بورسیه تحصیلی در انگلیس و بررسی شرایط آن

بورسیه تحصیلی در انگلیس ، اخذ ویزای تحصیلی انگلیس و مهاجرت تحصیلی به انگلیس در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار می گیرد. همواره سوالاتی در زمینه تحصیل در انگلیس از طریق اخذ بورسیه برای مخاطبین پیش می آِد از جمله اینکه شرایط  اقامت پس از تحصیل در انگلیس چیست؟ چگونه می توان برای دریافت بورسیه تحصیلی در انگلیس اقدام کرد؟ در این مقاله سعی بر این است تا به اکثر سوالات شما در زمینه بورسیه تحصیلی در انگلیس اخذ پاسخ داده شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه تحصیل در انگلیس  سوالات خود را زیر همین مقاله مطرح نمایید، کارشناسان  موسسه حقوقی ملک پور، همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان هستند. همچنین می توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه حقوقی تماس بگیرید و از مشاوره تلفنی رایگان درباره بورسیه تحصیلی در انگلیس بهره مند شوید.

بورسیه تحصیلی در انگلیس بورسیه تحصیلی در انگلیس

شما می توانید شرایط خود و اطلاعات تماس را از طریق فرم ارزیابی وارد کرده تا مشاوران ما شرایط شما را بررسی کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

بورسیه تحصیلی در انگلیس و شرایط عمومی

انگلیس کشوری است اروپایی که در نیمه جنوبی جزیره بریتانیای کبیر واقع شده و یکی از چهار بحش کشور متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی می باشد. انگلیس از شمال با اسکاتلند، از غرب با ولز هم مرز است. لندن پایتخت انگلیس ، پایتخت بریتانیای کبیر نیز محسوب می شود. مساحت انگلیس ۱۳۰،۳۹۵ کیلومتر مربع و جمعیت در حدود ۵۴،۳۱۶،۶۰۰ نفر است. انگلیس از بهترین نظام های آموزشی در جهان برخوردار است و مقصد بسیاری از دانشجوبان بین المللی است. به طور کلی بورس هایی که در کشور انگلیس ارایه می شوند هر کدام شرایط و مدارک مورد نیاز خود را دارند و به صورت کلی نمی توان گفت که برای تمام بورس های کشور انگلیس  شرایطی مشابه وجود دارد. اما به صورت کلی می توان گفت که چند عامل اصلی می تواند تعیین کند که متقاضی واجد شرایط بورس هست یا خیر. عواملی مانند معدل متقاضی در مقطع پیشین، دانش زبان انگلیسی متقاضی، رزومه و فعالیت های علمی و تحقیقاتی متقاضی و … از این عوامل هستند.

شرایط عمومی انگلیس بورسیه تحصیلی در انگلیس

Chevening Scholarships 1280x720 بورسیه تحصیلی در انگلیس

فایل تصویری موسسه حقوقی ملک پور در باب اخذ بورسیه تحصیلی

video بورسیه تحصیلی در انگلیس

فایل صوتی موسسه حقوقی ملک پور در باب اخذ بورسیه تحصیلی

audio بورسیه تحصیلی در انگلیس

بورسیه تحصیلی در انگلیس و شرایط اخذ آن

در بررسی بورسیه تحصیلی در انگلیس  و شرایط اخذ آن در ابتدا باید به این نکته بپردازیم که در بریتانیا دو نوع بورسیه به صورت کلی وجود دارد که شامل بورسیه های دولتی و  بورسیه های دانشگاهی هستند.

بورسیه های دولتی انگلیس

 • بورسیه Chevening

  این بورسیه که از انواع برنامه های بورس تحصیلی دولتی می باشد برای آن دسته از دانشجویان برتر از کشورهای دنیا بوده که شرایط Chevening را دارا باشند. این بورسیه عموما به مدت یکسال برای دوره فوق لیسانس طراحی شده است. بیشتر بورسیه های این برنامه، هزینه های شهریه دانشگاه و هزینه های زندگی را فقط برای یک نفر و بلیط هواپیما (اقتصادی) و هزینه های ضروری زندگی را تامین می نماید.

  نهاد ارائه دهنده :دولت بریتانیا  FCO

  مقطع تحصیلی : فوق لیسانس

  ددلاین ارسال درخواست : ۸ نوامبر هر سال

  محل تحصیل: انگلیس

  شروع دوره:سپتامبر و اکتبر

  توضیحات : این بورسیه که توسط FCO و سازمان های پارتنر آن ارائه می گردد، بورسیه های خود را به پتانسیل های نخبه تحصیلی در سرتاسر دنیا در تمام رشته ها در مقطع فوق لیسانس در UK  ارائه می نماید.

  مراکز آموزشی که بورسیه را قبول می نمایند : تمامی دانشگاه ها در انگلیس

  مقطع و رشته تحصیلی : فوق لیسانس درتمام رشته ها و تمام دانشگاه ها

  تعداد بورسیه های موجود : درحدود ۱۵۰۰ بورسیه برای سراسر دنیا

  واجدین شرایط : برای آنکه واجد شرایط این نوع بورسیه شوید باید:

  • شهروند یکی از کشورهایی مورد تایید باشد
  • ۲ سال پس از پایان دوره بورسیه به کشور خود باز گردند
  • دارای مدرک لیسانس باشند که عدم منع در دوره کارشناسی ارشد را نداشته باشند
  • حداقل ۲ سال سابقه کار داشته باشند
  • برای ۳ دانشگاه اقدام نموده و از یکی از آنها تا ۱۳ جولای پذیرش غیر مشروط داشته باشند
  • مدرک زبان داشته باشند
  • آیلتس overal5 که نمره ای زیر ۵٫۵ نداشته باشند
  • تافل ۷۹ که Listening – ۱۷, Reading – ۱۸, Speaking – ۲۰, Writing – ۱۷ داشته باشند و نتیجه تست باید حداکثر تا تاریخ ۲۳ ژوئن ارائه گردد
 • بورسیه متحد المنافع

  هدف از این نوع بورسیه آن دسته دانشجویانی است که از کشورهای متحدالمنافع به قصد ادامه تحصیل در مقاطع فوق لیسانس ودکتری به کشور انگلیس  می آیند. این بورسیه ها توسط دپارتمان توسعه بین الملل بریتانیا (DFID) حمایت می شوند. هر بورسیه هزینه های سفر به انگلیس ، شهریه و هزینه آزمون ها، هزینه های شخصی، هزینه تهیه پایان نامه و دیگر هزینه های زندگی در انگلیس را فراهم می آورد.

