تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و بررسی شرایط آن

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند، شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و قوانین دریافت ویزای تحصیلی فنلاند در این مقاله مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته است. آیا قصد ادامه تحصیل در یک کشور بسیار پیشرفته دارید؟ آیا قصد کسب اقامت فنلاند از طریق تحصیل را دارید؟ آیا می دانید جهت تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند باید چه مدارکی را ارائه بدهید؟ فنلاند یکی از مقاصد خیلی خوب جهت ادامه تحصیل در یک کشور پیشرفته اروپایی می باشد. روش های مهاجرت به فنلاند و هرکشوری دیگری در 6 روش کلی خلاصه می شوند. این روش های شش گانه تولد، ازدواج، پناهندگی، کار، تحصیل و سرمایه گذاری می باشند. در این نوشتار جزئیات تحصیل و همچنین نحوه تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند بیان می شود. چنانچه به دنبال کسب اطلاعات در خصوص کشور زیبای فنلاند و همچنین تحصیل در این کشور هستید، می توانید با مطالعه این مقاله پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت کنید. در صورتی که تمایل به کسب مشاوره مهاجرتی داشته باشید، می توانید با تماس با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) به صورت رایگان از کارشناسان مهاجرتی موسسه مشاوره رایگان دریافت کنید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

عناوینی که در این مقاله مورد بررسی قرار می گیرد:

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و موسسه معتبر MIE(ملکپور)

هر روش مهاجرتی قوانین بسیار زیادی جهت اعمال دارد. شخصی که قصد مهاجرت به کشور دیگری را دارد و به عنوان مثال می خواهد در زمینه تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند اطلاعات کسب کند، باید با تمام قوانین آن آشنایی داشته باشد. البته تحقق این امر کار پیچیده و دشوار می باشد و لذا شخص باید سعی کند با وکیل و حقوقدانی اقدام بکند که به تمامی راه های مهاجرتی و قوانین آن ها آشنایی داشته باشد. تحصیل یکی از روش های مهاجرت به فنلاند می باشد. بنابراین آگاهی به شرایط تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند موضوع بسیار مهمی می باشد. موسسه حقوقی ملک پور( MIEاتریش) در راستای ارائه بهترین خدمات به شما عزیزان، با بهترین و با تجربه ترین وکلا در سراسر دنیا فعالیت می کند و این موضوع سبب بهره مندی متقاضیان از یک منبع اطلاعاتی بسیار معتبر و به روز می شود. این موسسه این افتخار را دارد تا ه عنوان یکی از ایجنت های رسمی دانشگاه های فنلاند، مجری آزمون ورودی دانشگاه های این کشور در ایران تحت نظارت خود باشد. جهت دریافت اطلاعات به روز و دقیق در زمینه مهاجرت می توانید موضوع مهاجرتی خود را با کلید واژه ملک پور در مرورگر گوگل جست و جو نمایید.

ویزای تحصیلی فنلاند 3 1 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و شرایط عمومی

فنلاند یکی از زیباترین کشورهای اروپایی و معروف به کشور هزار دریاچه، واقع در شمال اروپا می باشد. فنلاند یکی از کشورهای منطقه اسکاندیناوی می باشد. هلسینکی پر جمعیت ترین شهر فنلاند و پایتخت این کشور می باشد. فنلاند با جمعیتی بالغ بر 5.4 میلیون نفر و با توجه به اینکه هشتمین کشور پهناور قاره اروپا است، به عنوان کم تراکم ترین کشور از لحاظ جمعیت در اروپا شناخته می شود. زبان رسمی این کشور فنلاندی و سوئدی می باشد. البته حدود 90 درصد جمعیت فنلاند به زبان فنلاندی صحبت می کنند. آیین اکثر مردم فنلاند مسیحیت می باشد. فنلاند در رتبه بندی جهانی رفاه اجتماعی، همواره جز کشورهای برتر بوده است. این شرایط سبب می شود که فنلاند به مقصدی بسیار مناسب جهت ادامه تحصیل تبدیل شود. اشخاصی که قصد مهاجرت تحصیلی به فنلاند را دارند، پس از مطالعه شرایط عمومی این کشور و آشنایی با فنلاند، با به قوانین و راه های تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند نیز آگاه شوند.

لازم به ذکر است که تحصیل تا سال 2017 در فنلاند رایگان بود ولی در حال حاضر تحصیل در این کشور نیازمند پرداخت هزینه است ولی هزینه ها به نسبت سایر کشورها بسیار اندک بوده و همچنین شرایط پذیرش بدون مدرک زبان نیز برای فرد فراهم خواهد بود.

پاسپورت فنلاند 1 1 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

در این ویدئو خواهید آموخت:

آیا بدون مدرک زبان می شود در فنلاند پذیرش تحصیلی گرفت؟

هزینه تحصیل در فنلاند چه میزان است؟

چگونه می توان برای شهریه دانشگاه تخفیف گرفت؟

دانشگاه های فنلاند چه خدماتی برای کاریابی پس از پایان تحصیلات دارند؟

 آیا تحصیل در فنلاند محدودیت سنی دارد؟

فایل صوتی این ویدئو

audio تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

video تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانش آموز به مدارس فنلاند

تحصیل در مقطع مدارس در کشور فنلاند همانند اکثر کشورهای اروپایی اجباری می باشد. این تحصیل اجباری برای کودکان 7 ساله شروع می شود. البته کودکان شش ساله را با ثبت نام در آموزشگاه های پیش دبستانی، جهت تحصیل در مدرسه آماده می کنند. تحصیلات اجباری که در مدارس به اصطلاح جامع انجام می پذیرد، 9 ساله می باشد. در این مدارس که علوم اساسی و پایه آموزش داده می شوند، دانش آموزان جهت ورود به مقطع بعدی آماده می شوند. پس از موفقیت در این دوره، دانش آموزان در دوره های 3 ساله مدارس عمومی و یا آموزشگاه های فنی تحصیل می کنند. هدف از این دوره های سه ساله آماده سازی دانش آموزان جهت ورود به دانشگاه می باشد. افراد در سن 19 سالگی موفق به اتمام تحصیلات ابتدایی و کسب مدرک دیپلم می شوند. جهت اعزام دانش آموز به مدارس فنلاند برای دانش آموزان بین المللی، معمولا مدرسه و یا دولت فنلاند سرپرستی افراد را بر عهده می گیرند.

