بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا بعنوان یکی از طرق مهاجرت به کانادا همیشه طرفداران زیادی داشته است. بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا  شامل سنجش عوامل و فاکتورهاییست که به اخذ ویزای تحصیلی کانادا کمک می نماید.لذا در این مقاله به بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا پرداخته ایم.موسسه ملک پور در باب بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا فایل های ویدیوی را تهیه کرده است که به تشریح تمام نکات اصلی و مهم می پردازد و شما می توانید این فایل ها را که برای مدت اندکی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دارند دانلود و ذخیره بفرمایید

video بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا
video بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا
video بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا
audio بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا
audio بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا
audio بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر چگونگی اخذ و مکان پذیرش

از انجا که پذیرش تحصیلی کانادا در کالج ها راحتتر می باشد بسیاری از افراد از همین طریق اقدام می نمایند.اخذ اقامت تحصیلی کانادا در این روش هم راحتتر می باشد.پذیرش تحصیلی کانادا در دانشگاه کمی دشوارتر است. در باب گزینش کالج و دانشگاه مقصد برای مهاجرت تحصیلی به کانادا این را درنظر بگیرید که کدام موسسه شما را برای اخذ ویزا تحصیلی کانادا مشاوره و یاری خواهد کرد و روند راحتری برای شما فراهم می کند.در انتخاب محل تحصیل بهتر است شرایط شما به این صورت باشد که بعد از تحصیل بتوانید برای کار در کانادا اقدام کنید. در حال حاضر شرایط جدید پذیرش تحصیل برای کالج های زبان کانادا با مشکلاتی رو به رو شده است که اخذ پذیرش کالج های زبان را مشکل تر کرده است.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر رشته های خوب برای دریافت ویزای تحصیلی کانادا

در پروسه مهاجرت تحصیلی به کانادا رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و ژنتیک در شاخه علوم پزشکی و رشته های مکانیک ، الکترونیک ، IT و کامپیوتر در بخش فنی و مهندسی و در حوزه مدیریت رشته های بخش MBA شانس بهتری جهت اخذ ویزای تحصیلی دارند. رشته های کارگردانی و فیلم در شاخه هنر نیز از شرایط خوبی برخوردارند.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا ازنظر دریافت اقامت دائم کانادا 

انتخاب دانشگاه مقصد و رنکینگ ان دانشگاه نیز ازپارامترهای مهم در این پروسه هستند. مهمترین مسئله نیز رنکینگ دانشگاه جهت کاریابی بعد از تحصیل در کشور کانادا است و ارتباط با صنعت که یکی از مهمترین فاکتورها است. بطور مثال برای تحصیل در کشور کانادا در رشته پزشکی اگر همه جوانب رعایت شود قطعا نتایج خوبی در پی خواهد داشت.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر شرایط سنی

سن در اخذ ویزای تحصیلی کانادا فاکتور مهمی محسوب می گردد. شرایط سنی  با توجه به مقطع تحصیلی  متفاوت خواهد بود و در مجموع باید سن متقاضی به نحوی باشد که پس از تحصیل در کشور کانادا  برای کانادا مفید باشد.مثلا سن زیر ۳۵ سال برای تحصیل در کشور کانادا در مقطع فوق لیسانس مناسب به نظر می رسد. صادقانه باید بگوییم اگر در سن ۳۵ سالگی برای یک دوره یکساله آموزش در کانادا اقدام کنید و گپ تحصیلی شما زیاد باشد در مصاحبه اخذ ویزای کانادا رد خواهید شد.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر شرایط مالی متقاضی

شرایط مالی متقاضی هم از شرایط تاثیرگذار در نظر افسر مربوطه است. شما باید بتوانید اثبات کنید که می توانید هزینه های خود را در زمان تحصیل در کشور کانادا پوشش دهید.بسیاری از موارد بوده است که فرد تمام مدارک و نحوه ارائه اش مناسب بوده است اما  به دلیل عدم داشتن شرایط مالی مناسب از ویزای تحصیلی کانادا برای وی ممانعت شده است.حتی این امکان وجوددارد که از دیگران پول قرض گرفته و در حساب خود داشته باشید تا در مصاحبه برای ویزا افسر از توانایی مالی شما مطمئن شود.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر گپ تحصیلی 

