شرایط تحصیل در هلند و بررسی آن

شرایط تحصیل در هلند، ویزای هلند از طریق تحصیل و مهاجرت تحصیلی به کشور هلند به طور تخصصی در این مقاله مورد تجزیه و تحلیل علمی قرار می گیرد. آیا شرایط تحصیل در هلند برای دانشجویان بین المللی مناسب است؟ هزینه های تحصیل در کشور هلند به چه صورت می باشد؟ آیا امکان کار هنگام تحصیل برای دانشجویان فراهم است؟ مدارک لازم در جهت اخذ پذیرش تحصیلی کدام می باشد؟ شرایط پس از تحصیل برای فرد دانشجو چگونه می باشد؟ با توجه به شرایط تحصیل در هلند و دانشگاه های معتبر آن امروزه متقاضیان زیادی برای این کشور رجوع می کنند. گفتنی است که تیم تخصصی مشاوره ای موسسه حقوقی ملک پور بر آن است تا اطلاعاتی جامع و کامل از شرایط تحصیل در هلند و هزینه های زندگی در این کشور در اختیار شما مخاطبین عزیز قرار دهد. همچنین شما مخاطبین گرامی می توانید جهت دریافت پاسخ سوال های خود در زمینه شرایط تحصیل در هلند با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید و از طریق مشاوره های تلفنی رایگان موسسه حقوقی ملک پور ( MIE اتریش ) بهره مند شوید.

در بخش دیدگاه ها نیز می توانید سوالات خود را مطرح نمایید و در زمانی کوتاه پاسخ بگیرید.

شرایط تحصیل در هلند تحصیل رایگان در هلند

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

شرایط تحصیل در هلند و شرایط عمومی

در شمال غربی قاره سبز اروپا، کشوری ملقب به سرزمین گل ها و آسیاب های بادی به نام هلند وجود دارد. این سرزمین زیبا با آلمان و بلژیک به ترتیب از شرق و جنوب هم مرز است. همچنین با دریای شمالی از غرب و شمال مرز آبی دارد. چهار شهر بزرگ هلند شامل آمستردام، روتردام، لاهه و اوترخت می باشند. پایتخت کشور هلند شهر زیبای آمستردام است که بزرگترین شهر آن نیز می باشد. آمستردام سومین فرودگاه پر تردد در جهان را دارا می باشد. روتردام بعد از آمستردام در جایگاه دوم بزرگ شهر های هلند قرار دارد و بزرگترین بندر اروپا نیز به شمار می آید. جمعیت این کشور حدود عدد 16.500.000 نفر است. زبان رسمی این کشور هلندی) ( Dutch است. دین اکثریت مردم کشور هلند مانند سایر کشور های اروپایی مسیحیت اما بسیاری هم دین خاصی مورد پذیرش قرار نداده اند. پول رایج  در این کشور یورو می باشد. همچنین کشور هلند در بین شاخص های بین المللی آزادی مطبوعات، پیشرفت انسانی، آزادی اقتصاد، کیفیت زندگی و همچنین خوشبختی در رده های برتر قرار دارد.

اعزام دانشجو به هلند تحصیل رایگان در هلند

در این ویدئو خواهید آموخت:

کشور هلند برای زندگی چگونه کشوری است.

شرایط کار پس از تحصیل در هلند چگونه است.

آیا پس از اخذ پذیرش تحصیلی در هلند، امکان انتقال به سایر کشورهای تاپ اروپایی وجود دارد.

هزینه تحصیل و زندگی در هلند چقدر است.

شرایط تغییر رشته تحصیلی در هلند به چه شکل است.

