تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و بررسی شرایط آن

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش، شرایط مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل و قوانین اخذ ویزای تحصیلی اتریش در این نوشتار مورد ارزیابی علمی قرار می گیرد. افراد بسیاری سالیانه برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش تقاضا می دهند، اما باید شرایط ورود به این مقطع را در این کشور داشته باشند. شاید سوالاتی برای آن ها پیش آید از جمله اینکه شرایط تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش چگونه است؟ مدارک مورد نیاز برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش چه مدارکی است؟ در این مقاله به این سوالات و سایر مباحث از جمله شرایط اخذ پذیرش تحصیلی اتریش، شرایط اخذ ویزای تحصیلی اتریش و بررسی وضعیت ویزای همراه و… پاسخ داده ایم و توضیحات لازم ارائه شده است. متقاضیان همواره می توانند با موسسه حقوقی ملک پور همکار به صورت مستقیم تماس حاصل نمود و از مشاورین متخصص در خصوص تمامی روش های قانونی مهاجرت به بهترین کشورهای دنیا صحبت نموده و مشاوره رایگان تلفنی دریافت نمایند.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 1 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و شرایط عمومی

قبل از پرداختن به بحث تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش لازم است که در خصوص این کشور و شرایط عمومی و اولیه دانشگاه های آن توضیحاتی ارائه نماییم. اتریش دارای یک جذابیت منحصر به فرد است که هر شخصی را به خود جلب می کند. زیرا دارای جاذبه های فرهنگی و گردشگری زیبایی است و پایتخت این کشور یعنی شهر وین بیش از یک دهه است که توسط سازمان Mercer بهترین شهر دنیا از نظر کیفیت زندگی انتخاب می شود. به عنوان یک دانشجو در اتریش، شما نه تنها از زیبایی های متعدد کشور لذت خواهید برد؛ شما همچنین در یکی از دانشگاه هایی که گزینه های عالی تحصیلی را ارائه می دهند مطالعه خواهید کرد. یکی از مزایای بی شمار تحصیل در اتریش، مطالعه و زندگی در یکی از امن ترین کشورهای جهان و بهره مندی از کیفیت بالای زندگی می باشد. بنابراین اتریش مقصدی ایده آل برای تحصیل است. اتریش 12 مین کشور ثروتمند جهان با توجه به تولید ناخالص داخلی است و در مرکز اروپا واقع شده است. در اتریش 70 دانشگاه برتر با بیش از 350،000 دانشجو وجود دارد که 25٪ آنها دانشجویان بین المللی هستند. اگر چه اتریش یک کشور نسبتا کوچک و با جمعیتی حدود 8.75 میلیون نفراست، اما به اندازه کافی خوش شانس است تا بتواند تعداد زیادی شهرهای دانشجویی پر جنب و جوش داشته باشد.

اقامت اتریش از طریق دوره زبان تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

فایل تصویری موسسه ملک پور درباب تحصیل رایگان در اتریش

video تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

فایل صوتی موسسه ملک پور درباب تحصیل رایگان در اتریش

audio تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و شرایط اخذ پذیرش

اولین قدم برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش، اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور است. این موضوع مراحل خاصی دارد که افراد باید با دقت هر چه بیشتر آن مراحل را انجام دهند. برای این مرحله افراد می توانند هم از دانشگاه های آلمانی زبان و هم از دانشگاه های انگلیسی زبان پذیرش دریافت نمایند. نکته قابل توجه این است که دانشگاه های رایگانی که در شهر وین دوره های کارشناسی ارشد را ارائه می دهند در بیشتر رشته ها از جمله رشته های فنی مهندسی، مدرک لیسانس ارائه شده از دانشگاه های آزاد و گاها در برخی رشته های دیگر حتی مدراک ارائه شده از دانشگاه های سراسری را از دانشجویان قبول نمی کنند. اما دانشگاه های خصوصی و انگلیسی زبان معمولا محدودیتی از این نظر ندارند و در اکثر رشته ها به دانشجویان پذیرش اعطا می کنند. برای تحصیل در دانشگاه های رایگان افراد باید بتوانند مدرک زبان آلمانی ارائه دهند و مدرک لیسانس خود را در ایران از دانشگاه های معتبر دریافت کرده باشند و در همان مقطع پذیرش از دانشگاه های سراسری یا آزاد داشته باشند و تعدادی واحد نیز گذرانده باشند. برای تحصیل در دانشگاه های خصوصی نیز افراد باید مدرک زبان آیلتس حدود 6 الی 6.5 را ارائه دهند. برخی از دانشگاه های خصوصی هستند که دوره زبان نیز روی دوره های تحصیلی ارائه می دهند که شرایط خیلی ویژه ایی را برای دانشجویان ایجاد کرده است و دانشجویان می توانند بدون مدرک زبان در این دانشگاه ها پذیرش کسب نمایند.