  نهاد ارائه دهنده : DFID و برای مقاطع فوق لیسانس و دکتری

  ددلاین : ۱۵ نوامبر

  محل تحصیل : انگلیس

  شروع دوره : اکتبر-سپتامبر

  مراکز برگزارکننده بورسیه : متقاضیان برای دوره های تحصیلی در دانشگاه های UK که با CSC موافقت نامه مالی امضا نموده اند اقدام نمایند.

  نکته مهم: ایران در این لیست قرار ندارد.

  مقاطع و دوره های تحصیلی : دوره های فوق لیسانس یک ساله و برنامه های PhD در تمام دوره های تحصیلی در دانشگاه های شرکت کننده در CSC برگزار می گردد. اولویت های CSC به ان دسته از متقاضیان تعلق می گیرد که گسترش و توسعه علمی قوی را ارائه نمایند. طول دوره تحصیل در انگلیس در مقطع فوق لیسانس ۱ ساله است، همین امر موجب گردیده که بسیاری از افراد به جای تحصیل در کشورهایی که طول دوره تحصیلی مقطع فوق لیسانس دو ساله است، انگلیس  را انتخاب کنند. مقطع دکتری ۳ تا ۴ سال است. بسته به توافق با استاد راهنما، می تواند با بورسیه کامل باشد و یا فقط شامل تخفیف در شهریه باشد. بورسیه های تحصیلی انگلیس در مقطع دکتری گسترده و برای اکثر ملیت ها قابل ارائه است.

  تعداد بورسیه های موجود : هر ساله در حدود ۳۰۰ بورسیه ارائه می گردد.

  گروه های که واجد شرایط این نوع بورسیه هستند :  هدف از این نوع بورسیه تابعین کشورهای متحدالمنافع درحال توسعه می باشد. لیست این کشور ها در لینک زیر آورده شده است.

  واجدین شرایط : برای آنکه واجد شرایط این نوع بورسیه شوید باید:

  • تبعه مورد حمایت بریتانیا، پناهنده و یا شهروند متحدالمنافع باشید
  • مقیم دائم یکی از کشورهای متحدالمنافع در حال توسعه باشید
  • آماگی شروع سال تحصیلی در سپتامبر-اکتبر را داشته باشید
  • لیسانس و یا فوق لیسانس داشته باشید

بورسیه های دانشگاهی انگلیس

 • Gates Cambridge Scholarships

  این بورسیه مختص ان دسته از دانشجویان نخبه از خارج از انگلیس  است که برای ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس و یا دکتری در دانشگاه کمبریج اقدام می نمایند. این بورسیه تمام هزینه های تحصیل را پوشش می دهد و شامل هزینه های دیگری نیز می گردد.

 • Rhodes Scholarships at University of Oxford

  این بورسیه که در سال ۱۹۰۲ آغاز به فعالیت نمود، قدیمی ترین و با پرستیج ترین برنامه در دنیا می باشد. این بورسیه تمام هزینه های دانشجویان خارجی را از بعضی کشورهای دنیا در دانشگاه آکسفورد پوشش می دهد. هزینه شهریه دانشگاه، هزینه های شخصی، بیمه سلامت، و پرواز به انگلیس  در این بورسیه پوشش داده می شود.

 • ISH-London Met Scholarship Scheme

  دانشگاه متروپالیتن لندن و خانه دانشجویان بین المللی (International Students House (ISH یک برنامه بورسیه پیوسته را برای دانشجویان خارجی از کشورهای خاصی که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس را دارند طراحی شده است. این بورسیه شامل شهریه دنشگاه و هزینه زندگی یک ساله در “خانه دانشجویان خارجی” می گردد.

 • Edinburgh Global Masters Scholarships

  دانشگاه ادینبرو یک تعدادی بورسیه به دانشجویان غیر اروپایی برای مقطع فوق لیسانس در یک رشته تحصیلی را ارائه می نماید. این بورسیه مبلغ ۳۰۰۰ پوند را برای یک سال تحصیلی پوشش می دهد.

 • Bristol University International Office Scholarships

  دانشگاه بریستول تعداد ۵ بورسیه تحصیلی را به دانشجویان جدیدی که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس دارند، ارائه می نماید. این بورسیه به ارزش ۸۵۰۰ پوند بوده که به جهت پوشش دادن شهریه دانشگاه ارائه می شود.

 • University of West London International Ambassador Scholarships

  این بورسیه به دانشجویان نخبه که قصد ادامه تحصیل در مقطع لیسانس ویا فوق لیسانس در دانشگاه West London به صورت تمام وقت را دارند تعلق می گیرد. این بورسیه شبیه به “سفیر بین المللی برای دانشگاه وست لندن” عمل می نماید و هزینه های دانشجو را برای تعداد ۵۰ دانشجو تا مبلغ ۵۰۰۰ پوند پوشش می دهد.

 • University of West England Global Student Scholarships

  دانشگاه West of England هر ساله بورسیه هایی به ارزش ۱۰۰,۰۰۰ پوند را به دانشجویان خارجی پیشنهاد می دهد. این بورسیه دانشجویان را موظف به گذراندن دوره کارآموزی در Global Student Support نموده و تمام هزینه های شهریه را شامل می شود.

 • Sheffield Hallam University Transform Together Scholarships

  این بورسیه به دانشجویان بین المللی و اروپایی(غیر از اروپا) که قصد ادامه تحصیل در تمام مقاطع دانشگاه شفیلد هالام به صورت تمام وقت را دارند، ارائه می گردد. این بورسیه برای دانشجویان لیسانس شامل نصف هزینه های هر سال تحصیلی می گردد.

 • University of Westminster International Scholarships

  این بورسیه برای آن دسته از دانشجویان طراحی گردیده است که از کشورهای درحال توسعه به قصد ادامه تحصیل درمقطع فوق لیسانس به صورت تمام وقت وارد به دانشگاه Westminster می گردند. این بورسیه تمام هزینه های شهریه دانشگاه، اقامت، هزینه های جاری زندگی و همچینین هزینه بلیط هواپیما به لندن را به صورت رفت وبرگشت شامل می شود.

 • Developing Solutions Scholarships at University of Nottingham

  این نوع بورسیه برای دانشجویان خارجی از کشورهای آفریفا، هند ویکی از کشورهای درحال توسعه متحدالمنافع طراحی گردیده است که قصد ادامه تحصیل در مقطع فوق لیسانس در دانشگاه ناتینگهام را دارند. هر ساله تعداد ۱۰۵ بورسیه ارائه می گردد که ۳۰ عدد از این بورسیه ها تمام هزینه های شهریه و ۷۵ عدد از آنها ۵۰ درصد شهریه دانشگاه را پوشش می دهد.

