بورسیه تحصیلی سنگاپور

 

شرایط بورسیه تحصیلی سنگاپور چیست؟ مدارک مورد نیاز جهت اخذ بورسیه تحصیلی سنگاپور چیست؟ آیا برای اخذ بورسیه تحصیلی سنگاپور نیاز به مدرک زبان خارجی می باشد؟ بورسیه تحصیلی سنگاپور ، تا چه میزان هزینه های دانشجو را کاهش می دهد؟بسیاری از عزیزان در باب بورسیه تحصیلی سنگاپور در تماس با موسسه حقوقی ملکپور بزرگترین موسسه حقوقی خاورمیانه  سوالات متعدد داشته اند و ما برآن شدیم تا مقاله ای با عنوان بورسیه تحصیلی سنگاپور برای شما عزیزان همیشه همراه موسسه حقوقی ملکپور تهیه و تنظیم نماییم.

بورس تحصیلی سنگاپور و بورس  کالج شلتون از جمله مواردی است که جهت مهاجرت تحصیلی  نظر متقاضیان بی شماری را به خود جلب نموده است چراکه بورسیه تحصیلی سنگاپور بهترین و شناخته شده ترین انواع بورس در آسیا و حتی دنیا محسوب می شود.موسسه حقوقی ملکپور شرایط ایده آلی جهت بورسیه تحصیلی سنگاپور به خصوص در کالج شلتون فراهم نموده است

از بورس های شناخته شده  سنگاپور بورس های تحصیلی ارائه شده توسط وزارتخانه ها و سازمان های خصوصی ، بورس تحصیلی سنگاپور صنعت  (SgIS) است که توسط برخی از سازمان ها  در بخش های استراتژیک سنگاپور در همکاری با دولت سنگاپور ارائه شده است. بورس تحصیلی sgls بورسی  است که در پرورش استعدادهای هسته ای قوی که مهارت لازم و توانایی فوق العاده  را دارند مورد استفاده قرار می گیرد  که هدف آن کمک به قسمت های استراتژیک می باشد.

از بورس های دیگر سنگاپور بورس وزارت معارف و کمیسیون خدمات عمومی  (PSC) است که طیف گسترده  و پر جاذبه از کمک هزینه تحصیلی آموزشی را به دانش آموزانی که دستاوردهای بسیار خوبی برای تحصیل و همچنین مهارت های رهبری، مهارت های ارتباطی، تفکر دقیق،مهارت های ارتباطی و ویژگی های شخصی برجسته دارند ارائه می دهد.  با این بورس علاوه بر تمام منافع ملموس مانند گرفتن شهریه از دانشگاه و حمایت مالی دانشگاه ، امکان اخذ پداش را هم دارند.

 

بورس تحصیلی آسه آن بورس تحصیلی است که برای دانشجویان بین المللی خلاق که رزومه علمی بسیار قوی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. هدف آسه آن کمک هزینه تحصیلی به ارائه فرصت به جوانانی است که انگیزه انها  توسعه توانایی های بالقوه خود و تجهیز آنها با مهارت های مهم برای قرن ۲۱ هستند.

مدارک جهت بورس تحصیلی سنگاپور

کپی مدارک زیر در هنگام ثبت نام به صورت آنلاین باید آپلود شوند:

کارت شناسایی یا پاسپورت

عکس مشابه عکس پاسپورت با فورمت JPEG/PNG

ترجمه انگلیسی مدارک تحصیلی و ریز نمرات

توصیه نامه  از اساتید دانشگاهی که در آنجا تحصیل نمودید.

ارائه مدرک زبان انگلیسی

 

شرایط بورس تحصیلی سنگاپور

TUM آسیا نیز کمک هزینه های تحصیلی زیر را به دانشجویان برجسته ای که نیاز به حمایت مالی برای تحصیلات تکمیلی عالی خود دارند، ارائه می دهد:
بورسیه های صنعتی (ساپورت کامل شهریه با پشتیبانی مالی شرکت، با دستمزد)
بورسیه های TUM آسیا (۲۰٪ -۵۰٪ کاهش شهریه توسط  TUM آسیا)
بورسیه های DAAD (بورسیه مبتنی بر ترمی که شهریه و کمک هزینه را پوشش دهد)
TUM آسیا ،موسسه آموزش عالی (IHL) تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش سنگاپور MOE) ) است. شماره ثبت CPE 200105229R است(از EduTrust معاف میباشد)، از ۱۳/۰۶/۲۰۱۱ تا۲۰۱۷/۱۲/۰۶اعتبار دارد. همچنین در شعبات محوطه دانشگاه و شرکت تابعه تکنسین Universitaet مونیخ (TUM)حضور دارند.

