تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند

تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند ، شرایط 2018 تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند ، امکان اعزام دانشجو به فنلاند و تحصیل رایگان در فنلاند ، هزینه های اعزام دانشجو به فنلاند و تحصیل در فنلاند ، امکان اخذ بورسیه های تحصیلی در فنلاند ،  را در این مقاله خواهیم خواند ، در این مقاله سعی ما بر این است که شما را بیشتر با شرایط اخذ ویزای تحصیلی فنلاند ،  شرایط تحصیل در فنلاند ، چگونگی اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های فنلاند، چگونگی اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و امور مرتبط با تحصیل در فنلاند آشنا کنیم ، باشد که کمکی هر چند کوچک در راستای رسیدن شما به اهدافتان کرده باشیم، موسسه حقوقی ملک پور معتبر ترین موسسه حقوقی– مهاجرتی در خاورمیانه است که با داشتن مشاورین و وکلای برجسته خود به این مهم دست یافته است. شما می توانید برای کسب اطلاع از چگونگی مهاجرت به فنلاند و اخذ ویزای تحصیلی فنلاند و شرایط تحصیل در کشور فنلاند به دفاتر همکار موسسه حقوقی ملک پور مراجعه فرمایید.
تحصیل رایگان در کشور فنلاند، کشور هزار دریاچه و بسیار زیبا و رویایی، با پوشش هشتاد درصدی از بافت جنگلی شاید آرزوی خیلی از افراد علاقمند به تحصیلات عالیه باشد، سالانه تعداد زیادی از افراد به جهت برخورداری از امکانات دانشگاهی با سطحی نسبتآ بالا و همینطور تحصیلات رایگان جذب فنلاند میشوند. فنلاند از شرق با روسیه و از غرب با سوئد همسایه می باشد و پنجمین کشور پهناور اروپایی محسوب می گردد. زمستانی بسیار تاریک و تابستانی بسیار نورانی دارد و تابستانش گرم و کوتاه و زمستانش سرد و تاریک و بسیار بلند دارد. بدلیل نامساعد بودن آب و هوای قسمت شمالی فنلاند ، بیشتر مردم آن در جنوب این کشور زندگی میکنند و شغل ماهیگیری از منابع مهم درآمد بحساب می آید.

اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاههای فنلاند

شروع سال تحصیلی در دو ترم پاییز و بهار می باشد ،دانشگاه ها در بیشتر رشته های تحصیلی در ترم پاییز دانشجو می پذیرند و فقط تعداد کمی از رشته ها هستند که بخاطر شرایط خاص  بطور جداگانه در ترم بهار هم دانشجو می پذیرند،

 

:The academic year in Finland can be divided into two terms

(Autumn term(the start of the academic year; from late August/early September to mid-December approximately

(Spring term(from early January to the end of May

Mostdegree programmes only offer admission to the autumn term intake, but there may be individual exceptions for example in some UAS Bachelor’s programmes

فاصله بین سالهای تحصیل در مقطع لیسانس تا فوق لیسانس نباید بیشتر از ۵ سال باشد ، و جهت ادامه تحصیل در کشور فنلاند و در مقطع فوق لیسانس داشتن نمرۀ ۶٫۵ در آزمون IELTS الزامی می باشد، و حداقل معدل جهت ادامه تحصیل در فوق لیسانس ۱۳ می باشد. و همچنین جهت تحصیل در مقطع دکترا در فنلاند شما نیاز به نمرۀ آیلتس آکادمیک ۷و در بعضی مواقع GREدارید و حداقل معدل در دورۀ دکترا ۱۵ می باشد.

زمان شروع کلاس ها در فصل پاییز و در آخر تابستان ،تقریبآ اواخر شهریور و اوایل مهرماه است،  امکان گرفتن خوابگاه نیز برای دانشجویان با هزینه ایی کم در حدود ۲۵۰ یورو و به بالا در فنلاند موجود می باشد ، کلیۀ هزینه های زندگی یک دانشجو در دورۀ تحصیل و زندگی خود در کشور فنلاند در حدود ۷۰۰۰ یورو در سال می باشد که این مبلغ در مقابل هزینه های زندگی و تحصیل در انگلستان و یا زندگی و تحصیل در آلمان و یا زندگی و تحصیل در آمریکا و زندگی و تحصیل در کانادا بسیار پایین تر و مقرون بصرفه تر می باشد. پیشنهاد می شود جهت مخارج ماهانه خود به ازای هرماه ۷۰۰-۹۰۰ یورو مد نظر داشته باشند. دانشجو بهنگام تحصیل در فنلاند از بیمه تحصیلی دانشجویی برخوردار می باشد ، زبان تحصیل در فنلاند انگلیسی می باشد و دانشجو نیازی به یادگیری زبان دیگری به جز انگلیسی ندارد. دانشجویان در دورۀ تحصیل در فنلاند اجازۀ ۲۰ ساعت کار در هفته را دارند.