از مدارس بین المللی این کشور می توان به مدارس زیر اشاره کرد:

 • مدرسه بین المللی هلسینکی
 • مدرسه بین المللی کی لو (kielo internation school)
 • مدرسه ابتدایی و متوسطه کالوساریKulossari elementary and secondary school

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع کارشناسی

در این بخش تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع کارشناسی بررسی می شود. تحصیل در مقطع کارشناسی در دانشگاه های فنلاند به زبان فنلاندی، سوئدی و همچنین در بعضی از دانشگاه به زبان انگلیسی می باشد. تحصیل به زبان فنلاندی رایگان و به زبان انگلیسی غیر رایگان می باشد. هزینه تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع لیسانس به زبان انگلیسی سالیانه 8.000 الی 10.000 یورو می باشد. جهت اخذ پذیرش در این مقطع نیاز به ارائه مدرک زبان نمی باشید، ولی ارائه این مدرک با نمره 6 شانس اخذ پذیرش شما را بالاتر می برد. دو نوع دانشگاه در فنلاند وجود دارند. دانشگاه هایی که تمرکزشان بر آموزش های علمی و تئوری می باشد و تعداد آنها در فنلاند 13 دانشگاه می باشد. هدف این مراکز آموزشی پرورش پژوهشگران و توسعه تحقیق های علمی می باشد. همچنین دانشگاه هایی که بر آموزش های عملی و دانش فنی افراد تمرکز می کنند و تعداد آنها 23 دانشگاه می باشد.
این نوع دانشگاه ها افراد را جهت ورود به صنعت و زمینه های حرفه ای آماده می کنند. این دوره ها در مجموع 3 و یا 4 ساله می باشند. در این دوره تحصیلی دانشجویان 10 ساعت در هفته اجاز کار دارند.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند1 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع کارشناسی ارشد

تحصیل و تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در این مقطع نیز همانند دوره لیسانس، به زبان های رسمی کشور فنلاند، یعنی فنلاندی و سوئدی ارائه می شود. تحصیل به این زبان ها در فنلاند رایگان می باشد. البته دانشجویان بین المللی می توانند به زبان انگلیسی در اکثر دانشگاه های فنلاند تحصیل داشته باشند. جهت دریافت پذیرش در این مراکز آموزشی ارائه مدرک زبان انگلیسی آیلتس 6.5 الزامی می باشد. شخصی که قصد تحصیل کارشناسی ارشد در فنلاند را دارد، باید بتواند مدرک تحصیلی کارشناسی به مدت حداقل 3 سال را نشان دهد. این دوره تحصیلی 1.5 الی 2 سال به طول می انجامد. جهت دریافت پذیرش در این مقطع شخص باید رزومه علمی قوی، مدرک زبان معتبر و همچنین سابقه کاری مرتبط با تحصیلات را ارائه دهد. همین مسئله باعث می شود اشخاص بیشتر جهت تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در دوره کارشناسی اقدام بکنند. در این مقطع دانشجویان می توانند حدود هفته ای 20 ساعت کار دانشجویی داشته باشند.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع دکتری

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در این مقطع نیازمند احراز شرایط اولیه دریافت پذیرش تحصیلی می باشد. همانند اکثر دانشگاه ها و کشورهای پیشرفته، دریافت پذیرش جهت تحصیل در دوره دکتری در فنلاند نیاز مند داشتند شرایط اولیه زیر می باشد:

 • مدرک تحصیلی معتبر در مقطع کارشناسی ارشد
 • مدرک زبان انگلیسی آیلتس با نمره حداقل 7
 • ارائه رزومه علمی و مقالات علمی بین المللی
 • ارائه انگیزه نامه قوی جهت تحصیل در این مقطع

بعد از ارائه این شرایط باید با یک استاد راهنما مکاتبه کرده و از او تایید دریافت کنید. تحصیل در این مقطع معمولا بین 3 الی 5 سال خواهد بود. تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در این مقطع در دو نوع دوره، دوره های دکتری عمومی و دوره های پژوهشی قابل ارائه می باشد. این مطلب توسط کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) گردآوری شده است و بنابراین استفاده از این اطلاعات بدون ذکر منبع، شرعی و قانونی جایز نیست. در صفحه زیر می توانید اطلاعات دقیق تر در خصوص این موضوع به دست آورید. افراد در این مقطع در کنار تحصیل می توانند تا 25 ساعت در هفته اشتغال داشته باشند.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و بورسیه تحصیلی فنلاند

در کشور عزیزمان هر خانواده ای که به دنبال تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند باشد، طبیعتا نیم نگاهی به شرایط اخذ بورسیه های تحصیلی نیز دارد. دستیابی به بورسیه های تحصیلی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به ویژه برای دانشجویان بین المللی بسیار دشوار و محدود می باشد. بنابراین پیشنهاد می شود ابتدا جهت تحصیل در فنلاند اقدام کرده، پس از گذراندن مدتی از تحصیل و اثبات خود به عنوان یک دانشجوی ممتاز، درخواست استفاده از این کمک هزینه ها را بدهید. از این بورسیه ها می توان به بورسیه (Cimo)، بورسیه (EDUFI) به ارزش ماهیانه 1.500 یورو و بورسیه دولتی فنلاند اشاره کرد. اخذ بورسیه تحصیلی در فنلاند بیشتر در مقطع دکتری ارائه می شود. شرایط دریافت پذیرش دکتری در بخش مربوط به تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقطع دکتری بیان شده است. در جدول زیر تعدادی از بورسیه های تحصیلی معمول در کشور فنلاند آمده اند:

ردیف نام بورسیه نوع بورسیه مقطع مورد نظر دانشجویان مجاز جهت استفاده از بورسیه
1 بورسیه دانشگاه تمپر فاند کامل کارشناسی- کارشناسی ارشد دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا
2 بورسیه دانشگاه هلسینکی فاند کامل کارشناسی ارشد دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا
3 بورسیه نوکیا نیمه فاند دکتری تمامی ملیت ها
4 بورسیه دانشگاه لاپلاند فقط شهریه کارشناسی ارشد دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا
5 بورسیه دانشگاه هاگا هلیا تا 30 درصد شهریه کارشناسی- کارشناسی ارشد دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا و سوئیس

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و هزینه های تحصیل در فنلاند

افرادی که به دنبال مهاجرت از طریق تحصیل و تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند هستند، باید به هزینه های کلی تحصیل در دانشگاه های مختلف آگاه باشند. در جدول زیر بخشی از هزینه شهریه دانشگاه های مختلف در فنلاند بیان شده است:

هزینه سالیانه دانشگاه به یورو دانشگاه
12 هزار تا

15 هزار

دانشگاه آلتو
6 هزار تا

9 هزار

دانشگاه آرکادا
8 هزار تا

15 هزار

دانشگاه شرق فنلاند
13 هزار تا 1

8 هزار

دانشگاه هلسینکی
10 هزار تا

13 هزار

دانشگاه اوولو
8 هزار تا

12 هزار

دانشگاه تامپیر
8 هزار تا

16 هزار

دانشگاه تورو

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و هزینه های زندگی در فنلاند

مهاجرت یکی از تصمیم های بسیار مهم و اساسی در زندگی هر شخص می باشد. بنابراین آگاهی از شرایط اقتصادی و هزینه ها در کشور مقصد بسیار در تصمیم گیری مهم است. به ویژه در مهاجرت های تحصیلی مانند تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند، به دلیل اینکه شخص هزینه تحصیل را نیز بر عهده دارد، باید به هزینه های زندگی آشنا باشد. در جدول زیر بخشی از هزینه های زندگی در این کشور بیان شده است:

خدمات مورد نظر هزینه به یورو
رستوران 11
بطری آب 1.5
برنج (یک کیلو گرم) 1.7
شیر (یک لیتر) 0.7
گوشت (یک کیلو گرم) 13.2
یک کورس تاکسی 6
بنزین (یک لیتر) 1.5
شهریه یک ماه باشگاه 36.5

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و پذیرش تحصیلی

یکی از مهم ترین مراحل تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند دریافت پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های فنلاند می باشد. مسأله ای که تاثیر زیادی در اخذ پذیرش تحصیلی در فنلاند دارد، ارائه یک انگیزه نامه مناسب جهت ادامه تحصیل در این کشور می باشد. جهت دریافت این پذیرش مدارک زیر مورد نیاز می باشند:

 • مدرک تحصیلی قبلی
 • مدرک زبان انگلیسی آیلتس در صورت نیاز
 • مدارک هویتی مانند شناسنامه
 • عکس مطابق پاسپورت
 • گواهی عدم سو سابقه

اخذ ویزای کار کانادا 4 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

در بعضی از دانشگاه های فنلاند می توان به صورت آنلان و از طریق سایت اینترنتی Studyinfo.fi ثبت نام و پذیرش تحصیلی را انجام داد.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و بررسی وضعیت ویزای همراه

در بررسی موضوع تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند، یکی از مهم ترین نکات وضعیت همراهان دانشجو و ویزای آن ها می باشد. در فنلاند همانند سایر کشورهای اتحادیه اروپا به همسر و فرزندان زیر 18 سال، همراه گفته می شود. فنلاند جز کشورهای پیشرو در موضوع اهمیت به بنیان خانواده و احترام به حقوق خانواده می باشد. دانشجویان در فنلاند در ابتدا با یک اجازه اقامت 90 روزه وارد می شوند. پس از اتمام این دوره، اقامت بلند مدت تحصیلی به آنها اعطا می شود. در مدت 3 ماه اولیه، همراهان دانشجو اجازه ورود به فنلاند را ندارند. پس از دریافت اقامت بلند مدت، شخص دانشجو می تواند جهت الحاق خانواده خود اقدام کند. اثبات تمکن مالی دانشجو به منظور پوشش هزینه های خانواده اش، جهت دریافت ویزای همراه بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و دانشگاه های برتر فنلاند

قدم مهم و اساسی در موضوع تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند، معرفی دانشگاه های این کشور است. دانشگاه های فنلاند جز مراکز معتبر آموزشی در رتبه بندی جهانی می باشند. در جدول زیر تعدادی از دانشگاه های برتر فنلاند آمده اند:

نام دانشگاه رتبه داخلی رتبه جهانی
دانشگاه هلسینکی 1 151
دانشگاه آلتو 2 223
دانشگاه یواشکیله 3 459
دانشگاه صنعتی تامپر 4 519
دانشگاه فنلاند شرقی 5 590
آکادمی آبو 6 834
دانشگاه تورکو 7 925
دانشگاه اقتصاد هانکن 8 2041
دانشگاه صنعتی لاپلند 9 2382
دانشگاه واسا 10 2545

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و ویزای تحصیلی فنلاند

در ادامه روند تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند، جهت تحصیل در برنامه های تحصیلی بلند مدت، دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا نیاز به دریافت ویزای دانشجویی هستند. بنابراین شخص باید با در دست داشتن مدارک زیر به صورت حضوری به سفارت فنلاند در کشور مبدا مراجعه کرده و پس از انگشت نگاری روال اداری دریافت ویزا صورت می پذیرد.