گپ تحصیلی نباید زیاد باشد. بطور مثال اگر فاصله زمانی لیسانس و فوق لیسانس ۶ الی ۷ سال باشد باید نشان داد که در این مدت در رشته یا کاری مرتبط با رشته تحصیلی فرد مشغول به کار بوده است. یا اگر شخصی در ۴۰ سالگی برای تحصیل در کشور کانادا در مقطع کارشناسی ارشد اقدام می کند اولین سوالی که از او پرسیده می شود این است که در فاصله زمانی لیسانس تا فوق لیسانس به چه کاری مشغول بوده است و اینکه آیا برای اقامت کانادا بعد از تحصیل مناسب است یا خیر.

بررسی مهاجرت تحصیلی به کانادا از نظر مصاحبه سفارت

جهت مصاحبه سفارت لازم است شما مجموعه ای از مدارک را در قالب یک پرونده کامل ارائه کنید. نحوه چیدمان و ارائه مدارک مهم می باشد. دلیل و  هدف شما برای تحصیل در کشور کانادا باید برای افسر مربوطه قانع کننده باشد. در بعضی از موارد میبینیم که بعضی از افراد ناآگاه در فضاهای مجازی بیان می کنند که افسر سفارت با متقاضی مشکل دارد و رفتار درستی ندارند. اما درواقع افسر سفارت تنها به دنبال افرادی است که واقعا به دنبال تحصیل و پیشرفت در کانادا می باشند. چراکه نیت فرد برای اخذ ویزای تحصیلی در کانادا باید در اولویت تحصیل در کشور کانادا باشد و نه اینکه قصد پناهندگی در این کشور را داشته باشد. پس قطعا نحوه ارائه و حس و ذهنیتی که به افسر منتقل می شود درروند اخذ ویزا تاثیر بسزایی دارد.

نکات مهم در باب مهاجرت تحصیلی به کانادا

در پروسه مهاجرت تحصیلی به کانادا برنامه ریزی و تلاش بسیار مهم است. همچنین در سمینارهای آموزشی که موسسه ما برگزار می کند همه اصول و نکات تحصیل در کشور کاناداو نحوه اقدام برای بیان می گردد و شما با شرکت در این دوره ها به اطلاعات جامع کاملی از نحوه اقدام برایتحصیل در کشور کانادا دست پیدا خواهید کرد و می توانید در این مسیر مشاور خود باشید.یکپارچگی و تطابق صحبت های شما در طول پروسه نیز خیلی مهم است. سوالات فراوانی در مورد تحصیل در کشور کانادا و اقامت تحصیلی در کانادا بر روی وب سایت های ملک پور پرسیده می شود که همواره ما سعی می کنیم که در فایل های ویدیوی و صوتی همه نکات را برای شما عزیزان بیان کنیم.  تجربه فراوان ما در این زمینه سبب شده که رد شدن در مصاحبه عملا مشکل فراوانی برای فرد ایجاد نمی کند و شما با اگاهی از نقص خود و برطرف کردن آن در مراجعه بعدی قطعا موفق خواهید شد.

 ویزاهای تحصیلی کانادا که توسط موسسه ملک پور اخذ شده است برروی وبسایت های ما قرار داده شده است که می توانید مشاهده بفرمایید. همچنین در حال فراهم کردن شرایطی هستیم که کسانی که با موسسه ما برای مهاجرت تحصیلی به کانادا اقدام کرده اند نظرات و تجربیات خود را به صورت رایگان در اختیار بقیه قرار دهند. با این شرایط همه می توانند  اطلاعات فراوانی در باب مهاجرت تحصیلی به کانادا کسب نمایند و مشاور خود باشند و تقریبا از مراجعه به وکیل مهاجرتی بی نیاز شوند. شما می توانید تمام سوالات خود را در مورد مهاجرت تحصیلی به کانادا در زیر همین مقاله و بخش دیدگاه ها مطرح کنید تا ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهیم. همچنین می توانید درباب  مهاجرت تحصیلی به کانادا با مشاوران ما در موسسه ملک پور تماس حاصل فرمایید.