حداقل معدل در مقطع کارشناسی در فنلاند ۱۳ می باشد ، طول دورۀ کارشناسی در فنلاند تقریبآ ۳ تا ۴ سال می باشد ،حداقل معدل در دورۀ کارشناسی ارشد ۱۳ و حداقل معدل در دورۀ دکترا در فنلاند ۱۵ می باشد، طول دورۀ تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در فنلاند ۲ سال و طول دورۀ تحصیل در مقطع دکترا در فنلاند حدود ۳ تا ۵ سال میباشد.

امکان بورسیه  بطور خاص فقط در مقطع دکترا وجود دارد و برای مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد بسختی می توان بورسیه گرفت، این بدین خاطر است که دولت تمامی هزینه های تحصیلی را پوشش می دهد و دانشجو کاملآ رایگان در حال تحصیل می باشد و شما متقاضی عزیز باید آمادگی مدیریت هزینه های زندگی در فنلاند بهنگام تحصیل در فنلاند را داشته باشید و توانایی پرداخت هزینه های مسکن و خورد و خوراک و رفت و آمد و پوشاک خود را داشته باشید. همچنین امکان بورسیه جهت Post-Docهم فعلآ وجود ندارد. در حال حاضر امکان تحصیل رایگان برای همۀ رشته ها به جز پزشکی و هنر در فنلاند وجود  دارد.

امکان کار بصورت پاره وقت برای دانشجویان وجود  دارد، ولیکن  پیدا کردن کار برای کسانی که زبان فنلاندی و یا سوئدی نمی دانند خیلی دشوار است .به همین خاطر است که نمی توانید برای درآمد داشتن جهت مخارج زندگی در فنلاند روی داشتن شغل حساب باز کنید و حتمآ باید از قبل پس انداز به همراه خود داشته باشید.

تحصیل در دورۀ دکترا در کشور فنلاند کاملآ رقابتی است و بدلیل داشتن شرایط خوبی همچون رایگان بودن تحصیل متقاضیان تحصیل در دورۀ دکترا در دانشگاه های فنلاند باید از شرایط بسیار خوبی برخوردار باشند. و تمامی دروس در این مقطع به زبان انگلیسی می باشد.

اخذ ویزای تحصیلی فنلاند

در هنگام اخذ ویزای تحصیلی فنلاند ، ابتدا به شما یک ویزای موقت می دهند که وارد فنلاند شوید ، و پس از انجام امور مرتبط با دانشگاه باید به اداره مهاجرت رجوع  کرده و درخواست کارت اقامت را بدهید ، اقامت شما موقت یکساله می باشد و بنا به لزوم  هرساله تمدید می گردد. از سال ۲۰۱۲ به بعد کارت اقامت بطور مسقیم در خود سفارت فنلاند در تهران صادر و به متقاضی داده می شود.

مدارک مورد نیاز :

ارائۀ پذیرش از دانشگاه و یا فایل آن بهمراه دو نسخه کپی.

مدرک زبان بهمراه دو نسخه کپی از آن.

بیمه یکساله با اعتبار ۳۰۰۰۰ یورو که باید آنرا از سایت swiss careبه مبلغ ۲۱۹ یورو خریداری کرده            باشید بهمراه دو نسخه کپی از آن.

پاسپورت و دو نسخه کپی از آن ، اگر کمتر از یکسال از اعتبار پاسپورت شما گذشته است پیشنهاد می شود حتمآ آنرا تعویض نمایید.

اصل شناسنامه و دو نسخه کپی از آن .

دو قطعه عکس رنگی ۶*۴

نامه تمکن مالی از بانک به میزان ۱۰۰۰۰ یورو و دو نسخه کپی از آن .

مدارک فارغ التحصیلی از دبیرستان ببعد به مراه ریز نمرات.

حتمآ CVداشته باشید و اگر ندارید تنظیم کنید.

بطور کلی از همۀ مدارک بالا یک اصل بهمراه دو کپی ارائه شود.

