اقامت کار شرکت و بررسی شرایط آن

اقامت کار شرکت، شرایط منحصر به فرد ثبت شرکت و کار در خارج از کشور و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت و کار در این نوشتار با تحلیلی علمی شرح داده شده است. از جمله سوالاتی که بر روی وبسایت ها و شبکه های مجازی مؤسسه حقوقی ملک پور (MIE اتریش) به کرات پرسیده شده است این است که آیا روش اقامتی وجود دارد که بتوان از طریق راه اندازی کسب و کاری کوچک و خانوادگی به اقامت رسید؟ و آیا با سرمایه کم می توان اقامت اروپا و کشور های برتر دنیا مانند اتریش، آلمان، هلند، کانادا، سوئیس، آمریکا، استرالیا و دیگر کشور های مطرح دنیا را کسب نمود؟ برای پاسخ گویی به این نیاز مؤسسه حقوقی ملک پور برای اولین بار در ایران روش اخذ اقامت کار شرکت را معرفی می نماید. شما از طریق روش اقامت کار شرکت می توانید در کشورهای مطرح دنیا با سرمایه ای کم اقدام به ثبت شرکت و کار نمایید. شما عزیزان می توانید برای بررسی شرایط خود جهت اقدام از طریق اقامت کار شرکت با مؤسسه MIE اتریش تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

اقامت کار شرکت 1 اقامت کار شرکت

شما میتوانید از طریق لینک روبرو با ما در ارتباط باشید و از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان دریافت نمایید.

اقامت کار شرکت و شرایط عمومی

بسیاری از واژگان و اصطلاحات در حوزه مهاجرت در ایران، برای اولین بار توسط مدیریت مؤسسه حقوقی ملک پور ابداع شده اند. در واقع مؤسسه حقوقی ملک پور همواره تلاش داشته است تا با بررسی و استخراج جدیدترین قوانین مهاجرتی در کشورهای مختلف دنیا، روش های جدیدی برای مهاجرت ایرانیان معرفی نماید. از جمله این واژگان می توان به اقامت خودحمایتی اشاره کرد که اولین توسط مؤسسه حقوقی ملک پور معرفی شد و تا به امروز نیز بیشترین کارت های اقامت ایرانیان از روش خود حمایتی توسط این مؤسسه کسب شده است. اقامت قرمز سفید قرمز نیز از دیگر خدمات انحصاری مؤسسه می باشد. اکنون نیز به همت کارشناسان و وکلای مؤسسه MIE اتریش، اقامت از طریق “کار شرکت” برای اولین بار به ایرانیان معرفی می شود.

اغلب روش های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هزینه زیادی دارند. به عنوان مثال کشورهای حوزه کارائیب مانند سنت لوسیا در صورتی که شما مبلغ 300،000 دلار را به دولت اهدا کنید به شما پاسپورت خواهند داد. در حالی که این کشور امکانات زیادی ندارد و جز کشورهای پیشرفته و مطرح نیز نمی باشد و پاسپورت این کشور قابلیت رقابت با پاسپورت کشورهایی مانند سوئیس، اتریش، آلمان، هلند، استرالیا، امریکا و کانادا ندارد و از رنک پایین تری برخوردار است. بنابراین اقامت کار شرکت معرفی شد تا بتوان با سرمایه ای کمتر نسبت به روش های سرمایه گذاری دیگر اقامت کشورهای مطرح دنیا را کسب نمود. از آنجا که این روش به تازگی توسط مؤسسه MIE معرفی شده است، تا کنون نامی از آن نشنیده اید، بنابراین با ادامه مقاله همراه شوید و با یکی از بهترین روش های اخذ اقامت کشورهای مطرح دنیا آشنا شوید.

اقامت کار شرکت 3 اقامت کار شرکت

در این ویدئو خواهید آموخت:

قواعد اصلی اقامت کار شرکت چیست؟

در کدام کشور ها می توان از طریق کار شرکت اقامت گرفت.

مقایسه روش های سرمایه گذاری در کشورهای مختلف.

