تحصیل پزشکى در کانادا

تحصیل پزشکى در کانادا

تحصیل پزشکى در کانادا در سال ۲۰۱۸  باب میل بسیاری از دانش آموزان متقاضی مهاجرت به کانادا است ، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل بالاخص ورود به تحصیل پزشکى در کانادا سوالات بسیاری از دانشجویان و خانواده های آنها را شامل می شود . لازم به ذکر است که تحصیل پزشکى در کانادا شرایط و نکات حقوقی خاصی دارد که باید در خانواده تحصیل در کانادا به صورت کامل بررسی شود .

فایل های تصویری آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در کانادا

video تحصیل پزشکى در کانادا

فایل های تصویری آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در کانادا بخش اول

video تحصیل پزشکى در کانادا

فایل های تصویری آقای ملک پور (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل در کانادا بخش دوم

video تحصیل پزشکى در کانادا

در حال حاضر اطلاع از مدارک مورد نیاز تحصیل پزشکى در کانادا ، شرایط سنی و شرایط اخذ اقامت پس از تحصیل پزشکى در کانادا و هزینه ها ی تحصیلی تحصیل پزشکى در کانادا و هزینه های زیندگی و سکونت در این کشور از نکات فوق العاده مهم و حائز اهمیت است . موسسه حقوقی ملکپور با همکاری موسسه حقوقی MIE اتریش درصدد است تا به تمامی سوالات شما نه تنها در زمینه تحصیل پزشکى در کانادا بلکه در تمامی قوانین مهاجرتی کانادا از جمله کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، کارآفرینی در کانادا ، ازدواج در کانادا و یا تولد فرزند در کانادا و حتی طق غیر قانونی که تحت هیچ عنوان پیشنهاد نخواهد شد ( پناهندگی در کانادا ) به شما عزیزان اطلاع رسانی نماید .

 

توضیحات آقای ملک پور   (دانشجو دکترا رشته حقوق در دانشگاه ملی وین اتریش ) در باب تحصیل پزشکی و دندانپزشکی کانادا

audio تحصیل پزشکى در کانادا

توصیه می شود قبل از هرگونه پرداخت هزینه و قرارگرفتن در دام سود جویانی که از حقوق بین الملل خصوصی بویی نبردند با مشاورین ارشد حقوق بین الملل و وکیل مهاجرتی کانادا مشورت نمایید و تمام اطلاعات در باب تحصیل پزشکى در کانادا و قوانین مهاجرتی کانادا که با این موضوع مرتبط می باشد ، بهره مند شوید .

شاید تا به حال بسیار شنیده باشید که دانش آموزان قبل از ورود به دانشگاه پزشکی و قبل از ورود به تحصیل پزشکى در کانادا باید یک دوره لیسانس علوم چایه گذرانده باشند ، در این جا لازم دانستیم که این نکته را لحاظ کنیم که برای ورود به تحصیل پزشکى در کانادا دانش آموز باید لیسانس و یا معادل تحصیلی آن را در رشته های علوم پایه از جمله زیست و شیمی و فیزیک و یا رشته های مرتبط گذرانده باشد .

در این کشور تنها ۱۷ دانشگاه وجود دارد که به صورت تخصصی اجازه تحصیل پزشکى در کانادا را به دانش آموزان خواهد داد . این ظرفیت کم و سختی آزمون های ورودی باعث شده است تا بسیاری از دانش آموزان به جای تحصیل پزشکى در کانادا به فکر تحصیل در کشور های دیگر از جمله انگلستان باشند .

لیست دانشگاه هایی که در کانادا دوره های پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی ارائه خواهند داد به شرح ذیل است :

 1. دانشگاه دالهاوزی
 2. دانشگاه لیکهد
 3. دانشگاه اتاوا
 4. دانشگاه وسترن
 5. دانشگاه کلگری
 6. دانشگاه مونترال
 7. دانشگاه مانیتوب
 8. دانشگاه لاوال
 9. دانشگاه مموریال
 10. دانشگاه مگیل
 11. دانشگاه کوینز
 12. دانشگاه تورنتو
 13. دانشگاه مکمستر
 14. دانشگاه ساسکچوان
 15. دانشگاه آلبرتا
 16. دانشگاه بریتیش کلمبیا

جهت اجازه کار پس از  تحصیل پزشکى در کانادا باید در نظر داشته باشید که قدم اول داشتن مدرک MD را داشته باشید ، مدرک MD اولین قدم برای اجازه طبابت در کانادا می باشد و مدرک حرفه ای تر و مناسب تر برای طبابت در کانادا و به نوعی تخصص در این کشور Post-MD  خواهد بود . همچینین است برای پس از تحصیل پزشکی در کانادا و اخذ اجازه کار و طبابت و اقامت در این کشور نیاز است تا پزشکان در انجمن (National Dental Examining Board of Canada (NDEB عضو باشند تا به آنها اجازه کار داده شود که این امر مهم به آسانی امکان پذیر نخواهد بود .