دانشگاه ها در فنلاند به دو دستۀ پلی تکنیک universities of applied scienceو دانشگاههای معمولی تقسیم می شوند.

دانشگاه های پلی تکنیک از معدود دانشگاه هایی هستند که در دورۀ  لیسانس دانشجو می گیرند و تحصیل در آنها به زبان انگلیسی می باشد. در این دانشگاهها بیشتر به مسائل حرفه ایی و عملی می پردازند و بسیاری از دانشجویان این دانشگاهها دارای سن بالا نیز هستند و اغلب شاغل می باشند . مدرک این دانشگاه ها اغلب جهت پیدا کردن کار در فنلاند مناسب می باشند.و مدرکی که از این دانشگاه دریافت می کنید معادل لیسانس است که مورد تایید وزارت علوم ایران نیز می باشد ولیکن اگر بخواهید در دانشگاههای دیگر فنلاند ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشید مدرک شما مورد تایید نمی باشد و شما ملزم به گذراندن یک سری واحدهای اضافی، تقریبآ ۵ درس هستید تا مدرکتان جهت ادامه تحصیل در دانشگاههای عادی فنلاند مورد تایید قرار گیرد ،در دانشگاههای معمولی فنلاند نیز دروس در دورۀ کارشناسی به زبان انگلیسی نمیباشند .

چنانچه در قبل هم آوردیم ، بخاطر رایگان بودن تحصیل در فنلاند ، تحصیل در فنلاند متقاضیان زیادی را دارا می باشد و به همین دلیل رقابت سنگین است و زمان ثبت نام و ارسال مدارک از اهمیت ویژه ایی برخوردار است و چنانچه در زمان معین شده اقدام نفرمایید ،پروندۀ شما رد می شود.

برای دانشجویان بین المللی نیز امکان تحصیل رایگان به زبان انگلیسی نیز موجود می باشد.  پس از پایان دورۀ تحصیل در فنلاند ،امکان تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری نیز وجود دارد. دانشجویان بین المللی می توانند بعد از اتمام تحصیلات در فنلاند درخواست تمدید ویزای موقت خود را بدهند و یکسال اقامتشان تمدید خواهد شد به جهت پیدا کردن شغل در کشور فنلاند و تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری.

فارغ التحصیل بودن از دانشگاه هایی همانند پیام نور و یا علمی کاربردی نیز خدشه ایی به روند اخذ پذیرش و ویزای شما وارد نمی کند و در این روند ، اخذ پذیرش و ویزای شما بستگی به تمامی عوامل و شرایط شما همچون نمرۀ زبان و معدل دانشگاهی و ظرفیت دانشگاه در رشتۀ خاص مد نظرتان ، مدرک تحصیلی ، ریزنمرات و … دارد .

تحصیل در دورۀ دکترا در کشور فنلاند تاریخ پایان خاصی ندارد و در همۀ اوقات از سال می توان وارد این مقطع شد و پذیرش شما در دورۀ دکترا مبتنی بر اینست که مدرک فوق لیسانس تان را اخذ نموده باشید و بتوانید نظر مثبت یک استاد دانشگاه را جهت راهیابی به پروژه های مختلف جلب کنید . و جهت اینکار می بایست پروپوزال خود را به آدرس اساتید دانشگاههای مختلف ایمیل نمایید.

چنانچه  دارای تابعیت یکی از کشورهای اسکاندیناوی هستید نیازی به اجازۀ اقامت ندارید. ولی اگر تحصیل شما بیشتر از ۶ ماه بطول می انجامد شما موظف هستید خود را به ادارۀ ثبت احوال محل خود معرفی کرده و در آنجا ثبت نام نمایید. در صورتیکه دارای تابعیت یکی از کشورهای اتحادیه اروپا هستید نیزاجازۀ اقامت را نیاز ندارید ولیکن اگر تحصیل شما بیش از ۳ ماه بطول می انجامد باید در ادارۀ پلیس شهر محل سکونت خود ثبت نام نمایید. چنانچه دارای تابعیت از کشورهای اسکاندیناوی و اتحادیه اروپا نمی باشید  و در صورتیکه متقاضی تحصیل در فنلاند باشید نیاز به اجازۀ اقامت خواهید داشت .

