روسیه

(اعزام دانشجو به روسیه، تحصیل در روسیه، مهاجرت به روسیه ، تحصیل پزشکی در روسیه، تحصیل در رشته های مهندسی رو روسیه )

امروز مفتخریم به عنوان برترین مشاوره دهنده ی بخش حقوق بین الملل خصوصی و خوش نام ترین موسسه ی حقوقی در امر حقوق مهاجرت ایرانیان، از بین راه های مهاجرت به روسیه، مهاجرت تحصیلی به روسیه را گزینه ای مطمئن و معتبر از لحاظ استاندارد های جهانی به متقاضیان تحصیل پزشکی و تحصیل رشته های مهندسی معرفی کنیم.

تحصیل در روسیه، یا بهتراست بگوییم مهاجرت به روسیه از جایگاهی که فقط یک گزینه ی ساده در انتهای لیست کشور های مهاجر پذیر باشد، اکنون پس گذشت چند دوره ارائه ی ویزای تحصیلی روسیه و به لطف پیشرفت های علمی و دانشگاهی خود، وارد لیست “برترینهای مهاجرت تحصیلی” شده و به دلیل ارائه ی امکانات فوق العاده میتوان گفت به یک اریکه ی بزرگ علمی مبدل گشته و با ارائه ی راه های مختلف اخذ اقامت کشور روسیه، نگرانی های پزشکان و مهندسان، متقاضیان ویزای تحصیلی و متقاضیان تحصیل در اروپا و امریکا را به حداقل رسانده است زیرا اکنون با وجود دانشگاه های معتبر در روسیه که حتی تعداد زیادی از آنها مورد تایید ایران هم هستند، تحصیل پزشکی و مهندسی در انگلستان، تحصیل پزشکی و مهندسی در امریکا، تحصیل پزشکی و مهندسی در آلمان و تحصیل در سایر کشور ها دیگریک دغدغه ی بزرگ برای متقاضیان ویزای تحصیلی نخواهد بود.اگر شما اقدام به تحصیل در روسیه نمایید، ابتدا تا انتهای فرایند اخذ پذیرش تحصیلی و اخذ ویزای تحصیلی روسیه فقط کمتر از ۴ماه طول خواهد کشید، و شما با کمترین میزان حق الوکاله به تحصیل در روسیه خواهید رسید.

در مقایسه با فرایند های اخذ ویزای تحصیلی کانادا، ویزای تحصیلی امریکا، ویزای تحصیلی استرالیا، و یا کشور هایی از این قبیل، که همگی تحصیل در آنها به زبان انگلیسی میباشد و  همین پروسه برای آنها بالای ۵ماه طول میکشد، فرایند کامل اعزام دانشجو به روسیه بسیار سریعتر اتفاق میفتد.امروزه با گسترش علم و دانش و فناوی دانشجویان بسیاری از سراسر دنیا بر این اندیشه اند که ویزای تحصیلی خود را در یکی از دانشگاههای معتبر دنیا ادامه دهند، اما انتخاب دانشگاه و کشوری که با شرایط آنها همخوانی داشته باشد و بتوانند در آن دانشگاه، بی دغدغه تحصیل کنند امر بسیار مهمیست. از این رو به شما توصیه میکنیم برای انتخاب بهترین دانشگاه ورشته رزومه ی خود را ارائه نمایید تا با توجه به شرایط شما و نظر مشاورین موسسه حقوقی ملک پور یک تصمیم عقلایی اتخاذ نمایید.(موسسه حقوقی ملک پور ، با همراهی اعضای یک تیم مجرب متشکل از وکیل مهاجرت به روسیه، کارشناسان امور مهاجرت تحصیلی روسیه و متخصصین بخش های اعزام دانشجو به روسیه آماده ی ارائه ی مشاوره ی تلفنی رایگان و ارزیابی پرونده ی شما میباشد.)

 

1 7 1 300x169 تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

تحصیل و اعزام دانشجو به روسیه

تحصیل مهندسی در روسیه

تحصیل مهندسان در کشور روسیه، ویزای تحصیلی روسیه برای مهندسین، وکیل مهاجرت تحصیلی به روسیه

اگر متقاضی تحصیل در رشته های مهندسی هستید این امکان وجود دارد جهت تحصیل در دانشگاه های روسیه به زبان انگلیسی تحصیل نمایید. از نکات مثبتی که تحصیل در رشته های مهندسی دانشگاه های روسیه دارد میتوان به هزینه های پایین تحصیل در روسیه اشاره کرد. شما میتوانید در هررشته ای از شاخه های مهندسی که هستید با نهایتا هزینه ی ۳۵۰۰دلار در سال یعنی حتی کمتر از ۱۵میلیون تومان در بهترین دانشگاههای این کشور که اعتبار جهانی دارند تحصیل نمایید. حال آنکه اگر شما بخواهید تحصیل مهندسی در دانشگاه های امریکا، انگلستان یا کانادا را انتخاب نمایید میبایست حداقل سالی ۶۰میلیون تومان هزینه ی همان تحصیل را بدهید، یعنی تقریبا ۵برابر! علاوه بر آن هزینه ی زندگی شما در کشور روسیه قبل مقایسه با هزینه های زندگی در سایر کشور های مذکور نیست.

