خرید ملک در اسلوونی و بررسی شرایط آن

خرید ملک در اسلوونی، مهاجرت به اسلوونی از طریق خرید ملک و امکان اخذ اقامت در اسلوونی از طریق خرید ملک در این مقاله مورد تحلیل و بررسی علمی قرار خواهد گرفت. آیا با خرید ملک در اسلوونی می توان به اقامت اسلوونی رسید؟ آیا خرید ملک در اسلوونی از راه های مهاجرت به اسلوونی است؟ هزینه خرید ملک در اسلوونی چقدر است؟ در این مقاله سعی شده که به سوالات شما در زمینه خرید ملک در اسلوونی پاسخ داده شود. همچنین شما می توانید  در صورت داشتن سوالات بیشتر، دراین زمینه با کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار MIE اتریش تماس حاصل نمایید. کارشناسان ما به صورت رایگان پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستند.

مسائلی که در این مقاله بررسی می شود:

 • خرید ملک در اسلوونی و شرایط عمومی آن
 • خرید ملک در اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی
 • خرید ملک در اسلوونی و استانداردهای سرمایه گذاری در اسلوونی
 • خرید ملک در اسلوونی و واجدین شرایط خرید ملک
 • خرید ملک در اسلوونی و مراحل قانونی خرید ملک در اسلوونی
 • خرید ملک در اسلوونی و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اسلوونی
 • خرید ملک در اسلوونی و وکیل امور ملک
 • خرید ملک در اسلوونی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور
 • خرید ملک در اسلوونی و توصیه های حقوقی
خرید ملک در اسلوونی 5 خرید ملک در اسلوونی

در صورتی که تمایل دارید سرمایه خود را از طریق خرید ملک در اسلوونی افزایش دهید، دریافت مشاوره رایگان را تکمیل نمایید و از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید.

خرید ملک در اسلوونی و شرایط عمومی آن

چنان چه علاقه مند به سرمایه گذاری و خرید ملک در اسلوونی هستید باید قبل از هر چیز اطلاعاتی راجع به این کشور در اتحادیه اروپا و حوزه شنگن به دست آورید. اسلوونی کشوری است که در جنوب اروپای مرکزی واقع شده و با کشورهایی نظیر اتریش، ایتالیا، کرواسی و مجارستان هم مرز است. پایتخت و بزرگ ترین شهر آن لیوبلینا بوده و واحد پول آن یورو می باشد. اسلوونی تا سال ۱۹۹۱ قسمتی از کشور یوگسلاوی بود و بعد از آن استقلال یافت. مساحت اسلوونی ۲۰،۲۷۳ کیلومتر مربع بوده و جمعیتی بالغ بر ۲،۰۵۳،۳۵۵ نفر دارد. اسلوونی پل ارتباطی شبه جزیره بالکان با مرکز و غرب اروپا است. زبان رسمی مردم آن اسلوونیایی و عضو اتحادیه اروپا و شنگن می باشد. اسلوونی از نظر اقتصادی و وضعیت اجتماعی شرایط خوبی دارد.

خرید ملک در اسلوونی خرید ملک در اسلوونی

خرید ملک در اسلوونی و اخذ اقامت اسلوونی

از آنجایی که خرید ملک یکی از امن ترین راه های مهاجرت و اخذ اقامت اروپاست و همچنین هیچ محدودیتی از لحاظ تحصیلی و سنی برای سرمایه گذار ندارد، افرادی بسیاری علاقه مند به سرمایه گذاری از طریق خرید ملک هستند. قبل از هر چیز باید اطمینان حاصل کنید که آیا در کشور مورد نظرتان امکان اخذ اقامت از طریق خرید ملک وجود دارد یا هدف شما صرفا یک سرمایه گذاری است. اگر به دنبال اخذ اقامت از طریق خرید ملک در اسلوونی هستید، باید بدانید در قوانین کشور اسلوونی امکان اخذ اقامت اسلوونی از طریق خرید ملک وجود ندارد. شما به هیچ عنوان نمی توانید با خرید ملک، اقامت اسلوونی را به دست آورید. فقط می توانید پول خود را به شکلی امن سرمایه گذاری نمایید. اگر چنین تصمیمی دارید و هدف شما از خرید ملک فقط سرمایه گذاریست، کشوری نظیر اتریش در همسایگی اسلوونی به شما پیشنهاد می شود. کشوری زیبا و امن که پایتخت آن شهر وین مدت هاست به عنوان بهترین شهر دنیا شناخته می شود و با خرید ملک در آن نه تنها سرمایه شما حفظ شده، بلکه می توانید مطمئن باشید سود بالایی از طریق خرید ملک در اتریش خواهید داشت.

سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک، از محبوب ترین برنامه های سرمایه گذاری در سال های اخیر برای علاقه مندان به مهاجرت به اروپا است. خرید ملک در اسلوونی با هر مبلغ و سرمایه منجر به اقامت سرمایه گذار نمی شود، مگر اینکه شما ملکی را خریداری نمایید و در کنار آن کسب و کار دیگری را راه اندازی نموده و از طریق کارآفرینی اقامت اسلوونی را به دست آورید. با ثبت شرکت در اسلوونی می توانید در کنار خرید ملک در ابتدا اقامت یک ساله اسلوونی و پس از پنج سال اقامت دائم اسلوونی را به دست آورید. در این روش می توانید برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز درخواست اقامت نمایید و فرزندانتان می توانند در مدارس و دانشگاه های دولتی اسلوونی تحصیل رایگان داشته باشند.

سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسلوونی

خرید ملک در اسلوونی و استانداردهای سرمایه گذاری در اسلوونی

توجه به امنیت سرمایه گذاری پیش از انتخاب یک کشور برای سرمایه گذاری، دارای اهمیت می باشد.

 • نرخ مصادره اموال در اسلوونی

  نمودار مصادره اموال خارجیان در کشور اسلوونی از سال 2014 تا 2018 موجود می باشد. این شاخص بین 1 تا 7 تعریف شده است که هر چقدر به یک نزدیک می شود امنیت سرمایه گذاری بالاتر است.

خرید ملک در اسلوونی 3 خرید ملک در اسلوونی

 • کنترل فساد در اسلوونی

  توجه به فساد در یک کشور، از جمله عواملی است که می تواند میزان امنیت سرمایه گذاری را نشان دهد. اسلوونی از لحاظ کمترین نرخ فساد در میان ۱۷۵ کشور دنیا در رتبه ۳۶ قرار گرفته است. این نرخ بر اساس سازمان شفاف سازی جهانی در سال ۲۰۱۸ است.

خرید ملک در اسلوونی 2 خرید ملک در اسلوونی

خرید ملک در اسلوونی و واجدین شرایط خرید ملک

از فوریه سال ۲۰۰۳ خارجیان امکان خرید ملک را در کشور اسلوونی دارند. در سال ۲۰۰۴ اسلوونی به اتحادیه اروپا پیوست و شهروندان اتحادیه بدون هیچ محدودیتی امکان خرید ملک را در این کشور دارند. از آنجا که خرید ملک در اسلوونی هیچ گونه امتیازی برای سرمایه گذار در اسلوونی ندارد، هیچ گونه محدودیتی هم برای خرید ملک وجود ندارد. شما می توانید با هر سن و یا شرایط تحصیلی و بدون نیاز به مدرک زبان، با توجه به سرمایه، اقدام به خرید ملک در اسلوونی نمایید. می توانید در هر نقطه از اسلوونی این ملک را خریداری نمایید. با خرید ملک فقط امکان دریافت ویزای توریستی را خواهید داشت و می توانید برای بازدید و سرکشی به ملک خود از سفارت اسلوونی ویزای توریستی دریافت نمایید.

خرید ملک در اسلوونی و واجدین شرایط خرید ملک

چنان چه علاقه مند به سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک در اسلوونی هستید، قبل از هر چیز توصیه می شود برای انتخاب و خرید ملک ویزای توریستی به این کشور گرفته و از نزدیک ملک مورد را مشاهده بفرمایید. شما باید سوابق مالیاتی ملک مورد نظر را بررسی کنید که هیچ گونه بدهی مالیاتی برای ملک مورد نظر از قبل وجود نداشته باشد. نقل و انتقال سند با کمک و همراهی وکیل شما در دفاتر اسناد رسمی انجام می شود. خریدار باید ۱۰ درصد مبلغ ملک را به عنوان ودیعه به این دفاتر بسپارد. این مقاله متعلق به موسسه حقوقی ملک پور می باشد و هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا جایز نمی باشد. پس از مراحل قانونی با پرداخت مالیات از طرف خریدار و فروشنده سند به نام شما صادر می شود و شما مالک ملک خریداری شده خواهید بود.

