تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور

تحصیل دکترا در سنگاپور در سال 2018 و مهاجرت به سنگاپور از طریق تحصیل در سنگاپور چه شرایطی دارد ؟ آیا سوالات ذهنی زیادی در مورد تحصیل دکترا در سنگاپور دارید؟ منبع موثق برای کسب اطلاعات مفید در باب تحصیل دکترا در سنگاپور چیست؟ در این مقاله سعی داریم شما را با مزایا و موارد مهم در باب تحصیل دکترا در سنگاپور آشنا سازیم و به شما آگاهی لازم در خصوص تحصیل دکترا در سنگاپور را بدهیم شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی در باب تحصیل دکترا در سنگاپور با موسسه مشاوره ای MIE  با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در ارتباط باشید.

 

 

چرا دکتری خود را در سنگاپور بخوانید؟

توسط دکتر ناتالی ماتر  – L’Huillier

 

همانند تمام دوره های تحصیل در خارج از کشور، تبدیل شدن به یک دانشجوی دکترا در سنگاپور شما را قادر می سازد تا دیدگاه های جدیدی را کسب کنید، مهارت های جدیدی را به دست آورید و از تعاملات اجتماعی و فرهنگی جدید بهره مند شوید. دوره های تحصیلات تکمیلی در سنگاپور به زبان انگلیسی آموزش داده می شود که به عنوان زبان مادری اکثر سنگاپوری ها به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. سنگاپور یک محیط تحقیقی عالی فراهم می کند: آموزش و پرورش در سطح جهانی در دانشگاه های برتر و موسسات تحقیقاتی (از جمله 2 دانشگاه 5 دانشگاهی که در سطح بالاتر از 100 موسسه مالی قرار دارد)، یک جامعه پژوهشی بین المللی، دانشگاهیان مشهور جهان و ایالت تسهیلات هنری در آزمایشگاه های دولتی و دانشگاهی به شمار می آید. فرصت های تحصیلی برای دانشجویان بین المللی نیز در دسترس است و همچنین فرصت های کار در سنگاپور پس از فارغ التحصیلی قابل توجه دانشجویان می باشد.

 

هزینه ها و اسکولارشیپ

هزینه های تحصیلات دکترا و هزینه های متفرقه برای تحصیل دکترا در سنگاپور

پول سنگاپور دلار سنگاپور (S $) است. هزینه های تحصیلات دکترا شامل چندین جزء است:

 

هزینه درخواست (همه دانشگاه ها این هزینه را نمی پردازند): $ 15-40

هزینه تحصیلی (فقط یک بار): تقریبا S $ 50

هزینه تحصیلات تکمیلی PhD در سال: S $ 22،000-30،000 بسته به نوع موسسه و موضوع، دکترا در پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری ممکن است هزینه های قابل توجهی نسبت به دیگر هزینه های تحصیل داشته باشد.

هزینه خدمات (در سال): S $ 10-20

هزینه های کامپیوتر (در سال): S $ 10-20

بیمه درمانی (در سال): بسته به نوع موسسه و طرح متفاوت است

هزینه آزمون (هزینه یک بار): S $ 200-500

 

کمک هزینه تحصیلی دکترا و کمک مالی

 

کمک های مالی برای در خصوص تحصیل دکترا در سنگاپور: دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز در قالب بورس تحصیلی از دانشگاه ها و سازمان های خارجی در دسترس است. همه دانشجویان تحصیلات تکمیلی دارای معیارهای واجد شرایط هستند، بسیار رقابتی هستند و معمولا بر اساس تعالی دانشگاهی اعطا می شوند. بورس تحصیلی اغلب هزینه های تحصیلی و همچنین هزینه های تحقیقاتی را پوشش می دهد. که عبارتند از:

 

کمک هزینه تحصیلی NUS برای فارغ التحصیلان مستقل برای تحقیقاتی که منجر به تحصیلات عالی در دانشگاه می شود، اعطا می شود.

بورس تحصیلی آسیا آن (برای اتباع آسیا ای از جمله برونئی، کامبوج، اندونزی، لائوس، مالزی، میانمار، فیلیپین، سنگاپور، تایلند و ویتنام.

بورس تحصیلی A * STAR : برای سنگاپورها، ساکنان ساکن سنگاپور و شهروندان آسیایی

جایزه پژوهشی دکتری DSO تنها برای شهروندان سنگاپور

جایزه فوق لیسانس بین المللی سنگاپور (SINGA) در ارتباط با A * STAR، NUS و NTU

کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه ها برای تحصیل دکترا در سنگاپور

اشکال دیگر کمک های مالی که در دسترس هستند شامل وام تحصیلی و انتصاب های نیمه وقت به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد یا دانشجوی محصل می باشد. اگر بخواهید کار نیمه وقت را در موسسه خود یا خارج انجام دهید، اطمینان حاصل کنید که ویزای شما اجازه انجام کار پرداخت شده را می دهد و موسسه ای که در آن دکترای خود را انجام می دهید، مقرراتی را پیش بینی نمی کند.