مهاجرت از راه درست چگونه قابل انجام است؟

فایل صوتی این ویدئو

audio اقامت کار شرکت

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ اقامت کار شرکت

video اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت و قوانین آن

اقامت کار شرکت در واقع بر اساس همکاری اعضای یک خانواده برای تشکیل یک شرکت صورت می گیرد. این اقامت از طریق خرید سهام یا از طریق استخدام قابل اتخاذ می باشد. نکته مهم و مثبت این است که در اقامت کار شرکت نیازی نیست که سرمایه بزرگی به خارج از کشور منتقل کنید. برای کشورهای مختلف می توان از طریق اقامت کار شرکت اقدام نمود، از جمله کشور های سوئیس، اتریش، آلمان، سوئد، هلند، استرالیا، امریکا و کانادا. با این حال بیشتر توصیه می شود برای کشورهای کانادا، اتریش و سوئد اقدام شود چرا که پیچیدگی های کمتری دارند.

در روش اقامتی کار شرکت برای کشور کانادا، نیازی به سرمایه گذاری در این کشور نمی باشد. شما اعلام می کنید که قصد دارید شرکتی در کانادا ثبت کنید و در آن شرکت مشغول به کار شوید. بنابراین شما شرکتی که در کانادا ثبت می کنید و یا در آن شراکت می کنید. حداقل بیش از 50 درصد سهام این شرکت باید به نام شما باشد. بدین ترتیب شما مالک یک شرکت کانادایی خواهید بود و می توانید خودتان یا همسرتان در این شرکت مشغول به کار شوید. توجه داشته باشید که شما تنها با ثبت شرکت در کانادا اقامت کانادا را کسب نخواهید کرد، بلکه شما از طریق استخدام در شرکت کانادایی خود، اقامت کاری کانادا را کسب خواهید نمود و سایر اعضای خانواده نیز به عنوان همراه اقامت دریافت خواهند کرد.

همین روال برای سایر کشورها نیز قابل انجام است و می توان از طریق کار شرکت اقامت آن را نیز کسب نمود. با این حال جزئیات قانونی، هزینه ها، نیازمندی ها و موارد حقوقی دیگر در هر کشوری متفاوت می باشد و با توجه به شرایط شما و خانوادتان باید بهترین کشور انتخاب شود.

به عنوان مثال قوانین ثبت شرکت و استخدام در اتریش و آلمان با کانادا متفاوت است و اگر شما شرکتی در این کشورها ثبت کنید با کار کردن در شرکت خودتان نمی توانید اقامت بگیرید. بنابراین برای این کشورها شرکت به نام یکی از زوجین ثبت می شود و زوج دیگر در آن شرکت استخدام می شود. اقامت کاری به فردی که در شرکت استخدام شده است اعطا می شود و سایر اعضای خانواده نیز ویزای همراه دریافت می کنند.

توجه داشته باشید که اقامت کار شرکت با اقامت از طریق ثبت شرکت متفاوت است. به عنوان مثال در آلمان و هلند از طریق ثبت شرکت اقامت اعطا نمی شود مگر اینکه بیزنس پلن یا طرح تجاری شما اثبات کند که شما برای اقتصاد این کشور ها بسیار مفید هستید. با این حال در روش کار شرکت هیچ نیازی به ارائه بیزنس پلن ندارید و همین امر سبب شده است که پیچیدگی های روش اقامت از طریق ثبت شرکت را نداشته باشد.

نکته مثبت دیگر این است که همسر متقاضی نیز اجازه کار تمام وقت در آن کشور را دارد.

بلوکارت اتریش

در این ویدئو خواهید آموخت:

چه فاکتورهایی را برای انتخاب کشور مناسب جهت مهاجرت در نظر بگیریم.

به کدام کشور های می توان از طریق اقامت کار شرکت مهاجرت کرد.

قوانین اخذ اقامت و تابعیت در روش کار شرکت چگونه است.

  مقایسه اقامت کار شرکت، با اقامت از طریق ثبت شرکت و اقامت کاری

برای اقامت کار شرکت چه میزان سرمایه مورد نیاز است. 

آیا سن و مدرک زبان برای اقامت کار شرکت اهمیت دارد؟

فایل صوتی این ویدئو

audio اقامت کار شرکت

فایل تصویری مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ اقامت کار شرکت

video اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت و هزینه های آن

با اینکه اقامت کار شرکت را می توان علاوه بر دسته مهاجرت کاری در دسته مهاجرت از طریق سرمایه گذاری نیز قرار داد، این روش نسبت به سایر روش های سرمایه گذاری هزینه بسیار پایین تری دارد. به طور کلی می توان گفت که اگر شما پشتوانه مالی حدود 50 تا 100 هزار یورو داشته باشید، می توانید از روش اقامت کار شرکت برای مهاجرت به کشورهای مطرح دنیا اقدام نمایید.

