شرایط تحصیل در هلند

 • شرایط تحصیل در هلند
 • بورسیه تحصیلی در هلند
 • هزینه تحصیل و زندگی در هلند
 • دانشگاه های هلند
 • کار ضمن تحصیل در هلند
 • اقامت پس از تحصیل در هلند
تحصیل رایگان در هلند 300x300 تحصیل رایگان در هلند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط تحصیل در هلند

تحصیل رایگان در هلند یکی از شرایط ورود به کشور هلند و مهاجرت به کشور هلند به شمار میرود . اگر شما به دنبال کشوری جهت دریافت کار بعد از تحصیل هستید کشور هلند یکی از این کشورها به شمار میرود زیرا دانشگاه های این کشور و رشته های تدریس شده در این کشور دارای آینده ی شغلی بسیار خوبی است و میتواند در کشور هلند مشغول به کار گردید. شما از طریق تحصیل در کشور هلند به راحتی می توانید پس از پایان تحصیل در این کشور به جستجوی کار بپردازید.

نظام تحصیلی و آموزشی کشور هلند بر پایه ی نیاز و استعداد دانش آموزان بنا شده و از این رو مدارس به سه دسته ی مدارس دولتی، مدارس خاص (مذهبی) و مدارس معمولی دولتی تقسیم شده اند، البته لازم به ذکر است که تعدادی مدرسه ی خصوصی هم مشغول به فعالیت می باشند. نظام آموزشی کشور هلند بر اساس ارزیابی سازمان برنامه ریزی تحصیلی برای دانشجویان بین المللی PISA و سازمان همکاری اقتصادی وتوسعه  OECDدر رتبه بندی برترین نظام های آموزشی در رتبه نهم قرار دارد.
تحصیل اجباری برای دانش آموزان از سن ۵ سال آغاز می شود و تا سن ۱۸ ادامه می یابد. در پایان این دوره به دانش آموزان مدرک دیپلم در سطوح VWO، HAVO و MBO اعطا می شود. مدارس دولتی و خاص بر پایه ی بودجه ی دولتی اداره می شوند و هزینه های جاری این مدارس توسط دولت تامین می گردد. ولی مدارس خصوصی بر پایه ی شهریه ای که از دانش آموزان دریافت می کنند فعالیت دارند. تحصیلات عالی در هلند در سه مقطع لیسانس (۲۴۰ واحد طی ۴ سال)، فوق لیسانس (۶۰ تا ۱۲۰ واحد طی یک یا دو سال) و دکترا (۱۲۰ واحد در طول ۳ سال) ارائه می گردد.

مشخصات
نام کشورهلند
پایتختامستردام
واحد پولیورو
زبانهلندی
video تحصیل رایگان در هلند

بورسیه تحصیلی در هلند

بورسیه تحصیلی و کمک هزینه تحصیلی در هلند در واقع به صورت نقدی به دانشجو پرداخت نمی گردد بلکه به صورت کمک هزینه تحصیلی و تخفیف در شهریه ارائه می گردد . دانشجویانی که موفق به دریافت بورسیه می شوند می توانند شهریه مربوط به دانشجویان اروپایی را بپردازند به این صورت که شهریه دانشگاه به صورت عادی به طور میانگین ۱۰۰۰۰ یورو در سال می باشد ولی شهریه سالیانه برای دانشجویان خارجی بورسیه شده ۲۰۰۰ یورو است.

 • کمک هزینه تحصیلی در هلند

  کشور هلند یکی از کشورهای اروپایی است که به دانشجویان بین المللی این امکان را می دهد تا با استفاده از تسهیلات مالی تحت عنوان Student Grants یا وام های مربوط به شهریه بتوانند در دانشگاه های این کشور تحصیلات سطح بالا را تجربه نمایند. طرح های حمایتی مالی دیگری مثل کمک هزینه ی اجاره مسکن Huurtoeslag و کمک هزینه ی خدمات بهداشت و درمان Zorgtoeslag نیز برای پوشش هزینه های دانشجویان در راستای تحصیل رایگان در هلند وجود دارد.

 • شرایطی که کمک هزینه های تحصیلی دانشجویی به دانشجویان تعلق می گیرد عبارتند از اینکه:

  در راستای تحصیل رایگان در هلند، سن متقاضی نباید بیشتر از ۳۰ سال باشد. متقاضی تبعه کشورهای اتحادیه ی اروپا باشد و طی ۵ سال گذشته اقامت هلندی اخذ نموده باشد یا حداقل ۵۶ ساعت در ماه کار کرده باشد. داشتن اجازه ی اقامت یا کار همان حقوقی را برای فرد به همراه دارد که یک شهروند هلندی دارد. شرط لازم دیگر برای اینکه صلاحیت فرد احراز شود این است که درآمد ماهیانه وی کمتر از ۱۳ هزار یورو در ماه باشد. بعلاوه دانشجویان اروپایی که قادر نیستند شهریه های تحصیل در هلند را بپردازند می توانند از وام های دانشجویی استفاده کنند که این مورد نیز شرایط خاص خود را دارد. من جمله داشتن حساب بانکی در هلند و کد شناسایی شهروندی این کشور و داشتن سن کمتر از ۳۰ سال. دانشجویان باید به همان میزان که از وام های دانشجویی استفاده می کنند وجوه دریافتی را بازپرداخت نمایند. سقف زمانی که دانشجوی دوره ی لیسانس می تواند از کمک های مالی دانشجویی استفاده نماید ۷ سال است.
  به عنوان طرح تشویقی در تحصیل رایگان در هلند، به منظور جذب دانشجویان بین المللی غیر از اتحادیه اروپا، دولت هلند برنامه ای برای ارائه کمک هزینه های مالی به این دانشجویان آغاز نموده است. این بورس تحصیلی توسط وزارت آموزش و پروش، وزارت علوم و چندین دانشگاه هلند تامین می شود. و مبلغ آن نیز ۵ هزار یورو برای سال اول می باشد که افراد می توانند با داشتن شرایط تنها یک بار از آن استفاده نمایند.

 • شرایط استفاده از این بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی غیر اروپایی عبارتند:

  فرد ملیتی غیر از کشورهای اتحادیه اروپا داشته باشد.
  فرد متقاضی شرکت در دوره های آموزشی کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه های هلند باشد.
  فرد متقاضی قبلاً مدرک تحصیلی که از موسسات یا دانشگاه های هلندی اخذ ننموده باشد.
  فرد شرایط خاص دانشگاه مورد نظر را داشته باشد.

اخذ بورسیه تحصیلی در هلند

هزینه تحصیل و زندگی در هلند

تحصیل و زندگی در هلند هم مانند تمام کشورهای اروپایی مبتوان هزینه های نسبتا بالایی دربردارند و قبل از اقدام و رفتن لازم است که فرد از میزان هزینه ها تاحدودی اگاهی ذاشته باشد.
میتوانید جهت اگاهی از هزینه ها به لینک زیر مراجعه فرمایید.

دانشگاه های هلند

 • دانشگاه آمستردام

  این دانشگاه به عنوان یکی از بزرگ ترین موسسه های آموزش عالی کشور هلند شناخته شده که بالغ بر سی و یک هزار دانشجو در ان مشغول به تحصیل هستند و در سطح دانشگاههای هلند دارای برترین رتبه از نظر تحصیلی می باشد.و از لحاظ قدمت به عنوان سومین دانشگاه کشور هلند شناخته می شود.

 • دانشگاه صنعتی دلفت

  این دانشگاه بزرگ ترین و قدیمی ترین دانشگاه فنی در کشور هلندمیباشد ،که در سال ۱۸۴۲ تاسیس شده و بسیار مورد علاقه افرادی است که خواهان ادامه تحصیل در رشته های فنی و مهندسی در هلند می باشند .ودر حال حاضر در حدود ۱۹۵۰۰ دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل می باشند . تمرکز اصلی این دانشگاه روی رشته های فنی مهندسی ،ریاضیات ، علوم کامپیوتر، علوم کاربردی،و مدیریت فناوری میباشد. دانشکده شیمی این دانشگاه در رتبه پانزدهم برترین دانشگاههای جهان قرار گرفته است

 • دانشگاه اوتراخت

  یکی از معتبرترین و قدیمی ترین دانشگاه های اروپا که در رده سوم دانشگاه های کشور هلند و رتبه نود و چهارم جهان قرار دارد .در حال حاضر حدود سی هزار دانشجو در هفت دانشکده این دانشگاه مشغول به تحصیلمیباشند. بنابر اعلام این دانشگاه ۱۲ نفر از برندگان جایزه نوبل و ۱۳ نفر از برندگان جایزه اسپینوزا از میان فارغ التحصیلان این دانشگاه قرار دارند.

 • دانشگاه گرونینگن

  این دانشگاه در رده پنجم دانشگاههای هلند قرار کرفته و بر اساس رتبه بندی جهانی در رده صدم برترین دانشگاههای جهان جایدارد.این دانشگاه در سال ۱۸۱۴ تاسیبس شده و حدود سی هزار دانشجو ار آن فارغ التحصیل شده اند .و مانند سایر دانشگاههای هلند یکی از انتخاب های محبوب دانشجویان است.

 • دانشگاه فناوری آیندهوون

  ین دانشگاه در رتبه صد و هفدهم جهان قرار دارد و بسیار دانشگاه با اعتبار و خوش نامی در زمینه های فنی و مهندسی و معماری است که حدود هفت هزار و صد دانشجو دارد و در زمینه های تحقیقاتی و پژوهشی در رتبه بالایی قرار گرفته است.

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در هلند
تحصیل داروسازی در هلند

کار ضمن تحصیل در هلند

یکی از بهترین روشهای مهاجرت به کشور هلند ، مهاجرت تحصیلی میباشد چراکه کشور هلند دارای دانشگاه هایی با سطح علمی بالا است و شما به عنوان یک دانشجوی بین المللی در هلند امکان کار در حین تحصیل را نیز دارید . این امر یعنی داشتن شغل در ضمن تحصیل به فردی که دانشجوی هلند است کمک میکند تا برخی از هزینه های زندگی دانشجویی خود را پرداخت و تامین کند .

کار ضمن تحصیل در هلند
موسسات کاریابی در هلند

اقامت پس از تحصیل در هلند

علاوه براینکه هر دانشجو در حین تحصیل در هلند اجازه کار دارد پس از تحصیل نیز می تواند در صورت یافتن شغل مناسبی اقامت کاری دریافت نماید و در هلند بماند.البته این کار باید مرتبط با رشته تحصیلی ان فرد باشد و اگر فرد در کاری که دارد موفق عمل نماید و مالیات نیز پرداخت کند می تواند اقامت کاری خود را تمدید نماید.