روسیه از نظر سطح دانشگاهی رتبه ی بسیار مناسبی دارد. دانشگاههای روسیه تا حدی پیش رفته اند که در تمامی رشته‌ ها نظیر علوم پایه، علوم ریاضی و فیزیک، علوم شیمی، هوا‌فضا، فنی و مهندسی، نانوتکنولوژی، علوم هنر و موسیقی واحد های تحصیلی ارائه میدهد. جالب است بدانید دانشگاه های روسیه در بین معتبر ترین دانشگاههای دنیا جای گرفته اند و در بین رشته های مهندسی با ارائه ی رشته های تخصصی مانند هوانوردی، مهندسی هوافضا، مهندسی موشک، Airport Management،ManagementAviation، Avionicsو A&P، انتخاب روسیه را جهت ادامه ی تحصیل به یک انتخاب کاملا یونیک و حرفه ای مبدل ساخته است. برای مثال رشته هایی مثل مهندسی هوافضا و مهندسی موشک که جزو خاص ترین رشته ها هستند شاید در هر کشوری وجود نداشته باشد اما این رشته جزء برترین رشته های دانشگاههای کشور روسیه میباشد و کشور روسیه به طور تخصصی در دانشگاه های مستقل این رشته ها را ارائه میدهد و متخصصین خود را به دانشگاه ها و کشور های مهم دنیا جهت پروژه های تحقیقاتی ارسال میکند. همین نکته موجب شده تا روسیه در بین قدرتمند ترین کشور های دنیا در این زمینه قرار گیرد.

تحصیل این رشته ها در اکثر دانشگاه های امریکا و اروپا هزینه های بسیار بالا بالغ بر سالیانه ۷۰میلیون تومان خواهد بود. لذا خوب دقت فرمایید و بعد از تحقیق لازم اقدام کنید تا متضرر نشوید.

ما درموسسه ی حقوقی ملکپور حاضریم بابت خدمات مشاوره ای خود پرونده ی شما را تضمین کنیم.

بنابراین اگر قصد تحصیل در رشته های مهندسی را دارید نیازی به پرداخت هزینه های گزاف نیست، و این نوید را به شما میدهیم که با شرایطی که در بالا به عرض رساندیم شما نیز میتوانید جهت اخذ ویزای تحصیلی روسیه در رشته های مهندسی اقدام نمایید.

تحصیل در روسیه فرصتی است برای افرادی که میخواهند با اخذ مدرک تحصیلی از بهترین دانشگاههای دنیا با مدرک تحصیلی معتبر و درعین حال با هزینه ای کمتر از داشگاههای هم رده این کشور وارد بازار کار گسترده ای از سراسر دنیا شوند.

سالانه هزاران دانشجو از سراسر دنیا برای ادامه تحصیل ازدانشگاههای روسیه پذیرش تحصیلی اخذ کرده و به روسیه مهاجرت میکنند، این امر مزایای بسیاری برای دانشجویان خارجی دارد، روسیه حدود ۱۶۰ دانشگاه و مرکز آموزش عالی در بر دارد که این دانشگاهها هرساله پذیرای دانشجویان خارجی از سراسر دنیا میباشند و همچنین این دانشگاهها دارای اعتبار بالایی در سطح جهانی میباشد.

تحصیل در روسیه به صورت تمام وقت و حضوری است.  تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی امکانپذیر میباشد، در بعضی از تخصص ها مثل پزشکی و داروسازی تحصیل به زبان فرانسه و روسی هم ممکن است، افرادی که میخواهند در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی روسیه به زبان فرانسه یا انگلیسی تحصیل کنند باید مصاحبه کنند. افرادی هم که میخواهند در روسیه به زبان روسی تحصیل کنند باید ۷ تا ۱۰ ماه قبل از شروع کورس دوره زبان بگذرانند و بعد وارد دانشگاه شوند.

از سویی اگر بخواهیم در مورد سایر شرایط کلی کشور روسیه صحبتی کرده باشیم باید گفت هزینه زندگی دانشجویی در روسیه ماهیانه بین ۳۰۰تا ۵۰۰دلار است. از مزایای تحصیل و زندگی در روسیه میتوان به پایین بودن هزینه های خوابگاه و اقامت (accommodation) نسبت به دانشگاههای هم رده در سایر کشورهای دنیا اشاره کرد.

همچنین اگر در مورد شرایط اخذ اقامت روسیه بعد از تحصیل سوالاتی دارید میتوانید از کارشناسان امور تحصیل در روسیه در موسسه ی حقوقی ملکپور اطلاعات جامع و کاملی را دریافت نمایید.

