تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و بررسی شرایط آن

تمکن مالی اتریش و یا عبارتی دیگر اقامت خود حمایتی اتریش در این مقاله به صورت علمی و با رویکردی تخصصی بررسی و تحلیل می گردد. اخذ اقامت اتریش همواره مورد توجه بسیاری از هم وطنان بوده است، از این رو این سوال مطرح می شود که آیا می توان بدون سرمایه گذاری و تنها با نشان دادن تمکن مالی، اقامت اتریش را کسب نمود؟ آیا از طریق تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) می توان اقامت دائم و تابعیت اتریش را به دست آورد؟ کارشناسان مؤسسه حقوقی ملک پور (مؤسسه MIE اتریش) با نگارش این مقاله تلاش نموده اند به این دست سؤالات پاسخ داده و به سایر جنبه های مهم و اصلی در اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) بپردازند. با ادامه مقاله همراه شوید و اطلاعات مورد نیاز را دریابید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

تمکن مالی اتریش 1 تمکن مالی اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و شرایط عمومی

اتریش کشوری محصور در خشکی است که در قلب اروپا واقع شده است. این کشور با جمهوری چک، آلمان، مجارستان، ایتالیا، لیختن اشتاین، اسلواکی، اسلوونی و سوئیس هم مرز می باشد. کوه های آلپ در قسمت غربی و جنوبی این کشور واقع شده است و از آب و هوایی معتدل برخوردار می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی می باشد و بیش از 90 درصد ساکنین آن به زبان آلمانی صحبت می کنند. پایتخت این کشور، وین، بیش از ده سال متوالی به عنوان بهترین شهر دنیا برای زندگی انتخاب شده است. امنیت و رفاه قابل توجه در این کشور سبب شده است که در دو دهه اخیر مهاجران فراوانی به اتریش مهاجرت کنند. در کنار روش هایی همچون تحصیل، کار و سرمایه گذاری، روش تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) نیز از راه های محبوب برای کسب اقامت اتریش می باشد، که موضوع اصلی این نوشتار است. در ادامه تلاش شده است که این روش با جزئیات کامل بررسی گردد.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان تمکن مالی اتریش

شما می توانید از بخش محصولات ویدئویی، ویدئو راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت را تهیه کرده و با تمامی روش های مهاجرت به کشورهای مختلف دنیا از جمله روش های مختلف تمکن مالی یا خود حمایتی در کشور های اتریش، فرانسه و اسپانیا آشنا شوید.

در این ویدئو خواهید آموخت:

برای اخذ اقامت خود حمایتی اتریشی چه اسنای باید ارائه داد.

برای انتخاب مشاور و وکیل مهاجرت چه نکاتی را در نظر بگیریم.

آیا شرط حضور در اقامت تمکن مالی اتریش وجود دارد؟

پروسه اخذ اقامت خود حمایتی چه میزان به طول می انجامد.

فایل صوتی این ویدئو

audio تمکن مالی اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

video تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و قوانین آن

در روش تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش)، شخص تنها با اثبات اینکه از تمکن مالی مناسب برخوردار است و می تواند بدون نیاز به کار کردن هزینه های زندگی خود را تأمین نماید، می تواند مجوز اقامت در اتریش را کسب نماید. دولت اتریش هر ساله تعداد محدودی از پرونده های تمکن مالی را می پذیرد و سهمیه مشخصی برای اعطای اقامت اتریش دارد، بنابراین اشخاصی که زودتر اقدام کنند و پرونده کاملی ارائه دهند، می توانند اقامت تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) را دریافت کنند.

نکته قابل توجه در این روش این است که شما تنها باید دارایی خود را در حساب بانکی در ایران نشان دهید و برای اخذ اقامت حتی نیازی به انتقال این پول به کشور اتریش نمی باشد. شرایط مورد نیاز جهت اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) به شرح زیر می باشد.

 • شخص باید نشان دهد که مبلغ 22 هزار یورو در حساب خود در ایران دارد. این مبلغ هر ساله توسط دولت اتریش اعلام می شود و ممکن است هر سال تغییر کند.
 • شخص باید اثبات کند که ماهیانه مبلغی بین 2،500 تا 3،000 یورو درآمد دارد. این درآمد می تواند از طریق حقوق بازنشستگی، درآمد حاصل از دارایی ها، سهام شرکت، اجاره املاک و امثال این موارد به دست آید.

شرایط ذکر شده برای هر یک اعضای خانواده باید برآورده شود و در واقع پرونده اعضای خانواده به صورت مستقل بررسی می شود.

نکته قابل توجه در این روش این است که شخص مجور کار در اتریش را ندارد، اما امکان خرید ملک و سرمایه گذاری فراهم می باشد. این روش برای افرادی که منابع مالی کافی در اختیار داشته و نیازی به کار کردن در اتریش ندارند، مناسب می باشد. همچنین این امکان فراهم است با سرمایه گذاری یا خرید ملک در اتریش کسب درآمد نمایند. در ابتدا اقامت یک ساله اعطا می شود که برای یک سال دیگر نیز قابل تمدید می باشد. سپس یک اقامت سه ساله برای شخص صادر می گردد و پس از پایان سال پنجم می توان برای اخذ اقامت دائم اتریش اقدام نمود.

در این ویدئو خواهید آموخت:

سرمایه مورد نیاز برای اقامت تمکن مالی اتریش چه میزان است.

آیا می توان در صورت یافتن کار در اتریش نوع اقامت را تغییر داد؟

آیا می توان از طریق اقامت خود حمایتی در کشور اتریش سرمایه گذاری کرد؟

مؤسسه حقوقی ملک پور در اخذ اقامت تمکن مالی اتریش چه خدماتی ارائه می دهد. 