 • University of Bradford Scholarships for Developing Countries in Crisis

  دانشگاه برادفورد به هدف کمک به دانشجویانی از کشورهای در بحران مالی را دارد که دولت های آنان به دلیل مشکلات سیاسی، جنگ و بلایای طبیعی در بحران مالی به سر می برند. هر بورسیه به ارزش ۲۰ هزار پوند بوده که شامل شهریه تحصیلی و محل زندگی و اقامت بعلاوه ۳۵۰۰ پوند برای هزینه های جاری زندگی در یک سال می گردد.

تحصیل رایگان در انگلستان

بورسیه تحصیلی در انگلیس در مقطع کارشناسی

تعداد بورس های تحصیلی در مقطع کارشناسی نسبت به دیگر مقاطع در کشور انگلیس  کمتر هستند و اکثر بورس های این مقطع شامل متقاضیانی می شود که رزومه آنها در مقطع قبلی قابل بررسی باشد. به عنوان مثال، متقاضیان ایرانی که با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ایران اقدام به اخذ بورسیه می کنند شانس بسیار کمی در دریافت این نوع از بورس ها دارند، به این دلیل که سوابق تحصیلی آنها  در دبیرستان های ایران به راحتی توسط دانشگاه مقصد قابل ارزیابی نمی باشد و همینطور سیستم آموزشی کشور انگلیس  در مقاطع پیش دانشگاهی با کشور ایران متفاوت است. به همین دلیل به متقاضیان ایرانی اخذ بورس های تحصیلی در مقطع لیسانس پیشنهاد می شود که قبل از پایان دوران دبیرستان خود وارد کالج ها و مدارس بین المللی کشور انگلیس  شده و در طول مدت تحصیل خود در این مدارس برای خود رزومه سازی کنند. تا بتوانند با داشتن رزومه ای مناسب جهت اخذ بورس تحصیلی در مقطع دانشگاهی اقدام نمایند.

بورسیه تحصیلی در انگلیس در مقطع کارشناسی ارشد

در زمینه بورس تحصیلی انگلیس در مقطع کارشناسی ارشد می توان کفت که تعداد بورس های تحصیلی ارایه شده در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های کشور انگلیس  نسبت به مقطع کارشناسی بیشتر است. این بورس ها به صورت  دولتی و یا دانشگاهی به متقاضیان واجد شرایط ارایه می شود که در ادامه مقاله و در قسمت شرایط اخذ بورسیه به انواع این بورس ها به طور مفصل و جامع خواهیم پرداخت.

فرم درخواست ارزیابی بورسیه تحصیلی

بورسیه تحصیلی در انگلیس در مقطع دکترا

به صورت کلی بورس در مقطع دکتری در کشور انگلیس  مربوط به بورس های اساتید هستند و تعدادی از این بورس ها نیز بورس های دولتی هستند. ولی بورس استاد به چه معنا است؟ تحصیل در مقطع دکتری  به صورت تحقیق و انجام پژوهش است و اساتید در این مقطع بابت انجام این تحقیقات از دانشگاه، دولت و یا موسسات مختلف هزینه دریافت می کنند. اکثر اساتید به تیم تحقیقاتی خود که متشکل از دانشجویان دکتری هستند از این هزینه حقوق پرداخت می کنند. تحصیل در دانشگاه های کشور انگلیس  در مقطع دکتری در اکثریت قریب به یقین مواقع همراه با بورس و کمک هزینه تحصیلی خواهد بود.

تحصیل دکتری در انگلستان

بورسیه تحصیلی در انگلیس و دانشگاه های بین المللی آن

در کشور انگلیس  دانشگاه های سطح بالای بسیار زیادی وجود دارد به طوری که در آخرین رده بندی دانشگاه های جهان در سال ۲۰۱۹ از ده دانشگاه برتر کشور انگلیس  ۴ دانشگاه آن در کشور انگلیس  قرار دارند. به صورت کلی می توان گفت دانشگاه های کشور انگلیس  در سطح بسیار بالایی از نظر اعتبار بین المللی قرار دارند.

در لیست زیر برترین دانشگاه های کشور انگلیس  را از نظر وزارت علوم ایران مشاهده می کنید:

دانشگاه های ممتاز:

Heriot-watt University Cardiff University Courtauld Institute of Art, University of London Cranfield University
Durham University Imperial College London Goldsmiths, University of London King’s College London (University of London)
Lancaster University London Business School Liverpool School of Tropical Medicine  City University of London
London School of Economics and Political Science (LSE London School of Hygiene and Tropical Medicine Loughborough Univesity Swansea University
SOAS – School of Oriental and African Studies, University of London  The Institute of Cancer Research  Royal College of Arts Royal Northern College of Music
Royal Veterinary College, University of London Royal College of Music Newcastle University Queen Mary, University of London
Queen’s University Belfast  Royal Holloway, University of London The University of Manchester The University of Nottingham
The University of Sheffield The University of Warwick UCL – London,s Global University (University College London) University of Aberdeen
University of Bath University of Birmingham University of Bradford University of Bristol
University of Cambridge University of Dundee University of Edinburgh University of Exeter
University of Glasgow University of Leeds University of Leicester  University of Liverpool
University of Oxford University of Reading University of Southampton University of St. Andrews
University of Surrey University of Sussex University of the Arts London University of York
University of Kent University of Essex University of Salford University of Stirling

دانشگاه های خوب:

Aberystwyth University Aston University Bangor University Bournemouth University
Brunel University Coventry University De Montfort University Glasgow Caledonian University
Glasgow School of Arts Kingston University Liverpool John Moores University Manchester Metropolitan University
Middlesex University Oxford Brookes University Royal Agricultural University St George’s, University of London
St Mary’s University College Belfast University of Roehampton University for the Creative Arts University of East Anglia
University of East London University of Hertfordshire University of Hull University of Strathclyde Glasgow
University of Portsmouth Nottingham Trent University Sheffield Hallam University University of Plymouth
University of Wales University of Ulster University of Brighton University of Westminster

دانشگاه های متوسط:

Anglia Ruskin University Bath Spa University Birmingham City University BPP University
Buckinghamshire New University Canterbury Christ Church University Cardiff Metropolitan University Leeds Beckett University (Leeds Metropolitan University)
Leeds Trinity University Liverpool Hope University London Metropolitan University Edinburg Napier University (Napier University)
Robert Gordon University Aberdeen Southampton Solent University Staffordshire University Thames Valley University  → University of West London
Abertay University (University of  Dundee) University of Bedfordshire University of Bolton University of Central Lancashire
University of Chester University of Chichester University of Derby University of Gloucestershire
University of Huddersfield University of Lincoln University of Northampton  Northumbria  University (University of Northumbria at Newcastle)
University of South Wales  (university of Glamorgan University of Sunderland University of Teesside University of the West of Scotland
University of Wales Trinity Saint David   (University of Wales, Lampeter University of Wolverhampton University of Winchester University of Greenwich
South Bank University The Open University of London

about banner بورسیه تحصیلی در انگلیس

دانشگاه های رایگان در انگلستان

بورسیه تحصیلی در انگلیس و مدارک مورد نیاز

بی شک برای تحصیل در انگلیس و اخذ بورسیه تحصیلی این کشور نیاز به ارائه مدارک مورد نیاز آن خواهد بود. به صورت کلی می توان مدارک مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی انگلیس  را به موارد زیر تقسیم نمود، اما در ادامه این نوشتار مدارک مورد نیاز برای هر بورس به طور جداگانه اعلام شده است:

 • پاسپورت معتبر که حداقل از شروع ترم ۶ ماه فرصت داشته باشد
 • رزومه تحصیلی و کاری که شامل فعالیت های تحصیلی، شغلی و شخصی متقاضی باشد
 • انگیزه نامه متناسب با رشته و دانشگاه و بورس مورد نظر
 • مدرک زبان متناسب با نوع بورس که توضیحات در مورد هر بورس داده خواهد شد
 • ترجمه مدارک تحصیلی به انضمام ریز نمرات هر مقطع متقاضی در مقاطع قبلی

بورسیه تحصیلی در انگلیس و ویزای آن

بعد از اخذ پذیرش تحصیلی و بورسیه از دانشگاه مورد نظر شما باید مجوز ورود به کشور انگلیس  و یا همان ویزای این کشور را دریافت نمایید. ویزای تحصیلی کشور انگلیس  که به جنرال تایر ۴ هم معروف است بر اساس امتیازات متقاضی صادر می شود. این به این معنا است که اگر شما ۴۰ امتیاز لازم را که شامل داشتن پذیرش معتبر از دانشگاه و یا مرکز آموزشی معتبر در انگلیس  و داشتن پشتوانه مالی مناسب در ایران است را  به دست آورید می توانید ویزای تحصیلی این کشور را اخذ نمایید. نکته مثبت در بحث ویزای انگلیس  این است که شما در مقاطع فوق لیسانس و بالاتر می توانید به طور همزمان برای ویزای همراه (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) هم اقدام نمایید و همزمان به این کشور ورود کنید.

راهنمای گام به گام انتخاب مسیر مهاجرت

بورسیه تحصیلی در انگلیس و هزینه زندگی

به طور کلی می توان گفت هزینه های زندگی در کشور انگلیس  به دو قسمت تقسیم می شود؛ هزینه های زندگی در لندن و هزینه های زندگی در شهر های دیگر. شهر لندن یکی از گرانترین شهر های جهان برای زندگی است و هزینه های زندگی در این شهر برای یک نفر مجرد به نقل از سایتnumbeo در حدود ۸۰۰ پوند و یا ۹۰۰ یورو است. البته این هزینه به غیر از هزینه های اجاره و اقامتگاه است و هزینه های اجاره در این شهر در حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ پوند برای یک اپارتمان یک خوابه است. اما دانشجویان بین المللی معمولا در این شهر از خوابگاه و یا آپارتمان های مشترک استفاده می کنند تا هزینه ها را کمتر کنند. هزینه های زندگی در شهر های غیر از لندن را می توان در حدود ۶۰ درصد این هزینه ها برآورد کرد.

هزینه زندگی دانشجویی در انگلستان
بورسیه تحصیلی در انگلیس و سخن پایانی

بورسیه تحصیلی انگلیس، ویزای تحصیلی انگلیس و مهاجرت تحصیلی به انگلیس در این مقاله مورد بحث و بررسی علمی قرار گرفت. دیدید که تحصیل در انگلیس به همراه بورسیه متقاضیان بسیاری در سراسر جهان دارد. لذا اخذ بورسیه تحصیلی کاری آسان و بی دردسر نیست و نیاز به داشتن اطلاعات جامغ و کاملی از طریقه درخواست و مواردی اینچنینی دازد. چنانچه علاقمند به تحصیل در انگلیس و دریافت بورسیه تحصیلی در انگلیس هستید، توصیه می شود قبل از هر گونه اقدام در ارتباط با شرایط تحصیل و اخذ ویزای تحصیلی انگلیس با کارشناسان موسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و با دانش کامل اقدام به مهاجرت تحصیلی نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بورسیه تحصیلی در انگلیس با مشاوران ما در موسسه حقوقی ملک پور؛ همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش تماس گرفته و از مشاوره تلفنی رایگان بهره مند شوید. همین طور می توانید در ارتباط با بورسیه تحصیلی در انگلیس سوالات خود را در انتهایی مقاله مطرح بفرمایید تا کارشناسان موسسه در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان در زمینه تحصیل در انگلیس باشند.

law بورسیه تحصیلی در انگلیس
80 پاسخ
 1. مصطفی ورمزیار گفته:

  با سلام و خسته نباشید خدمت شما شرمنده ببخشید من پشت کنکور رشته منحصرا زبان هستم فوق الاده به رشته زبان انگلیسی علاقه مندم به خصوص در خارج از کشور من میخوام در کارشناسی ارشد بورس دانشگاه های امریکا یا انگلیس بشم تو طی این چهار سال چه رزومه ای باید داشته باشم برا بورس فول فاند زبان انگلیسی میشه راهنماییم که رزومه ام باید شامل چه چیزهایی باشه که منو بورس فول فاند در رشته زبان انگلیسی کنن؟ اگه میشه راهنماییم کنید یک دنیا من ممنون میشم با تشکر مصطفی ورمزیار از استان لرستان شهرستان بروجرد

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی در مقطع فوق لیسانس به ندرت اعطا می شود اما ارائه رزومه قوی شامل معدل بالا، نمره زبان بالا و مقاله های معتبر بین المللی می تواند شانس دریافت بورسیه را افزایش دهد.