تحصیل رایگان در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش به همراه بورسیه تحصیلی

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش در دانشگاه های دولتی و آلمانی زبان آن رایگان می باشد و افراد هیچ گونه شهریه ای را پرداخت نمی کنند و فقط سالیانه مبلغی برای ثبت نام به دانشگاه پرداخت می کنند. با توجه به این موضوع تحصیل با این شرایط یک نوع بورسیه محسوب می شود، زیرا افراد فقط هزینه زندگی و هزینه ثبت نام را متقبل می شوند. اما دانشجویانی که شرایط معدل و نمرات آن ها عالی و ممتاز باشد شاید از ترم دوم به بعد بتوانند برای کمک هزینه زندگی نیز درخواست دهند و بورسیه های مخصوصی که وجود دارد را بتوانند به دست آورند. نکته مهم دیگر این است که بورسیه های تحصیلی معمولا برای مقطع دکترا می باشد و افراد برای این امر باید حتما سوپروایزر (استاد راهنما) و مدرک زبان با نمره بالا داشته باشند. ضمن اینکه باید مقالات ISI و داخلی و معدل بالایی نیز داشته باشند.

بورسیه تحصیلی در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 3 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و هزینه های تحصیل و زندگی در اتریش

افرادی که قصد تحصیل فوق لیسانس اتریش را داشته باشند قطعا قصد دارند که در ابتدا از هزینه های کامل تحصیل و زندگی در این کشور آگاه شوند و پس از آن در این مسیر قدم بردارند. در این قسمت از مقاله به بررسی دقیق تر موضوع هزینه ها در کشور زیبای اتریش می پردازیم. بر اساس مصوبه قانون اتریش در سال ۲۰۱۲ میلادی مقرر شد برای ترم سپتامبر سال ۲۰۱۳ به بعد برای برای ثبت نام تحصیلی در دانشگاه های دولتی مبلغی حدود 1،000 یورو در سال برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا و برای شهروندن داخل اتحادیه اروپا در حدود 500 یورو در سال اخذ شود. هزینه های زندگی در کشور اتریش بسیار منطقی تر از برخی از کشورهای دیگر می باشد. با اینکه بهترین کشور دنیا از نظر سطح کیفیت است و با کشور سوئیس برابری می کند، اما هزینه های زندگی در آن به نسبت سوئیس یا برخی کشورهای دیگر خیلی پایین تر می باشد. در جدول زیر به بررسی قیمت اقلام مهم برای زندگی در این کشور می پردازیم.

قیمت ها مایحتاج زندگی 
12.00 یورو غذا در یک رستوران ارزان قیمت
50.00 یورو غذا در یک رستوران متوسط برای 2 نفر
2.12 یورو یک بطری آب 1 و نیم لیتری
1.09 یورو یک بطری شیر 1 لیتری
1.75 یورو 1 کیلو گرم برنج سفید
2.74 یورو تخم مرغ
10.87 یورو 1 کیلو گرم پنیرمحلی
16.79 یورو 1 کیلوگرم گوشت گاو
10.47 یورو 1 کیلو گرم گوشت مرغ
2.40 یورو بلیط یک طرفه حمل و نقل محلی
4.00 یورو تعرفه تاکسی عادی
1،327.57 یورو اجاره آپارتمان (3 خوابه) در مرکز شهر
1،026.74 یورو اجاره آپارتمان (3 خوابه) خارج از مرکز شهر
4،813.92 یورو قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر
3،427.20 یورو قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز شهر
هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و کار دانشجویی

افرادی که قصد تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را داشته باشند گاهاً تمایل دارند که در این کشور کار پاره وقت دانشجویی هم داشته باشند که بتوانند بخشی از هزینه های زندگی خود را پوشش دهند. در مقطع فوق لیسانس در این کشور دانشجویان می توانند در هفته حدود 20 ساعت به صورت پاره وقت کار کنند. دستمزد و حقوقی که با ساعت کاری می توانند دریافت کنند با توجه به سمت شغلی و کاری که انجام می دهند از ساعتی حدود 8 یورو تا 12 یورو متغیر می باشد. کارهای دانشجویی برای دانشجویان در این کشور بسیار زیاد است تا جایی که در خود این دانشگاه ها آگهی های تقاضای جذب نیرو از طرف کارفرمایان و شرکت های مختلف تبلیغ می شود و دانشجویان گزینه های انتخابی زیادی خواهند داشت. البته توجه داشته باشید که کار پاره وقت نمی تواند تمامی هزینه های شما را تامین نماید اما بخشی از هزینه ها را پوشش می دهد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش 4 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و بررسی ویزای همراه