فایل صوتی این ویدئو

audio تحصیل رایگان در هلند

شرایط تحصیل در هلند در مدارس

شرایط تحصیل در هلند در مدارس این کشور برای سطح های ابتدایی و دبیرستان امکان پذیر می باشد. محتویات و ساختار برنامه تحصیلی شما ممکن است با آن چه در برنامه تحصیلی شما وجود دارد، متفاوت باشد. مدارس پیش ابتدایی و ابتدایی از سن 6 سالگی در این کشور شروع می شود و به مدت 6 سال طول خواهد کشید. بعد از این مقطع دانش آموزان بایستی وارد مقطع دبیرستان شوند. دانش آموزان می توانند وارد مدارس فنی حرفه ای شوند که به مدت 4 سال می تواند طول بکشد. سایر دانش آموزان باید 5 سال تحصیلات خود را در دبیرستان بگذرانند تا بتوانند دیپلم خود را از این کشور اخذ نمایند. بعد از دیپلم نیز دانش آموزان باید یک سال آموزش مقدماتی دانشگاه را سپری کرده تا واجد شرایط ورود به دانشگاه شوند. اگر چه زبان انگلیسی در هلند به خوبی صحبت می شود، اما برای مدارس این کشور بایستی دانش آموزان تسلط کامل بر زبان هلندی را داشته باشند.

در کشور هلند بعضی از مدارس خصوصی وجود دارند که به زبان انگلیسی هستند و در حدود 16.000 یورو تا 18.000 یورو برای دانش آموزان هزینه خواهند داشت. همچنین دانش آموزان نیاز به سرپرستی دارند که باید همراه آن ها به کشور هلند بیایند. علاوه بر سطح آموزشی و برنامه های تفریحی و آموزشی فوق درسی، منشور اخلاقی نکته قابل توجهی است که در مدارس هلند رعایت می شود. تمامی افراد از حیث نظر کلاس، ثروت، وضعیت، جنسیت و نژاد در یک ارزشی انسانی قرار خواهند داشت.

نیاز به سرپرست زبان در کالج خصوصی زبان در کالج دولتی طول دوره عنوان
دارد  هلندی 6 سال مقطع ابتدایی
دارد انگلیسی هلندی 4 سال فنی حرفه ای
دارد انگلیسی هلندی 5 سال دبیرستان
ندارد انگلیسی هلندی 1 سال پیش دانشگاهی

شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی

شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی از شرایط و قوانین خاص خود پیروی می کند. لیسانس در هلند طی چهار سال به طول می انجامد. برای ورود به مقطع کارشناسی باید گفت که در طول سال دانشجویان بین المللی در سال 5 نوبت می توانند اقدام به ثبت کنند. کشور هلند دارای 17 دانشگاه و موسسه آموزشی می باشد که در مقطع لیسانس می تواند به دانشجویان بین المللی خدمات ارائه بدهد. دانشجویان برای ثبت نام در مقطع لیسانس باید مدارک و شرایط لازم را داشته باشند. اولین مدارک، مدارک تحصیلی شامل دیپلم 12 ساله و ریز نمرات دانشجو است. مورد بعد را می توان نوع زبان تدریس در دانشگاه نامید. تحصیل در دانشگاه های هلند به زبان انگلیسی است و برای پذیرش باید سطحی از زبان افراد ارائه شود. افراد برای تحصیل در مقطع کارشناسی نیاز است که مدرک زبان آیلتس  با نمره 6 را ارئه بدهند. دانشجویانی که سن آن ها کمتر از 22 سال می باشد، می توانند با ارائه مدرک زبان آیلتس با نمره 5.5 نیز اقدام بفرمایند. شرط دیگر معدل دانشجویان می باشد که باید بالای 13 باشد. قابل ذکر است دانشجویان هنگام تحصیل اجازه کار را نخواهند داشت.

