امروزه با توجه به سوالات متداول و رایج در زمینه بورسیه تحصیلی و سیل انبوه درخواستها و پرسشهای هم میهنان عزیزمان در زمینه مهاجرت تحصیلی و اخذ بورسیه تحصیلی از موسسات مهاجرتی و موسسات اعزام دانشجو و علی الخصوص مشاورین موسسه حقوقی ملک پورکه به عنوان یکی از بزرگترین و قدیمی ترین موسسات حقوقی خاورمیانه به شمار می رود، ملاحظه و استنتاج می گردد کهمساله مهاجرت تحصیلی و دریافت بورس تحصیلی طرفداران زیادی در بین مردم کشورمان و مردم سایر نقاط دنیا داردکه علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های بزرگ دنیا و مهاجرت از طریق تحصیل هستند.

در این مقاله کوتاه سعی ما بر این است که شما را با موقعیت تکرار نشدنی اخذ بورسیه تحصیلی روسیه بصورت بورسیه کامل تحصیلی و تحصیل در برترین دانشگاه روسیه به همراه امکان اخذ بورسیه تحصیلی روسیه آشنا نماییم .

و بطور کامل در مورد امکان اخذ بورسیه تحصیلی روسیه از دانشگاه سن پطرزبورگ توسط موسسه حقوقی ملک پور صحبت به میان آوریم ، بورسیه کامل تحصیلی روسیه که به دانشجویان مقطع فوق لیسانس تعلق می گیرد ، اخذ بورسیه تحصیلی روسیه تقریبآ شرایط سهل تری نسبت به بورسیه تحصیلی کشورهای دیگر دارد .

حال با مطالعه این مقاله در مورد تحصیل در روسیه با امکان اخذ بورسیه تحصیلی روسیه ، در صورت داشتن شرایط اخذ بورسیه تحصیلی روسیه حتمآ در اسرع وقت با موسسه حقوقی ملک پور تماس حاصل بفرمایید .

البته اخذ بورسیه تحصیلی  به دلیل حجم زیاد متقاضیان و مراجعین جهت دریافت ویزای تحصیلی ودریافت بورسیه تحصیلی این مساله به سادگی برای همگان مقدور نخواهد بود، و میتوان گفت تنها کسانی موفق به اخذ بورسیه تحصیلی می گردند که اطلاعات کامل و جامعی را در این زمینه در اختیار داشته باشند و برای کسانی که پیش از اقدام کردن جهت اخذ پذیرش و بورسیه تحصیلی با مشاورین و وکلای با تجربه مشاوره داشته باشند، شانس بیشتری جهت موفقیت در این راستا متصور خواهد بود.

یکی از کشورهایی که شرایط بسیار مناسب و مساعدی در مورد سطح آموزشی دانشگاهی و کیفیت بالای تحصیلات و زندگی را دارا است کشور روسیه می باشد.

کشور روسیه به دلیل داشتن دانشگاه های با رنکینگ بالای جهانی و تحصیل ارزان قیمت و سهولت در پذیرش  از گزینه های بسیار پر طرفدار به شمار می آید و متقاضیان زیادی جهت دریافت پذیرش تحصیلی و همچنین اخذ بورسیه تحصیلی روسیه وجود دارند.

بدیهی است که همه متقاضیان واجد شرایط لازم جهت ورود به روسیه و پذیرش گرفتن از دانشگاههای این کشور را دارا نیستند و عده کثیری موفق به دریافت پذیرش و بورسیه تحصیلی روسیه نمی شوند.

لذا است که با امعان نظر در مراتب معنونه فوق ملاحظه می گردد مبحث اخذ بورسیه تحصیلی برای کشورهای مختلف و از جمله بورسیه تحصیلی روسیه یکی  از مسایل بسیار تخصصی و حرفه ای می باشد که رسیدگی به این امر در صلاحیت یک تیم خبره و مشاورین زبده حقوقی قرار دارد که نسبت به قوانین داخلی و قوانین بین المللی اشراف کامل داشته باشند و از سطح تجربه و تبحر مطلوبی برخوردار باشند تا بتوانند زمینه سازی مورد لزوم جهت این مساله را فراهم آورند.

موسسه حقوقی ملک پورکه به لطف مردم عزیز کشورمان از حیث جایگاه و درجه اعتبار بین المللی در مقام و رتبه قابل توجهی قرار دارد و در راستای امور مهاجرتی و فراهم کردن شرایطی همچون اخذ بورسیه تحصیلی در خدمت هم میهنان عزیزمان بوده است، و همواره در زمینه خدماتی همچون مشاوره تخصصی در امر مهاجرت و مسایل حقوقی بین المللی فعالیت و موفقیتهای چشمگیری را داشته است.

که البته این امر را مرهون لطف شما بزرگواران و تلاشهای بی وقفه تیم حقوقی خود در اروپا و همچنین در داخل کشورمان می باشد.