همان طور که ذکر شد در واقع داشتن شرکت و کار کردن شما، هر دو به صورت همزمان سبب اعطای اقامت می شود. بنابراین شما باید حتما در کشور مقصد یک شرکت داشته باشید. هزینه ثبت شرکت در کشورهای دیگر معمولاً چندان زیاد نمی باشد و مبلغی بین 500 تا 4،000 یورو می باشد. اما دقت داشته باشید که ثبت شرکت به تنهایی سبب اخذ اقامت نمی گردد و شما باید در این شرکت استخدام شوید. شما می توانید کسب و کار کوچکی در کشور مقصد داشته باشید و هزینه های زندگی شما نیز از این طریق تامین خواهد شد.

هزینه دیگری که برای اقامت کار شرکت باید تامین شود، سرمایه اولیه شرکت می باشد. بر اساس قوانین هر کشور این سرمایه اولیه متغیر است. به عنوان مثال در کشور کانادا نیازی به سرمایه اولیه نیست، در کشور اتریش شما باید مبلغ 35،000 یورو و در کشور آلمان مبلغ 20،000 به عنوان سرمایه اولیه شرکت در حساب شرکت واریز کنید. البته این مبلغ متعلق به خود شما می باشد و در حساب شرکت شما در کشور مقصد واریز می شود، بنابراین نمی توان آن را جز هزینه ها دانست و هزینه های شرکت از این مبلغ تامین می شود.

اقامت کار شرکت 5 اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت و وضعیت اخذ اقامت و تابعیت

مسلماً افرادی که مهاجرت می کنند تمایل دارند در کشور مقصد اقامت دائم و گاهاً تابعیت کسب نمایند تا بتوانند از تمامی حقوق شهروندی بهره مند گردند. در صورت اخذ اقامت کار شرکت این امکان برای شما وجود دارد که بتوانید اقامت دائم یا تابعیت کشور مقصد را کسب نمایید. عموماً قوانین کشورها به این صورت است که شما پس از چند سال زندگی، کار و پرداخت مالیات می توانید درخواست اقامت دائم کنید و سپس پس از گذشت چند سال دیگر تابعیت کشور مقصد را کسب نمایید. توجه داشته باشید که شما با دارا بودن اقامت دائم نیز از تمامی حقوق شهروندی برخوردارید و تنها از برخی حقوق مانند حق رأی، حمایت دیپلماتیک و اشتغال در پست های سیاسی محروم هستید. با این حال بسیاری از افراد تمایل دارند که گام آخر در مهاجرت را نیز برداشته و تابعیت و پاسپورت کشور مقصد را اخذ نمایند.

شما از طریق اقامت کار شرکت نیز می توانید تابعیت کشور مقصد را کسب نمایید. به عنوان مثال شما پس از اقامت کانادا می توانید از طریق اسکیل ورکر اقامت دائم کانادا و پس از گذشت 3 سال تابعیت و پاسپورت کانادا را کسب نمایید. در کشور های دیگر نیز شما معمولاً پس از گذشت 6 تا 10 سال اقامت می توانید تابعیت کسب نمایید. بنابراین شما در اقامت کار شرکت در نهایت موفق به اخذ پاسپورت یکی از کشورهای برتر دنیا خواهید شد و علاوه بر مزایای شهروندی می توانید از مزایایی همچون سفر آزادانه و بدون ویزا به بسیاری از کشور ها برخوردار شوید. این اقامت دائم و تابعیت شامل سایر اعضای خانواده نیز خواهد شد. در تصویر زیر می توانید تعداد سال های مورد نیاز برای اخذ تابعیت کشور های اروپایی را مشاهده کنید. 

اقامت اروپا 3 اقامت کار شرکت

فایل صوتی مؤسسه حقوقی ملک پور در رابطه با اخذ اقامت کار شرکت

audio اقامت کار شرکت

اقامت کار شرکت و مزایای منحصر به فرد آن

تا به اینجا به بسیاری از مزایای اقامت کار شرکت اشاره شده است. در زیر همه این مزایا مجدد عنوان شده اند و مزایای دیگری نیز بیان شده است.

 • در اقامت کار شرکت، نسب به سایر روش های سرمایه گذاری، سرمایه بسیار کمتری نیاز دارید. شما با پشتوانه تنها 50 تا 100 هزار یورو می توانید برای این روش اقدام نمایید.