افرادی که قصد داشته باشند با تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش خانواده خود را نیز به همراه داشته باشند باید از نکات مهمی آگاه باشند. در حقوق بین الملل همراه شامل همسر و فرزند زیر 18 سال می باشد. دولت اتریش بر اساس قانون به افرادی که کارت اقامت تحصیلی داشته باشند و دارای همسر و فرزند زیر 18 سال باشند اجازه می دهد که برای ویزای همراه نیز اقدام نمایند. اما نکته مهم این است که تا سال 2018 دولت اتریش به افراد و متقاضیان ویزای تحصیلی اجازه می داد که قبل از ورود خود برای همراهان خود نیز درخواست ویزا دهند و دانشجویان قادر بودند که از همان ابتدای امر با همسر و فرزندان زیر 18 سال خود به این کشور وارد شوند. اما پس از سال 2018 به دلایل سختگیری های خاصی که در سفارت برای دانشجویان ایرانی اعمال شد، متقاضیان در ابتدای امر بهتر است که فقط برای ویزای خود اقدام کنند و زمانی که وارد این کشور شدند و کارت اقامت حود را دریافت نمودند، برای الحاق همراهان خود درخواست و اقدام نمایند. از زمان درخواست الحاق تا زمان اخذ ویزای همراهان ممکن است حدود 2 ماه الی 5 ماه زمان نیاز باشد.

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و معرفی دانشگاه های برتر اتریش

از نکات مهم تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش این است که از دانشگاه های برتر آن آگاهی داشته باشیم. کشور اتریش تعدادی از برترین دانشگاه های دنیا با رنکینگ جهانی و رتبه ممتاز را در خود جای داده است که برخی از آن ها رایگان و به زبان آلمانی و برخی دیگر نیز به زبان انگلیسی و خصوصی و دارای شهریه می باشند. مراکز آموزش عالی در کشور اتریش را می توان به دانشگاه ها، دانشکده هنر های عالی، مدرسه های عالی فنی و مدارس تخصصی رشته ها که دو و یک ساله می باشند، تقسیم کرد. شاید از قبل می دانستید که دانشکده های موسیقی و هنر فوق العاده قوی می باشند و برترین دانشکده های موسیقی و هنر در کشور اتریش واقع شده است. برای ورود به تمامی مرکز های آموزش عالی در کشور اتریش می بایست مدرک Reifeprufungszeugins را اخذ نمایید. در کشور اتریش برای ورود به برخی از رشته های تحصیلی باید در آزمون ورودی دانشگاه شرکت نمایید و در صورت قبولی اجازه ورود به کورس تحصیلی در فوق لیسانس را داشته باشید .

در ادامه به معرفی بهترین دانشگاه های این کشور می پردازیم.

 لیست دانشگاه ها
دانشگاه وین (University Of Vienna)
دانشگاه فنی وین (Technique University Vienna)
دانشگاه پزشکی وین (Medical university of Vienna)
دانشگاه گراتس (University of Graz)
دانشگاه اینسبروک  (University of Innsbruck)
دانشگاه سالزبورگ (University of Salzburg)
دانشگاه کلاگنفورت (University of Klagenfurt)
دانشگاه یوهانس کپلر لینز (Kepler University Linz)

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و مدارک مورد نیاز اخذ ویزای تحصیلی اتریش

برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش مدارک اولیه ای مورد نیاز می باشد که در ادامه به این مدارک لازمه می پردازیم. این نوشتار توسط موسسه حقوقی ملک پور تهیه و گردآوری شده است که هر گونه کپی برداری از آن شرعا و قانونا مجاز نمی باشد.