اخیرا دانشگاه بزرگ و بین المللی سن پترزبورگ روسیه با رایزنی های شخص ملک پور شرایط مناسب و مساعدی را برای متقاضیان تحصیل در این دانشگاه فراهم نموده است و این شرایط شامل حال کسانی خواهد بود که از سبقه و رزومه خوب تحصیلی برخوردار بوده باشند.

دانشگاه پلی تکنیک سن پطرزبورگاز تاپ ترین دانشگاههای روسیه میباشد ، و به همین دلیل نیز مورد تایید قطعی وزارت علوم ایران نیز قرار گرفته است ، و همچنین مدارک صادره از این دانشگاه در ایران دارای اعتبار بالایی می باشد ، علاوه بر این مدارک تحصیلی صادره از دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ از اعتبار بالای جهانی نیز برخوردار میباشد که این مسئله نیز باعث شده تا خیل عظیمی از متقاضیان را به سمت این کشور و این دانشگاه بکشاند ،

مزیت دیگری که تحصیل در دانشگاه سن پطرزبورگ داراست ، آنست که بعلت مورد تایید بودن این دانشگاه در بسیاری از نقاط دنیا و دارا بودن امکان تبادل دانشجویی و علمی میان این دانشگاه با دانشگاههای معتبر دیگر دنیا ، دانشجویان میتوانند پس از گذراندن دو ترم در این دانشگاه برای ورود به دانشگاههای کشورهای مختلف همانند آلمان نیز انتقالی بگیرند .

با توجه با رایزنی هایی که شخص آقای ملک پور با دانشگاه سن پطرزبورگ داشته اند ، تعدادی سهمیه بورسیه در روسیه جهت دانشجویان معرفی شده از طرف موسسه حقوقی ملک پور در نظر گرفته شد ، که بتوانیم برای تعداد محدودی دانشجو با شرایط خاص و در رشته های مشخص شده از طرف دانشگاه و معدل های بالای چهارده ، بورسیه کامل شامل هزینه تحصیل و مسکن نیز دریافت نماییم .

پذیرش در دانشگاه سن پطرزبورگدر سال فقط یکبار انجام میپذیرد و ترم ورودی دانشجویان ترم سپتامبر میباشد ، سپتامبر اواخر شهریور و اوایل مهر ما می باشد ، مهلت اقدام جهت اخذ پذیرش جهت تحصیل در روسیه در دانشگاه سن پطرزبوگ و همچنین بهره مندی از امکان بورسیه در روسیه تا پنجم ماه می ، که همان پانزدهم اردیبهشت ماست ، میباشد.

این بورسیه در روسیه جهت مقطع فوق لیسانس میباشد و هر دو سال تحصیل دانشجو را در روسیه پوشش خواهد داد . فقط هزینه ای در حدود پانصد تا ششصد هزار تومن جهت خورد و خوراک دانشجو باید در نظر گرفته شود که یا با کار بیست ساعت در هفته تامین خواهد شد و یا از منابع مالی موجود در ایران .

 

امتیازات بسیاری برای دانشجویان دانشگاه پلی تکنیک سن پطرزبورگ در نظر گرفته شده است که به شرح ذیل می باشند :

امکان برخورداری از تحصیلات کاملا رایگان و بدون پرداخت هیچ گونه شهریه.

در اختیار قرار دادن شرایط مطلوب جهت زندگی و واگذاری شرایط اسکان و خوابگاه به صورت کاملا رایگان.

پرداخت هزینه هایی هرچند جزیی جهت امرار معاش روزانه و کمک هزینه جهت خورد و خوراک.

امکان پذیرش برای بیش از بیست رشته تحصیلی و در مقطع کارشناسی ارشد.

نداشتن نیاز به مدرک زبان ، البته متقاضی میبایست در سطح مورد قبولی مسلط به زبان انگلیسی باشد .

تحصیل به زبان انگلیسیخواهد بود و نیازی به یادگیری هیچ سطحی از زبان روسی نیست.

امکان اخذ ویزای همراه دانشجو.

بهره مندی از مزایایی همچون معافیت مالیاتی.

امکان تحصیل به دو زبان روسی و انگلیسی در صورت دلخواه .

 

درمورد کیفیت خوابگاهها اطلاع دقیقی در دسترس موسسه حقوقی ملک پور نمی باشد ، لذا بر طبق فرمودۀ مسئولین دانشگاه سن پطرزبورگ کیفیت خوابگاهها در سطح مطلوبی می باشد .

موسسه حقوقی ملک پوردر صورت عدم موفقیت شما در پروسه ویزا و یا پذیرش و یا اخذ بورسیه متعهد میباشد که تمامی هزینه های مشاوره را به شما عزیزان عودت دهد .