در اینجا لیست مهمترین دانشگاههای فنلاند را برایتان فراهم آورده ایم:

 

Finland Universities

Åbo Akademi University

University of Helsinki

University of Joensuu

University of Jyväskylä

University of Kuopio

University of Lapland

 

University of Oulu

University of Tampere

University of Turku

University of Vaasa

Åland Polytechnic

Arcada

Central Ostrobothnia University of Applied Sciences

Diaconia University of Applied Sciences

EVTEK University of Applied Sciences

HAMK University of Applied Sciences

Helsinki Polytechnic Stadia

HUMAK University of Applied Sciences

Jyväskylä University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Kemi-Tornio University of Applied Sciences

Kymenlaakso University of Applied Sciences

Lahti University of Applied Sciences

Laurea University of Applied Sciences

Mikkeli University of Applied Sciences

North Karelia University of Applied Sciences

 

u Polytechnic – University of Applied Sciences

Pirkanmaa Polytechnic – University of Applied Sciences

Rovaniemi University of Applied Sciences

Satakunta University of Applied Sciences

Savonia University of Applied Sciences

South Carelia Polytechnic

Svenska Yrkeshögskolan

Sydväst Polytechnic

Tampere Polytechnic – University of Applied Sciences

Helsinki University of Technology

Lappeenranta University of Technology

Tampere University of Technology

Hanken Swedish School of Economics and Business Administration

Helsinki School of Economics (HSE)

Turku School of Economics (TSE)

Finnish Academy of Fine ArtsSibelius Academy

Theatre Academy

University of Art and Design Helsinki UIAH

HAAGA-HELIA University of Applied Sciences

 

پیشنهاد موسسۀ حقوقی ملک پور در این مورد:

قابل توجه است که مدتی است کشورهای اسکاندیناوی به ایرانی ها و افغانی ها و عراقی ها و پاکستانی و هندی ها به سختی ویزا می دهند و شانس ویزا حتی برای کسانی که از رزومه های قوی برخوردارند کمی پایین آمده و همچنین خطر رد شدن نیز ویزا وجود دارد و همانطورکه مطلع هستید کسانی که یکبار ریجکتی در پاسپورت خود دارند از شانس کمتری برای اخذ ویزای کشورهای دیگر برخوردارند، بهمین جهت موسسۀ حقوقی ملک پور انتخاب راههای جایگزین را از طریق کشورهای دیگر و بطریق پل زدن را  برای رسیدن به هدفتان به شما پیشنهاد می نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل و اعزام دانشجو به فنلاند و انواع راههای مهاجرت و بهرمندی از مشاورۀ تلفنی رایگان ما با تلفن های موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران تماس حاصل بفرمایید.

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

36 پاسخ
 1. SajjadAlizadeh2003 گفته:

  جناب ملکپور،خیلی خیلی خوشحال میشم اگه خودتون شخصا پاسخم رو بدید.یا ویدئو ضبط کنید.در ضمن منظورم از زبان انگلیسیم این بود که نسبتا خوب هستم ولی مدرک زبان ندارم.آیا کار مکانیک خودرو توی اروپا خوبه یا نه؟آیا میشه توی اروپا تو مقطع لیسانس حقوق بین الملل خصوصی بخونم(حقوق مهاجرت).امیدوارم بخونید و راهنماییم کنید.خیلی نگران آیندم هستم.خیلی لطف دارید ممنونتونم.با آرزوی بهترین اتفاقات برای شما و خونواده ی بینظیرتون.
  عاشقتونم خدانگهدارتون…

  Rating: 5
  پاسخ
 2. مرضیه گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 25 ساله هستم لیسانس کامپیوتر دارم مدرک زبان ندارم ولی تسلط دارم. حدودا 300 میلیون پول دارم. ایا شانس تحصیل در فنلاند رو دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در فنلاند تقریباً رایگان است و هزینه های زندگی در فنلاند نیز معقول است و شما حین تحصیل اجازه کاردانشجویی خواهید داشت و آزمون ورودی دانشگاه های فنلاند نیز ساده بوده و توسط موسسه ملک پور نماینده برگذاری این آزمونها در ایران با نظارت دانشگاه مربوطه برگزار می گردد. داشتن مدرک زبان نیز الزامی نیست و شما می توانید مدرک زبان خود را در کشور فنلاند اخذ نمایید.

   پاسخ
 3. محدثه گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید…. سوالی در خصوص اپلای گرفتن دارم …من 19سالمه و دیپلم رشته طراحی ودوخت هستم و درکنارش کلاسای خصوصی با مدرک فنی حرفه ای دوخت و الگو طراحی لباس و طراحی مد رفتم حالا به نظرتون چطور در خواست بدم واینم بگم که من برادرم اونجاس به نظرتون چیکار کنم؟

  پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام از طریق موسسه مورد نظر یا داشگاه مورد نظر اقدام بفرمایید درصورت نیاز به راهنمایی جهت ویزا مامیتوانیم کمک کنیم.