 پذیرش لیسانس در هلند عنوان
مدارک تحصیلی ( دیپلم 12 ساله )+ مدارک زبان مدارک جهت پذیرش
6 نمره زبان
13 به بالا معدل
خیر اجازه کار دانشجویی وجود دارد؟
4 ساله طول دوره

شرایط تحصیل در هلند1 تحصیل رایگان در هلند

شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد

شرایط تحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد نیز از قواعد خاص خود پیروی می کند و برای دانشجویان بین المللی این امکان در دسترس هست. طول دوره مدت تحصیل کارشناسی ارشد بین 1.5 سال تا 2 سال می باشد. مدارک لازم برای پذیرش تحصیلی مدارک تحصیلی شامل دیپلم 12 ساله و مدرک لیسانس، مدرک زبان آیلتس با نمره 6.5 است. همچنین دانشجویان باید معدل بالای 13 را دارا بوده و انگیزه نامه خود را نیز ارائه دهند. همچنین یکی از شرایط تحصیل در هلند، داشتن سابقه کاری مدیریتی می باشد. قابل ذکر است که دانشجویان هنگام تحصیل اجازه کار را نخواهند داشت. کسانی که مدرک لیسانس را دارا می باشند یا قصد تحصیل در فوق لیسانس مجدد را دارند، می توانند در دوره های یک ساله فنی حرفه ای به نام تاپ آپ تحصیل نمایند. این دوره ها برای پیدا کردن کار در هلند بسیار ارزشمند می باشد.

همچنین یکی دیگر از بهترین شرایط تحصیل در هلند، داشتن کالج مرتبط در کشور اتریش می باشد، به این صورت که دانشجویان بین المللی بعد از یک ترم تحصیلی می توانند درخواست انتقالی به دانشگاه های کشور اتریش را بدهند.

شرایط تحصیل در هلند در مقطع ارشد عنوان
دیپلم 12 ساله + مدرک لیسانس مدارک تحصیلی
6.5 نمره زبان
13 به بالا معدل
می خواهد انگیزه نامه
داشتن سابقه کاری + امکان کار دانشجویی وجود ندارد. سایر موارد
1.5 الی 2 سال طول دوره

شرایط تحصیل در هلند در مقطع دکتری

شرایط تحصیل در هلند در مقطع دکتری برای دانشجویان بین المللی که دارای مدرک کارشناسی ارشد هستند، امکان پذیر است. روند اخذ پذیرش تحصیل در مقطع دکتری در هلند اینگونه می باشد که اشخاص باید با در دست داشتن سوابق تحصیلی خود جهت اخذ استاد راهنما برای تحصیل در دکتری، مدارک خود را به دانشگاه های این کشور ارسال بنمایند. چنانچه دانشجویان بتوانند موفق به اخذ نامه استاد راهنما شوند می توانند تحصیل خود را شروع کرده و سپس بعد از آن شروع به تحقیقات خود در زمینه پایان نامه نمایند. در انتها الزامی است که برای فارغ التحصیل شدن، دانشجویان بایستی از پایان نامه خود دفاع کنند. همچنین با امکانات موجود از شرایط تحصیل در هلند، این امکان وجود دارد که دانشجویان در مقطع موفق به اشتغال در دانشگاه شوند و هزینه های تحصیلی خود را تامین بنمایند. تمامی مطالب مربوط به مقاله شرایط تحصیل در هلند توسط تیم تخصصی مشاوره ای موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) گردآوری شده است و تمام حقوق معنوی آن در اختیار این موسسه می باشد و هر گونه کپی برداری از آن تخلف محسوب می شود.

شرایط تحصیل در هلند به همراه بورسیه تحصیلی

شرایط تحصیل در هلند در مقاطع مختلف تحصیلی این شرایط را برای افراد به وجود می آورد تا بتوانند از امکانات بورسیه تحصیلی که دولت در اختیار دانشجویان قرار داده است. به طوری کلی شرایط تحصیل در هلند برای تمام دانشجویانی که از طریق تحصیل اقدام می نمایند و در طول مدت دوره خود زبان هلندی را فرا می گیرند، تحصیل برای آن ها به صورت رایگان می باشد. بورسیه تحصیلی نیز در مقطع دکتری در هلند نیز برای دانشجویان که نمره زبان بسیار خوب و معدل بالا را دارا می باشند، امکان پذیر است. اما باید توجه داشت کسانی که شامل بورسیه تحصیلی می شوند، از کار دانشجویی هنگام تحصیل منع می شوند. از میان دانشگاه هایی که بورسیه تحصیلی را ارائه می دهند می توان به دانشگاه آمستردام، دانشگاه اوترخت، دانشگاه دولتی هلند و دانشگاه لیدن اشاره کرد.