اقامت بعد از تحصیل در هلند
سخن آخر

همان طور که در داخل مقاله فوق مطالعه نمودید تحصیل در کشور هلند دارای شرایط ایده عالی بوده که هر شخص میتواند از آن بهره مند گردد . یاد آور میشویم که تحصیل در هلند یکی از راه های مهاجرت به هلند بوده که در نهایت به دریافت کارت اقامت هلند و اتحادیه اروپا منجر میگردد . پیشنهاد میگردد حتما ویدیو و فایل صوتی آقای  ملک پور(فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین)  را که در همین صفحه قرار دارد را مشاهده نمایید تا اطلاعات تکمیل تری در باب تحصیل رایگان در هلند و تحصیل در هلند را کسب نمایید .

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

192 پاسخ
 1. saeedpourmohammad75 گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.. ببخشید در مود شرایط پذیرفته شدن (بورسیه) در دانشگاههای معتبر خارجی سوال داشتم و اینکه کدوم دانشگاه از نظر رشته علوم و مهندسی خاک قوی هست

  Rating: 5
  پاسخ
 2. سعید گفته:

  باسلام و عرض خسته نباشید..ببخشید در مورد پذیرفته شدن(بورسیه)در دانشگاههای معتبر اروپایی سوال داشتم که شرایطش چطور هست و کدوم دانشگاه از نظر رشته خاکشناسی قوی هست

  Rating: 5
  پاسخ
 3. سعید گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.. میخواستم درباره تحصیل در دانشگاه هلند در رشته علوم خاک بپرسم ک ایا دانشگاه در این رشته قوی هست ..و اینکه وقتی بصورت بورسیه پذیرفته میشیم در ابتدا هزینه ای پرداخت میکنیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 4. سعید گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.. میخواستم درباره رشته خاکشناسی دانشگاه هلند توضیح مختصری بدید که ایا در این رشته دانشگاه هلند قوی هست ؟ و اینکه وقتی بصورت بورسیه پذیرفته میشیم در ابتدا هزینه ای رو باید پرداخت کنیم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. سجاد گفته:

  سلام. در صورت پیدا کردن شغل و انصراف از تحصیل دکتری، امکان تبدیل ویزای تحصیلی به کاری وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 6. simim sadeghian گفته:

  با سلام و روز بخیر
  ضمن تشکر، یه سوالی از خدمتتون دارم. چنانچه پذیرش تحصیلی از هلند بگیرم امکان تحصیل رایگان برای دخترم که 14 ساله است در مدارس انگلیسی زبان هلند، وجود دارد؟
  با سپاس

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. در صورتی که خودتون ویزای تحصیلی هلند را اخذ نمایید، تحصیل فرزندان در مدارس انگلیسی زبان با هزینه، و در مدارس دو زبانه هلندی-انگلیسی بدون هزینه خواهد بود(زبان هلندی را به رایگان به فرزندتان خواهند آموخت)

   پاسخ
 7. atefeh گفته:

  با سلام و روز بخیر
  مدارس هلند به زبان آلمانی هستند ویا انگلیسی؟ ممنون می شوم پاسخ دهید.
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
 8. Hatam گفته:

  سلام من 18 سالمه و از دبیرستان نمونه توحید در شیراز با معدل نهایی 18.50 هستم . امسال پشت کنکوری هستم. زبانم هم بد نیست. دوتا مدرک بین المللی هم ازinternational student of biomedical در زمینه ژنتیک و توالی یابی نسل جدید (NGS ) دارم. میخواستم ببینم میتونم در یه کشور با هزینه پایین بیوتکنولوژی بخونم . و چه چیزهایی کم دارم برای این کار؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 9. Hatam گفته:

  سلام من دیپلم دارم از دبیرستان نمونه توحید شیراز با معدل 18.50 ، زبانم هم بد نیست . دوتا مدرک بین المللی هم از international student of biomedical دارم در زمینه ژنتیک و توالی یابی نسل جدید(NGS ) . امسال هم پشت کنکوری هستم . میخواستم ببینم میتونم در یه کشور با هزینه پایین بیو تکنولوژی بخونم یا نه؟ لطفا راهنمای ام کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 10. Hatam گفته:

  سلام و وقت بخیر من 18 سالمه از دبیرستان نمونه توحید شیراز . الان پشت کنکوری ام زبانم هم بد نیست. دوتا مدرک بین المللی هم از international student of biomedical در زمینه ژنتیک و ngsدارم.معدلم هم 18.50 هست . میخواستم ببینم میتونم کلا به خارج از ایران برای تحصیل برم یا نه؟متشکرم اگر راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل پزشکی و رشته های مرتبط با آن در اکثر کشورها نیازمند گذراندن دور های پیش پزشکی و یا آزمون های تخصصی مربوطه به همراه داشتن مدرک زبان رسمی آن کشور حداکثر بعد از گذشت دو ترم از تحصیل پزشکی شما می باشد. مدارک و شرایط دیگری نیز مورد نیاز خواهد بود. با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را ارزیابی کنند.

   پاسخ
 11. نازنین گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید.من ۲۵ و همسرم ۲۶ ساله هستیم و هر دو لیسانس مهندسی معماری پیام نور هستیم.سوال بنده این هست که آیا به هر دو نفر ما ویزای تحصیلی کارشناسی ارشد در هلند تعلق میگیره یا بهتره که کشور دیگری رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنیم؟ و اینکه اگر من برای ویزای تحصیلی اقدام کنم ، همسرم همزمان میتونن برای ویزای کاری اقدام کنن؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اگه شرایط مالیش رو داشته باشین و مدرک زبان هم داشته باشین یا بتونین بگیرین این امکان هستش که در هلند و دانمارک و فنلاند و چند کشور دیگر تحصیل کنین. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های تماس، با موسسه ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 12. maryam گفته:

  سلام وقت بخیر، من لیسانس معماری از یکی از دانشگاه های غیر انتفاعی وزارت علوم با معدل 16.62هستم و 2ثبت اختراع دارم ، اگر بتوانم مقاله ای در isi ارائه دهم و با گرفتن نمره خوب در تافل ایا میتوانم در دانشگاه هایی مثل دلف هلند و یا ملبورن استرالیا بورسیه تحصیلی کامل فاند برای مقطع ارشد و دکترا دریافت کنم؟؟ دانشگاه های امریکا چطور؟ با این شرایط کدام دانشگاه ها و کشور ها را با توجه به شرایط مناسب کاری میتوانم در نظربگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود و در مقطع ارشد به ندرت بورسیه داده می شود. برای بورسیه در مقطع ارشد باید رزومه بسیار قوی ارائه دهید. برای هر دو کشور شانس دارید اما با توجه به سخت گیری های جدید برای ویزای تحصیلی آمریکا برای این کشور کمی ریسک وجود دارد.

   پاسخ
 13. Mahdi گفته:

  سلام من ۱۳ سالمه . کلاس هفتم هستم و دو تا مقاله دارم و هوش بالایی هم دارم . من میخواستم توی هلند درس بخونم آیلتس انگلیسی هم دارم . تا چه حدی من رو بورسیه میکنن ؟ ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 14. مهدی گفته:

  سلام.خسته نباشید.من دانشجو فیزیک دانشگاه صنعتی اصفهان هستم.خواستم بدونم،واسه ارشد،اگه بخوام از بهترین دانشگاهای اروپا بورسیه بگیرم،باید معدلم چطور باشه؟و اینکع معدل کل مد نظر هست یا فقط دروس تخصصی؟و اینکه ایا اصلا رشته فیزیک بورسیه میکنن یا نه؟
  ممنون میشم جواب بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 15. نوید گفته:

  سلام
  ممنون میشم درمورد رشته آی تی و کامپیوتر در هلند توضیح بدید
  میشه با گپ تحصیلی برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس بیام هلند؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   کشور هلند نسبت به کشورهایی مانند کانادا نسب به گپ تحصیلی حساسیت کمتری دارد و شانس بسیار بیشتری برای اخذ ویزای تحصیلی هلند خواهید داشت. سن شما مهم است و نباید گپ زیاد و غیرمنطقی داشته باشید.

   پاسخ
 16. صادق گفته:

  با عرض سلام و تشکر از زحمات شما که همه گونه مسائل مربوط به مهاجرت را به طور مفصل پاسخگو هستید.
  سوالی که بنده داشتم این هست که با شرایط ذیل چگونه میتوانم در کشور هلند تحصیل یا مشغول به کار شوم.
  سن 33 – مجرد – لیسانس حسابداری دانشگاه سراسری- معدل 16.88 – فارغ التحصیل سال 88 – سابقه دو سال و سه ماه کارشناس حسابدار شرکت خودرویی که واردات خودرو را انجام میداد- سابقه 5 سال متصدی امور بانکی یکی از بانکهای دولتی ایران-بنده فکر میکنم نمره ایلتس کلی 7 تا 7.5 را تا پایان امسال میتوانم کسب کنم.
  از لحاظ تحصیل در رشته اقتصاد و همچنین شرایط کار در کشور هلند در زمینه حسابداری یا اقتصاد بنده را راهنمایی فرمایید.
  همچنین اگر مقدور هست راهنمایی فرمایید که با این شرایط وضعیت در کشورهای کانادا و انگلستان چگونه است. به این دلیل این سوال را اضافه کردم که بنده توانایی زبان انگلیسی خود را در سطح مطلوب میبینم.

  باتشکر – ارادتمند شما – صادق

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شما بریا تحصیل در هلند شرایط سنیتون نمیخوره یعنی گپ تحصیلی بالایی دارید (10 سال). شرایط کار در هلند و بسیاری از کشورهای اروپایی از این قرار هستش:
   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 17. \پریزاد نیک پندار گفته:

  با سلام و احترام
  من 41 ساله هستم و لیسانس مدیریت بازرگانی با معدل 16.5 از دانشگاه آزاد تهران و فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مالی با معدل 18.22 از دانشگاه آزاد تبریز رو دارم. 12 سال سابقه کار و 8 سال سابقه مدیریت در سازمان دولتی دارم.میخواستم در کشور هلند اقامت دائم بگیرم .آیا با شرایط من امکان اقامت چطور خواهد بود . من پسر 9 ساله دارم که میخوام ایشون رو هم با خودم ببرم آیا برای مدرسه فرزندم باید شهریه بپردازم.آیا امکان تحصیل رایگان برای ایشون وجود داره ؟ در چه صورت؟ آیا باید زبان هلندی یاد بگیریم یا زبان انگلیسی کفایت میکه؟و شهریه دانشگاه و هزینه زندگی در سال 2019 چه میزان هست؟ لطف میفرمایید که جواب میدید.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. بورسیه های تحصیلی به دو نوع بورسیه عادی و فاند تقسیم بندی می شوند که تنها نوع دوم تمام هزینه های شما را پوشش می دهد ولی اخذ آن چند برابر اخذ بورسیه عادی سخت تر خواهد بود چرا که تعداد آن کمتر و متقاضی آن بیشتر است.