تحصیل پزشکی در روسیه

تحصیل در آکادمی پزشکی مسکو، تحصیل پزشکی در روسیه، اخذ پذیرش پزشکی در دانشگاه های مدیکال روسیه

در زمینه ی رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، از کشور روسیه میتوان به عنوان گزینه ی طلایی یاد کرد. همانطور که میدانید در عصر حاضر از بهترین گزینه ها در زمینه ی تحصیل پزشکی میتوان به تحصیل پزشکی در انگلستان، تحصیل پزشکی در آلمان، تحصیل پزشکی در امریکا، تحصیل پزشکی در کانادا و استرالیا، وتحصیل پزشکی در کشور هند اشاره کرد. اما در نظر داشته باشید جهت تحصیل در رشته های پزشکی اکثر کشورهای دنیا در ارائه ی پذیرش به دانشجویان خارجی در رشته های پزشکی محدودیت های بسیاری را اعمال میکنند برای مثال شما اگر متقاضی تحصیل پزشکی هستید نیاز است زبان کشور مقصد را یاد گرفته و آزمون ورودی بورد پزشکی آن کشور را هم با موفقیت بگذرانید تا برای شما اخذ پذیرش پزشکی امکانپذیر باشد. همانطور که عنایت فرمودید کسب این موفقیت و نهایتا اخذ پذیرش پزشکی در دانشگاه های اروپا و امریکا امروزه از اهدافی دست نیافتنی به شمار خواهدرفت. اما با وصفی که پیش میرود اکثر متقاضیان تحصیل در شاخه های پزشکی حتما کشور روسیه و تحصیل پزشکی این کشور را در راس لیست گزینه های مورد اعتماد خود قرار خواهند داد. زیرا از هر لحاظ تحصیل پزشکی در دانشگاه های روسیه هم مقرون به صرفه بوده و هم در کوتاه ترین زمان ممکن به نتیجه میرسد. قطعا شما نیز با ما هم عقیده اید و با احتساب هزینه های پایین تحصیل پزشکی در روسیه و امکان استفاده از امکانات فوق العاده ی خوابگاهی نیمه رایگان دانشگاههای روسیه،  توجه خاصتان به دانشگاه های این کشور معطوف خواهد شد.

تحصیل پزشکی در روسیه در مقایسه با تحصیل پزشکی در انگلستان و تحصیل پزشکی در امریکا از هزینه های بسیار پایینی برخوردار است. اگر شما متقاضی تحصیل پزشکی در انگلستان باشید فقط برای سال اول تحصیل خود حدود ۲۰۰میلیون تومان میبایست هزینه کنید تا در کالج های پزشکی مقدمات دروس پزشکی را آموزش ببینید، پس از اتمام دوره نیز باید آزمونی را بگذرانید تا بتوانید به عنوان پزشک فعالیت نمایید. همینطور نیاز دارید مدرک زبان IELTS ارائه دهید تا پذیرش شما صادر گردد. حال آنکه جهت تحصیل پزشکی در روسیه نه معدل شما تعیین کننده میباشد و نه نیازی به ارائه ی مدرک زبان است.

اگر متقاضی تحصیل در دندانپزشکی و یا تحصیل دارو سازی هستید نیز ما تحصیل در روسیه را به شما پیشنهاد میکنیم، شما میتوانید ابتدا جهت گذراندن دوره های زبان وارد کشور روسیه شده و سپس در رشته هایی چون دندانپزشکی، داروسازی و پزشکی عمومی تحصیل نمایید. جهت اقدامات اولیه برای اخذ پذیرش پزشکی از دانشگاه های روسیه نیاز است پس از اخذ مشاوره ی اولیه اقدام به عقد قرارداد نمایید و مدارکی چون کارت شناسایی و پاسپورت، به همراه یک رزومه ی کامل از خود ارائه فرمایید تا کارشناسان ما اوامر شما را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

در اینجا ما لیستی از یک سری از دانشگاههای روسیه در زمینه های پزشکی را به شما ارائه میدهیم:

اعتبار دانشگاههای زیر بصورت مشروط می‌باشد:

آکادمی پزشکی مسکو – سچینوا (دانشگاه شماره یک مسکو)Moscow I.M.Sechenov Medical Institute   (رشته داروسازی)

انستیتو دندانپزشکی مسکو  Moscow Medical Stomatology Institute N.A Semashko

دانشگاه پزشکی سن پترزبورگ (پاولوف)Sp Pavlov Medical State University

آکادمی تخصصی پزشکی سن پطرزبورگ st.Petersburg State Medical Academy

مرکز چشم پزشکی فیدروفThe S.N. Fyodorov Eye Microsurgery State Institution

دانشگاههای کشور روسیه

دانشگاههای کشور روسیه به چند دسته تقسیم میشوند که در اینجا بعضی از آنها و میزان اعتبارشان مشخص شده است:

ممتاز Excellent Universities of Russia

 1. Bashkir State University, (Ufa)
 2. Bauman Moscow State Technical University (National Research)
 3. Gubkin Russian State University of oil and Gas, (Moscow)
 4. Kazan (Volga Region) Federal University
 5. Kazan National Research Technical University – KAI named after A.N.Tupplev, (Kazan)
 6. Kazan National Research Technological University, (Kazan)
 7. Lobachevsky State University of Nizhni Novgorod,  (Nizhni Novgorod)
 8. Lomonosov Moscow State University
 9. Moscow institute of Physics and Technology
 10. Moscow State Institute of International Relations, MGIMO University
 11. Moscow State University of Civil engineering(MGSU), Moscow
 12. National Mineral Resources University ,(Saint Petersburg)
 13. National Research University “Moscow Power Engineering Institute”,  Moscow
 14. Russian Academy of scince
 15. Russian State Agrarian University – MTAA, named after K.A. Timiryazev
 16. Russian state Technological University named after Tsiolkovsky – MATI, Moscow
 17. Russian state Hydro meteorological University , (Saint Petersburg)
 18. Russian state University of physical Education Sport, youth and Tourism (Moscow)
 19. Saint Petrsburg State Polytechnic University, (Saint Petersburg)
 20. Saint Petrsburg State University, (Saint Petersburg)

خوب Good Universities of Russia

 1. All-Russian State University of Cinematography named after S.A. Gerasimov, (Moscow)
 2. Astrakhan State Technical University, (Astrakhan)
  ۳٫ Far Eastern Federal University (Vladivostok)
  ۴٫ Far Eastern State Technical Fisheries University (Vladivostok)
  ۵٫             Immanuel Kant Baltic Federal University (Kaliningrad)
  ۶٫             Kuban State Agrarian University, (Krasnodar)
  ۷٫             Kuban State University of Technology
  ۸٫             Kuban State University, (Krasnodar)
  ۹٫             Lomonosov Moscow State University of Fine Chemical Technology,
  ۱۰٫         Moscow Aviation Institute (National Research University), (Moscow)
  ۱۱٫         Moscow state academy of veterinary medicine and biotechnology (Skryabin)
  ۱۲٫         Moscow State Automobile and Road Technical University – “MADI”,
  ۱۳٫         Moscow State Conservatory named for P.I. Tchaikovsky
  ۱۴٫         Moscow State Forest University, (Moscow)
  ۱۵٫         Moscow State Pedagogical University, (Moscow)
  ۱۶٫         Moscow State University of Culture and Arts
  ۱۷٫         Moscow State University of Design & Technology
  ۱۸٫         Moscow State University of Food Production
  ۱۹٫         Moscow State University of Geodesy and Cartography
  ۲۰٫         Moscow State University of Railway Engineering – MIIT, (Moscow)
  ۲۱٫         Moscow State University of Technology and Management (MSUTM)
  ۲۲٫         National Research Belgorod State University – BelSu, (Belgorod)
  ۲۳٫         National Research South Ural State University, (Chelyabinsk)
  ۲۴٫         National Research Tomsk State University, (Tomsk)
  ۲۵٫         National Research University of Electronic Technology (MIET), (Zelenograd)
  ۲۶٫         National University of Science and Technology “MISIS” (Moscow)
  ۲۷٫         North Caucasian Federal University (Stavropol)
  ۲۸٫         Novosibirsk State Technical University, (Novosibirsk)
  ۲۹٫         Novosibirsk State University (National Research), (Novosibirsk)
  ۳۰٫         Peoples’ Friendship University of Russia, (Moscow)
  ۳۱٫         Perm National Research Polytechnic University, (Perm)
  ۳۲٫         Perm State University (National Research), (Perm)
  ۳۳٫         Plekhanov Russian University of Economics, (Moscow)
  ۳۴٫         Pushkin State Russian Language Institute, (Moscow)
  ۳۵٫         Russian State University for the Humanities, (Moscow)
  ۳۶٫         Russian State University of Trade and Economics, (Moscow)
  ۳۷٫         Saratov State Agrarian University named after N.I. Vavilov’
  ۳۸٫         Saratov State University named after N.G.Chernyshevsky (National Research), (Saratov)
  ۳۹٫         Siberian Federal University (Krasnoyarsk)
  ۴۰٫         Southern Federal University (Rostov-on-Don)
  ۴۱٫ Petersburg State University of Aerospace Instrumentation,
  ۴۲٫         State Petroleum Technological University (Ufa)
  ۴۳٫         State Technical University (Voronezh)
  ۴۴٫         Ufa State Aviation Technical University, (Ufa)
  ۴۵٫         Ural Federal University (named after B.N.Yeltsin) (Yekaterinburg)
  ۴۶٫         Voronezh State Technical University

