شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان سال 2018 را می دانید ؟ راه های اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه ترتیبی می باشد ؟ اقدامات به مهاجرت به انگلستان جهت تحصیل در انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان چگونه است ؟ شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان به چه شکل می باشد ؟ مراکز ارائه و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان آن ها چگونه است ؟ مدرک زبان تا چه حدی در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان تاثیرگذار است ؟ ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه خواهیم نمود . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با وکیل مهاجرت انگلستان و یا موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور ارتباط بگیرید.

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

توضیحات آقای ملک پور ( فارغ التحصیل حقوق عضو کانون وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی ایران و دانشجوی دکترای حقوق دانشگاه ملی وین ) در باب بورسیه تحصیلی انگلیس

video شرايط بورسيه تحصيلي انگلستان

 

حقیقت سخت در مورد بورس تحصیلی :

یکی از مهم ترین موضوعاتی که در باب اخذ بورسیه تحصیلی باید دانست ، این است که فقط به افرادی ارائه می شود که در خواست خود را به مراکز ارائه دهنده بورس در انگلیس تسلیم نموده اند . تنها دلیل اعطای این بورس کم بودن استطاعت مالی شما نخواهد بود . شما تنها به دلیل  حضور در کشور های جهان سوم و یا حضور و عضویت در گروه های اقلیت خاص حقیقت این است که بورسیه تحصیلی انگلیس با این شروط بورسیه تحصیلی ارائه نمی گردد . شما در انگلیس باید با نشان دادن پتانسیل و توانایی خود در کنار صلاحیت بورسیه در انگلیس را دریافت نمایید .

شرایط اخذ صلاحیت بورسیه تحصیلی انگلیس :

شاید شما برای اخذ بورسیه تحصیلی در انگلیس واجد شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان نباشید باید اکتسابا یک سری از موارد را به پرونده خود اضافه نمایید . حال برای آگاهی از موارد مورد نیاز برای کسب بورسیه تحصیلی انگلیس باید نکات زیر را بررسی نمایید . مروری بر شرایطی که دانشجو می تواند از طریق آن ها حداقل امتیاز را برای کسب بورسیه تحصیلی اقدام نماید :

*شما باید کشور خود را انتخاب نمایید ( جه برای افرادی که از انگلستان برای تحصیل در کشور دیگری خواهان بورسیه می باشند و چه افرادی که در انگلستان خواهان دریافت بورسیه می باشند ) .

* شما باید در بازه سنی ای که موسسه ای ارائه دهنده بورسیه می باشد ، باشید . شایان ذکر است که بسیاری از بورسیه ها و موسسات ارائه دهنده بورسیه با بازه سنی و رده سنی شما ارتباطی نخواهند داشت .

* برای درخواست در هر مقطعی باید مدر به همراه ریز نمرات سال های گذشته را به همراه داشته باشید ( به طور مثال برای کارشناسی باید اصل مدرک دیپلم به همراه ریز نمرات دیپلم را به همراه داشته باشید ).

* باید برنامه ای را که در دوره تحصیلی برای شما تعریف می نمایند را تعهد به خدمت داشته باشید .

* شما باید برای دوره تحصیلی خود مدرک IELTS و یا TOFEL ارائه نمایید . در برخی از موارد نیازی به ارائه مدرک زبان نخواهد بود و در این حالت فرد معاف می باشد .

* یک study plane قوی که بتواند موسسه مریوطه را متقاعد نماید .

شرایط مضاعفی که فرد برای بورسیه بهتر است داشته باشد :

*بورسیه تحصیلی از ابتدای امر ، بر اساس نمره تحصیلی می باشد که بهتر است دانشجو حداقل نمره 90% از کل GPA را در دست داشته باشد .

* بورسیه تحصیلی عالی ، شما باید از GPA کل از 4.0 حداقل نمره 3.0 نیز داشته باشید .

* مدرک تحصیلی مدیریتی ، باید نشان دهید که در زمینه رهبری و مدیریت پتانسیل خوبی را داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی رقابتی ، بر اساس مقاله ها و تألیفات می باشد .