دارندگان اقامت خود حمایتی از چه حقوقی در کشور اتریش برخوردارند.

تجربیات موکلین مؤسسه را در رابطه با اعتماد به مؤسسه حقوقی ملک پور برای اخذ اقامت خود حمایتی بشنوید.

فایل صوتی این ویدئو

audio تمکن مالی اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

video تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و مدارک مورد نیاز

همان گونه که ذکر شد، دولت اتریش برای اعطای اقامت از طریق تمکن مالی، هر ساله سهمیه مشخصی در نظر می گیرد و تنها افرادی که پیش از پایان سهمیه بتوانند مدارک خود را به صورت کامل و دقیق ارائه دهند، می توانند اقامت تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) را کسب نمایند. کسب اقامت اتریش از طریق تمکن مالی امری حساس و نیازمند دقت فراوان در ارائه مدارک مورد نیاز می باشد. از این رو بهره گیری از دانش وکلای مجرب می تواند شانس موفقیت را به طرز قابل توجهی افزایش دهد. در لیست زیر مدارک مورد نیاز برای برنامه تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) عنوان شده است.

 • اسناد معتبر مسافرتی
 • گواهی تولد یا سند مشابه
 • عکس جدید متقاضی
 • مدارک زیر در صورت وجود ارائه شود:
  • گواهی ازدواج
  • گواهی طلاق
  • مدارک فرزند خواندگی
  • شواهد یا گواهی مربوط به رابطه خانوادگی
  • گواهی فوت
 • اثبات تمکن مالی مناسب

  باید اثبات گردد که شخص از درآمد ثابت و معین برخوردار می باشد.

 • بیمه درمانی

  باید در کشور اتریش معتبر باشد و تمامی خطر ها را پوشش دهد.

 • مسکن مناسب در اتریش

  از طریق سند ملک و یا اجاره نامه باید اثبات شود که محل اسکان متناسب با استانداردهای محلی فراهم می باشد.

تحصیل پزشکی در اتریش 5 تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و استاندارد های سرمایه گذاری

همان گونه که ذکر شد، در صورت اخذ اقامت تمکن مالی اتریش، می توانید در زمینه های مختلف در این کشور به سرمایه گذاری بپردازید. امن ترین و محبوب ترین سرمایه گذاری ها در کشورهای خارجی، خرید املاک و مستغلات و تأسیس فرانچایز یا رستوران های زنجیره ای می باشد. پیش از سرمایه گذاری در یک کشور توجه به استانداردها و امنیت سرمایه گذاری حائز اهمیت می باشد. برخی از مهم ترین استانداردهای سرمایه گذاری در اتریش در ادامه بررسی شده است.

 • خطر مصادره اموال در اتریش

  این شاخص بیان گر احتمال مصادره اموال خارجیان توسط دولت، تغییر رفتار دولت با سرمایه گذاران خارجی و نقض قرارداد های دوجانبه و همچنین احتمال وجود فساد در دستگاه قضایی کشور ها می باشد. بر اساس آماری که بانک جهانی اقتصاد منتشر می کند، کشور ها از لحاظ خطر مصادره اموال در 7 دسته بندی قرار می گیرند، که دسته 1 نشان گر کشورهایی می باشد که کمترین خطر را از لحاظ مصادره اموال دارا می باشند. در نمودار زیر خطر مصادره اموال در اتریش نمایش داده می شود که در کمترین میزان خود قرار دارد و امنیت سرمایه گذاری را تضمین می کند.

  تمکن مالی اتریش تمکن مالی اتریش

 • شاخص کنترل فساد در اتریش

  این شاخص بیان گر میزان تلاش های دولت برای مبارزه با فساد در کشور می باشد. این شاخص در بازه 2.5- تا 2.5 امتیاز بندی می شود، که امتیاز 2.5 نشان دهنده کمترین میزان فساد می باشد. به گزارش بانک جهانی اقتصاد کشور اتریش جزء 20 کشور برتر در کنترل فساد می باشد. در نمودار زیر شاخص کنترل فساد در کشور اتریش نمایش داده شده است.

  تمکن مالی اتریش 1 تمکن مالی اتریش

سرمایه گذاری پنجاه هزار یورویی در اتریش

خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش) و شاخص های اقتصادی

معمولاً افرادی که اقامت تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) را کسب می نمایند، تمایل به سرمایه گذاری در این کشور نیز دارند. همان گونه که پیشتر ذکر شد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و فرانچایز ها از ایمن ترین و سودآورترین روش های سرمایه گذاری می باشد. برخی شاخص های اقتصادی تأثیر گذار در سرمایه گذاری برای کشور اتریش در زیر بررسی شده است.

 • نرخ تورم در اتریش

  نرخ تورم را می توان یکی از عوامل مهم برای سرمایه گذاری و زندگی در یک کشور خارجی دانست. براساس آمار بانک جهانی اقتصاد نرخ تورم در اتریش در سال 2019 نزدیک به 2 درصد گزارش شده است. این آمار بیان گر رشد کم قیمت ها و ثبات در هزنیه های زندگی می باشد. در نمودار زیر روند تغییرات نرخ تورم در اتریش در سال های اخیر نمایش داده شده است.

  تمکن مالی اتریش 2 تمکن مالی اتریش

 • رشد اقتصادی در اتریش

  رشد اقتصادی بیان گر افزایش میزان تولید ناخالص داخلی نسبت سال گذشته می باشد که می تواند برای سرمایه گذاران حائز اهمیت باشد. در کشورهایی که اقصاد سالم و رو به رشدی دارند معمولاً این میزان بین 2 تا 3 درصد می باشد. در نمودار زیر رشد اقتصادی اتریش در طی سال های اخیر بررسی شده است.