 

بورسیه دانشگاه NTU سنگاپور

دانشگاه NTU سنگاپور برای متقاضیانی که سطح علمی بالایی دارند شرایط فوق العاده ای جهت بورس تحصیلی مهیا نموده است تا انها بتوانند به طور تمام وقت در کورس های پژوهشی به تحصیل خود ادامه  دهند. این بورس ها شامل مقرری بین ۱۲۰۰۰دلار تا ۱۵۰۰۰ دلار سنگاپور در سال می باشد. در ضمن این بورس برای  مقطع phd  بین ۲۰۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ دلار سنگاپور می باشد. مبلغ کاملی که  به هر یک از دانشجویان پرداخت می شود به شایستگی دانشجو کارآمد بودن و تجربه و رزومه او بستگی نسبی دارد. همچنین علاوه بر بورس مبالغی دیگر به دانشجو به عنوان هزینه های علاوه بر کامپیوتر و هزینه های پژوهش او پرداخت میگردد

شایان توجه است که این بورس در مرحله اول به مدت تنها یک سال لحاظ شده و ادامه بورس بستگی در ابتدا برای مدت یک سال با قابلیت تمدید هر ۱۲ ماه به کارامدی و رشد پژوهشی دانشجو بستگی دارد که این بورس حداکثر طول برای مقطع مستر ۲ سال و برای مقطع phd ۳ سال خواهد بود.دوره قابل تمدید بورسیه تحصیلی برای دوره کارشناسی ارشد ۲ سال و برای دوره دکترا ۳ سال است.

بورس تحصیلی که توسط NTU ارائه نی شود جهت متقاضیان مستر و  phd است وتمامی رشته ها و گرایش ها مشمول این بورس خواهند شد وجه تمایز بورس NTU با بورس تحصیلی SINGA این است که بورس NTU هزینه خرید لوازم التحریر و بلیط هواپیما را شامل نخواهد شدهزینه خرید کتاب و بلیط هواپیما را شامل نمی شود

بورس SINGA، شرایط  خاص خود را دارد. زمانی دانشجویی از طریق بورس SINGA اپلای می نماید و مدارک را از طریق سایت  ضمیمه می‌کند، دانشگاه و رشته مورد تقاضا  را انتخاب می‌کند و اساتید آن دانشگاه‌ها، شرایط دانشجویان را تفحص می‌نمایند.تعداد  تعیین شده ای  از علاقمندان تحصیل در مقطع phd، در صورت در اختیار داشتن رزومه علمی برجسته و منطبق نمودن انگیزه تحقیقاتی آن ها با علایق پژوهشی اساتید متتخب دانشگاه‌های سنگاپور، انتخاب می‌شوند. شرایط دانشجویان انتخاب شده، به دانشجو اعلام شده که جهت یک گفتمان مجازی از طریق برنامه های ارتباطی مرسوم، در زمان خاصی، آماده باشد. در صورتی که دانشجویان منتخب، بتوانند نظر کلی اساتید را جهت همکاری و ادمیشن جذب نمایند کنند به آن ها اعلام می شودکه برای سفر چند روز به سنگاپور و انجام مصاحبه علمی تکمیلی، اقدام کنند.

بورس SINGA، یک کمک هزینه تحصیلی از طرف دولت سنگاپور، به دانشجویان خارجی جهت تحصیل در مقطع پی اچ دی می‌باشد که بودجه خاصی را به متقاضیان واجد شرایط، اعطای می‌کند. این کمم هزینه، برای مدت خاص و بر اساس شرایطی می‌باشد که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم. هر ساله، ده‌ها ایرانی، موفق به دریافت کمک هزینه تحصیلی سینگا می‌شوند و ظرف چند سال اخیر، شمار دانشجویان ایرانی موفق به دریافت این کمک هزینه، افزایش یافته است. اگر می‌خواهید با ایرانیانی که موفق به دریافت این جایزه شده‌اند در ارتباط باشید، توصیه می‌کنیم انجمن‌های اینترنتی مانند اپلای ابراد را که محیط تبادلی ایرانیان متقاضی تحصیل و زندگی در خارج از کشور می‌باشد را بعضاً، بررسی کنید.

 

 بورس تحصیلی کالج شلتون  Shelton collage

کالج شلتون یکی از بهترین کالج هایی است که  برای دانشجویان و دانش آموزان ساعی کالج معتبر و شناخته ای محسوب می شود چرا که اساتید کالج شلتون منتخب بهترین دانشگاه های سنگاپور هستند و از این باب کالج شلتون در آسیا و دنیا یکی از کالج های بی نظیر محسوب می شود. از لحاظ کیفیت زندگی، سنگاپور یکی از کشورهای مدرن دنیاست و کالج شلتون برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی امکانات بسیار مناسبی فراهم نموده است.

