اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

اقامت مجارستان از طریق خرید ملک

اقامت مجارستان از طریق خرید ملک در هنگام مهاجرت به مجارستان و پس از گرفتن وکیل مهاجرت امکان پذیر می باشد ؟ در این نوشتار سعی شده راجع به اقامت مجارستان از طریق خرید ملک اطلاعاتی در اختیار شما قرار بگیرد. اقامت مجارستان از طریق خرید ملک چگونه می باشد؟ چه دلایلی باعث می شود شخصی به دنبال اقامت مجارستان از طریق خرید ملک باشد؟ مزایای اقامت مجارستان از طریق خرید ملک چیست؟ عوامل مورد نیاز برای اقامت مجارستان از طریق خرید ملک و یا شرایط سرمایه گذاری در مجارستان و یا شرایط تمکن مالی در مجارستان به چه صورت است؟ افرادی که جز تبعه اتحادیه اروپا نیستند، چگونه می توانند در مجارستان خرید ملک انجام دهند ؟

با مطالعه مقالات موسسه حقوقی ام آی ای (همکار موسسه ملک پور) میتوانید اطلاعات مفیدی راجع به مهاجرت به مجارستان و اقامت مجارستان از طریق خرید ملک را بدست بیاورید  مشاوران موسسه حقوقی ام آی ای(همکار موسسه ملک پور) اطلاعات کافی راجع به راههای مهاجرت به مجارستان و یا شرایط اخذ اقامت مجارستان در اختیار شما قرار میدهند.

چرا افراد باید مجارستان را انتخاب کنند؟

مجارستان به عنوان عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن یکی از 30 مقصد پرطرفدار در جهان است. این کشور کاملا در مرکز اروپا قرار دارد و دارای فرهنگ غنی و متنوعی از موسیقی، فیلم، غذا و ادبیات، و همچنین مراقبت های بهداشتی جهانی است.  در سال 2012، برنامه Bond Residency سرمایه گذار، به  متقاضیان  مزایای متعددی ارائه می دهد:

ورود اعضای خانواده واجد شرایط، از جمله والدین، بدون محدودیت سن.

بدون نیاز به سفر به مجارستان. افراد می توانند برنامه های کاربردی را در کنسولگری مجارستان ارائه کنند.

پردازش سریع منجر به اقامت دائم اتحادیه اروپا برای زندگی در کمتر از 30 روز می شود.

بدون شرایط اقامت فیزیکی.

سرمایه گذاری کاملا تضمین شده که  پس از پنج سال کامل می شود.

امکان  جنبش آزاد در سراسر منطقه شنگن اروپا.

صلاحیت و کیفیت:

برنامه Bond Residency برای  سرمایه گذاران معیارهای تعیین شده ای را دارد و  برای متقاضیان را از لحاظ ارزش خالص شخصی یا تجربه مدیریتی معاف نمی نماید  با این حال، افسران مجارستان مجبور به درخواست مصاحبه با متقاضی می شوند که می تواند به صورت شفاهی اجرا شود. در مراحل ابتدایی مطالعات و مراحل کاربرد، واسطه مالی و مقامات مجارستان از روش های شناخته شده مشتری و روش های مبارزه با پولشویی استفاده خواهند کرد.  متقاضیان اصلی باید مجموعه ای از اسناد استاندارد را که منبع درآمد آنها و تجمع ارزش خالص شخصی را نشان می دهد، فراهم کنند.

عواملی که به کسب مجوز برای خرید ملک به فرد کمک می کند عبارتند از:

وضعیت تاهل

دارا بودن فرزندد در کشور مجارستان

ثبت نام فرزند در مدارس مجارستانی

داشتن شغل دائم در مجارستان

علاقه به فرهنگ و زبان مجاری و آموزش زبان مجاری

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات: ساده و سودآور

اخیرا بازار املاک در بوداپست شکوفایی بسیاری  داشته است.  پیش بینی شده است که هر سال 15 درصد رشد داشته باشد و شما می توانید تصمیم بگیرید که هر زمان ملک مورد نظر خود را  به فروش برسانید و این نوع سرمایه گذاری را کاملا امن کنید.  از آنجا که بازار اجاره با تقاضا مشخص می شود، اگر شما دو یا چند آپارتمان را خریداری می کنید، می توانید  از قبل هزینه زندگی و  معیشت خود را در مجارستان تأمین کنید – که این امر  برای واجد شرایط بودن اجازه اقامت برای خود و خانواده تان ضروری است.  کشور مجارستان از همه چیز از جمله  پیدا کردن املاک و مستغلات مناسب از طریق راه اندازی شرکت ، مدیریت اموال متقاضی  برای پیدا کردن مستاجرین قابل اطمینان مراقبت خواهد کرد و البته درخواست مجوز را هم برای افراد از اداره مهاجرت خواهد گرفت.  کل فرایند سریع و کارآمد است، فرایند  دریافت اجازه فقط 2-3 ماه طول می کشد.

مزایای اقامت از طریق خرید ملک در مجارستان :

هنگامی که شما به یک مجارستانی تبدیل می شوید، همسر و فرزندان زیر 18 سال می توانند در هر صورت از روش “اتحاد متحد” برای رفت و آمد در اروپا  استفاده کنند.  برای بچه های جوان تر شما می توانید از مدارس ابتدایی و متوسطه مختلف انتخاب کنید.  اگر فرزندان شما بیش از 18 سال داشته باشند، ممکن است بخواهند در یک دانشگاه معتبر در بوداپست و در سایر نقاط کشور ثبت نام کنند و برای ویزای دانشجویی درخواست دهند.