  تمکن مالی اتریش 3 تمکن مالی اتریش

 • نرخ رشد ارزش ملک در اتریش

  همان گونه که پیش تر ذکر شد یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری خرید ملک می باشد، که علاوه بر سودآوری از طریق اجاره ملک، رشد قیمت ملک نیز می تواند منجر به کسب سود گردد. در نمودار زیر رشد قیمت ملک در اتریش در طی سال های گذشته بررسی شده است که می تواند اطلاعات مفیدی در اختیار علاقه مندان قرار دهد.

  تمکن مالی اتریش 4 تمکن مالی اتریش

سرمایه گذاری در کشور اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

 چه میزان سرمایه برای اقامت خودحمایتی اتریش مورد نیاز است.

 میزان سرمایه بر اساس نرخ ارز دولتی محاسبه می شود یا ارز آزاد؟

 آیا در روش خود حمایتی می توان کار کرد یا سرمایه گذاری کرد؟

 در کدام یک از کشور های دیگر می توان از روش خود حمایتی اقامت گرفت.

 برای موفقیت در اخذ اقامت خود حمایتی چه اقداماتی باید انجام داد. 

 اقامت خود حمایتی چه مزایایی برای فرد و خانواده وی به همراه دارد.

 شرط حضور در روش خود حمایتی اتریش به چه ترتیب است.

فایل صوتی این ویدئو

audio تمکن مالی اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور در رابطه با خود حمایتی اتریش (تمکن مالی اتریش)

video تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و نکات مهم

پیش از اقدام برای اخذ اقامت تمکن مالی اتریش توجه به این نکته الزامی می باشد که این اقامت با مجوز کار همراه نمی باشد. بنابراین فرد باید از تمکن مالی مناسب برخوردار باشد و بتواند هزینه های خود و خانواده را در اتریش تأمین نماید. البته با توجه به رشد اقتصادی مثبت و رشد قیمت ملک در اتریش سرمایه گذاری و خرید ملک برای افراد می تواند منبع درآمد مناسبی باشد.

لازم به ذکر است که اقامت تمکن مالی اتریش هر ساله به تعداد محدودی ارائه می شود و باید در ابتدای ماه ژانویه برای تحویل مدارک به سفارت اقدام نمود. اما نکته مثبت درباره این اقامت این است که در صورتی که مدارک به صورت کامل و صحیح ارائه شود و سهمیه تمام نشده باشد، اقامت اتریش حتما اعطا خواهد شد و نظر افسر پرونده در نتیجه نهایی تأثیری ندارد.

بلوکارت اتریش 2 تمکن مالی اتریش

سرمایه گذاری در اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و وکیل مهاجرت برای آن

همان گونه که ذکر شد اعطای اقامت از طریق تمکن مالی اتریش یا خود حمایتی اتریش هر ساله به تعداد محدود می باشد. بنابراین متقاضیان باید در ابتدای ماه ژانویه به سفارت اتریش مراجعه نمایند و مدارک خود را تحویل دهند. با توجه به اینکه افراد تنها یک بار در سال شانس اقدام برای تمکن مالی اتریش را دارند، باید با تحقیق عمل کرده و از وکلا و کارشناسان مجرب و متعهد در این امر مدد جویند و به این طریق شانس موفقیت خود را افزایش دهند.

مؤسسه حقوقی ملک پور با بیش از یک دهه تجربه در زمینه مهاجرت همواره از تخصص وکلای مجرب و متبحر بهره گرفته است. در فرآیند اخذ اقامت از طریق تمکن مالی اتریش نیز این مؤسسه با به کارگیری وکلای اتریشی و متخصص موفق به ارائه خدمات درخشانی شده است. مؤسسه حقوقی ملک پور از ابتدای این فرآیند برای آماده سازی مدارک و رزرو وقت سفارت شما را همراهی کرده و بهترین خدمات را ارائه می دهد.

بلوکارت اتریش 1 تمکن مالی اتریش

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و هزینه زندگی در اتریش

هزینه های زندگی در اتریش نیز موضوع مهمی می باشد که توجه به آن می تواند برای متقاضیان اخذ اقامت اتریش مفید باشد. در جدول زیر هزینه های برخی از اقلام مهم برای زندگی در وین اتریش درج شده است.

مایحتاج هزینه
غذا در رستوران ارزان قیمت 10.00 €
کاپوچینو 3.14 €
پپسی (بطری 0.33 لیتر) 2.66 €
آب (0.33 لیتر بطری) 2.10 €
شیر (1 لیتر) 1.03 €
نان سفید تازه (500 گرم) 1.76 €
برنج سفید (1 کیلوگرم) 1.44 €
تخم مرغ (12) 3.13 €
پنیر محلی (1 کیلوگرم) 11.40 €
سینه مرغ (1 کیلوگرم) 9.61 €
گوشت گاو (1 کیلوگرم) 16.61 €
سیب (1 کیلوگرم) 2.21 €
موز (1 کیلوگرم) 1.75 €
پرتقال (1 کیلوگرم) 2.14 €
گوجه فرنگی (1 کیلوگرم) 2.17 €
سیب زمینی (1 کیلوگرم) 1.51 €
پیاز (1 کیلوگرم) 1.40 €
کاهو (1 سر) 1.18 €
آب (بطری 1.5 لیتر) 0.56 €
بلیط یک طرفه (حمل و نقل محلی) 2.40 €
تردد ماهانه (قیمت معمول) 40.50 €
ورودی تاکسی (تعرفه عادی) 3.85 €
تاکسی 1 کیلومتر (تعرفه عادی) 1.40 €
بنزین (1 لیتر) 1.24 €
برق، گرمایش، خنک کننده، آب و زباله برای 85 مترمربع آپارتمان 150.26 €
اجاره آپارتمان (1 خوابه) در مرکز شهر 851.71 €
اجاره آپارتمان (1 اتاق خواب) خارج از مرکز 634.30 €
آپارتمان (3 اتاق خواب) در مرکز شهر 1،645.35 €
آپارتمان (3 اتاق خواب) خارج از مرکز 1،161.25 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر 6،372.73 €
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در خارج از مرکز 3،756.52 €

تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و مزایای آن

اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی اتریش علاوه بر امکان زندگی در یکی از بهترین کشورهای جهان، مزایای بیشمار دیگری نیز به همراه دارد که به برخی از آن ها در زیر اشاره شده است.