* بورسیه تحصیلی ای که باید تعهد به بازگشت داشته باشید و تعهد کری پس از خدمت داشته باشید .

* بورسیه تحصیلی جوانان که منحصر ب افراد زیر سن 25 سال می باشد .

از کجا بدانیم مدارکمان کافی می باشد ؟

حتی اگر حداقل شرایط تحصیلی را داشته باشید ، لزوما به این معنی نیست که شما کمک هزینه تحصیلی دریافت خواهید کرد. بله، صلاحیت خوب شما شانس شما را بهبود می بخشد ، اما هنوز رسیدن بهبورسیه تحصیلی قطعی نیست ، صدها یا هزاران نفر از شما با همان شرایط تحصیلی برای تحصیلات مشابه درخواست خواهند داد . بنابراین ، ارائه دهندگان بورس تحصیلی معیارهای بورس تحصیلی را برای فیلتر کردن بهترین دانشجویانی که کمک هزینه تحصیلی را دریافت می کنند، تعیین می کنند. در اینجا برخی از معیارهای بورس تحصیلی که ارائه دهنده بورس تحصیلی هستند استفاده می شود :

* برتری تحصیلی و پتانسیل تحصیلی دانش آموز در زمینه تحصیلی پیشنهادی خود ( متقاضیان باید بتوانند ارتباط بین موضوع مورد مطالعه و اهداف شغلی طولانی مدت خود را نشان دهند).

*عملکرد تحصیلی دانش آموز (  از نمرات قبلی ، نمرات آزمون ، تألیفات ، توصیه نامه های از دوره قبلی تحصیلی متقاضی).

* نامه انگیزه دانش آموز (یا در بعضی موارد، یک مقاله انگیزشی)

* کیفیت درخواست بورس تحصیلی ( کامل بودن ، دقت ، اطمینان ).

* به طور خاص در بورس تحصیلی توسعه کشوری ، دانش آموزان براساس توانایی خود برای کمک تحصیلی و کاری و اقتصادی در راستای توسعه کشور خود ارزیابی می شوند.

* در مورد دانشجویان مطالعاتی ، دانشجویان براساس شایستگی و ارتباط تحقیقات پیشنهادی پیشنهاد شده خود ارزیابی می شوند.

* دانستن این معیارها، می تواند از راه هایی برای به دست آوردن مزیت بر رقبای شما باشد . به عنوان مثال ، اگر نمرات آکادمیک بسیار خوبی نداشته باشید ، انگیزه نامه شخصی فرد ، شانس شما برای نشان دادن شایستگی تحصیلات شما بالا ببرد . در مثال دیگری ، شما می توانید کمی تحقیق بیشتری در مورد زمینه های فعلی تمرکز ارائه دهنده بورس تحصیلی انجام دهید ، زیرا گاهی اوقات دانشجویان بر اساس حوزه تحصیل یا تحقیق انتخاب شده خود انتخاب می شوند ( اگر آن را با ماموریت / موضوعات اصلی ارائه دهنده بورس تحصیلی مقایسه کنید). همچنین مفید است که ویژگی های دریافت کنندگان بورس تحصیلی قبلی را بدانید . این به شما یک ایده از نحوه اخذ دانش آموز را می دهد که ارائه دهندگان بورس تحصیلی به دنبال آن هستند . • The student’s academic excellence and potential in his/her proposed field of study – applicants must be able to demonstrate a connection between their subject of study and their longer-term career objectives.

ما در این مقاله در باب شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، راه ها و قوانین و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، اقدامات و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان ، مراکز ارائه بورسیه تحصیلی انگلستان و شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان و تاثیر مدرک زبان در شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالب ارائه نمودیم . در صورتی که مطالب مذکور مکفی نبود می توانید با موسسه مشاوره ای ام آی ای با همکاری موسسه حقوقی ملک پور در وین و یا دفاتر همکار ما در ایران  ارتباط بگیرید .