حال باید در نظر داشت پس از ۳ تا ۴ سال پشت سر گذاشتن مقطع لیسانس در علوم پایه باید شخص متقاضی تحصیل پزشکى در کانادا آزمون MCAT را که مخفف Medical College Admission Test است را با موفقیت پشت سر بگذارد ، این آزمون ظرفیت محدودی در کشور کانادا دارد و باید این سد از سر راه متقاضیان تحصیل پزشکى در کانادا برداشته شود .

همچنین حتی برای داندانپزشکی در کانادا آزمون های خاص خود را خواهد داشت که متقاضی پس از گذراندن لیسانس علوم پایه باید بعد از پاس کردن یکی از دو دوره (DMD) (Doctor of Dental Medicine) یا (DDS) (Doctor of Dental Surgery) وارد دوره دکترای دندانچزشکی شود .

مدارک و شرایط تحصیل پزشکى در کانادا :

 1. داشتن مدرک دیپلم و ریز نمرات ( با معدل بالای ۱۵ )
 2. داشتن مدرک پیش دانشگاهی و ریز نمرات ( با معدل بالای ۱۵ )
 3. داشتن مدرک زبان آیلتس حداقل ۵

البته دانش آموزانی که قصد دارند که زبان را در کشور کانادا تکمیل کنند سطحی از زبان انگلیسی را هم آگاهی داشته باشند کفایت می کند

 1. قبولی در آزمون MCAT

 

امکان دریافت بورسیه ی تحصیلی در تحصیل پزشکى در کانادا برای دانشجویان خارجی در این کشور وجود خواهد داشت  اما دانشجویان ضمن دارا بودن شرایطی امکان دریافت بورسیه را دارند . به عنوان مثال در صورتی که دانش آموز نتواند از عهده پرداخت شهریه و هزینه تحصیل خود بر آید ، در این شرایط دانشگاه صرف نظر از آنکه آیا دانش آموز صلاحیت علمی دارد یا خیر ، امکان دریافت بورسیه GRANTS  و   BURSARIES  برای دانشجو متقاضی تحصیل پزشکى در کانادا فراهم خواهد کرد .

اما در نظر داشته باشید که دریافت بورسیه  SCHOLARSHIPS در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شرایط تحصیلی دانشجو مورد بررسی قرار بگیرد . به عبارت دیگر دانش آموزان در صورت داشتن معدل بالا ، همچنین داشتن مدرک زبان با نمره بالا و سایر موارد که توسط اساتید مورد بررسی قرار می گیرد ، امکان دریافت این بورسیه را خواهند داشت .

هزینه تحصل و زندگی در کشور کانادا

هزینه تحصیل پزشکی در کانادا با توجه به دانشگاه و شهر متفاوت است اما تقریبا ۱۱۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ دلار در سال می باشد . هزینه زندگی در کشور کانادا برای متقاضیانی که به قصد تحصیل پزشکى در کانادا به این کشور مهاجرت می کنند حدود ۱۲۰۰ تا ۲۵۰۰ دلار در ماه می باشد . اما هزینه خوابگاه ها با توجه به امکانات قابل ارائه متفاوت می باشد و مبلغی حدود ۳۰۰ تا ۷۰۰ دلار در ماه می باشد . در مجموع هزینه زندگی در کانادا نسبت به دیگر کشور های اروپایی (انگلستان، استرالیا و آمریکا)  نسبتاً متفاوت می باشد . ضمن اینکه همانطور که در قسمت بالا اشاره کردیم دانشجویان در این کشور در مقاطع تحصیلی مختلف اجازه ۲۰ ساعت کار دانشجویی در هفته را خواهند داشت که از این طریق می توانند به تامین هزینه های زندگی بپردازند .