تحصیل در کالج شلتون پل خوبی برای ورود به بهترین دانشگاه های دنیا از جمله کانادا آمریکا و اروپا است و مزیتی که کالج شلتون دارد این است که هزینه های تحصیل در این کالج بسیار پایین است و سوای این امر بورس تحصیلی کالج شلتون از جمله بورس های استثنایی در اسیا و حنی دنیا محسوب می شود..کالج شلتون برای دانش آموزان ساعی  بورس تحصیلی بسیار ایده الی فراهم نموده است تا دانش آموزانی که  سطح علمی بالایی را دارند بتوانند از این بورس تحصیلی استفاده نمایند..

برای بورس تحصیلی کالج شلتون از دانش آموزان بر اساس رزومه تحصیلی و آموزشی و تست زبان انگلیسی و ریاضی تعیین سطح  می شود. به این معنا که کالج شلتون میزان بورس را بر اساس سطح دانش آموزان تعیین می کند.

برای دوره های دبیرستان در سنگاپور کالج شلتون به صورت زیر بورس تحصیلی  ارائه می دهد. در زیر  مبالغ تخفیف  به تفکیک سال های تحصیلی مشخص شده اند.

بورس تحصیلی دوره های دبیرستان در کالج شلتون سنگاپور:

برای دانش آموزان از ۱۳ سال به بالا

برای سال های تحصیلی ۷ ام تا ۱۲ ام

 

بورسیه تحصیلی کالج شلتون در سه طرح ۳۰% ، ۵۰% ، ۷۰%  ارائه می شود که دانش آموزان از نظر نمرات تحصیلی، کمکهای فوق برنامه، رقابت های ورزشی جهت بورس تحصیلی بررسی می شوند.

پس از گذراندن دوره های دبیرستان در کالج شلتون، دانش آموزان می توانند وارد دانشگاه های پارتنر شلتون در امریکا، کانادا، استرالیا، اروپا و بهترین دانشگاه های سنگاپور شوند

دیپلم هتلداری و دوره کارآموزی

مدت زمان دوره: ۳ ماه درس + ۶ ماه کارآموزی

سن: برای اشخاص بالای ۱۸ سال

پروسه اقدام جهت کالج شلتون

هزینه اپلیکیشن: ۵۶۵ دلار سنگاپور(غیر قابل برگشت)

متقاضی باید آزمون تعیین سطح زبان بدهد

فرم ثبت نام جهت ادمیشن کالج شلتون

مدارک دیگر:

کپی ترجمه انگلیسی آخرین مدرک تحصیلی

ریزنمرات ، کپی پاسپورت، کپی ترجمه انگلیسی شناسنامه، گردش حساب ۶ ماه گذشته جهت ویزا- حداقل ۳۰ هزار دلار سنگاپور ( پدر یا مادر می توانند این گردش حساب را ارائه کنند)، ۶ قطعه عکس پاسپورتی

 

هزینه کل دوره: ۷۷۴۸٫۶۷

هزینه خوابگاه برای ۸ ماه: ۳۷۲۵ (۳۶۰ دلار جهت ودیعه می باشد که قابل برگشت است)

مجموع هزینه قابل پرداخت که هزینه دوره و خوابگاه باهم می باشد ۱۱۴۷۳٫۶۷ دلار سنگاپور به صورت قصد بندی قابل پرداخت می باشد:

 

جدول زیر حداقل درآمد در دوره کارآموزی را نشان می دهد:

بدون اضافه کاری برای ۶ ماه مجموعا ۴۵۰۰ دلار سنگاپور (هر ماه ۷۵۰)

 

با اضافه کاری برای ۶ ماه مجموعا بین ۴۵۰۰ تا ۶۸۰۰ دلار سنگاپور

 

 

دوره دبیرستان در کالج Shelton: (A-Level Bridge)

مخصوص کسانی که دوره راهنمایی را به پایان رسانده اند. سال ۹ام تحصیلی را تمام کرده باشند.