   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   هزینه تحصیل بستگی به رشته و دانشگاه و شهر محل پذیرش شما دارد و به طور میانگین قابل بیان نیست. با دفاتر شما تماس بگیرید تا با توجه به شرایط شما، هزینه ها را خدمتتان اعلام نمایند.

   در مورد هزینه های زندگی نیز مقاله زیر را مطالعه کنید:
   https://malekpour.ir/هزینه-تحصیل-و-زندگی-در-هلند/

   پاسخ
 18. مینا امیری گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد زمین شناسی دارم از دانشگاه بوعلی سینا ولی تا حالا مقاله نداشتم. می خواستم بدونم شرایط ادامه تحصیل در هلند به چه صورته؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 19. sara a. khoei گفته:

  با سلام و عرض ادب خدمت شما و همکاران محترمتون
  من الان هیجده سالمه و درواقع کنکوری هستم و خب رشته ای که میخوام بخونم مترجمی یا ادبیات و یا دبیری انگلیسی هستش و خب قصدم هم اینه که زودتر اقدام کنم برای رفتن میخوام بدونم اگه برای کارشناسی بخوام برم در هر حالتی باید اون دوره های خاص رو توی کالج بگزرونم؟
  اصلا با رشته ای که گفتم از یه دانشگاه دولتی خوب توی تهران شرایط رفتن رو میتونه داشته باشه؟
  درباره هزینه زندگی و تحصیل و موقعیت شغلی چطوره؟بازار کار خوب هس اصلا؟
  من واقعا اطلاعات زیادی در مورد مهاجرت تحصیلی ندارم ممنون میشم برام توضیح بدید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در هلند علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت.
   کار در اروپا نیازمند پیشنهاد شغلی از کارفرمای کشور موردنظر و سن زیر 40 به همراه مدرک زبان مورد نیاز آن کشور و سایر مدارک و شراط مورد نیاز برای اخذ ویزای کاری می باشد. شما می توانید در موسسات کاریابی کشور مورد نظر خود جست و جو نموده و در صورت موفقیت و اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمای آن کشورها مشغول به کار شوید.

   پاسخ
 20. فاطیما گفته:

  سلام لیسانس علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد دارم و تازه درسم تموم شده می‌تونم برای ادامه تحصیل رایگان برم؟معدل حدود ۱۶

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   با توجه به اینکه رشته شما زیر شاخه های پزشکی می باشد ابتدا بایستی معادلسازی شود بعد اقدام نمایید همچنین تحصیل رایگان در هر کشوری باید به زبان آن کشور صورت پذیرد و عمدتا با آزمون ورودی میسر است

   پاسخ
 21. alireza/r گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  دانشجوی ارشد در دانشگاه شهید بهشتی هستم با معدل 17.50 و معدل کارشناسی 19.80 از دانشگاه آزاد. مدرک آیلتس با نمره 6.5 . یک کتاب در دست نگارش دارم . خواستم ببینم با نگارش یکی دو تا مقاله و ارتقا رزومه میتونم برای یکی از دو دانشگاه دلفت یا آمستردام با فاند/ بورسیه اقدام کنم؟
  با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شما باید با اساتید دانشگاه های مورد نظرتان مکاتبه داشته باشید و پروپوزال ارائه نمایید در صورت توافق اساتید امکان برای شما مهیا می باشد در عین حال می توانید رزومه خود را در لینک زیر وارد نمایید و کارشناسان موسسه پس از بررسی لازم با شما تماس گرفته امکان اخذ پذیرش دکتری با فاند را به اطلاع شما خواهند رساند
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه/

   پاسخ
 22. رضا آذرخوش گفته:

  با سلام رضا هستم ۱۸ ساله دیپلم تجربی خواهان تحصیل رایگان در هر کشوری در رشته رادیولوژی لطفا راهنمایی کنید قصدی جدیه.
  ۰۹۹۱۶۵۷۷۷۱۳

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   دوست گرامی در بسیاری از کشورها رشته رادیولوژی زیر شاخه پرستاری به حساب می آید جهت راهنمایی بیشتر اگر روی شماره موبایلی که فرمودید واتس آپ دارید می توانید در لینک زیر وارد شوید و شماره واتس آپ خود را وارد نمایید همکاران موسسه با شما تماس خواهند گرفت:
   https://malekpour.ir/contact-us/#whatsapp

   پاسخ
 23. ف گفته:

  با سلام، من کارشناسی ارشد زبان انگليسی از دانشگاه غير انتفاعی دارم و ليسانس غير مرتبط از دانشگاه دولتی. و سابقه تدريس پانزده سال زبان انگليسی ميخواستم بدونم با شرايطی ک دارم ميتونم برای ادامه تحصيل در مقطع دکتری اقدام کنم و آيا اينکه مدرک غير انتفاعی مورد پذش هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به طور کلی با داشتن این مدرک می توانید در دانشگاه های خصوصی هلند مشغول به تحصیل شوید. تحصیل در هلند علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به سن، گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم اطلاعات زیر را ارسال نمایید تا بتوانیم به شما پاسخ دهیم و یا اینکه با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 24. ناشناس گفته:

  با سلام من بهار صناعی هستم ۲۴ سالمه، لیسانس رشته مدیریت جهانگردی دارم از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶/۵ ، میخواستم بپرسم امکانش هست در مقطع ارشد همین رشته رو در هلند ادامه بدم؟ یا مدیریت بازرگانی؟
  و اینکه غیر از هلند، امکان ادامه تحصیل در آلمان برای من با این مدرک لیسانس وجود دارد؟ مشکل مالی ندارم، آیلتس ۷ دارم، میتونم مدرک B2 آلمانی هم بگیرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   به احتمال زیاد این امکان را دارید که در کشور هلند یا آلمان و یا کشورهای دیگری همچون کانادا و اتریش رشته تحصیلی خود را ادامه دهید. اما برای اینکه بتوان پیشنهادات دقیق تری به شما داد، بررسی پرونده شما الزامی می باشد.

   پاسخ
 25. فرید گفته:

  عرض سلام و خسته نباشید.بنده دانشجوری ترم ۲ حسابداری دانشگاه علم و فرهنگم.برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کشور هلند مناسب تر است یا المان؟با توجه به اینکه هزینه دانشگاه های المان عموما رایگاه و یا خیلی کمتر از کشور هلند میباشد.ضمنا مدرک ایلتس نمره ۷ دارم و با زبان المانی هم کم اشنا هستم.خیلی ممنون از وقتی که برای پاسخگویی میگذارین.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این موضوع بستگی به شرایط تحصیلی و سایر شرایط شما خواهد داشت. با توجه به عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 26. رویا گفته:

  سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی ام می‌خوام ادامه ی درسمو تو هلند بخونم چطوری میتونم بورسیه شم؟؟؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های هلند با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 27. علی اصغر معظمی فر گفته:

  سلام خدمت دکتر عزیز و گرامی از پایه در رشته کشاورزی تحصیل کردم دیپلم از هنرستان کشاورزی امل گرفتم کارشناسی زراعت از دانشگاه شیراز و ارشد رشته زراعت از دانشگاه محقق اردبیلی تمام مقاطع سراسری بوده از پایان نامه خود سه مقاله داخلی دارم سابقه کار هم:::: دوسال به عنوان استاد در رشته کار افرینی و گیاهان دارویی در دانشگاه دولتی تدریس کردم الان هم درگلخانه شیشه ای تمام اتومات که شرکت دالسم هلند در مازندران ساخته دوسال مشعول کار هستم بدای ادامه تحصیل برای بورسیه دکترا چبقدر شانس با توجه به سابقه کاری خود دارم مدرک زبان ندارم ولی کلاس میروم اگه شانس اخذ دکترا برای من باشه می توانم زود مدرگ زبان بگیرم در ضمن متاهل و ۳۳ سال سن دارم با تشکر از راهنمایی شما

  Rating: 5
  پاسخ
 28. زهرا گفته:

  سلام وقتتون بخیر من یه دختر مجرد 19 ساله و دانشجوی ترم 2 پزشکی دانشگاه سراسری با رتبه کنکور سه رقمی و معدل دیپلم و پیش دانشگاهی 19.98 هستم میخواستم بدونم برای تحصیل پزشکی در هلند بهتره بعد از تموم شدن دوره ی علوم پایه دو ساله ام اقدام کنم یا قید این دو ترم رو بزنم و با معدل دیپلمم و رتبه کنکورم اقدام کنم ؟شاید لازم باشه بگم در حال کار کردن روی یک مقاله ام و احتمال اینکه بتونم معرفی نامه از استاد یا یک یا دو مقاله معتبر داشته باش تا حدودی هست .ضمن اینکه من در کنکور زبان رتبه دو رقمی اوردم و از نطر سطح زبان خوبم اما هنوز ایلس ندادم .ممنون از صبوریتون
  یه مورد دیگه هم اینکه لطف کنین بفرمایین هزینه تحصیل تقریبا چجوریه
  ببخشید خیلی سوال پرسیدم

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. شما از رزومه تحصیلی خوبی برخوردار هستید ولی با توجه به جزئی بودن سوالتان و عدم اطلاع کافی از شرایط شما جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. در مبحث تحصیل در هلند داشتن مدرک زبان بالای 6.5 درای اهمیت ویژه است و باقی شرایط مانند معدل در اولویت بعدی قرار دارند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 29. سعید گفته:

  با سلام و خسته نباشید اینجانب ۳۱ سال سن دارم مجرد و لیسانس کشاورزی هستم دانشگاه آزاد با گپ تحصیلی ۷ سال و حدودا ۴۰۰ میلیون هم پول نقد دارم زبانم انگلیسیم در حد متوسط است و مدرک آیلتس هم ندارم با توجه به این شرایط میتوانم برای مقطع فوق لیسانس کشاورزی در هلند اقدام کنم.تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. این امکان برای شما وجود دارد. البته شما باید مدرک زبان داشته باشید و یا ابتدا برای کورس زبان پذیرش بگیرید. علاوه بر هلند در کشورهای دیگری همچون فنلاند، اتریش و آلمان نیز می توانید تحصیل کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 30. نوید گفته:

  سلام من 32 سال سن دارم: مهندسی مکانیک خوندم. ولی 5 سال کار فروش و مارکنیتگ کردم و الان 2 سال هست مدیر مارکتینگ هستم. به تازگی آیلتس 7 آکادمیک گرفتم و مشتاقم برای فوق در رشته مارکتینگ یا بیزینس و یا ام بی ای بخونم. آیا برای هلند امکانش هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام دوست عزیز. بله این امکان برای شما وجود خواهد داشت. لطفا جهت ارزیابی شرایطتان با دفاتر موسسه به شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 31. Hadi askari گفته:

  سلام. من ۲۳ سالمه و لیسانس مهندسی مکانیک تهران جنوب دارم با معدل ۱۴. میخواستم بپرسم میتونم تو هلند برای فوق لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم ؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • sahar bandalizadeh گفته:

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز شرایط سنی و مدرک تحسیلی سما مناسب هست در صورت بررسی دیگر شرایط شما مثل سطح زبان و پشتوانه مالی این امکان برای شما وجود دارد

   پاسخ
 32. Rezaei گفته:

  سلام من ۲۰سالمه و دیپلم معماری دارم با معدل۱۴/۵.قصد مهاجرت به هلند دارم .و میخوام اونجا ادامه بدم درسمو .من دانشگاه نرفتم .میخواستم بدونم با این شرایط من امکان ورود به دانشکده های فنی هلند هست یانه

  Rating: 4
  پاسخ
 33. پریسا گفته:

  سلام و وقت بخیر
  من 25 سالمه و کارشناسی حسابداری هستم و 3 سال سابقه کار حسابداری دارم و الان یک سال مشغول به یک کار غیر مرتبط هستم
  میخواستم بپرسم که اگر بخوام تو یه رشته ی هنری که به رشته ی تحصیلی خودم مرتبط نیست ادامه تحصیل بدم توی هلند امکانش هست ؟ یا من حتما باید اینجا مدرک دانشگاهی مرتبط داشته باشم؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله این امکان برای شما وجود دارد. برخی از رشته های هنری ممکن است آزمون ورودی نیز داشته باشند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 34. زهره گفته:

  سلام و عرض ادب
  من میخوام در رشته ییوتک برای فوق لیسانس در کشور هلند تحصیل کنم و میخواستم بدونم که اگر مدرک ربان هلندی را داشته باشیم، امکان بورس تحصیلی یا تحصیل رایگان هست؟

  Rating: 4
  پاسخ
 35. پیمان گفته:

  سلام و عرض ادب خدمت شما.من رشتم علوم از دام پزشکی هستش.معدل کارشناسیم .18/03
  میخواستم ببینم میتونم بصورت رایگان تو هلند تحصیل کنم
  دانشگاه ازاد تحصیل کردم/شهرستان میانه

  پاسخ
    • m.n گفته:

     شرایط اخذ بورسیه شامل دارا بودن معدل بالا،مدرک زبان خوب،مقالات علمی،دارا بودن توصیه نامه از 2 استاد یا بیشتر میباشد.

     پاسخ
   • پیمان گفته:

    لطفا شرایط اخذ بورسیو بفرمایین/تو توضیحات شرایطش خوندم:
    فرد متقاضی شرکت در دوره های آموزشی کارشناسی یا کارشناسی ارشد دانشگاه های هلند باشد
    فرد شرایط خاص دانشگاه مورد نظر را داشته باشد.
    میشه توضیح بدین؟

    پاسخ
 36. فاطمه گفته:

  عرض سلام و احترام خدمت اقای ملکپور
  سعیدی هستم دانشجوی ارشد اب و هواشناسی سینوپتیک از دانشگاه شهید بهشتی با رتبه 3 و خواهرم دانشجوی ارشد رشته اموزش زبان عربی از دانشگاه تربیت مدرس .
  من و خواهرم به دلیل مشکل مالی نمیتونیم در دانشگاههای خارج از کشور تحصیل کنیم سوالی که از شما داشتم اینه که ایا امکانش هست که ما بتونیم بورسیه بشیم و همزمان در کنار تحصیل ، کار بکنیم و هزینه تحصیلمان را دربیاوریم . لطفا راهنمایی بفرمایید .

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست عزیز
   بله امکان کار ضمن تحصیل به صورت پارت تایم و در برخی کشور ها حتی به صورت فول تایم وجود دارد.برای اخذ بورس تحصیلی شرایط شما همچون نمرات و معدل، مدرک زبان، سن و … مورد بررسی قرار می گیرد. در صورتی که شرایط را داشته باشید امکان اخذ بورس تحصیلی در دانشگاه های مختلف وجود خواهد داشت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید ببا شماره 02149196000 تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 37. سعيده بيگدلي گفته:

  سلام اقاي ملك پور من ليسانس رشته مامايي در ايران خوندم و ١٠ سال سابقه كار دارم در حال حاضر چطور ميتونم براي اداماه تحصيل در مامايي با رشته هاي مرتبط و يا ويزاي كاري تو رشته خودم اقدام كنم

  پاسخ
 38. شایسته گفته:

  سلام ، وقت به خیر
  من ۲۵ سالم هست ، امکان تحصیل در رشته ی فشن در مقطع لیسانس در هلند رو دارم؟

  پاسخ
 39. میثم گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 37 سال سن دارم و مشتاق به ادامه تحصیل در هلند و ایلتس 5.5 نیز دارم و رشتمم نیز تغذیه است .حدود 11 سال سابقه کاری تولبنیات .متاهل دارای یک فرزند
  ایا امکان تحصیل برای من تو رشته صنایع غذایی در هلند وجود دارد .چه مقدار هزینه دارد
  متشکر

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 40. وحید احمدزاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  بنده مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر – نرم افزار دارم. معدلم ۱۷ از دانشگاه بین المللی امام رضا زیر نظر دانشگاه فردوسی مشهد هستش. ۲۴ ساله هستم. آیلتس 7 دارم و یک مقاله درباره تشخیص سرطان سینه با استفاده از الگوریتم ژنتیک دارم. میخواستم بدونم میتونم بورسیه دکترا بگیرم برای هلند یا نه؟ و شرایطش چطوری هستش

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و احترام. دوست عزیز برای دریافت بورسیه باید رزومه شما مورد بررسی قرار گیرد تا شما را بتوان راهنمایی دقیق نمود.موسسه حقوقی ملک پور در باب اکثر کشورها در اکثر زمینه ها (جز پناهندگی) خدمات ارائه می دهد.
   همچنین استاد ملک پور روزانه به تعدادی از پرسش های دوستان عزیز در سایت ها در کانال تلگرام بصورت تصویری و صوتی پاسخگو هستند.
   جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد می توانید با کارشناسان مجرب دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 41. sajad گفته:

  با سلام و خسته نباشید جناب ملک پور
  همسرم 27 سالشه مدرک ارشد مدیریت ITداره میخایم برای اقامت به وسیله تحصیل اقدام کنیم اگر همسرم دانشجو بشه من به عنوان شوهر میتونم کار کنم تا زمانی ک همسرم دانشجو هست ؟ ایا با کار کردن امکان پرداخت هزینه دانشگاه و زندگی هست ؟
  لطفا جوتب سوال ایمیل کنین .ممنون

  پاسخ
 42. ارزو گفته:

  سلام خسته نباشید من امسال کنکور دادمو و پزشکی قبول شدم چطور میتونم تو کشور هلند ادامه پزشکی رو بخونم؟

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار عمدتاً برای تحصیل در رشته های پزشکی در اروپا شما نیاز به قبولی در آزمون ورودی دارید و باید در دوره های آمادگی این آزمون ها شرکت کنید. بنابراین باید شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت اخذ مشاوره تکمیلی در این باب با دفتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب شما درصورتی که حداقل IELTS 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در کشور هلند در ضمن تحصیل استفاده نمایید. بنابراین شرایط شما باید به صورت کاملتری توسط تیم ما بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 43. Saman Eghrari گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  من کارشناسی ارشد رشته منابع طبیعی گرایش جنگلشناسی دارم که مدرک کارشناسی ام را از دانشگاه تهران و ارشد را از دانشگاه سمنان گرفتم که هر دو تا مدرک دانشگاهی را به صورت دولتی و روزانه دریافت کردم. معدل ارشدم ۱۸.۲۴ شد. کارت پایان خدمت دارم و ۲۷ سال هم سن دارم. با توجه به علاقه زیادی که به حوزه تولید گل و گیاه دارم و اینکه در این حوزه تجربیاتی هم از طریق باغبانی بدست آوردم و همچنین به دلیل اینکه کشور هلند در صنعت تولید گل و گیاه پیشرو می باشد پس مایلم از نظر علمی در حوزه کشاورزی و باغبانی دانش اندوزی کنم. به دلیل علاقه زیادی که در این زمینه دارم دیگر تمایلی به ادامه تحصیل در مقطع دکتری جنگلداری ندارم و میخواهم تغییر رشته بدم و رشته کشاورزی و باغبانی را در کشور هلند بخونم حتی اگر از صفر شروع کنم و دوباره در مقطع لیسانس درس بخونم. من چطور میتونم رایگان در هلند تحصیل کنم و همچنین در کنار اون بتوانم کار کنم. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   سلام و عرض ادب. دوست عزیز در صورتی که شما ویزای تحصیلی داشته باسید می توانید به صورت پاره وقت مشغول به کار شوید. همچنین درصورتی که حداقل IELTS 7 اخذ نمایید و معدل بالای 19 داشته باشید میتوانید از شرایط بورسیه در کشور هلند در ضمن تحصیل استفاده نمایید. در این راستا شرایط شما باید به صورت کاملتری بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 44. zahra گفته:

  با عرض سلام و احترام ۳۱ ساله
  ارشد صنایع
  با ۷ سال سابقه کاری؟
  چطوری میتونم تحصیلی اقدام کنم؟
  میتونم کمک هزینه بگیرم؟
  موفق نشدم تلفنی خدمتتون تماس بگیرم