 • تکمیل فرم مربوط جهت درخواست ویزا
 • ارائه نامه پذیرش
 • شخص باید شهروند کشوری به جز کشورهای منطقه اقتصادی اروپا یا سویس باشد
 • ارائه نامه گواهی بانکی جهت اثبات تمکن مالی
 • پاسپورت با مدت اعتبار لازم
 • عکس مطابق گذرنامه
 • مدارک مربوط به پوشش بیمه خدمات درمانی
 • ترجمه مدارک تحصیلی و ریز نمرات و کلیه مدارک به زبان انگلیسی یا فنلاندی

اخذ ویزای کار کانادا 4 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و زمان تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

همانطور در بخش های بالا دانشگاه های فنلاند را به دانشگاه های علوم پایه و دانشگاه های بر پایه دانش عملی تقسیم بندی کردیم، این موضوع بر زمان ارائه پذیرش های تحصیلی و ثبت نام نیز تاثیر گذار است. به منظور ثبت نام و تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در دانشگاه های عمومی می توان در ماه ژانویه هر سال اقدام کرد. زمان ثبت نام در دانشگاه های حرفه ای معمولا از ماه مارس آغاز می شود. البته به طور کلی زمان های ثبت نام در دانشگاه های مختلف با توجه به شرایط تحصیلی مختلف کاملا متفاوت است. تحصیل به زبان فنلاندی و یا زبان انگلیسی، تحصیل در مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد و تحصیل در انواع مختلف دانشگاه در این زمان بندی ها تاثیرگذار خواهد بود.

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند2 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و وضعیت اقامت پس از تحصیل

به یقین می توان گفت هدف بسیاری افراد از تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند کسب اقامت و تابعیت فنلاند می باشد. دانشجویان بین المللی پس از پایان دوره تحصیلی مورد نظر در صورتی که به منظور کار پس از تحصیل، قصد تمدید مدت اقامت در فنلاند را داشته باشند باید موفق به یافتن شغلی در خاک فنلاند شوند. به هر دانشجوی بین المللی اجازه داده می شود تا نهایتاً یک سال بعد از تحصیل در فنلاند کاریابی کند. برای این کار، اخذ “مجوز اقامتی به منظور جستجوی شغل یا ایجاد آن” لازم خواهد بود. فنلاند به عنوان یکی از کشورهایی اروپایی و اسکاندیناوی دارای تراکم جمعیت و پایین و همچنین نرخ بیکاری نسبتا پایینی می باشد. در نمودار زیر نرخ بیکاری فنلاند در ده سال گذشته مشخص شده است:

کار در فنلاند 1 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

پس از توافق با کارفرمای مورد نظر و یافتن شغل مناسب، شخص اقامت موقت کاری دریافت می کند. پس از گذشت پنج سال از آن تاریخ و در صورت اشتغال مداوم و پرداخت بیمه و مالیات، شخص می تواند اقامت دائم فنلاند را به دست آورد. شخصی که اقامت دائم فنلاند را دارا باشد، می تواند بعد از گذشتن 2 الی 3 سال جهت دریافت تابعیت فنلاند اقدام کند.

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، می توانید خود را از داشتن وکیل مهاجرت بی نیاز کنید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت
تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و سخن پایانی

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و شرایط کلی تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند در مقاله فوق مورد تحلیل علمی قرار گرفت. فنلاند به دلیل رفاه اجتماعی بسیار بالایی که دارد، همواره به عنوان یکی از بهترین مقاصد تحصیل و مهاجرت در بین مهاجرین شناخته می شود. هلسینکی به عنوان یکی از امن ترین شهرهای دنیا، دارای دانشگاه هایی با سطح کیفی بسیار بالا می باشد. این تحصیل در صورتی که به اشتغال ختم شود، می تواند راهی جهت دریافت اقامت و تابعیت فنلاند نیز باشد. در صورتی که قصد مهاجرت و تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند را دارید، پیشنهاد می شود با تماس با شماره تماس موسسه به صورت رایگان از کارشناسان مهاجرتی موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش) مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در فرم تماس مربوطه منتظر تماس مشاورین موسسه از طریق واتساپ باشید. چنانچه سوالی در خصوص موضوعات مطرح شده در این نوشتار ذهن شما را مشغول کرده، می توانید در قسمت دیدگاه در انتهای این صفحه آن را مطرح کنید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

68 پاسخ
 1. Soroush گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت موسسه ملکپور
  بنده ۲۱ سالمه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی با معدل کل ۱۶/۵۶ از مدرسه دولتی دارم و زبان انگلیسیم هم در حد قویه ولی مدرک زبان ندارم خاستم بدونم میشه واسه ی رشته های تاریخ یا باستان شناسی یا اموزش زبان انگلیسی در مقطع کارشناسی د اپلای کرد و اینکه شانس ویزا شدنم چقدره با توجه به شرایطم و ایا این رشته ها امتحان ورودی دارن؟؟
  ببخشید زیاد شد
  با تشکر از موسسه همه چی تمومتون 💚

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 2. مرجان گفته:

  سلام آیا برای تحصیل در فنلاند شرایط سنی وجود دارد در مقطع کارشناسی من ۴۳ساله ام

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. سنتون برای اخذ پذیرش تحصیلی بالاست.
   تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 3. Sajjad Alizadeh گفته:

  سلام عرض میکنم…عرض ارادت…خدمت جناب استاد ملکپور عزیزم…بینهایت دوستون دارم…
  امیدوارم همیشه حستون خوب و مثبت باشه…بنده سجاد هستم۱۶ سالمه و مجرد هستم…تا به حال براتون چندین فایل تکست فرستادم…شما هم به یکیشون در کانال تلگرام از طریق پادکست پاسخ دادید…خیبی ممنونم از لطفتون…
  میخواستم ببینم که تحصیل در مقطع کارشناسی رشته ی حقوق تجارت بین الملل در فنلاند خوبه به نظرشما؟
  آیا میشه با15000یورو هزینه های یکسال تحصیل و خرج زندگی رو ساپورت کرد…بنده ۱ نفر هستم…
  آیا با ماهی۶۰۰تا۷۰۰ یورو میشه زندگی کرد؟
  آیا میتونم بعد از تحصیلم در موسسه ی شما مشغول به کار بشم…؟بنده عاشق حقوق مهاجرت هستم…اگر نه…میتونم تو خود فنلاند وارد کار وکالت مهاجرت بشم…؟در ضمن بنده با آیلتس۶ به بالا اقدام خواهم کرد…
  جناب استاد ملکپور عزیزم عاشقتونم…مثل دفعه ی قبل خیلی خیلی خوشحال میشم که خودتون در یک پادکست یا ویدئو پاسخم رو بدید…خیلی خوشحالم میکنید…امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید…براتون از صمیم قلبم بهترین بهترینها رو آرزومندم…