Rating: 5
61 پاسخ
 1. ارسلان94 گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت دکترملک پوربنده33سال دارم لیسانس حسابداری بامعدل 17.57کارمندبانک با6سال سابقه داراییم تقریبا 500میلیون دارای 2فرزند1ساله و4ساله وهمسربنده هم لیسانس حسابداری بامعدل 17.27ایا امکان تحصیل برای بنده وجود داره مدرک زبان ندارم. باتشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. امکان تحصیل در کانادا برای شما بستگی مستقمی به گپ تحصیلی شما خواهدداشت یعنی فاصله فارغ التحصیلی تا اکنون به سال که البته در مواردی جای جبران دارد. پیشنهاد میکنیم با دفاتر ما مشاوره رایگان داشته باشید تا شانس شما را ارزیابی نمایند.

   پاسخ
 2. darya گفته:

  ببخشید برای بورس تحصیلی هم نیازه پرینت بانکی، برای اثبات تمکن مالی رو ارائه بدیم ؟ اگه تمکن مالی نداشته باشیم ولی رزومه خوبی داشته باشیم بورس میشه یا حتما پرینت حساب بانکی رو میخوان ؟

  Rating: 5
  پاسخ
 3. مرتضی گفته:

  سلام من 22 سالمه و لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه آزاد کرج با معدل بالا 15 دارم و ایلتس 7 دارم می‌خواستم ببینم میتونم برای ارشد کانادا اقدام کنم و اقامت بگیرم؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   شرایط کلی شما برای اخذ پذیرش در مقطع مورد نظرتان مناسب می باشد اگر از پشتوانه مالی مناسبی برخوردار باشید می توانید اقدام نمایید

   پاسخ
 4. امیر گفته:

  سلام سوالی داشتم بنده دانشجوی سال دوم کارشناسی فیزیوتراپی هستم میخواستم بدونم امکان تطبیق واحد و ادامه تحصیل در همین مقطع در دانشگاه های کانادا وجود دارد؟کدوم دانشگاه ها؟با تشکر

  پاسخ
  • miemalekpour30 گفته:

   باسلام و عرض ادب
   در ابتدا باید دید رشته تحصیلی شما در کشور کانادا ارائه می گردد یا نه و اینکه دانشگاهی که در ایران تحصیل می نمایید مورد تایید دانشگاه مقصد می باشد. معمولا در بسیاری از کشورهای خارج از ایران رشته های فیزیوتراپی زیر شاخه رشته پرستاری می باشد

   پاسخ
 5. Mmdoo گفته:

  سلام من 22 سال سن دارم لیسانس مهندسی عمران با معدل 14.50 ازدانشگاه ازاد وایلتس 6.5 دارم من میتونم متقاضی دوره کواپ باشم بودجه لازم برای کل این پروسه چه قدره؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. دوست عزیز دوره های کوآپ در حال حاضر برای رشته های آی تی، گردشگری، دیجیتال مارکتینگ، طراحی داخلی و هتلداری می باشد. جهت کسب اطلاعات در این زمینه با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام
   برای دریافت بورسیه در مقطع دکترا باید از رزومه علمی قوی برخوردار باشد. ریزنمرات، پایان نامه و مقاله های معتبر بین المللی در دریافت بورسیه تاثیر گذارند.

   پاسخ
 6. Arch.M گفته:

  سلام جناب ملکی، ارشد معماری دارم از دانشگاه آزاد واحد بین الملل با معدل ۱۹/۲۴ ، ۲۷ سالمه ، از زمان دانشجویی مرتبط با رشتم در زمینه طراحی و طراحی داخلی به همراه اجرا فعالیت داشتم ، یک مقاله isi دارم ، در حال حاضر آیلتس میخونم ، خواستم بپرسم شانس دریافت بورسیه در دانشگاه sfu به همراه فاند تحصیلی رو دارم یا خیر؟! و همینطور شانس دریافت ویزای کار؟! ممنونم اگر پاسخ بدید.