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. بزرگوار ضمن عرض پوزش از بابت شلوغی خطوط و با تشکر از صبوری شما. برای دریافت بورسیه باید رزومه شما توسط تیم ما باید مورد بررسی دقیق قرار گیرد و حداقل نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان IELTS بالای 7 خواهد داشت . در صورت تمایل برای کسب اطلاعات تکمیلی و مشاوره در این مورد با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 45. m.s گفته:

  با مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی فوق لیسانس چه رشته ای در هلند میشه تحصیل کرد که امکان ادامه تحصیل در مقطع دکترا هم ممکنه باشه ؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   شما میتوانید رشته خود را ادامه بدهید و یا در رشته های شناور در مقطع فوق لیسانس و سپس دکترا تحصیل نمایید

   پاسخ
 46. ملاحت گفته:

  سلام آقای ملک پور من دیپلم تجربی دارم معدلم نهایی دیپلمم 14هستش و معدل کل دیپلم هم 16 بنظرتون میتونم تحصیل رایگان رو در کشورکانادا دریافت کنم سنم هم 21سال سن دارم و هنوز وارد دانشگاه نشدم ممنون میشم راهنمایی کنین

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب خدمت شما. دوست عزیز با توجه به شرایط شما در حال حاضر اخذ بورسیه تحصیلی از ابتدا بسیار دشوار است بنابراین راه اخذ بورسیه برای شما این است که به طور عادی وارد دانشگاه مورد نظر شوید و پس از یک ترم تحصیل عالی و کسب معدل بسیار بالا درخواست وام، کمک هزینه یا بورسیه نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و کسب اطلاعات بیشتر در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 47. faraji-dariush گفته:

  با سلام جناب آقای ملک پور اینجانب دارای کارشناسی کامپیوتر گرایش سخت افزار می باشم ودارای 40 سال سن می باشم همسر اینجانب دارای مدرک لیسانس فیزیک می باشد و خانه دار است دو فرزند، یک پسر 7 ساله و یک دختر 2 ساله دارم درحال حاضر در پست رئیس اداره تکنولوژی انفورماتیک هستم و با توجه به شرایط سخت و زیان آور یکسال دیگر بازنشسته خواهم شد برای ادامه زندگی در خارج از کشور و در قاره اروپا چه پیشنهادی به اینجانب دارید؟

  پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به شش دسته تقسیم میشوند سرمایه گذاری – ثبت شرکت – ازدواج با تبعه خارجی – ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی. شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم. پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 48. ايدا گفته:

  سلام خسته نباشيد … من سال سوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک هستم با معدل ۱۸ مدرک CAE زبان دارم و قبولی دانشگاه سراسری هم قطعا میارم میخواستم ببینم کشوری هست که من با هزینه خيلي کم اونجا برای لیسانس بخونم ؟ سالی حداکثر ۷_۸میلیون
  ممنون از پاسخ گويي?

  پاسخ
 49. بهمن فاتحی گفته:

  با سلام و عرض ادب و ارادت خدمت استاد گرانبها ملک پور
  آیا وکلای شما در یافتن سوپروایرزر به ما کمک میکنند یا خودمان باید اقدام کنیم ….استاد ببخش منو که اینقدر میپرسم …..ولی شرایط من .. همسرم ارشد روان سنجی هست با معدل 19.6 در حال یادگیری و آماده شدن آیلتس و دارای دو فرزند زیر 13 سال و خودم هم دارای 28 سال سابقه کار در کودکان استثنایی تهران هستم و میخوام با خانواده همزمان ویزا بگیریم و برای خانومم دکتری پذیرش بگیرم …کدوم کشور رو پیشنهاد میکنید …خودم انگلیس رو خیلی می پسندم …ممنون از تمام زحمات شما …

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست بزرگوار جهت کسب اطلاعات درباره نحوۀ مکاتبه با استاد میتوانید از مقالات و ویدیویی در سایت در همین جهت استفاده نمایید. همچنین به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان تنها در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم، خواهشمندیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
  • ghazaleh salehi گفته:

   سلام و عرض ادب
   معمولا برای ویزاهای تحصیلی بهتر است فرد سن زیر چهل سال داشته باشد ولی در مورد مقطع دکترا در صورتی که سوپروایزر داشته باشید گزینه ی سن چندان مطرح نخواهد بود.

   پاسخ
 50. m.s گفته:

  سلام. بنده ۲۸ سال سن و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت استراتژیک با معدل ۱۸ ب بالا هستم. و در حال حاضر در حال نوشتن مقله ISI میباشم. مدرک بهیاری هم دارم. زبان هم ایتلس ۶/۵ دارم. میتوانم ب کشور هلند جهت ادامه تحصیل در مقطع دکترا (منظور تحصیل رایگان هست) یا …. مهاجرت کنم؟؟؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 51. پویان گفته:

  با سلام
  من کارشناسی مهندسی شیمی گرایش پالایش نفت از دانشگاه آزاد گچساران با معدل 12/65 سال 86 مدرکم رو گرفتم 35 سالمه و 8 سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشتم دارم زبانم خیلی خوبه تا چند ماه دیگه امتحان ielts میدم و تا 6.5 یا 7 میتونم بگیرم، همسرم کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری داره با معدل 14/50 و سال 88 مدرکشو گرفته و 7 سال سابقه بیمه غیر مرتبط با رشته داره 32 سالشه و زبانش زیاد خوب نیست، میخواستم ببینم میتونیم تحصیلی برای هلند اقدام کنیم ، با سرمایه حدودا 120 میلیون

  پاسخ
  • P.Taghavi گفته:

   با عرض سلام و ادب. دوست گرامی متاسفانه سرمایه شما کافی نیست. همچنین تحصیل رایگان و یا کم هزینه نیز در صورت اخذ مدرک IELTS بالای 7 و معدل بالای 19 امکان پذیر می باشد. از این رو یا برای کشورهایی با هزینه های پایین تر اقدام نمایید و یا روش مهاجرت خود را تغییر دهید. در این راستا با توجه به شرایطتان به نظر می رسد می توانید برای ویزاهای کاری اقدام کنید. پیشنهاد میکنیم جهت انتخاب بهترین روش و کشور و مشاوره کاملتری در این باب با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 52. علی گفته:

  با سلام من دانشجویی مهندسی مکانیک دانشگاه سراسری هستم و یکسال و نیم از درسم باقی مونده و درحال حاظر معدل من 15 هست. اصلا شانسی برای تحصیل در خارج از ایران دارم؟ از لحاظ شرایط مالی هزینه ی بسیار زیادی احتیاج داره برای تحصیل در مقطع ارشد؟ آیا با کار کردن میشه این هزینه رو داد؟ و اینکه چه زمانی باید درخواست داد؟ ممنون

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با سلام و عرض ادب. دوست گرامی باید اطلاعات جزیی تری از جمله سن شما، مدرک زبان و میزان سرمایه شما جهت امر مهاجرت داشته باشیم تا بتوان راهنمایی دقیق تری انجام داد. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتر و بررسی شرایط با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 53. عقیل گفته:

  باسلام و خسته نباشید
  من کارشناسی ارشد رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه پیام نور و با معدل 16هستم. 4 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلی و دیپلم زبان از کانون زبان ایران دارم. مقاله آی اس آی ندارم. به نظرتون امکان اخد بورسیه تحصیلی رایگان از دانشگاه آمستردام برای مقطع دکترا هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 54. مهرسا حبیبی گفته:

  با سلام و خسته نباشید، من لیسانس نرم افزار از دانشگاه ازاد دارم و فوق لیسانس شبکه های کامپیوتری رو به صورت مجازی و آموزش محور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر خوندم ، 9 سال سابقه فنی کامپیوتر و سه سال سابقه کار در اداره آموزش در شرکت پتروشیمی رو دارم زبانم معمولیه و میتونم تا اخر امسال ایلتس بگیرم، یه مقاله داخلی هم از انجمن برق ایران دارم و می تونم یه مقاله ای اس ای هم بدم، اگر من مشکل مقاله و زبان رو نداشته باشم با توجه به اینکه پرو پوزال در مقطع ارشد ندادم آيا میتونم در دوره دکترا تجارت الکترونیک در کشور هلند اقدام کنم? ممنون از راهنماییتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 55. سامیار گفته:

  با سلام فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری با معدل 17.12 هستم دوتا هم مقاله ای اس آی از پایان نامه دارم 8 سال هم سابقه کار مرتبط با رشتم دارم 34 هم سنمه و متاهل آیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری میتونم اقدام کنم و آیا هزینه تحصیل به چه میزان میباشد همچنین هزینه زندگی در هلند یا کشور مناسب دیگر؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شما را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام نمایید . جهت کسب اطلاعات و مشاوره در این مورد با کارشناسان و شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید

   پاسخ
 56. محمد محمدی روزبهانی گفته:

  سلام
  من مدرک لیسانس برق از دانشگاه غیر انتفایی با معدل ۱۷.۵ دارم در حال حاضر سرباز هستم ولی چیزی نمونده الان ۲۵ سالمه.دارم به شدت زبان میخونم واسه ایلتس.با موسسه تماس گرفتم گفتن یکی از راه ها ویزای کار المان هستش.من واسم کمترین هزینه مهمه ولی اصلا دوست ندارم برم المان.با توجه با مطالعات که داشتم از سایتتون بین دو راهی خروج از ایران با ویزای کار و یا تحصیل ارشد و اقدام برای دکترا در کشوری مانند هلند هستم.به نظرتون کدوم بهتر و کم هزینه تر خواهد بود؟و سوالی که خیلی واسم مهمه در ایران در مقطع کارشناسی ارشد در چه رشته ای تحصیل کنم که هم بتونم راحت تر مهاجرت کنم هم وضع بهتری داشته باشم.کشور مورد علاقه خودم اسپانیا و هلند است.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 57. mojde گفته:

  سلام ببخشید برای ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی در کشرو هلند محدودیت سنی وجود داره ؟

  پاسخ
 58. Sajad گفته:

  سلام اقاى دكتر عرض ادب،بنده كارشناسى برق قدرت با معدل ١٩٠٧١هستم ايلتس ٦.٥هم دارم ميخواهم برايه ارشد اقدام كنم ميخواستم بدونم كه كدام كشور برايه من مناسبتره و اينكه با كار كردن دانشجويى هزينه تحصيلم و زندگيم ميشود يا نه

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید در صورتی که اطلاعات جزیی تری از شما داشته باشیم میتوانید برای ویزای کاری اقدام نمایید .جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 59. تtehrani گفته:

  سلام من متولد ١٣٧٠هستم فوق ليسانس برق دارم
  زبان انگليسي رو شروع كردم كه بتونم ايلتس بگيرم
  ببخشيد من ميتونم براي كارشناسي ارسد خوندن مجدد براي هلند اقدام كنم؟يابراي زكترا اقدام ميتونم بكنم؟
  چطوري ميتونم رايگان در هلند درس بخونم؟؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید برای مقطع ارشد اقدام نمایید.جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 60. سمیرا گفته:

  با عرض سلام خدمت جناب آقای ملک پور
  بنده خانومی هستم 36 ساله که لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم و مدرک آیلتس بنده هم با نمره 6.5 منقضی شده. همسر بنده هم 40 سال و لیسانس مترجمی خبر دارند. از نظر مالی هم شرایط متوسطی داریم. آیا امکان مهاجرت تحصیلی برای ما هست؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت اخذ مدرک زبان میتوانید جهت تحصیل در کشورهایی با هزینه مناسب تر اقدام نمایید. پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 61. ابراهیم گفته:

  با سلام به جناب آقای دکتر ملک پور من 25سالمه از افغانستان که مدتی است که در ایران اقامت دارم دارای مدرک لیسانس مهندسی کشاورزی از کشورم رو دارم و قصد دارم در هلند در مقطع کارشناسی ارشد رشته مرتبط ادامه تحصیل بدم و شرایط خیلی خوب مالی هم ندارم میشه در این مورد راهنمایی کنید ممنون.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با اخذ مدرک زبان انگلیسی میتوانید جهت تحصیل در هلند اقدام فرمایید اما برای تحصیل رایگان میتوانید کشورهایی مثل اتریش یا المان را انتخاب نمایید.پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 62. محمد حسن گفته:

  سلام. من راننده کامیون هستم. تصمیم دارم برای کار در همین تخصص به هلند بروم. ۲۰ سال سابقه کار دارم.
  لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   عرض ادب و احترام
   برای اخذ ویزای کار شما باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید و مطابق با رشته تحصیلی خود سابقه کار حداقل 3 سال داشته باشید و همچنین مدرک زبان داشته باشید تا بتوانید اقدام نمایید و همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتر بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 63. az گفته:

  سلاو و وقت بخی من 29 ساله و دارای لیسانس ارتباط تصویری با معدل الف.میخواستم بدونم شرایط تحصیل در هلند از جمله تمکن مال و و مدرک زبان لازم (انگلیسی یا زبان هلندی ) و شرایط کار رو بدونم سپاس گذارم

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار
   بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت بفرمایید .

   پاسخ
 64. زهرا گفته:

  با سلام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور. بنده 43 سالمه. ارشد جامعه شناسی دارم. بیش از 10 سال سابقه کار در زمینه تحقیقات اجتماعی دارم و مدرس نرم افزار آماری اس پی اس اس هستم و کارمند. تمایل دارم به کشور هلند یا یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت کنم. لطفا راهنمایی بفرمایید با این شرایط من میتونم به کشور هلند مهاجرت کنم؟ یا کدوم کشور را شما پیشنهاد می کنید ؟و اینکه چطوری اقدام کنم؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام دوست بزرگوار طرق قانونی به 6 دسته تقسیم میشوند سرمایه گزاری – ثبت شرکت -ازدواج با تبعه خارجی -ویزای کاری – تولد فرزند – ویزای تحصیلی . شما باید بفرمایید از کدام یک از این روشها میخواهید اقدام فرمایید و شرایط جزیی تر شما را بدانیم تا بتوانیم راهنمایی صحیحی داشته باشیم . پیشنهاد میکنیم جهت اطلاعات بیشتر با دفاتر همکار ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 65. امین گفته:

  با عرض سلام و تشکر بابت راهنمایی هاتون. من 31 ساله هستم و مدرک کارشناسی مکانیک از دانشگاه دولتی دارم (فارغ التحصیل سال 90). وهمچنین ایلتس 6.5 رو هم گرفتم. با این شرایط امکان پذیرش در یکی از دانشگاههای هلند و همچنین اخذ ویزا رو دارم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. بله شرایط شما برای تحصیل در این کشور مطلوب می باشد. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 66. عاطفه گفته:

  سلام اقای دکتر.وقتتون بخیر.من مهندسی نرم افزار دارم.اما الان ۸سال سابقه دستیار دندانپزشک رو دارم(چقدرم که مرتبط به رشته تحصیلی)میخوام برای ویزای کاری یا اگر شرایطش فراهم نباشه برای ویزای تحصیلی اقدام کنم.تا مرداد ماه هم میتونم نمره آیلتسم رو به ۶ برسونم.امکانش هست لطف کنید و راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب در صورت ارایه مدرک زبان هلندی یا ielts حداقل 7 و یک رزومه قوی با معدل بالا ممکن است با اخذ بورسیه برای تحصیل بتوانید اقدام نمایید.ضمنا هلند ویزای کاریابی یا کار به طور مستقیم برای شما ندارد.

   پاسخ
 67. علی گفته:

  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  می خواستم درباره ی ادامه تحصیل به صورت رایگان در رشته ی ژنتیک واصلاح نژاد در هلند من را راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
 68. هاله گفته:

  سلام و خسته نباشید.آقای دکتر شما به قدری خوش برخورد هستید که فکر نکنم اگر کسی با موسسه شما آشنا بشه سراغ موسسه ی دیگری بره.و این سخاوت شما در دادن اطلاعات و راهنمایی افراد قابل ستایش هستش.من متقاضی ادامه تحصیل در مقطع دکتری در رشته مدیریت بازرگانی بین الملل هستم.هنوز کشوری رو به عنوان مقصد انتخاب نکردم اما اول می خوام مدرک زبانم رو بگیرم و حداقل یک مقاله در رزومه ی خودم داشته باشم بعد از شما راهنمایی بخوام.اما همیشه مطالب و گفته های شما رو دنبال می کنم.امیدوارم همواره موفق، سلامت و لبخند بر لب باشید

  پاسخ
 69. maziar samiei گفته:

  عرب- ایمانی: جناب آقای دکتر ملکپور عزیز، با سلام و وقت بخیرخانمی هستم 50 ساله کارشناس مدیریت آموزشی در یکی از ادارات دولتی با 23 سال سابقه کار، یک فرزند دارم که دختری هستند 25 ساله و دارای لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری از دانشگاه پیام نور تهران میباشد، برای مهاجرت به خارج از ایران چه کشوری را پیشنهاد میکنید با چه راهکارهایی؟ که زودتر و آسانترباشد؟ دخترم هم میتونه درس بخونه و هم کارکنه و خودم هم تا دو سال آینده میتونم بازنشسته بشم و همراه دخترم بروم 1- بنده باید برای اقامت اون کشور (مثلاً کانادا) از طریق سرمایه گذاری یا توریستی یا از طریق دخترم مهاجرت کنم؟2- ویزای کاری کدامیک از ما دونفر میتونیم بگیریم؟ 3- با توجه به اینکه شرایط مالی بنده بسیار خوب نیست که برای ویزای تحصیلی دخترم خرج کنم ولی تا حدودی میتوانم کمکش کنم چه پیشنهاد میفرمایید؟ برای مهاجرت و رفتن از ایران راهنمایی بفرمایید؟ فقط بصورت پناهنده نباشد. قبلاً از زحماتتون سپاسگزارم.

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   فرزند شما میتوانند در کشور هلند ادامه تحصیل بدهند و در زمان تحصیل یک کار پاره وقت با مدت زمان محدود کاری را پیدا کنند
   از آنجایی که نمیشود به طور کامل در این بخش شما را راهنمایی کرد , خواهشمندیم برای راهنمایی بیشتر با دفاتر ما تماس بگیرین.

   پاسخ
 70. علیرضا گفته:

  با درود و احترام،
  من با 27 سال سن و داشتن مدرک کارشناسی ارشد it شبکه از دانشگاه آزاد ولی با معدل 14.5 راهی برایم وجود دارد که بتونم در دانشگاه های معتبر هلند مقطع دکتری همین رشته ام را بگذرونم؟ البته بدلیل عدم داشتن هزینه شهریه فقط قصدم تحصیل رایگان میباشد که فکر کنم همان بورسیه میشود یا راه دیگر نمیدونم و ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید که اگر شدنیست روی تافل و کار روی یک موضوع خوب در پایان نامه ام که فقط مونده وقت بگذارم که در امر پذیرشم کارا باشه؟ ممنون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب برای مقطع دکترا باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماییید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد راهنما و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید اقدام فرمایید . در واقع این روش بسته به نظر استاد راهنما می باشد.

   پاسخ
 71. Eli گفته:

  سلام خسته نباشيد، ميخواستم بدونم با قبولي در داشنگاه دولتي رشته ي دندان پزشكي يا دارو سازي از طريق كنكور و داشتن مدرك ايلتس امكانش هست كه از سال دوم دانشگاه براي ادامه ي تحصيل به هلند مهاجرت كنم؟اگه باشه، هزنيه ي سال اول حدودا چقدر ميشه ؟
  با سپاس از اطلاعات خوب سايتتون

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب همانطور که میدانید پزشکان می بایست مدرک خور را در ان کشور معادل نمایند که مستلزم زمان زیادی است یا می بایست ازمون دهند جهت هر دو مسیر مذکور نیاز به ویزایی دارید که در ان کشورها مدتی حضور داشته باشید برای مثال می توانید به بهانه مطالعه زبان از کشورهای مذکور یک سال اقامت موقت گرفته تا در ان فاصله مدارک خود را معادل نمایید.