 

دانشجویان تحصیلات تکمیلی که نیاز به تامین مالی هزینه های تحصیل خود دارند ( به استثنای افرادی که دریافت کمک هزینه تحصیلی، یارانه ها و بودجه های خارجی دریافت می کنند) نیز ممکن است برای وام تحت طرح پرداخت تسهیلات تحصیلی (TFL) درخواست دهند. مبلغ حداکثر وام 90٪ از هزینه های تحصیلات پرداخت شده توسط شهروندان سنگاپور است. اینها از بانک های محلی در دسترس هستند و برای موسسه شما درخواست می شوند.

 

درخواست و پذیرش برای تحصیل دکترا در سنگاپور

برای تحصیل دکترا در سنگاپور  و تصمیم گیری در مورد پذیرش توسط دانشکده / مدرسه پس از ارزیابی دقیق از تمام برنامه های کاربردی ساخته شده است. ارزیابی بر اساس ترکیبی از عوامل مانند درجه تحصیلی و رکورد، توصیه نامه، نمرات آزمون استاندارد شده و تجربه کار مرتبط انجام می شود. موارد دیگر ممکن است شامل بالقوه برای کمک های آینده به حوزه های علمی یا حرفه ای، علاقه ی تحقیق اساتید مربوط به هر برنامه ی تحصیلی و اهمیت آمادگی دانشگاهی برای دوره ی انتخاب شده ی تحصیلی باشد.

 

دوره PHD  در سنگاپور به طور معمول حدود 4 سال با حداقل 2 سال و حداکثر 5 سال تمام وقت طول می کشد. هر دو گزینه پاره وقت و تمام وقت برای مطالعات دکترا در دسترس هستند. اکثر برنامه های فارغ التحصیل دانش آموزان را مجددا دو بار در سال، در ماه های اوت و ژانویه می پذیرند، هر بار یک مهلت مشخص برای درخواست دارند.

 

دانش آموزان آینده نیازی نیست قبل از اعمال تماس با سرپرستان بالقوه تماس بگیرند، اما اگر شما یک موضوع پژوهشی خاص را که می خواهید تحقیق کنید، ممکن است مفید باشد.

 

شرایط ورود / زبان

شرایط ورود برای تحصیل دکترا در سنگاپور

 

پذیرش در Ph.D. به طور کلی مستلزم یک مدرک خوب در رشته مربوطه یا حداقل یک مدرک فوق لیسانس یا معادل آن در رشته مربوطه است. داوطلبان باید آمادگی برای تحصیلات تکمیلی را از طریق امتحان ورودی خاص (مثلا موضوع GRE، GMAT، GATE) و / یا آزمون پذیرش یا مصاحبه را نشان دهند. دستیابی به حداقل الزامات ورودی به خودی خود تضمین پذیرش نیست، زیرا تعداد متقاضیان واجد شرایط اغلب بیش از تعداد مکان های موجود است.

 

الزامات زبان

 

دانش آموزانی که زبان مادری آنها انگلیسی نیست، باید به عنوان بخشی از معیارهای پذیرش مهارت زبان انگلیسی را در قالب TOEFL / IELTS نشان دهند. آزمون زبان انگلیسی مالزی نیز گاهی اوقات پذیرفته می شود.

 

ساختار PhD

مطالعات دکترا تمایل دارند در دانشگاه های محلی نسبتا ساختار یافته باشند. متقاضیان موفق به عنوان دانشجویان تحقیق در مرحله اول پذیرفته می شوند. سال اول به طور کلی شامل دوره های اجباری، روش های تحقیق و موضوعات خاص می باشد (تعداد این دوره ها به موضوع و دانشگاه بستگی دارد). سپس تمام دانشجویان دکتری باید تحت معاینه بالینی قرار بگیرند که بر اساس دوره های آموزشی که در سال اول دکترا برگزار می شود. آنها پس از تأیید از یک پنل تایید، به عنوان کاندیدای PhD تایید می شوند. انتظار می رود که دانش آموزان تمام این مراحل اولیه را در یک دوره زمانی مشخص تکمیل کنند، به طور متوسط ​​1.5 سال برای تمام وقت دکترا و تا 2 سال برای دکتری نیمه وقت.

 

دکترا “دفاع” معاینه دکترا است. هنگامی که یک دانشجوی دکترا پایان نامه خود را ارائه کرده است، یک تاریخ برای دفاع دکترا تعیین می شود که شامل یک نمایشگاه سمینار باز است، و پس از آن معاینه معاشرت نزدیک (معمولا یک هیئت 3 نفره) است.

 

 

در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را با موارد مهم ضروری در باب تحصیل دکترا در سنگاپور آشنا سازیم. در این مقاله برای شما در مورد چگونگی پذیرش برای تحصیل دکتری در سنگاپور و همچنین مدارک و شرایط مورد نیاز برای تحصیل دکتری در سنگاپور به شما اطلاعات دادیم که بتوانید با دید و وسعت نگرش بیشتری راه خود را پیش بگیرید و به موفقیت برسید. شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تکمیلی تر در این باب حتما با موسسه مشاوره ای MIE  با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران در ارتباط باشید و سوالات خود را با مشورت با وکلای خبره این موسسه برطرف سازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.