 • بر خلاف سایر روش های ثبت شرکت که شما نیاز به ارائه بیزنس پلن یا طرح تجاری بسیار قوی دارید، در اخذ اقامت کار شرکت نیاز به هیچ گونه بیزنس پلن نمی باشد و ثبت شرکت به سادگی و بدون پیچیدگی انجام می شود.

 • در روش کار شرکت شما می توانید صاحب کسب و کار کوچکی برای خود باشید و نگرانی دیگری بابت کاریابی و استخدام ندارید. از این طریق هزینه های زندگی خانواده نیز تامین می شود.

 • شما به واسطه اخذ اقامت از طریق کار شرکت می توانید پاسپورت کشورهای مطرح دنیا را کسب نمایید. در اغلب کشورها ظرف 3 تا 6 می توانید پاسپورت و تابعیت اخذ نمایید.

 • تمامی اعضای خانواده می توانند با ثبت شرکت و کار، اقامت کسب نمایند.

 • در صورت اخذ اقامت از طریق کار شرکت همسر شما نیز اجازه کار تمام وقت در کشور مقصد دارد.

اقامت کار شرکت و خدمات مؤسسه MIE اتریش

همان گونه که ذکر شد اقامت کار شرکت برای نخستین بار توسط مؤسسه MIE اتریش معرفی می شود و این روش اقامت به صورت انحصاری توسط MIE انجام می شود.

این روش شباهت زیادی با روش قرمز سفید قرمز دارد، که پیش تر توسط مؤسسه حقوقی ملک پور معرفی شده است و کارت های اقامت متعددی از این روش اخذ شده است. اما اقامت کار شرکت گستردگی بیشتری نسبت به روش ذکر شده دارد و در کشور های زیادی قابل پیاده سازی می باشد. مشاورین و کارشناسان با توجه به شرایط شخص و اعضای خانواده تشخیص می دهند که اخذ اقامت از طریق کار شرکت در کدام یک از کشورها برای آن ها امکان پذیر است.

مؤسسه MIE از ابتدای کار و از مرحله مشاوره تا دریافت کارت اقامت، متقاضیان عزیز را همراهی خواهند کرد و با بهره گیری از دانش و خدمات وکلای بومی هر کشور، پرونده موکلین را پیش خواهد برد. شما عزیزان می توانید برای بررسی رایگان شرایط خود جهت اقدام از طریق اقامت کار شرکت، با مؤسسه حقوقی ملک پور تماس گرفته و مشاوره رایگان تلفنی دریافت کنید.

اقامت کار شرکت 4 اقامت کار شرکت

کارت قرمز سفید قرمز

پاسخ سوالات متداول

بهترین روش اخذ اقامت کانادا به همراه خانواده با مدرک فوق لیسانس مکانیک، سابقه کار بالا و 4 میلیارد تومان سرمایه چیست؟

audio اقامت کار شرکت
اقامت کار شرکت و سخن پایانی

اقامت کار شرکت، خدمتی نوین از مؤسسه حقوقی ملک پور می باشد که برای اولین بار توسط این مؤسسه معرفی می شود و اخذ اقامت کار شرکت به صورت انحصاری توسط مؤسسه حقوقی ملک پور انجام می شود. اقامت کار شرکت روشی است که شما می توانید با سرمایه کمی در حدود 50 تا 100 هزار یورو، در کشورهای برتر دنیا اقدام به ثبت شرکت و اخذ اقامت نمایید. در این روش ثبت شرکت به تنهایی منجر به اقامت نخواهد شد بلکه ثبت شرکت به همراه کار در آن شرکت به شما اقامت کشور مقصد را می دهد. اگر می خواهید با سرمایه ای کم کسب و کار کوچکی در یک کشور پیشرفته داشته باشید و نمی خواهید درگیر پیچیدگی های ثبت شرکت و بیزنس پلن شوید، اخذ اقامت کار شرکت می تواند برای شما گزینه مناسبی باشد. شما عزیزان می توانید از طریق مشاوره رایگان تلفنی یا طرح سوال در قسمت دیدگاه ها یا قسمت سوالات مهاجرت سایت، تمامی ابهامات و سوالات خود را با کارشناسان مؤسسه MIE مطرح نمایید. امید است این نوشتار توانسته باشد اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهد.