روند خرید ملک در مجارستان :

برای خرید هر گونه زمین به جز زمین های قابل کشت، یک فرد خصوصی نیاز به مجوز از شورای ناحیه شهرداری محلی و در بوداپست هر خرید ملک مستلزم تصویب دفتر اداری (AOB) است و برای هر فرد خارجب اجازه از اداره مهاجرت می باشد.  هیچگونه  قوانین محدود کننده  برای مالکیت املاک و اموال شخصی  توسط اشخاص حقوقی مجارستانی اعمال نخواهد شد.

Hungary Budapest luxury apartments for sale

کشور مجارستان بر اساس قوانین مربوطه  ، مستلزم آن می باشد  که خرید املاک و مستغلات را حتما  از طریق قرارداد خصوصی (مبایعه نامه ) توسط وکیل تأیید نماید.  شهروندان غیر مجارستانی مجبورند برای تأیید دفتر اداری مربوطه ( Közigazgatási Hivatal ) برای خرید ملک به عنوان یک فرد خصوصی اقدام نمایند .  مطابق با  مقررات اکثر افراد  خارجی باید ظرف مدت 2-3 ماه مجوز خرید را  دریافت کنند.

وکلا  اتباع خارجی برای تاسیس و ایجاد حساب  یک شرکت ثبت شده در  کشور مجارستان برای خرید  ملک به افراد خارجی مشاوره می دهند.  در این مورد هیچ مجوزی لازم نیست.  این یک روش نسبتا سریع و آسان (1-2 روز) است.

مراحل خرید عبارتند از:

◦  هنگامی که اموال انتخاب شده است، مذاکره ای بین خریدار و فروشنده در بنگاهای املاکی صورت می گیرد  (مأمورین معمولا ارزش های خود را بیش از حد ارزش گذاری می کنند).

◦  به شدت توصیه می شود که از یک وکیل اروپایی در امر خرید ملک استفاده نمایید.  وکلا  نه تنها  شخص خریدار بلکه فروشنده را نیز در امر خرید و فروش  نمایندگی می دهند اگرچه افراد برای ابن  خدمات حق الوکاله نیز   پرداخت می کنند.  وکیل معمولا علاوه بر قوانین مربوطه .  یک بررسی کلی ساختاری و / یا معماری آپارتمان و ساختمان را همراه با کارشناس دادگستری و بازرس انجام می دهد.

◦  زمانی که  توافق بین فروشنده و خریدار انجام می پذیرد ، وکیل فرآیند تأییدیه  اعتبارات محلی را از خرید شروع و بررسی می نماید (مگر اینکه خریدار یک شرکت را راه اندازی کند).

◦  هنگامی که نوع ملک و ثمن معامله مشخص شد  قرارداد خرید توسط وکیل تهیه می شود . این قرارداد نوشته شده توسط وکیل، لازم است برای تأیید انتقال مالکیت.

◦  پس از مراحل بالا یک نشست  بین خریدار ، فروشنده و  وکلای هر دو طرف برگزار خواهد شد  که در آن قرارداد (مبایعه نامه) در حضور مشاوره املاکی  و نماینده اداره املاک و مستغلات  و کارشناس دادگستری امضا می شود.  انتظار می رود که خریدار 10 درصد از قیمت توافق شده را به عنوان پیش پرداخت (سپرده) پرداخت نماید.

◦ بعد  از امضای قرارداد فروش ، خریدار باید حق الوکاله وکیل و هزینه های نمایندگی  و ثمن معامله را نیز  پرداخت نماید.  توافقنامه خرید ملک انتخاب شده باید ظرف  مدت 30 روز پس از امضای مجدد مبایعه نامه  به اداره ثبت احوال مجاز ارسال خواهد شد .

◦  پروسه  مجوز، تقریبا  60 تا 90 روز پس از اولین امضای قرارداد خرید (مبایعه نامه) انجام خواهد شد. خریدار باید بلافاصله پس از دریافت اجازه خرید از دفتر اداری  املاک و مستغلات ، فروشنده را از این پروسه مطلع نماید.  این پروسه  معمولا طول مدت  یک هفته انجام می شود.  مهمترین گام زمانی برداشته می شود  که فروشنده  و خریدار  با اعلامیه  به اتمام رسیدن پروسه  خرید ، که شامل اعلامیه ای می باشد که  قیمت ثمن معامله برای  خرید به طور کامل پرداخت شده است  و مالکیت انتقال یافته است ، امضاء خواهد شددد . خریدار پس از آن مالک ملکی که خریده  می شود  ثبت نهایی حقوق مالکیت حدود شش ماه طول می کشد .

.برای مهاجرت به کشور مجارستان علاوه بر خرید ملک که در بالا برای شما توضیح داده شد راه های قاونی دیگری از جمله راه تحصیلی/کاری و انواع سرمایه گذاری های مختلف وجود دارد.

امید است اگر قصد اقامت مجارستان از طریق خرید ملک را دارید مطالب بالا تا حدودی شما را با شرایط اقامت مجارستان از طریق خرید ملک  آشنا کرده باشد.

اگر فردی مراحل و شرایط ااقامت مجارستان از طریق خرید ملک را رعایت کند به راحتی می تواند در کمترین زمان ممکن این اقامت  را دریافت کند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اقامت مجارستان از طریق خرید ملک و همچنین شرایط اقامت کشور های دیگر از طریق خرید ملک  و همچنین در خصوص راههای مهاجرت به مجارستان و همچنین اخذ اقامت مجارستان با موسسه حقوقی ملک پور در سراسر دنیا و یا با شعبه مرکزی در وین اتریش به صورت مستقیم تماس حاصل بفرمائید و از مشاوره تلفنی و رایگان ما بهرمند شوید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.