در آخر شایان ذکر است که بسیاری از دانش آموزانی که قصد تحصیل پزشکى در کانادا را دارند باید اطلاعات کاملی در زمینه های مختلف تحصیل در کانادا ، کار در کانادا ، سرمایه گذاری در کانادا ، ثبت شرکت در کانادا ، کارآفرینی در کانادا ، ازدواج در کانادا و یا تولد فرزند در کانادا داشته باشند .

امروزه به علت های متعددی بسیاری از نوجوانان و جوانان به فکر تحصیل پزشکى در کانادا هستند که یکی از آنها موقعیت اجتماعی و درخواست نیاز این کشور به نیروی متخصص و همچنین اقامت پس از تحصیل پزشکى در کانادا را می توان نام برد ، ولکن پیشنهاد می شود اگر به فکر تحصیل پزشکى در کانادا و واجد شرایط آن هستید می توانید ، می توانید به کشور های دیگری از جمله انگلستان به جای تحصیل پزشکى در کانادا با شرایط فوق العاده بهتری هم فکر کنید .

در این مقاله سعی بر آن بود تا اطلاعاتی در زمینه تحصیل پزشکى در کانادا را به کوشش مشاورین ارشد حقوق بین الملل خصوصی موسسه حقوقی ملکپور با همکاری MIE اتریش به شما عزیزان عرصه کنیم و توصیه می کنیم در اسرع وقت با مشاورین ارشد و وکیل مهاجرتی کانادا تماس حاصل نمایید و از مشاوره آن ها در زمینه تحصیل پزشکى در کانادا  بهره مند شوید . چرا که دانستن نکات حقوقی در باب اخذ اقامت پس از تحصیل پزشکى در کانادا و سایر قوانین مهاجرتی کانادا  به شما عزیزان کمک مثمر ثمری خواهد کرد .

پیشنهاد می شود که قبل از هر گونه اقدامی در باب تحصیل پزشکى در کانادا  و اعزام دانشجو به کانادا و مهاجرت به کانادا و تحصیل در کانادا با وکلا و کارشناسان خبره موسسات معتبر در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در سراسر کشور تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی رایگان بهرمند شوید.

24 پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و بخصوص اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا عموما می بایست در راستای مدرک تحصیلی قبلی شما باشد. با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی و تحصیلی شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور و بخصوص اروپا، آمریکا، کانادا و استرالیا عموما می بایست در راستای مدرک تحصیلی قبلی شما باشد. با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی و تحصیلی شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 1. ناشناس گفته:

  سلام آقای دکتر ملکپور عزیز، اولا از شما خیلی تشکر میکنم بخاطر زحمات فراوانی که برای ما میکشید.
  بنده دانشجوی سال پنجم پزشکی در یکی از دانشگاه های برتر تهران هستم. با توجه به شرایط موجود و دلایل شخصی ای که دارم تصمیم قطعی بنده این هست که به هر صورت ممکن بعد از فارغ التحصیل شدنم در رشته ی پزشکی عمومی و آزاد کردن دانشنامه ام به کانادا یا یک کشو اروپایی مهاجرت کنم.
  وضعیت تحصیلی من:
  معدل دیپلم و پیش دانشگاهی هر دو بالا ۱۹.۵
  معدل دانشگاه تا الان “الف”
  زبان انگلیسی رو در سطح متوسطی بلدم اما اقدام کردم برای کلاس زبان و نهایتا گرفتن آیلتس بالای ۷
  برنامه‌م این هست ک بعد از گرفتن آیلتس برای یادگرفتن زبان فرانسه هم اقدام کنم.
  طبق برنامه م تا حدودا ۳ سال دیگه دانشنامه م رو هم آزاد کردم، آیلتس بالای ۷ گرفتم و فرانس۶ رو درحد متوسطی یادگرفتم.
  سوال بنده از شما این هست که کم هزینه ترین راه برای ادامه ی تحصیل در کانادا یا فرانسه کدومه؟
  من خودم فکر میکنم برای خوندن phd توی یه رشته علوم پایه پزشکی مثل فیزیولوژی، علوم تشریح، ایمونولوژی یا بیوتکنولوژی راحت تر میتونم پذیرش بگیرم تا اینکه بخوام برای رزیدنتی یکی از رشته های تخصصی اقدام کنم.
  و هدفم اینه ک بعد از گرفتن phd بعد از ۳ سال برای پذیرش رزیدنتی توی همون کشوری که phd میگیرم اقدام کنم. و فکر میکنم با این روش احتمال اینکه توی رشته های تاپی مثل ارتوپدی یا پوست یا رادیولوژی پذیرش بگیرم بالاتر میره.
  آیا درست فکر کردم؟ یا اینکه این حالتی ک توضیح دادم با حالتی ک از اول برای رزیدنتی اقدام کنم تفاوتی وجود نداره؟
  سوال مهمتر بنده این هست که کدوم یکی ازین راه ها ارزون تره یا حتی رایگان/دارای بورسیه هست؟
  اگه من بصورت مستقیم به عنوان یک رزیدنت وارد یه بیمارستان دانشگاهی در کانادا بشم آیا حقوقی به من پرداخت میشه؟ و اگه آره مقدار این پول اونقدر هست ک بتونم هم خرج تحصیلو بدم و هم خرج زندگی رو؟
  آقای دکتر من از الان ۳ سال زمان دارم. لطفا طوری منو راهنمایی کنید ک در مسیر درستی قرار بگیرم ک ۳ سال بعد به هدفی ک دارم برسم.
  خیلی متشکرم ازتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام و سپاس از شما به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب شرایط مهاجرت تا دو سال دیگر متغیر است اما میتوانید در این مدت مدرک زبان را اخذ نمایید .