   پاسخ
 2. محمدرضا گفته:

  با سلام اقای ملک پور
  من دانشجوی رشته کامپیوتر با 21 سال سن از دانشگاه ازاد تهران غرب
  هستم.همچنین دارای چند مدرک مرتبط با رشته خودم از سازمان فنی حرفه ای و
  مدرک flyers از دانشگاه کمبریج هستم و در حال گذراندن دوره های امادگی
  ازمون ایلس هستم و توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را در سطح بالا
  دارا میباشم.میخواستم برای گرفتن بورسیه از دانشگاه های انگلیس اقدام کنم
  اما هیچ اطلاعاتی از نحوه اقدام ندارم.همچنین میخواهم در ارتباط با گرفتن
  بورسیه و شانس قبولی با شما به هر نحوی که قبول کنید تماس داشته
  باشم.ممنون میشم در این راستا کمک کنید.با تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور اخذ بورسیه تحصیلی می بایست سوپروایزر یا استاد راهنما داشته باشید و رزومه عالی تحقیقاتی و علمی قوی خود را به دانشگاه مورد نظر ارائه دهید تا بتوانید شانس خود را برای اخذ بورسیه تحیصلی دانشگاه های انگلستان بالا ببرید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 3. ارغوان گفته:

  با سلام ببخشید من ۱۷سالمه و معدلم بالاس و هفت ساله زبان میخونم میخاستم ببینم برای بورسیه باید خودم اقدام کنم و چجوری؟یا دانشگاه ک بریم خودشون میگن؟

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید با دانشگاه مورد نظر خود مکاتبه کرده و درخواست پذیرش و بورسیه کنید. کارشناسان ما در موسسه حقوقی ملک پور نیز می توانند در این زمینه به شما کمک کرده و برای شما پذیرش و در صورت امکان بورسیه بگیرند. توصیه می کنم با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگاه بهره مند گردید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 4. Melika گفته:

  سلام و خسته نباشید..دانشجوی ترم۱ معماریم..میخوام تغییر رشته بدم و بعد یکی ۲ ترم بورسیه بگیرم..میخواستم بدونم چه رشته ای بیشتر برد داره تو انگلیس..راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
 5. zn47633 گفته:

  سلام خسته نباشید ببخشید چجوری با یه استاد در دانشگاه کمبریج ارتباط برقرار کنیم تا تاییدمون کنه برای بورسیه؟

  پاسخ
  • M.N گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 6. zn47633 گفته:

  با سلام خدمت شما من 17 سال دارم و قصد تحصیل در رشته ی بزشکی در دانشگاه کمبریج را دارم با بورسیه می خواستم بدونم اگر در کنکور تجربی و زبان رتبه ی خوبی بیارم از طرف دانشگاه کمبریج برام بورسیه می فرستن در ضمن معدلمم 20 و دارم رو یه مقاله علمی هم کار می کنم

  پاسخ
 7. میناا گفته:

  سلام..من ۲۰ سالمه و دو سال کنکور تجربی دادم اما به هدفم نرسیدم
  معدل دیپلمم ۱۶ هست و شنیدم میتونم برای ادامه تحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی پزشکی بورسیه بگیرم
  میگن که چهار درس تخصصی رو به زبان انگلیسی امتحان میدیم و زبان قوی لازم هست
  آیا این حرف درست هست و بورسیه ای به من می‌تونه تعلق بگیره؟؟؟

  پاسخ
 8. Nurse گفته:

  سلام‌….من لیسانس پرستاری از دانشگاه شیراز با معدل19.20دارم.ایلتس‌7.5 هم دارم و میخام برای فول فاند انگلیس اقدام کنم برای ارشد..‌شانس من چقدر هست؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 9. هلنا گفته:

  سلام ،وقتتون بخیر
  من لیسانس پرستاری بامعدل17دارم، تقریبا دو سال سابقه کار، با ایلتس6/5
  امکان گرفتن بورسیه برای من هست؟؟؟

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 10. ملیکا گفته:

  سلام
  لیسانس نرم افزار با معدل ۱۳/۳۳ دارم . یک رزومه تقریبا خوب در زمینه نقاشی دارم و خیلی زود هم مدرک آیلتس را میگیرم آیا امکان تحصیل در بریتانیا با کمک هزینه کامل تحصیلی وجود دارد و سوال دیگر این که آیا در مقطع لیسانس برای رشته نقاشی بورسیه وجود دارد و کسی با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هنر با همین رزومه میتواند بورسیه بگیرد؟

  پاسخ

  پاسخ
  • m.s گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 11. محمد گفته:

  با سلام سوال بنده یه زره فرق داره ….بنده 17 سالمه و سال بعد کنکور دارم (رشته ریاضی هستیم) میخواستم ببینم برای بورسیه کامل انگیلیس حداقل چه دانشگاه هایی قبولی بدم داخل ایران تا بتونم سال بعدش به راحتی وارد انگیلیس بشوم و بورسیه رو دریافت کن(قصد دارم در رشته کامپیوتر تحصیل کنم)

  پاسخ
  • pejman taghavi گفته:

   با عرض سلام و احترام. دوست گرامی موضوع بورسیه در انگلستان بیشتر منوط به شایستگی و پیشینۀ تحصیلی شما در دوران تحصیل در مدرسه می باشد. البته باید رزومه شما حتما توسط تیم ما مورد بررسی های تکمیلی قرار گیرد تا جوابی قطعی تر برای میزان شانس شما در این مورد یافت. بنابراین پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری در این زمینه با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 12. مهرداد گفته:

  با سلام
  من کارشناسی فیزیک با معدل 18،ایلتس 6، ویک مقاله isi دارم . 22 سالمه. ایا با این شرایط امکان اخذ بورس کارشناسی ارشد از انگلستان وجود دارد؟

  پاسخ
  • maziar samiei گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 13. نیما گفته:

  با سلام بنده با دفتر شما در وین و تهران تماس گرفتم و گفتن نمیتونید بورسیه بشید برای رشته پزشکی در دوره کارشناسی دانشگاه آکسفورد میخواستم ببینم با این رزومه که در پایین ذلیل میکنم واقعا نمیشه بورسیه گرفت؟
  معدل 20
  آیلتس 7.5
  دارای ثبت اختراع
  مدال طلا مسابقات ریاضی
  چاپ کتاب

  پاسخ
 14. Nazanin گفته:

  سلام. بنده ۲۵سال دارم. لیسانس ادبیان انگلیسی و فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی معدلم هم بالا هست. سوالم این هست برای دکترا رشته زبان انگلیسی بورس میکنن دانشگاههای انگلستان؟ اگر بله شرایطش چی هست ایلتس چند باید داشته باشم چون رشتم زبان هست؟ چند عدد مقاله باید چاپ کنم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله امکان پذیر است باید از طریق استاد راهنما اقدام بفرماید و با ایشان به توافق برسید . اگر استاد و یا دانشگاه رزومه شمار را مورد تایید قرار بدهد میتوانید از شرایط بورسیه استفاده نمایید . همچنین شرایط شما باید به صورت کاملتری در این مورد بررسی گردد که در این بخش امکان پذیر نمیباشد . پیشنهاد میکنیم جهت مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید همچنین برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد .

   پاسخ
 15. Sadaf گفته:

  سلام. من دانشجوی ارشد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه مازندران هستم.نمره آیلتس من 7.5 هست. رزومه خوبی هم دارم. سوال من اینه که آیا می تونم در رشته خودم در انگلیس ادامه تحصیل بدم ؟! یا اینکه چه رشته ای برای ادامه تحصیل با رشته من مرتبط هست؟! سپاسگزارم از مهرتان

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و عرض ادب بله میتوانید اقدام نمایید . جهت مشاوره تکمیلی و تخصصی در این مورد با دفاتر ما تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 16. پگاه گفته:

  سلام خسته نباشید
  من ارشد پژوهش هنر از دانشگاه تهران با معدل 18 و آیلتس 7.5 دارم و برای ارشد تاریخ هنر در آکسفورد میخواستم بورسیه بگیرم و 29 ساله هستم ممکنه؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و مدارک تحصیلی شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 17. شقایق گفته:

  سلام من لیسانس نرم افزار دارم 29 سالم معدل 18.84 و آیلتس 7 و PTE 71. آیا امکان اخذ بورسیه انگلستان در مقطع ارشد دارم؟

  پاسخ
  • n hashemee گفته:

   با سلام و احترام برای دریافت بورسیه باید رزومه شما (مدرک زبان ، معدل و نمرات شما و …) مورد بررسی قرار گیرد و نیاز به معدل بالای 19 و مدرک زبان بالا دارد . پیشنهاد میکنیم برای مشاوره کاملتری با دفاتر ما از طریق شماره 021.49196000 تماس حاصل فرمایید .

   پاسخ
 18. مینا گفته:

  سلام خسته نباشید من لیسانس مهندسی پزشکی از دانشگاه امیرکبیر دارم.می خواستم بدونم آیا میتونم در انگلستان با کمک هزینه تحصیلی پزشکی بخونم؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   با سلام دریافت کمک هزینه فقط به نظر دانشگاه بستگی دارد و نمیتوان در این مورد به صورت قطعی صحبت نمود . شرایط خود را دقیق تر بیان نمایید تا بتوانیم به شما کمک کنیم

   پاسخ
 19. محمد گفته:

  سلام
  استاد عزیز سوال من یکم متفاوته
  دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه تهران هستم ولی معدلم پایینه 13.5…چه معدلی ایده اله ؟
  برای آیلتس نمره بالا مشکلی ندارم …فقط می خواستم بدونم میشه رشته حقوق بین الملل یا علوم سیاسی ارشد و دکتری بخونم یا اصلا شدنی نیست ؟

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. رشته تحصیلی فوق لیسانس شما باید با رشته لیسانس شما مرتبط باشد و تنها می توانید در رشته های مدیریتی و بیزینس به صورت غیر مرتبط به تحصیل بپردازید. معدل شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد. در این خصوص پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 20. فرزاد رحیمیان گفته:

  سلام جناب ملک پور
  بنده دارای مدرک کارشناسی عمران از دانشگاه ازاد واحد ابادان (برزیل) با معدل 17/40 و همینطور مدرک بین المللی مدیریت پروژه (PMBOK) صادره از دانشگاه اکسفورد انگلستان هستم .
  مدرک آیلس 6 هم دارم و23 سال سن دارم
  آیا امکان بورسیه شدن در دانشگاه های انگلستان را دارم ؟
  با تشکر فراوان

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 21. مریم گفته:

  سلام،
  من یه عده سوال کلی داشتم،
  بنده دانشجوی رشته زبان شناسی زیر شاخه اموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان دانشگاه الزهرا تهران هستم، کارشناسیم ادبیات انگلیسی هست دختر هستم و سی و سه سال دارم تا مدرکم رو بگیرم میشه سی و چهار.
  می خواستم برا ادامه تحصیل در رشته ادبیات انگلیسی از یکی از دانشگاه های انگلیس فاند بگیرم، سوال بنده اینه که ایا با این سن و وضعیت مجردی این امکان برام وجود داره؟
  در ضمن من چه طور می تونم از سفر تا صد پذیرش گرفتن رو بدونم؟از کی اقدام کنم تا بین ارشد و ورود به دکتری معطل نشم؟مجرا های قانونی اقدام برا پذیرش گرفتن از کجا و چه طوری انجام می شه؟
  خیلی ممنونم از پاسخگویی تان.

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. متاسفانه با شرایط سنی شما شانس شما برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد اندک می باشد. برای بررسی شرایط خود در خصوص کشورهای متناسب با رزومه خود پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 22. زهرا گفته:

  سلام من معدل دیپلمم 19/60است ایا حتما باید وارد دانشگاه شم و درخواست بورسیه بدم دا با دیپلم هم میشه که در اونجا لیسانس رو بخونم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 23. حسنی گفته:

  با عرض سلام و ادب
  خسته نباشید
  از توضیحات مفیدتون ممنونیم
  منتهی بیشتر توضیحاتی که شما دادید برای دانشجویانی که متقاضی مقطع دکترا هستند قابل اجرا هست
  بنده به شخصه دانشجوی ترم 4 حقوق هستم در دانشگاه سراسری مقطع کارشناسی
  و تمایل دارم برای ا دامه تحصیل یا به ایتالیا یا انگلستان بروم
  در رشته حقوق بین الملل یا تجارت بین الملل در مقطع ارشد و به دنبال ان دکترا را هم بخوانم
  منتهی چون فعلا در مقطع کارشناسی هستم
  تنها کاری که میتوانم بکنم این هستش که معدلم رو بالا نگهدارم و نمره ایلتس خوبی دریافت کنم
  ولی در مورد مقاله ای اس ای کار خاصی نمیتوانم بکنم چون هم فعلا در مقطع کارشناسی هستم و به من گفته اند حتی اگر چیزی هم بنویسم توجه زیادی به ان نمیشود و در مجلات ایمپکت بالا چاپ نمیشوند
  بنابراین چکاری باید انجام بدم تا بتوانم بورس دانشگاه های انگلستان در مقطع ارشد برای حقوق بین الملل را اخذ کنم وقتی نوشتن مقاله عملا انچنان سودمند نیست برای شرایط بنده
  اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 24. yegane گفته:

  سلام ، ٢١ سالمه و ليسانس كامپيوتر در دانشگاه غير انتفاعي ميخونم . تقريبا به زبان مسلط هستم ، تقريبا ٢ سال ديگه ليسانس رو ميگيرم، و ميخوام براي مهاجرت به لندن از طريق بورسيه تحصيلي فوق ليسانس اقدام كنم. ولي ريز نمرات ٣ سال اخر دبيرستان و ترم هاي اول دانشگاهم خوب نيست ، من يكباره پيشرفت درسي كردم. ايا با اين شرايط ميتونم از كشور انگليس بورسيه فوق ليسانس ٢ سال ديگر بگيرم؟؟؟؟ ( ٢سال ديگه مدرك ليسانس ميگيرم)

  پاسخ
  • mie.editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت
   جهت دریافت بورسیه باید خود شما با دانشگاه ها در ارتباط باشید زیرا اعطای بورسیه کاملا به عهده خود دانشگاه است. بهتر است با شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) تماس حاصل نمایید تا بتوانیم به صورت رایگان شرایط شما را بررسی و به شما مشاوره دهیم.

   پاسخ
 25. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من بیست سال دارم و در حال حاضر در حال تحصیل سال سوم فیزیک در دانشگاه فردوسی هستم، دخترم :-\
  معدل دیپلمم 19 س و فامیل تزدیک هم در لندن دارم سه تا از دایی هام، می تونم برای یک سال بورس برای مقطع لیسانس بگیرم؟

  پاسخ
  • MJ Support گفته:

   با سلام
   برای دریافت بورسیه اشخاص نمیتوانند برای شما اقدام نمایند و خود شما باید اقدامات لازم را صورت دهید . با تشکر

   پاسخ
 26. پرستو گفته:

  سلام استادملکپور
  دانشجوی ترم آخر رشته ژنتیک هستم معدلم ۱۷٫۵۰هست
  کلاس زبان میرم تا ۴ماه تموم میکنم
  میخوام ارشد رو تولندن یا آلمان بخونم تو رشته ژنتیک پزشکی
  ولی هیچ رزومه ای ندارم
  به نظرتون قبول میکنن بورسیه بدن بهم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. شرایط سنی و مدرک زبان شما باید مورد بررسی قرار گیرد. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) قوی باشد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید برای بورس تحصیلی اقدام نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 27. زهرا گفته:

  سلام من ۱۹سالمه رشته معماری مقطع کاردانی با معدل ۱۶در دانشگاه ازاد اسلامی مشغول به تحصیلم .
  و میخواهم واسه ادامه تحصیل ب لندن اقدام کنم ایا امکان اخذ بورس برای من با این شرایط هست .ایلتس ندارم ولی درصورت نیاز حتما میگیرم.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. برای اخذ بورس بهتر است معدل شما بالای ۱۸ و سطح زبان شما برای مقطع لیسانس حداقل آیلتس ۶ باشد. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 28. Nazila گفته:

  سلام.وقت بخیر.من دانش آموز سال یازدهم تجربی هستم و سال دیگه دیپلم میگیرم. برای بورسیه به دانشگاه آکسفورد حتما باید دانشجو باشیم یا با دیپلم هم میشه بورسیه گرفت؟اگه میشه یکم توضیح بدید ممنون میشم.با تشکر.

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ادب. برای دریافت بورس تحصیلی باید رزومه شما (مدرک زبان، معدل و نمرات و ….) مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم می توانید بورس تحصیلی دریافت نمایید. برای بررسی شرایط و رزومه خود پیشنهاد می کنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 29. mie editor2 گفته:

  سلام چطور می توانم بورسیه لندن را بگیرم البته در حال تحصیل میباشم مقطع کارشناسی مهندسی مکانیک میخونم؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. برای اخذ بورس باید شرایط سنی، معدل و نمرات، مدرک زبان، مقالات و … مورد بررسی قرار گیرد. برای بررسی شرایط خود با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 30. ارشا گفته:

  سلام خسته نباشید
  بابت گرفتن بورسیه انگلستان(لندن) خواستم راهنمایی بگیرم. در حال حاضر دانشجو کارشناسی مهندسی مکانیک هستم. ایا امکان ادامه تحصیل در انگلستان هست که بقیه درس را انجا ادامه داد؟ پیشنهاد شما چیست در این زمینه ؟
  ممنون از شما

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. شرایط سنی، مدرک زبان، معدل و … باید مورد بررسی قرار گیرد. در صورت داشتن شرایط لازم امکان اخذ ویزای تحصیلی وجود دارد. برای بررسی شرایط خود می توانید با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 31. mie editor2 گفته:

  با عرض سلام .فاطمه خادمی هستم.۳۱ ساله اخیرا در کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی فارغ التحصیل شده ام و دفاع خود را در شهریور ماه ۹۶ انجام داده ام.جهت اخذ پذیرش دکتری و گرفتن بورسیه از کشور انگلستان چه مدارک و شرایطی را باید فراهم کنم ؟در ضمن جهت گرفتن ویزای همراه برای همسرم با مدرک کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی و فرزند زیر ۱ سال چه اقداماتی میتوان انجام داد.با سپاس خادمی

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و عرض ارادت. باید رزومه شما (معدل و نمرات، مدرک زبان، مقالات بین المللی و …) مورد بررسی قرار گیرد. در این مقطع امکان اخذ ویزای همراه نیز وجود دارد. برای بررسی شرایط پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 32. شهلا افشار گفته:

  سلام خسته نباشید .من دانشجوی رشته حقوق بین والملل در دانشگاه دولتی هستم.زبانم خوبه در حد صحبت کردن و فهمیدن.بدون مدرک ایلتس میتونم بورسیه بگیرم برای انگلیس؟؟

  پاسخ
  • mie editor2 گفته:

   با سلام و احترام. برای اخذ پذیرش از این کشور داشتن مدرک زبان یکی از پارامتر های اساسی می باشد به خصوص برای دریافت بورس تحصیلی. در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس حاصل نمایید و اطلاعات مورد نیاز با شرایط خود را دریافت کنید.

