اقامت پس از تحصیل در ایسلند

اقامت پس از تحصیل در ایسلند

اقامت پس از تحصیل در ایسلند پس از مهاجرت به ایسلند 2018 از جمله مهاجرت تحصیلی به ایسلند پس از گرفتن وکیل مهاجرت و در صورت کلی شرایط اخذ اقامت ایسلند چگونه است ؟ قوانین و راههای اقامت پس از تحصیل در ایسلند و همچنین شرایط تحصیل در ایسلند و شرایط اخذ ویزای تحصیلی ایسلند برای تحصیل در دانشگاههای ایسلند و شرایط کار دانشجویی در ایسلند کدام است ؟

با توجه به این که کشور ایسلند در اتحادیه اروپا واقع شده است از قوانین مهاجرتی مشابهی مانند دیگر کشور های اروپایی  برخورداراست . کسانی که قصد ادامه تحصیل در کشور ایسلند را دارند  می توانند پس از تحصیل در ایسلند برای اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند اقدام کنند . همانطور که می دانید کشور ایسلند ازنظر توسعه اقتصادی در سطح جهانی مطرح  می باشد افراد زیادی برای در یافت اقامت ایسلند اقامت پس از تحصیل در ایسلند را انتخاب می کنند . اشخاص متقاضی می توانند با توجه به تخصص و رشته تحصیلی خود به کار بعد از تحصیل در ایسلند بپردازند .

video اقامت پس از تحصیل در ایسلند

فارغ التحصیلان در ایسلند می توانند به راحتی در کشور ایسلند کار پیدا کنند و پس از مدتی و پرداخت مالیات اقامت ایسلند را در یافت کنند . اقامت پس از تحصیل در ایسلند به روش های مختلفی صورت می گیرد . اقامت پس از تحصیل در ایسلند ممکن  است از طریق اشتغال یا تحصیل مجدد در مقاطع بالاتر صورت گیرد . ما در این مقاله سعی بر این داریم  شرایط کار بعد از تحصیل در ایسلند و چگونگی در یافت اقامت پس از تحصیل در ایسلند به تفصیل توضیح دهیم و سوالات شما را در زمینه اقامت پس از تحصیل در ایسلند  را پاسخ دهیم .
موسسه حقوقی بر گزیدگان ملک پور  اطلاعات لازم در خصوص تحصیل در ایسلند و اقامت پس از تحصیل در ایسلند را در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می دهد .
افراد بسیار زیادی در سراسر جهان وجود دارند که برای مهاجرت به ایسلند  از طریق تحصیل در ایسلند اقدام می نمایند .  این اشخاص می توانند  پس از دریافت اقامت تحصیلی و اخذ پذیرش تحصیلی در کشور ایسلند یرای اخذ تابعیت یا شهروندی کشور اسلند اقدام کنند .  البته باید توجه داشته باشید که این روش یکی از طروق های مهاجرت  به ایسلند  در کنار روش های دیگر مهاجرت به ایسلند مانند ویزای کار در  ایسلند ، ویزای سرمایه گذاری در ایسلند  می باشد . البته نباید اخذ تابعیت از طریق ازدواج با تبعه ایسلندی را از این قاعده مستثنی کرد .
دانشگاه های زیادی در ایسلند وجود دارند  که ۴ دانشگاه این کشور دولتی و سه دانشگاه دیگر خصوصی می باشند . بزرگترین دانشگاه های این کشور دانشگاه ایسلند و دانشگاه Reykgavik  می باشد  که هر دو  این دانشگاه ها در پایتخت ایسلند قرار دارند . البته باید توجه داشته باشید که فقط ۵ درصد از جمعیت دانشجویان ایسلند را دانشجویان بین المللی تشکیل می دهند . این در صورتی است که دانشگاه ایسلند همواره برای جذب دانشجویان بین المللی برنامه های آموزشی بسیاری دارد .

هر ساله بسیاری از دانشگاه های بزرگ و پیشرفته در کشور ایسلند شرکت در دوره های پیشرفته دانشگاه شان را که به زبان انگلیسی می باشد به دانشجویان بین المللی پیشنهاد می کنند . لازم به ذکر است که تمام  تجهیزات آموزشی را هم برای دانشجویان بین المملی فراهم می نمایند . لازم به ذکر است توجه داشته باشید که تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان ایسلندی می باشد و لی تحصیل در مقاطع بالاتر مثل ارشد و دکتری زبان تحصیل به زبان انگلیسی می باشد .
با توجه به اینکه هزینه های زندگی و تحصیل در کشور ایسلند نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر و مناسب تر می باشد افراد زیادی برای تحصیل به ایسلند مهاجرت می کنند که در واقع از این طریق بتوانند در ایسلند و سپس اتحادیه اروپا بعد از پایان تحصیلات خود اقامت بگیرند.

اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند از طریق ویزای کار

یکی از راه هایی که شخص دانشجو پس از اتمام تحصیلاتش می تواند اقامت کشور ایسلند را دریافت کند اخذ ویزای کار می باشد . طبق قوانین مهاجرتی کشور ایسلند فرد متقاضی کار در کشور ایسلند می بایست به همرا اسناد و مدارک لازم برای ویزای کار به اداره مهاجرت ایسلند مراجعه کند و در خواست اقامت کاری در کشور ایسلندرا بخواهد . از این رو فرد متقاضی کار در کشور ایسلند برای دریافت اقامت کاری می بایست  یک پیشنهاد کار از سمت یک کارفرمای ایسلندی  را داشته باشد که طبق قوانین اتحادیه اروپا می بایست پروسه اطلاعیه اگهی را به مدت سه ماه به سه ماه در کشور و سپس اتحادیه اروپا را بگذراند و در صورت نبود شخصی می تواند در آن کار به اشتغال بپردازد . و اگر فرد  پیشنهاد کار از سمت کار فرمای ایسلندی نداشته باشد می تواند از طریق یک کار افرینی خصوصی که توسط خود فرد متقاضی صورت می گیرد برای اخذ ویزای کاری کشور ایسلند اقدام کند .
یکی از راه های دیگر کاریابی پس از پایان تحصیلات در کشور ایسلند موسسات و آزانس های کاریابی هستند . دانشجویان پس از فارغ التحصیلی می توانند برای دریافت اقامت پس از تحصیل در ایسلند به موسسات وآژانس های کاریابی مراجعه کرده و از این طریق کار مطابق با رشته و تخصص خود پیدا کنند وپس از کار و پرداخت مالیات موفق به دریافت citizen ship ایسلند شوند .

اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند از طریق ازدواج با  تبعه ایسلندی

یکی دیگر از راه هایی که  دانشجویان در حال تحصیل در ایسلند بتوانند بعد از تحصیل به اقامت  کشور ایسلند را دریافت کنند ازدواج با یک شخص ایسلندی می باشد . که معمولا  دانشجویانی که پس از تحصیل  با یک فرد ایسلندی  ازدواج می کنند می توانند بعد از طی یک پروسه ۳تا ۵ ساله به اقامت و در نهایت به تابعیت کشور ایسلند دست پیدا کنند .

اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند ز طریق سرمایه گذاری یا ثبت شرکت

یکی دیگر از راه ای که دانشجویان در حال تحصیل در کشور ایسلند می توانند از طریق آن به اقامت ایسلند برسند سرمایه گذاری و یا ثبت شرکت در ایسلند می باشد .دانشجویان می توانند پس از پایان تحصیلات طرح اقتصادی یا بیزینس پلن خود را به اداره مهاجرت ایسلند تقدیم نمایند و پس از تایید طرح اقتصادیشان  نسبت به ثبت شرکت در ایسلند اقدام نمایند . با توجه به اینکه دولت ایسلند از سرمایه گذاران خارجی حمایت می کندثبت شرکت گزینه مناسبی برای اخذ اقامت کشور ایسلند پس از تحصیل می باشد .

در نهایت با توجه به مطالب گفته شده می توان گفت که راه های اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند متعدد می باشد . فرد دانشجو می تواند ضمن تحصیل و پس از تحصیل در ایسلند  توسط یکی از این راه ها اقدام کند و اقامت پس از تحصیل در ایسلند را در یافت کند . اقامت از طریق تحصیل ،ازدواج، سرمایه گذاری،کار پس از تحصیل در ایسلند امکان پذیر است و  شخص دانشجو می تواند از طریق یکی از این راه ها  برای اخذ اقامت پس از تحصیل در ایسلند اقدام نمایند . دانشجویان می توانند برای در یافت اقامت پس از تحصیل در ایسلند شرایط و مدارک خود  را به اداره مهاجرت  ایسلند ارسال نمایند و از طریق طرق گفته شده برای اقامت ایسلند اقدام نمایند .

همواره می توانید با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل نموده و در خصوص اقامت پس از تحصیل در ایسلند و راههای مهاجرت به ایسلند از جمله مهاجرت تحصیلی به ایسلند و یا تحصیل در ایسلند و یا کار دانشجویی در ایسلند و یا اقامت پس از تحصیل در ایسلند و یا شرایط کار ضمن تحصیل در ایسلند و یا کار در ایسلند و در نهایت راههای اخذ اقامت ایسلند به صورت تخصصی مشاوره رایگان دریافت نمایید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.