مبلغ بورسیه عنوان
4.500 الی 6.000 دانشگاه آمستردام
10.000 الی 12.000 دانشگاه اوترخت
4.000 الی 6.000 دانشگاه دولتی هلند
9.000 الی 14.000 دانشگاه لیدن

شرایط تحصیل در هلند و هزینه های تحصیل و زندگی در هلند

شرایط تحصیل در هلند برای دانشجویان بین المللی با توجه به رشته انتخابی و دانشگاه های مختلف، می تواند برای دانشجویان هزینه های مختلفی را در مقاطع تحصیلی انتخاب شده در بردار داشته باشد. . هزینه های تحصیل برای دانشجویان بین المللی در مقطع لیسانس می تواند عددی حدود 8.000 الی 10.000 یورو هزینه برای دانشجو باشد. همچنین هزینه های تحصیل در رشته های فوق لیسانس 12.000 الی 13.000 یورو هزینه دارد. اما در برخی از رشته های تحصیلی که در زیر شاخه های گروه رشته MBA قرار می گیرد می تواند هزینه ای حدود 13.000 الی 16.000 یورو هزینه بر باشد. همچنین شرایط تحصیل در هلند با دوره های فنی یک ساله که به آن اشاره شد، می تواند مبلغی حدود 12.000 الی 13.000 یورو محاسبه شود. هزینه های زندگی در هلند نیز نسبت به کیفیت و سطح بالای زندگی در این کشور متناسب می باشد.
به طور کلی، هزینه های زندگی در هلند 88 درصد گران تر از ایران، همچنین هزینه های اجاره در هلند 145 درصد گران تر از هزینه های اجاره در ایران است. در جدول زیر لیستی از هزینه های زندگی شامل: اجاره، هزینه های خوراک، پوشاک، تفریحات، ورزش و هزینه های ارتباطی و مخابراتی در هلند آمده است. مبالغ ذکر شده در جدول زیر صورت یورو می باشد.

عنوان هزینه عنوان هزینه
 آپارتمان یک خوابه مرکز شهر 1.050 یک وعده غذا در رستوران 15
 آپارتمان سه خوابه مرکز شهر 1700 سه وعده غذا دونفره در رستوران 60
آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر 830 یک دقیقه مکالمه با تلفن همراه 0.14
آپارتمان سه خوابه خارج از مرکز شهر 1270 اینترنت پرسرعت ماهانه 37
یک کیلو گرم برنج 1.8 یک ماه  باشگاه ورزشی 28
یک کیلو گرم پرتقال 1.53 یک سانس سینما 20
یک کیلو گرم سیب 2.2 یک جفت شلوار جین 84
یک کیلو گرم پیاز 1.3 تیشرت تابستانی 34
یک کیلو گرم سیب زمینی 1.37 یک جفت کفش ورزشی 88
12 عدد تخم مرغ 2.3 یک جفت کفش مجلسی 118
بطری 1.5 لیتری آب معدنی 0.75 یک لیتر گازوئیل 1.6
بلیط یک طرفه مترو 3 بلیط ماهانه مترو 82