البته شایان ذکر است که ظرفیت پذیرش با این شرایط فوق فقط برای عده محدودی مقدور است و اشخاصی که رزومه بهتری را داشته باشند نسبت به سایر متقاضان در اولویت قرار خواهند گرفت.

رشته های دوره فوق لیسانس که به زبان انگلیسی در دانشگاه سن پطرزبورگ با بورسیه تحصیلی روسیه  ارایه میشوند به ترتیب ذیل می باشند :

ENGINEERING

Civil Engineering

Energy Efficient and Sustainable Building

Energy Technology

Power Plant Engineering

Electrical Power Engineering

Innovative Technologies in Metallurgy

Intelligent Systems

Communication Design

Advanced Dynamics of Discreet and Continuum Systems

Continuum Mechanics: Fundamentals and Applications

Materials and Structures for Extreme and Special Conditions

Mechanics and mathematical modeling

 

ECONOMICS & MANAGEMENT

International Business Development

Business Development and Innovation In International Context

International Marketing Management

Innovative Entrepreneurship

Region Studies: Russian Federation

Technologies for Business Engineering

 

Rating: 5
15 پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. گذراندن آزمون پادفکت برای تحصیل رشته های پزشکی در روسیه الزامیست. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 1. جواد گفته:

  سلام من 16 سالمه و سال یازدهم در رشته تجربی مدرک زبان A2 کامل و اوایل B1 میخواستم برای تحصیل در دبیرستان های روسیه اقدام کنم آیا این امکان هست؟

  Rating: 5
  پاسخ
 2. عباس گفته:

  سلام وقت بخیر من 30سالمه میخوام در رشته پرستاری تحصیل بکنم در روسیه آیا امکانش هست ؟/هزینه هاش چقدر هست؟؟لطفا راهنماییم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
 3. محدثه گفته:

  با سلام .
  من فارغ التحصیل مقطع ارشد روابط بین الملل هستم . به دلیل شرایط نامساعد کاری در رشته ای که هستم تصمیم گرفتم رشته دندانپزشکی رو در روسیه بخوانم.من 27 سال دارم . با توجه به این شرایط امکان اخذ پذیرش برای دندانپزشکی وجود دارد؟ مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی من انسانی با نمرات بالا هست.

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام
   بله میتوانید اقدام نمایید اما ابتدا باید زبان روسی را در خود کشور روسیه یاد بگیرید و سپس وارد رشته مورد نظر شوید

   پاسخ
 4. maziar samiei گفته:

  باسلام وخسته نباشید..من بازیکن فوتبال حرفه ای هستم سوالم اینه که اگه به روسیه مهاجرت کنم آیا میتونم اونجا فوتبالم رو ادامه بدم؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و عرض ادب و احترام
   احترامآ ضمن تشکر فراوان از خدمت شما دوست عزیز و بزرگوار بعرضتان میرسانیم که به جهت آنکه توضیح مسائل حقوقی در این بخش امری دشوار میباشد و ممکن است باعث سوء تفاهم گردد و برای مشاوره بهتر ممکن است لازم باشد به سوالات مشاور پاسخ دهید و این بطور همزمان در مشاوره تلفنی امکانپذیر خواهد بود ، برای آنکه بتوانیم خدمت شما پاسخ درست ارائه نماییم و پاسخگوی تعداد کثیر ایمیل های ارسال شده از عزیزانی که به ما لطف دارند با سرعت بیشتری باشیم ، خواهشمندیم با دفاتر ما تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت بفرمایید.

   پاسخ
 5. mie editor2 گفته:

  با سلام و عرض ادب. برای اخذ بورسیه تحصیلی باید شرایط شما (سن، مدرک زبان، مقالات بین المللی و ..) مورد بررسی قرار گیرد. لطقا شرایط و سوال خود را به طور کامل مطرح نمایید تا بتوانیم راهنمایی بهتری داشته باشیم همچنین می توانید با دفاتر ما تماس بگیرید.

  پاسخ
 6. mie editor2 گفته:

  با سلام خدمت شما….قبلا هم سوال پرسیده بودم ولی پاسخی دریافت نکردم!! من برای مقطع دکترای رشته روانشناسی بالینی علاقمند به بورسیه در کشور روسیه یا ارمنستان هستم و الان نیز در حال یادگیری زبان روسی هستم،ولی مطالب سایت و قوانین کشورها را خوانده ام ولی سردرگم شده ام،لطفا راهنمایی بفرمایید؟؟

  پاسخ
 7. علی نادری گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ۱۵ سالم هست و میخوام در دبیرستان های روسیه در رشته کامپیوتر یا هوانوردی ادامه تحصیل بدم
  شما افرادی مثل من که زیر دیپلم هستند رو پذیرش میکنید؟
  اگه جواب مثبت هست، دبیرستان های روسیه سالی چقدر هزینه دریافت میکنند

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.