Rating: 5

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

249 پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر
 1. aryan گفته:

  با سلام.بنده دانشجوی رشته شبکه دانشگاه علم و صنعت هستم و 24 سالم رو به اتمام هست.در حال حاظر هم در سرت همراه اول کار میکنم. یک بار امتحان آیلتس دادم و نمره‌ی 5.5 کسب کردم. البته در حال خوندن آیلتس هستم تا بتونم نمره‌ی بالاتری کسب کنم.معدل دوره‌ی کارشناسیم تا 2 ترم آخر اصلا خوب نبود و طی دو ترم آخر با معدل بالا تونستم 2 نمره به معدل کل اضافه کنم و در نهایت 12.26 معدل کل دوره‌ی کارشناسی بنده هست.می‌خواستم بدونم امکان پذیرش و بورسیه‌ی بنده وجود داره در دانشگاه‌های انگلیس؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ بورسیه تحصیلی انگلستان نمره زبانتون بهتره بالای 7 باشه و همچنین مقالات بین المللی داشته باشین. شرایط بورسیه تحصیلی:
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 2. ستی گفته:

  سلام وقت بخیر. من 19 سالمه رشته انسانی هستم.و معدل سال آخر یعنی دوازدهمم 15 و خورده ای آمد و همچنین سال دهم 16 و سال یازدهم 17.مدرک آیلتس دارم و میخواستم بدونم میتونم برای تحصیل در رشته بازیگری سینما در یکی از دانشگاه های انگلستان بورسیه بگیرم؟؟ چون واسم خیلی مهمه بورسیه گرفتن و برای همینه که دیگه حتی کنکور ندادم و وارد دانشگاه های ایران نشدم چون هدفم تحصیل همراه بورسیه در انگلستان بود. مهم نیست که چند سال طول بکشه بورسیه گرفتن ولی دیگه تهش امکان داره تا 24 سالگی بورسیه رو بگیرم؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 3. نوید گفته:

  سلام خسته نباشید من الان تو پایه 12 رشته تجربیم و میخوام بورسیه انگلیس رو بگیرم . چجوری باید دانشگاه رو انتخاب کنم و باهاشون ارتباط برقرار کنم؟ باید حضوری درخواست بدم یا با از طریق اینترنتم میشه؟ و اینکه الان چه مدارکی لازم داره برای من تا درخواست بدم ایا تو ایران جایی هست که برم؟

  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی در مقطع لیسانس اعطا نمی شود و شما باید شخصا هزینه های تحصیل و زندگی را بپردازید.
   برای ارتباط با دانشگاه ها باید از طریق وبسایت رسمی آن ها اقدام کنید یا از طریق ایجنت ها و موسسات مهاجرتی در ایران درخواست دهید.

   پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   دوست عزیز شما باید با مراجعه به وبسایت دانشگاه های انگلیس این اطلاعات را به دست آورید.

   پاسخ
 4. Kimia گفته:

  باسلام
  میشه با معدل کارشناسی حقوق( ۱۹) و آیلتس نمره۷.۵ برای تحصیل در رشته حقوق( با گرایش تجارت بین الملل )بورسیه شد؟ انتشار مقاله بین المللی چقدر تاثیر داره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 5. ناشناس گفته:

  سلام من ۱۶ سالمه
  پایه دهم هستم و ایلتس ۷.۵ دارم
  معدلم هم بالای ۱۹ هست
  میخوام بدونم برای ادامه تحصیل بعد از پایه یازدهم در انگلیس چه کارهایی لازمه انجام بدم و شانس بورسیه دارم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه معمولا در مدارس انگلستان اعطا نمی شود، اما اگر سابقه تحصیلی درخشانی نشان دهید ممکن است پس از چند ماه تحصیل بتوانید در خواست کمک هزینه دهید. برای پذیرش شما باید مدارک تحصیلی خود را به مدرسه مورد نظر ارسال نمایید.