   پاسخ
 33. Sara گفته:

  سلام من دارای مدرک کارشناسی رشته ی زبان و ادبیات انگلیسی دانشکده ی تهران هستم با معدل ۱۹
  و دارای آیلتس ۷ هستم
  ایا برای گرفتن بورسیه شرایط قابل قبولی دارم؟؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   برای دریافت بورسیه باید در ابتدا با دانشگاه های مورد نظر خود وارد ارتباط شوید . زیرا هر دانشگاه تعداد محدودی بورسیه اعطا میکند و خود دانشگاه افراد را انتخاب میکند . با تشکر

   پاسخ
 34. مریم بزرگی گفته:

  سلام معدل پیش انسانیم ۱۱ یا۱۲ بود اما لیسانس هنرم از دانشگاه تهران با معدل ۱۷ دارم و ایلتس ۷٫۵ میتونم از اکسفورد برای ارشد پذیرش بگیرم؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   لطفا سن خود را اعلام نمایید زیرا سن در گرفتن پذیرش بسیار مهم و تاثیر گذار است . آیا گپ تحصیلی دارید ؟ لطفا شرایط خود را به صورت کامل در همین قسمت اعلام نمایید یا با دفتر مرکزی MIE اتریش یا سایر دفاتر ما تماس حاصل نمایید.

   پاسخ
 35. امينيان گفته:

  با سلام ،١٩ سال سن و معدل ١٨ کتبى دیپلم تجربى و١۶ پیش دانشگاهى دختر- چگونه میتوانم بورسیه شوم براى تحصیل پزشکى در انگلستان. آیا موسسه شما اقدام میکند. لطفاً راهنمایى فرمایید- با تشکر و سپاس

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   دریافت بورسیه در کشور انگلستان شرایط مختلف و ویژه ای دارد که باید از آن اطلاع داشته باشید . شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با دریافت بورسیه تحصیلی در انگلیس با دفاتر ما در تمامی تقاط جهان تماس حاصل نمایید .

   پاسخ
 36. ملیکا گفته:

  سلام
  لیسانس نرم افزار با معدل ۱۳/۳۳ دارم . یک رزومه تقریبا خوب در زمینه نقاشی دارم و خیلی زود هم مدرک آیلتس را میگیرم آیا امکان تحصیل در بریتانیا با کمک هزینه کامل تحصیلی وجود دارد و سوال دیگر این که آیا در مقطع لیسانس برای رشته نقاشی بورسیه وجود دارد و کسی با مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هنر با همین رزومه میتواند بورسیه بگیرد؟

  پاسخ
 37. ایدا گفته:

  با عرض سلام من لیسانس گرافیک با معدل ۱۸ و مدرک ایلتس با نمره ۶ دارم قصد گرفتن بورس کامل تحصیلی از انگلیس یا اتریش رو دارم اما به دلیل سیتیزن بودن مادر در انگلیس اونجا رو ترجیح میدم پ.ایا امکان گرفتن بورس کامل از یکی از این دو کشور ترجیحا(انگلیس) برای من هست و این که با هزینه وکیل و تمامی هزینه های جانبی کلا چقدر برام تموم میشه؟
  با تشکر

  پاسخ
 38. زهرا کاظمی گفته:

  با سلام خدمت اقای دکتر ملک پور عزیز و سپاس برای راهنمایی های بی نظیرتان. من در حال حاضر دانشجوی دکتری معماری هستم. قصد اخذ بورسیه دکترا در انگلستان را دارم. با توجه به اینکه من ۳۵ سال سن دارم و همینطور دو فرزند هم دارم آیا امکان بورسیه گرفتن با این شرایط به همراه خانواده را دارم؟ من چندین مقاله بین المللی و تالیف و ترجمه کتاب و سابقه تدریس دانشگاهی دارم. نمره ایلتس چند لازم دارم؟ آیا امکان دارد با توجه به اینکه شخصا باید برای این مقطع اقدام کنیم در باره نکات لازم برای اخذ بورسیه بفرمایید. آیا در طول تحصیل من و همسرم می توانیم مشغول بکار شویم؟ آیا امکاناتی برای فرزندان ما وجود دارد که مابتوانیم به راحتی کار و تحصیل کنیم؟ هزینه دوره های بدون فاند چقدر است؟ بسیار بسیار بابت راهنمایی های ارزنده شما سپاسگزارم.

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 39. مشاور حقوقی گفته:

  سلام . من امسال ورودی جدید رشته مهندسی ژنتیک دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی هستم . میخواستم بدونم برای بورسیه شدن در کشور انگلستان چه شرایطی نیازمندم . ممنونم

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 40. مشاور حقوقی گفته:

  با سلام خدمت استاد ملکپور عزیز خواهش میکنم جواب بنده رو عنایت بفرماید چون چند مقطع هست مطرح میکنم ولی جوابی نگرفتم بنده متقاضی ادامه تحصیل در انگلستان در مقطع فوق لیسانس هستم مدرک لیسانس من مهندسی نرم افزار هست، البته متاسفانه معدل بالایی ندارم، ۲۶ سالم هست و آیلس ۶.۵ هم دارم، میخواستم یکم در مورد شرایط بورسه گرفتن توضیح بدید که شامل من میشه؟ آیا موسسه شما میتونه این کار رو انجام بده؟ سپاس

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
 41. ق گفته:

  سلام
  مدرک زبان ندارم
  فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه علوم تحقیقات هستم
  می تونید بورسیه دکتری در همین رشته در یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علم از انگلیس یا فرانسه بگیرید که هزینه های زندگی و تحصیل رو پوشش بده؟

  پاسخ
  • مشاور حقوقی گفته:

   از طرح سوال حقوقی شما دوست عزیز خیلی سپاس گزاریم لطف فرمودید و ما را قابل دانستید پاسخ سوال شما به سه طریق ممکن است منتشر گردد
   ۱-از طریق کانال تلگرام و به صورت فایل صوتی
   https://t.me/joinchat/AAAAADuuKeznpNM7t6fyVQ
   ۲-در بخش فایل صوتی وبسایت ما
   https://goo.gl/YSG82A
   ۳-از طریق متن نوشتاری و در همین جا

   باز هم از اینکه ما را برای مشاوره انتخاب نموده اید سپاس گزاریم

   پاسخ
   • مهدي ناصري گفته:

    سلام و خسته نباشيد
    بلخشيد ميخواستم بدونم شرايط تدريس و شهريه دانشگاه تو انگليس واس كسي كه اونجا فاميل داره هم همينه ؟ من ١٧ سالمه و يازدهم تجربي ام بعد از گرفتن ديپلم ميخوام اقدام كنم و پيش عموم در پايتخت اسكاتلند برم اگر ميشه راهنمايي كنيد

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Rating: 5