شرایط تحصیل در هلند و کار دانشجویی

شرایط تحصیل در هلند و سایر کشور ها، با توجه به هزینه های انجام شده انتظاراتی برای شخص دانشجو به وجود می آورد که احساس نیاز به کار در فرد دانشجو آشکار می شود. اکثر کشورها اجازه کار پاره وقت را به دانشجویان می دهند. این شرایط می تواند در مقطع لیسانس حدود 10 ساعت در هفته و در مقطع ارشد می تواند چند ساعت بیشتر باشد. اما شرایط تحصیل در هلند با توجه به تمرکز بر دروس و سطح بالای تحصیلی قوانین خاص و شرایط ویژه ای را برا ی دانشجویان رقم می زند. بنابراین دولت این کشور امکان کار دانشجویی برای دانشجویان در مقطع لیسانس و همچنین در مقطع فوق لیسانس امکاناتی را رقم نمی زند. بنابراین به صراحت می توان گفت هر گونه کار دانشجویی برای دانشجویان که در دانشگاه های هلند تحصیل می کنند، منع قانونی کار در کشور هلند را دارا می باشند. بنابراین دانشجویان طبق سیاست های تعیین شده دولت، تمامی تمرکز خود را برای تحصیل و ارتقای کیفی سطح دانش هلند صرف نمایند.

شرایط تحصیل در هلند و بررسی ویزای همراه

شرایط تحصیل در هلند برای آن دسته از دانشجویان قصد الحاق همراه به خود را دارند مناسب است و این افراد می توانند از امکان فراهم شده توسط دولت برای الحاق همراه استفاده نمایند. بنابراین آن دسته از دانشجویان بین المللی که شرایط تحصیل در لیسانس و فوق لیسانس در هلند را دارند، می توانند بعد از حدود 1 الی 3 ماه از اقامت خود در هلند و بعد از ثبت نام حضوری در دانشگاه این کشور، به راحتی واجد شرایط درخواست الحاق می باشند. همچنین نیاز است فرد همراه برای طول اقامت خود در خاک هلند مقداری از تمکن مالی در حساب بانکی خود نشان دهد. همچنین شرایط منع کار دانشجویی برای فرد همراه هم قابل اجرا است. در صورتی که فرد همراه بتواند از یک شرکت در هلند پیشنهاد شغلی را دریافت کند منعی را برای کار ندارد. همچنین همراه فرد دانشجو از امکاناتی مانند اجازه تحصیل در خاک هلند را دارا می باشد.
ذکر این نکته الزامی می باشد که تمامی مطالب مربوط به مقاله شرایط تحصیل در هلند توسط تیم تخصصی مشاوره ای موسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) گردآوری شده است و تمام حقوق معنوی آن در اختیار این موسسه می باشد و هر گونه کپی برداری از آن قانوناً و شرعاً تخلف محسوب می شود.

شرایط تحصیل در هلند و دانشگاه های برتر هلند

شرایط تحصیل در هلند در حالی رقم می خورد که این کشور دارای 17 دانشگاه و موسسه معتبر می باشد که همگی در بین 350 دانشگاه برتر جهان قرار گرفته است. از این تعداد نیز، 6 دانشگاه جز 150 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. به طور کلی هلند یکی از کشور های جهان است که قدیمی ترین دانشگاه های اروپا در این کشور بنا شده است. بالاترین و برترین موسسه این کشور دلفت می باشد که رتبه 52 را در بین دانشگاه های جهان به خود اختصاص داده است. در این روند دانشگاه های آمستردام و آیندهون هم از این رقابت عقب نمانده اند و توانسته اند رتبه های 57 و 99 را به ترتیب به خود اختصاص داده است. در جدول زیر نام برترین دانشگاه ها که بهترین شرایط تحصیل در هلند را برای فرد دانشجو رقم می زند، آمده است.

توضیحات رتبه داخلی رتبه جهانی عنوان
تاسیس: 1842

تعداد دانشجو: 23.460

رشته های موجود: رشته های مهندسی، علوم کامپیوتر، ریاضیات، علوم کامپیوتر،

سایر: جز 5 دانشگاه برتر معماری

1 52 دانشگاه صنعتی دلفت
تاسیس: 1632

تعداد دانشجو: 32000

رشته های موجود: طیف گسترده ای از رشته ها

2 57 دانشگاه آمستردام
+ در رشته های فنی-مهندسی بسیار در جهان مشهور است

+ انتشار 3000 مقاله علمی در سال

+ ثبت سالانه 140 جوایز دکتری و 40 اختراع

3 99 دانشگاه آیندهون
تاسیس: 1575

تعداد دانشجو: 26000

رشته های موجود: طیف گسترده ای از رشته ها

4 122 دانشگاه لیدن
تاسیس: 1636

تعداد دانشجو: 30.000

رشته های موجود: طیف گسترده ای از رشته ها

5 124 دانشگاه اوترخت
تاسیس: 1614

تعداد دانشجو: 31000

اولین دانشجو زن این کشور در این دانشگاه بوده است.