   پاسخ
 6. آیدا گنج بخش گفته:

  سلام میبخشید من پایان امسال دیپلم تجربی میگیرم اما قصد ادامه تحصیل در رشته موسیقی رو دارم آیا معدل تجربی من و ریزنمراتم تاثیری روی بورس گرفتن من برای مقطع لیسانس خواهد داشت؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ بورسیه بله تاثیر داره.
   اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 7. ABK گفته:

  سلام آیا دانشگاهی که در ایران تحصیل میکنیم تاثیر زیادی روی گرفتن بورس خواهد داشت یا تاثیری ندارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
 8. Horan Halimi گفته:

  سلام ببخشید می خواستم بدونم من ۱۷ سالمه و به تازگی مدرک آیلتس رو با نمره ۷.۴ گرفتم و میانگین نمرات دبیرستانم ۱۸.۷۴ و دیپلم زبان و مدرک ICDL رو هم دارم و ۳ مدرک زبان های برنامه نویسی رو دارم. می خواستم بدونم شانسم تو گرفتن بورسیه و کمک هزینه تحصیلی در دانشگاه چه قدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 9. lavinabedi28 گفته:

  با سلام .یک سوالی که خیلی منو درگیر کرده این هست که اگر یه cv قوی داشته باشیم با معدل بالا و ایلتس با نمره6و حالا مقالات داشته باشیم ممکنه که بورس تحصیلی بگیرم برای انگلستان؟ و چطور میتونم دانشگاهی رو برای خودم در نظر بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 10. Soniya گفته:

  سلام من ميخوام ابعداز كنكور توي انگليس بورسيه بشم براي رشته طراحي صنعتي بايد رتبه ام چندباشه و چگونه هستش؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 11. .__.MR گفته:

  سلام و خسته نباشیدمن فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و امسال کنکور دادم اما رتبه خوبی نیاوردم مدرک زبان آیلتس هم ندارم اما میخوام اقدام کنم میخواستم بدونم برای بورسیه بایدحتما رتبه خوبی داشته باشم؟یا یه مقاله خوب و مدرک زبان کافیه؟چون بچه هایی ک بورسیه میشن معولا رتبه خوبی دارن درباره گرفتن مدرک زبان هم اگه راهنماییم کنیدممنون میشم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 12. الهه گفته:

  سلام.من نمرات درسیم خوب نیس.میخاستم بدونم اگه رتبه کنکورم یک تادو رقمی بشه بامدرک ایلتس بورس انگلیس بشم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   بورسیه تحصیلی معمولا در مقطع دکترا اعطا می شود و برای دریافت بورسیه در مقاطع دیگر باید روزمه ای بسیار درخشان داشته باشید و رتبه کنکور ایران تاثیری در این زمینه ندارد.

   پاسخ
 13. رویا گفته:

  سلام
  من در حال حاضر برای دانشگاه های انگلیس دوره phd اقدام کردم و تا الان یه آفر از دانشگاه ناتینگهام گرفتم و همینطور دو سری پذیرش از دو دانشگاه warwick و Liverpool دارم که در جریان آفر هستند ..
  برای این سه دانشگاه نیاز به فول فاند دارم چطوری میتونم پیدا کنم؟متاسفانه برای دانشجویی بین المللی خیلی فرصت کمه.
  در ضمن معدلم خوبه و همینطور مقاله ISI دارم و مقالات پژوهشی.مدرک آیلتس هم دارم و مشکلی بابت هیچ موردی ندارم.
  قبل از اون هم 2 ماه در دانشگاه اوکلند درس خوندم اما متاسفانه به دلایلی مجبور به انصراف شدم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 14. ناشناس گفته:

  سلام وقت بخیر.۳۰ سالمه ،مدرک کارشناسی با معدل ۱۷،۵۰ ،با مدرک تافل .برای مستر رشته خودم( تغذیه بالینی) میتونم از چه کشوری بورس مناسب و خوب بگیرم.،و آیا برای آمریکا امکانپذیر هست؟
  مچکرم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   متاسفانه در مقطع کارشناسی ارشد به ندرت بورسیه تحصیلی ارائه می شود. اگر رزومه ای بسیار قوی و مقالات معتبر دارید می توانید شانس دریافت بورسیه داشته باشید.
   این امکان هم وجود دارد که 1 یا 2 سال در دانشگاه مقصد تحصیل کنید و اگر عملکرد خوبی داشتید درخواست کمک هزینه دهید.