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

22 پاسخ
 1. دریا پاسلاری گفته:

  سلام وقت بخیر
  ایا با ثبت شرکت در کشور المان امکان مهاجرت و دریافت اقامت وجود دارد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. به صرف ثبت شرکت کشور آلمان و حتی اتریش به شما اقامت اعطا نمیکند بلکه باید کارهای دیگری را در کنار آن انجام دهید که از طریق تماس با موسسه ما میتوانید از شرایط آن آگاه شوید.

   پاسخ
 2. مرتضی خالقی گفته:

  سلام من در زمینه تعمیر و سرویس و نگهداری تجهیزات پزشکی خبره هستم آیا امکان ثبت شرکت در اتریش یا کانادا دارم از لحاظ مالی هم اگر روش مطمنید باشد مشکلی ندارم

  Rating: 5
  پاسخ
 3. korosh گفته:

  درود, اگه از طریق کار شرکت در کانادا اقدام کنم و شرکت ثبت کنم و مغازه هم بخرم و شروع به کار واردات و صادرات از چین و…. کنم ایا چقدر طول میکشه که پاسپورت کانادا گیرم بیاد؟ شهروندی کانادا

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. برای اخذ پاسپورت کانادا ابتدا باید اقامت دائم کانادا را بعد چند سال کار و پرداخت مالیات بتوانید اخذ نمایید و 3 سال بعد از دریافت اقدامت دائم یا PR برای دریافت پاسپورت کانادا اقدام کنید.

   پاسخ
 4. سلیمی گفته:

  با سلام .من پزشک ۴۳ ساله برای ثبت شرکت در کانادا چقدر سرمایه و در چه زمینه ای باید انجام دهم و سطح زبان را لطفا بفرمایید

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. پاسخ سوالات شما در مقاله ای که مطالعه نمودید موجود بود. به هر حال،
   به طور کلی می توان گفت که اگر شما پشتوانه مالی حدود 50 تا 100 هزار یورو داشته باشید، می توانید از روش اقامت کار شرکت برای مهاجرت به کشورهای مطرح دنیا اقدام نمایید. هزینه ثبت شرکت در کشورهای دیگر معمولاً چندان زیاد نمی باشد و مبلغی بین 500 تا 4،000 یورو می باشد. اما دقت داشته باشید که ثبت شرکت به تنهایی سبب اخذ اقامت نمی گردد و شما باید در این شرکت استخدام شوید. شما می توانید کسب و کار کوچکی در کشور مقصد داشته باشید و هزینه های زندگی شما نیز از این طریق تامین خواهد شد. هزینه دیگری که برای اقامت کار شرکت باید تامین شود، سرمایه اولیه شرکت می باشد. بر اساس قوانین هر کشور این سرمایه اولیه متغیر است. به عنوان مثال در کشور کانادا نیازی به سرمایه اولیه نیست.

   پاسخ
 5. سمیه گفته:

  سلام زدن مغازه مثلا فروش محصولات ایرانی یا کارگاه کوچیک صنایع دستی مثلا بافت تابلو فرش یا محصولات چرمی و از این قبیل کارها هم شامل طرح کار شرکت میشه؟ مثلا من از طریق آموزشگاه های فنی حرفه ای یکی از این مدارک رو بگیرم و در کشوری مثل اتریش یا هلند مغازه ای رو اجاره کنم و مشغول به کار بشم؟ اگه شدنی هست چقدر سرمایه میخواد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour2 گفته:

   با سلام. مواردی که فرمودید باید جزو ایده برای تاسیس شرکت محسوب بشن یا جزو کارآفرینی یا مثلا شعبه شرکتتون در ایران. البته راه هایی برای اقامت از طریق ثبت شرکت و کار کردن در این زمینه هایی که فرمودین که می تونید از طریق تماس با موسسه اونها رو به رایگان جویا بشید.

   پاسخ
 6. عسگری گفته:

  سلام خسته نباشید
  در ثبت شرکت وکار که ۵۰درصدی هست ،۵۰درصددیگر در چه وضعی هست ،آیا در مالکییت دولت مطبوع میماند؟
  ممنون

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   100 درصد سهام می تواند به نام شما باشد اما اگر تصمیم به ثبت شرکت به صورتی شراکتی دارید باید بیش از 50 درصد (حداقل 51 درصد) سهام به نام شما باشد. بقیه سهام به نام شرکای شما است.