  Rating: 5
  پاسخ
 7. محمد گفته:

  سلام و عرض ارادت من 30 سالمه فوق ديپلم تاسيسات دارم 8 سالي هست توي اين ضمينه كار ميكنم سرمايه اي نزديك به سيصد ميليون دارم به نظر شما از چه طريقي ميتئنم براي كانادا اقدام كنم زبانم هم بد نيس ميتونم در حدود 6.5 يا 7 ارايه بدم در ضمن ميتونم دوره هاي كو آپ شركت كنم يا خير؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام. با توجه به سن، میزان سرمایه و مدرک زبان شما امکان تحصیل تحت شرایطی برایتان مقدور خواهد بود. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   پاسخ
 8. Reza گفته:

  سلام من ٣٣ سال دارم ومتاهل هستم ليسانس مكانيك دارم و همسرم ليسانس اموزش زبان انگليسي
  ميخواستم بدونم با توجه به اين شرايط امكان گرفتن ويزاي تحصيلي امكان پذير هست و ايا اگه من فقط ويزاي تحصيلي اخذ كنم همسرم هم ميتونه بياد يا خير؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. به منظور سنجش امکان تحصیل در کانادا برای شما می بایست گپ تحصیلی شما بررسی شده و از میزان سرمایه، مدرک زبان و وضعیت تحصیلی شما اطلاع داشته باشیم. در صورت نیاز به کسب اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.
   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 9. Sara گفته:

  با سلام خسته نباشید
  من 23 ساله هستم و مدرک زبان آیلتس 6.5 دارم دیپلم تجربی با معدل 19 و پیش دانشگاهی تجربی با معدل 14.60 دارم امسال دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی هر دو با معدل بالا ی 19.80 گرفتم آیا ارائه مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی که امسال دریافت کردم گپ تحصیلی رو پر میکنه؟ تشکر فراوان

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. گپ تحصیلی در پرونده شما می تواند تاثیر منفی داشته باشد اما با توجه به اینکه سن کمی دارید و رزومه تحصیلی مناسبی نیز دارید این تاثیر زیاد نمی باشد و شانس خوبی برای اخذ ویزای تحصیلی کانادا دارید.

   پاسخ
 10. Hadi3220 گفته:

  سلام خسته نباشین
  من ۲۴ سالمه و لیسانس علوم آزمایشگاهی از دانشگاه تهران پزشکی هستم میخواستم ببینم برای مهاجرت تحصیلی در مورد رشته بنده چطور هست؟ و این که بازار کارش برای اقامت بعد از گرفتن کارشناسی ارشد چطور هستش؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید در مقطع کارشناسی ارشد برای رشته تحصیلی خود یا رشته های مشابه اقدام کنید و پس از فارغ التحصیلی اجازه کار به شما داده می شود. با توجه به نرخ بیکاری پایین در کانادا یافتن کار برای افراد متخصص کار دشواری نیست. شما می توانید پر کاربردتر همچون آی تی، طراحی وب و یا مدیریت نیز تحصیل کنید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 11. neda گفته:

  با سلام
  من 23 سال دارم و دانشجو سال اول پزشکی دانشگاه تهران هستم آیا با وجود گپ تحصیلی 5 ساله ای که قبل از ورود به دانشگاه داشتم در صورتی که از دانشگاه انصراف بدم شانسی برای ویزای تحصیلی کانادا در مقطع لیسانس دارم؟آیلتس 7 دارم و معدل دبیرستان هم 19 به بالا هست
  مشکلی از بابت تامین هزینه ندارم
  با تشکر

  Rating: 4
  پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   سلام و عرض ادب. داشنگاه های کانادا گاهاً گپ تحصیلی تا 8 سال را هم تحت شرایطی می پذیرند. پیشنهاد میکنیم به منظور دریافت مشاوره تخصصی و ارزیابی دقیق شرایطتان با دفاتر موسسه به شماره 02149196000 تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان و تخصصی ما بهره مند گردید.
   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 12. سپیده عسگری گفته:

  باسلام و عرض تبریک سال نو
  بنده ۳۱ ساله متاهل و دارای یک فرزند هستم وفوق دیپلم امور بانکی از دانشگاه علمی کاربردی با معدل ۱۷ را دارم
  حدود ۶ماه سابقه کاری با بیمه البته غیرمرتبط با مدرکم دارم
  تمام دارایی ما یک آپارتمان به ارزش ۱ میلیارد تومان میباشد
  آیلتس ندارم اما درحال خواندن زبان هستم
  با این شرایط امکان ادامه تحصیل در کالج را دارم یا خیر؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. بله شما می توانید دوره های یک ساله و یا دوساله در کالج های کانادا تحصیل کنید و مستقیما وارد بازار کار شوید.