متوسط Average Universities of Russia

 1. Admiral Makarov State Maritime Academy, (Saint Petersburg)
 2. Astrakhan State University
 3. Baltic State Technical University named after Ustinov, (Saint Petersburg)
 4. Bashkir State Pedagogical University named after M.Akmulla
 5. Bonch-Bruevich Saint – Petersburg State University of Telecommunications, (Saint Petersburg)
 6. Dagestan State University, (Makhachkala)
 7. Don State Technical University, (Rostov-on-Don)
 8. Financial University under the Government of the Russian Federation, (Moscow)
 9. Gnesins Russian Academy of Music, (Moscow)
 10. Herzen State Pedagogical University of Russia, (Saint Petersburg)
 11. Kaliningrad State Technical University, (Kaliningrad)
 12. Kutafin Moscow State Law Academy, (Moscow)
 13. Lesgaft National State University of Physical Education, Sport and Health, (St. Petersburg)
 14. Moscow Institute of Architecture – MARKHI (State Academy), (Moscow)
 15. Moscow Institute of Electronics and Mathematics (Technical University) “MIEM”,
 16. Moscow State Agricultural University named after V.P.Goryachkin
 17. Moscow State Industrial University, (Moscow)
 18. Moscow State Institute of Radio-engineering, Electronics and Automation (Technical University),
 19. Moscow State Linguistic University, (Moscow)
 20. Moscow State Mining University, (Moscow)
 21. Moscow State Technological University “Stankin”
 22. Moscow State Textile University named after A.N.Kosygin
 23. Moscow State University of Economics, Statistics and Informatics (MESI),
 24. Moscow State University of Mechanical Engineering – “MAMI”,
 25. Moscow State University of Printing Arts, (Moscow)
 26. Moscow Technical University of Communications and Informatics,
 27. Murmansk State Technical University
 28. National Research Irkutsk State Technical University, (Irkutsk)
 29. North-Eastern Federal University named after M.K.Ammosov (Yakutsk)
 30. Northern (Arctic) Federal University named after M.V.Lomonosov (Arkhangelsk)
 31. Ogarev Mordovia State University (National Research), (Saransk)
 32. Petersburg State Transport University, (Saint Petersburg)
 33. Russian State Social University, (Moscow)
 34. Russian University of Theatre Arts “GITIS”, (Moscow)
 35. Saint Petersburg National Research University of Information Technologies, Mechanics and Optics, (Saint Petersburg)
 36. Saint Petersburg State Conservatory named after N.A.Rimsky-Korsakov,
 37. Saint Petersburg State Forest Technical University, (Saint Petersburg)
 38. Saint PetersburgeElectrotechnical University “LETI”
 39. Saint-Petersburg State Agrarian University, (Saint Petersburg)
 40. Saint-Petersburg State Institute of Technology (Technical University),
 41. Saint-Petersburg State University of Architecture and Civil Engineering,
 42. Saint-Petersburg State University of Engineering and Economics “Engecon”,
 43. Samara State Technical University, (Samara)
 44. Saratov State Technical University named after Y.A.Gagarin
 45. South-West State University, (Kursk)
 46. Petersburg State University of Economics and Finance (FINEC),
 47. State Marine Technical University of St. Petersburg, (Saint Petersburg)
 48. State University of Land Use Planning, (Moscow)
 49. State University of Management, (Moscow)
 50. Stroganov Moscow State University of Arts and Industry, (Moscow)
 51. Tomsk State University of Control Systems and Radioelectronics, (Tomsk)
 52. Ural state technical university
 53. Voronezh State University, (Voronezh)

ضعیف Weak Universities of Russia

 1. Dagestan State Agricultural Academy

صرفاً در رشته‌های کشاورزی، دامپزشکی و علوم ‌پایه مربوط

 1. Dagestan Technical University
 2. Kazan State Power Engineering University

صرفاً در رشته‌های مهندسی برق (قدرت و الکترونیک) و نیروگاه‌های حرارتی

 1. Saint-Petersburg State Transport University

صرفاً در رشته‌های وابسته به حمل و نقل، مهندسی حمل و نقل و مهندسی راه، اقتصاد و مدیریت اجتماعی

 1. Voronezh State University of Architecture & Civil Engineering

با توجه به مطالبی که ذکر شد به نظر میرسد که تحصیل در روسیه در اکثریت رشته ها امکان پذیر می باشد و با توجه به شرایطی چون امکان تحصیل در روسیه به زبان انگلیسی ، امکان تحصیل در دوره های پیش دانشگاهی برای افراد زیر ۳۰ سال هزینه تحصیل و زندگی در روسیه بین ۳۰ الی ۵۰ میلیون تومان در سال و اخذ روادید تحصیلی در کوتاهترین زمان ممکن و …کشور روسیه برای ادامه تحصیل می تواند بهترین گزینه باشد لذا اگر شما عزیزان متقاضی تحصیل در روسیه هستید می توانید با مشاوران زبده موسسه حقوقی ملکپور و دفاتر آن در اکثریت شهرهای بزرگ ایران تماس گرفته و در باب تحصیل در روسیه مشاوره رایگان داشته باشید

