تحصیل دکترا در مالتا

 

تحصیل دکترا در مالتا 2018 و شرایط جدید مهاجرت به مالتا از طریق ادامه تحصیل در مالتا چیست ، این روزها دیده می شود که افراد زیاد ی مهاجرت از طریق تحصیل را به کشور های مختلف که یکی از این کشورها مالتا می باشد را انتخاب می نمایند. تحصیل دکترا در مالتا یکی از مقاطع تحصیلی می باشد که افراد زیادی به دنبال تحصیل در این مقطع می باشند. ما در مقاله زیر به  چگونگی تحصیل دکترا در مالتا و مدارک مورد نیاز و نکاات دیگری در مورد تحصیل دکترا در مالتا و مقاطع دیگر می پردازیم.

 

الزامات برنامه دکترا اغلب دانشجویانی است که قبلا مدرک کارشناسی ارشد دریافت کرده اند.  علاوه بر این، باید پایان نامه یا پایان نامه در درجه اول شامل تحقیق علمی اصلی باشد.وپذیرش در مقطع دکترا و تحصیل در مقطع دکترا در مالتا در درجه اول نیازمند مکاتبه افراد با دانشگاهای کشور مالت می باشد تا اینکه متقاضی سوپروایزر مرتبط با رشته خود را پیدا کرده سپس درخواست پذیرش نماید.

 

مالت جزایر کوچکی جزیره ای در دریای مدیترانه است که در جنوب جزیره سیسیل ایتالیا واقع شده است.  مالت خود را به عنوان یک کشور کاملا دو زبانه برای زبان مالتی و انگلیسی ارتقاء داده است.  این برای بسیاری از موسسات آموزشی در بقیه جهان به عنوان کشورهایی است که زبان انگلیسی زبان اول است و به همین دلیل اغلب دانشجویان را یارانه می دهند تا به آنجا بیایند.  اکثریت شهروندان مالتی زبان انگلیسی به یک استاندارد بسیار بالایی صحبت می کنند.

مزایای مهاجرت و اقامت به  مالتا:

سفر به تمام کشور های عضو اتحادیه اروپا بدون ویزا در هر زمان ممکن

بدون محدودیت به حداقل زمان اقامت در جزیره  مالتا حتی کوتاه مدت به مدت 1 روز

افتتاح حساب بانکی شخصی در بانک های کشورهای  اروپایی.

خرید ملک یا هرگونه سرمایه گذاری اجباری نیست.

درای آب و هوایی خوب و مدیترانه ای

کشوری انگلیسی زبان .

زندگی با استاندارد بالا

درای مالیات کم

دسترسی آسان به دریا و فرودگاه

یکی از مراکز امن بانکداری اروپا

دارای بانک های بین المللی

 

 

 

 

 

 

جزیره  مالت شامل  ادغام  فرهنگی قابل توجهی بین باستانی و مدرن است و این  کشور یکی از قدیمی ترین دانشگاه های مدیترانه ای است، سیستم آموزش عالی آینده گرا است و سنت را با نوآوری ترکیب می کند.

 

با توجه به اندازه جزیره، تنها یک دانشگاه و یک کالج حرفه ای و تعدادی از موسسات خصوصی تشکیل شده است.  با این حال، هر دو نوع مرکز آموزشی شهرت خوب  و بین المللی دارند.  حدود 600 دانشجوی خارجی تمام وقت و حدود 500 دانشجوی بین المللی در حال رفت و آمد هر ساله به مالتا از حدود 80 کشور مختلف می آیند.  این کشور همکاری و ارتباط با موسسات آموزشی سراسر جهان را حفظ می کند.

مالت در رتبه یازدهم در نمرات IQ دانشجویان قرار دارد.

بهترین اطلاعات در مورد آنچه در تحصیل در  مالتا وجود دارد، از جمله دوره های آموزشی، فرصت های شغلی، زندگی دانشجویی، هزینه های زندگی و غیر است.

 

 برنامه های تحصیلی در مالتا

انواع رشته های تحصیلی برای تحصیل دکترا در مالتا  از جمله هنر، علوم و فناوری، علوم پزشکی، اقتصاد، مدیریت، آموزش، مهندسی، قانون و غیره در این کشور ارائه می شود .  دانش آموزان در برنامه های تحصیلی تمام وقت و یا نیمه وقت ثبت نام می کنند.  دوره های ارائه شده مرتبط با نیازهای کشور هستند.  دوره ها در دیپلم، دوره کارشناسی و تحصیلات تکمیلی و دکترا ارائه می شود.  بیشتر دوره های کارشناسی به مدت سه سال، در حالی که اکثر کارشناسی ارشد ممکن است در 2 سال و دکترا 4 سالا  تکمیل شود.  برای به حداکثر رساندن راندگی دوره، برخی دوره ها هر دو سال یک بار برگزار می شود.

آموزش به سبک خیلی حرفه ای در این کشور محیا نیست و  مؤسسات مختلف، دانش آموزان تمام وقت یا دانش آموزان نیمه وقت را آموزش می دهند که همچنین دارای یک شغل هستند و نیازمند آموزش تخصصی هستند.

 

روش عمومی تحصیل دکترا در مالتا:

◾  افرادی که مایل به درخواست دوره های آموزشی در اکتبر 2018 می باشند، از طریق تسهیلات آنلاین درخواست می شوند؛

◾  پرداخت هزینه مربوطه قبل از تعیین مهلت؛

◾  خدمات مشورتی دانشجویان برای مشاوره و اطلاعات برای دانشجویان آینده امکان پذیر است؛

◾  شرکت در جلسه اطلاعات برای متقاضیان آینده نگر؛

◾  درخواست اعطای بورس تحصیلی، در صورت امکان.