   پاسخ
 4. سينا گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزيز موسسه ملك پور
  بنده ١٨ سال دارم و با معدل كل ديپلم 19.90 و مدرك زبان ايلتس 7 ميخواستم بدونم ايا شرايط ادامه تحصيل در رشته هاي پزشكي يا دندانپزشكي به زبان انگليسي در كشور هاي محدوده اسكانديناوي براي من مقدور مي باشيد يا خير؟
  و ايا ميتوانم از بورسيه براي تحصيل در رشته اي در كشور هاي اروپايي استفاده كنم ؟
  با تشكر از زحمات شما

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 5. اکبری گفته:

  سلام من ۲۶ سالمه دانشجوی ارشد اقتصاد انرژی دانشگاه روزانه ، برای پذیرش دکتری در هلسینکی راهنمایی میکنید چه مراحلی باید طی کنم؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد

   پاسخ
 6. شکیلا گفته:

  سلام من 22 سالمه و کارشناسی نرم افزار دارم با معدل 16!
  همینطور همسرم 23 سالشه و کارشانسی با معدل 14!
  میخواستم بدونم همزمان دوتامون میتونیم پذیرش بگیریم؟بعد ب چ زبانی تدریس میشه؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 7. مائده گفته:

  سلام من فارغ التحصیل رشته بهداشت عمومی دانشگاه اصفهان با معدل چهارده و نیم هستم میخاستم بدونم اگه بخام برای مقطع فوق لیسانس در رشته ژنتیک یا پزشکی اقدام کنم چ شرایطی داره و کدوم کشور ها مناسبتر هستند واینکه من اگر بخاهم دوباره ازه مقطع لیسانس شروع کنم امکانش هست؟مدرک زبان رو هم دارم میگیرم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   

با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 8. حامد شهبازی گفته:

  سلام
  من میخوام تو مقطع لیسانس آی تی تحصیل کنم؛ خودم فوق لیسانس عمران از دانشگاه گیلان دارم. به صورت آزاد کار میکنم و حدود 2000 هزار دلار در ماه درآمد دارم. میخواستم ببینم کدوم کشور واسه من مناسبه تا بتونم به همراه همسرم برای اونجا اقدام کنم. در مورد زبان هم آخرین بار که آیلتز جنرال دادم 7 شدم.یک سرمایه در حد 20هزار دلار هم میتونم جور کنم واسه رفتن. سپاس.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 9. سارا گفته:

  سلام وقت به خیر
  من لیسانس معماری دارم و‌ در حال حاضر دانشجوری ارشد پیام نور هستم روانشناسی،ایلتس۶۰۵دارم میتونم برای ارشد مجددا توی‌رشته روانشناسی اقدام کنم؟؟کدوم دانشگاه ها رشته های علوم انسانی رو‌دارند؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 10. وحید انارکی گفته:

  سلام، وقت بخیر جناب ملک پور، خسته نباشید، بنده کارشناس رادیولوژی فارغ التحصیل سال 87 از دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم، تصمیم دارم برای مستر در رشته فیزیک پزشکی در یکی از دانشگاه های فنلاند اقدام کنم،با توجه به شرایط بالا تا چه اندازه شانس پذیرش در رشته فیزیک پزشکی دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب اگر مدرک زبان داشته باشید میتوانید اقدام نمایید.اما مدارک شما باید بررسی بیشتری شود .پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. Sara گفته:

  سلام ببخشید فقط میخواستم بدونم ایا مدرک فرانسه با سطحB1 می تونه در رزومه تاثیری داشته باشه؟

  پاسخ
 12. خاطره گفته:

  با سلام و احترام. بنده ۳۲ سالم هست مدرک فوق لیسانس دانشگاه ازاد با معدل ۱۸ دارم و سال ۹۲ دفاع کردم (رشته مهندسی صنایع غذایی) ولی تصمیم دارم دوباره برای ارشد اقدام کنم و نمره ایلتس هم ۵.۵ تا الان هست. میخواستم ببینم با شرایط بنده امکان تحصیل در فنلاند را دارم؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه ielts 7 میتوانید اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 13. سیمین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید، بنده دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته برق گرایش الکترونیک با معدل 18/33 از دانشگاه ازاد اسلامی و دارای دو مقاله داخلی و چندین مدرک فنی حرفه ای می باشم.و پیگیر برای دریافت ایلتس تا حد امکان 7 هستم.ایا شرایط بورسیه شدن برای دکتری را دارم؟در کشورهای اسکاندیناوی