  Rating: 5
  پاسخ
 4. Faranak گفته:

  با سلام
  من ۱۸ ساله هستم و دیپلم گرافیک دارم. برای ادامه تحصیل تو همین رشته میخوام به کشور فنلاند یا اتریش مهاجرت کنم. کدوم کشور برام مناسب تره؟ و اینکه امکان دریافت بورسیه با معدل ۱۸ هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط اخذ بورسیه تحصیلی:

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. Golnar aghababaei گفته:

  سلام وقتتون بخیر . من ۱۷ سالمه و رشته ریاضی میخونم. سطح زبانم در حد متوسط هست و سطح درسیم هم خوب هستش. میخواستم بدونم امکان مهاجرت به فنلاند بعد از دیپلم هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 6. ARIA گفته:

  سلام خسته نباشید
  بنده 17 سال دارم و رشته ریاضی درس میخونم و دارای سطح زبان خوبی هستم میخواستم بدونم که درس های که درسهایی تخصصی مثل ریاضی و فیزیک و شیمی و زبان مدرسه معدل گیری میشه برای دریافت پذیرش دانشگاه های فلاند یا تمام درس هایی که در مدارس ایران درس میدهند حساب میشود و ایا حداقل معدل 17 برای پذیرش رشته عمران خوب هست یا باید بیشتر باشد و پذیرش دانشگاه هلسینکی مثل دانشگاه های تاپ ایران سخت است

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. معدل کل و ریز نمرات دروس تخخصی نیاز هستش و ریز نمرات دروسی مثل فارسی و جغرافیا و امثالهم محاسبه نمیشه.
   تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 7. Heydar گفته:

  سلام، من ۲۲ ساله هستم . الان دانشجو برنامه نویسی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هستم و دلیل درس نخوندنم در ایران، نا امیدی بوده نه که از درس بدم بیاد. انگلیسی هم خیلی کم بلدم ولی عربی بلدم حرف بزنم. با درس خوندن به زبان دگه و یادگریش هم مشکلی ندارم . ایا امکان قبولی من وجود داره که در کنار دانشگاه کار هم بکنم . چون الان شرایط مالی خوبی ندارم . ( ببخشید زیاد شد )
  :)

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پشینهاد میکنم لیسانس مهندسی نرم افزار رو بگیرین با معدل بالای 16 و به همره آیلتس 7 به بالا برای تحصیل رایگان در نروژ اقدام کنین. بهرحال به مقداری سرمایه نیاز دارین برای مهاجرت چرا که سفارت با اتکای به درآمد کار دانشجویی قانع نمیشه که شما میتونید هزینه های زندگیتونو پوشش بدید و در نتیجه ویزاتونو ریجکت میکنه.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما بعد اتمام تحصیل در فنلاند یک سال اجازه کاریابی در این کشور رو دارید تا کار پیدا کنین و اقامتتون رو به کاری تبدیل کنین. اگه بتونین در حدود 6 تا 8 سال در فنلاند کار کنین و مایلات بدین میتونین تابعیت این کشور رو اخذ کنین. آزمون ورودی رو ما به عنوان نماینده انحصاری دانشگاه در ایران در دفتر خودمون و زیر نظر خودمون میکنیم .

   پاسخ
 8. Sana گفته:

  سلام وقتتون بخیر. من 19 سالمه و مدرک دیپلم دارم در رشته تجربی. میخواستم بپرسم میتونم متناسب با رشته م در فنلاند ادامه تحصیل بدم؟ و اینکه دختر خاله من 15 ساله فنلاند زندگی میکنن و میتونن من رو از نظر مالی ساپورت کنن

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.
   فامیلتون میتونن برای هزینه های زندگی کمکتون کنن ولی برای اخذ ویزا خیر.

   پاسخ
 9. نگار گفته:

  سلام من ٣٠ سالمه كارشناسي ارشد رشته آموزش زبان از دانشگاه آزاد دارم مدرك زبان ندارم ولي ٧.٥ ميتونم داشته باشم دو مقاله هم دارم شانسم براي پذيرش مقطع دكترا چقدر هست؟
  البته رشته كارشناسيم با ارشد غير مرتبط هست

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پذیرش دکتری شخصاً می بایست از طریق یافتن استاد راهنما از یکی از دانشگاه های کشور مربوطه اقدام نمایید و این امکان بستگی به داشتن شرایطی مانند رزومه تحصیلی مناسب، نداشتن گپ تحصیلی بالا، نمره زبان خوب و مواردی اینچنینی خواهد داشت. اخذ سوپروایزر توسط خودتون انجام میشه. شما میبایست با یکی از اساتید دانشگاه مورد نظرتون ارتباط بگیرین و رزومه تحصیلی و علمیتون روبرای ایشون بفرستین و در صورت موفقیت در جلب نظر ایشون، بتونین پذیرش دانشگاه رو بگیرین. اسامی اساتید هر دانشگاه در سایت اون دانشگاه موجوده. ما در مرحله اخذ ویزای تحصیلی همراه شما خواهیم بود.