   پاسخ
 15. فاطیما گفته:

  سلام من دانشجوی سال اخر مترجمی زبان انگلیسی هستم .ازمون ایلس هم شرکت میخوام کنم و نمره خوبی میتونم بگیرم. میخواستم بپرسم اگر من کنکور تجربی شرکت کنم و رتبه خوبی بگیرم با مدرک ایلس و مدرک لیسانسم(از دانشگاه ازاد ولی معدل خوب) میتونم پزشکی و ارشد باهم بورسیه بگیرم و ادامه بدم؟؟؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   شما برای تحصیل در رشته پزشکی باید در آزمون ورودی دانشگاه مورد نظر خود شرکت کنید و رتبه کنکور ایران تاثیری در اخذ پذیرش ندارد.
   بورسیه های تحصیلی نیز متاسفانه معمولا در مقطع لیسانس ارائه نمی شود.

   پاسخ
 16. مریم عبادی گفته:

  سلام وعرض ادب-من دانش اموز دهم دررشته تجربی هستم که قصد دارم تا دوساله دیگه اگر شد در انگلستان بورس شوم البته یکی از خویشاوندانم هم در انگلستان ساکن هستند و کانون زبان هم میرم وتایکی یا دوسال دیگه تمومش میکنم—میخواستم بدونم نمرات من حداقل باید چقد باشه وبه چه مدارکی نیاز دارم تا بتونم بورس شوم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه

   پاسخ
 17. مجسن گفته:

  سلام من الان دوم دبیرستان هستم معدل هفتم تا دوازدهم ۱۹ است میخوام راهنمایم کنید چطور در انگلیس تحصیل کنم

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   باسلام. تحصیل در انگلستان علاوه بر مواردی که فرمودید بستگی به سن، گپ تحصیلی، میزان سرمایه، وضعیت تاهل و برخی عوامل دیگر خواهد داشت. پیشنهاد میکنیم با کارشناسان ما مشاوره تخصصی داشته باشید.

   پاسخ
 18. علیرضا گفته:

  سلام من الان سال سوم دبیرستانم میخواستم بدونم برای تحصیل تو انگلیس یا ترکیه میتونم اقدام کنم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. تحصیل در انگلستان و ترکیه شرایط متفاوتی دارد و هر کدام از اینها منوط به شرایط شما می باشد. شرایط شامل وضعیت تحصیلی، وضعیت مالی، مدرک زبان و سایر موارد می باشد.

   پاسخ
 19. لاله گفته:

  سلام من دانش آموز پایه 12 رشته کامپیوتر هستم درسم طی 2سال(دهم و یازدهم) تعریفی نداشت ولی واسه پایه 12 معدلم 20 شد 2 در شهرستان و استان 3 سال متوالی در مسابقه شرکت کردم و اول شدم و از اموزش پرورش 4لوح تقدیر گرفتم.زبانم پیشرفتس و مترجم هستم..برنامه نویس هستم به زبان های سی شارپ اکسس کد اسکی پایتون….دروس های تخصصیم طی 3سال با معدل 20 قبول شدم…میخواستم واسه ادامه تحصیل در انگلستان درس بخونم..و اینکه برای خونه میخوام در یک HOMESTAYباشد..آیا من مورد تایید هستم؟؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 20. رها گفته:

  سلام من رها هستم پایه ی نهم .. سه سال تو نمونه دولتی درس خوندم و سه سال بعد رو هم قراره دوباره نمونه برم… درسم خوبه و معدلام بالای ۱۹ … زبان رو هم تا سه سال بعد فول میشم و تمومه و مدرکم رو میگیرم … اگر معدل سه سال بعدم بالای ۱۹ باشه و تو کنکور تک رقمی بشم ممکنه بدون اینکه وارد دانشگاه های ایران بشم برم کمبریج انگلیس ؟ ..