خرید ملک اسلوونی و هزینه های خرید ملک و اجاره ملک در اسلوونی

اگر تصمیم به خرید ملک در پایتخت اسلوونی دارید، می توانید با مبلغی در حدود ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار یورو آپارتمانی مبله را خریداری نمایید. منطقه ای که ملک در آن واقع شده است و همینطور شرایط کلی ساختمان فاکتور تعیین کننده قیمت نهایی آپارتمان مورد نظر شما است. همچنین با مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار می توانید یورو در مناطق ییلاقی اسلوونی ملک ویلایی خریداری نمایید. اجاره یک آپارتمان مبله یک خوابه در شهر لیوبلینا پایتخت اسلوونی در حدود ۴۰۰ یورو ماهیانه است. لازم به ذکر هست ارزش ملک در شهرهای کوچک و یا در حاشیه شهر لیوبلینا بسیار کمتر از پایتخت اسلوونی است. شما در روستاها حتی با ۴۰ هزار یورو می توانید ملک خریداری نمایید.

سرمایه گذاری در اسلوونی

خرید ملک در اسلوونی و وکیل امور ملک

برای سرمایه گذاری در اروپا از طریق خرید ملک در اسلوونی حضور و نقش یک وکیل و فرد متخصص در امور املاک در اروپا بسیار کارآمد و ضروری می باشد. شما باید مطمئن شوید که ملک را با ارزش واقعی آن خریداری می کنید و چنان چه در املاک و مسائل حقوقی اسلوونی آشنایی نداشته باشید، ممکن است مورد کلاه برداری قرار بگیرید. وکیل و مشاور حقوقی شما با توجه به بودجه و منابع مالی بهترین ملک را برای خریداری به شما پیشنهاد می دهد که در درازمدت بیشترین سود را به شما بدهد. یک وکیل خوب شما را در انتخاب بهترین کشور با توجه به منابع مالی تان یاری کرده و به شما در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری و مهاجرت کمک می کند.

خرید ملک در اسلوونی و خدمات مؤسسه حقوقی ملک پور

خرید ملک در اسلوونی 4 خرید ملک در اسلوونی

موسسه حقوقی ملک پور با داشتن سابقه و تجربه کافی در زمینه خرید ملک و سرمایه گذاری در اروپا می تواند کلیه خدمات لازم در راستای خرید ملک در اسلوونی را به شما ارائه نموده و از ابتدا تا انتهای کار شما را یاری می کند. با توجه به توانایی و بودجه مورد نظر شما برای خرید ملک در اسلوونی، بهترین ملک به شما پیشنهاد می شود و در تمام امور قانونی صدور سند به نام شما، در کنارتان خواهد بود. در این راستا شما باید سفر توریستی به اسلوونی داشته باشید، وکلای موسسه به مدت چند روز در کنار شما خواهند بود و در بازدید از املاک همراهیتان می کنند. در انتهای کار مدارک و اسناد انتقال سند را بررسی کرده و در تمام مراحل قانونی صدور سند به نام شما در کنارتان خواهند بود. در این راستا توصیه می شود که با وکلا و مشاورین ما، در زمینه این سرمایه گذاری مشورت نمایید، قطعا با مبلغ مورد نظر شما راه های بهتری برای ورودتان به اتحادیه اروپا و حوزه شنگن وجود دارد. به عنوان مثال شما می توانید تنها با مبلغ ۵۰ هزار یورو در اروپا سرمایه گذاری نمایید و به اقامت برسید. فرزندانتان امکان تحصیل در بهترین مدارس دولتی را به صورت کاملا رایگان خواهند داشت.