   پاسخ
 2. حسن گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشيد.
  من 21 سالمه و در ايران به خاطر مشكلات شخصي نتونستم مدرك پيش دانشگاهي بگيرم و معدل سال سوم دبيرستانم خيلي خوب نيست. ولي تا دوم دبيرستان معدلم 20 بوده و من رو به عنوان بهترين دانش اموز استان مي شناختند. حالا قصد تحصيل در رشته پزشكي رو دارم با توجه به سن من آيا ميتوانم در دبيرستان هاي كانادا ثبت نام كنم و ديپلم اونجا رو بگيرم و معدلم رو ارتقا بدم سپس براي پزشكي اقدام كنم؟

  پاسخ
 3. م. گفته:

  سلام خسته نباشید و ممنون بابت توضیحاتتون .
  عذر میخوام سوال طولانی داشتم.
  20 سالمه و دانشجوی پزشکی اصفهان ترم 2 هستم با رتبه کنکور زیر 500 و مدرک آیلتس 7 دارم و معدل دیپلمم 19.30 و پیش دانشگاهی بنا به مشکلاتی معدلم 15 بوده و یکسال پشت کنکور بودم و مدرسه تیزهوشان بودم. نمرات در دانشگاه هم طی همین دو ترم بالا بوده.
  اگر بخام در رشته ی پزشکی داخل یکی از دانشگاه های خوب اونجا مثل مک مستر یا کلگری پذیرش بگیرم باید از همون دوره پیش پزشکی یا کارشناسی در کالج شروع کنم و مستقیما نمیتونم برم دانشگاه؟ با توجه به تمکن مالی متوسط حدود حداکثر 40 ملیون در سال فقط برای شهریه دانشگاه البته، چقدر امکانش هست که پذیرش بگیرم؟
  و بین انگلستان برای دانشگاه های خوب اونجا و کانادا با توجه به شرایط من کدوم انتخاب بهتر و ممکن تری هست؟
  میتونم از اسکلارشیپ و یا فاند استفاده کنم؟
  اگر طی تحصیل در اونجا جزو معدل های تاپ باشم چطور؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام میتوانید برای لیسانس مستقیم اقدام نمایید هزینه یک سال حداقل 35.000 دلار میباشد .برای پاسخ به تمامی سوالات باید حتما با کارشناسان صحبت بفرمایید.

   پاسخ
 4. Danial گفته:

  با عرض سلام و تبريك عيد خدمت جناب دكتر ملكپور عزيز و تيم محترمشان.
  ضمن سپاس از زحمات فراوان شما مايلم سؤالي بپرسم واحتياج به راهنمايي دارم.:
  براي شركت در آزمون ام كت و ورود به دانشكده پزشكي آيا دانشجو مي بايست ليسانس علوم پايه خودرا دركشور كانادا كسب كند يا از هر كشور ديگري ميتوان ليسانس علوم را دريافت كرد و درامتحان شركت كرد؟
  با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. در این زمینه باید علوم پایه خود را در کشور کانادا گذرانده و سپس برای این آزمون اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. meysam گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  بنده در حال حاضر در ترم 3 پزشکی دانشگاه علوم پزشکی جهرم در حال تحصیل هستم میخواستم بپرسم که امکان بورسیه کانادا وجود دارد یا خیر….
  همچنین اگر امکانش هست در رابطه با ازمون mcat و شرایط بورسیه ان هم اطلاعاتی به بنده دهید…
  با تشکر و قدر دانی زحمات بیکران شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 6. ناشناس گفته:

  استاد گرانقدر
  جناب آقای دکتر ملک پور
  با سلام و عرض ادب
  کاش باران بودم
  تا که می باریدم
  نه همین بر سر سرو
  نه همین برتن سوسن در باغ
  که به هر دشت و کویر
  بر سر هر خس و خار
  که ندانسته و ناخواسته در بطن کویر
  متولد شده است .

  ممنون که بارانید ، ممنون که مهربانید ، ممنون که سخاوتمندید و ممنون به خاطر همه زحماتی که شما و همکاران محترم تیم شما برای تهیه مقالات خوب متحمل می شوید.
  جناب آقای ملک پور من تقاضای کمک و مشاوره داشتم . ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید .
  اینجانب خانمی ۴۰ ساله دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد آموزش پزشکی دوره روزانه در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی تراز اول کشور با معدل فعلی بالای ۱۹ مشغول به تحصیل می باشم . همچنین کارمند رسمی دانشگاه علوم پزشکی با مسابقه کار ۱۹ سال با رتبه خبره ( درج در حکم کارگزینی ) و در پست کارشناس استانی که مرتبط با رشته تحصیلی ام می باشد مشغول به کار می باشم . و حدود ۱۴ سال است که کار ستادی و برنامه ریزی سلامت انجام داده ام . اینجانب مدت ۶ سال است که از همسر خود جدا شده و حضانت فرزندم را به عهده گرفتم که الان فرزندم ۱۷ ساله است . کلاس یازدهم با معدل ۱۹/۶۰ و از نظر درسی بچه ای کوشا و تا کنون قوی بوده است . پسرم از نظر زبان انگلیسی قوی است و خودم نیز در حال خواندن جهت شرکت در آزمون آیلتس هستم . چند مقاله نیز در مجلات مختلف به چاپ رسانده ام . من تصمیم دارم با فرزندم برای ادامه تحصیل برای کانادا اقدام کنم . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید :
  ۱- برای خودم اقدام به پذیرش کنم و یا برای پسرم ؟ کدامیک سریعتر و هزینه کمتری را در بر خواهد داشت ؟
  ۲- آیا امکان گرفتن پذیرش با فاند برای خودم مقدور است؟ و یا می توان برای پسرم پذیرش بورسیه ( بدون پرداخت شهریه ) گرفت؟
  ۳- آیا با پذیرش برای پسرم من می توانم به عنوان همراه اقدام کنم ؟
  ۴- آیا سن من برای پذیرش دکترا مناسب است ؟
  پیشاپیش از لطف و عنایت شما کمال تشکر را دارم .
  برای شما و همکاران محترمتان از خدای مهربون آرزوی موفقیت ، بهروزی و عاقبت بخیری دارم .
  با تقدیم احترام

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و سپاس از الطاف شما. امکان اخذ پذیرش دکتری در صورت داشتن رزومه قوی برای شما وجود دارد هم چنین می توانید برای فرزند خود نیز اقدام نمایید. در صورتی که برای فرزند خود اقدام کنید می توانید با اخذ ویزای توریستی در کنار ایشان باشید. برای اطلاع از شرایط اخذ بورس و هزینه ها پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 7. mj گفته:

  سلام جناب ملک پور همسرم ۳۴ سالشونه دارای مدرک تخصصی پزشکی در رشته کودکان هستن برای دریافت اقامت از طریق ایشون کاراترین و اثر بخش ترین راه چیست؟ سپاسگزارم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. با توجه به شرایط همسرتان اخذ ویزاهای کاری، ثبت شرکت، خرید ملک، سرمایه گذاری و … راه های مناسبی می باشند که با توجه به میزان سرمایه و تمایل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. تحصیل پزشکی در کشورهای مختلف به طور معمول ۶ سال زمان میبرد. هزینه های تحصیل در هر یک از کشورها متفاوت است. برای بررسی هزینه ها پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.