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های خارجی از جمله انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 21. Yy گفته:

  با سلام و عرض ادب…خواستم ببینم امکان گرفتن فول فاند انگلستان در دوره لیسانس هست یا خیر؟با فرض معدل و ایلتس با نمره های بالا..ممنون از شما..و

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بورسیه های تحصیلی در مقطع لیسانس اعطا نمی شود مگر در موارد خیلی محدود و رزومه عالی

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا پس از بررسی شرایط، شما را راهنمایی کنند.

   پاسخ
 22. mohammadreza گفته:

  سلام خسته نباشید من دانش آموز دهم هستم رشته ریاضی فیزیک میخواستم برای سال آینده و تا موقعی که مدرک بگیرم تو انگلستان ادامه تحصیل بدم و بورسیه شم و تا آخر تابستون هم آیلتسم رو میگیرم میشه کمکم کنید

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 23. Shahinbavi8 گفته:

  سلام من دانش اموز سال دوازدهم رشته مهندسی ساختمان (عمران) ودر هنرستان درس خوندم و معدل ۱۶ به بالا هست .وشرایط مالی انچنانی هم ندارم .وقصد ادامه تحصیل در کشور انگلستان رو دارم ،میخواستم بدانم با این شرایط امکانش هست در کشور انگلستان ادامه تحصیل داد.وبورس شامل من میشه یا نه و چگونه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل حتی در ایران نیز مستلزم پرداخت هزینه است. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 24. Sh گفته:

  سلام من دانش اموز سال دوازدهم رشته مهندسی ساختمان (عمران) ودر هنرستان درس خوندم و معدل ۱۶ به بالا هست .وشرایط مالی انچنانی هم ندارم .وقصد ادامه تحصیل در کشور انگلستان رو دارم ،میخواستم بدانم با این شرایط امکانش هست در کشور انگلستان ادامه تحصیل داد.و بورسیه شامل من میشه یا نه .اگه میشه چگونه؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز تحصیل حتی در ایران نیز مستلزم پرداخت هزینه است. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 25. ناشناس گفته:

  سلام خسته نباشید من دانش اموز دهم هستم دو سال دیگه تا کنکورم مونده و قصد بورسیه شدن رو تا اون زمان دارم . یکی از خویشاوندان هم در انگلیس هستند می خوام بدونم حداقل نمره برای قبولی چقدره . در ضمن مدرک ایلتس هم تا یک دو سال دیگه خواهم گرفت

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 26. امیرحسین گفته:

  سلام من دانشجو رشته برق هستم جمع معدل ۳ سال دبیرستانم ۱۶/۸۵شده میخواستم ببینم امکان دریافت بورسیه تحصیلی دارم یا نه

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی و تحصیل رایگان در دانشگاه های انگلستان با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان ایلتس یا تافل با نمره بالا و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 27. سوگند گفته:

  سلام برای دریافت بورس از انگلیس باید فقط مدارک رو بفرستیم و دانشگاه خودش بررسی میکنه و اگه شد بورس میده, یا ما باید درخواست بورس بدیم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. ارسال درخواست بورسیه از جانب شما می باشد. سلام و عرض ادب. اخذ بورسیه تحصیلی با توحه به میزان بالای درخواست بورسیه تحصیلی توسط متقاضیان در سراسر جهان، نیازمند داشتن شرایط ویژه علمی، مقالات ISI، رزومه تحصیلی قوی، مدرک زبان آیلتس بالای 7 و سایر شرایط مشابه می باشد. همچنین می بایست از استاد دانشگاهی در دانشگاه های کشور مورد نظر تاییدیه داشته باشید. فرم زیر را پر نموده و در صورت داشتن شرایط لازم، با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   https://malekpour.ir/فرم-درخواست-ارزیابی-اخذ-بورسیه
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
« دیدگاه های قدیمی تر