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

54 پاسخ
 1. مهدی گفته:

  با سلام و عرض تشکر فراوان
  من ۲۲ ساله کارشناسی مهندسی نفت با معدل ۱۷.۹۰ هستم و دوره های مربوط به رشته ام ( ۴ نرم افزار مربوط ب رشته ) مسلط هستم و دوره های جوشکاری و تراشکاری هم در فنی حرفه ای گذرانده ام و ۲ مقاله هم ثبت کردم
  شرایط من برای پذیرش در مقطع ارشد امکان پذیر هست؟؟
  مرسی از پاسخگویی شما

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط شما به صورت عمومی جهت اخذ پذیرش تحصیلی مناسب می باشد اما جهت ادامه تحصیل به موارد دیگری نیز نیاز است مواردی مانند مدرک زبان و میزان پشتوانه مالی در صورت داشتن کلیه موارد شانس خوبی برای ادامه تحصیل برای شما وجود دارد

   پاسخ
 2. Ali گفته:

  سلام من لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.50 دارم و ایتلس 6.5 رو دارم میتونم میتونم تحصیل کنم
  روسیه برای رشته مهندسی عمران خوبه؟
  یه مقدار راجب شرایط میگین

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در روسیه علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.
   در مقاله زیر برخی از مشاغل مورد نیاز روسیه به همراه اسامی موسسات کاریابی در روسیه آورده شده است:
   https://malekpour.ir/موسسات-کاریابی-در-روسیه/

   پاسخ
 3. Rezzaaa گفته:

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بدونم بعد اژ دوره ارشد در روسیه میشه برای دکترا به کشور های غرب اروپا یا امریکا اقدام کرد برای ویزا بای بیایم ایران یا از همونجا میشه ویزا دریافت کرد؟!؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • mostafaostovar77 گفته:

   سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز، شما می توانید پس از تحصیل در روسیه برای ادامه تحصیل به سایر کشورها اقدام نمایید. اما بهتر است برای این امر با برنامه عمل نمایید. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با دفاتر ما تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
  • E GH گفته:

   سلام شرایط شماباید بصورت کاملتری بررسی گردد لطفا یا باما تماس حاصل نمایید یا فرم رایگان واتس اپ را پرکنید تامشاوران ما با شماتماس بگیرند.

   پاسخ
 4. شاهد گفته:

  سلام و عرض خسته نباشيد خدمت شما
  بنده دانشجوي ترم سوم حقوق هستم ، متولد سال 1998 و 20 سال سن دارم…اما معدل ديپلم و پيش دانشگاهي بنده كمي پايين ميباشد…خواستم بدونم امكان تحصيل در رشته ي خودم در كشور روسيه وجود دارد يا شرط معدل ديپلم مانع آن ميشود؟

  پاسخ
 5. غزل گفته:

  سلام خسته نباشيد ببخشيد من مدرك ديپلم تجربي با معدل ١٧دارم ميخواستم بدونم ميتونم در روسيه پرستاري بخونم؟
  ايا مدرك زبانم بايد داشته باشيم؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 6. ارمین گفته:

  برای تحصیل در رشته ی پزشکی روسیه نیازی به جواب کنکور دارد؟
  امتحانی که برای قبولی در دانشگاهاشون میگیرن‌ سنگینه یا؟
  اگه مدرک ایلس زبان داشته باشم نیازی به تست زبان انگلیسی نیست؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. خیر نیازی به جواب کنکور ایران نمی باشد. در صورت شرکت در دوره های آماده سازی شما آمادگی لازم جهت پاسخ گویی به سوالات امتحان را کسب خواهید کرد. همچنین در صورت علاقۀ تحصیل به زبان انگلیسی یا روسی نیازی به مدرک زبان نمی باشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 7. alpha گفته:

  سلام من پسری 18 ساله هستم
  می خوام توی یکی از دانشگاه های روسیه تو رشته پزشکی تحصیل کنم.

  شرایط تحصیل برای من چگونه است ؟
  من امسال کلاس دوازده تجربی هستم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست عزیز شما برای پذیرفته شدن جهت تحصیل پزشکی در روسیه نیاز می باشد که در ابتدا در آزمون ورودی به پزشکی قبول شوید. برای قبول شدن در آزمون پزشکی شما باید در ابتدا در دوره هایی که به این منظور می باشد را بگذرانید. . برای این منظور شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 8. Alireza Dehghan Shoorab گفته:

  سلام من 18 سال سن دارم.
  متولد 18/01/2000
  دیپلم رشته فنی مهندسی نرم افزار کامیپوتر را دارم و اقدام به ادمه تحصیل در موسسه های عالی شهر خودم در ایران کردم و یک ترم رو در اون موسسه گذروندم و تا حد متوسط به زبان انگلیسی تسلط دارم
  با شرایطی ک دارم خواستم ببینم امکان مهاجرت تحصیلی به یکی از شهر ها و دانشگاه های روسیه را دارم ؟
  چه اقدماتی باید انجام بدم ؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   
با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.