6 120 دانشگاه گرونینگن

شرایط تحصیل در هلند و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی هلند

دانشجویان بعد از پذیرش از دانشگاه های هلند، نیاز است برای ورود به خاک این کشور ویزای تحصیلی خود را از سفارت این کشور اخذ نمایند. گفتنی است که علاوه بر نامه پذیرش دانشگاه که برای فرد دانشجو صادر شده است، لازم است تا سایر مدارکی که در قسمت زیر عنوان می شود را تهیه بفرمایند:

عنوان توضیحات
نامه پذیرش دانشگاه شخص ابتدا باید پذیرش دانشگاه خود را که از سوی دانشگاه صادر شده است، آماده داشته باشد.
نامه تمکن مالی مقدار تمکن 12000 الی 13000 یورو در حساب بانکی 3 تا 4 ماهه.
نامه بیمه پزشکی از مدارک مهم سلامتی روحی و جسمی افراد می باشد.
گواهی عدم سو پیشینه فرد فاقد از سوابق کیفری باشد.
انگیزه نامه هدف شما از تحصیل در رشته و دانشگاه مورد نظر در هلند چه می باشد؟

اخذ ویزای کار کانادا 4 تحصیل رایگان در هلند

چناچه شخص تمامی مدارک خود را به سفارت این کشور ارائه دهد، پس از تایید صحت درستی بر مدارک می توانند اقامت تحصیلی خود را اخذ کنند و به خاک این کشور ورود پیدا کنند و از امکانات و شرایط تحصیل در هلند استفاده کنند.

شرایط تحصیل در هلند و موقعیت کار پس از تحصیل

کشور هلند امکاناتی را برای دانشجویان بین المللی که تحصیلات خود را در این کشور به اتمام رسانده اند، ارائه می دهد. از آن جا که کشور هلند، کشوری مسن می باشد و از طرفی بازار کار خوبی را در اروپا دارد به نیروی کار متخصص با تحصیلات دانشگاهی نیاز دارد. بنابراین دانشجویان بین المللی پس از اتمام دوره تحصیل خود می توانند به مدت یک سال پس از تحصیل در خاک کشور هلند اقامت داشته باشند و با شرکت ها و کمپانی های این کشور مصاحبه انجام دهند. اگر شخص با کارفرما های کشور هلند قرارداد ببندد، می تواند اقامت و ویزای کاری خود را از دولت این کشور اخذ بنماید. شرایط تحصیل در هلند که موقعیت کاری پس از تحصیل فراهم می آورد نیاز به دانش زبان هلندی دارد و بنابراین در طول تحصیل خود می توانند از دوره های رایگان زبان هلندی استفاده بنمایند.

اعزام دانشجو به هلند 2 تحصیل رایگان در هلند

شرایط تحصیل در هلند و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

علاوه بر اینکه هر دانشجو در حین تحصیل در هلند اجازه کار دارد، پس از تحصیل نیز می تواند در صورت یافتن شغل مناسبی اقامت کاری دریافت نماید و در هلند بماند. البته برای این کار باید کار وی مرتبط با رشته تحصیلی فرد باشد و اگر فرد در کاری که دارد موفق عمل نماید و مالیات نیز پرداخت کند می تواند اقامت کاری خود را تمدید نماید. به این صورت که پس از اخذ ویزای تحصیلی هلند و در نتیجه مهاجرت از طریق تحصیل به این کشور متقاضی می تواند برای تحصیل در این کشور اقدام نماید و در حین تحصیل و پس از تحصیل به مدت ۱۲ ماه اجازه کار از طرف دولت برای وی صادر می گردد. در صورتی که فرد به طور مداوم به مدت حداقل ۵ سال با مجوز اقامت در هلند زندگی کرده و مالیات پرداخته باشد می تواند اقامت دائم هلند را اخذ و درخواست نماید.