 • کسب مدرک گواهی اشتغال به تحصیل از وزارت علوم در مقطع تحصیلی مربوطه که باید به زبان آلمانی ترجمه شده باشد. (برای دانشگاه های آزاد و سراسری و … نیز مورد وثوق کشور اتریش می باشد)

 • گواهی عدم منع تحصیل در مقطع فوق لیسانس (در صورتی که دارای لوگو و مهر به زبان انگلیسی باشد مورد تأیید است و نیازی به ترجمه نخواهد داشت)

 • ترجمه مدرک تحصیلی لیسانس و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

 • ترجمه مدرک تحصیلی کاردانی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی (در صورت وجود)

 • ترجمه مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

 • ترجمه مدرک تحصیلی دیپلم و ریز نمرات آن به زبان آلمانی

 • کپی از صفحه اول پاسپورت (ترجمه شناسنامه به زبان آلمانی و یا انگلیسی هم مورد تأیید است)

 • تکمیل نمودن فرم پذیرش اولیه دانشگاه مربوطه

 • ارائه رزومه کامل و مستند که قابلیت استعلام را داشته باشد.

 • ارائه توصیه نامه برای دانشگاه از دو استاد در دانشگاه های ایران

 • ارائه انگیزه نامه برای رشته منظور در دانشگاه مربوطه در کشور اتریش

هزینه تحصیل و زندگی در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و موقعیت کار پس از تحصیل

متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش در اکثر موارد قصد دارند که پس از اتمام تحصیلات یک کار مناسب پیدا کنند و در این کشور اقامت کاری بگیرند. این امکان برای دانشجویان فراهم است که بتوانند تا حدود 1 سال پس از اتمام تحصیلات از دولت اتریش فرصت کاریابی بگیرند. دولت اتریش این امکان را برای دانشجویان بین المللی فراهم نموده است. بنابراین با توجه به نرخ پایین بیکاری این کشور و با توجه به اینکه کشور اتریش در برخی از رشته ها با کمبود نیروی کار مواجه است و البته با توجه به اینکه این افراد حدود 2 سال در این کشور حضور داشته اند و تحصیل کرده اند و یک مدرک آکادمیک معتبر و قوی از دانشگاه های همین کشور به دست آورده اند از شانس بالایی برای کاریابی برخوردارند و به راحتی می توانند کار مرتبط با رشته خود را پیدا کنند. در نمودار زیر نرخ بیکاری کشور اتریش بررسی شده است.

تحصیل پزشکی در اتریش 1 تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش

اقامت پس از تحصیل در اتریش

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و وضعیت اقامت و اخذ تابعیت پس از تحصیل

متقاضیان تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش پس از پیدا کردن کار در نهایت قصد دارند که به اخذ اقامت یکی از بهترین و زیباترین کشورهای دنیا دست پیدا کنند. این افراد در صورتی که بتوانند بین 3 الی 5 سال کار و شغل خود را حفظ کنند و مالیات این کشور را پرداخت کنند می توانند برای اخذ اقامت دائم اتریش درخواست دهند و اقامت خود را به دست آورند و پس از سال ششم برای اخذ تابعیت و پاسپورت اتریش درخواست نمایند. افرادی که اقامت دائم داشته باشند می توانند همانند یک شهروند اتریشی از تمامی امتیازات این کشور زیبا و بی نظیر برخوردار شوند، اما تا زمان اخذ تابعیت، امکان رای دادن یا اشتغال در پست های سیاسی و امنیتی را نخواهند داشت.

پاسپورت اتریش
تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش و سخن پایانی

تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را در این مقاله از تمامی جوانب مورد بررسی قرار دادیم و نکات مهم آن را مانند مدارک مورد نیاز، شرایط دانشگاه ها، شرایط ویزای همراه و… با جزئیات آن ها بیان نمودیم. تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش یک فرصت بسیار خوب برای تحصیل و پس از آن کار و اخذ اقامت و تابعیت این کشور به شمار می رود. شما عزیزان اگر قصد تحصیل در مقطع فوق لیسانس اتریش را دارید می توانید با موسسه مشاوره ای MIE اتریش در سراسر دنیا تماس حاصل نموده و به صورت کاملا تخصصی با مشاورین ارشد مشاوره داشته باشید. شما همچنین می توانید در قسمت دیدگاه ها، سوالات مهاجرت و آپلود ویدئو سوالات خود را مطرح نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن از کارشناسان ما پاسخ خود را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

190 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. Z گفته:

  سلام من کارشناسی دانشگاه غیرانتفای بودم با معدل ۱۵.۲۴میخواستم بدونم میتونم برای بیوانفورماتیک وین اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با توجه به رقابتی بودن تحصیل در اتریش طبق قوانین آموزشی این کشور به منظور تحصیل در این کشور ابتدا می بایست در دانشگاه سراسری در رشته مورد نظر قبولی اخذ نموده و پس از گذراندن حداقل یک ترم اقدام نمایید. همچنین ممکن است به قبولی در آزمون ورودی دانشگاه های اتریش نیز نیاز داشته باشید. در غیر این صورت می توانید در دانشگاه های خصوصی اتریش تحصیل نمایید که البته هزینه بالایی نیز خواهد داشت.
   پیشنهاد می کنیم به منظور کاهش هزینه هایتان محصول اپلای و ویزای تحصیلی اتریش موسسه ملک پور را از لینک زیر تهیه نمایید تا شخصاً برای پذیرش و اخذ ویزای تحصیلی اتریش بتوانید اقدام نمایید.
   https://malekpour.ir/product/اپلای-و-ویزای-تحصیلی-اتریش/

   پاسخ
 2. ریحانه گفته:

  سلام. 22 ساله و مجرد هستم. دانشجوی کارشناسی معماری دانشگاه آزاد تهران جنوب. آیا با معدل بالای 17 کارشناسی, و نمره ی 6.5 ایلتس و همچنین داشتن مدارک مورد نیاز برای زبان آلمانی و سابقه‌ی کارهای پژوهشی میتونم برای تحصیل رایگان در اتریش و یا کشورهای دیگه اقدام کنم؟ آیا فعالیت داشتن در کارهای هنری مثل دوبله و نویسندگی و نوازندگی ساز ویولن هم میتونه برای مهاجرت به اتریش و یا کشورهای دیگه‌ی اروپایی و یا کانادا موثر باشه؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. با شرایطی که فرمودید میتونین شانستون رو برای تحصیل رایگان در کشورهایی مثل اتریش و آلمان و نروژ امتحان کنین. البته باید نحوه اپلای رو بلد باشین تا شانستون رو از دست ندین. داشتن فعالیت هنری اگه مزتبط با رشته تحصیلیتون و قابل اثبات باشه میتونه براتون امتیاز و رزومه محسوب بشه.

   پاسخ
 3. اردلان گفته:

  با سلام و عرض ادب من دیپلمم کاردانش شبانه با معدل 13 و کاردانی با معدل 13/50 و کارشناسی با معدل 15 میخواستم ببینم میتونم برای اتریش پذیرش بگیرم برای ارشد؟ آیا امکانش هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   سلام
   این امکان وجود دارد. البته اگر قصد تحصیل در دانشگاه های رایگان اتریش را دارید باید از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شده باشید.

   پاسخ
    • mie.malekpour15 گفته:

     سلام و عرض ادب،
     خیر جهت تحصیل در دانشگاه های ملی اتریش لزوماً شما باید قبولی دانشگاه های سراسری ایران را داشته باشید و با مدرک دانشگاه آزاد، صرفاً امکان اقدام برای دانشگاه های خصوصی اتریش را خواهید داشت.
     * مانا باشید *

     پاسخ
 4. ناشناس گفته:

  سلام ایا این امکام وجود داره که برای دوره زبان المانی یا انگلیسی اقدام کرد با وجود همسر ؟ یعنی ویزای همراه هم میدن برای دوره های زبان؟چه مقدار هزینه داره؟
  همچنین میشه در کشوری رشته زبان اون کشور رو در دانشگاه خوند با بورسیه تحصیلی
  با مدرک کارشناسی معماری دانشگاه ازاد تهران جنوب معدل 16.5 و مدرک ایلتس 6.5 و سن 26 سال؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. شرایط دوره زبان اتریش:
   • امکان آوردن همراه
   • همراه با اجازه کار
   • و تحصیل رایگان فرزندان شما
   • هزینه سالی 13 هزار یورو
   • مکان شهر وین

   پاسخ سوال دوم:
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. چیمن گفته:

  باسلام من یه سوال داشتم اگه کسی بخوادتواتریش یاالمان زبان المانب بخونه چه جوری بایداقدام کنه؟ شرایط ومدارک چیه؟ وشهریه ش چقدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. این دوره ها عموماً هزینه خیلی زیادی ندارند و شرایط آن بستگی به شرایط خود شما خواهد داشت. در صورت نیاز به اخذ اطلاعات دقیق تر، با دفاتر ما تماس بگیرید تا شرایط شما را به رایگان ارزیابی کنند.

   پاسخ
 6. حامد گفته:

  با سلام و تشکر از سایت خوبتون.من لیسانس کشاورزی از دانشگاه محقق اردبیل با معدل14/67هستم میخواستم بدونم برای کارشناسی ارشد کدام کشور را مناسب میدانید که بتونم رایگان یا با هزینه کم تحصیل کنم.درضم برای مدرک زبان هم میخوام اقدام کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
Rating: 5