 • اقامت و زندگی در یکی از کشورهای برتر دنیا
 • تردد آزاد به کشورهای عضو شنگن و اتحادیه اروپا
 • کسب اقامت اروپا بدون نیاز به سرمایه گذاری
 • امکان تحصیل رایگان فرزندان
 • امکان سرمایه گذاری و کسب سود یورویی
 • برای حفظ مجوز اقامت تنها 6 ماه از سال را باید در اروپا اقامت داشت.
 • اخذ اقامت دائم اتریش پس از 5 سال

پاسخ به سوالات متداول در زمینه اقامت خود حمایتی اتریش

روش خودحمایتی اتریش برای چه کسانی مناسب است؟

audio تمکن مالی اتریش
تمکن مالی اتریش (خود حمایتی اتریش) و سخن پایانی

تمکن مالی اتریش یا خود حمایتی اتریش، همان گونه که بیان شد یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت این کشور می باشد که بدون نیاز به سرمایه گذاری و تنها با اثبات تمکن مالی مناسب قابل انجام می باشد. کشورهای دیگری همچون فرانسه و اسپانیا نیز برنامه اقامتی مشابهی را ارائه می دهند که اطلاعات مربوط به آن ها را نیز می توانید با جستجو در همین وبسایت به دست آورید. امید است این مقاله اطلاعات کافی در خصوص تمکن مالی اتریش را انتقال داده باشد و راهنمای مناسبی برای متقاضیان گرامی باشد. در صورت وجود هر گونه ابهام همواره می توانید با دفاتر مؤسسه حقوقی ملک پور همکار MIE اتریش تماس گرفته و از کارشناسان زبده مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید. همچنین در صورت درج سوالات خود در قسمت دیدگاه ها، کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخ گوی شما خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

59 پاسخ
 1. محمد گفته:

  سلام خسته نباشید، آیا میزان سرمایه که میفرمایید باید با ارز دولتی محاسبه بشه یا آزاد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   در روش خودحمایتی ، بدون نیاز به مدرک تحصیلی بالایی می توانید اقامت اتریش را به دست آورید. در این روش کافیست ثابت کنید 22هزار یورو (با نرخ ارز دولتی) به ازای هر نفر از اعضای خانواده خود در حساب دارید. در صورت داشتن شرایط سریعا اقدام کنید چرا که تنها کمتر از 2 هفته برای ثبت نام زمان باقیست. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های تماس، با موسسه ما تماس حاصل نمایید.
   https://malekpourmie.com/contact-us/

   پاسخ
 2. محمودی گفته:

  با عرض سلام خدمت شما وهمکاران محترمتان. میخواستم یه سوال کلی بپرسم درمورد میزان سرمایه لازم برای ویزای خودحمایتی اتریش با نرخ روز ارز چقدر میشه ممنون از لطف شما.

  پاسخ
 3. فریما گفته:

  سلام و وقت بخیر
  شما گفتید در اتریش رشته های پزشکی و دندانپزشکی و داروسازی نیاز به آزمون ورودی داره
  آیا رشته ای مثل فیزیوتراپی هم نیاز به آزمون ورودی داره؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدین

  پاسخ
 4. دنیا گفته:

  سلام وقتت بخیر میخواستم بدونم اگر در کشورهای المان و اتریش بورسیه بگیریم بازهم ملزم به ارائه ی تمکن مالی هستیم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 5. حبيب گفته:

  سلام و عرض ادب.
  ما يك خانواده ي ٣نفره هستيم من ٤٠ساله ارشد ادبيات و همسرم و دختره ١٥سالم.
  من داراي ٤٠٠ميليون پول نقد و خانه و مغازه و باغ به اعتبار ١.٥ ميليارد هستم از نظره مالي براي مهاجرت از طريق تمكن به اتريش مشكلي ندارم؟
  با تشكر.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب پرونده شما نیاز به اخذ وکیل متخصص در این امر داشته و اینگونه پرونده ها می بایست با راهنمایی شخص اقای ملک پور مشاوره گردد تا شرایط شما به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 6. خدارحم گفته:

  سلام.
  در صورت موفق شدن به گرفتن ويزاي خود حمايتي آيا ملزم به زندگي در اتريش هستيم و يا امكان زندگي در كشور ديگري مانند را داريم؟
  مخصوصاً اگر كه بچه ي مدرسه اي داشته باشيم
  ممنون

  پاسخ
 7. علی عرب گفته:

  باسلام خدمت شما چندتاسوال داشتم
  ۱-ایا اگر بنده برای همسروفرزند شش ساله ام از طریق تمکن مالی اقدام نمایم، آیا امکان اخذ ویزای مولتیپل برای من وجوددارد ؟
  ۲-آیا بااقامت تمکن مالی همسروفرزندم بیمه رایگان دارند ؟
  درغیر اینصورت هزینه بیمه شخصی سالانه چقدر است؟
  ۳- اگر شما وکیل ما باشید هزینه از صفر تاصد برای دریافت این اقامت چقدر میباشد؟
  باتوجه به اینکه سرمایه نقدی بنده ۲۲۰ میلیون پول نقد و یک سند ملک به ارزش ۳/۵ میلیارد تومن میباشد
  خواهشمندم محبت بفرمایید پاسخ بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 8. پرویز گفته:

  بنام خدا
  با سلام
  من کارمن رسمی شرکت نفت و شاغل در سکوی نفتی هستم و بطور دوهفته کار- دوهفته استراحت در یک ماه مشغول هستم و سالی 30 روزهم مرخصی دارم.
  میخاستم از خدمتتون بپرسم آیا بایستی این مدت زمان حضور شش ماه بطور پیوسته باشد؟
  می توان در مقاطع مختلف بوده مثلا” در طول یکسال چندین بار رفت وآمد کرد و مجموع آن روزهای اقامت 180 روزمعادل شش ماه شود ؟
  من مابقی شرایط رو دارم ومجرد هستم
  با سپاس

  پاسخ
 9. mie.editor2 گفته:

  باعرض سلام وادب محضر استاد ملک پور.خانمی هستم ۴۲ ساله دارای مدرک تحصیلی دیپلم با۲فرزند پسر یکی ۱۳ ساله و دیگری ۶ ساله.آیا میتوانم اقامت اتریش راازطریق تمکن مالی بهمراه ۲فرزندم اخذ نمایم-۴۵۰میلیون تومان درحساب بانکی(سهام)سپرده دارم که سالیانه سودآن حدود۸میلیون تومان است.یک زمین به ارزش ۲۵۰میلیون ویک ماشین به ارزش۲۵میلیون تومان هم بنامم هست وشوهرم که کارمنداداره دولتی است ماهیانه ۵میلیون تومان میباشد.وکالت یک منزل ۲۰۰میلیون تومانی راهم دارم که البته بنامم نیست اما میتوانم به خودم انتقال دهم.سپاسگذار از لطف شما ضمنا کل هزینه ها بابت وکالت و…چقدر میشود.باسپاس ازلطف وحوصله حضرتعالی و درصورت امکان پاسخ فوری.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان اخذ ویزای خود حمایتی برای شما وجود دارد که بسته به میزان سرمایه ای که تمایل به هزینه دارید باید کلیه شرایط این ویزا مورد بررسی قرار گیرد. برای اطلاع از ریز شرایط و هزینه ها می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 10. محمد گفته:

  با سلام خدمت استاد ملک پور عزیز و تشکر از حسن کار و صداقت شما
  بنده تازه در فکر اقدام به اقامت بخصوص اقامت اروپا افتاده ام
  نظر شخصی من با توجه به شرایط ام که ذکر می کنم راه خودحمایتی است که سوالاتی از جنابعالی داشتم
  بنده و همسرم هر دو پزشک متخصص در ایران هستیم و البته در شروع دوران کاری البته می توانم مبالغی که در فایل های صوتی فرمودید را تهییه کنیم
  32 سال سن داریم و یک فرزند 9 ماهه
  همچنین دوستان اینجانب نیز همزمان و مانند ما قصد این راه را دلرند البته انها داروساز هستند
  به دلیل شغلمون و شرایط کاری به ناچار اکثر زمان سال را باید در ایران باشیم
  شما این راه خود حمایتی را پیشنهاد می دهید؟
  برای دوره آینده از چه زمانی باید ثبت نام کنیم و روند عقد قرار داد با شما چگونه است؟
  ممنون می شوم در این مورد و یا گزینه بهتر راهنمایی کنید
  البته می
  می خواستم ببینم شما راه خودحمایتی را برای ما پیشنهاد می دهید یا راه بهتری هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط شما برای انتخاب بهترین راه متناسب با رزومه خود باید مورد بررسی قرار گیرد. در ویزای خودحمایتی به حداقل ۶ ماه حضور در این کشور نیاز است. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 11. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. پس از اخذ ویزای خودحمایتی اتریش تا مدت ۵ سال اجازه کار در این کشور را نخواهید داشت. برای اطلاع از هزینه های حق الوکاله یا موارد مربوط به بیمه پیشنهاد می شود با دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

  پاسخ
 12. mie editor2 گفته:

  من مطالب کانال شما رو با دقت دنبال میکنم ولی در مورد ۳ موضوع خیلی مهم اصلا توضیحی ندادین اگه ممکنه توضیح بفرمایین ۱ درمورد دستمزد خود شما برای تمکن مالی اتریش ۲ درمورد بیمه سلامت خانواده ۳ در مورد کار در اتریش درسته ما اجازه کار کردن نداریم خوب نمیشه فقط نشست و دیوارها رو تماشا کرد آیا میتونیم با پول خودمون کاری راه اندازی کرد مثلا من اینجا چاپخانه دارم میتونم اونجا برای خودم چاپخانه بزنم یا میتونم رستوران باز کنم یا یه شغل دیگه راه بیاندازم البته با پول خودم ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
 13. محمدعلي گفته:

  سلام لطفا هزینه اقامت از طریق تمکن مالی اتریش و فرانسه را برای سه نفر خودم همسرم و دختر زیر ١٨ ساله چقدر است؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام. هزینه های اخذ اقامت تمکن مالی متفاوت است که شامل هزینه های تمکن مالی برای هر فرد، حق الوکاله و …. می شود که بر اساس نمودار برای هر فرد متفاوت است. پیشنهاد می شود برای اخذ اطلاعات تکمیلی در این زمینه با دفاتر ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 14. رویا گفته:

  با سلام و عرض ارادت خدمت دکتر ملک پور عزیز. بنده ویدئوها و ویس های شما رو گوش و دنبال میکنم. از شما بابت توضیحات مبسوطتون کمال تشکر را دارم. اطلاعات کافی از جنابعالی و و از طریق مشاوره حضوری در یکی از دفاتر تهران جهت ویزای تمکن مالی کسب کرده ام. چند تا سوال همچنان فکر بنده را اشغال کرده است. آیا تمدید آن براحتی صورت می گیرد. منظور برای سال دوم به بعد و … . ممکنه قانونی تصویب بشه که ادامه این تمدید با مشکل مواجه بشه؟ با ۳۰۰۰ یورو برای سه نفر در طی یک ماه، در چه سطحی میشه زندگی کرد؟ (پایین یا متوسط و یا خوب) طبق صحبت های مشاور در تهران هزینه وکیل برای نفر اول ۲۰۰۰۰ یورو و نفر دوم ۱۵۰۰۰ یورو است. شما این مبلغ بالا را تایید میفرمایید؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام و عرض ادب
   طبق ویدیو های آقای دکتر ملک پور مبالغ صحیح میباشد. جهت تمدید باید شرایط اولیه خود را در انتهای سال اول به دولت اتریش اعلام نمایید و در صورت توافق دولت اتریش اقامت شما تمدید خواهد شد . به صورت کلی هزینه ی زندگی در کشور اتریش به ازای هر شخص ۸۷۰ یورو در نظر گرفته شده است . با تشکر

   پاسخ
 15. مشاور حقوقی گفته:

  سلام ما یک خانواده سه نفره هستیم یک بچه سه ساله داریم می خوام برای بچم یک شرایطی ایجاد کنم که بتونه اقامت یک کشوری رو بگیرم .ما هر دو فوق لیسانس کامپیوتر هستیم و می خواستم بدونم چه کشوری راحت تر می تونم اقدام کنم .تمکن مالی اتریش راه خوبی یا راه راحتتر و بهتری هم وجود داره ؟

  پاسخ
 16. الهام گفته:

  سلام و وقت بخیر
  پیامهای توضیحی شما را در مورد تمکن مالی اتریش دیدیم و بسیار سپاسگزاریم خواهشمندم در مورد شرایط تحصیل فرزندان در صورت خود حمایتی توضیحی بفرمایید که آیا در این صورت تحصیل رایگان هست یا خیر و حتی هزینه کلاس آلمانی مثل سوعد رایگان میباشد یا خیر

  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   تحصیل در اقامت خود حمایتی برای فرزندان رایگان بوده و شامل هزینه نخواهد بود . کلاس های آلمانی متاسفانه رایگان نیست و شامل هزینه میگردد.

   پاسخ
 17. Hamideh گفته:

  با عرض سلام خدمت شما و خسته نباشید میخواستم بپرسم راجع به خودحمایتی شما تو ضیح دادید فایل صوتی رو بنده گوش دادم چند نکته برام ابهام داره با اجازتون میپرسم ببخشید قبلش عذر خواهی میکنم سوالام طولانی هستش .۱٫ یکی که کلا این سیستم رو با وکیلها اتریشی انجام بدیم هزینه وکیل و ایجور چیزا کلا چقدر هستش ؟ و گفتین ۱۰۰ میلیون تومن در حساب در عرض ۳ یا ۴ ماه داشته باشیم در حساب یعنی همون مدت کوتاه باید باشه یا برای همیشه باید حساب باشه ؟
  ۲٫ اون مبلغ ثابت که به غیر از حساب باید در ایران داشته باشیپ مثل حقوق برای یک نفر چقدر باید باشه ؟
  ۳٫ آیا همون ۱۰۰ تومن که در حساب بانکی گذاشتیم و سود بانکی که ثابت هست همون سود بانکی میتونه به عنوان حقوق ثابت باشه ؟
  ۴٫بعد از سیستم خود حمایتی استفاده کنیم میتونیم اونجا اگه خواستیم کار کنیم ؟
  ۵٫ آیا میتونیم کاری اگه در ایران هم داریم داشته باشیم مثلا ۶ ماه اونجا ۶ ماه اینجا یا مدت کمتر کلا رفت و آمد داشته باشیم و کار اینجا رو داشته باشیم؟
  ۶٫ بیمه رو هم متوجه نشدم ؟ بیمه در اون کشور دیگه هزینش چقدر هستش ؟ بیمه در ایران باید بیمه درست داشته باشیم و اون رو هم میخوان یا خیر ؟

  ۷٫هر سال چه تعداد چون شما فرمودید محدود هست و تا چه تاریخی مهلت داریم ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   امکان کار کردن در سیستم خودحمایتی برای افراد و دریافت حقوق وجود ندارد ولی میتوانید برای خود یک بیزینس را آغاز نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با اخذ اقامت خود حمایتی کشور اتریش میتوانید به کانال تلگرام بپیوندید یا با دفاتر ما تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 18. رضا حقیقی گفته:

  با سلام
  بنده حدود ۴۸ سال سن دارم دارای وزیای مولتی پل کانادا وسابقه سفر شینگن به اتریش وکشورهای عضو شینگن دارای تمکن مالی بسیار خوب خواهشمندم نسبت به اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
 19. مشاور حقوقی گفته:

  از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
  ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
  https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
  ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
  https://goo.gl/YSG82A
  ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

  باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

  پاسخ
 20. مشاور حقوقی گفته:

  سلام جناب ملک پور عزیز. من حمید رضا هستم ٣٧ ساله هستم و یک خانواده ٣ نفری هستیم خودم خیلی کارهای مختلف انجام دادم بیشر توی ساخت و ساز بودم کارشناس فروش املاک هم هستم تحصیلاتم دیپلم هست و تحصیلات همسرم کارشناس ارشد معماری خدا بهمون یه فرشته داده که الان ٣ ماهه هستش چند سالیه در گیر بی اگاهی مهاجرت هستیم مدتیه توی کانال شما هستم و صدای دلنشینتونم گوش میکنیم خیلی دوست داشتیم به امریکا و کانادا بتونیم مهاجرت کنیم ولی شرایط ما میسر نیست میخواستم از طریق تمکن مالی به اتریش بیایم من به پول ایران ماهیانه ٧ میلیون گرایه خونه و مغازه میگیرم بابت پول در حساب هم که فرمودید مشکلی نداریم میخواستم شما برای ما اقدام کنید در شروع کار چه کارهایی باید انجام بدیم ممنون

