسی قرار گیرد. پیشنهاد می کنیم برای بررسی شرایط و رزومه خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 58. افسانه اقدامی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده دارای مدرک فوق لیسانس محیط زیست و سابقه کار ۱۲ سال هستم در حال یادگیری دوره آیلتس هستم. همسرم نیز ۲۸ سال سابقه کار با رشته اقتصاد دارد دو فرزند دارم یکی ۲٫۵ ساله و یکی از فرزندانم ۱۲ ساله است. قصد یا ویزای تحصیلی برای فرزندم و یا ویزای Tier 2 و یا راه هایی دیگر هستم که به اقامت و س÷س مهاجرت ختم شود. لطفاً راهنمایی ام فرمایید ضمناً هزینه صرفاً تحصیل در مدارس دولتی به چه صورتی است. ممنون

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان تحصیل در مدارس انگلستان برای فرزند شما وجود دارد. هزینه های و شرایط تحصیل را می توانید در مقاله تحصیل در انگلیس مطالعه نمایید. در صورت تمایل برای اخذ اطلاعات بیشتر با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای ثبت شرکت یا ثبت شعبه آن در کشور انگلستان باید شروطی را رعایت نمایید. بیزینس پلن شما باید مورد تایید قرار گیرد و حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در این کشور باید رعایت شود. برای اطلاع از ریز شرایط و جزئیات چنین ویزاهایی پیشنهاد می کنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 59. فربد گفته:

  سلام، بنده ٣٣ سال سن دارم دارای مدرک فوق لیسانس حقوق بین الملل و مجرد هستم و مادر ۵۶ ساله و خواهرم ٣١ ساله در برایتون هستند و مجرد هستند آیا امکانی است که از طریق خانوادگی اقامت انگلستان را بگیرم .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط، شما می توانید از طریق سرمایه گذاری، ثبت شرکت و … در این کشور اقدام نمایید هم چنین روش های دیگری برای سایر کشورها برای شما وجود دارد. برای بررسی بیشتر و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 60. Faraz گفته:

  خسته نباشید . میخواستم بدونم میشه با خرید ملک (خانه) در انگلیس اقامت گرفت ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با خرید ملک در انگلستان می توانید اقامت موقت بگیرید اما متاسفانه امکان اخذ اقامت دائم وجود ندارد.

   پاسخ
 61. علی گفته:

  سلام،بنده پرستار هستم خواستم بپرسم امکان کرفتن ویزای کار و ویزای تحصیلی برای من برای کار کردن و تحصیل امکان دارد؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   سلام و عرض ادب. برای کار در کشور انگلیس به پیشنهاد شغلی از این کشور نیاز است. شرایط سنی و مدرک زبان شما برای راهنمایی در خصوص ویزاهای تحصیلی باید بررسی گردد. پیشنهاد می شود برای دریافت اطلاعات لازم در این خصوص با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 62. فرشاد گفته:

  با سلام
  من ۲۵ سالمه و کارشناسی کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد دارم
  برای اقامت انگلستان چجوری میتونم اقدام کنم ؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام . همان طور که در این مقاله مطرح شده است اقامت انگلستان از راه های تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … امکان پذیر است. با توجه به شرایط شما در صورت داشتن مدرک زبان، تحصیل در این کشور می تواند گزینه مناسبی باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 63. شایان حسینجانی گفته:

  با سلام ۳۰ ساله هستم مجرد با مدرک لیسانس رشته کامپیوتر ودارای ۶ سال سابقه در این زمینه و دارای ایلس ۵ هستم و دارای حدودا ۳۰۰ ملیون تومان پول هست و تمایلم مهاجرت از راه کار یا تحصیل هست لطفا یک راهممایی کوچیک بکنید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. امکان اخذ ویزای کاری آلمان و اتریش برای شما وجود دارد همچنین با افزایش سطح زبان خود می توانید پذیرش تحصیلی از کشورهای مختلف را دریافت نمایید. برای اخذ اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 64. shaghayegh گفته:

  salam man 21 salame va daneshjoye ravan shenasi uni azad hastam.mikham baraye eghamat etelaat kasb konam va hazine hash ro bedoonam eghamat daem behtare vali tahsili ham bem begid gheymatesham moheme

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. شرایط اخذ اقامت و هزینه های آن در هر کشوری متفاوت است. در صورتی که اخذ اقامت انگلستان مورد نظر شما باشد می توانید از راه تحصیل وارد این کشور شده و ادامه تحصیل دهید که در نهایت به اقامت دائم ختم می شود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 65. س گفته:

  با عرض سلام من ۴۰سالمه دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت و مجرد هستم در مورد اخذ اقامت در انگلستان لطفا راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای دریافت اقامت کشور انگلستان وجود دارد . باید شرایط شما کاملا بررسی گردد تا بتوانیم بهترین راه را برای شما انتخاب نماییم . میتوانید شرایط خود را در همین قسمت ذکر نمایید یا با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 66. مینا گفته:

  با سلام
  بنده کارشناس مامایی ۳۵ سال سن متاهل دارای یک فرزند ۵ ساله با ۸ سال سابقه مامایی در بیمارستان هستم همسرم نیز مهندس معمار هستن سریع ترین و بهترین پیشنهاد برای اقامت در انگلستان با توجه به شرایطمان چیست با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   راه های زیادی برای ورود به کشور انگلستان و در اصل مهاجرت به انگلستان وجود دارد . باید تمامی شرایط با شما بررسی گردد تا بهترین راه برای شما انتخاب گردد . شما میتوانید با دفتر مرکزی MIE اتریش تماس حاصل نمایید تا راهنمایی بیشتر به شما ارائه گردد .

   پاسخ
 67. حسین گفته:

  سلام خدمت همه عزیزان .من میخواستم برای دریافت ویزا کاری و اقامت در انگلیس ازتون راهنمایی بگیرم .منتهی ی موضوع هست ک میخوام خدمتون عرض کنم ک در راستای اون بهم کمک کنید.پسر عموی من اقامت انگلستان رو داره و حدود ۳۵ ساله ک در انگلیس اقامت داره و ی شرکت تبلیغاتی داره از چ راهی میتونم راحت تر و سریع تر کارای رفتنم رو انجام بدم و اگ امکانش هست ی شماره از ایران برای راهنمایی بیشتر ب ایمیلم بفرستید تا بتونم راحت تر ازتون مشاوره بگیرم .با تشکر

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   ویزای کاری انگلیس بسنگی به شرایط خاص صادر میگردد و در بعضی از موارد حتی امکان صادر شدن این ویزا وجود ندارد ولی باید شرایط شما کاملا بررسی گردد . زیرا شما شرایط خود را اعلام نکرده اید . جهت تماس با ما و دریافت شماره تماس های ما میتوانید به اینجا مراجعه نمایید .

   پاسخ
 68. Samira hosseinpour گفته:

  سلام با عرض سلام و خسته نباشید من ٣۴ ساله متاهل دارای ٢ فرزند پرستار با ١٠ سال سابقه کار در مورد اقامت انگلیس راهنمایی میخوام

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   راه های مختلفی برای کسب اقامت در کشور انگلستان وجود دارد . شما باید ابتدا تصمیم بگیرید که چه راهی را مد نظر دارید . شما میتوانید برای دریافت مشاوره رایگان با دفاتر ما در تمامی نقاط جهان تماس حاصل نمایید تا بتوانیم شما را هر چه بهتر راهنمایی نماییم .

   پاسخ
 69. سلنا گفته:

  سلام و وقتتون بخیر
  من متاهل و ۴۰ سالم هست و مدرک فوق لیسانس رشته تدریس زبان آلمانی از دانشگاه آزاد دارم، در حال حاضر دانشجوی مقطع دکترا رشته زبانهای خارجی در دانشگاه میسور هند هستم و همچنین در همین دانشگاه مشغول تدریس زبان آلمانی می باشم. میخواستم بدونم شرایط جهت اقامت در انگلستان با توجه به توضیحات بالا چگونه است? ممنون

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   لطفا نوع اقامت درخواستی خود را در کشور انگلستان ذکر نمایید . راه های مختلفی برای کسب اقامت کشور انگلستان وجود دارد و نیازمند بررسی دقیق شرایط است .

   پاسخ
 70. عطا گفته:

  سلام
  ۱۷سالمه خودم نوازنده ویلن هستم و رشته هنر میخونم ممنون میشم نظرتون رو درباره رفتن من به انگلستان بگین با تشکر

  پاسخ
 71. ناشناس گفته:

  سلام مجرد هستم و ۳۶ سال سن دارم دارای سابقه ۹ سال در زمینه تعمیرات برق فشار قوی با سمت ریاست در یکی از استانها هستم آیا امکان اقامت کاری در انگلیس برای اینجانب وجود دارد؟

  پاسخ
 72. شادمان حسین پناهی گفته:

  سلام وقتتون بخیر مجردم ۳۲ سالمه دارای مدرک کارشناسی مدیریت بازرگانی از دانشگاه ازاد . شغل اصلیم کیک سازی بدونه بیمه . ایا امکان اخذ اقامت کار در آلمان دارم . ممنون میشم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.