   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   شما همچنین می توانید فرم ارزیابی را از لینک زیر تکمیل کنید تا کارشناسان ما از طریق واتس اپ با شما تماس بگیرند.

   https://malekpour.ir/contact-us/

   پاسخ
 13. ابوالفضل گفته:

  سلام خسته نباشید .
  ضمن عرض تبریک سال نو من ۱۷.۵ سالمه و به احتمال قوی مشکلی با شرایط مالی که عرض کردید ندارم . رشتم ریاضیه و سال یازدهمم مدرک ایلتس ندارم ولی ترم اخر زبانم summit 2b میخواستم بدونم با توجه به سنم اول درخواست بدم که لیسانسم رو اونجا بخونم یا اول لیسانسو همینجا بخونم بعد درخواست فوق بدم؟ میشه یکم دقیق تر راجب هزینه بگین منظورم یه رقم حدودیه
  راستی رشته مد نظرم کامپیوتره.
  پیروز باشید مشتاقانه منتظر جواب شما هستم

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما می توانید برای تحصیل در مقطع لیسانس اقدام کنید و سریعاً وارد پروسه اقامتی خود شوید. هزینه های تحصیل نسبت به رشته، دانشگاه و شهر انتخابی بسیار متفاوت می باشد.
   در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 14. سعیده گفته:

  با سلام و عرض ادب بنده مدرک کارشناسی ارشد در رشته هوش مصنوعی از دانشگاه آزاد شیراز دارم با معدل 19.25و ایلتس 6.5 هم دارم و یک مقاله isi با کیفیت دارم و 35 سالمه و متاهل و یک بجه 6 ساله دارم و 7 ساله دبیر رسمی کامپیوترم می خواستم برای مهاجرت به کانادا اقدام کنم به نظرتون با شرایطم برای فاند دکتری اقدام کنم بهتره و یا برای کار در آنجا قبلا از راهنماییتان سپاسگزارم

  Rating: 4
  پاسخ
 15. سارا گفته:

  سلام
  من ليسانس ميكروبيولوژي دارم ٣٧ ساله و حدود ١٢ سال سابقه كار مديريتي . در حال حاضر دانشجوي ارشد كارافريني ترم دو هستم ايلتس ٧/٥ دارم متاهلم ايا امكان گرفتن ويزاي تحصيلي در مقطع ارشد در دانشگاه هاي بريتيش كلمبيا هست؟ ايا نياز به مقاله براي جلب نظر افيس است؟

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به سن شما، این پرونده می تواند ریسک هایی به همراه داشته باشد. توصیه می شود در صورت اقدام، دانشگاه را به یک مورد محدود ننمایید و مدارک را با دقت آماده کنید. بنابراین توصیه می شود حتما از طریق مؤسسات حقوقی معتبر اقدام نمایید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 16. کیان گفته:

  سلام
  من ۳۰ ساله هستم. مدرک کارشناسی حسابداری دانشگاه آزاد تهران با معدل 13.70 دارم. ۶ سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه دارم. نمره تافل 93 دارم. میخواستم ببینم چقدر شانس پذیرش از دانشگاه‌های کانادا در مقطع ارشد برای رشته فاینانس و یا جسابداری را دارم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • M.heidari گفته:

   سلام و عرض ادب
   دوست عزیز نیاز است شرایط شما به طور دقیق تری بررسی شود. شما در مورد گپ تحصیلی خود صحبتی نداشته اید. اما برای رشته هایی که فرمودید می شه اقدام کرد. برای بررسی مهاجرت تحصیلی شما به کانادا با موسسه و شماره 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 17. سعید گفته:

  با سلام
  من 31 سالمه لیسانس IT دارم و معدلم 13.23
  به نظر شما واسه دوره 2 ساله کالج اقدام کنم واسه ویزا رد نمیشم؟
  یا ارشد اقدام کنم میتونم با توجه به معدل کم پذیرش بگیرم؟
  این 2 راه رو با توجه به گپ تحصیلیم گفتم.
  کدام راه شدنیه؟
  تشکر

  Rating: 5
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. شما امکان شرکت در دوره های 1 ساله و 2 ساله کالج در زمینه های آی تی را دارید، همچنین می توانید برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اقدام کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 18. حسین گفته:

  سلام بنده 23 سال سن و لیسانس رشته ی اتاق عمل با معدل 16 را دارم خواستم بدونم شانس من برای کانادا از طریق این رشته چطور هست و دوم اینکه از طریق کاری مهاجرت برای بنده بهتره یا تحصیلی؟زبان هم احتمالا تا سال دیگه بگیرم ممنون میشم جواب بدید

  Rating: 4
  پاسخ
 19. رضا گفته:

  درود بر شما آقای ملکی
  37 ساله هستم فوق لیسانسمهندسی نفت رو از دانشگاه آزاد تا تابستان 98 می گیرم خواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم
  اگر برای مهندسی نفت اقدام کنم مشکلی بوجود میاد؟ و شرایط سنی چی؟
  حدود سال سابقه کار توی شرکت نفت رو دارم و اینکه وضعیت مشاغل نفتی توی کانادا خوب هست؟
  با تشکر از شما.

  Rating: 4
  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. با توجه به شرایط سنی شما اگر برای ویزای کار اقدام کنید احتمالا شانس بیشتری خواهید داشت. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

   پاسخ
 20. shahram shahidi گفته:

  سلام و عرض ادب. به دلیل عدم اطلاع از شرایط شما پیشنهاد می شود به منظور بررسی شرایطتان با دفاتر ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. شماره تماس ما: 02149196000

  پاسخ
 21. اشکان گفته:

  سلام خسته نباشد من دانشجوی رشته ای تی هستم از دانشگاه آزاد با معدل۱۳/۶و متولد۱۳۷۱ ودرحال گذراند دورهای شبکه (ماکروسافت-سیسکو-میکروتیک )هستم در داخل و مدارک مجتمع فنی تهران رو دارم جمع می کنم و برای یاد گیری زبان هم اقدام کردم که بتونم مدرک آیلس بگیرم .سوال من این هستش که بااین شرایط می تونم بعد از سپری کردن دورهام برای تحصیلی با فاند درخواست بدم برای یا اینکه کارشناسی ارشد بخونم وبرای دکترا درخواست بدم تماس واتس اپ هم داشتم ولی درست متوجه نشدم ممنون می شم راهنمای کنید که مسیر درست رو انتخاب کنم

  پاسخ
  • azadehnoory گفته:

   با سلام و عرض ادب. معمولا اخذ فاند تحصیلی در مقطع فوق لیسانس چندان ساده نمی باشد و شانس پایینی برای آن وجود دارد. شما ممکن است بتوانید از طریق ویزا کاری کانادا اقدام کنید و یا دوره کوتاه مدت تحصیل در کانادا را بگذرانید و به سرعت وارد بازار کار شوید. همچنین امکان کار در کشورهایی همچون اتریش و آلمان را نیز دارید.

   پاسخ
  • shahram shahidi گفته:

   با سلام و عرض ادب. به منظور تحصیل در دبیرستان های کانادا می بایست بالای ۱۶ سال داشته و ترجیحا مدرک زبان آیلتس داشته باشید. با توجه به عدم اطلاع از شرایط مالی و تحصیلی شما پیشنهاد می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه تماس حاصل نمائید.