   پاسخ
 72. Baran گفته:

  با سلام و عرض ادب
  آقای دکتر ازتون راهنمایی میخواستم درمورد اینکه میتونم با مدرک دیپلم معماری تو دانشگاه ه‍ای هلند تحصیل کنم؟چجوری میتونم بصورت رایگان اونجا تحصیلمو ادامه بدم یعنی چ مدارکی لازمه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب دوست بزرگوار ابتدا باید سن شما را بدانیم و همچنین با مدرک دیپلم نمیتوان تحصیل رایگان در کشور هلند داشت . همچنین باید شرایط شما باید به صورت کامل بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کامل با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 73. Shirin گفته:

  با سلام و خسته نباشید از مطالب مفیدی و قابل اعتمادی که بصورت رایگان در اختیار ما می گذارید بسیار ممنونم آقای دکتر ملک پور خواهش می کنم به سوال من پاسخ بدهید که واقعا در سردرگمی کامل هستم من ۲۴ ساله ارشد مامایی با معدل ۱۷.۵۵ از دانشگاه سراسری رتبه ۱۵ ارشد مامایی دارای ۴ مقاله isi در ژورنال های سطح متوسط هستم که دو طرح تحقیقاتی و دو مقاله در حال اجرا هم دارم در حال آمادگی برای آزمون تافل نیز هستم و حدود ۱۰۰ میلیون پس انداز. آیا با این شرایطی که من دارم آیا امکان گرفتن فول فاتد برای رشته مامایی در کشور هلند المان دانمارک یا استرالیا برای من وجود داره؟شما خودتون کدوم کشور رو برای گرفتن فاند برای رشته مامایی در مقطع ارشد روصلاح میدنید؟ اقدام برای دکتری چه شرایطی داره ؟ آیا واقعا پروپزال که می نویسیم باید در حد یه اختراع باشه قبول کنن اگر در ایران دکتری بدم و بهداشت باروری بخونم برای رشته بهداشت می تونم در کشورهای اروپایی بعد دکتری اقامت کاری بگیرم یا نه ؟ من خیلی سردرگم هستم و این سردرگمی باعث استرس شدید میشه برام ممنون میشم در مورد رشته مامایی هم اطلاعاتی بدید با تشکر از زحمات شما

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. امکان تحصیل دکترا نیز برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 74. سپیده گفته:

  سلام آقای دکتر ملک پور برای آگاهی پیدا کردن از رشته های تحصیلی موجود در دانشگاهای هلند و این که برای هر رشته ایی مدرک چه زبانی لازم هست که داشته باشم از چه طریقی میتونم اطلاعات بگیرم چون مشاورین دفتر پیشنهادشون رشته های مدیریت بود با زبان انگلیسی که تقریبا راحتترین راه برای وردو به دانشگاهاشون باشه برای اخذ ویزای تحصیلی اما برای من مهمه که رشته ایی رو که میخوام بخونم رو دوست هم داشته باشم رشته تحصیلی خودم هنره و لیسانس دارم میشه که این رشته رو در مقطع ارشد اونجا ادامه داد یا بهتره که از ابتدا بخونم؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. برای ادامه تحصیل در رشته های هنر به آزمون ورودی نیاز است و باید آزمون مربوطه را سپری نمایید. به صورت غیر مرتبط نیز می توانید در رشته های مدیریتی و بیزنس تحصیل نمایید. برای اطلاع از شرایط تحصیل در این کشور پیشنهاد میکنیم مشاوره تخصصی در این زمینه دریافت نمایید.

   پاسخ
 75. mie.editor2 گفته:

  سلام اقای دکترخانوم من تازه پاگذاشتی به 17سالگی خودمم29سالمه میخاستم برای تحصلیل هلندحالاﭺه دبیرستان ﭺه دانشگاه میخاستم ببینم میشه رفت هزینه هاش ﭺقدرمیشه,ممنون ازاین وقت میزارین روسوالات ما

  پاسخ
 76. Behnaz گفته:

  سلام.میخواستم بدونم تحصیل در رشته ی پزشکی در هلند محدودیت سنی دارد؟و مدرک زبان آلمانی الزامیست؟

  پاسخ
 77. محسن شیروانی گفته:

  با سلام و عرض ادب و تبریک سال نو
  من 27 ساله هستم. کارشناسی عمران.به این رشته علاقه نداشتم و معدلم 12.5 هستش با یک ترم مشروطی. میخوام تا سه سال آینده در رشته مدیریت بازرگانی اذامه تحصیل بدم.با این شرایط معدل میتونم کارشناسی ارشد شرکت کنم.ایلس 6.5 دارم
  یا کارشناسی رو از اول شروع کنم تو رشته مذیریت(خارج از کشور)بهتره؟ آیا سنم اجازه میده؟
  یا ارشد رو تو ایران تویه دانشگاه معتبر بخونم بعد برای دکتری اقذام کنم؟
  با سپاس بیکران

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان اقدام برای کارشناسی ارشد برای شما وجود دارد که بسته به کشور مقصد و دانشگاه مورد نظر معدل شما باید مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان مثال تحصیل در کشور هلند یا دانمارک می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید و شرایط موجود را مورد بررسی قرار دهید.

   پاسخ
 78. Hanita گفته:

  سلام آقای ملک پور خسته نباشید
  من دختری ۱۶ ساله ام و الان دهم میخونم یعنی همون دوم دبیرستان
  میخوام برای ادامه تحصیل به هلند برم
  میخواستم بدونم از کی برم بهتره و هزینش کمتر میشه؟؟؟ یکیم چه مدرک زبانی لازمه؟؟ لطفا جواب بدین خیلی ممنون

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای تحصیل در دانشگاه های کشور هلند داشتن مدرک دیپلم الزامی می باشد و در خصوص تحصیل در مدارس این کشور باید شرایط شما بررسی گردد. تحصیل در این کشور هزینه دارد که بسته به هر رشته و دانشگاه متفاوت است و برای تحصیل به مدرک زبان نیاز است. برای اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 79. سایه گفته:

  سلام.بنده ۳۶ سال دارم کارشناس ارشد ار دانشگاه پیام نور مشهد در رشته جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم با معدل۱۷ و چهل صدم و دارای ۵ مقاله همایشی در داخل کشور و از لحاظ زبان ام زیاد قو ی نیستم و برای ادامه تحصیل میخوام اقدام کنم از لحاظ مال در حدی نیستم که بتونم جوابگوباشم به نظر شما میشه امید داشت

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و احترام. امکان تحصیل دکترا برای شما در این کشور وجود دارد اما توجه نمایید که اخذ پذیرش در این مقطع به مدرک زبان و داشتن استاد راهنما وابسته است. برای بررسی شرایط خود و اخذ اطلاعات در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 80. امیرحسین گفته:

  با سلام خدمت آقای ملک پور
  من دانشجوی ترم 2 PhD مهندسی برق گرایش مخابرات دانشگاه آزاد واحد شیرازم. معدل دوره ارشدم 18.90 بودش. از نظر زبان انگلیسی مشکلی ندارم، در حال آمادگی برای امتحان آیلتس هستم (طی 1-2 ماه آینده). دنبال دریافت grant تحصیلی یا scholarship هستم تا از دکترای اینجا انصراف بدم و برای semester دوم سال آینده در اروپا (مثل آلمان یا نروژ) تحصیل کنم، آیا امکان پذیر هست؟ و اینکه برای چه کشوری می تونم از طریق موسسه جنابعالی اقدام کنم و ملزمات این کار چیه؟
  با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ اطلاعات در این زمینه پیشنهاد میکنیم با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 81. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام خدمت آقای ملک پور عزیز و گرامی. من ۲۹ سالم هست و دیپلم کامپیوتر دارم و هشت سال سابقه بیمه دارم و در حال حاضر کارشناس فروش انشعاب در توزیع برق میباشم. تخصص ام طراحی سایت است و دارنده مدارک computer support 2500 ساعت , MCSA و +A و +Network و PHP & My SQL و ICDL و مدارک زیاد دیگری در زمینه فناوری اطلاعات میباشم .همسر بنده هم لیسانس سخت افزار است. سرمایه ما ۸۰ میلیون تومان میباشد. تقاضامندم بفرمایید آیا راهکاری برای مهاجرت برای ما وجود دارد یا خیر .با سپاس فراوان

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. با مدرک دیپلم برای شما شانس اخذ ویزای کاری وجود ندارد اما میتوان برای همسر شما در این خصوص اقدام نمود. ویزاهای تحصیلی نیز می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت اطلاعات تکمیلی با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 82. آیسان گفته:

  سلام. من ۲۴ ساله هستم. لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه آزاد قزوین با معدل ۱۷ دارم. دو مقاله کنفرانسی و مدرک تافل هم دارم. میخواستم بدونم با این شرایط شانسی برای اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه های هلند دارم؟؟؟
  به جزدهلند از چه کشورهای دیگه ای میتونم بورسیه دریافت کنم؟؟؟ خیلی برام مهمه که حتما بتونم از بورسیه و کمک هزینه استفاده کنم. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 83. نیما گفته:

  با سلام خدمت شما جناب ملک پور

  من دانشجوی ارشد معماری دانشگاه آزاد هستم با معدل ۱۶.۷۰ فقط دفاع پایان نامه مونده – زبان انگلیس رو به صورت کامل مسلط هستم و برای گرفتن ایلتس ۶.۵ و ۷ هم میتونم خودم رو برسونم سنم ۳۰ سال و ۲ تا مقاله در مورد مرتبط با معماری و اقلیم دو منطقه مختلف از کشور رو دارم البته اسم بنده نفر دوم هستش البته میخواستم بدونم اصولا مدت زمان اخذ پذیرش و ویزا چقدر هستش و برای تحصیل رایگان در هلند سن کمتر از ۳۰ رو مطرح کردید آیا با این شرایط امکان گرفتن پذیرش تحصیل رایگان در هلند رو دارم برای دکترا ؟

  تشکر از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. امکان اخذ پذیرش دکتری با توجه به رزومه شما وجود دارد و از نظر سن مشکلی وجود ندارد. برای اخذ پذیرش داشتن مدرک زبان آیلتس ۷، نمونه کار مرتبط با رشته و … مورد نیاز است و ادامه تحصیل در این رشته آزمون ورودی دارد. مدت زمان اخذ ویزا و پذیرش در این کشور بین ۴ تا ۶ ماه می باشد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 84. mie editor2 گفته:

  با سلام خدا قوت من مهدی فرضی هستم ۳۸ ساله دارای مدرک فنی نجاری با ۱۵ سال سابقه کار متاهل خانمم دارای مدرک مدیریت بیمه و مدرک ناجی و مربیگری شنا با ۱۰ سال سابقه برای مهاجرت کدام کشور برای ما مناسبتر است با تشکر

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. ویزاهای تحصیلی می تواند گزینه خوبی برای شما باشد اما شرایط شما باید به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. در خصوص مناسب ترین راه و مناسب ترین کشور پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 85. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام خدمت دکتر ملک پور عزیز که همیشه انرژی های مثبت شما شامل حال بنده میشود. ارادت بسیار خاصی نسبت به شما دارم و یکی از بهترین آدم هایی هستید که در طول عمرم میشناسم و همیشه از طریق کانال تلگرام ویس های شما را با دقت گوش میدهم. بنده در مقطع کارشناسی در رشته ی مهندسی پزشکی در گرایش بیومتریال در دانشگاه آزاد هستم که در حال گذراندن ترم اخر با معدل کل ۱۷٫۸۳ می باشم. و همچنین در حال گذراندن دوره ی آیلتس، و درحال کار کردن رو مقاله ی ISI میباشم. از زمانی که با کانال شما اشنا شده ام، تمامی مدارک مورد نیازی که فرمودید را دارم تهیه میکنم و دارای سرمایه ۸۰ میلیون تومان می باشم. هدفم تحصیل در مقطع دکترا در خارج از کشور میباشد. متاسفانه در آینده ی این رشته در اروپا مقداری شک و تردید دارم با اینکه بسیار شنیده ام که آینده ی بسیار خوبی دارد. بنده سایت های دانشگاهی زیادی را گشته ام اما هر دانشگاهی این رشته را ارائه نمیدهد. از شما استاد محترم تقاضا میکنم از آینده ی این رشته در دانمارک، هلند و کانادا توضیحاتی بفرمایید. امیدوارم یک روز برای انجام کارهای ویزا به دفتر شما مراجعه کنم. ارادتمند شما، محمد.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در مقطع دکتری باید رزومه بسیار مناسبی (سطح زبان بالا، مقالات بین المللی و …) داشته باشید. در خصوص تحصیل در کشورهای مختلف می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید و اطلاعات لازم را بدست آورید.