   پاسخ
 9. مهسا گفته:

  سلام.برای کسی که لیسانس مهندسی برق هست با معدل خیلی پایین و رتبه تک رقمی آزمون ارشد مدیریت امکان تحصیل وجود داره؟آزمون ارشد ایران توی روسیه اعتبار داره؟ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید
   و یا با شماره 021-49076 تماس بگیرید.   پاسخ
 10. علیرضا گفته:

  سلام من دارم برا چند ماه دیگه میرم تحصیل توی مسکو…آیا اجازه کار به صورت معمولی تو ویزا من هست؟؟ یا باید اقدام خاصی کنم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دانشجویان اجازه کار پارت تایم دارند.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 11. نيما گفته:

  سلام خسته نباشيد
  ببخشيد رشته هاي علوم انساني رو هم ميشه تحصيل كرد در روسيه اگر ميشه مثلا چه رشته هايي ؟و فلسفه ميشه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله انجام میگیرد.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 12. فراز گفته:

  با عرض سلام.. بنده با معدل دیپلم ۱۸،۵۵ و پیش دانشکاهی ۱۷ میخواستم واسه رشته دندان پزشکی روسیه اقدام کنم، در حال حاضر دانشجوی ارشدم،، سوالم اینه که پایان دوره پاتفک امتحان میگیرن؟ اگر کسی قبول نشد چطور میشه تکلیفش ؟؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. تحصیل در رشته دندان پزشکی ازمون ورودی دارد و پس از دوره پیش پزشکی یکبار ازمون ورودی دانشگاه برگزار می شود. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 13. دانیال اکبری گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
  پسر بنده 17 سال سن داره و قصد ادامه تحصیل در مسکو رو داره، رشته برق صنعتی با معدل 17.5
  آیا امکان مهاجرت پسرم وجود داره؟
  آیا شما کشور روسیه را تأیید میکنید برای این رشته؟
  با تشکر فراوان از شما مشاورین محترم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما بله امکانش است . ایشان باید بعد از اخذ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی برای این کشور اقدام فرمایند.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 14. ریحانه گفته:

  با سلام و عرض ادب

  اول از زحمات شما کمال تشکر و قدردانی را دارم.

  من ترم آخر ارشد متالورژی از دانشگاه خواجه نصیر هستم…موضوع پایان نامه ام به روز هستش و معدل نسبتا بالایی دارم.

  ولی مدرک زبان و مقاله خارجی ندارم.

  ایا احتمالش هست بتوانم برای دکترا در کشور روسیه یا کشور بهتری از لحاظ هزینه و دانشگاه بورسیه بگیرم.

  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  باتشکر فراوان

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   جهت دریافت بورسیه این مورد را در نظر داشته باشید که همه چیز به خود دانشگاه بستگی دارد . شاید شما تمامی مدارک را به دانشگاه تحویل دهید و معدل بالایی داشته باشید ولی دانشگاه به شما بورسیه اعطا نکند . پس حتما این مورد و زمان از دست رفته را در نظر داشته باشید .

   پاسخ
 15. حمید معصومی گفته:

  با سلام
  می خواستم بدانم با توجه به اینکه سن بنده 45 سال می باشد آیا امکان اخذ پذیرش از طریق تحصیل در کشور روسیه برای اینجانب میسر می باشد

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای پذیرش تحصیلی در مقطع دکتری برای شما میسر است . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. فرزانه رنجبر گفته:

  سلام وقت بخیر . دختر من دیپلم هنرستان داره در رشته گرافیک . البته ۱۱ سال درس خوانده . یعنی پیش دانشگاهی ندارد . در حال حاضر هم ترم آخر. رشته گرافیک در مقطع فوق دیپلم است . باتوجه به این مدرک و نداشتن پیش‌دانشگاهی امکان ادامه. تحصیل دارد؟؟؟ آیا میتونید با همین دیپلم هنرستان اقدام کند . با سپاس از شما پاینده باشید‌

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در رشته گرافیک به دیپلم ۱۲ ساله (دیپلم+پیش دانشگاهی) نیاز است و ادامه تحصیل در این رشته ازمون ورودی دارد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 17. مهدی عزیزی گفته:

  سلام 24 ساله هستم و میخوام برای تحصیل دندانپزشکی دانشگاه پاولف سنت پترز بورگ اقدام کنم ولی معدل پیش دانشگاهی 16 و دیپلمم 14 است آیا پذیرفته میشم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رزومه شما باید به صورت جزئی مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 18. Amin گفته:

  سلام ، من مدرک دیپلم دارم و ۱۷ سالم هست و میخوام برای مقطع لیسانس اقدام کنم..
  یجا خوندم روسیه شرط معدل نداره یعنی با هر معدلی میشه رفت ، فقط باید طی ۱سال مدرک پادفک بگیریم که معادل مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی است گرفت بعدش طبق معدلی که میگیریم میشه دانشگاه رو انتخاب کرد …
  خواستم ببینم مدرک زبان برای ورود به دانشگاه نیاز است و بنظرتون برای رشته IT روسیه رو پیشنهاد خوبی میدونید ؟!
  لطفا هزینه این رشته هم لطف کنین بگین
  باتشکر فراوان…

  پاسخ
 19. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دکتر ملک پور عزیز و گرامی. چند وقتی هست که تصمیم گرفتم از طریق تحصیل، مهاجرت کنم اما متاسفانه مسئله‌ای که آموزش پرورش و هنرستان برای مدرکم پیش آورده ذهنم رو به شدت مشغول کرده و نمیدونم با این شرایطم اقدام برای روسیه بهتره یا آلمان که سفارت سختگیری داره؟ فردی رو بهتر از شما برای مشورت ندیدم. من متولد ۱۳۷۰ هستم. سن ۱۸ سالگی دیپلم کشاورزی گرفتم و چند سال بعد با دیپلم موقت عکاسی معدل بالای هجده وارد دانشگاه علمی کاربردی شدم، به علت اختلاف مالی آموزش پرورش و سه هنرستان بزرگسال دیپلم موقت غیر انتفاعی عکاسیم و دیپلم ۹۰۰ نفر دیگه باطل شد و به هنرستان دولتی ارجاع داده شدیم و سرانجام دیپلم اصلی من ۳ ماه قبل از مدرک کاردانی عکاسیم از هنرستان دولتی صادر شد و این مسئله رو در سایت ایرنا رسانه‌ای کردم. با توجه به (سنم و گپ تحصیلی قبل از دیپلمم و اینکه میخوام برای تحصیل در خارج ارشد مجدد بگیرم)، شما آلمان رو کشوری مناسبی برای انتخاب میدونید یا روسیه؟ قصد دارم که در طول دو سال ارشد در ایران زبان کار کنم و ازین میترسم که دو سال زبانی رو کار کنم و سفارت سختگیر آلمان با توجه به سه شرایطی که دارم من رو نپذیره. فوق دیپلم و کارشناسی عکاسی از دانشگاه علمی کاربردی دارم و معدل تمام مدارکم بالای ۱۸ و الان هم مشغول مطالعه برای کنکور اردیبهشت ۹۷ هستم. ممنون میشم که من رو راهنمایی کنید با تشکر فراوان از زحمات بی وقفه‌ی شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای تحصیل در کشور آلمان به مدرک زبان و مدارک دانشگاهی نیاز است همچنین شرایط لازم برای تحصیل در کشور روسیه را می توانید در مقاله مربوطه مورد مطالعه قرار دهید. برای بررسی شرایط متناسب با رزومه خود می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. اميررضا گفته:

  سلام من معدل دیپلمم نزدیک ١٧ میخواستم بدونم برای تحصیل داروسازی دانشگاه مورده تایید و معتبر هست و من میتونم اونجا پذیرش پیدا کنم من منتظرم لیسانسه مهندسیمو بگیرم و بعد برای تحصیل داروسازی برای روسیه اگر امکانش باشه اقدام کنم اما نمیدونم شرایط چطوره !

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. امکان تحصیل برای شما وجود دارد. پیش از لیسانس نیز شانس اخذ پذیرش داروسازی برای شما وجود دارد. برای بررسی شرایط و اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 21. علی گفته:

  سلام لطفا من را راهنمایی کنید من نمره ۶/۵ ایلتس دارم کارشناسی دانشگاه آزاد مهندسی نرم افزار هستم سنم ۳۰ سال است آیا می تونم برای ارشد در روسیه پذیرش بگیرم و آیا تحصیل رایگان در روسیه امکگان پذیر است لطفا راهنمایی فرمایید .

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله امکان ادامه تحصیل در این کشور برای شما وجود دارد. دقت نمایید تحصیل در این کشور رایگان نبوده و مشمول هزینه می گردد. برای بررسی بیشتر پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. نعمت گفته:

  سلام خسته نباشید ایا تحصیل در روسیه شرط معدل داره؟ چون من معدل کل دیپلمم ۱۴٫۹۸ و ۲۳ سال سن دارم ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

  پاسخ
 23. سهیل گفته:

  سلام و خسته نباشید
  آیا تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کشور روسیه کاملا به زیان انگلیسی میباشد؟
  و اینکه پذیرش تا چه زمانی باز هست ؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