   پاسخ
 22. خدیجه گفته:

  سلام
  من فوق لیسانس هنر با معدل 18 هستم. 2 تا مقاله ISI دارم و یم مقاله داخلی و یک کنفرانس وبا 4 تا ریکام، پقد شانس پذیرش با فاند از دانشگاه بریتیش کلمبیا رو دارم؟
  ممنون

  پاسخ
 23. Lili گفته:

  سلام
  من ارشد معماري دارم سال ٩٣ دفاع كردم
  ٣١ سالمه
  معدلم ١٨/٢٥
  ولي هنوز مقاله ندارم ميتونم براي مقطع دكتري كانادا اقدام كنم با فاند ؟
  حتما توصيه نامه بايد از استاد همون دانشگاهي باشه كه درس خوندم؟

  پاسخ
 24. shadi.borji گفته:

  سلام
  من لیسانس مدیریت صنعتی هستم. ۹ سال سابقه کار دارم. زبانم هم خوبه. ۳۱ سالمه. چقدر شانس دارم پذیرش بگیرم ‌برای فوق لیسانس در کانادا؟ و اینکه به جز فوق لیسانس راهی هست که زمان کمتری برای اقامت طول بکشه؟

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن مدرک زبان میتوانید اقدام نمایید.راه های پیش رو ی شما تحصیل یا کار میباشد.پروسه ی اخذ ویزای کار کانادا نیز کوتاه نیست.

   پاسخ
 25. زیبا گفته:

  سلام. من ارشد ویروس شناسی پزشکی دارم. با معدل 16.61 و یک مقاله اسم اول که برای پایان نامه امم هست و PUBMED هست. قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور دارم. با توجه به اینکه یکی از اقوام نزدیکم کانادا هستند میخواستم بدونم رفتن من راحت هست. و اینکه کشورهای اروپایی بهترن یا کاناد. ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • m.n گفته:

   با عرض سلام دوست گرامی
   شما برای ادامه ی تحصیل در مقطع دکترا نیاز به سوپروایزر دارید و بستگی به باقی مدارک شما میتوان بهترین کشور را به شما پیشنهاد داد.برای اخذ اطلاعات در این زمینه می توانید با دفاتر ما از طریق شماره ۴۹۱۹۶۰۰۰ (۰۲۱) ارتباط بگیرید.

   پاسخ
 26. احسان نادری سلحشور گفته:

  سلام وقت بخیر.23 ساله هستم دانشجوی مهندسی شیمی و سال آخر از دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل و با معدل 15 و در حال گذراندن زبان برای دریافت مدرک آیلتس.شرایط مالی خوبی دارم.آیا برای دریافت ویزای تحصیلی از کشور کانادا اقدام کنم امکان اینکه جواب مثبت بگیرم هست یا خیر؟
  با تشکر

  پاسخ
 27. علی گفته:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده ۱۷ سال سن دارم و میخواهم برای رشته مهندسی مکانیک در کانادا اقدام کنم ولی از طرف دیگه شرایط سرمایه گذاری رو نیز فک میکنم دارا باشم.
  میخواستم بدونم که چطور میتونم در این مورد به صورت مستقیم با شخص اقای ملک پور صحبت کنم ممنون میشم پاسخ بدین

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   برای اخذ مشاوره و کسب اطلاعات و همچنین رزرو نوبت با استاد ملکپور به شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ
 28. ساره گفته:

  سلام خسته نباشید
  من 23 سال دارم و دانشجوی سال اول پزشکی دانشگاه تهران هستم همچنین ( رتبه تک رقمی کنکور تجربی و زبان-عضو انجمن استعداد های درخشان ( نخبگان ) و دارای مصاحبه و تقدیر در تلوزیون( اگر موثر باشد )دارای آیلتس 8.5 و معدل دیپلم 19 تمکن مالی به اندازه کافی برای کانادا دارم قصد انصراف از دانشگاه و تحصیل در مقطع کارشناسی قبل از دوره پزشکی در دانشگاه کانادا رو دارم با توجه به گپ تحصیلی که به علت شرایط کنکور داشتم با این رزومه شانسی برای ویزا شدن دارم؟

  پاسخ
  • t.m گفته:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز با توجه به شرایط شما گپ تحصیلی چندان تاثیر گذار نیست.برای اطلاعات بیشتر و بررسی دقیق شرای شما و ارائه مشاوره مناسب خدمت شما با شماره دفاتر 02149196000 تماس حاصل فرمایید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.