 

 

زبان  مورد استفاده برای  تحصیل دکترا در مالتا:

 

اکثر دوره های دانشگاهی برای تحصیل دکترا در مالتا  به زبان انگلیسی برگزار می شود.  تعداد محدودی از دوره های زبان مالتی نیز موجود است.

 

 

مهارت های زبان انگلیسی تحصیلی خود را برای تطبیق با نیازهای زبان انگلیسی در دانشگاه های مالتی که برنامه های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند، توسعه دهید.  یک مدرسه زبان انگلیسی را در هر نقطه از جهان انتخاب کنید و دوره آمادگی امتحان زبان انگلیسی مورد علاقه خود را از گزینه های دوره های مختلف زبان انتخاب کنید.

 

تحصیل  دکترا در مالتا  مبتنی بر تحقیق در دانشگاه مالتا، دانشجویان  را قادر می سازد تا تحقیقات مستقل خود را تحت نظارت ناظران خود انجام دهند که متخصصان در زمینه تحقیقات به دانشجویان کمک می کنند.  پایان نامه های موفق دکترا باید، مدرکی دال بر تحقیق اساسی و اصلی، تحویل واضح و علمی و دانایی صحیح از زمینه کلی که در آن پایان نامه قرار می گیرد، نمایش داده شود.

متقاضیانی که مایل به تحصیل در مقطع دکتری در دانشگاه مالتا هستند، معمولا دوره کارشناسی ارشد را به پایان رسانده اند.

متقاضیان احتمالی تشویق می شوند که کدام یک از موسسات تحقیقاتی در دانشگاه دارای منابع مناسب و کارکنان دانشگاهی باشد که می توانند این تحقیق را نظارت کنند.  برقراری تماس با افسر مسئول نهادهای تحقیقاتی و استاد راهنما برای مشاهده اینکه چه اطلاعاتی قبل از ارسال درخواست لازم است توصیه می شود.  طیف گسترده ای از گزینه های تحقیق در دانشکده ها، موسسات، مراکز و مدارس مختلف در دانشگاه در دسترس است.  شما می توانید در مورد طرح های پژوهشی فعلی هم اکنون با موسسه تمتس بگیرید.

 

 

 

برنامه های کاربردی درجه  Ph.D./D.Mus./S.Th.D.

 

برنامه های کاربردی در هر زمان سال پذیرفته می شوند و با فشار دادن دکمه DOCTORAL DEGREES به صورت آنلاین ارسال می شوند.

شما لازم است که یک فرم درخواست تحقیق در دسترس را از طریق برنامه آنلاین پر کنید.

پیشنهادات پژوهشی در سطح دانشکده / موسسه / مرکز / کمیته های مدرسه دکترا و هیئت مدیره در اولین مورد، پس از مصاحبه با متقاضی مورد بحث قرار می گیرد.  سپس پیشنهادات بعدا به کمیته علمی دکترای قبل از رسیدگی مجدد توسط مجلس سنا برگزار می شود.  در طول سال تحصیلی 2017-2018، کمیته علمی دکترا در تاریخ های بعدی باقی خواهد ماند: 17 اکتبر 2017، 16 ژانویه 2018، 13 مارس 2018، 24 آوریل 2018، 5 ژوئن 2018، و 4 سپتامبر 2018.

اگر پذیرفته شود، تمام داوطلبان دکترای  به عنوان دانشجویان  تحصیل دکترا در مالتا  با امکان انتقال کامل به وضعیت دکترا در حداقل دوازده ماه (تمام وقت) یا بیست و چهار ماه (پاره وقت) ثبت نام می شوند.  پیشرفت نیاز به ارائه کار نوشتاری دارد که توسط یک هیئت مدیره ویژه تعیین شده برای این هدف ارزیابی می شود.

 

ثبت نام برای Ph.D./D.Mus./S.Th.D.  دانش آموزان از روز اول ماه های بعد از ماه اکتبر، ماه دسامبر، فوریه، آوریل، ژوئن برگزار می شود.

 

 

 

 

برنامه های کاربردی برای دکترای حرفه ای

 

برنامه های کاربردی باید با فشار دادن برگه دوره POSTGRADUATE به صورت آنلاین ارسال شوند.

ثبت نام برای دانشجویان دکترا حرفه ای با اثر از 1 اکتبر صورت می گیرد.

دانشجویان بین المللی باید بررسی کنند که آیا آنها نیازهای زبان انگلیسی را برای برپایی مطالعات در دانشگاه مالت برآورده می کنند.  مهم است که تمام اطلاعات مورد نیاز را از طریق فرایند درخواست آنلاین و به عنوان دستورالعمل به دفتر پذیرش بین المللی ارسال کنید.

در مقاله بالا سعی بر این نمودیم تا اطلاعاتی در مورد کشور مالتا و مهاجرت تحصیلی به مالتا و تحصیل دکترا در مالتا در اختیار شما قرار دهیم.

برای اطلاعات بیشتر و دقیق تر می توانید با موسسه حقوقی ملکپور (با همکاری موسسه مشاوره ای MIE) در رابطه با تحصیل دکترا در مالتا و شرایط آن در دفتر مرکزی وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  تماس بگیرید.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.