   پاسخ
 86. محمد امین رستمی گفته:

  سلام من امسال ۱۱ ام هستم و سال بعد میرم ۱۲ ام که میشه همون پیش دانشگاهی قدیم !! میخواستم بدونم برای کالج یا پیش دانشگاهیی در هلند امکان تحصیل هست؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای تحصیل در کشور هلند به دیپلم ۱۲ ساله نیاز است. در صورتی که تمایل دارید در مدارس این کشور تحصیل کنید می توانید با دفتر مرکزی ما در وین از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 87. حامد گفته:

  به نام خداوند جان و خرد – کزین برتر اندیشه برنگذرد

  خداوند نام و خداوند جای – خداوند روزی ده رهنمای

  خداوند کیوان و گردان سپهر – فروزنده ماه و ناهید و مهر

  سلام و عرض ادب و احترام خدمت جناب آقای دکتر ملک پور و تیم محترمتان.
  سپاسگزارم و قدردان زحمات حضرتعالی به جهت پاسخگویی به سوالات و ارائه خدمات صادقانه که زمان گرانبهای خود را صرف خدمت به هموطنان خود میکنید وبدون اغراق به معنای واقعی کلمه انسان وارسته ای هستید بهترین ها نصیبتان باد.
  جناب آقای دکتر ملک پور بنده ۲۷ ساله و دارای دیپلم رشته انسانی علاقه مند به تحصیل در رشته های مدیریتی و تجارت در کشور هلند هستم تمام فایل های شما را دنبال میکنم و تا حدودی واقف هستم به شرایط اعم از هزینه های تحصیل مسکن دانشگاه و تمامی مواردی که بر درس خواندن یک دانشجو در خارج از ایران حادث هست وضعیت مالی جالبی ندارم دارای کار آزاد بودم که بخاطر شرایط اقتصادی نامناسب ورشکسته کامل شدم اما امیدم رو از دست ندادم ،به شدت علاقه مند هستم تا در رشته های ذکر شده به تحصیل بپردازم از این رو درخواستم این هست آیا میتوانید به من کمک کنید و شرایطی را برای من فراهم کنید تا به تحصیل بپردازم به شما قول میدهم تمام هزینه را به شما با کار کردن برگردانم، دلیل این درخواست من این هست که به من پیشنهاد پناهندگی دادند ولی من نمیخواهم پناهنده شوم و شان یک ایرانی این نیست که پناهنده شود، من جوان هستم و میتوانم تحصیل کنم کار کنم و مفید واقع بشم، تنها درخواستم کمک از شماست اگر توان دارید کمکم کنید تا بارقه های امید و تلاش در من خاموش نشود من تحصیل را دوست دارم ولی هزینه اش را ندارم.
  آروزی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم برای شما و همچنین تیم محترمتان
  خداوند یار و نگهدارتان .

  پاسخ
 88. morteza گفته:

  سلام خسته خدا قوت جناب ملک پور
  من خیلی سعی کردم با دفتر تماس بگیرم اما بعد از کلی انتظار پشت خط قتع میشه و نمیتونم صحبت کنم اگر امکانش هیت همینجا ج من رو بدیت با تشکر
  چقد هزینه دانشگاه میشه برای گرفتن فوق لیسانس؟؟
  ایا میتونیم بعد از اتمام دانشگاه همسرم اقامت دائم بگیریم؟؟؟؟
  امکان این که هردو باهم ورود کنیم به هلند هست یا خیر؟؟
  و اگر امکانش نیست چه مدت زمان میبره تا من ملحق بشم به همسرم
  امکان اینکه بریم و اونجا مدرک زبان بگیریم هست یا باید با مدرک زبان ورود کنیم
  اگر اجازه ندن من همراه همسرم برم ایا دانشگاه خوابگاه در داخل دانشگاه میده یا اینکه بیرون از دانشگاه خود شخص باید اجاره کنه

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. هزینه دانشگاه بسته به نوع دانشگاه متفاوت است و برای افزایش شانس ویزا بهتر است ابتدا نفر اصلی اقدام نموده و سپس همراه درخواست دهد که بسته به وقت سفارت از ۲ تا ۴ ماه زمان می برد. برای اخذ اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 89. morteza گفته:

  سلام و خسته نباشید
  همسر من لیسانس داروهایه گیاهی از دانشگاه ازاد تاکستان داره وبرای ادامه تحصیل برای هلند میخاد اقدام کنه و سن هردویه ما ٣٠ سال هست میخام ببیینم من هم میتونم از طریق همسرم اقامت و اجازه کار بگیرم و اینکه هزینه تحصیل در سال چقدر هست؟؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض احترام. بهتر است برای افزایش شانس خود و همسرتان ابتدا نفر اصلی اقدام نموده و سپس برای همراه درخواست نماید. همراه در کشور هلند اجازه کار و تحصیل را دارا می باشد. برای اطلاع از هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 90. mie editor2 گفته:

  با سلام من دکتر داروساز هستم فارغ التحصیل سال ۹۱، ۲۸ سال سن دارم همسرم ۳۰ ساله لیسانس زبان انگلیسی ومشغول به حرفه عکاسی و فیلم برداری در حال گذراندن دوره زبان هستم ولی مدرک ندارم هنوز خواستم بدونم با شرایط فوق و با سرمایه حدودی ۲۰۰ میلیون بهترین گزینه برای ما جهت مهاجرت کدوم کشوره؟

  پاسخ
 91. mie editor2 گفته:

  با سلام و احترام. داشتن مدرک زبان از پایه ای ترین فاکتورها در امر مهاجرت می باشد که بیشترین کمک را به فرد می کند. در صورت داشتن سابقه کار و سطح زبان مناسب امکان اقدام برای ویزاهای تحصیلی و کاری هم برای شما وجود دارد. برای دریافت اطلاعات با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 92. mie editor2 گفته:

  با عرض درود فراوان و تشکر از جناب آقای دکتر ملک پور عزیز. بنده ۳۲ ساله هستم لیسانس الکترونیک و سرمایه حدودا ۱۵۰ میلیون دارم. آیا میشود ویزای تحصیلی بدون مدرک زبان بگیرم؟وآیا این راه بهترین راه برای من است یا خیر. ممنون میشم از پاسخگوییتون. ضمنا از صبر و شکیبایی و البته صداقت شما در امر پاسخگویی به سوالات صمیمانه متشکرم و آرزوی سلامتی برای شما

  پاسخ
 93. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ارادت. به طور معمول رشته های هنری و گرافیکی در اکثر کشورها با آزمون ورودی همراه است. با توجه به شرایط سنی شما بسیاری از کشورها از لیست انتخابات شما حذف می گردند. پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از کشور متناسب با شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

  پاسخ
 94. mie editor2 گفته:

  سلام . پسری ۲۶ ساله هستم . آخرین مدرک تحصیلی ام دیپلم ریاضی با معدل ۱۸ ، پیشدانشگاهی ریاضی با معدل ۱۷ است . مسلط به زبان انگلیسی هستم ولی مدرک ندارم . اما نهایتا یکساله میتوانم آیلتس با نمره قابل قبول را اخذ کنم . علاقه بسیاری به تحصیل در رشته جلوه های ویژه سینمایی دارم . آیا با توجه به فاصله ای که بعد از آخرین مدرک من وجود دارد ، قادر به تحصیل خواهم بود ؟ شما کدام کشور و دانشگاه را برای هنرهای نمایشی و گرافیکی پیشنهاد میکنید .

  پاسخ
 95. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. امکان ادامه تحصیل شما در این کشور وجود دارد اما اخذ پذیرش برای رشته حسابداری با دشواری هایی همراه است. به غیر از رشته های حسابداری می توان برای رشته های مدیریتی پذیرش گرفت. برای اخذ اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 96. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت آقای دکتر ملک پور تقاضا دارم به سوال من جواب داده و من را در این امر یاری کنید من جوانی ۱۸ ساله (جنسیت : مرد)هستم و از مدت ها پیش علاقه مند به تحصیل(صرفا رایگان)در هلند و پس از گرفتن اقامت دائم در این کشور هستم من در این سن شروع به فرا گیری زبان انگلیسی کردم و قصد دارم پس از گرفتن لیسانس (حسابداری) در کشور ایران برای گرفتن فوق لیسانس به کشور هلند مهاجرت و از طریق ویزای تحصیلی اقدام به تحصیل کنم وضع مالی من(خانواده ی ما) متوسط بوده و فقط به تنهایی قصد مهاجرت دارم از شخص شما تقاضای راهنمایی دارم که به من پاسخ دهید این راهی که من قصد پیشروی دارم درست است؟ و راهنمایی های لازم را نسبت به من بگویید من در صفحات اجتماعی شما فرد فعالی هستم و تمام ویدیوها و ویس های لازم را در کانال تلگرامی شما گوش دادم ولی شما در کانال در باره ی رشته حسابداری توضیحات بسیار کمی داده اید همچنین خواهشمندم در باره رشته حسابداری توضیحان بیشتری در کانال بدهید

  پاسخ
Rating: 5