   پاسخ
 10. مهدیس مختاری موسوی گفته:

  با سلام من میخوام در فنلاند دندانپزشکی بخونم چکار باید بکنم وچه مدارکی رو نیاز دارم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 11. کیان گفته:

  با سلام
  من 26 ساله لیسانس مهندسی برق از دانشگاه دولتی دارم. سطح زبان خوبی دارم و میتونم دوماهه ایلتس 7 بگیرم.آیا شانس تحصیل ارشد برق در فنلاند دارم؟ شرایط کار بعد از تحصیل رشته برق در فنلاند به چه صورت است؟ ایا با تحصیل در این کشور شانس ورود به بازار کار برای من بیشتر خواهد شد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بله شما شانس خوبی برای تحصیل در فنلاند دارید. شرایط کار پس از تحصیل در فنلاند نیز مناسب است. رشته شما نیز برای کار در فنلاند و سایر کشورها مناسب است.

   پاسخ
 12. SajjadAlizadeh2003 گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت موسسه ی بینظیر ملکپور.جناب ملکپور اینقدر عاشقتونم که حد نداره.شما با فایل ها و ویدئو های فوق العاده تون افکار و زندگی من رو متحول کردید.از خدای منان سپاسگزارم که شما را در مسیر زندگی من قرار داد تا مثل یک راهنما در کنار من باشید.هر چی بگم از لطف و کرم و حس خوبتون کم گفتم…عاشقتونم.

  من سجاد علیزاده،۱۷ ساله هستم و سال پیش متاسفانه به دلایلی ترک تحصیل کردم.واقعیتش به رشته ای که انتخاب کردم اصلا علاقه نداشتم.رشته م مکانیک خودرو بود.در حال حاضر هم به خاطر اوضاع مالیم این کار رو به صورت کاملا تجربی دارم یاد می گیرم.اصلا کارمو دوست ندارم و از روی اجبار دارم میرم.قصد بسیار بسیار جدی برای مهاجرت به اتریش و فنلاند و اگه بشه بقیه ی کشورهای اروپای غربی دارم.
  خودم که عاشق وین،زون13هستم.
  زبانم هم نسبتا خوبه ولی مدرک زبان ندارم.پکیجتون انگلیسی تون رو خریدم.در ضمن پکیج آلمانیتون رو قصد دارم بخرم و به زودی میخرم تا آلمانیم رو هم شروع کنم.ویدئوی راهنمای گام به گام برای ویزای تحصیلی اتریش رو هم خریدم ولی متاسفانه هنوز نتونستم ویدئوی راهنمای گام به گام و هنر زندگی کردن رو بخرم.من راستش به حقوق،تجارت بین الملل،گرایش اقامت و تابعیت و مهاجرت خیلی خیلی علاقه دارم.میدونم که خیلی رشته ی سختیه ولی خیلی علاقه دارم به وکالت مهاجرت.به نظر شما من باید چیکار کنم؟میخوام بعد از سربازی م دیپلم علوم انسانی بگیرم و با مدرکA2آلمانی و IELTS 6و با سرمایه ی17000یورو بیام و در رشته ی حقوق بین الملل در مقطع کارشناسی درس بخونم.میخواستم ببینم که مدرک دیپلمم حتما باید ۱۲ ساله باشه یا نه یا باید فوق دیپلم بگیرم چون من قسط دارم بعد از سربازی یک دوره ی کوتاه مدت برای دیپلم بگذرونم که مورد تایید وزارت آموزش و پرورشه و اینکه آیا برای پذیرش در دانشگاه های دولتی یا خصوصی اتریش حتما باید کنکور شرکت کنیم یا حتما باید دانشگاه سراسری قبول شیم؟آیا اصلا میتونم بدون اینکه کنکور شرکت کنم اپلای کنم؟در ضمن به همکاری با شما هم بسیار علاقه مندم.خیلی ازتون ممنونم.امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید.
  از خدای منان خیلی خیلی سپاسگزارم که شما رو در مسیر زندگی من قرار داد.میدونم که این اصلا تصادفی نیست.برای همین واقعا سپاسگزارم.
  امیدوارم زندگیتون روز به روز بهتر و بهتر و باز هم بهتر بشه.عاشقتونم زندگیم رو به شما مدیونم.
  جناب دکتر ملکپور،خیلی خیلی خوسحال میشم اگر خودتون پاسخم رو بدید حالا ویدئو یا پادکست فرقی نداره مهم اینه که از خودتون بشنوم.عاشقتونم
  چی بگم در برابر شما زبان هم قاصره…در ضمن تولد آقا مانی گل هم مبارک باشه.امیدوارم همیشه بدرخشید…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. از اینکه مطالب ما مورد رضایت شما واقع شده است بی نهایت خشنودیم. پیام شما به مدیریت محترم مجموعه ابلاغ گردید.
   برای تحصیل حقوق بایستی دارای دیپلم 12 ساله باشید و سطح زبان خوبی داشته باشید رشته هایی مانند حقوق کنکور ورودی دارند لیکن شما می توانید در صورت داشتن علم متوسط آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.
   شاد و پیروز و سربلند باشید. 🌺🌺

   پاسخ
 13. SajjadAlizadeh2003 گفته:

  جناب ملکپور،خیلی خیلی خوشحال میشم اگه خودتون شخصا پاسخم رو بدید.یا ویدئو ضبط کنید.در ضمن منظورم از زبان انگلیسیم این بود که نسبتا خوب هستم ولی مدرک زبان ندارم.آیا کار مکانیک خودرو توی اروپا خوبه یا نه؟آیا میشه توی اروپا تو مقطع لیسانس حقوق بین الملل خصوصی بخونم(حقوق مهاجرت).امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید.خیلی نگران آیندم هستم.خیلی لطف دارید ممنونتونم.با آرزوی بهترین اتفاقات برای شما و خونواده ی بینظیرتون.
  عاشقتونم خدانگهدارتون…

  Rating: 5
  پاسخ
 14. SajjadAlizadeh2003 گفته:

  سلام و عرض ارادت خدمت موسسه ی بینظیر ملکپور.جناب ملکپور اینقدر عاشقتونم که حد نداره.شما با فایل ها و ویدئو های فوق العاده تون افکار و زندگی من رو متحول کردید.از خدای منان سپاسگزارم که شما را در مسیر زندگی من قرار داد تا مثل یک راهنما در کنار من باشید.هر چی بگم از لطف و کرم و حس خوبتون کم گفتم…عاشقتونم.