پروسه اقدام:

هزینه اپلیکیشن: ۵۶۵ دلار سنگاپور (غیر قابل برگشت)

متقاضی باید آزمون تعیین سطح زبان بدهد

فرم ثبت نام Shelton

مدارک دیگر: کپی ترجمه انگلیسی آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمره، کپی پاسپورت، کپی ترجمه انگلیسی شناسنامه

گردش حساب ۶ ماه گذشته جهت ویزا حداقل ۳۰ هزار دلار سنگاپور ( پدر یا مادر می توانند این گردش حساب را ارائه کنند)، ۶ قطعه عکس پاسپورتی

دوره های زیر براساس سن متقاضی وجود دارد:

۱۳-۱۴ سال   دوره اول دبیرستان – هزینه ۱سال: ۱۵۹۲۵٫۰۸ S$

۱۵ -۱۶ سال دوره دوم دبیرستان – هزینه ۱سال: ۱۵۹۲۵٫۰۸ S$

۱۷ -۱۸ سال دوره پیش دانشگاهی (A-Level):  ۱۷۷۶۰٫۹۱ s$

هزینه اپلیکیشن: ۵۶۵ دلار سنگاپور + هزینه های متفرقه

 

هزینه خوابگاه:

هزینه های ۴۸ هفته ای فقط با پرداخت کامل و برای مدت ۱ سال کامل می باشد.

این هزینه ها شامل، آب و برق؛ شستشو، غذا، و نظارت کامل بر روی خوابگاه می باشد.

 

دوره تجارت (Business Bridge) / هتلداری (Hospitality) – دوره BTECH

پس از گذراندن این دوره دانش جویان می توانند در صورت دریافت پذیرش مستقیما به سال ۲ یا ترم ۳ وارد شوند و این دوره به مانند یک میانبر به دانشگاه می باشد.

 

 

 

 

دوره های ورود:  January / April /JULY / OCTOBER

این دوره ۲ حالت ورودی دارد:

  • کسانی که سال ۹ام تحصیلی را تمام کرده اند:

مدت دوره برای این اشخاص ۲۶ ماه می باشد (یک دوره ۱۴ ماهه و دریافت دیپلم از شلتن+ یک دوره ۱۲ ماهه Btech) و پس از پایان دوره می توانند در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.

  • کسانی که سال ۱۲ را تمام کرده اند:

مدت دوره برای این اشخاص ۱۵ ماه می باشد (درس و کارآموزی) و پس از پایان دوره می توانند در بهترین دانشگاه ها ادامه تحصیل دهند.

  • دوره ۱۲ ماهه دیپلم توریسم و هتلداری:

افراد ۱۸ سال به بالا که ۱۲ سال تحصیلی را کامل کرده اند می توانند برای این دوره اقدام نمایند. این دوره به ۲ بخش تقسیم می شود: ۶ ماه اول درس + ۶ ماه دوم کارآموزی در سنگاپور

 

پروسه اقدام:

هزینه اپلیکیشن: ۵۶۵ دلار سنگاپور (غیر قابل برگشت)

متقاضی باید آزمون تعیین سطح زبان بدهد

فرم ثبت نام Shelton

مدارک دیگر: کپی ترجمه انگلیسی آخرین مدرک تحصیلی و ریزنمره، کپی پاسپورت، کپی ترجمه انگلیسی شناسنامه

گردش حساب ۶ ماه گذشته جهت ویزا حداقل ۳۰ هزار دلار سنگاپور ( پدر یا مادر می توانند این گردش حساب را ارائه کنند)، ۶ قطعه عکس پاسپورتی

دوره های کمپ تابستانه:

این دوره به صورت ۱ روزه (۶ ساعت)/ ۳ روزه (۱۸ ساعت)/ ۵ روزه (۳۰ ساعت) می باشد.

دوره های تابستانه برای زبان انگلیسی/ ریاضیات/ علوم/ تجارت قابل انتخاب می باشد. ریز مطالب آموزشی دوره ها بصورت جزئی در صورت نیاز موجود است.

همان طور که در سطور فوق گذشت بورس تحصیلی سنگاپور و کالج شلتون شرایط بسیار فوق العاده ای دارد. موسسه حقوقی ملکپور تنها نماینده رسمی کالج شلتون است و می تواند برای شما دانش آموزان عزیز پرتلاش و ساعی بورس تحصیلی اخذ نماید تا با حداقل هزینه بتوانید در بهترین کالج و دانشگاه  سنگاپور تحصیل نمایید. جهت کسب اطلاعات جامع می توانید با موسسه حقوقی ملکپور تماس گرفته و از کشاوره های تلفنی و حضوری وکلای بین المللی موسسه حقوقی ملکپور بهره مند شوید.

https://translate.googleusercontent.com/translate_c?act=url&depth=1&hl=en&ie=UTF8&prev=_t&rurl=translate.google.com&sl=en&tl=fa&u=https://www.moe.gov.sg/admissions/scholarships&usg=ALkJrhggGPPx_6dQH1D7FeVGsTqANjAu9w

ttp://tum-asia.edu.sg/adm/page_graduate.php?gclid=CL6E3Jfc7s8CFfAy0wodLVcN8Q

 

علی مهری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.