شرایط تحصیل در هلند2 تحصیل رایگان در هلند

 • شما عزیزان با تهیه و مشاهده محصول زیر، می توانید خود را از داشتن وکیل مهاجرت بی نیاز کنید!
راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

پاسخ به سوالات متداول در زمینه شرایط تحصیل در هلند

با لیسانس نفت از دانشگاه آزاد، برای تحصیل در کشور های آلمان، اتریش و هلند می توان اقدام کرد؟

audio تحصیل رایگان در هلند
شرایط تحصیل در هلند و سخن پایانی

شرایط تحصیل در هلند، مهاجرت به هلند از طریق ویزای تحصیلی هلند و مدارک لازم جهت ورود به خاک هلند برای دانشجویان بین المللی در این مقاله به طور تخصصی مورد تجزیه و تحلیل علمی قرار گرفت. همان گونه که بیان شد، هلند از شرایط خوب و سطح بالایی برای تحصیل و زندگی برخوردار است. اگر دانشجویان واجد شرایط قصد آن را دارند که از طریق تحصیل به اقامت کشور هلند دست یابند و از امکانات شرایط تحصیل در هلند استفاده کنند. قابل توجه است که شما مخاطبیان گرامی در کنار برخورداری از شرایط تحصیل در هلند از شرایط تحصیل در انگلیس، تحصیل در کانادا و تحصیل در دانمارک استفاده نمایید. همچنین می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور(MIE اتریش ) در ارتباط باشید و از مشاوره های تلفنی رایگان این موسسه بهره مند شوید. همچنین عزیزان می توانید سوالات خود را در خصوص شرایط تحصیل در هلند و اخذ اقامت هلند از طریق تحصیل را در پایان مقاله در بخش دیدگاه ها با ما به اشتراک بگذارند. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن آماده پاسخگویی به سوالات شما خواهند بود.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

203 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. KASRA گفته:

  سلام میشه در هلند در رشته مهندسی برق هزینه تحصیل و زندگی را سالی 21 هزار یورو در نظر گرفت…………..؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. دوست عزیز برای بررسی هزینه تحصیل در رشته ای خاص بهتره که مبلغ اعلامی توسط دانشگاه مورد نظرتون رو ملاک قرار بدید و اون رو به اضافه هزینه زندگی در هلند کنید برای ارزیابی تمکن مالی لازم.

   پاسخ
 2. Tara گفته:

  سلام
  میخواستم بدونم اگر کسی هنوز دیپلم نگرفته باشه و بخواد از اونجا دیپلم بگیره چطوری می تونه بله!؟ البته سال آخر دبیرستانه

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام. شرایط اخذ پذیرش برای مدارس در سال آخر دبیرستان دشواره و ریسکش تقریباً بالاست. بهتره که دیپلمتون رو در ایران بگیرید و بعد برای تحصیل در دانشگاه اقدام کنید.

   پاسخ
 3. saharbalaghi1371 گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید همسر من ۳۷سالشه و فوق لیسانس کشاورزی دارند و رزومه تحصیلی خوب و مقاله isi هم دارند میخواستم بدونم ایشون میتونن بورسیه تحصیلی بگیرند برای مقطع دکتری یا نه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   سلام.
   شرایط بورسیه تحصیلی:
   برای بورسیه تحصیلی رتبه کنکور اهمیتی ندارد و شما باید رزومه علمی قوی داشته باشید. بورسیه معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود. در مقاطع پایین تر ارائه رزومه مناسب برای بورسیه سخت تر است. اما برخی از دانشگاه ها پس از گذراندن چند ترم در صورت داشتن عملکرد مناسب ممکن است به شما کمک هزینه تحصیل بدهند.
   https://malekpourmie.com/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5