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 14. Jafar گفته:

  سلام. فارغ تحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه گیلان هستم. شرایط ادامه تحصیل در نروژ برای رشته ها ای غیر تخصصیphd مثل مهندسی بافت چگونه هست و چقدر هزینه زندگی دارد.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای تحصیل در نروژ پذیرش این رشته ها کار دشواری می باشد مگر انکه شما به زبان نروژی مسلط باشید در این صورت بسیار ساده است لذا پیشنهاد میشود شانس خود را در کشورهایی که همتراز نروژ هستند اما به زبان انگلیسی و حتی بهتر از نروژ هستند بیازمایید و برای مثال ما در هلند و دانمارک شرایط ویژه ای برای شما داریم که پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 15. سونیا گفته:

  سلام من ۱۸ سالمه و میخوام در رشته ی دندانپزشکی در فنلاند تحصیل کنم.میخواستم بپرسم آیا این رشته هم رایگانه؟و اینکه آیا بعد تحصیل میتونم اقامت دائم بگیرم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام
   بعد از تحصیل میتوانید به دنبال کار بگردید و بعد از پیدا کردن کار برای دریافت کارت اقامت خود اقدام نمایید . جهت تحصیل در رشته دندان پزشکی باید این موضوع را اطلاع داشته باشید که رشته های پزشکی و دندان پزشکی دارای آزمون ورودی هستند . با تشکر

   پاسخ
 16. شكور عطائي گفته:

  سلام بنده دیپلم رشته علوم انسانی را دارم.و در حال حاضر سال چهارم هستم.برنامم این هست که ابتدا لیسانس حقوق رو در یک دانشگاه انگلیسی زبان و با قیمت بصرفه دریافت کنم و بعد از اون برای فوق و دکترا و اقامت به کانادا مهاجرت کنم.چون شهریه دانشگاه های کانادا در مقطع لیسانس بسیار بالاست از ١۵٠٠٠ دلار در سال شروع میشه.بنده پشتوانه مالی رو از طرف پدرم دارم اما خودم تصمیم دارم لیسانس رو با هزیینه کم دریافت کنم به زبان انگلیسی.حالا ممنون میشم راهنمایی کنید برای وضعیت من کدوم کشور ها خوبن مثلا فنلاند بنظر عالی میاد.اگرچه راهنمایی کنید قطعا ادامه راه رو با موسسه شما هستم.ممنوون میشم

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. شرایط سنی شما، مدرک زبان، نمرات، معدل و … باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط مطلوب می توانید برای تحصیل در این کشور اقدام کنید. کشورهایی نظیر انگلیس، کانادا، اتریش و … با رعایت ملزومات پذیرش در آن ها می توانند گزینه خوبی باشند. در این خصوص پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

   پاسخ
 17. محمد فرمند گفته:

  با عرض سلام وخسته نباشید
  اینجانب محمد فرمند متولد ۱۳۶۹ دارای مدرک مهندسی شیمی گرایش صنایع شیمیایی معدنی از دانشگاه آزاد مرودشت با معدل ۱۴٫۷۹ میباشم دراسفند ۱۳۹۲ فارغ التحصیل شده ام و یک سال سابقه کارمرتبط با رشته خود با بیمه دارم . ۲۰۰ میلیون تومان سرمایه دارم . سال ۹۳ تا ۹۴ به سربازی رفتم. همچینین ۲ مدرک بین المللی فنی و حرفه ای مربوط به رشته کامپیوتر دارم . خواستار تحصیل حتی المقدور در مقطع لیسانس و در درجه دوم در مقطع فوق لیسانس در رشته مهندسی شیمی و کامپیوتر در کشورهای شمال اروپا به ترتیب اولویت فنلاند – نروژ- دانمارک – سوئد و… می باشم. دارای آیلتس ۶ میباشم. از شما تقاضا دارم بهترین راه حل را به اینجانب پیشنهاد دهید. باتشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط شما برای تحصیل در کشورهای مذکور مناسب است. برای دریافت اطلاعات و توضیح اجمالی در ارتباط با هر یک از کشورها می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