  پاسخ
 21. نادر گفته:

  با سلام و احترام
  پسر من ۱۳ سال و ۴ ماه است ….مبنای سن چه زمانی است؟ زمانی که مدارک را به سفارت تحویل میدهیم یا زمانی که وارد اتریش میشویم؟ سوالم به این جهت است که
  آیا مدرک زبان برای او الزامی است با در نظر گرفتن بازه زمانی و سن مورد نظر.
  با تشکر فراوان از شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 22. مشاور حقوقی گفته:

  سلام و عرض ادب.من و همسرم هر دو دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی شیمی و شاغل میباشیم .جهت اخذ اقامت از طریق تمکن مالی برای کشور اتریش چطور میشود اقدام نمود ؟ ایا در حال حاضر این پروسه فعال است ؟هزینه اخذ این روش چقدر است؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 23. محسن رنجبر گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت دکتر ملک پور ؛بنده مهندسی معماری در ایران دارم و الان پایه یک طراحی و نظارت نظام مهندسی دارم؛سنم ۳۶ ساله و تز فوق خود را در دانشگاه ازاد دفاع نکردم؛دفتر طراحی دارم و کار ساخت و ساز انجام میدهم در شیراز؛از لحاظ مالی شرایط ویزای خود حمایتی را دارم اما بیشتر دوست دارم با توجه به روحیه کاری که دارم و شرایط خواهر و دامادمان که در وین هستند دوست دارم کار کنم؛خواهشمند ام منت گذاشته بفرمایید کدام راه برای اقامت بنده همسرم و فرزند دوساله ام بهتر است و چقدر هزینه دارد و اینکه دایی بنده در وین چند خانه دارد که میتوانم از ایشان اجاره نمایم میتوانم در انجا اقدام کنمچچون پارسال یکماه در وین بودیم و خیلی رضایت بخش بود؛سپاس

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 24. مشاور حقوقی گفته:

  درود بر شما جناب ملک پور و با تشکر از زحمات بسیار زیاد شمادر جهت اطلاع رسانی دقیق در مورد مهاجرت.سوال بنده این است که در اقامت به روش تمکن مالی برای هر کدام از اعضا خانواده باید ۲۲هزار یورو در حساب باشه؟واینکه اگرمن بعنوان سرپرست خانواده اقدام به گرفتن تمکن مالی بکنم اقامت به اعضا خانواده من هم داده میشه یا خیر؟(یک فرزند پسر ۶ ساله و همسر ۳۱ ساله)

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 25. محمد عليمحمدي گفته:

  سلام جناب آقای دکتر ملک پور عزیز
  ضمن عرض خسته نباشید به شما و گروه خوبتان
  من به همراه همسرم ٣ ماه پیش تقاضای ویزای توریستی کردیم ( از طریق یک آژانس کلاش که به خاطر پول به قول شما بهار مردم را به خزان تبدیل می کنند ) و متاسفانه ما ریجکت شدیم به خاطر آیتم ٨ محل اقامت ، می خواستم از شما بپرسم که ما می تونیم برای اقامت تمکن اتریش اقدام کنیم ، از لحاظ مالی هم مشکل نداریم ( نفری ١٢٠ تومن در حساب داریم
  ممنون و متشکر از زحمات شما

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 26. ارغوان گفته:

  با سلام و وقت بخیر
  چند سوال درمورد تمکن مالی اتریش داشتم که اگه لطف کنید جواب بدید سپاسگزار میشم
  ۱.آیا هزینه تمکن مالی نسبت به سن متفاوت هست یا نه،مثلا کودک را زیر یک سال شرایطش با یک فرد بالغ یکی هست؟!
  ۲.جناب دکتر توی فایل صوتیشون فرمودند،نیاز نیست بعد تمکن در اون کشور حضور داشته باشیم،میخام بپرسم که میشه تمکن رو گرفت ،بعد این دوسالی که اجازه کار نداریم رو در ایران باشیم؟!
  ۳.زمان تمکن مالی که بخایم اقدام کنیم کی هست،اگه میشه تاریخ بدید بهم لطفا
  ۴.برای وقت گرفتن برای وکالت تمکن از شما چطور اقدام کنیم و هزینه وکالت تمکن چه مبلغی هست؟؛
  با سپاس بی کران از وقتی که می‌گذارید ،تتیری نوشتم که پاسخ دهی برای شما هم راحت تر باشه?

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 27. حبیب گفته:

  سلام و وقت بخیر دکتر ملک پور عزیز
  سپاس از راهنمایی های شما
  یه سوال داشتم در خصوص اقامت تمکن مالی. بنده کاملا فایلهای شما رو پیگیر هستم و در این خصوص نکات کلی این نوع اقامت رو متوجه شدم. یه دو تا نکته برام مبهم موند که اگر در کانال تلگرامتون پاسخ بدین ممنون میشم.
  اقامت از طریق تمکن مالی در اتریش مسلما راه بسیار خوبی هست اما اونچه واضح هست اینه که هزینه های زندگی در اتریش بالاست.بنده به شخصه تمایل به اقامت در پرتغال رو دارم و کلا این کشور رو خیلی میپسندم اما شرایط دریافت اقامت پرتغال معمولا هزینه های بالایی رو میطلبه. دوتا سوال رو مرحمت بفرمایید پاسخ بدین ممنون میشم. اینکه اگر از طریق اقامت تمکن مالی در یونان اقدام کنم ارزانتر انجام میشه؟هرچی توی مطالب سایت و کانال گشتم در خصوص شرایط و مبلغ مورد نیاز تمکن مالی در یونان چیزی نوشته نشده بود واکثر مطالب فقط در خصوص اتریش و کمی هم اسپانیا بود.
  همچنین میخواستم اینو بدونم که ایا با دریافت اقامت تمکن مالی در یونان، میشه بعدش در پرتغال زندگی کرد؟؟ (منظورم زندگی هست، نه اقامت ۹۰ روزه). ایا کلا میشه تمکن مالی در یونان رو بهانه ای برای زندگی در پرتغال کرد؟
  منتظر لطفتون هستم. مشتکرم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 28. علی گفته:

  با سلام
  من امادگی کامل جهت گرفتن این اقامت را دارم
  لطفا هزینه ، روش دریافت هزینه و مدت زمان دریافت اقامت را بفرمایید

  پاسخ
 29. ایمان گفته:

  با سلام و خسته نباشید. جناب ملک پور در روش تمکن مالی آیا می توان برای راه اندازی کسب و کار مغازه اجاره کرد؟ و اگر این امکان وجود دارد حدود اجاره مغازه حدودا ۲۰ متری در منطقه متوسط وین چه میزان است؟ یا حدود اجاره مغازه کوچک در وین؟ ممنون

  پاسخ
 30. Samer گفته:

  سلام
  هزینه وکالت اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی برای خانواده چهار نفره چقدر است؟
  البته این سوال را چند باری است پرسیدم متأسفانه جوابی نگرفتم.

  ضمنا بنظر من املای ” سرمایه‌ گذاری ” صحیح می باشد که در کانال تلگرام به اشتباه × سرمایه گزاری × نوشته شده.

  پاسخ
 31. قندی زاده گفته:

  با عرض سلام
  ایا با داشتن اقامت تمکن دو ساله یونان میتوان در اتریش اقامت گزید وبچه ام را در مدرسه ثبت نام کرد

  پاسخ
  • مجید گفته:

   با سلام خدمت دکتر ملک پور
   من ۴۴ سال سن دارم لیسانس شیمی از دانشگاه ازاد با ۲۰ سال سابقه کاری مرتبط و همسرم ۳۸ ساله با سابقه کاری ۱۳سال و لیسانس اقتصاد از دانشگاه آزاد و مرتبط با کار و فرزندم ۵سالش هست
   ایا با روش تحصیلی می‌توانیم به اتریش برویم یا خود حمایتی یا ترکیبی از هر دو. ممنون از راهنمایی شما

   پاسخ
   • n hashemee گفته:

    با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی
    برای اخد ویزای جستجوی کاری و یا روش تحصیلی شما نسبتاً شرایطش را دارا می باشید و هم از روش خودحمایتی میتوان اقدام نمود اما شرایط شما باید به صورت کامل تری بررسی گردد تا روش مناسب تر برای شما مشخص گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

    پاسخ
 32. محمود گفته:

  با عرض سلام
  لطفا بفرمایید ایا میتوان بجای حساب مستقل ۸۸میلیون تومان هر کدام از افراد ،یکجا در حساب پدر خانواده به اندازه مجموع سپرده در بانک گذاشت؟
  ضمنا کجا میشه مراجعه کرد برای قرارداد؟
  نمونه قرارداد ایا میتونید بفرستید که تعهدات شما هم توش باشه؟
  قانون مربوطه را پیوست قراردادمی کنید؟

  پاسخ
 33. zahra گفته:

  zahra می گوید:
  تیر ۲۸, ۱۳۹۶ در ۳:۰۷ ب.ظ
  با سلام من ٢٠ سالمه میخواستم برای تحصیل سال اینده برای اتریش اقدام کنم میخواستم بدونم ایا پذیرش تحصیلی گرفتن رو ب من توصیه میکنید یا اینکه میشود از طریق تمکن مالی هم اقدام کنم و وارد دانشگاه هم بشم و اساسا کدام بهتر است برای من از نظر مالی هم مشکلی ندارم و سوال دیگر اینکه ایا برای تمکن مالی میشود ک پول در حسابم در ایران بماند یا اینکه باید این پول حتما در حسابی در اتریش باشد مثلا در طول سال اول این پول باید کجا در حسابم باشد ؟؟ ممنون از پاسخگویتان

  پاسخ
 34. سعید صفرزادگان گفته:

  با سلام و خسته نباشید چند سوال از خدمتتون داشتم ۱٫ ایا در مهاجرت از راه تمکن مالی به اتریش چه مدت باید در اتریش زندگی کرد و برنگشت بعد از کسب ویزا ؟ ۲ . ایا مهاجرت به اتریش احتیاج به مدرک زبان دارد؟ ۳٫ بعد از چند سال میتوانیم برای خودمان کسب و کار راه بیاندازیم در اتریش ؟ ۴٫ اگر از طریق موسسات همکار اقدام کنیم زیر نظر خود اقای ملک پور پروسه انجام میشود؟ تشکر فراوان

  پاسخ
 35. محمد فتحى گفته:

  سلام خدمت دکتر ملک پور عزیز خیلى ممنون از بابت تمام راهمنمایى هایى که انجام میدین اگر بتونین بحث تمکن مالى رو بیشتر باز کنین ممنون میشم من الان نزدیک به ۱۸ ماهه که عضو کانال هستم و از توضیحاتتون استفاده میکنم.خواستم بدونم واسه من که دو فرزند ۷ ساله و ۳ ماهه + همسرم چه مقدار پول لازمه ممنون میشم بیشتر توضیح بدین

  پاسخ
Rating: 5