   پاسخ
 7. ناشناس گفته:

  سلام و خسته نباشید
  من و همسرم هردو ۳۳ ساله هستیم من کارشناسی ادبیات انگلیسی و ۱۰ سال کار تدریس بدون بیمه و مدرک لیدر بین الملل و ۱۰ سال سابقه و سابقه ی کار در واردات تجهیزات پزشکی و همسرم لیسانس متالوژی ولی شرکت تولید و پخش کاغذ و مقوا و لوازم التحریر دارن ۲ تا پسر ۵ و ۳ ساله هم داریم با سرمایه ای حدود ۴ ۵ میلیارد
  و اینکه نمی‌خوایم لینک کاریمون با ایران قطع بشه
  حالا به نظرتون کارشرکت بهتره یا قرمز سفید قرمز؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   اقامت قرمز سفید قرمز زیر مجموعه ای از اقامت کار شرکت محسوب می شود. شرایط کلی برای اقامت کار شرکت را دارید و شما به هر حال می توانید تجارت خود را در ایران داشته باشید اما باید حداقل 6 ماه از سال را نیز در اتریش اقامت داشته باشید.

   پاسخ
 8. علیرضا(تالیا) گفته:

  با سلام و درود درروش کار شرکت سن متقاضی و مدرک زبان ورشته وتحصیلات نقش ندارده؟ و آیا با ورود نفراصلی وثبت شرکت آیا تحصیلات فرزندان رایگان خواهدبود؟ وآیا میتوان این شرکت یا بیزنس کوچکی که قراراست راه اندازی کنیم با دوست یا فامیلی که در کانادا داریم شریک شده وایشان هم مقداری سرمایه گذاری کند؟چون اتفاقا م یکی ازاقوامم در کانادا که 10سال است مقیم کاناداست ،قصدثبت شرکتی دارد که اگرسرمایه من هم به آن اضافه شود آیا این امکان ایجادمیشه که شبیه کارشرکت سرمایه گذاری کرد؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اینکه بتوانید اقامت دائم کانادا را کسب کنید شرایط شما مثل سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان و سابقه کار مهم است. نمی توان یک فرمول کلی برای شرایط مورد نیاز داد پرونده شما باید بررسی شود تا مشخص شود آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

   مدارس کانادا هم به صورت دولتی هستند و هم خصوصی و بین المللی. در صورتی که فرزندتان را در مدارس دولتی ثبت نام کنید، تحصیل رایگان است.

   شما می توانید به صورت شراکتی اقدام به ثبت شرکت کنید اما باید حداقل 51 درصد از سهام شرکت به نام شما باشد، هر چند اگر قصد اخذ اقامت دائم دارید توصیه می کنیم صد در صد بیزنس یا درصد زیادی از آن به نام شما باشد.

   پاسخ
 9. آتنا گفته:

  سلام. روزتون بخیر
  زمینه کاری اون شرکتی که قراره 50 درصد سهامش را بگیریم باید با رشته تحصیلیمون همسو باشه؟
  و اینکه خرید بیشتر از 50 درصد سهام یک شرکت کانادایی واقعا امکانپذیره؟ چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ قوانین اونجا؟

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام

   شما باید در کانادا شرکتی ثبت کنید که بیش از 50 درصد سهام آن به نام شما باید و شما مدیر عامل شرکت باشید. منع قانونی برای ثبت شرکت در کانادا ندارید و زمینه فعالیت شرکت نیز باید در راستای مدرک تحصیلی شما باشد.

   پاسخ
 10. صادق ذبیحی اسفندونی گفته:

  اسلام من فوق لیسانس زبان انگلیسی با بیش از سی سال تدریس در مقطع دبیرستان و ببش از ده در دانشگاه هستم و همسرم مدرک آرایشگری از فنی حرفه ای و سابقه بیش از ده سال کار آرایشگری را دارد و ما دنبال کار میباشیم.

  Rating: 5
  پاسخ
  • MIE.Malekpour1 گفته:

   با سلام
   برای اخذ ویزای کار سن شما نیز دارای اهمیت می باشد، ولی از آنجا که اطلاعات کاملی از شرایط شما در اختیار نداریم نمی توان به طور دقیق شما را راهنمایی کرد. اگر شرایط مساعد را داشته باشید در کشورهای مختلف می توانید از طریق ویزای جستجوی کار یا پیشنهاد کار اقامت کاری دریافت نمایید.
   برای اقامت از طریق کار شرکت نیز برای کشورهای مختلفی می توان اقدام کرد که کارشناسان با بررسی کامل شرایط شما بهترین کشور را به شما پیشنهاد خواهند داد.

   پاسخ
Rating: 5