پاسپورت اسلوونی

خرید ملک در اسلوونی و توصیه های حقوقی

هر چند خرید ملک دراسلوونی، یک سرمایه گذاری امن است، اما باید این نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید که با خرید ملک در اسلوونی با هیچ مبلغی امکان اخذ اقامت اسلوونی برای شما وجود ندارد. این فقط یک سرمایه گذاری است، که البته می تواند در کشورهای بهتری انجام شود. شما می توانید به راحتی این سرمایه گذاری و خرید ملک را در کشور اتریش داشته باشید، قطعا سود شما در این کشور از طریق خرید ملک تضمین شده است، چرا که بازار ملک در اتریش رونق بسیاری دارد، کشوری که با داشتن دانشگاه های رایگان و درجه یک، مقصد بسیاری از دانشجویان بین المللی است و اجاره ملک به سادگی برای شما درآمد بسیار خوبی به همراه خواهد داشت. همینطور شهر زیبای وین، مقصد گردشگران بیشماری است، که همین امر ارزش ملک را در این کشور بالا می برد. اما اگر به دنبال خرید ملک در اروپا و اخذ اقامت اروپا از طریق ملک هستید، کشورهایی نظیر قبرس شمالی، یونان، اسپانیا و پرتغال کشورهایی هستند، که امکان اخذ اقامت با خرید ملک را به سرمایه گذار می دهند. خوشبختانه این روش مهاجرت بسیار ساده بوده و سرمایه گذار هیچ نیازی به مدرک تحصیلی و مدرک زبان و یا محدودیتی سنی ندارد. شما می توانید با حداقل مبلغ ۲۵۰ هزار یورو در کشور یونان اقامت این کشور را به دست آورید و یا با خرید ملکی به ارزش ۵۰۰ هزار یورو و یا ۲۸۰ هزار یورو در پرتغال، اقامت پرتغال را به دست آورید.

لازم به ذکر است که در هیچ کدام از کشورهای اتحادیه اروپا و حوزه شنگن، امکان اخذ اقامت دائم سریع با خرید ملک وجود ندارد. ابتدا یک اقامت یک ساله برای شما و خانواده صادر می شود که هر ساله تمدید می شود و در انتهای سال پنجم به اقامت دائم ختم می شود. تنها در قبرس شمالی با خرید ملکی به ارزش دو و نیم میلیون یورو امکان اخذ اقامت و پاسپورت وجود دارد. شما با اخذ اقامت هر کدام از این کشورها می توانید به راحتی در محدوده شنگن و اتحادیه اروپا رفت و آمد و حتی اقامت داشته باشید. خوشبختانه در اقامت از طریق خرید ملک در اروپا، هیچ گونه اجباری برای حضور فیزیکی شما در آن کشور وجود نداشته و تنها نیاز است در سال به مدت دو هفته در این کشورها اقامت داشته باشید.

ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت، حاصل بیش از 15 سال تجربه در امر مهاجرت می باشد که شما را با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای برتر دنیا آشنا می سازد و می توانید وکیل خود در امر مهاجرت باشید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
خرید ملک در اسلوونی و سخن پایانی

خرید ملک در اسلوونی، امکان اخذ اقامت اسلوونی از طریق خرید ملک در اسلوونی و شرایط و امکان مهاجرت به اسلوونی از طریق خرید ملک در اسلوونی در این مقاله مورد بررسی و تحلیل علمی قرار گرفت. چنان چه ملاحظه فرمودید کشور اسلوونی هیچ گونه اقامتی به سرمایه گذار و فرد خارجی که ملکی در اسوونی خریداری کرده، نمی دهد و خرید ملک در اسلوونی هیچ گونه امتیازی برای شما نخواهد داشت و صرفا یک سرمایه گذاری خواهد بود. شما می توانید در کشورهایی نظیر اسپانیا، پرتغال، یونان و قبرس جنوبی به راحتی با خرید ملک به اقامت این کشورها دست یابید و به راحتی در حوزه شنگن و اتحادیه اروپا تردد و حتی اقامت داشته باشید. توصیه می شود، قبل از اقدامی جهت سرمایه گذاری در اسلوونی و خرید ملک در اسلوونی با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور مشورت نمایید. شما می توانید با مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان این موسسه از شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در اسلوونی مطلع شوید. شما می توانید سوالات خود را در زمینه خرید ملک در اسلوونی در انتهای این مقاله یادداشت نمایید، همکاران ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهند بود.