  من۱۷ ساله هستم و سال پیش متاسفانه به دلایلی ترک تحصیل کردم.واقعیتش به رشته ای انتخاب کردم اصلا علاقه نداشتم.رشته م مکانیک خودرو بود.در حال حاضر هم به خاطر اوضاع مالیم این کار رو به صورت کاملا تجربی دارم یاد می گیرم.اصلا کارمو دوست ندارم و از روی اجبار دارم میرم.قصد بسیار بسیار جدی برای مهاجرت به اتریش،شهر زیبای وین،زون۱۳ دارم.
  زبانم هم نسبتا خوبه.پکیجتون انگلیسی تون رو خریدم.در ضمن پکیج آلمانیتون رو قصد دارم بخرم.ویدئوی راهنمای گام به گام برای ویزای تحصیلی اتریش رو هم خریدم ولی متاسفانه هنوز نتونستم ویدئوی راهنمای گام به گام و هنر زندگی کردن رو بخرم.من راستش به حقوق،تجارت بین الملل،گرایش اقامت و تابعیت خیلی خیلی علاقه دارم.میدونم که خیلی رشته ی سختیه ولی دوست دارم وکالت مهاجرت رو.به نظر شما من باید چیکار کنم؟میخوام بعد از سربازی م دیپلم حقوق بگیرم و با مدرکA2آلمانی و IELTS 6و با سرمایه ی17000یورو بیام و در رشته ی حقوق بین الملل درس بخونم.میخواستم ببینم که مدرک دیپلمم حتما باید ۱۲ ساله باشه یا نه یا باید فوق دیپلم بگیرم و اینکه قبولی در دانشگاه سراسری چطوریه؟آیا اصلا میتونم بدون اینکه کنکور شرکت کنم اپلای کنم.در ضمن به همکاری با شما هم بسیار علاقه مندم.خیلی ازتون ممنونم.امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید.
  امیدوارم زندگیتون روز به روز بهتر و بهتر و باز هم بهتر بشه.عاشقتونم زندگیم رو به شما مدیونم.
  چی بگم زبان قاصره…در ضمن تولد آقا مانی گل هم مبارک باشه.امیدوارم همیشه بدرخشید…
  زندگی به کامتون باد.یا علی و خدانگهدار…

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. از اینکه مطالب ما مورد رضایت شما واقع شده است بی نهایت خشنودیم. پیام شما به مدیریت محترم مجموعه ابلاغ گردید. ایشان طی یک فایل صوتی در کانال تلگرام ما به شما پاسخ دادند.
   برای تحصیل حقوق بایستی دارای دیپلم 12 ساله باشید و سطح زبان خوبی داشته باشید رشته هایی مانند حقوق کنکور ورودی دارند لیکن شما می توانید در صورت داشتن علم متوسط آنها را با موفقیت پشت سر بگذارید.
   شاد و پیروز و سربلند باشید. 🌺🌺

   پاسخ
   • Sajjad Alizadeh گفته:

    سلام و عرض ارادت…سپاس فراوان…بینهایت متشکرم از موسسه ی ملکپور و شخص جناب استاد ملکپور عزیزم که لطف کردند وپاسخم رو دادند…متشکرم

    Rating: 5
    پاسخ
 15. مرضیه گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 25 ساله هستم لیسانس کامپیوتر دارم مدرک زبان ندارم ولی تسلط دارم. حدودا 300 میلیون پول دارم. ایا شانس تحصیل در فنلاند رو دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 16. محدثه گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید…. سوالی در خصوص اپلای گرفتن دارم …من 19سالمه و دیپلم رشته طراحی ودوخت هستم و درکنارش کلاسای خصوصی با مدرک فنی حرفه ای دوخت و الگو طراحی لباس و طراحی مد رفتم حالا به نظرتون چطور در خواست بدم واینم بگم که من برادرم اونجاس به نظرتون چیکار کنم؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام از طریق موسسه مورد نظر یا داشگاه مورد نظر اقدام بفرمایید درصورت نیاز به راهنمایی جهت ویزا مامیتوانیم کمک کنیم.

   پاسخ
 17. سينا گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزيز موسسه ملك پور
  بنده ١٨ سال دارم و با معدل كل ديپلم 19.90 و مدرك زبان ايلتس 7 ميخواستم بدونم ايا شرايط ادامه تحصيل در رشته هاي پزشكي يا دندانپزشكي به زبان انگليسي در كشور هاي محدوده اسكانديناوي براي من مقدور مي باشيد يا خير؟
  و ايا ميتوانم از بورسيه براي تحصيل در رشته اي در كشور هاي اروپايي استفاده كنم ؟
  با تشكر از زحمات شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. اکبری گفته:

  سلام من ۲۶ سالمه دانشجوی ارشد اقتصاد انرژی دانشگاه روزانه ، برای پذیرش دکتری در هلسینکی راهنمایی میکنید چه مراحلی باید طی کنم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد

   پاسخ
 19. شکیلا گفته:

  سلام من 22 سالمه و کارشناسی نرم افزار دارم با معدل 16!
  همینطور همسرم 23 سالشه و کارشانسی با معدل 14!
  میخواستم بدونم همزمان دوتامون میتونیم پذیرش بگیریم؟بعد ب چ زبانی تدریس میشه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 20. مائده گفته:

  سلام من فارغ التحصیل رشته بهداشت عمومی دانشگاه اصفهان با معدل چهارده و نیم هستم میخاستم بدونم اگه بخام برای مقطع فوق لیسانس در رشته ژنتیک یا پزشکی اقدام کنم چ شرایطی داره و کدوم کشور ها مناسبتر هستند واینکه من اگر بخاهم دوباره ازه مقطع لیسانس شروع کنم امکانش هست؟مدرک زبان رو هم دارم میگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 21. حامد شهبازی گفته:

  سلام
  من میخوام تو مقطع لیسانس آی تی تحصیل کنم؛ خودم فوق لیسانس عمران از دانشگاه گیلان دارم. به صورت آزاد کار میکنم و حدود 2000 هزار دلار در ماه درآمد دارم. میخواستم ببینم کدوم کشور واسه من مناسبه تا بتونم به همراه همسرم برای اونجا اقدام کنم. در مورد زبان هم آخرین بار که آیلتز جنرال دادم 7 شدم.یک سرمایه در حد 20هزار دلار هم میتونم جور کنم واسه رفتن. سپاس.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 22. سارا گفته:

  سلام وقت به خیر
  من لیسانس معماری دارم و‌ در حال حاضر دانشجوری ارشد پیام نور هستم روانشناسی،ایلتس۶۰۵دارم میتونم برای ارشد مجددا توی‌رشته روانشناسی اقدام کنم؟؟کدوم دانشگاه ها رشته های علوم انسانی رو‌دارند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 23. وحید انارکی گفته:

  سلام، وقت بخیر جناب ملک پور، خسته نباشید، بنده کارشناس رادیولوژی فارغ التحصیل سال 87 از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم، تصمیم دارم برای مستر در رشته فیزیک پزشکی در یکی از دانشگاه های فنلاند اقدام کنم،با توجه به شرایط بالا تا چه اندازه شانس پذیرش در رشته فیزیک پزشکی دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر مدرک زبان داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.اما مدارک شما باید بررسی بیشتری شود .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 24. Sara گفته:

  سلام ببخشید فقط میخواستم بدونم ایا مدرک فرانسه با سطحB1 می تونه در رزومه تاثیری داشته باشه؟

  پاسخ
 25. خاطره گفته:

  با سلام و احترام. بنده ۳۲ سالم هست مدرک فوق لیسانس دانشگاه ازاد با معدل ۱۸ دارم و سال ۹۲ دفاع کردم (رشته مهندسی صنایع غذایی) ولی تصمیم دارم دوباره برای ارشد اقدام کنم و نمره ایلتس هم ۵.۵ تا الان هست. میخواستم ببینم با شرایط بنده امکان تحصیل در فنلاند را دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه ielts 7 میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 26. سیمین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید، بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته برق گرایش الکترونیک با معدل 18/33 از دانشگاه ازاد اسلامی و دارای دو مقاله داخلی و چندین مدرک فنی حرفه ای می باشم.و پیگیر برای دریافت ایلتس تا حد امکان 7 هستم.ایا شرایط بورسیه شدن برای دکتری را دارم؟در کشورهای اسکاندیناوی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 27. Jafar گفته:

  سلام. فارغ تحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه گیلان هستم. شرایط ادامه تحصیل در نروژ برای رشته ها ای غیر تخصصیphd مثل مهندسی بافت چگونه هست و چقدر هزینه زندگی دارد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. سونیا گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و میخوام در رشته ی دندانپزشکی در فنلاند تحصیل کنم.میخواستم بپرسم آیا این رشته هم رایگانه؟و اینکه آیا بعد تحصیل میتونم اقامت دائم بگیرم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بعد از تحصیل میتوانید به دنبال کار بگردید و بعد از پیدا کردن کار برای دریافت کارت اقامت خود اقدام نمایید . جهت تحصیل در رشته دندان پزشکی باید این موضوع را اطلاع داشته باشید که رشته های پزشکی و دندان پزشکی دارای آزمون ورودی هستند . با تشکر

   پاسخ
 29. شكور عطائي گفته:

  سلام بنده دیپلم رشته علوم انسانی را دارم.و در حال حاضر سال چهارم هستم.برنامم این هست که ابتدا لیسانس حقوق رو در یک دانشگاه انگلیسی زبان و با قیمت بصرفه دریافت کنم و بعد از اون برای فوق و دکترا و اقامت به کانادا مهاجرت کنم.چون شهریه دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس بسیار بالاست از ١۵٠٠٠ دلار در سال شروع میشه.بنده پشتوانه مالی رو از طرف پدرم دارم اما خودم تصمیم دارم لیسانس رو با هزیینه کم دریافت کنم به زبان انگلیسی.حالا ممنون میشم راهنمایی کنید برای وضعیت من کدوم کشور ها خوبن مثلا فنلاند بنظر عالی میاد.اگرچه راهنمایی کنید قطعا ادامه راه رو با موسسه شما هستم.ممنوون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی شما، مدرک زبان، نمرات، معدل و … باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … با رعایت ملزومات پذیرش در آن ها می توانند گزینه خوبی باشند. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

   پاسخ
 30. محمد فرمند گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب محمد فرمند متولد ۱۳۶۹ دارای مدرک مهندسی شیمی گرایش صنایع شیمیایی معدنی از دانشگاه آزاد مرودشت با معدل ۱۴٫۷۹ میباشم دراسفند ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شده ام و یک سال سابقه کارمرتبط با رشته خود با بیمه دارم . ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه دارم . سال ۹۳ تا ۹۴ به سربازی رفتم. همچینین ۲ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای مربوط به رشته کامپیوتر دارم . خواستار تحصیل حتی المقدور در مقطع لیسانس و در درجه دوم در مقطع فوق لیسانس در رشته مهندسی شیمی و کامپیوتر در کشورهای شمال اروپا به ترتیب اولویت فنلاند – نروژ- دانمارک – سوئد و… می باشم. دارای آیلتس ۶ میباشم. از شما تقاضا دارم بهترین راه حل را به اینجانب پیشنهاد دهید. باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای تحصیل در کشورهای مذکور مناسب است. برای دریافت اطلاعات و توضیح اجمالی در ارتباط با هر یک از کشورها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
Rating: 5